PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفته بیست و چهارم لیگ برتر جزیره : پیروزی چلسی و ادامه صدرنشینی

shahshahani
31-01-2010, 09:47
در آخرین دیدار شنبه شب رقابتهای هفته بیست و چهارم لیگ برتر، چلسی توانست با نتیجه 2-1 مقابل برنلی به برتری برسد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل- پیروزی 2-1 چلسی در دیدار شنبه شب این تیم مقابل برنلی و کسب سه امتیاز حساس این دیدار، باعث شد تا آبی پوشان پایتخت انگلیس فاصله شان در صدر جدول را دست کم برای 24 ساعت با سایر تیمها افزایش دهند.

در این دیدار،ابتدا این نیکلا آنلکا بود که در دقیقه 27 برای چلسی گلزنی کرد. نیمه اول این دیدار، با برتری 1-0 چلسی به پایان رسید و فلچر در دقیقه 50، توانست بازی رابه تساوی بکشاند.البته این پایان کار نبود، چرا که جان تری، ستاره جنجالی چلسی که این روزها صحبتهای متعددی در مورد جنجال شخصی اش مطرح است، توانست گل پیروزی بخش تیم آبی پوش را در دقیقه 82 به ثمر برساند تا سه امتیاز حساس این دیدار از آن چلسی شود.

در حال حاضر چلسی با انجام 23 دیدار و کسب 54 امتیاز در صدر جدول رقابتها قرار دارد. منچستریونایتد و آرسنال نیز هر کدام با انجام 23 دیدار و کسب 50 و 49 امتیاز در رده های دوم و سوم هستند. مصاف فردا شب این دو تیم ، می تواند تغییراتی را در رده های ابتدایی جدول حاصل کند.البته قطعا چلسی رقابتهای این هفته را در صدر جدول به پایان خواهد برد ولی این تغییرات می تواند فاصله تیمهای دوم و سوم را با چلسی کمتر کرده و یا جای تیمهای دوم و سوم بایکدیگر عوض شود.

vahidgame
31-01-2010, 12:39
چلسی امسال صد در صد قهرمان میشه.امیدوارم جان تری علاوه بر جام لیگ برتر انگلیس بتونه جام باشگاه های اروپا هم بالا ببره:21:

ارباب جنگ
31-01-2010, 14:40
موافقم و منم این آرزو رو دارم

*M!L4D*
31-01-2010, 18:53
Just Man Utd :40:

sasan816
31-01-2010, 19:36
چلسی امسال صد در صد قهرمان میشه.
با وجود بارسلونا قهرمانی رو در خواب میبینه

MORINIO
31-01-2010, 20:36
با وجود بارسلونا قهرمانی رو در خواب میبینه

راست میگی اون دوستمون حواسش به پلاتینی و داوری و اینا نبود!:27:

deaddeaddead
31-01-2010, 21:02
چلسی قهرمانه هر 2 تا لیگه :X:X:X

Sadeq_ME
31-01-2010, 21:07
Just Man Utd :40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H&H
31-01-2010, 21:07
لیگ قهرمانان یا مال بارسا میشه یا مال منچستر

pcforlife
31-01-2010, 21:26
تسلیت به دوستان آرسنالی!:31:
آرسنال 1 - منچستریونایتد 3

MORINIO
31-01-2010, 21:57
هفته بیست و چهارم رقابتهای لیگ برتر با برتری منچستر یونایتد مقابل آرسنال به پایان رسید.

سایت گل- امشب دو دیدار از رقابتهای هفته بیست و چهارم لیگ برتر برگزار شد و طی آن در مهمترین دیدار منچستریونایتد موفق شد تا با ارائه نمایشی زیبا و هماهنگ مقابل آرسنال به پیروزی رسیده و سه امتیاز این بازی را مال خود کند.

