PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .:: مشاوره و راهنمایی برای خرید لپ تاپ های اپل ::.

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20

SaeedEminem2
19-04-2011, 19:28
كسي نيست جواب منو بده.

یه پورت جدیده که روش گذاشتن که خیلی سرعت زیادی داره اما فکر کنم هنوز زیاد جا نیوفتاده

این دوستت چرا قیمتاش این جوریه؟ مطمئنی درسته قیمتاش؟ چرا فقط مدل 723 رو ارزون گفته؟ منطقی نیست اصلا چون اگرهم بخواد گرونتر بگه باید مدل تاپ رو گرون بگه! 721 و 723 300 دلار فرقشه اما این فقط 170 تومن داره گرونتر میده که به دلار 1120 تومنی که خودت گفتی میشه حدود 150 دلار! دقت کرده باشید الماس هم اون اول نوبرانش 723 رو زده بود 3800 و 700 رو زده بود 2تومن اما بعد از تعادل قیمت 723 850 تومن اومد پایین و 700 فقط 250 تومن! اصولا اگه بخوان گرون تر بدن اون مدلی رو که طالب بیشتری داره قیمت بالا میزارن. راستی گفتی طرف مغازه هم نداره پخش کننده اس. خوب تو باهاش صحبت کن مارو معرفی کنه به یکی از این مغازه ها که پخش میکنه دیگه. پخش کننده ها صد در صد همه فروشنده ها رو میشناسن. حداقل یکی باشه که طرف حسابمون باشه. حالا شما رفیقته بهش اعتماد داری اما بقیه دوستان چی؟ کاش میشد همه متحد میشدیم از یه جا که معتبره بخریم. نظر بدید

قیمت 2650 از اون چیزی که من خواستم پیدا کنم بیشتره تازه
به فرض 50 دیگه هم بیاره پایین من خواستم بین 2500 تا 2600 پیدا کنم
آره خیلی خوب می شد اگه متحد می شدیم
اما یه جورایی بهم خورد و با این وضعیت فکر نمی کنم حتی 3 نفر جمع شیم که از یه جا بخریم

mjos69
19-04-2011, 19:46
اما یه جورایی بهم خورد و با این وضعیت فکر نمی کنم حتی 3 نفر جمع شیم که از یه جا بخریم
هرکی میخواد تا آخر هفته اعلام کنه قطعی حالا 3نفر یا بیشتر شما با اون فروشنده هماهنگ کن. خودت کی میخوای بگیری ازش؟

redboy444
19-04-2011, 20:33
این دوستت چرا قیمتاش این جوریه؟ مطمئنی درسته قیمتاش؟ چرا فقط مدل 723 رو ارزون گفته؟ منطقی نیست اصلا چون اگرهم بخواد گرونتر بگه باید مدل تاپ رو گرون بگه! 721 و 723 300 دلار فرقشه اما این فقط 170 تومن داره گرونتر میده که به دلار 1120 تومنی که خودت گفتی میشه حدود 150 دلار! دقت کرده باشید الماس هم اون اول نوبرانش 723 رو زده بود 3800 و 700 رو زده بود 2تومن اما بعد از تعادل قیمت 723 850 تومن اومد پایین و 700 فقط 250 تومن! اصولا اگه بخوان گرون تر بدن اون مدلی رو که طالب بیشتری داره قیمت بالا میزارن. راستی گفتی طرف مغازه هم نداره پخش کننده اس. خوب تو باهاش صحبت کن مارو معرفی کنه به یکی از این مغازه ها که پخش میکنه دیگه. پخش کننده ها صد در صد همه فروشنده ها رو میشناسن. حداقل یکی باشه که طرف حسابمون باشه. حالا شما رفیقته بهش اعتماد داری اما بقیه دوستان چی؟ کاش میشد همه متحد میشدیم از یه جا که معتبره بخریم. نظر بدید
اول یه توضیحی بدم که چون من خودم میخواستم 723 بردارم،زیاد چونه زدم باهاش و به این قیمت رسوندمش،بقیه رو فقط قیمت گرفتم:46:
اول که باهاش حرف زدم گفت از بازار فی بگیر من 100 تومن زیر بازار بهت میدم،ولی کلی بحث کردم باهاش تا راضی شد!:21:
در ضمن درمورد طرف حساب بودن هم باید بگم که وقتی شما با گارانتی برداری،خوب طرف حسابت گارانتیه،اگر هم بدون گارانتی برداری که در هر صورت طرف حسابی نداری!:27:

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

یه پورت جدیده که روش گذاشتن که خیلی سرعت زیادی داره اما فکر کنم هنوز زیاد جا نیوفتاده

اتفاقا از اون چیزی هم که من میخواستم هم گرونتره!
اگه یادت باشه بهت گفته بودم که تا 2400 نشه نمیخرم
اونموقع هم با دلار 1030 حساب میکردم!
ولی الان میبینم که نمیدن با اون قیمت
البته من عجله هم ندارم چون امتحانام نزدیکه و سنگین!ولی وسوسه شدم بگیرم
سعی میکنم اون 50 رو هم بهش ندم!:27:

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

كسي نيست جواب منو بده.
پورتیه که سرعتش بالاتر از یو اس بی 2 هست و قرار بود که جای اونو بگیره
ولی با اومدن یو اس بی 3،عملا بیرنگ شد!:8:

s-a-l-i-m
19-04-2011, 20:49
هر کی قصد خرید داره بهتره که با دوستان متحد شن و با هم بخرند و اینطوری خیلی بهتر میتونی تخفیف بگیری تا اینکه بخوای تکی بگیری.
راستش اگر من هم ول خرجی نمی کردم و پولم رو داشتم :31: با دوستان همراه میشدم چون عمرا تا 1 سال دیگه هم همچین قیمت هایی بتونید بخرید چون اینجا ایرانه :31:

redboy444
19-04-2011, 20:52
هر کی قصد خرید داره بهتره که با دوستان متحد شن و با هم بخرند و اینطوری خیلی بهتر میتونی تخفیف بگیری تا اینکه بخوای تکی بگیری.
راستش اگر من هم ول خرجی نمی کردم و پولم رو داشتم :31: با دوستان همراه میشدم چون عمرا تا 1 سال دیگه هم همچین قیمت هایی بتونید بخرید چون اینجا ایرانه :31:
بله باهم باشیم ارزونتر میوفته:10:
ولی من که چشم آب نمیخوره بیشتر از 3 نفر 100% بخوان:13:
که اونم سعید که مشهده،پس تهران فقط 2 نفر میمونیم!!!:41:

mad86
19-04-2011, 20:54
سلام
من هم یک 724 میخوام
هرچند بین انتخابش با 375 با توجه به مزیت اختلاف قیمتشون موندم....بهرحال با کمک دوستان که میگن انگار زیاد تفاوتش محسوس نیست...که اگر قیمت بالا باشه که والا وسعم نمیرسه

من با فلسفه این کار موافقم...بنظرم این کار درست و علمی و با نظارت اهل فنش باشه هیمنطور کسایی که بازار بلد هستن!!...مطمئنا حداقل کاربردش ایجاد رقابت با این شرکتهای فانتزی هست که حداقل کاربردی هم که داره بالا رفتن کیفیت و خدمات تو کشوره
خیلی نکات ریز هم هست که باید بررسی بشه ،مثلا من میدونم خرید مالزی نوع پاورش فرق داره با مثلا اروپایی ها ...یا بعضی ها کیبورداش برای ما مناسب نیست...

بنظرم اولش یک لختی داره اما خیلی زود بدلیل هم رقابت مالی و هم نزدیک بودن به بازار مصرف جاشو پیدا میکنه...همچنین کسایی که کنترل و کمک هم میکنن لااقل ازین شرکت های فانتزی خیلی بیشتر چیز میدونند

در مورد قیمت ها من والا من تو مشهد هم تهران که دسترسی داشتم بدون گارانتی بهم این قیمت دادن یعنی 2.050 تا 2.100
و نقش با نصب مجانی ویندوز و سی دی اموزشی میداد 2.2
البته قیمت مال 2 روز پیش هست

اگر امکانش هست قیمت ها رو یکم متعادل تر کنید....ممنون

mohsen_z94
19-04-2011, 21:19
سلام به همه دوستان.
منم احتمال 99% می خوام مدل 723 بگیرم
دوستان قبل خرید اعلام کنید که منم بیام
با تشکر از همه دوستان به خاطر قیمت گرفتن.

mjos69
19-04-2011, 22:26
سلام به همه دوستان.
منم احتمال 99% می خوام مدل 723 بگیرم
دوستان قبل خرید اعلام کنید که منم بیام
با تشکر از همه دوستان به خاطر قیمت گرفتن.
سلام مدلی که میخوای برداری مهم نیست چون فروشنده همه مدل ها رو داره فقط مهم تعدادمونه. بچه ها اگه تاپیک دیگه ای تو جای دیگه راجع به این موضوع سراغ دارید اونجا هم بگید موضوع رو شاید کسی پیدا شد
خوب با این دوست جدید (mohsen_z64) شدیم 4 نفر الان. یکی بود گفت 2 تا میخواد واسه خودشو دوستش. خبری ازش نیست؟

SaeedEminem2
19-04-2011, 22:46
تهران یا مشهدش فرقی نداره چون مشکلی واسه فرستادن نیست
در مورد ضمانت و طرف حساب و اینا حتی اگه ضمانت هم نداشته باشه لاقل آدم با یکی طرف باشه که هرچی شد ببری پیش خودش
خیالت راحت باشه که لپ تاپ گرون قیمتتو می دی دستش نمی بره قطعاتشو عوض کنه
هر کاری بود اون انجام بده و لازم نشه خود آدم دائم دنبالش بیوفته از این مغازه به اون مغازه که آیا بشه اعتماد کرد یا نبره خراب ترش کنه
یه نفر هم با پیام خصوصی به من گفته اما منکه بعید می دونم همچین اتحادی شکل بگیره
همون اولش گفتم شما ها هم برید تخقیق کنید هیچکی نرفت
الان هرکی هر قیمتی باید اینجا بگه یکی دیگه میاد می گه من ارزون ترشو پیدا کردم و آخرشم هیچی به هیچی

mjos69
19-04-2011, 22:53
در مورد ضمانت و طرف حساب و اینا حتی اگه ضمانت هم نداشته باشه لاقل آدم با یکی طرف باشه که هرچی شد ببری پیش خودش
هر کاری بود اون انجام بده و لازم نشه خود آدم دائم دنبالش بیوفته از این مغازه به اون مغازه که آیا بشه اعتماد کرد یا نبره خراب ترش کنه
الان هرکی هر قیمتی باید اینجا بگه یکی دیگه میاد می گه من ارزون ترشو پیدا کردم و آخرشم هیچی به هیچی
خدا وکیلی من یه ظهر تا بعد از ظهر رفتم پایتخت نتیجه شم گفتم اما خوب اون موقع قیمت تخیلی میگفتن چون گمرک جنساشونو ترخیص نکرده بود. الانم که قیمتها مشخصه دیگه. شما همون حرفی که اول از همه گفتی خوب بود دیگه. قرار شد با آشنات هماهنگ کنی اونم مارو به همکاراش تو تهران معرفی کنه همین خوبه دیگه. مشکل چیه پس؟

redboy444
19-04-2011, 23:04
منکه به هیشکی اعتماد نمیکنم
حتی اگه آشنا هم باشه،چون میده به کس دیگه،قاعدتا از دست خودش خارجه
من خودم تو کاری که داشتم(آزاد) با یه تعمیراتی کار میکردم،خیلی هم قبولش داشتم،ولی بعد ها کاشف به عمل اومد که طرف . . .آره!:41:
پس بهتره موقع خرید دقت و بعدش هم دعا بکنیم که مشکلی واسه سیستم پیش نیاد،وگرنه . . . :27:
در کل من تابع قیمت ارزونم،هر کی قیمت پایینتر بده میگیرم ازش
این دوستم هست،هر کی خواست من براش میگیرم و یه قرار میذاریم و بهش تحویل میدم ولی در کل صلاح مملکت خویش خسروان دانند:10:

SaeedEminem2
19-04-2011, 23:14
خدا وکیلی من یه ظهر تا بعد از ظهر رفتم پایتخت نتیجه شم گفتم اما خوب اون موقع قیمت تخیلی میگفتن چون گمرک جنساشونو ترخیص نکرده بود. الانم که قیمتها مشخصه دیگه. شما همون حرفی که اول از همه گفتی خوب بود دیگه. قرار شد با آشنات هماهنگ کنی اونم مارو به همکاراش تو تهران معرفی کنه همین خوبه دیگه. مشکل چیه پس؟

مشکل اینه که قیمت ثابت نمی مونه و هر روز یه جور می شه
بعد من می گم فلان قیمت یکی دیگه میاد می گه من از فلان جا ارزون ترشو سراغ دارم
تا الان 8 نفر اعلام کردن که من فقط 7 نفرشو گفتم که اگه یکی نیومد بد نشه اگرم 8 نفر شدیم که مجبوره تخفیف رو بیشتر کنه
اما چون نمی شه رو همین 7 نفر هم حساب کرد، می ریم می گیم شدیم مثلا 5 نفر، اونم میاد قیمت رو باز می بره بالا، اون وقت از همین 5 نفر هم باز کم می شه
دیگه بقیه شم خودت بگیر

hormozan m
19-04-2011, 23:18
منکه به هیشکی اعتماد نمیکنم
حتی اگه آشنا هم باشه،چون میده به کس دیگه،قاعدتا از دست خودش خارجه
من خودم تو کاری که داشتم(آزاد) با یه تعمیراتی کار میکردم،خیلی هم قبولش داشتم،ولی بعد ها کاشف به عمل اومد که طرف . . .آره!:41:
پس بهتره موقع خرید دقت و بعدش هم دعا بکنیم که مشکلی واسه سیستم پیش نیاد،وگرنه . . . :27:
در کل من تابع قیمت ارزونم،هر کی قیمت پایینتر بده میگیرم ازش
این دوستم هست،هر کی خواست من براش میگیرم و یه قرار میذاریم و بهش تحویل میدم ولی در کل صلاح مملکت خویش خسروان دانند:10:

سلام من هم هستم! ( به سعید هم گفتم ) من 16 ام به بعد میام تهران و باید 100 % بگیرم ! به نظر من اگر با هم

در یک روز و یک ساعت بریم مثلا الماس بگیم 5 تا میخوایم فکر کنم 100 تومن پایین میان!:31:

به هر حال من هم هستم 100 % ! خیالتون راحت از من:21:

redboy444
19-04-2011, 23:22
سلام من هم هستم! ( به سعید هم گفتم ) من 16 ام به بعد میام تهران و باید 100 % بگیرم ! به نظر من اگر با هم

در یک روز و یک ساعت بریم مثلا الماس بگیم 5 تا میخوایم فکر کنم 100 تومن پایین میان!:31:

به هر حال من هم هستم 100 % ! خیالتون راحت از من:21:
قیمت نقش و الماس انقدر پرت و زیاد هست که با 100 تومن تخفیف هم بجایی نمیرسه:41:
من فک کنم تا 16 اردیبهشت گرفته باشم:27: ولی شما خیالت راحت،با قیمتایی که گفتم هر وقت خواستی میتونم برات جور کنم،البته اگه قیمت پایین تر گیر آوردی که دیگه چه بهتر:10:

mad86
19-04-2011, 23:23
من هم یک عدد 724 میخوام برای یکی از دوستامه که میدونم چقدر سختی میکشه تا اینو بخره

قیمت که من دارم تو مشهد و تهران تا جایی که داشتم
حداقل 2.050 بود بدون گارانتی
یک شرکت هم تو مشهد بنام nic هم 1.9 تا 2 قیمت داد و گفت هنوز بارم نیومده
بدترین قیمت هم نقش بود که با 2.2 گفت ویندوز نصب میکنه و همینطور ی سری سی دی اموزشی و 3 سال گارانتی
البته این قیمت ها مال 2 روزه پیشه
شما گفتید 300 تومن کمتر
آیا امکانش هست یکم تعدیل بشه قیمت ؟

من با فلسفه این کار موافقم...بشرطی که چندتا از بهترین اساتید اپل کار این فروم و همینطور اهل بازار اینجا نظارت کنند و ...اینطوری یک شروع خیلی خوبی میشه حداقلش اینه که یک جور رقابت پیش میاد که خیلی ازین شرکت های فانتزیک این وادی رو مجبور به افزایش کیفیت و کاهش قیمت ها در نهایت دارد

در ضمن اینکه میگید چرا فقط 3 نفر... والا من خودمم اتفاقی اینجا اومدم...باید یکم بیشتر تبلیغ بشه

یک سری ابهامات مثل قیمت دقیق و محل تحویل زمان و نوع تست و...حتی کشور که ازش خرید میشه چون میدونم طرح مالزی داره و اروپا و...مطمئنا خیلی ها استقبال می کنند

بهرحال ممنون

SaeedEminem2
19-04-2011, 23:29
من هم یک عدد 724 میخوام برای یکی از دوستامه که میدونم چقدر سختی میکشه تا اینو بخره

قیمت که من دارم تو مشهد و تهران تا جایی که داشتم
حداقل 2.050 بود بدون گارانتی
یک شرکت هم تو مشهد بنام nic هم 1.9 تا 2 قیمت داد و گفت هنوز بارم نیومده
بدترین قیمت هم نقش بود که با 2.2 گفت ویندوز نصب میکنه و همینطور ی سری سی دی اموزشی و 3 سال گارانتی
البته این قیمت ها مال 2 روزه پیشه
شما گفتید 300 تومن کمتر
آیا امکانش هست یکم تعدیل بشه قیمت ؟

