PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا سیستمم خاموش میشه

amir_aria
31-01-2010, 15:06
درود

دوستان من Windows Se7en Ultimate RC2 ورژن 7229 نصب کردم (64) حالا 2 تا مشکل دارم.

1_چرا وقتی شب ها سیستم رو میذارم برای دانلود Stand By میشه ؟ چطور باید غیر فعال کنم ؟

2_ تو Catalyst یه قسمتی هست به نام Saturation که تصویر رو ناب و پر رنگ می کنه (تو Nvidia ِهم هست با نام Digital Vibrance ) حالا تو این ویندوز وقتی Saturation رو بالا می برم روی تصویر ویندوز تاثیری نداره چرا ؟

سپاس

cdp
31-01-2010, 18:04
جواب 1) برای غیر فعال کردن حالت Stand by یا sleep این کارو انجام بدید...

- کلید پنجره +R در صفه کلید فشار بدید بعد متن زیر رو داخلش بنویسید بعد OK رو بزنید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

- در پنل سمت چپ گزینه Change when the computer sleeps رو انتخاب کنید...

- لیست دوم (یعنی Put the computer to sleep) رو روی Never بذارید...

- لیست اول هم زمان خاموش شدن مانیتور هست...

amir_aria
31-01-2010, 18:55
ممنون:11:

در مورد درایور کارت گرافیک نمی دونید مشکل کجاست ؟ به جز Saturation حتی Contrast و Brightness هم تاثیری روی تصویر نداره...
درایور جدید Ati رو هم گرفتم که مخصوص نسخه 64 بیتی بود اما درست نمیشه که نمیشه اما روی XP هیج مشکلی نداشتم :41:

این ویندوز که اصلا نسخه کاملیه ؟

cdp
31-01-2010, 19:12
Digital Vibrance من خاموشه :27: روشن هم نمیشه :13:

من کلاً با ATI آشنایی ندارم تا چند ساعت دیگه یه 5850 میرسه دستم ؛ آشنا میشم... :31:

یعنی چی نسخه کاملیه؟ اگه منظورتون آخرین ورژن ویندوز7 هست باید بگم نه!

amir_aria
01-02-2010, 01:03
منظورم Windows Se7en Ultimate RC2 ورژن 7229 هستش که آیا کامله یا نه...

خب من قبلا با گرافیک Nvidia که داشتم Digital vibrance رو بالا می بردم و روی ویندوز 7 قبلی هم جواب داده بود... اما حالا روی این گرافیک اصلا جواب نمی ده (XP که دیروز داشتم مشکلی نبود) می خوام بدونم مشکل از ویندوز هستش یا راهی وجود داره که من نمی دونم...