آرسنال در ورزشگاه امیریتس میزبان فرگوسن و شاگردانش بود، به خوبی رسم میزبانی را به عمل آورد و مانوئل آلمونیا،سنگربان تیم میزبان در دقیقه 33 اولین گل تیم یونایتد را از روی اشتباهی فاحش به ثمر رساند.دقایقی بعد و در دقیقه 37 بازی بود که وین رونی برای دومین بار برای یونایتد به گل رسید تا نیمه اول با برتری 0-2 تیم میهمان به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم، جی سونگ پارک، ستاره کره ای یونایتد دردقیقه 52 برای سومین بار برای این تیم به گل رسید و پس از آن بود که آرسنال فشارش را برروی دروازه تیم میهمان بیشتر کرد. ونگر با انجام تعویضهای تیمش، سعی در تغییر تاکتیک توپچی ها داشت و در نهایت در دقیقه 80 توانست توسط ورمالن، به تک گل تیمش برسد. نیمه دوم دیدار، با ضد حملات متعددی از سوی دو تیم دنبال می شد و به نظر می رسید که آرسنال در 20 دقیقه پایانی تازه از خواب بیدار شده است. آنها حملات متعددی را برروی دروازه یونایتد انجام می دادند و البته یونایتدی ها نیز کاملا منسجم و خوب بازی می کردند.با برتری 3-1 یونایتد در این دیدار، منچستر توانست با کسب سه امتیاز ورزشگاه امیریتس با پیشی گرفتن از آرسنال مقتدرانه در رده دوم جدول قراربگیرد.

در دیگر دیدار برگزار شده نیز منچسترسیتی توانست با نتیجه 0-2 مقابل میهمانش پورتسموث به برتری برسد.در این دیدار امانوئل آدبایور (40) و وینست کمپانی (45)برای سیتی گلزنی کنند.

در حال حاضر چلسی با انجام23 بازی و کسب 54 امتیاز، صدرنشین رقابتهای لیگ برتر است. تیمهای منچستر یونایتد،آرسنال، تاتنهام ولیورپول نیز هر یک با 24 بازی و کسب 53- 49-42 و 41 امتیاز در رده های دوم تا پنجم قرار گرفته اند.

roniya20
31-01-2010, 22:47
پیروزی قدرتمند منچستر یونایتد رو به همه بچه ها تبریک می گم (11/11/89

VBYOFSKI
01-02-2010, 11:42
نمیدونم در مورد بازی چی بگم.
ما باز به خودمون باختیم نه منچستر.
اول که اون حرکت استثناییه آلمونیا، نمیدونم قصدش از انجام اون حرکت چی بود.
بعدش بازی افتضاح دنیلسون، که روی گل دوم و سوم کاملا مقصر بود که هیچ اگه نصری نبود یه گل بخودی قشنگم میزد.
خود خواهیه بیش از اندازه آرشاوین که اگه این خود خواهی رو نداشت ما قبل اینکه گل بخوریم 2-0 جلو میوفتادیم. البته آخرای بازی که اومد سر جای اصلیش (گوش چپ) خیلی بهتر بازی کرد.
کاملا کمبود یه مهاجم مثل رابین تو تیم احساس میشه ولی بازم ونگر نخرید. واقعا اگه اون کیلینیه مادر به خطا رو گیر بیارم میکشمش که به خاطره یه بازیه دوستانه و احمقانه رابین رو که تو بهترن فرم خودش بود مصدوم کرد.
و آخر بازم ضد حمله.....

با اینکه دل خوشی از آنری ندارم ولی یه بازکن مثل اون میخواستیم که با دوتا حرکت بازی رو برگدونه.
ولی من همچنان امیدوارم. ما نیم فصل اول 11 امتیاز افتادیم عقب ولی جبران کردیم همونجور که ونگر گفت منچستر و چلسی امسال راحت امتیاز از دست میدن.

H_R_V_2
01-02-2010, 12:19
چلسی 100% قهرمانه انگلیسه!!
تو جام قهرمانان هم اگه داوری عادلانه باشه (نه مثل پارسال با بارسایی که تا دقیقه 90 Shots On Targetــشون 0 بود بیفتن و داور به زور برای بارسا داوری کنه) چلسی قهرمانه

Only Chelsea

vahidgame
01-02-2010, 12:37
نمیدونم در مورد بازی چی بگم.
ما باز به خودمون باختیم نه منچستر.
اول که اون حرکت استثناییه آلمونیا، نمیدونم قصدش از انجام اون حرکت چی بود.
بعدش بازی افتضاح دنیلسون، که روی گل دوم و سوم کاملا مقصر بود که هیچ اگه نصری نبود یه گل بخودی قشنگم میزد.
خود خواهیه بیش از اندازه آرشاوین که اگه این خود خواهی رو نداشت ما قبل اینکه گل بخوریم 2-0 جلو میوفتادیم. البته آخرای بازی که اومد سر جای اصلیش (گوش چپ) خیلی بهتر بازی کرد.
کاملا کمبود یه مهاجم مثل رابین تو تیم احساس میشه ولی بازم ونگر نخرید. واقعا اگه اون کیلینیه مادر به خطا رو گیر بیارم میکشمش که به خاطره یه بازیه دوستانه و احمقانه رابین رو که تو بهترن فرم خودش بود مصدوم کرد.
و آخر بازم ضد حمله.....