من با فلسفه این کار موافقم...بشرطی که چندتا از بهترین اساتید اپل کار این فروم و همینطور اهل بازار اینجا نظارت کنند و ...اینطوری یک شروع خیلی خوبی میشه حداقلش اینه که یک جور رقابت پیش میاد که خیلی ازین شرکت های فانتزیک این وادی رو مجبور به افزایش کیفیت و کاهش قیمت ها در نهایت دارد

در ضمن اینکه میگید چرا فقط 3 نفر... والا من خودمم اتفاقی اینجا اومدم...باید یکم بیشتر تبلیغ بشه

یک سری ابهامات مثل قیمت دقیق و محل تحویل زمان و نوع تست و...حتی کشور که ازش خرید میشه چون میدونم طرح مالزی داره و اروپا و...مطمئنا خیلی ها استقبال می کنند

بهرحال ممنون

مشکل اینه که قیمت ثابت نمی مونه
این جاهایی که شما می گی همه اپل فروشین اما جایی که من گفتم خودش اپل نمی فروشه ولی چون باهاشون همکاره می تونه به قیمت همکاری بگیره
قیمت کف 2010 از 2550 پایین تر نرفت پس بعیده اینم از 2550 ارزون تر بشه
در مورد ابهامات قبلا صحبت کردیم و خود من گفتم حتی پولتونو دست من ندین
گفتم چه تو تهران چه تو مشهد یا حتی یکی اهواز بوده یه محلی مشخص می شه می رید اونجا جنس رو می بینید و اگه همونی بود که خواستین پول رو می دین و لپ تاپ رو می گیرین
اگه سئوال دیگه ای بود بگید

hormozan m
19-04-2011, 23:31
قیمت نقش و الماس انقدر پرت و زیاد هست که با 100 تومن تخفیف هم بجایی نمیرسه:41:
من فک کنم تا 16 اردیبهشت گرفته باشم:27: ولی شما خیالت راحت،با قیمتایی که گفتم هر وقت خواستی میتونم برات جور کنم،البته اگه قیمت پایین تر گیر آوردی که دیگه چه بهتر:10:

من 2 میلیون پول دارم شاید بتونم 100 تومن دیگه هم جور کنم ولی میخوام 721 بگیرم:31: که قیمت دوست شما

هم خیلی بالاس!!! ( با مدل بالاتر اختلاف کمتری نسبت به سایت apple داره :27: )

اگر هم نشد 721 همون 724 رو میگیرم دیگه ! حالا شما یک صحبت کن بگو 5 نفریم و ... قیمت رو یکم کاهش بدی!!!:42:

mjos69
19-04-2011, 23:32
مشکل اینه که قیمت ثابت نمی مونه و هر روز یه جور می شه
بعد من می گم فلان قیمت یکی دیگه میاد می گه من از فلان جا ارزون ترشو سراغ دارم
تا الان 8 نفر اعلام کردن که من فقط 7 نفرشو گفتم که اگه یکی نیومد بد نشه اگرم 8 نفر شدیم که مجبوره تخفیف رو بیشتر کنه
اما چون نمی شه رو همین 7 نفر هم حساب کرد، می ریم می گیم شدیم مثلا 5 نفر، اونم میاد قیمت رو باز می بره بالا، اون وقت از همین 5 نفر هم باز کم می شه
دیگه بقیه شم خودت بگیر
شما یک قیمتی رو واسه تک فروشی باهاش هماهنگ کن و طی کن از 2نفر به بالا هر نفر که به این تعداد اضافه شد فلان درصدم تخفیف ما اضافه بشه. بعد یک روز و ساعتی رو مشخص مکنیم هرچی تعداد بیشتر اومدن باید تخفیف بیشتری بده هرچقدرهم کمتر تخفیف کمتر. به نظر من که عملی هست

SaeedEminem2
19-04-2011, 23:41
شما یک قیمتی رو واسه تک فروشی باهاش هماهنگ کن و طی کن از 2نفر به بالا هر نفر که به این تعداد اضافه شد فلان درصدم تخفیف ما اضافه بشه. بعد یک روز و ساعتی رو مشخص مکنیم هرچی تعداد بیشتر اومدن باید تخفیف بیشتری بده هرچقدرهم کمتر تخفیف کمتر. به نظر من که عملی هست

آره این حرفت خیلی خوبه
اما مشکل اینه که وقتی مثلا 3 نفر بشیم خیلی کم تر از اینکه مثلا 8 نفر باشیم تخفیف می دن
یعنی مثلا به 3 نفر نفری 100 تخفیف می دن اما به 8 نفر لاقل باید نفری 150 تخفیف بدن
با تعداد پایین فقط تخفیف می دن و مزیت قیمت همکاری گرفتنشو از دست می دیم

mjos69
19-04-2011, 23:50
آره این حرفت خیلی خوبه
اما مشکل اینه که وقتی مثلا 3 نفر بشیم خیلی کم تر از اینکه مثلا 8 نفر باشیم تخفیف می دن
یعنی مثلا به 3 نفر نفری 100 تخفیف می دن اما به 8 نفر لاقل باید نفری 150 تخفیف بدن
با تعداد پایین فقط تخفیف می دن و مزیت قیمت همکاری گرفتنشو از دست می دیم
باز بلاخره از هیچی بهتره دیگه. پس شما باهاش هماهنگ کن بعدم روزشو مشخص میکنیم مثلا تو هفته دیگه. هرکسی هم قطعی خواست اون روز بیاد مغازه اون طرف. هرچی تعداد بیشتر تخفیف بالاتر. به نظر من اگه کسی تصمیم خرید قطعی داشته باشه حتما میاد. پس ما دیگه به امید شما هستیم. تاریخ و ساعتشو خودت مشخص کن. امیدوارم که عملی شه :10: شب بخیر

SaeedEminem2
20-04-2011, 00:31
من نظرم اینه حالا که گمرک آزاد کرده و انحصار شکسته شده چون قیمت داره میاد پایین تا شنبه صبر کنیم
تو این هفته حتما به من قیمت می ده اما احتمالا به قیمت قبلی که باید بگم الان کف قیمت شده 2600 و شما باید واسه ما ارزون تر پیدا کنی
بعد باید بره دوباره قیمت بگیره و چونه بزنه که می گم حتما تا شنبه خبر قطعی به من بده
شنبه شب دوباره همه اینجا جمع شیم و صحبت های نهایی رو انجام بدیم
مهرداد جان شما هم تا شنبه خبر قطعی از قیمت و تصمیمت بیار
اگه به قول آقا mad86 راهی واسه تبلیغ سراغ دارین بگین یا اگه تونستین کسی رو بیارین
پیش بینیم اینه که 723 رو بتونیم 2400 و مدل های دیگه رو به همین نسبت بگیریم

redboy444
20-04-2011, 06:50
من نظرم اینه حالا که گمرک آزاد کرده و انحصار شکسته شده چون قیمت داره میاد پایین تا شنبه صبر کنیم
تو این هفته حتما به من قیمت می ده اما احتمالا به قیمت قبلی که باید بگم الان کف قیمت شده 2600 و شما باید واسه ما ارزون تر پیدا کنی
بعد باید بره دوباره قیمت بگیره و چونه بزنه که می گم حتما تا شنبه خبر قطعی به من بده
اگه به قول آقا mad86 راهی واسه تبلیغ سراغ دارین بگین یا اگه تونستین کسی رو بیارین
حتما،رو چشم:46:
اگه 2400 بشه که عالیه:10:

mjos69
20-04-2011, 09:13
دوستان هرکس قصد خرید لپ تاپ اپل رو داره تو همین تاپیک اعلام کنه. دلیلش هم خرید گروهی برای گرفتن تخفیفه

hormozan m
20-04-2011, 10:32
حتما،رو چشم:46:
اگه 2400 بشه که عالیه:10:

دوستان هرکس قصد خرید لپ تاپ اپل رو داره تو همین تاپیک اعلام کنه. دلیلش هم خرید گروهی برای گرفتن تخفیفه

خیلی خوبه اگر 723 رو بتونی 2400 جور کنی 721 هم احتمالا حدود 2 تومن هستش دیگه:31:

من گفتم 16ام احتمالا بنا به گفته سعید که میگه گمرک اجناس رو ترخیص کرده ( از کجا میدونی ؟:31: ) پس تا اون

موقع متعادل میشه!:8:

hiva_obs
20-04-2011, 15:59
دوستان من میخواستم تو همین چند روز لپ‌تاپ بگیرم ولی چون به اپل پولم نرسید (۷۲۱ رو میخواستم ) بیخیال اپل شدم و رفتم دنبال لپ‌تاپ های دیگه. اگر بشه ۷۲۱ رو دو دویست یا دو سیصد گرفت من هم صدرصد هستم

hormozan m
20-04-2011, 16:23
دوستان من میخواستم تو همین چند روز لپ‌تاپ بگیرم ولی چون به اپل پولم نرسید (۷۲۱ رو میخواستم ) بیخیال اپل شدم و رفتم دنبال لپ‌تاپ های دیگه. اگر بشه ۷۲۱ رو دو دویست یا دو سیصد گرفت من هم صدرصد هستم

سلام. به گفته سعید ( هی میندازیم گردنش ) گمرک ترخیص کرد جنس ها رو و احتمالا قیمت کاهش چشم گیری خواهد داشت:27:

721 همین الان در چاره 2480 هست ! نگران نباش کم میشه! 700 شده 1650:31:

من هم همین مدل رو میخوام بگیرم ولی منتظرم برسه به 2200!:21:

redboy444
20-04-2011, 17:29
721 رو الانم میشه 2300 گیر آورد که!:27:

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:26 PM ----------

سلام. به گفته سعید ( هی میندازیم گردنش ) گمرک ترخیص کرد جنس ها رو و احتمالا قیمت کاهش چشم گیری خواهد داشت:27:

721 همین الان در چاره 2480 هست ! نگران نباش کم میشه! 700 شده 1650:31:

من هم همین مدل رو میخوام بگیرم ولی منتظرم برسه به 2200!:21:
سری پیش هم آخرین افت قیمتش رسید به قیمت سایت اپل + 200 تومن
پس این سری هم تا همون حد افت میکنه:10:
یکی از دوستان که حوصلش میکشه حساب کنه بنویسه اینجا:46:

hiva_obs
20-04-2011, 18:36
721 رو الانم میشه 2300 گیر آورد که!:27:

کجا ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که هر جا رفتم قیمت بالا بود

redboy444
20-04-2011, 19:08
کجا ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که هر جا رفتم قیمت بالا بود
اگه اینجا بگم تبلیغ میشه:21:
اگه دوس داشتی خصوصی بگو تا بگم،چون این مغازه اس:27:
ولی اگه خواستی صبر کن با هم بخریم:46:

hiva_obs
20-04-2011, 19:23
اگه اینجا بگم تبلیغ میشه:21:
اگه دوس داشتی خصوصی بگو تا بگم،چون این مغازه اس:27:
ولی اگه خواستی صبر کن با هم بخریم:46:
اگر مغازه تهران هست برام پیغام خصوصی کن اگر زحمتی نیست. من مشکل زمان دارم باید زودتر بگیرم. اگر قیمت خوب بود و شد با دوستان، اگه نه باید دنبال گزینه دیگه باشم .

mjos69
20-04-2011, 19:41
اگر مغازه تهران هست برام پیغام خصوصی کن اگر زحمتی نیست. من حداکثر تا ظهر ۳ اردیبهشت باید لپ تاپ رو بگیرم اگر قیمت خوب بود و شد با دوستان اگه نباید دنبال گزینه دیگه باشم .
دوست عزیز شما تا شنبه صبر کن ایشالا همگی باهم میخریم :46:

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:41 PM ----------

hiva_obs
20-04-2011, 19:49
دوست عزیز شما تا شنبه صبر کن ایشالا همگی باهم میخریم :46:

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:41 PM ----------

من پا هستم برای خرید گروهی اگر زودتر انجام بشه که عالیه یکم من مشکل زمان دارم

SaeedEminem2
20-04-2011, 20:13
سلام
بر و بکس من الان زنگ زدم
خودشم خبر داشت قیمت افت کرده و به نزدیک 2600 رسیده
گفتم ما الان نزدیک به 10 نفر شدیم و قیمت رو حدود 2400 می خوایم
( به شوخی گفت 1 میلیون بشه نمی خواین؟ که گفتم چرا می خوایم! )
گفتم اگه حتی ارزون تر بشه تعداد ما هم بیشتر می شه که قرار شد شنبه خبر قطعی به من بده
نظرتون رو بگین

hiva_obs
20-04-2011, 20:25
سلام
بر و بکس من الان زنگ زدم
گفتم اگه حتی ارزون تر بشه تعداد ما هم بیشتر می شه که قرار شد شنبه خبر قطعی به من بده
نظرتون رو بگین

ببخشید کدوم مدل رو ؟

redboy444
20-04-2011, 20:40
اگر مغازه تهران هست برام پیغام خصوصی کن اگر زحمتی نیست. من حداکثر تا ظهر ۳ اردیبهشت باید لپ تاپ رو بگیرم اگر قیمت خوب بود و شد با دوستان اگه نباید دنبال گزینه دیگه باشم .
آره داداش تهرانه
فرستادم آدرسشو برات:46:

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

سلام
بر و بکس من الان زنگ زدم
نظرتون رو بگین
وای 2400 محشره:10:
من که پایم
راستی یکی از فامیلامون امروز بهم زنگ زد و یه آدرس داد که کارش واردات لپ تاپه
این آقای مهندس شرکت هم داره (مطمئن تره)،یکشنبه میرم پیشش با فامیلمون ببینم این چی کارس
نتیجش رو میذارم همینجا:46:
پس شنبه سعید که خبر رو داد اگه قیمتش خوب بود با هم قرار میذاریم و میریم که ایشالا . . .آره!:27:

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

ببخشید کدوم مدل رو ؟
723(تاپ ترین مدل!:27:)

SaeedEminem2
20-04-2011, 20:46
ببخشید کدوم مدل رو ؟اگه

الان 723 رو 2600 حساب کنیم یعنی 200 ارزون تر
تقریبا به همین نسبت ارزون تر واسه بقیه ی مدل ها
یعنی تقریبا بتونیم واسه هر مدل 8 یا 9 درصد تخفیف نسبت به بقیه ی جاها بگیریم
------
در مورد محل، مکان اصلی مشهده که قراره آدرس یکی از همکاراشو تو تهران به من بده که شماها برید اونجا
----------
راستی بچه ها اگه قطعی بشه باید یه مبلغی رو به عنوان بیعانه بدیم که تا یکی 2 روز بعدش بهمون تحویل بدن
نظرتونو حتما در این یه مورد بگین

mjos69
20-04-2011, 20:50
پس قرارمون رو شنبه بذاریم که این دوستمون هم که عجله داره کارش راه بیوفته

mjos69
20-04-2011, 20:56
راستی بچه ها اگه قطعی بشه باید یه مبلغی رو به عنوان بیعانه بدیم که تا یکی 2 روز بعدش بهمون تحویل بدن
نظرتونو حتما در این یه مورد بگین
بیعانه رو چجوری باید بدیم؟ یعنی 2 بار قرار بذاریم؟

SaeedEminem2
20-04-2011, 20:58
پس قرارمون رو شنبه بذاریم که این دوستمون هم که عجله داره کارش راه بیوفته

به امید خدا شنبه همین موقع خبر قطعی میارم که دیگه همه مون بتونیم تصمیم نهایی رو بگیریم
---------
راجع به بیعانه دادن بگید!

mjos69
20-04-2011, 21:14
راجع به بیعانه دادن بگید!
میگم که بیعانه رو چجوری باید بدیم؟ به کی؟ یعنی یک بار بریم بیعانه بدیم یک بارم بریم تحویل بگیریم؟

SaeedEminem2
20-04-2011, 21:17
بیعانه رو چجوری باید بدیم؟ یعنی 2 بار قرار بذاریم؟

اگه تاید کنید یه بار همه باهم که هم نوع مدل رو بگیم که کی چی می خواد
دفعه ی بعدیشم هرکی خودش می ره بقیه ی پول رو می ده و لپ تاپشو می گیره
منظورم این بود که با دادن بیعانه مشکل ندارین؟
چون باید یه مبلغی باشه که نشون بده قطعا خریدارین
یعنی مثلا لاقل 50 تومان
نظر؟

mjos69
20-04-2011, 21:22
اگه تاید کنید یه بار همه باهم که هم نوع مدل رو بگیم که کی چی می خواد
دفعه ی بعدیشم هرکی خودش می ره بقیه ی پول رو می ده و لپ تاپشو می گیره
منظورم این بود که با دادن بیعانه مشکل ندارین؟
چون باید یه مبلغی باشه که نشون بده قطعا خریدارین
یعنی مثلا لاقل 50 تومان
نظر؟
دادنش که مشکلی نیست اما خوب باید طرف معتبر باشه رسید بده به همه. منظورت از همکارش تو تهران یک شخصه یا اینکه مغازه داره؟ اگه از این قرارای تو خیابونی باشه فکر نکنم کسی بیاد
هرکس قصد خرید لپ تاپ اپل رو داره تو همین تاپیک اعلام کنه. دلیلش هم خرید گروهی برای گرفتن تخفیفه

SaeedEminem2
20-04-2011, 21:27
دادنش که مشکلی نیست اما خوب باید طرف معتبر باشه رسید بده به همه. منظورت از همکارش تو تهران یک شخصه یا اینکه مغازه داره؟ اگه از این قرارای تو خیابونی باشه فکر نکنم کسی بیاد
هرکس قصد خرید لپ تاپ اپل رو داره تو همین تاپیک اعلام کنه. دلیلش هم خرید گروهی برای گرفتن تخفیفه

نه عزیزم حتما باید مغازه باشه و حتما رسید بده
غیر از این باشه که خودم ازش قبول نمی کنم و می گم حتما باید آدرس یه مغازه ی معتبر بده
اما شاید بعضی ها به همینم اعتماد نکنن
واسه همین گفتم نظرتون در این مورد چیه

mjos69
20-04-2011, 21:34
نه عزیزم حتما باید مغازه باشه و حتما رسید بده
غیر از این باشه که خودم ازش قبول نمی کنم و می گم حتما باید آدرس یه مغازه ی معتبر بده
اما شاید بعضی ها به همینم اعتماد نکنن
واسه همین گفتم نظرتون در این مورد چیه
نه به نظر من که اگه جای معتبر باشه مشکلی نیست به شرطی که بازه بیعانه تا تحویل طولانی نشه.

redboy444
20-04-2011, 21:37
بیعانه که مشکلی نداره اگه قیمت مناسب تر از جاهای دیگه باشه
ولی حالا چرا بیعانه؟
خوب یدفعه میریم کل پولو میدیم سیستمو میگیریم دیگه!

redboy444
20-04-2011, 21:44
راستی سعید قضیه کاستوم خریدنت به کجا رسید؟

SaeedEminem2
20-04-2011, 21:51
بیعانه که مشکلی نداره اگه قیمت مناسب تر از جاهای دیگه باشه
ولی حالا چرا بیعانه؟
خوب یدفعه میریم کل پولو میدیم سیستمو میگیریم دیگه!