با اینکه دل خوشی از آنری ندارم ولی یه بازکن مثل اون میخواستیم که با دوتا حرکت بازی رو برگدونه.
ولی من همچنان امیدوارم. ما نیم فصل اول 11 امتیاز افتادیم عقب ولی جبران کردیم همونجور که ونگر گفت منچستر و چلسی امسال راحت امتیاز از دست میدن.
دوست عزیز من با اینکه بدجور طرفدار چلسی هستم ولی از آرسنال هم بدم نمیاد و کلا از بازیش خیلی خوشم میاد مخصوصا اون موقع که آنری توش بود که خیلی حال می کردم.ولی به نظر من آرسنال چوب یه سری کارهای خودش رو میخوره مثلا یکی اینکه چرا بازیکنان بزرگ خودشو مثل آنری رو نگه نمیداره و فقط دوست داره با بازیکنان جوان سر کنه.درسته که بازیکنان جوان برای یه تیم لازم هست ولی ستاره ها و بازیکنان بزرگ با تجربه هم یه تیم میخواد.

چلسی 100% قهرمانه انگلیسه!!
تو جام قهرمانان هم اگه داوری عادلانه باشه (نه مثل پارسال با بارسایی که تا دقیقه 90 Shots On Targetــشون 0 بود بیفتن و داور به زور برای بارسا داوری کنه) چلسی قهرمانه

Only Chelsea
منم با شما صد در صد موافقم:10:
در مورد داوری بازی پارسال چلسی با بارسلونا که واقعا من بدترین داوری توی عمرم رو دیده بودم.من یه یه چیزی میگم که بعد شاید همه بهش برسین این پلاتینی کلا بهش میخوره یه آدم باشه که فساد رو به فوتبال آورده و این داوری هم به خاطر این بود که ایشون طرفدار بارسا بود و بارها اینو گفته بود.دیگه داور هر چه قدر هم اسکل باشه دیگه نیمشه 5 تا پنالتی صد در صد رو نگیره:31:
راستی امسال اگر اینتر رو ببریم دیگه برای قهرمانی کارمون آسونه.

VBYOFSKI
01-02-2010, 17:00
دوست عزیز من با اینکه بدجور طرفدار چلسی هستم ولی از آرسنال هم بدم نمیاد و کلا از بازیش خیلی خوشم میاد مخصوصا اون موقع که آنری توش بود که خیلی حال می کردم.ولی به نظر من آرسنال چوب یه سری کارهای خودش رو میخوره مثلا یکی اینکه چرا بازیکنان بزرگ خودشو مثل آنری رو نگه نمیداره و فقط دوست داره با بازیکنان جوان سر کنه.درسته که بازیکنان جوان برای یه تیم لازم هست ولی ستاره ها و بازیکنان بزرگ با تجربه هم یه تیم میخو

سلام.
راستش طرفدارای آرسنالم از این قضیه خوشحال نیستن، ولی باشگاه مجبور بود چون به خاطره ساخت ورزشگاه جدید تا خرخره تو قرض بود و هنوزم هست. این پرورش بازیکن از طرف ونگر به نفع باشگاه شد و تیم رو تو بیگ فور نگه داشت، اگه این کارو نمیکرد معلوم نبود چی به سره باشگاه میاد.

ولی بعضی اوقات این نخریدنه بد جور رو مخه، مثل امسال. حتی منی که تو تمرینات تیم نیستم و از فوتبالم زیاد حالیم نمیشه فهمیدم که تیم یه مهاجم لازم داره پس صد در صد ونگری که توی ریز و درشت مسائل هست هم فهمیده ولی نمیخره. یه سری میگن ونگر نمیخره یه سری هم میگن باشگاه پول نمیده.

آرسنال تو چندتا پست باید تقویتت شه چون هر سال مصدومای زیادی داره، فکر کنم رکورد مصدومین توی یه بازی رو شکونده این فصل توی یه مقطع 11 بازیکن مصدوم داشت.

vahidgame
01-02-2010, 17:20
سلام.
راستش طرفدارای آرسنالم از این قضیه خوشحال نیستن، ولی باشگاه مجبور بود چون به خاطره ساخت ورزشگاه جدید تا خرخره تو قرض بود و هنوزم هست. این پرورش بازیکن از طرف ونگر به نفع باشگاه شد و تیم رو تو بیگ فور نگه داشت، اگه این کارو نمیکرد معلوم نبود چی به سره باشگاه میاد.