چون جایی که ما داریم ازش می گیریم خودش اپل فروش نیست
خودش می خواد از همکاراش بگیره به ما بده
یعنی ما باید ثابت کنیم که می خوایم تا بره از هم کارش بیاره و 2
روزه به ما تحویل بده
اومدیم اون رفت واسه ما آورد و ما پشیمون شدیم، رو دستش می مونه دیگه
ما با تعداد زیاد می تونیم از همه جا تخفیف بگیریم اما یه کامپیوتر فروش از همکارش می تونه ارزون تر بگیره
ا

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

راستی سعید قضیه کاستوم خریدنت به کجا رسید؟

منتظرم ببینم می تونه با قیمت مناسب جور کنه یا نه
اگه بتونه می گم کاستم می خوام
گفتم همه رو باهم بگم هنگ می کنه

softkadeh
20-04-2011, 23:03
کلا مثل اینکه کسی تو این فروم جواب ما رو نمیده .

قیمت ارزون ترین Macbook Pro New 13 که تو سایت زده 1.199 اینجا چنده ؟
ارزونترین قیمت ..

mjos69
20-04-2011, 23:22

ارزونترین قیمت ..
mc700
الماس 1750
نقش 1920
خرید گروهی رو اگه پایه باشی حدودا کمتر از 1500

SaeedEminem2
20-04-2011, 23:36

ارزونترین قیمت ..

عزیزم ببین 99 درصد کسایی که می خوان لپ تاپ اپل بخرن به خاطر دلشونه، نه کیفیتش
هرچند کیفیتش هم خیلی موثره اما قضیه بیشتر دلیه
از نظر کیفیت هم اگه بخوای بدونی، تقریبا از تمام لپ تاپ های هم رده ی خودش کیفیت و کارایی بهتری داره
سبکه خوشگله عمر باتریش زیاده کیفیت مانیتورش خیلی زیاده سی پی یوش واقعا قویه همیشه از تکنولوژی های جدید توش استفاده می شه سرعتش راضی کنندست و ....

zamanphp
21-04-2011, 00:09
با سلام
قصد خرید یه imac مدل mc509LL/A رو دارم
با توجه به وضع بازار دلار خرید تو شرایط فعلی رو پیشنهاد می کنید؟
تو سایت الماس قینمت 2450 هست.
تو سایت چاره قیمت 2280 هست.
مناسب ترین قیمتی که دوستان سراغ دارند چقدر هست؟
با تشکر

softkadeh
21-04-2011, 00:11
خوب پس منم اپل میخرم دیگه .

حالا قیمتی که خواستمو میدی لطفأ

---------- Post added at 01:11 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

mc700
الماس 1750
نقش 1920
خرید گروهی رو اگه پایه باشی حدودا کمتر از 1500
مرسی
امیدوارم بتونم 1500 جور کنم و این مدل رو بگیرم ....
اگه جوز کردم میام تو گروه شرکت میکنم .

این سوال رو هم جواب بدی ممنون میشم :
یه کارکرده هست core2dou 2.2 - ram 4 - vga 9400
مک بوکه ... به نظرتون چقدر میارزه ؟
مدلش اینه : MacBook Pro 990

hormozan m
21-04-2011, 00:56
سلام . خوشم میاد 5 , 6 ساعت نبودم دیگه معامله کردید رفت:13: من میگم 16 ام یکی میگه شنبه! آخه این چه جورشه!

اینو دارم جدا میگم اگر بخواین شنبه بگیرین من نیستم!!!:41: نمیتونم برای یک مکبوک بیام تهران که !!!! 16 ام میام!! ( برای نمایشگاه کتاب )

SaeedEminem2
21-04-2011, 02:12
سلام . خوشم میاد 5 , 6 ساعت نبودم دیگه معامله کردید رفت:13: من میگم 16 ام یکی میگه شنبه! آخه این چه جورشه!

اینو دارم جدا میگم اگر بخواین شنبه بگیرین من نیستم!!!:41: نمیتونم برای یک مکبوک بیام تهران که !!!! 16 ام میام!! ( برای نمایشگاه کتاب )

سلام
از یه ساعت پیش می خوام جواب بدم سرعت اینترنت پایین اومده بود این صفحه باز نمی شد
قربونت فقط قرار شد شنبه تو همین فروم قیمت بیاریم که تصمیم نهایی رو بگیریم
هنوز نه قیمت قطعی شده نه محلی تعیین شده نه هیچی
شاید خدای نکرده زد و اصلا با اون قیمت نشد جور کنیم
در هر صورت بدون که این یه کار دسته جمعیه و همه پشت هم هستیم و فقط در صورت یک دلی به نتیجه می رسیم
بعد از قطعی شدن قیمت من هم شماره موبایل خودمو می دم هم شماره ی جایی که قراره واسمون جور کنه هم شماره و آدرس محلی که قراره توش جمع بشیم
پس خیالت راحت تا وقتی من هستم کسی رو از قافیه جا نمیندازم

amin_pwa
21-04-2011, 09:18
من کار دسته جمعی دوست دارم . یکی برای همه همه برای یکی .

farahzad
21-04-2011, 10:22
سلام دوستان قیمت macbook 700 رو میخاستم فک کنم corei5 هم هست ممنون اگه قیمت روزشو که تو پاساژ پایتخت فروخته میشه رو بدین خیلی گیرشم

redboy444
21-04-2011, 11:55
سلام دوستان قیمت macbook 700 رو میخاستم فک کنم corei5 هم هست ممنون اگه قیمت روزشو که تو پاساژ پایتخت فروخته میشه رو بدین خیلی گیرشم
پایین ترین قیمت:1750

hormozan m
21-04-2011, 13:32
سلام
از یه ساعت پیش می خوام جواب بدم سرعت اینترنت پایین اومده بود این صفحه باز نمی شد
قربونت فقط قرار شد شنبه تو همین فروم قیمت بیاریم که تصمیم نهایی رو بگیریم
هنوز نه قیمت قطعی شده نه محلی تعیین شده نه هیچی
شاید خدای نکرده زد و اصلا با اون قیمت نشد جور کنیم
در هر صورت بدون که این یه کار دسته جمعیه و همه پشت هم هستیم و فقط در صورت یک دلی به نتیجه می رسیم
بعد از قطعی شدن قیمت من هم شماره موبایل خودمو می دم هم شماره ی جایی که قراره واسمون جور کنه هم شماره و آدرس محلی که قراره توش جمع بشیم
پس خیالت راحت تا وقتی من هستم کسی رو از قافیه جا نمیندازم

مرسی سعید جان شما لطف داری!:11: پول پیش هم اگر حتمی شد من هستم خیالت راحت! ( 721 یادت نره ! )

البته قیمت چاره 1650 با یکسال گارانتی!:21::21:

suny apple
21-04-2011, 16:26
سلام.قيمت سرزمين رايانه براي macbook725
2900000
البته گفت تخفيف داره.

mjos69
21-04-2011, 17:03
2900000
البته گفت تخفيف داره.
خوبه ها. کجا هست؟

mad86
21-04-2011, 17:25
آقا لطفا 724 رو هم از یاد نبرید
تا الان که بین 1.9 تا 2 تومن قیمت دارم

برای 700 هم کمترین قیمت همون چاره بود !!

برای 375 هم 1.6

kladioos
21-04-2011, 18:39
بالاخره بعد از کلی "این در اون در" یه 723 گرفتم امروز :20: ... به دنیای اپل خوش اومدم :27:

mjos69
21-04-2011, 19:01
بالاخره بعد از کلی "این در اون در" یه 723 گرفتم امروز :20: ... به دنیای اپل خوش اومدم :27:
مبارکت باشه :31: چند؟ از کجا؟

hormozan m
21-04-2011, 19:03
خوبه ها. کجا هست؟

سلام . اهواز هست! اینم شماره تماسش: 0611-2210352

قیمت هایی که در سایتش زده از الماس هم مناسب تر هست!:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

suny apple
21-04-2011, 19:07
خوبه ها. کجا هست؟
سرزمين رايانه اهواز.
بله خيلي وسوسه كنندس.
من همش ميترسم اشتباه گفته باشه:13:
ولي 17 اينچه ديگه.خيلي توپ ميشه:8:

hormozan m
21-04-2011, 19:11
2900000
البته گفت تخفيف داره.

سرزمين رايانه اهواز.
بله خيلي وسوسه كنندس.
من همش ميترسم اشتباه گفته باشه:13:
ولي 17 اينچه ديگه.خيلي توپ ميشه:8:

من زنگ زدم . گفت تمام مدل هارو داریم ولی قیمت گذاری شنبه میکنم ! ولی 17 رو قیمت داد! همینه:31:

قضیه داره رقابتی میشه!!!!:27:

suny apple
21-04-2011, 19:16
من زنگ زدم . گفت تمام مدل هارو داریم ولی قیمت گذاری شنبه میکنم ! ولی 17 رو قیمت داد! همینه:31:

قضیه داره رقابتی میشه!!!!:27:
من كه زنگ زدم گفت از مدلاي 2011 فقط 725 و 724رو داره.اولي رو گفت 2900000 و دومي رو گفت 1880000.
البته گفت خيلي تخفيف ميدم فقط تو بيا.

hormozan m
21-04-2011, 19:20
من كه زنگ زدم گفت از مدلاي 2011 فقط 725 و 724رو داره.اولي رو گفت 2900000 و دومي رو گفت 1880000.
البته گفت خيلي تخفيف ميدم فقط تو بيا.

جدی....! شاید زنگ زدی طبقه بالایی! :31:

من به این شماره که تو پست بالایی گذاشتم زنگ زدم که گفت همه مدل هاش رسیده ( البته اینجور که اون میگفت فکر کنم تازه رسیده ) ولی فقط همین دو مدلی که شما فرمودی رو قیمت گذاشتیم!:27:

suny apple
21-04-2011, 19:25
جدی....! شاید زنگ زدی طبقه بالایی! :31:

من به این شماره که تو پست بالایی گذاشتم زنگ زدم که گفت همه مدل هاش رسیده ( البته اینجور که اون میگفت فکر کنم تازه رسیده ) ولی فقط همین دو مدلی که شما فرمودی رو قیمت گذاشتیم!:27:
نه نه .اتفتقا منم به همين شماره زنگ زدم.ولي گفت فقط همين دوتارو داره.حالا من دوباره هم زنگ ميزنم.اما تو فروشنده هاي عام قيمتش از همه جا مناسبتر بود انصافا.شنبه همين هفته كه قيمتا نو آسمون بود بهم گفت723رو سعي ميكنم برات تا 2650000بيارم.
حالا يكي از فروشنده ها تو سربندر كه يه جورايي آشنا هم هست هفته گذشته از دبي اومد.تمام مدلهارو هم قيمت گرفته.بهم گفت شنبه بهم زنگ بزن.من كه بهش زنگ زدم قيمتا رو گرفتم اينجا هم ميزارمش.شايد به درد خورد

SaeedEminem2
21-04-2011, 21:17

سلام مبارک باشه
چرا صبر نکردی دست جمعی بگیریم

8211534635
21-04-2011, 21:35
سلام دوستان
اینقدر تعریف کردید که من هم مشتری شدم
من برای کارهای خودم نیاز به یک لپ تاپ دست دوم apple macbookpro دارم
هر کس که لپ تاپی با مشخصات زیر دارد خوشحال می شوم که با هم مذاکره کنیم
مک بوک پرو 371 یا 374 یا 375 یا مشابه 13.3 یا 14 اینچ
کم کار حداکثر کارکرد تا 6 ماه با گارانتی معتبر داخلی
همراه با کلیه لوازم اورجینال داخل جعبه همراه با جعبه و سریال معتبر
داشتن فاکتور خرید یا ثبت شده در سایت
تحویل گیری ترجیحا در مشهد
sharifmashhady@yahoo.com
09358132316

redboy444
21-04-2011, 22:15
مبارکه داداش:46:
یکم ازش تعریف کن ببینیم چه شکلیه!:27:

kladioos
21-04-2011, 23:07
مبارکت باشه :31: چند؟ از کجا؟

مرسی ، 2,780,000 از پایتخت ، دلتوس ، طبقه چهارم یا پنجم

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

سلام مبارک باشه
چرا صبر نکردی دست جمعی بگیریم

مرسی ... همینجوری !

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

مبارکه داداش:46:
یکم ازش تعریف کن ببینیم چه شکلیه!:27:

چاکریم داداش ... والا من که تازه کارم و هنوز باید ابتدایی ترین چیزای مک رو بشینم یاد بگیرم ، ولی فقط اینو بگم که توو 5 ثانیه بالا میاد لپ تاپ !
ولی خودمونیم دل کندن از ویندوزم سخته ها !

s-a-l-i-m
21-04-2011, 23:45
ولی خودمونیم دل کندن از ویندوزم سخته ها این جمله ات رو پایه هستم شدید { اخه تو ویندوز تا مشکلی داشتیم همه بلد بودند و سریع میرفتی یک برنامه ای رو برای مثال می خواستی پیدا می کردی ولی تو مک اوایل کمی سخته چون ما به ویندوز عادت کردیو ولی بعدا هلو میشه :31:

ولی فقط اینو بگم که توو 5 ثانیه بالا میاد لپ تاپ !مادر جان :31: اگه ssd بزارند حتما مثل مک بوک پرو بدون وقفه میاد بالا :20: من الان ویندوز رو روشن می کنم یک چرت میزنم
بعد ... :دی
بچه ها کسی میدونه هارد 256 ssd و یا 128 ssd چقدر به قیمت اضافه می کنه ؟؟

SaeedEminem2
21-04-2011, 23:58
128 100 دلار و 256 250 دلار اضافه می کنه
من ویندوزم به 3 ثانیه بالا میاد به 4 ثانیه خاموش می شه

mojtaba_14
22-04-2011, 06:58
من ویندوزم به 3 ثانیه بالا میاد به 4 ثانیه خاموش می شه

ویندوزت مال چه شرکتیه؟من چند تا ویندوز مختلف امتحان کردم که همشون تو کندی بالا اومدن باهم مسابقه میدن!:31:

farhad5800
22-04-2011, 12:49
MC721LL/Aدوستان اگر 2100 یود من هم خبر کنید

SaeedEminem2
22-04-2011, 12:53
ویندوزت مال چه شرکتیه؟من چند تا ویندوز مختلف امتحان کردم که همشون تو کندی بالا اومدن باهم مسابقه میدن!:31:

سلام
ربطی به ویندوز نداره تو ستاپ تغییر ایجاد کردم که وقتی استند بای کنم جای خاموش شدن مانیتور کل سیستم خاموش می شه
یعنی یه جورایی هایبرنیت و شات دون و اسلیپ رو ترکیب کردم
البته نمی دونم این کار تو اپل هم شدنیه یا نه

mjos69
22-04-2011, 19:09
آقا سعید خبر جدید نگرفتی از طرف؟

SaeedEminem2
22-04-2011, 19:20
MC721LL/Aدوستان اگر 2100 یود من هم خبر کنید

چرا 2010؟
سری جدید خیلی بهتر شده به علاوه سری قبلی گرون تر از گذشته شده

mjos69
22-04-2011, 20:44
چرا 2010؟
سری جدید خیلی بهتر شده به علاوه سری قبلی گرون تر از گذشته شده
این دوستمون منظورش قیمت بود که اگه 2100 بود بهش خبر بدیم نه مدل 2010

SaeedEminem2
22-04-2011, 21:23

این خریدن و نخریدن لپ تاپ هوش و حواس از سرمون پرونده
ایشالا فردا خبر می دیم
البته فقط قراره قیمت 723 رو به من بده که خب می شه درصدی قیمت بقیه رو هم از روش به دست آورد
اگه 8 درصد به ما تخفیف بدن فکر می کنم باید راضی باشیم

mjos69
22-04-2011, 21:36
ایشالا فردا خبر می دیم
البته فقط قراره قیمت 723 رو به من بده که خب می شه درصدی قیمت بقیه رو هم از روش به دست آورد
حالا شما قیمت رو بگیر هرکی خواست یا نخواست خودش میدونه. اونا هم که از مشتری بدشون نمیاد حالا چه 2تا چه 20تا.

hormozan m
22-04-2011, 21:36
ایشالا فردا خبر می دیم

سلام . سعید قیمت 721 هم بپرس دیگه!:31:

من هم قیمت های سرزمین رایانه رو میپرسم میذارم:20:

SaeedEminem2
22-04-2011, 21:39
سلام . سعید قیمت 721 هم بپرس دیگه!:31:

من هم قیمت های سرزمین رایانه رو میپرسم میذارم:20:

سلام
اگه بتونه 723 رو حدود 2400 تا 2450 جور کنه یعنی تقریبا همون 8 درصد
حالا رو هر مدلی 8 درصد کم کنی قیمتش در میاد

hormozan m
22-04-2011, 21:51

سلام
اگه بتونه 723 رو حدود 2400 تا 2450 جور کنه یعنی تقریبا همون 8 درصد
حالا رو هر مدلی 8 درصد کم کنی قیمتش در میاد

از کدوم قیمت کم کنم ؟؟؟:31:

قیمت الماس - نقش - چاره ؟؟؟؟:21:

SaeedEminem2
22-04-2011, 22:19
از کدوم قیمت کم کنم ؟؟؟:31:

قیمت الماس - نقش - چاره ؟؟؟؟:21:

کلا قیمت نقش و الماس رو بیخیال شو چون جفتشون ....
دیروز لیست فیمت نقش رو گرفتم 723 رو زده 3 میلیون!!!
در حالی که الان تو همین مشهد 2650 می دن
به هر مدلی که مد نظرته 300 تا 400 نسبت به قیمت سایت اضافه کن قیمت اصلی بازار می شه
بعد 7 . 8 درصد ازش کم کن

hormozan m
22-04-2011, 23:09
کلا قیمت نقش و الماس رو بیخیال شو چون جفتشون ....
دیروز لیست فیمت نقش رو گرفتم 723 رو زده 3 میلیون!!!
در حالی که الان تو همین مشهد 2650 می دن
به هر مدلی که مد نظرته 300 تا 400 نسبت به قیمت سایت اضافه کن قیمت اصلی بازار می شه
بعد 7 . 8 درصد ازش کم کن

خوب برای 721 چیزی در حدود 2200 میشه !!!!:41: کاشکی میشد 2100 !:46:

suny apple
22-04-2011, 23:50
سلام.منم فردا قيمتهايي كه از دبي گرفته شده رو اينجا ميزارم انشاالله.اما درهم يكم رفته بالا.حدودا 20 تومن رفته بالا.

suny apple
23-04-2011, 00:00
متاسفم.من پولم دست خورده و ازش كم شده.فعلا نميتونم بخرم.:41:
اما براي اينكه دوستان انتخاب بهتري داشته باشن كمك ميكنم:11:

reza_rpd
23-04-2011, 09:15
منم 723 میخوام احتمالا.اگه تونستین قیمتشو کم کنین به منم آخرین قیمت رو خبر بدین.من پایینترین قیمت 2800 دارم

mjos69
23-04-2011, 09:22
منم 723 میخوام احتمالا.اگه تونستین قیمتشو کم کنین به منم آخرین قیمت رو خبر بدین.من پایینترین قیمت 2800 دارم
صد در صد از این قیمنی که شما گرفتی کمتره. امشب اگه یه سری بزنی همینجا هماهنگی هاش انجام میشه. موفق باشی

reza_rpd
23-04-2011, 09:34
صد در صد از این قیمنی که شما گرفتی کمتره. امشب اگه یه سری بزنی همینجا هماهنگی هاش انجام میشه. موفق باشی

دمت گرم داداش.پس من منتظرم همینجا

mjos69
23-04-2011, 09:38
دمت گرم داداش.پس من منتظرم همینجا
خواهش میکنم :46:

Sorena_777
23-04-2011, 12:19
ببخشید من نمیتونم برم همه ی صفحات رو بگردم برای این سوالم:46:
میتونید مدل های 2011 رو با مشخصاتشون بهم بگین ؟؟؟

خیلی خیلی خیلی ممنونتون میشم:11:

kladioos
23-04-2011, 13:03
بعد از ۲ روز کار کردن با مک در ۷۲۳ باید بگم : wo[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mjos69
23-04-2011, 13:12
بعد از ۲ روز کار کردن با مک در ۷۲۳ باید بگم : wo[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دلمونو آب ننداز دیگه :31:

drsoroush
23-04-2011, 13:48
سلام دوستان؛

من میخوام یه مک بوک پرو بخرم و نرم افزارهای مورد استفاده ام اینان: ArcGIS، متلب، فورترن، ورد، اکسل و پاورپوینت و نرم افزارهای آماری مثل SPSS و Jump و... . زیاد اهل بازی نیستم ولی اگه Civilizations و PES رو هم جواب بده چه بهتر! در حدود دو میلیون تومن بهترین انتخاب چیه؟

سپاس فراوان

kladioos
23-04-2011, 16:20
ببخشید من نمیتونم برم همه ی صفحات رو بگردم برای این سوالم:46:
میتونید مدل های 2011 رو با مشخصاتشون بهم بگین ؟؟؟

خیلی خیلی خیلی ممنونتون میشم:11:

یه سر اینجا بزن

hormozan m
23-04-2011, 16:35
سلام . زنگ زدم گفت قیمت هارو هنوز مشخص نکردن! :2:فقط گفت 721 به احتمال زیاد بالای 2100 هستش!:27:

mjos69
23-04-2011, 18:34
سعید جان زنگ زدی؟ نتیجه چی شد؟

redboy444
23-04-2011, 18:48
دوستان من چند روز اینترنت ندارم بخاطر تغییر خونه
ولی اگه بتونم از یونی میام میخونم اخبارو
ما هم هستیم!!!:27:

hiva_obs
23-04-2011, 20:22
دوستان کار به کجا رسید ؟ من پولم جور شده تا ۲۶۵۰ امیدوارم بشه ۷۲۳ بگیرم

mjos69
23-04-2011, 20:59
دوستان کار به کجا رسید ؟ من پولم جور شده تا ۲۶۵۰ امیدوارم بشه ۷۲۳ بگیرم
زیاد امیدوار نباش عزیزم. قرار بود امشب بچه ها جمع بشن و تصمیم نهایی رو بگیریم ولی مثل اینکه قرار نیست خبری بشه :41:

A-P-Razaghi
23-04-2011, 21:18
سلام
اگر برنامه این خرید گروهی اوکی شد منم یه mc700 میخوام.
فقط بگید چطوری باید خرید کرد.
ممنون.

kian00sh
23-04-2011, 21:28
یه سوال
با 1/5 میشه اپل گرفت ؟ چه مدلی

mjos69
23-04-2011, 21:36
یه سوال
با 1/5 میشه اپل گرفت ؟ چه مدلی
بله میشه 13اینچ mc374 , mc375 و شاید mc700

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

سلام
اگر برنامه این خرید گروهی اوکی شد منم یه mc700 میخوام.
فقط بگید چطوری باید خرید کرد.
ممنون.
سلام. اگه شد حتما شما رو هم خبر میکنیم. قراره چند نفر بشیم بریم از یک فروشنده معتبر که آشنای یکی از بچه هاست خرید کنیم و به ازای تعداد خرید بیشتر تخفیف بگیریم ازشون. یعنی اینکه هرچی تعدادمون بیشتر باشه به نفع همگی مونه

SaeedEminem2
23-04-2011, 22:19
سلام
با عرض پوزش فراوان طرف بد قولی کرد
از ساعت 6 زنگ زدم و جواب نمی داد تا اینکه ساعت 10 گوشی رو برداشت که هنوزم قیمت نگرفته بود
گفت فردا حتما خبر می ده!!!

SaeedEminem2
23-04-2011, 22:56
یه چیزی
هرکی واقعا قصد خرید داره بره تو این گروه عضو شه که آمار بیاد دستمون ببینیم چند نفریم

که از فردا برم به یه جا دیگه هم بسپارم که اگه با فروشنده ی اول به نتیجه نرسیدیم گزینه های دیگه به تاخیر نیوفته
اما مهمه که حتما بدونیم چند نفریم

sinaxex
23-04-2011, 23:35
یه چیزی
هرکی واقعا قصد خرید داره بره تو این گروه عضو شه که آمار بیاد دستمون ببینیم چند نفریم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه از فردا برم به یه جا دیگه هم بسپارم که اگه با فروشنده ی اول به نتیجه نرسیدیم گزینه های دیگه به تاخیر نیوفته
اما مهمه که حتما بدونیم چند نفریم
سلام سعید جان چند وقتی بود سر به این تاپیک نزده بودم چند صفحه اخیر رو خوندم قضیه چی هست قیمت ها به چه صورت میشه اگر گروهی بخواهید خرید کنید؟
مثلا قیمت 721 و 723؟

SaeedEminem2
23-04-2011, 23:43
سلام سعید جان چند وقتی بود سر به این تاپیک نزده بودم چند صفحه اخیر رو خوندم قضیه چی هست قیمت ها به چه صورت میشه اگر گروهی بخواهید خرید کنید؟
مثلا قیمت 721 و 723؟

سلام سینا جان چطوری
آره نبودی جات خالی بود
راستش الان من 723 رو به صورت تکی 2600 قیمت دارم
حالا ما تصمیم گرفتیم با هم خرید کنیم که بتونیم تخفیف بگیریم
اون وقتی که قیمت 2980 بود و ما 5 نفر بودیم یه جا گفته بود نفری 140 تخفیف می ده
الان که هم ما بیشتر شدیم و هم قیمت پایین تر اومده باید بتونیم ارزون تر پیدا کنیم
اما فعلا نه مشخص شده که کلا چند نفریم و نه تونستیم یه جای درست و حسابی پیدا کنیم
به نظرم اگه بتونیم یک دل شیم بین 2400 تا حد اکثر 2500 می تونیم 723 رو تهیه کنیم
بقیه ی مدل ها هم به همون نسبت ارزون تر

A-P-Razaghi
24-04-2011, 05:57
سلام سینا جان چطوری
آره نبودی جات خالی بود
راستش الان من 723 رو به صورت تکی 2600 قیمت دارم
حالا ما تصمیم گرفتیم با هم خرید کنیم که بتونیم تخفیف بگیریم
اون وقتی که قیمت 2980 بود و ما 5 نفر بودیم یه جا گفته بود نفری 140 تخفیف می ده
الان که هم ما بیشتر شدیم و هم قیمت پایین تر اومده باید بتونیم ارزون تر پیدا کنیم
اما فعلا نه مشخص شده که کلا چند نفریم و نه تونستیم یه جای درست و حسابی پیدا کنیم
به نظرم اگه بتونیم یک دل شیم بین 2400 تا حد اکثر 2500 می تونیم 723 رو تهیه کنیم
بقیه ی مدل ها هم به همون نسبت ارزون تر

سلام
میشه شماره جایی که ۷۲۳ رو ۲۶۰۰ میده رو برای من پی ام کنید ؟ mc700من برای خرید گروهی سر جاشه یکی از دوستان داره میره مسافرت حتما باید قبلش بخره نمیتونه صبر کنه برای ون میخوام.
منتظر شماره در پی ام هستم. ممنون از لطفتون.

Shahin_SOURNA
24-04-2011, 11:19
سلام دوستان؛

من میخوام یه مک بوک پرو بخرم و نرم افزارهای مورد استفاده ام اینان: ArcGIS، متلب، فورترن، ورد، اکسل و پاورپوینت و نرم افزارهای آماری مثل SPSS و Jump و... . زیاد اهل بازی نیستم ولی اگه Civilizations و PES رو هم جواب بده چه بهتر! در حدود دو میلیون تومن بهترین انتخاب چیه؟

سپاس فراوان

اولی و سومی رو نمیدونم باید براتون بگردم، اما مطلب ورژن مک داره، آفیس هم واسه مک هست و SPSS هم موجوده، جامپ رو هم باید سرچ کنم، PES نسخه مک داره و میتونید دانلود کنید، اگه به اون نرم افزارها نیاز شدید دارید بهم پ.خ بدید تا براتون پیدا کنم و همچنین این نکته رو هم خدمتتون عارض بشم که در بدترین حالت شما در کنار مک میتونید ویندوز نصب کنید و در صورت عدم وجود این برنامه ها برای مک از ویندوز استفاده کنید.

flashpoint227
24-04-2011, 16:58
دوستان پدر من میخواد بره ترکیه میخواستم بدونم آیا ترکیه app store(همون فروشگاه های مخصوص اپل) رو داره و اگه داره تو کدوم شهرشه؟!
کسی میدونه قیمت iphone 4 تو ترکیه چند هست؟!

SaeedEminem2
24-04-2011, 18:34
سلام
الان زنگ زد
هنوز قیمت دقیق نداده و می گه از هرجا قیمت گرفتم 2800 بوده
فکر کنم مجبوریم از آشنای مهرداد بگیریم
باز خدا پدر اونو بیامرزه که 2650 قیمت داده
این نامردا تصمیم ندارن دست از اهتکارشون بر دارن
مهرداد می تونی از دوستت یه فاکتور با اون قیمتی که بهت داده بگیری؟
اگه بتونیم یه فاکتور جور کنیم که فلان جا با اون قیمت به ما می ده می شه یه کار دیگه کرد
خبر بدین

sinaxex
24-04-2011, 18:39
دوستان پدر من میخواد بره ترکیه میخواستم بدونم آیا ترکیه app store(همون فروشگاه های مخصوص اپل) رو داره و اگه داره تو کدوم شهرشه؟!
کسی میدونه قیمت iphone 4 تو ترکیه چند هست؟!
ترکیه اپ استور نداره اما عین دبی(تا چند ماه پیش) فروشگاه داره در استانبول که محصولات اپل رو میفروشند اما رسمی نیست! عین فروشگاه های محصولات اپل در کشور خودمون
فعلا در مورد ایفون 4 ارزان تر از همه جای دنیا ایران خودمون هست! 16 گیگ انلاک فکتوری 790 تومان!

drsoroush
24-04-2011, 18:46
اولی و سومی رو نمیدونم باید براتون بگردم، اما مطلب ورژن مک داره، آفیس هم واسه مک هست و SPSS هم موجوده، جامپ رو هم باید سرچ کنم، PES نسخه مک داره و میتونید دانلود کنید، اگه به اون نرم افزارها نیاز شدید دارید بهم پ.خ بدید تا براتون پیدا کنم و همچنین این نکته رو هم خدمتتون عارض بشم که در بدترین حالت شما در کنار مک میتونید ویندوز نصب کنید و در صورت عدم وجود این برنامه ها برای مک از ویندوز استفاده کنید.

بله، نیاز مبرم دارم. حالا شما با این وضعیت و دو میلیون من و این که ترجیحا میخوام 13 اینچ باشه(نمیخوام از 2 کیلو بیشتر بشه) کدوم مدل مک بوک پرو رو پیشنهاد میکنید؟

SaeedEminem2
24-04-2011, 21:53
آقایون من شرمنده ی همه تون شدم اما مطمئن باشین دست از تلاش بر نمی دارم تا یه جای خوب پیدا کنم
مطمئنا مایی که داریم 2 میلیون و اندی واسه یه لپ تاپ می دیم واسه 100 یا 200 بیشتر نمومندیم اما چون می خوان پول زور ازمون بگیرن نمی دیم
اما من تمام سعیمو می کنم تا بتونیم به نتیجه برسیم

flashpoint227
25-04-2011, 10:41
ترکیه اپ استور نداره اما عین دبی(تا چند ماه پیش) فروشگاه داره در استانبول که محصولات اپل رو میفروشند اما رسمی نیست! عین فروشگاه های محصولات اپل در کشور خودمون
فعلا در مورد ایفون 4 ارزان تر از همه جای دنیا ایران خودمون هست! 16 گیگ انلاک فکتوری 790 تومان!
واقعا؟!:18:
کجا آیفون4 16 گیگ رو میدند 790 تومن؟!
پس یعنی به نظرتون از ترکیه نگیرم؟!
بچه یه سوال دیگه میپرسم ممنون میشم اگه خیلی زود جواب بدید.
به نظرتون تبلت ها خارج ایران ارزون تر هستند یا نه؟ به نظرتون آیپد2 بگیرم، آخه خارج 500 دلاره ولی ایران روی 1تومن هستش!
آیا آیپد2 بگیرم بهتره یا یه تبلت دیگه مثل سامسونگ یا ...؟! میشه یه نفر منو راهنمایی کنه آخه خیلی عجله دارم.:11::11:

Shahin_SOURNA
25-04-2011, 10:57
بله، نیاز مبرم دارم. حالا شما با این وضعیت و دو میلیون من و این که ترجیحا میخوام 13 اینچ باشه(نمیخوام از 2 کیلو بیشتر بشه) کدوم مدل مک بوک پرو رو پیشنهاد میکنید؟

arcgis نسخه ی مک نداره و باید از ویندوز استفاده کنید،

فورترن رو دیکته ی انگلیسی ش رو بنویسید تا براتون بگردم، Jump هم اسم کامل و کاربردش رو بگید،

Civilizations که یک بازی استراتژی هست هم موجوده.

اما در مورد انتخاب تون باید بگم که شما میتونید MC724 رو که ۱۳ اینچی و با پردازنده ی ۲.۷ Corei7 هست رو خریداری کنید.

n97j
25-04-2011, 11:38
دوستان همگی خسته نباشید و دستتون درد نکنه بابت اطلاع رسانی و کمک.منم یه درخواست داشتم.میشه یکی از اساتید یه نگاهی به این لینک ها بندازه و بگه فرق این دوتا چیه ؟ ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جای نقطه چین ها نقش.نت هست

drsoroush
25-04-2011, 13:47
arcgis نسخه ی مک نداره و باید از ویندوز استفاده کنید،

فورترن رو دیکته ی انگلیسی ش رو بنویسید تا براتون بگردم، Jump هم اسم کامل و کاربردش رو بگید،

Civilizations که یک بازی استراتژی هست هم موجوده.