ولی بعضی اوقات این نخریدنه بد جور رو مخه، مثل امسال. حتی منی که تو تمرینات تیم نیستم و از فوتبالم زیاد حالیم نمیشه فهمیدم که تیم یه مهاجم لازم داره پس صد در صد ونگری که توی ریز و درشت مسائل هست هم فهمیده ولی نمیخره. یه سری میگن ونگر نمیخره یه سری هم میگن باشگاه پول نمیده.

آرسنال تو چندتا پست باید تقویتت شه چون هر سال مصدومای زیادی داره، فکر کنم رکورد مصدومین توی یه بازی رو شکونده این فصل توی یه مقطع 11 بازیکن مصدوم داشت.
کلا آرسنال معلوم نیست چرا این قدر مصدوم میده شما اگر این معما را حل کنی من بهت جایزه میدم:31:.من توی چند ساله هر وقت یادم میاد حداقل 5 تا مصدوم داشته که بیشترشون بازیکنان بزرگ بودند.به نظر من باید آرسنال تیم پزشکی خودشو عوض کنه:31: ولی آرسنال کلا دوست نداره با بازیکنان بزرگ مذاکره کنه و بعضی وقت ها مثلا یه بازیکنی با قیمتی میخره که اصلا نمی ارزه.مثل ادواردو که فکر کنم حدود 25 میلیون یورو براش پول دادند ولی واقعی چند تا گل برای آرسنال زده.البته بازیکن بدی نیست ولی آن قدر نمی ارزه.تیری آنری فکر کنم با قیمت پایین به آرسنال اومد ولی یکی از بهترین گلزن های تاریخ باشگاه آرسنال شد.ولی برای من سوال هستش که اولا آرسنال اگه پول نداره چرا استادیوم خودش رو عوض میکنه مگه استادیوم قبلی بد بود؟دوما چرا منچستر که تازگی گفته شده حدود 700 میلیون یورو بدهی داره بازیکنانش رو خیلی نمی فروشه؟
در کل من درسته طرفدار چلسی هستم ولی قبول داری با باخت دیشب آرسنال شانسش برای قهرمانی خیلی کم شد و اگر میبرد خیلی شانسش زیاد می شد.چلسی اگه مصدوم زیاد نده میتونه به نظر من راحت قهرمان لیگ برتر بشه.ولی در کل واقعا هزینه هایی که تیم های دیگه می کنند خیلی بیشتر از آرسنال هست و شاید آرسنال از تیم هایی مثل تاتنهام هم کمتر هزینه کنه.کلا درست تیم رقیب حساب میشه ولی من اصلا از این تیم بدم نمیاد.ولی از بعضی تیم های لیگ برتر متنفرم که اسمشون رو نگم بهتره:21:

mehryazdan
02-02-2010, 12:10
آرسنال همیشه چوب کم تجربگی رو میخوره ولی انصافا تیم خیلی خوبی دارن
با آرزوی قهرمانی چلسی

VBYOFSKI
02-02-2010, 13:03
کلا آرسنال معلوم نیست چرا این قدر مصدوم میده شما اگر این معما را حل کنی من بهت جایزه میدم.من توی چند ساله هر وقت یادم میاد حداقل 5 تا مصدوم داشته که بیشترشون بازیکنان بزرگ بودند.به نظر من باید آرسنال تیم پزشکی خودشو عوض کنه

این سخت ترین سوال بود که پرسیدی. تو فروم آرسنال.آی آر هم به جایی نرسیدیم. کلا 3 تا موضوضع هست یا مشکل از بدنسازه تیمه یا تیم پزشکی یا بازیکنا بیش از حد ظریفن.

ولی آرسنال کلا دوست نداره با بازیکنان بزرگ مذاکره کنه و بعضی وقت ها مثلا یه بازیکنی با قیمتی میخره که اصلا نمی ارزه.مثل ادواردو که فکر کنم حدود 25 میلیون یورو براش پول دادند ولی واقعی چند تا گل برای آرسنال زده.البته بازیکن بدی نیست ولی آن قدر نمی ارزه.تیری آنری فکر کنم با قیمت پایین به آرسنال اومد ولی یکی از بهترین گلزن های تاریخ باشگاه آرسنال شد.