اما در مورد انتخاب تون باید بگم که شما میتونید MC724 رو که ۱۳ اینچی و با پردازنده ی ۲.۷ Corei7 هست رو خریداری کنید.

ممنون دوست عزیز. Fortran 90 T
Jump هم یک نرم افزار آماری هست. نسخه 4 و یا 7 اش.
مدلی که معرفی کردید خوبه، فقط من خیلی دلم میخواد نمایشگرش Antiglare باشه. به نظرتون اگر صبر کنم ممکنه همچین نمایشگری براش بزنه؟

Alirezap2003
25-04-2011, 16:08
با سلام خدمت دوستان. من می خواهم یک لپ تاپ اپل 2011 با بودجه دو میلیون تومان خریداری کنم. می خواستم نظر دوستان رو بدونم که MC724 رو بگیرم و یا MC700 رو همراه یک هارد SSD بگیرم. در مورد کاربرد هم شاید سنگین ترین کار من تو لپ تاپ گه گاهی FIFA باشه.
ممنون

redboy444
25-04-2011, 17:12
دوستانی که تهران هستن من یه شرکت وارداتی (همونکه گفتم یکی از فامیلامون معرفی کرد) رو میتونم بهشون معرفی کنم که اگه بگن آشنای من هستن براشون تخفیف مناسب درنظر میگیره.یعنی از هر قیمتی که داشته باشین حداقل 50 تومن پایین تر.
ولی سعید مشهد آشنا نداره،نمیتونی بیای تهران؟
در ضمن شرمنده که دیر به دیر جواب میدم،به اینترنت دسترسی ندارم این چند روز:46:

hormozan m
25-04-2011, 19:53
سلام . من زنگ زدم سرزمین رایانه اهواز قیمت گرفتم!

فقط سکته نکنید!:27:

724 2100:41:
721 2500:41:
723 3000:2:

SaeedEminem2
25-04-2011, 20:27
دوستانی که تهران هستن من یه شرکت وارداتی (همونکه گفتم یکی از فامیلامون معرفی کرد) رو میتونم بهشون معرفی کنم که اگه بگن آشنای من هستن براشون تخفیف مناسب درنظر میگیره.یعنی از هر قیمتی که داشته باشین حداقل 50 تومن پایین تر.
ولی سعید مشهد آشنا نداره،نمیتونی بیای تهران؟
در ضمن شرمنده که دیر به دیر جواب میدم،به اینترنت دسترسی ندارم این چند روز:46:

سلام
حالا تهران اومدنش مشکلی نیست اما قیمتش مهمه
الان رفتم یه جا دیگه پیش فاکتور گرفتم عکسشو گذاشتم تو پروفایل خودم یا از این لینک ببینین

از 723 200 تومان کم کرد و شد 2690
بقیه ی مدل ها رو هم 200 پایین تر حساب کنین
البته این قیمت فقط در صورتی که 10 نفر باشیم معتبره!!!
اگه بتونی از طرف یه پیش فاکتور مثل این بگیری من می تونم باز هم قیمت رو ببرم پایین
تازه اگه آشنات 50 هم پایین تر بده تا تهران اومدن از 50 هم بیشتر هزینه داره
یعنی اگه آشنات 2600 بده من میام و می گیرم

hormozan m
25-04-2011, 21:14
سعید جان مرسی که زحمت کشیدی.

ولی این قیمت در صورتی که 10 نفر باشیم و 10 نفر هم 723 بخوان! الان بعضی ها 700 و 724 میخوان!

خودم هم که دیدم وضع قیمت ها اینجوره کم کم دارم میرم تو فکر 724 !!!:41:

امیدوارم مهرداد بتونه کاری کنه! ولی امید هم مثل این که با الماس آشناس ! ( روی الماس هم میشه حساب کرد! ):20:

SaeedEminem2
25-04-2011, 21:39
سعید جان مرسی که زحمت کشیدی.

ولی این قیمت در صورتی که 10 نفر باشیم و 10 نفر هم 723 بخوان! الان بعضی ها 700 و 724 میخوان!

خودم هم که دیدم وضع قیمت ها اینجوره کم کم دارم میرم تو فکر 724 !!!:41:

امیدوارم مهرداد بتونه کاری کنه! ولی امید هم مثل این که با الماس آشناس ! ( روی الماس هم میشه حساب کرد! ):20:

قربونت کاری نکردم
نه این حالت فقط در صورتیه که 10 نفر باشیم
مدلش فرقی نمی کنه، چون اونجا گفتم ما تقریبا از همه ی مدل ها می خوایم
تازه تو پست قبلی هم توضیح دادم که هر مدلی که مد نظرتونه رو 200 ارزون تر حساب کنین
آره امید قرار بوده امشب به من در مورد قیمت نهایی به تعداد 10 نفر خبر بده
و اگه مهرداد بتونه یه پیش فاکتور با قیمت همون 50 کم تری که خودش گفته یعنی 2640 به دست من برسونه شاید بتونم از اینجا ارزون ترشو پیدا کنم
حالا ما کم عجله داریم شانس ما مهرداد هم اینترنت نداره!!!

hormozan m
25-04-2011, 22:29
سعید یک سری به اینجا بزن ! دارم کم کم امیدوارم میشم!!!

اگر هیچکدوم از این مغازه ها هم جور نشد با این تعداد بریم الماس حتما تخفیف خوبی میده !

البته به غیر از این که مدیر انجمن مکس ( امید :31: ) در صورت عضویت یک معرفی نامه میده برای تخفیف ( اینو تو مکس گفته )

یکی هم میگفت که با همین معرفی نامه 100 تومن تخفیف گرفته از الماس :blink:

mjos69
25-04-2011, 22:41
من یکی از آشناهای پدرم آشنا زیاد داره تو بازار. قراره فردا قیمت بیاره واسم گفتم 2600 قیمت دارم گفت سعی میکنم کمتر از این واست پیدا کنم اگه قیمت مناسب بود حتما بهتون اطلاع میدم.

SaeedEminem2
25-04-2011, 23:08
من چیز امیدوار کننده ای توش ندیدم
تا حالا تو این چند وقت شاید 20 نفر گفتن می خوان بخرن اما ببین الا شدیم چند نفریم
تازه دیدی که الماس 100 تومان تخفیف داده، اما من یه جا پیدا کردم که 2 برابر تخفیف می ده
تازه اونایی که تهرانن اگه فروشنده مثلا مشهد یا اهواز باشه خیلی راحت می تونه بفرسته تهران
اما ما حتما باید خودمون پاشیم بریم تهران که خب خود این هم کلی دردسر داره
جدا از هزینش و به فرض که صبح تهران باشی و تا شب برگردی مگه می شه بلیت قطار پیدا کرد؟
اومدی و مشکل داشت چطور دوباره این همه راه رو برگردی؟
این لپ تاپ خریدن کلی مایه ی دردسر شده

hormozan m
25-04-2011, 23:17
من چیز امیدوار کننده ای توش ندیدم
تا حالا تو این چند وقت شاید 20 نفر گفتن می خوان بخرن اما ببین الا شدیم چند نفریم
تازه دیدی که الماس 100 تومان تخفیف داده، اما من یه جا پیدا کردم که 2 برابر تخفیف می ده
تازه اونایی که تهرانن اگه فروشنده مثلا مشهد یا اهواز باشه خیلی راحت می تونه بفرسته تهران
اما ما حتما باید خودمون پاشیم بریم تهران که خب خود این هم کلی دردسر داره
جدا از هزینش و به فرض که صبح تهران باشی و تا شب برگردی مگه می شه بلیت قطار پیدا کرد؟
اومدی و مشکل داشت چطور دوباره این همه راه رو برگردی؟
این لپ تاپ خریدن کلی مایه ی دردسر شده

خوب اینا حتمی ها هستن:27: الماس یک دستگاه رو اینقدر تخفیف داده !

به ما بیشتر میده!!:21::21: خوب مکبوک دیگه دردسر داره!!!!:31:

به نظرت قیمت ها پایین تر میاد ؟ ( دلار ثابته ! ) :13:

SaeedEminem2
25-04-2011, 23:17
من یکی از آشناهای پدرم آشنا زیاد داره تو بازار. قراره فردا قیمت بیاره واسم گفتم 2600 قیمت دارم گفت سعی میکنم کمتر از این واست پیدا کنم اگه قیمت مناسب بود حتما بهتون اطلاع میدم.

تا کی می تونی خبرشو بدی و فکر می کنی چقدر بشه روش حساب کرد؟
چون امروز رفتم همون جایی که قرار بود اول پیدا کنه و جلو خودم زنگ زد به یکی از همکارهای نزدیکش و گفت همکاری به من چند می دی گفت 2830 !!!
نه تنها زیاد تخفیف نداد بلکه حتی اقساط هم نمی داد و فقط نقد می خواست

hormozan m
25-04-2011, 23:23
چون امروز رفتم همون جایی که قرار بود اول پیدا کنه و جلو خودم زنگ زد به یکی از همکارهای نزدیکش و گفت همکاری به من چند می دی گفت 2830 !!!

خوبه کسی ازشون نمیخره اینجوری طاقچه بالا میذارن!:31:

SaeedEminem2
25-04-2011, 23:28
خوب اینا حتمی ها هستن:27: الماس یک دستگاه رو اینقدر تخفیف داده !

به ما بیشتر میده!!:21::21: خوب مکبوک دیگه دردسر داره!!!!:31:

به نظرت قیمت ها پایین تر میاد ؟ ( دلار ثابته ! ) :13:

نمی دونم پس چرا خبری از امید نشد!!!
الماس قیمت اولیه اش از همه جا بیشتره
الان تو سایتش 723 رو زده 2950
تازه اگه 150 هم حساب کنیم که ازش کم کنه می شه 2800 به علاوه ی حدود 100 تومان هزینه ی تا تهران رفتن
اما مثلا همین جایی که امشب ازش پیش فاکتور گرفتم، می شه 40 دیگه به این نیت که بگیم خوب دیگران سختشونه که تا مشهد بیان از قیمتش کم کرد که مثلا این 40 با 10 دیگه بشه پول 2 تا بلیت قطار 25 تومانی
اما الماس صد سال همچین تخفیفی نمی ده
-------------
قیمت که فکر نمی کنم تا یکی 2 ماه دیگه تکون بخوره چون متاسفانه تقاضا به شدت بالاست
من یکی هم که دیگه اصلا نمی تونم صبر کنم

hormozan m
25-04-2011, 23:37
نمی دونم پس چرا خبری از امید نشد!!!
الان تو سایتش 723 رو زده 2950
تازه اگه 150 هم حساب کنیم که ازش کم کنه می شه 2800 به علاوه ی حدود 100 تومان هزینه ی تا تهران رفتن
اما مثلا همین جایی که امشب ازش پیش فاکتور گرفتم، می شه 40 دیگه به این نیت که بگیم خوب دیگران سختشونه که تا مشهد بیان از قیمتش کم کرد که مثلا این 40 با 10 دیگه بشه پول 2 تا بلیت قطار 25 تومانی
اما الماس صد سال همچین تخفیفی نمی ده
-------------
قیمت که فکر نمی کنم تا یکی 2 ماه دیگه تکون بخوره چون متاسفانه تقاضا به شدت بالاست
من یکی هم که دیگه اصلا نمی تونم صبر کنم

این چاره هم قیمتاش بدک نیستا !!!:27: دفتر نداره بریم سرشون کار کنیم!!!؟!

700 رو میده 1650 که پایین ترین قیمتی که تا حالا دیدم!

من بابام شاید بره انگلیس رفتم یک حساب کردم دیدم 721 از ایران هم بیشتره!:31: حدود 2800 میشه:blink:

SaeedEminem2
25-04-2011, 23:44

من بابام شاید بره انگلیس رفتم یک حساب کردم دیدم 721 از ایران هم بیشتره!:31: حدود 2800 میشه:blink:

اگه دفتر هم داشته باشه مدعی می شه که ما همینطوری هم از همه جا ارزون تر می دیم پس دیگه تخفیفی در کار نیست
منم یه آشنایی دارم تو انگلیس که خواستم بگم اون بیاره که نشد
چطوری حساب کردی و چه چیزهایی رو حساب کردی که این قیمت در اومد؟
قیمت ارز تو فرودگاه خیلی از بازار کم تره ها

hormozan m
25-04-2011, 23:47
اگه دفتر هم داشته باشه مدعی می شه که ما همینطوری هم از همه جا ارزون تر می دیم پس دیگه تخفیفی در کار نیست
منم یه آشنایی دارم تو انگلیس که خواستم بگم اون بیاره که نشد
چطوری حساب کردی و چه چیزهایی رو حساب کردی که این قیمت در اومد؟
قیمت ارز تو فرودگاه خیلی از بازار کم تره ها

قیمت پوند که 1800 تومن هست رو در قیمتهای store.apple.com/uk ضرب کن!:27:

منظورت پوند مسافره دیگه ؟؟؟ سقف داره همین جوری نیست! مثلا برای دلار مسافر 2 هزارتا میدن ! ( اما خودمونیا مفت میدن :21: )

reza_rpd
26-04-2011, 07:47
سلام بچه ها.من واقعا عذرخواهی میکنم که نتونستم به لیست خریداران اضافه بشم چون یکی از دوستای صمیمیم مشکل مالی داشت مجبور شدم بهش پول قرض بدم.به محض اینکه تونستم پول ردیف کنم به شرطی که تا اون موقع خرید نکرده باشین بهتون میپیوندم... با تشکر

mohsenfhm
26-04-2011, 08:02

بی خیال الماس بشید :13:

هر جا ارزونتر بود پلمپ کارتون رو چک کنید و با خیال راحت بخرید :46:

hiva_obs
26-04-2011, 10:11

قیمت انگلیس تقریبا مثل اینجا در میامد وقتی من میخواستم بگیرم(۷۲۱ پنجاه هزار تومن ارزون تر میشد) در نظر هم داشته باشید که ۲۰در صد مالیات خورده به اون قیمت تو سایت uk و تو فرودگاه میتونید ۱۱ درصدشو پس بگیرید اگر تو دست باشه لپ تاپ(بدون جعبه و تو چمدون هم نباید باشه)

mjos69
26-04-2011, 13:39
2830 که خیلی زیاده الان همین چاره زده 2800 تو پایتختم یکی مگفت 2750 هم میدن یکی هم که گفت رفته بازار رضا 2650 تازه گفته تخفیفم میده. من به این طرف نگفتم که تعداد میخام اونم 10 20 تا این میخواد تیریپ رفاقتی پیدا کنه 1دونه که امروز متاسفانه یکی از اقوام فوت شد خبرش رفت واسه 5شنبه که بابام ببینتش. من ازش میپرسم حتما خبر میدم اما اگه بتونه هم فکر نکنم بشه بیشتر از دو سه تا روش حساب کرد. مگه اینکه بتونه کلا یه قیمت خوب پیدا کنه که همه بتونن ازش ارزون بگیرن.

mjos69
26-04-2011, 17:43
بچه ها اگه هرکس پایین ترین قیمتی رو که گرفته با آدرس فروشگاه رو اینجا بذاره خیلی خوبه. البته اگه خلاف قوانین انجمن نیست.

hormozan m
26-04-2011, 18:00
بچه ها اگه هرکس پایین ترین قیمتی رو که گرفته با آدرس فروشگاه رو اینجا بذاره خیلی خوبه. البته اگه خلاف قوانین انجمن نیست.

سلام اینجا بذارید که خلاف قوانین هم نباشه: :31:

SaeedEminem2
26-04-2011, 18:36
سلام
بچه ها یه خبر بد در حد فاجعه
قیمت مک بوک پرو تو تهران و مشهد امروز حدود 50 تومان گرون شد !!!
همون فروشگاهی که گفتم چند ساله مشتریشم الان بهم زنگ زد گفت

Shahin_SOURNA
26-04-2011, 19:04
ممنون دوست عزیز. Fortran 90 T
Jump هم یک نرم افزار آماری هست. نسخه 4 و یا 7 اش.
مدلی که معرفی کردید خوبه، فقط من خیلی دلم میخواد نمایشگرش Antiglare باشه. به نظرتون اگر صبر کنم ممکنه همچین نمایشگری براش بزنه؟

این هست: Intel Fortran Compiler Pro Edition 9.1.024

جامپ فکر نمیکنم باشه،نه ۱۳ اینچی ها AntiGlare ندارند, اما ۱۵ اینچی ها رو میشه سفارش داد که Antiglare براتون بیارن که اونم قیمتش خیلی میره بالاتر از بودجه ی شما.