قبول دارم باشگاه دوست نداره زیاد خرید کنه (ونگر نه، چون مربی نیست که از خرید کردن بدش بیاد).
در مورد ادواردو عمرا ونگر بابت اون بازیکن همچین پولی نمیده. ادواردو با 7.5 ملیون یورو اومد، ئنگر با پول فروش آنری اینو، کلیپی و سانیا رو خرید. تو این 5 سال بالاترین رقم خرید باشگاه برای آرشاوینه که 15 تا خرید.
ادواردو تو نیم فصل اولی که برای آرسنال بازی کرد 12 تا گل زد. و بعدشم که اون تکل وحشیانه بیرمنگامی ها اونو یه فصل خونه نشین کرد و الان چند ماهه که دوباره داره بازی میکنه، نمیشه انتظار زیادی ازش داشت.

ولی برای من سوال هستش که اولا آرسنال اگه پول نداره چرا استادیوم خودش رو عوض میکنه مگه استادیوم قبلی بد بود؟دوما چرا منچستر که تازگی گفته شده حدود 700 میلیون یورو بدهی داره بازیکنانش رو خیلی نمی فروشه؟

بعد موقعیت هایی که ونگر با تیم کسب کرد و اون فصل رویایی 2003-2004، هایبوری (یادش بخیر) دیگه گنجایش تعداد هوادارا رو نداشت اول خواست همونو زیاد کنن که نشد و این امارارت رو ساختن که انگار طلسم شده.
در مورد منچستر میدونم بدهی داره ولی نمیدونم چرا نمیفروشه.

در کل من درسته طرفدار چلسی هستم ولی قبول داری با باخت دیشب آرسنال شانسش برای قهرمانی خیلی کم شد و اگر میبرد خیلی شانسش زیاد می شد.چلسی اگه مصدوم زیاد نده میتونه به نظر من راحت قهرمان لیگ برتر بشه.ولی در کل واقعا هزینه هایی که تیم های دیگه می کنند خیلی بیشتر از آرسنال هست و شاید آرسنال از تیم هایی مثل تاتنهام هم کمتر هزینه کنه.

حرفات رو تایید میکنم. الان اینایی که تو تیمن فکر کنم فقط دو سه تاشون 10 و بالای 10 میلیون باشن بقیه پایینه اینن.

از ئقتی که دیوید دین رفته آرسنال ضعف مدیریتی داره (منظورم فقط نقل و اتقالاته) این مرتیکه هیلوود که فقط به فکر جیبه خودشه باید منتظر بود استن کرونکه بیاد ببینیم اون چه میکنه.

vahidgame
02-02-2010, 14:28
قبول دارم باشگاه دوست نداره زیاد خرید کنه (ونگر نه، چون مربی نیست که از خرید کردن بدش بیاد).
در مورد ادواردو عمرا ونگر بابت اون بازیکن همچین پولی نمیده. ادواردو با 7.5 ملیون یورو اومد، ئنگر با پول فروش آنری اینو، کلیپی و سانیا رو خرید. تو این 5 سال بالاترین رقم خرید باشگاه برای آرشاوینه که 15 تا خرید.
ادواردو تو نیم فصل اولی که برای آرسنال بازی کرد 12 تا گل زد. و بعدشم که اون تکل وحشیانه بیرمنگامی ها اونو یه فصل خونه نشین کرد و الان چند ماهه که دوباره داره بازی میکنه، نمیشه انتظار زیادی ازش داشت.من یادم میاد که توی اخبار خودمون شنیده بودم که برای ادواردو این قیمت آرسنال پرداخته البته برای خود من تعجبی هستش و همون که شما میگید درسته.ولی قبول داری اون موقع که آنری توی آرسنال بود فوق ستاره بود و هیچ بازیکنی توی لیگ جزیره مثل اون بازی نمی کرد و مثل اون شاید دیگه آرسنال پیدا نکنه.تازه الانم آرسنال می تونست توی ژانویه بخردش چون مهاجم کم داره و آنری نسبت به قبلش خیلی افت نکرده وهنوز می تونه مثل سابق باشه و الان توی بارسلونا به خاطر فوق ستاره های زیادی که توی این تیم وجو داره به چشم خیلی نمیاد ولی بازم به نظر من یه بازیکن تاثیرگذار در هر تیمی میتونه باشه.
راستی شنبه چلسی با آرسنال بازی داره.با اینکه آرسنال رو هم دوست دارم ولی امیدوارم چلسی ببره تا راه قهرمانی اون هموار بشه