حالا چرا با صفحه ی مات میخواهید؟ اون نوع صفحه برای کسانی مناسب ه که رزولوشن بالاتر میخوان و اکثر مواقع زیر نور آفتاب هستند.

hormozan m
26-04-2011, 19:45
سلام
بچه ها یه خبر بد در حد فاجعه
قیمت مک بوک پرو تو تهران و مشهد امروز حدود 50 تومان گرون شد !!!
همون فروشگاهی که گفتم چند ساله مشتریشم الان بهم زنگ زد گفت

خوب دیگه فکر کنم آخر سر همه باید بریم 724 بخریم:31:

حالا چه کار کنیم...:19:

SaeedEminem2
26-04-2011, 19:54
خوب دیگه فکر کنم آخر سر همه باید بریم 724 بخریم:31:

حالا چه کار کنیم...:19:

منکه جز 723 هیچی نمی خرم
الان تنها کاری که می شه کرد اینه که 10 نفرمون تکمیل بشه از جایی که دیروز پیش فاکتور گرفتم با قیمت 2690 بخریم
که اینم طبق تاریخ پیش فاکتور فقط تا دهم یعنی شنبه امکان پذیره
تورو خدا زود تصمیم بگیرین که من دیگه اعصاب ندارم

hormozan m
26-04-2011, 20:22
منکه جز 723 هیچی نمی خرم
الان تنها کاری که می شه کرد اینه که 10 نفرمون تکمیل بشه از جایی که دیروز پیش فاکتور گرفتم با قیمت 2690 بخریم
که اینم طبق تاریخ پیش فاکتور فقط تا دهم یعنی شنبه امکان پذیره
تورو خدا زود تصمیم بگیرین که من دیگه اعصاب ندارم

سعید تا شنبه چطوری برسیم مشهد؟!:41:

SaeedEminem2
26-04-2011, 20:30
تا اینجا اومدنشو فعلا بیخی
الان جور کردن 8 نفر دیگه رو بچسب
درضمن بگم که تهران آشنا یا همکار نداره و یا باید تا اینجا بیاین یا پولو به حسابش بریزین که واستون بفرسته
اگه جدی تصمیم گرفتین شماره و آدرسشو می دم خودتون هم صحبت کنین
فقط زووووووووود

hormozan m
26-04-2011, 21:30
تا اینجا اومدنشو فعلا بیخی
الان جور کردن 8 نفر دیگه رو بچسب
درضمن بگم که تهران آشنا یا همکار نداره و یا باید تا اینجا بیاین یا پولو به حسابش بریزین که واستون بفرسته
اگه جدی تصمیم گرفتین شماره و آدرسشو می دم خودتون هم صحبت کنین
فقط زووووووووود

اگر فقط خودم و خودتیم که دیگه....:31:

الان داشت ام فکر میکردم اصلا ارزش داره اینقدر پول بدم!:13: 1800 $ باید 2500 تومن پول بدم . زوره به خدا! ( آخه این پول رو با بدبختی جمع کردم ):27:

SaeedEminem2
26-04-2011, 21:37
اگر فقط خودم و خودتیم که دیگه....:31:

الان داشت ام فکر میکردم اصلا ارزش داره اینقدر پول بدم!:13: 1800 $ باید 2500 تومن پول بدم . زوره به خدا! ( آخه این پول رو با بدبختی جمع کردم ):27:

آره به خدا خیلی زوره
اما مشکل اینه که شاید تا اول تابستون قیمت پایین نیاد
سری قبلی چون هنوز خیلی جا نیوفتاده بود مشتری زیادی نداشت
حتی می دیدم که خیلی ها فکر می کردن اپل فقط گوشی داره و لپ تاپ نداره
اما الان بیشتر شناخته شده و مردم ما هم که همه دنبال پز دادن و کلاس گذاشتنن، حالا همه افتادن دنبال لپ تاپ اپل!!!
یا مثلا پارسال فقط یه جا تو مشهد بود که لپ تاپ اپل داشت اما الان دو رقمی شده
قیمت دلار هم که دائم در حال بالا رفتنه پس نباید امید داشت به این زودی ارزون بشه
تو می تونی تا 2 ماه دیگه صبر کنی؟

hormozan m
26-04-2011, 21:55
آره به خدا خیلی زوره
اما مشکل اینه که شاید تا اول تابستون قیمت پایین نیاد
سری قبلی چون هنوز خیلی جا نیوفتاده بود مشتری زیادی نداشت
حتی می دیدم که خیلی ها فکر می کردن اپل فقط گوشی داره و لپ تاپ نداره
اما الان بیشتر شناخته شده و مردم ما هم که همه دنبال پز دادن و کلاس گذاشتنن، حالا همه افتادن دنبال لپ تاپ اپل!!!
یا مثلا پارسال فقط یه جا تو مشهد بود که لپ تاپ اپل داشت اما الان دو رقمی شده
قیمت دلار هم که دائم در حال بالا رفتنه پس نباید امید داشت به این زودی ارزون بشه
تو می تونی تا 2 ماه دیگه صبر کنی؟

آره من میتونم چون الان بگیرم هی میرم باهاش ور میرم آخر ترم مشروط میشم:31: ( سری قبلی آیپاد تاچ این بلا رو سرم اورد ):27:

اگر بشه بعد از امتحان ها که عالیه!!!!:20: آخه الانم نیاز ندارم همون 2 ماه دیگه خیلی خوبه !:31:

نظر تو چیه ؟

SaeedEminem2
26-04-2011, 22:02
نه من چون از تابستون پارسال دنبالش بودم و فقط صبر کردم که سری جدید بیاد دیگه نمی تونم بیشتر از این صبر کنم
تا همین الانش 9 ماه شده بسه دیگه
من فقط تا شنبه صبر می کنم که گروهی بخریم بعدش دیگه می رم تکی بخرم

mjos69
27-04-2011, 00:02
نه من چون از تابستون پارسال دنبالش بودم و فقط صبر کردم که سری جدید بیاد دیگه نمی تونم بیشتر از این صبر کنم
تا همین الانش 9 ماه شده بسه دیگه
من فقط تا شنبه صبر می کنم که گروهی بخریم بعدش دیگه می رم تکی بخرم
تکی بخری؟ حالا اگه بری تکی بخری چقدر آب میخوره واست؟

SaeedEminem2
27-04-2011, 00:26
تکی بخری؟ حالا اگه بری تکی بخری چقدر آب میخوره واست؟

آره دیگه چه کار کنم؟
تا 6 ماه دیگه هم صبر کنیم به اون هم دلیه که هدفمون بود نمی رسیم
خوش بینانه 2800

mjos69
27-04-2011, 00:54
آره دیگه چه کار کنم؟
تا 6 ماه دیگه هم صبر کنیم به اون هم دلیه که هدفمون بود نمی رسیم
خوش بینانه 2800
اگه من تونستم از این آشنامون کمتر جور کنم حتما خبرت میکنم

redboy444
27-04-2011, 08:55
723 با قیمت 2450:27:
هر کیمیخواد دستش بالا:31:

drsoroush
27-04-2011, 09:03
این هست: Intel Fortran Compiler Pro Edition 9.1.024

جامپ فکر نمیکنم باشه،نه ۱۳ اینچی ها AntiGlare ندارند, اما ۱۵ اینچی ها رو میشه سفارش داد که Antiglare براتون بیارن که اونم قیمتش خیلی میره بالاتر از بودجه ی شما.

حالا چرا با صفحه ی مات میخواهید؟ اون نوع صفحه برای کسانی مناسب ه که رزولوشن بالاتر میخوان و اکثر مواقع زیر نور آفتاب هستند.

واقعا از حسن همکاری شما سپاسگزارم. راستش من الان لپتاپ دل دارم و بعضی اوقات به خصوص وقتی که صفحه نمایش در مقابل منبع نور قرار داره، بازتابش نور من رو اذیت میکنه. دوست ندارم این وضعیت تداوم پیدا کنه.

mjos69
27-04-2011, 10:04
آره خوبه. همون طرف که شرکت داشت؟

hormozan m
27-04-2011, 10:10

من 721 میخوام اگر نداره 723! حتما خبرم کن!:31::31:

hiva_obs
27-04-2011, 10:26
قیمت خرید گروهی هست این ؟
اوکی کنید بریم بگیریم دیگه هفته تموم شد

mohsen_z94
27-04-2011, 10:50
منم با این قیمت که مهرداد گفته می خوام

redboy444
27-04-2011, 12:35
بله همونکه شرکت داشت
همه مدل ها رو داره
هر کی هر مدلی میخواد بهم خصوصی بگه تا شماره خودمو بدم هماهنگ کنیم
در ضمن فقط دوستانی که 100 در صد هستند بگن
راستی شرمنده که دیر جواب میدم،دسترسی ندارم به اینترنت

SaeedEminem2
27-04-2011, 14:04
سلام
من رفتم بازم گشتم که قیمت شده 2950
اما اگه تعداد باشیم 300 کم می کنه یعنی 2650
نمایندگی هم تو تهران داره هم مشهد
تحویل آنی

mjos69
27-04-2011, 18:48
بله همونکه شرکت داشت
همه مدل ها رو داره
هر کی هر مدلی میخواد بهم خصوصی بگه تا شماره خودمو بدم هماهنگ کنیم
در ضمن فقط دوستانی که 100 در صد هستند بگن
راستی شرمنده که دیر جواب میدم،دسترسی ندارم به اینترنت
خوب این بابا اسم شرکتش چیه؟ کجا هست؟ مثلا مثل نقش و الماس و ... میمونه که محصولات اپل وارد ایران میکنن؟ اصلا زمینه فعالیت شرکتش چیه؟ به همه انقدر ارزون میده یا به خاطر آشنایی با تو خوب قیمت داده؟ گارانتی هم میکنه؟ لطف میکنی یکم بیشتر راجع بهش توضیح بدی؟

mjos69
27-04-2011, 19:00
سلام
من رفتم بازم گشتم که قیمت شده 2950
اما اگه تعداد باشیم 300 کم می کنه یعنی 2650
نمایندگی هم تو تهران داره هم مشهد
تحویل آنی
به نظر من این خوبه دیگه بچه ها توروخدا لفتش ندین 3ماه این لپ تاپ اومده اگه میخواست ارزون تر شه تا حالا شده بود. شما که نمیخواین 1 سال صبر کنینواسه 100تومن بالا پایین؟؟؟!!! من کاملا با این که سعید گفت موافقم هرکس با من هم عقیده هست تایید کنه. منم فردا قیمت آشنامو میگم اما فکر نکنم بتونه 2650 جور کنه پس همینو دریابید دیگه

mjos69
27-04-2011, 21:27
با اجازه سعید جان و بقیه رفقا من میگم همین شنبه قرار بذاریم. khooloo021 عزیز شما هم نگران نباش. فوقش اینه که ما بهش میگم یک نفرمونم 16اردیبهشت میاد میگیره. بچه ها هرکی میخواد یا علی... اونایی که عجله داشتین hiva_obs عزیز mohsen_z94 جان و بقیه دوستان نظراتتنو بگین. شنبه خوبه؟

hiva_obs
27-04-2011, 21:36
سلام
به نظر من این خوبه دیگه بچه ها توروخدا لفتش ندین 3ماه این لپ تاپ اومده اگه میخواست ارزون تر شه تا حالا شده بود. شما که نمیخواین 1 سال صبر کنینواسه 100تومن بالا پایین؟؟؟!!! من کاملا با این که سعید گفت موافقم هرکس با من هم عقیده هست تایید کنه. منم فردا قیمت آشنامو میگم اما فکر نکنم بتونه 2650 جور کنه پس همینو دریابید دیگه

آره بچه ها بیشتر از این لفت ندید دوستانی که حتمی پایه خرید هستند بیان قرارو قطعی کنیم .

با اجازه سعید جان و بقیه رفقا من میگم همین شنبه قرار بذاریم. khooloo021 عزیز شما هم نگران نباش. فوقش اینه که ما بهش میگم یک نفرمونم 16اردیبهشت میاد میگیره. بچه ها هرکی میخواد یا علی... اونایی که عجله داشتین hiva_obs عزیز mohsen_z94 جان و بقیه دوستان نظراتتنو بگین. شنبه خوبه؟

اگر زودتر بشه که برای من بهتره ولی شنبه هم من اگر صبح باشه مشکلی ندارم اما عصری نه چون راس ساعت شش باید جایی باشم

mjos69
27-04-2011, 21:40
آره بچه ها بیشتر از این لفت ندید دوستانی که حتمی پایه خرید هستند بیان قرارو قطعی کنیم .

اگر زودتر بشه که برای من بهتره ولی شنبه هم من اگر صبح باشه مشکلی ندارم اما عصری نه چون راس ساعت شش باید جایی باشم
یک ساعتی قرار میذاریم که کسی مشکل نداشته باشه. منم یکشنبه و دوشنبه رو کلا دانشگاهم. شنبه صبح موافقم

SaeedEminem2
27-04-2011, 21:49
من صبح نمی تونم بیام
اما می شه یه کار کرد
که لازم نباشه حتما همه با هم بریم
هرکی تنهایی خودش بره مثلا 100 تومان ودیعه بذاره و رسیدشم بگیره و اعلام کنه که مثلا من یکی از همون 10 نفرم که قراره باهم خرید کنیم
بعد بعد تا مثلا یک شنبه یا دوشنبه که دیگه تعدادمون تکمیل شد و همه ودیعه دادیم من اینجا باهاش هماهنگ می کنم که ما تعدادمون کامل شده و دیگه به قیمت توافقی باهامون حساب کن
شماره ی خودمو تو همون گروهی که چند روز پیش ایجاد شده دادم

mjos69
27-04-2011, 21:54
من صبح نمی تونم بیام
اما می شه یه کار کرد
که لازم نباشه حتما همه با هم بریم
هرکی تنهایی خودش بره مثلا 100 تومان ودیعه بذاره و رسیدشم بگیره و اعلام کنه که مثلا من یکی از همون 10 نفرم که قراره باهم خرید کنیم
بعد بعد تا مثلا یک شنبه یا دوشنبه که دیگه تعدادمون تکمیل شد و همه ودیعه دادیم من اینجا باهاش هماهنگ می کنم که ما تعدادمون کامل شده و دیگه به قیمت توافقی باهامون حساب کن
شماره ی خودمو تو همون گروهی که چند روز پیش ایجاد شده دادم
خوبه خوبه خوبه من موافقم :8: ما منتظره آق سعید هستیم هیچجا نمیریم همینجا هستیم :10: :27:

SaeedEminem2
27-04-2011, 22:01
من فردا آدرس و شماره تلفن هم تهران هم مشهدشو میارم تو همون گروه خودمون می ذارم که اگه خواستین خودتون هم باهاش صحبت کنین
اضافه کنم که تو رسید حتما قید کنین که اگه مثلا تا آخر هفته تعداد ما به 10 نفر نرسید و در مورد قیمت جدید نتونستیم با فروشنده به توافق برسیم فروشنده موظفه که تمام 100 تومان مارو کامل پس بده

hiva_obs
27-04-2011, 22:05
یکشنبه دوشنبه خیلی دیره یه طوری همانگی کنیم دیگه تهش شنبه صبح اونایی که می‌تونن برن بگیرن باقی هم هر روز که میتونن .ودیعه هم مشکلی نداره.هر کدوم دوستان میتونن شنبه صبح بیان همین جا اعلام کنند که هماهنگی کنیم .

mjos69
27-04-2011, 22:06
یکشنبه دوشنبه خیلی دیره یه طوری همانگی کنیم دیگه تهش شنبه صبح اونایی که می‌تونن برن بگیرن باقی هم هر روز که میتونن .ودیعه هم مشکلی نداره.هر کدوم دوستان میتونن شنبه صبح بیان همین جا اعلام کنند که هماهنگی کنیم .
عزیزم شما 10 نفرو جور کن ما همین امشب میایم :27:

mjos69
27-04-2011, 22:12
hiva جان اگه وقت میکنی و اینقدر هم عجله داری یه حرکتی هم بزن دیگه. برو پایتخت جلو این اپل فروشیاش هرکس قصد خرید داشت بهش جریانو بگو که هرچه زودتر تعدادمون تکمیل شه. دیگه بچه ها هرکی هرکار از دستش برمیاد انجام بده واسه پیدا کردن 10نفر. راستی سعید هر 10 تاش حتما باید 723 باشه؟ اونجوری که خیلی سخت تر میشه

hiva_obs
27-04-2011, 22:16
:31: منظورم اینه که اگر جور شد ده نفر نزاریم که همه جمع بشن بریم بخریم هر کی هر موقعه تونست بره بگیره خودش چون جمع کردن چند نفر که اونم تو یک روز مشکله دیگه یکی سره کاره یکی دانشگاه و... ممکنه زمانها به هم نخوره

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

hiva جان اگه وقت میکنی و اینقدر هم عجله داری یه حرکتی هم بزن دیگه. برو پایتخت جلو این اپل فروشیاش هرکس قصد خرید داشت بهش جریانو بگو که هرچه زودتر تعدادمون تکمیل شه. دیگه بچه ها هرکی هرکار از دستش برمیاد انجام بده واسه پیدا کردن 10نفر. راستی سعید هر 10 تاش حتما باید 723 باشه؟ اونجوری که خیلی سخت تر میشه

اگر همین دوستانی که تو گروه عضو هستند رو بتونیم بیاریم بیشترشون رو یکی دو تا رو میشه همون جا تو پاساژ شکار کرد:31:

mjos69
27-04-2011, 22:17
:31: منظورم اینه که اگر جور شد ده نفر نزاریم که همه جمع بشن بریم بخریم هر کی هر موقعه تونست بره بگیره خودش چون جمع کردن چند نفر که اونم تو یک روز مشکله دیگه یکی سره کاره یکی دانشگاه و... ممکنه زمانها به هم نخوره
ما هم واسه بیانه دادن قصدمون همینه که هرکی خودش بره بده اما اون طرف که به حرف ما اعتماد نمیکنه که قبل تکمیل شدن تعداد لپ تاپو تک تک بده. تنها راهش اینه که خریدار پیدا کنیم

mohsen_z94
27-04-2011, 22:27
منم اوکی ام بره اون هفته. تقریبا آزادم هر موقع شد بگید منم میام

SaeedEminem2
27-04-2011, 22:28
عزیزم شما شنبه صبح که وقت داری آدرس می دم برو
اگه 10 نفر جمع شد همون شنبه صبح می ریم کامل پول می دیم و همونجا می گیریم
اما مهمه که تعدادمون کامل بشه
تازه اگه حتی بشه 1 نفر اضافه کنیم و مثلا بشیم 11 یا 12 نفر من می تونم تا 2600 بیارمش پایین

hiva_obs
27-04-2011, 22:29
اگر میشه اون دوستان که اوکی هستند یک شماره تماس تو گروه بزارن که در دسترس باشن همه که سریعتر کارا بره جلو من الان میزارم سعید هم که گذاشته دوستان دیگه هم بزارن ببینیم چند نفر کم داریم

SaeedEminem2
27-04-2011, 22:36
نه مدلش هیچ فرقی نمی کنه
الان حدود 8/9 درصد کم کرده که هر مدلی بخوایم همین اندازه ازش کم می کنه
اما منم موافقم که 10 نفر جور شه همین فردا صبح بریم کار رو یه سره کنیم

SaeedEminem2
27-04-2011, 22:57
راستی اینم بگم این قیمت بدون ضمانته
اگه ضمانت می خواین 100 اضافه می شه
1 ماه ضمانت تعویض کامل داره و 11 ماه ضمانت تعویض قطعه ی معیوب
گفت مثل اینکه چندتا سی دی آموزشی و نرم افزار هم با ضمانت داده می شه
یعنی جزء همون 100 تومان حساب می شه
البته کلا اختیاریه که با ضمانت بگیرین یا بی ضمانت

الان سایتشو پیدا کردم

اگه آدرسش نقطه چین شد همین کلمه رو nicnotebook تو ادرس بار بنویسین و کنترل اینتر

arash59b
27-04-2011, 22:59
سلام
من فعلن تهران نیستم،(اهوازم)چطور می تونم جزء گروه 10 نفری باشم؟
این 723 گارانتی هم داره؟
سرزمن یارانه اهواز میده 3 میلیون!!!

SaeedEminem2
27-04-2011, 23:12
سلام
این 723 گارانتی هم داره؟

در مورد سئوالات تو پست های قبلی توضیح دادیم
اما اگه واقعا قصد خرید داری، می تونی با فروشنده تماس بگیری و بگی جزئی از همون 10 نفری و شماره حساب بهت بده که پول رو به حسابشون بریزی و لپ تاپتو پست کنن در خونتون تو اهواز
فقط بحث اعتماد می مونه دیگه با خودته که زنگ بزنی صحبت کنی ببینی می تونن اعتمادتو بدست بیارن یا نه
البته جایی که حتی سایت داره و تو مشهد 3 تا نمایندگی داره و تو نمایشگاه کامکس بهمن 89 بزرگ ترین غرفه رو تو کل نمایشگاه داشت فکر می کنم نسبتا مطمئن باشه
اما اعتماد کردن کاملا با خودته چون من قبلا اینجا گفتم حتی به خود من اعتماد نکنین که بخواین پولتون رو بدین دست من
البته فردا که برم حتما کامل تر می پرسم که ببینیم واسه شهرهای دیگه چه کار می شه کرد
شاید اصلا خودش گفت تو اهواز هم نمایندگی یا همکار داریم که مستقیم بری همونجا که بتونی حتما رسید بگیری

arash59b
27-04-2011, 23:17
اقا ممنون
اگه سوال کردی یه ندایی هم به ما بده، هرچند اگه نشد برادرم مشهد هست می تونم بفرستم از اونجا بگیره. (اشکال که نداره؟؟؟ یا باید همه 10 نفر از تهران باشن؟؟ )

hiva_obs
27-04-2011, 23:17
سلام
این 723 گارانتی هم داره؟

شما یک شماره تماس تو این گروه بزار یا به سعید عزیز یا به من بده نتیجه هر چی بشه ما شما رو هم خبر میکنیم :

اگر تا آخر هفته فروم روهم چک کنی خبرا دستت میرسه ولی اگر قصد خرید قطعی داری شماره بزاری بهتره چون اینطوری دوستان همه دردسترس هستند راحتر میتونیم به تنیجه برسیمو سریعتر اقدام کنیم

SaeedEminem2
27-04-2011, 23:24
اقا ممنون
اگه سوال کردی یه ندایی هم به ما بده، هرچند اگه نشد برادرم مشهد هست می تونم بفرستم از اونجا بگیره. (اشکال که نداره؟؟؟ یا باید همه 10 نفر از تهران باشن؟؟ )

چشم
نه هیچ اشکالی نداره
من خودمم مشهدم و نمایندگی اصلی هم مشهده
اما اگه خواستی برادرتو بفرستی قبلش به ما بگو که هماهنگ کنیم که کجا بره و چی بگه
من فردا باهاش هماهنگ می کنم که قراره چند نفر بیان یا تماس بگیرن و راه شناخت هم اگه یه جمله ای به عنوان اسم رمز به ذهنتون می رسه بگین که فردا بهش بگم
فردا می گم ما 10 نفرمون داره جور می شه ببینم می تونم مبلغ رو به 2600 برسونم
چون امروز وقتی گفت 2650 اصلا چونه نزدم
اگر هم بتونیم از 10 نفر بیشتر بشیم که حتما رو 2600 حساب کنین

arash59b
27-04-2011, 23:29
چشم
نه هیچ اشکالی نداره
من خودمم مشهدم و نمایندگی اصلی هم مشهده
اما اگه خواستی برادرتو بفرستی قبلش به ما بگو که هماهنگ کنیم که کجا بره و چی بگه
من فردا باهاش هماهنگ می کنم که قراره چند نفر بیان یا تماس بگیرن و راه شناخت هم اگه یه جمله ای به عنوان اسم رمز به ذهنتون می رسه بگین که فردا بهش بگم
فردا می گم ما 10 نفرمون داره جور می شه ببینم می تونم مبلغ رو به 2600 برسونم
چون امروز وقتی گفت 2650 اصلا چونه نزدم
اگر هم بتونیم از 10 نفر بیشتر بشیم که حتما رو 2600 حساب کنین

اگه تونستی روی همون ضمانت یه ماه چونه بزن
بگو ما همون 1650 می خوایم ولی دیگه ضمانت رو بهمون اشانتیون بده

mjos69
27-04-2011, 23:34
اوضاع داره خوب پیش میره :5:

SaeedEminem2
28-04-2011, 00:06
اگه تونستی روی همون ضمانت یه ماه چونه بزن
بگو ما همون 1650 می خوایم ولی دیگه ضمانت رو بهمون اشانتیون بده

اینم چشم فردا می گم
ما هرچی بیشتر باشیم می تونیم همه جوره ازشون امتیاز بگیریم
یعنی اگه مثلا بشیم 12 نفر میشه با همون قیمت قبلی ضمانت رو اشنتیونی بگیریم
چون حالا که دیگه از اون جای قبلی نمی گیرم منم حتما با ضمانت می گیرم
البته فردا می رم همه جوره رو مخش کار می کنم که بتونیم با قیمت مناسب تری بگیریم
اما اگه چیز دیگه ای به ذهنتون رسید تا فردا بهم بگین که بهش بگم

Shahin_SOURNA
28-04-2011, 00:17
واقعا از حسن همکاری شما سپاسگزارم. راستش من الان لپتاپ دل دارم و بعضی اوقات به خصوص وقتی که صفحه نمایش در مقابل منبع نور قرار داره، بازتابش نور من رو اذیت میکنه. دوست ندارم این وضعیت تداوم پیدا کنه.

خواهش میکنم ، خب برای این وضعیت صفحه ی Anti Glare توصیه میشه اما من بهتون پیشنهاد میکنم ۱ بار با اسکرین گلاسی مک بوک پرو رو امتحان کنید تا ببینید که اذیت نخواهید شد و از کیفیت فوق العاده ی اون لذت ببرید.

kamy_R
28-04-2011, 01:57
سلام دوستان
میدونم سوالاتم ابتدایی هستند اما واقعا خوندن 345 صفحه خیلی زمان میبره
پس پوزش منو بپذیرید
1.رو مک بوک 7 نصب میشه؟
2.دور و بر 2تومن کدوم مدل مک بوک خوبه برای کار گرافیکی؟
3.واقعا مک بوک مشکل رایتر داره؟

ممنون ممنون

SaeedEminem2
28-04-2011, 02:39
سلام دوستان
میدونم سوالاتم ابتدایی هستند اما واقعا خوندن 345 صفحه خیلی زمان میبره
پس پوزش منو بپذیرید
1.رو مک بوک 7 نصب میشه؟
2.دور و بر 2تومن کدوم مدل مک بوک خوبه برای کار گرافیکی؟
3.واقعا مک بوک مشکل رایتر داره؟

ممنون ممنون

سلام
نیاز به عذر خواهی نیست هر سئوالی داشتی راحت بپرس
7 نصب می شه اما رو سری جدید یعنی 2011 اکس پی و ویستا نصب نمی شه
اگه بتونی تا شنبه تصمیم 100 درصدی واسه خرید بگیری می تونی مدل 721 که الان 2.500.000 ه رو 2.200.000 بگیری
در مورد مشکل داشتن رایتر اولین باره من همچین چیزی می شنوم

kamy_R
28-04-2011, 12:40
ممنون
مشخصات 721 رو میشه بگید؟
من با مکس کار میکنم و گرافیک و رم برام خیلی مهمه

zamanphp
28-04-2011, 12:48
با سلام
قصد خرید یه imac رو دارم
با این در انتخاب مدل mc508 و mc509 سر دوراهی هستم.
چون کارم برنامه نو.یسی هست نمی دونم تفاوت سرعت 3.06 Core i3 و 3.2 Core i3 چقدر روی کارم تاثیر گذار هست . آیا ارزشش رو داره که برای این تفاوت هزینه بیشتری رو پرداخت کنم یا نه؟
البته همانطور که می دونید جدا از سرعت ، MC509 از ظرفیت هارد و گرافیک بالاتری نسبت به MC508 برخوردار هست که برای من چندان مهم نیست. برای من فقط سرعت اولویت اول هست.
ممنون می شوم دوستان اگه تجربه ای در این زمینه دارن ، توضیح بدن
با تشکر

SaeedEminem2
28-04-2011, 13:00
ممنون
مشخصات 721 رو میشه بگید؟
من با مکس کار میکنم و گرافیک و رم برام خیلی مهمه

سلام
رم 4 گیگ
سی پی یو کور آی 7 سندی بریج 2.0
هارد 500 گیگ
وزن 2.5 کیلو گرم
مانیتور 15 اینچ
گرافیک 4690 با رم 256
اگر هم مشخصات بالا تر می خوای می شه 723 که قوی ترین مدله و راجع به قیمتش تو پست های قبلی می تونی ببینی

arash59b
28-04-2011, 15:10
امروز قیمت مک بوک رفته بالا!!!

redboy444
28-04-2011, 15:39
امروز قیمت مک بوک رفته بالا!!!
من از پایتخت پرسیدم دلیلشو،گفتن که 2 تا محموله خیلی بزرگ رو امریکا توقیف کرده
راست و دروغشو نمیدونم:46:

hiva_obs
28-04-2011, 16:01
دوستانی که قصد خرید قطعی دارند حتما پست‌ های گروه رو بخونن و شماره تماس بزارن که امشب قرار رو بزاریم و قطعی کنیم

arash59b
28-04-2011, 16:10
دوستانی که قصد خرید قطعی دارند حتما پست‌ های گروه رو بخونن و شماره تماس بزارن که امشب قرار رو بزاریم و قطعی کنیم

اخرش از کجا قرار شد بگیرید؟
اونایی که تهران نیستن چی؟

SaeedEminem2
28-04-2011, 20:04
سلام
من زنگ زدم قرار شد شنبه آدرس دفترشون تو تهرانو بهم بده
اما من که هنوز نمی دونم واقعا چند نفریم!!!
یه پیشنهاد
پشت سر من هرکی واقعا قصد خرید داره بگه من فلان مدل رو می خوام و یکی به عدد اضافه کنه

1- من 723

hiva_obs
28-04-2011, 20:46
۲- ۷۲۳

مهرداد هم آدرس و قیمت رو اعلام کرده تو گروه .باید تصمیم بگیریم کجا بریم برای خرید . مهرداد برای ۵ نفر ست کرده قیمت رو با این همکاری که دوستان می‌کنن من فکر نمیکنم ۱۰ نفر بشیم:41:

arash59b
28-04-2011, 21:03
3- 723
البته به شرط همون قیمت 2650 (واقعا دیگه بیشتر واسم خیلی سخته)، امیدوارم بشه موقع خرید یکم دیگه بیاریمش پایین.:46:

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

مگه قیمت مهرداد چنده؟؟؟؟ من که چیزی ندیدم

ha789di
28-04-2011, 21:03
دوستان با 1میلیون ونیم میتونم یه اپل بخرم؟؟

mjos69
28-04-2011, 21:06
4. 23
نفر پنجم بگه هب :27:

mjos69
28-04-2011, 21:11
دوستان با 1میلیون ونیم میتونم یه اپل بخرم؟؟
2011نه اما مدل 2010 13 اینچ اونم فقط 1 مدلش که مدل تاپش محسوب نمیشه. البته اگه به خرید گروهی ما بپیوندی شاید بتونی mc700 بگیری که 2011 هست

hormozan m
28-04-2011, 21:14
سلام . دوستان من نیستم ( تو پروفایل سعید توضیح دادم ) امااااااااااااااااااااااا اااااااا

یک سوپرایز دارم::31:

h tt p://w ww.i -ph one.i r/forums/thread37544.html#post380667

hormozan m
28-04-2011, 21:19

mjos69
28-04-2011, 21:23
سلام . دوستان من نیستم ( تو پروفایل سعید توضیح دادم ) امااااااااااااااااااااااا اااااااا

یک سوپرایز دارم::31:

h tt p://w ww.i -ph one.i r/forums/thread37544.html#post380667
چه سورپرایزی؟

hormozan m
28-04-2011, 21:33
چه سورپرایزی؟

لینک زیرو رفتی؟؟؟

h t t p ://w w w.i-phone.i r/forums/thread37544.html#post380667

arash59b
28-04-2011, 21:36
اینو که تازه چند دقیقه پیش گذاشتی ! وقتی سوپرایزه که یه 7، 8 نفری بیان جزء گروه
ولی با همه این احوال بازم فکر خوبیه

hormozan m
28-04-2011, 21:47
وقتی سوپرایزه که یه 7، 8 نفری بیان جزء گروه

جور میشه نگران نباش:46:

SaeedEminem2
28-04-2011, 22:06
پس متاسفانه یکی دیگه هم کم شد!!!
همون اولش گفتم الان همه میان می گن آره ما فلان و من حتما می خوام، وقت عمل که می رسه هیچکی پیداش نمی شه
الان اگه از تو اون تاپیک هم 10 نفر دیگه بیاد باز همین روند تکرار می شه و آخر سر حتی یه نفر هم از توش خریدار در نمیاد
نمی دونم اولش اون همه آدم می خواستن لپ تاپ بخرن یعنی همه رفتن با اون قیمت های نجومی خریدن؟ دیگه هیچکی نموند؟

hormozan m
28-04-2011, 22:07
پس متاسفانه یکی دیگه هم کم شد!!!
همون اولش گفتم الان همه میان می گن آره ما فلان و من حتما می خوام، وقت عمل که می رسه هیچکی پیداش نمی شه
الان اگه از تو اون تاپیک هم 10 نفر دیگه بیاد باز همین روند تکرار می شه و آخر سر حتی یه نفر هم از توش خریدار در نمیاد
نمی دونم اولش اون همه آدم می خواستن لپ تاپ بخرن یعنی همه رفتن با اون قیمت های نجومی خریدن؟ دیگه هیچکی نموند؟

سعید جان من که توضیح دادم جبران هم کردم!:13:

hormozan m
28-04-2011, 22:16
دوستانی که قصد خرید دارن در گروه حتما عضو بشن! ( کسایی هم که نمیخوان ( مثل خودم ) بگن که از گروه حذف بشن! )

دوستانی هم که از انجمن تخصصی آیفون اومدن اعلام کنن لطفا ( فقط جنبه آماری داره :31: )

SaeedEminem2
28-04-2011, 22:23
سعید جان من که توضیح دادم جبران هم کردم!:13:

تا پای خرید نمی رسن!!!

hiva_obs
28-04-2011, 22:29
وقتی همه میخوان بخرن(وقتی این همه وقت میزارن و میان فروم و سر میزنن می‌بینی آنلاین هستند یعنی تصمیم دارن خرید کنند و مطلب براشون جذاب که دنبال میکنند )ولی باز جلو نمیان در حالی که حداقل ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان به نفعشونه واقعا برام جالبه :41:

arash59b
28-04-2011, 22:31
تا پای خرید نمی رسن!!!

فعلا تنها کاری که میشه کرد اینه که تا فردا منتظر بود ولی از حالا معلومه شنبه رو باید بیخیال شد.
از این تازه وارد های گمون نکنم آبی گرم بشه .
پس ما هم مجبوریم صبر کنیم. :19:

s-a-l-i-m
29-04-2011, 09:12
وقتی همه میخوان بخرن(وقتی این همه وقت میزارن و میان فروم و سر میزنن می‌بینی آنلاین هستند یعنی تصمیم دارن خرید کنند و مطلب براشون جذاب که دنبال میکنند )ولی باز جلو نمیان در حالی که حداقل ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان به نفعشونه واقعا برام جالبه :41:
اینکه بیان و وقت میزارند خیلی فرق داره با خرید کردن.
شاید یکی مثل من میاد میبینه و میره . من خودم قصد خرید دارم ولی پول ندارم فعلا .
الان من تو بخش اتومبیل هم میرم و وقتی قیمت یک چیزی رو می گیرم یعنی حتما باید برم بخرمش ؟؟
پس بهتره هر چیزی رو با هم قاطی نکنی عزیز.

hiva_obs
29-04-2011, 11:18
الان من تو بخش اتومبیل هم میرم و وقتی قیمت یک چیزی رو می گیرم یعنی حتما باید برم بخرمش ؟؟

من منظورم دوستانی هست که تو گروهی که برای اینکار درست شده عضو شدن (۱۰ نفر هستند که بهشون گفته شده اگر قصد خرید قطعی دارن اونجا عضو بشن و این دوستان هم اومدن عضو شدن)ولی تو فروم تهش ۴ نفر صحبت میکنند و نظر میدن .
شما که اطلاعی نداری بهتره همون نظارگر باشی عزیز

S!LENCE
29-04-2011, 13:56
سلام دوستان من این پستو تو یه تاپیک دیگه زدم الآن تازه تاپیک اپل رو پیدا کردم ممنون میشم دوستانی که تجربه کار با اپل دارن

میخواستم بدونم آیا ارزش داره کلا لپتاپ اپل خریداری کنیم؟ چون کلا با همون کانفیگ ها میشه قیمت های پایین تری از مارکای دیگه خرید. مثلا بین مدلای اپل و دل با سی پی یوی Core2 Dou حدود 400 اختلاف قیمت هست
در ضمن عمر باتری و وزن مهم ترین مسائله برای منه به خصوص عمر باتری که شنیدم اپل تنها شرکتیه که 9 یا 12 سلولی داره
ممنون

SaeedEminem2
29-04-2011, 14:22

عزیز منظورش با اوناییه که اومدن قطعی اعلام کردن که می خوان بخرن بعد یهو غیب شدن
چون از اولش چند بار گفتیم اگه کسی قصد خرید 100 درصدی نداره نگه که ما بدونیم چند نفریم
از اولش تا الان لاقل 10 نفر به خود من پیام خصوصی دادن که آره خیلی خوبه و منم هستم و حتما میام، اما از اون تعداد الان صد در صدی هامون فقط 3 نفر موندیم!!!
حالا یکی واسش یه مشکلی پیش میاد هیچ اشکالی نداره، اما خب لاقل بیاد بگه
نه این که ما چند جا رفتیم قیمت گرفتیم و آدرس و شماره دادن و پیش فاکتور گرفتیم قرار مدار گذاشتیم، پای عمل که می رسه باز می مونیم همون 3 نفر!!!!

hiva_obs
29-04-2011, 14:23
سلام دوستان من این پستو تو یه تاپیک دیگه زدم الآن تازه تاپیک اپل رو پیدا کردم ممنون میشم دوستانی که تجربه کار با اپل دارن

میخواستم بدونم آیا ارزش داره کلا لپتاپ اپل خریداری کنیم؟ چون کلا با همون کانفیگ ها میشه قیمت های پایین تری از مارکای دیگه خرید. مثلا بین مدلای اپل و دل با سی پی یوی Core2 Dou حدود 400 اختلاف قیمت هست
در ضمن عمر باتری و وزن مهم ترین مسائله برای منه به خصوص عمر باتری که شنیدم اپل تنها شرکتیه که 9 یا 12 سلولی داره
ممنون

دوست عزیزعلت قیمت بالای محصولات اپل نسبت به هم رده‌های خودش از لحاظ سخت افزاری به علت کیفیت بالای محصولات اپل است در کنار اون لپ‌تاپ‌های اپل از لحاظ زیبایی از زیباترین محصولات بازار هستند و همینطور که خودتون گفتید شارژ بسیار خوبی دارند که تو مدل‌های ۲۰۱۰ بیشتر هست و و تو مدل هایی ۲۰۱۱ به خاطر بهیود‌های سخت افزاری که ایجاد شده یکم کم تر شده ولی بازم تو بازار تقریبا بی رغیب هستند از این لحاظ

SaeedEminem2
29-04-2011, 14:39

ممنون

سلام
همونطور که شهروز جان گفت از لحاظ باتری اپل تقریبا تکه
اما شما اگه مقدار پولی که می خوای هزینه کنی و نوع نیازت در مورد یه لپ تاپ رو بگی بهتر می شه راهنمایی کرد

S!LENCE
29-04-2011, 16:25
سلام
همونطور که شهروز جان گفت از لحاظ باتری اپل تقریبا تکه
اما شما اگه مقدار پولی که می خوای هزینه کنی و نوع نیازت در مورد یه لپ تاپ رو بگی بهتر می شه راهنمایی کرد

سلام ممنون بابت جواباتون. کار بیشتر کارای شبکه است و اگرم بشه شبیه سازی شبکه
قسمت هم زیاد مهم نیست تا 2 تومنم مشکلی نیست. فقط باتری خیلی مهمه. مثلا دونوع اپل و دل با کانفیگ برابر، چقدر تفاوت ظرفیت باتری دارند؟ و این که عمرشونم فرق داره؟ مثلا یکیشون دو ساله خراب میشه اون یکی چهار ساله؟ در مورد کار کردن با سیستم مک، ما که تا حالا فقط ویندوزی بودیم، سخت نیست؟ همه جور برنامه براش هست؟ میشه ویندوز 7 هم کنارش داشت؟
بازم ممنون

SaeedEminem2
29-04-2011, 16:53
سلام ممنون بابت جواباتون. کار بیشتر کارای شبکه است و اگرم بشه شبیه سازی شبکه
قسمت هم زیاد مهم نیست تا 2 تومنم مشکلی نیست. فقط باتری خیلی مهمه. مثلا دونوع اپل و دل با کانفیگ برابر، چقدر تفاوت ظرفیت باتری دارند؟ و این که عمرشونم فرق داره؟ مثلا یکیشون دو ساله خراب میشه اون یکی چهار ساله؟ در مورد کار کردن با سیستم مک، ما که تا حالا فقط ویندوزی بودیم، سخت نیست؟ همه جور برنامه براش هست؟ میشه ویندوز 7 هم کنارش داشت؟
بازم ممنون

سلام خواهش می کنم کاری نکردم
سری 2010 اپل تا 10 ساعت و 2011 تا 7 ساعت با یه بار شارژ کار می کنه
تازه این 7 ساعت در حداکثر فشاره و شاید بشه مثلا با کم کردن نور مانیتور بیشتر هم ازش کار کشید
کار کردن با مک خیلی از ویندوز راحت تره و هرکی باهاش کار کرده می گه اگه با مک کار کنی دیگه سمت ویندوز نمی ری
همه جور برنامه هم واسش هست، خودش با شبکه های مایکروسافتی و تی سی پی آی پی اینا هم هماهنگ می شه که البته می تونی به راحتی یه 7 هم کنارش نصب کنی
اگه دنبال بازی نیستی فکر می کنم 13 اینچ واست بهتر باشه که راحت تر حملش کنی
هر قیمتی که داشتی اگه بخوای با ما گروهی خرید کنی تا 300 می تونی ارزون تر تهیه کنی

kian00sh
29-04-2011, 18:52
یه سوال داشتم درباره ی Apple MacBook Pro MC700 ایا این لپ تاپ میتونه تمام بازیهارو خوب اجرا کنه یعنی از لحاظ گرافیکی کم نمیاره ؟ من میخوام کار اهنگسازی هم با این انجام بدم به نظرتئن بدرد من میخوره یا نه؟
یه سوال دیگه ایا این لپ تاپ تاچ هست؟

SaeedEminem2
29-04-2011, 19:09
یه سوال داشتم درباره ی Apple MacBook Pro MC700 ایا این لپ تاپ میتونه تمام بازیهارو خوب اجرا کنه یعنی از لحاظ گرافیکی کم نمیاره ؟ من میخوام کار اهنگسازی هم با این انجام بدم به نظرتئن بدرد من میخوره یا نه؟
یه سوال دیگه ایا این لپ تاپ تاچ هست؟

اگه واسه بازی می خوای فقط 723
تاچ اگه منظورت مانیتورشه نه تاچ نیست

mjos69
29-04-2011, 22:22
در پاسخ به ilp عزیز که راجع به تفاوت قیمت لپ تاپهای اپل با لپ تاپهای هم کانفیگش پرسیده بودن میخواستم بگم که گذشته از کیفیت و کارایی تمامی محصولات اپل زیبایی و کلاسی که تو این برند هست تو هیچ برند دیگه ای نمیشه پیدا کرد. یعنی زیبایی و کارایی و کیفیت خلاصه شده تو یک محصول. با این وجود آیا ارزش کمی بیشتر هزینه کردن رو نداره؟ معلومه که داره :31:

SaeedEminem2
29-04-2011, 22:43
اضافه کنم که لپ تاپ های اپل به خاطر قالب آلومینیومیش 200 هزار تومان به قیمتش اضافه شده
در کل اگه همه چیشو با لپ تاپ های هم رده مقایسه کنی می بینی که خیلی گرون تر نیست

Reza82N
29-04-2011, 23:32
دوستانی که قصد خرید دارن در گروه حتما عضو بشن! ( کسایی هم که نمیخوان ( مثل خودم ) بگن که از گروه حذف بشن! )

دوستانی هم که از انجمن تخصصی آیفون اومدن اعلام کنن لطفا ( فقط جنبه آماری داره :31: )
سلام دوست عزیز,من از انجمن تخصصی آیفون هدایت شدم به اینجا,
لطف کنید بگید که لپ تاپ های 11 اینچی اپل تو چه رنج قیمتیه؟

SaeedEminem2
29-04-2011, 23:34
سلام دوست عزیز,من از انجمن تخصصی آیفون هدایت شدم به اینجا,
لطف کنید بگید که لپ تاپ های 11 اینچی اپل تو چه رنج قیمتیه؟

سلام خوش آمدی
11 اینچ؟ فقط مک بوک ایر 11 اینچ داره که واسه کارهای حرفه ای زیاد مناسب نیست
حتی سوپر درایو نداره

Reza82N
29-04-2011, 23:36
سلام خوش آمدی
11 اینچ؟ فقط مک بوک ایر 11 اینچ داره که واسه کارهای حرفه ای زیاد مناسب نیست
حتی سوپر درایو نداره
سلام قربونت,
یادم رفت که بگم فقط پرو میخوام,
حالا با این تفاسیر کوچکترین اینچش چند اینچ میشه؟
برای وب گردی میخوام و عکس و فیلم و کلا مالتی مدیا,
کار شاخی هم باهاش انجام نمیدم.
باتری خوبی میخوام داشته باشه.وزنش کم باشه.

راستی از پاسخ سریعت تشکرات شدیدات.

SaeedEminem2
29-04-2011, 23:41
سلام قربونت,
یادم رفت که بگم فقط پرو میخوام,
حالا با این تفاسیر کوچکترین اینچش چند اینچ میشه؟
برای وب گردی میخوام و عکس و فیلم و کلا مالتی مدیا,
کار شاخی هم باهاش انجام نمیدم.
باتری خوبی میخوام داشته باشه.وزنش کم باشه.

راستی از پاسخ سریعت تشکرات شدیدات.

پرو فقط 13 و 15 و 17 داره
همون 13 بگیری کارتو راه می ندازه
باتری با یه بار شارژ و حداکثر فشار تا 7 ساعت کار می کنه
وزنشم 2 کیلو گرمه
خواهش عزیز

Reza82N
29-04-2011, 23:43
ممنون,رنج قیمتشو نگفتی عزیز؟

SaeedEminem2
29-04-2011, 23:52
ممنون,رنج قیمتشو نگفتی عزیز؟

2 مدل 13 داره
700 = 1.700.000
724 = 2.100.000
2 مدل 15 داره
721 = 2.500.000
723 = 2.900.000
یه مدل هم 17 هست
725 = 3.400.000
البته یه جا هست که 500 ارزون تر می ده و داریم راجع بهش تحقیق می کنیم که هنوز 50 پنجاهه
یه جای دیگه هم هست که اگه 10 نفر بشیم 300 تخفیف می ده
اگه بیشتر بشیم قیمت پایین تر هم میاد

Core
29-04-2011, 23:55
به نظر دوستان MC700 با توجه به گرافیک اینتل که روشه گزینه ی خوبی برای کارهای معمولی ، برنامه نویسی و تا حدودی هم کار با نرم افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ در حد معمولی هست؟ 15 نمیخوام چون وزن همین MC700 هم برام بالاس چه برسه به 15 اینچ ها!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

SaeedEminem2
29-04-2011, 23:58
به نظر دوستان MC700 با توجه به گرافیک اینتل که روشه گزینه ی خوبی برای کارهای معمولی ، برنامه نویسی و تا حدودی هم کار با نرم افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ در حد معمولی هست؟ 15 نمیخوام چون وزن همین MC700 هم برام بالاس چه برسه به 15 اینچ ها!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام
عزیز می گن اپل مناسب ترین گزینه واسه کارهای گرافیکیه
همه ی کاراتو جواب می ده اما اگه بازی بخوای فقط باید 15 بگیری
وگرنه بقیه ی کاراتو انجام می ده
وزن 13 و 15 فقط نیم کیلو تفاوت داره

Reza82N
30-04-2011, 00:03
2 مدل 13 داره
700 = 1.700.000
724 = 2.100.000
2 مدل 15 داره
721 = 2.500.000
723 = 2.900.000
یه مدل هم 17 هست
725 = 3.400.000
البته یه جا هست که 500 ارزون تر می ده و داریم راجع بهش تحقیق می کنیم که هنوز 50 پنجاهه
یه جای دیگه هم هست که اگه 10 نفر بشیم 300 تخفیف می ده
اگه بیشتر بشیم قیمت پایین تر هم میاد

سلام عزیز,
توی مدلای 13 اینچ راحت میشه 1080p رو اجرا کرد؟

ضمن اینکه اگه جمع بشیم,من این مدلای 700 و 724 رو هرکدوم چقدر میتونم تهیه کنم,مثلا 700 رو آخرش چقدر میتونم تهیه کنم؟

SaeedEminem2
30-04-2011, 00:09
سلام عزیز,
توی مدلای 13 اینچ راحت میشه 1080p رو اجرا کرد؟

ضمن اینکه اگه جمع بشیم,من این مدلای 700 و 724 رو هرکدوم چقدر میتونم تهیه کنم,مثلا 700 رو آخرش چقدر میتونم تهیه کنم؟

خیلی دست کم گرفتی اپلو
حدود 300 از هر کدوم کم کن می شه قیمت گروهی
اگه بتونیم چند نفر دیگه پیدا کنیم مثلا بشیم 12 نفر می شه 350

SaeedEminem2
30-04-2011, 00:57
شرمنده دیر جواب دادم
ساعت 1 تا 3 سرعت اینترنت میاد پایین به زور پیج باز می کنه

n97j
30-04-2011, 09:55
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز مخصوصا آقای saeedEminem2 که معلومه زحمت زیادی می کشن.واقعیتش منم می خوام یکی از این مک بوک پروها رو بگیرم و از اونجایی که شما گفتید گروهی ارزون در میاد خواستم منم تو گروه باشم.فقط می خوام ببینم تخفیفی که میگیری دندون گیر هست یا نه و اینکه کی میشه آماده شد واسه خرید؟منم اگه پولم جور شه mc723 می خوام و اگر نه mc724.آقا سعید می خواستم پیغام خصوصی بدم که نشد.ممنون

arash59b
30-04-2011, 10:37
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز مخصوصا آقای saeedEminem2 که معلومه زحمت زیادی می کشن.واقعیتش منم می خوام یکی از این مک بوک پروها رو بگیرم و از اونجایی که شما گفتید گروهی ارزون در میاد خواستم منم تو گروه باشم.فقط می خوام ببینم تخفیفی که میگیری دندون گیر هست یا نه و اینکه کی میشه آماده شد واسه خرید؟منم اگه پولم جور شه mc723 می خوام و اگر نه mc724.آقا سعید می خواستم پیغام خصوصی بدم که نشد.ممنون

اگه تصمیمتون قطعی قطعی و قطعی هست تو گروه زیر عضو شو تا از اخرین خبرها مطلع باشی (ترجیحا همراه با شماره تماس)

هر وقت که تعداد حداقلی (10 نفر) تکمیل شد خرید انجام میشه (البته امیدوارم)
تخفیف فعلا بین 300 تا 500 تومن هست ولی تا آخرین لحضه مشخص نیست

Reza82N
30-04-2011, 11:00
خیلی دست کم گرفتی اپلو
حدود 300 از هر کدوم کم کن می شه قیمت گروهی
اگه بتونیم چند نفر دیگه پیدا کنیم مثلا بشیم 12 نفر می شه 350
سلام دوست عزیز,
من خودم 4 ساله یوزر اپلم:46:,البته از نوع آی فون,اطلاعاتم از نظر مک بوک کمه که به لطف شما دوستان میخوام تکمیل کنم.
اینکه این سوال رو کردم,چون سر همین موضوعِِِ ساپورتِ 1080 تو ایر 11 اینچی بحث هست.

arash59b
30-04-2011, 11:38
امروز دیدم که یه کانفیگ جدید از 723 اومده تو ایران به اسم MC 723 CTO تنها فرق مهمش اینه که cpu شده GHz 2.3 و رزولیشن هم شده 1680*1050.
400 تومن ناقابل هم رفته روش (3,400,000).

suny apple
30-04-2011, 12:15
سلام.امروز یکی از فامیلامون از آمریکا اومد.چند روز دیگه هم میخواد برگرده.میخواستم بدونم میتونه برام از آمریکا بفرسته یا نه؟
ظاهرا یه دونه دستگاه گمرکی نداره وتازه میشه در قالب یه بسته هدیه پستش کرد.ولی از آمریکا میشه چیزی به ایران پست کرد یانه؟اصلا با توجه به هزینه ÷ست می ارزه یا نه ؟لطفا یکی سریع جوابمو بده.ممنون

redboy444
30-04-2011, 13:13
سلام.امروز یکی از فامیلامون از آمریکا اومد.چند روز دیگه هم میخواد برگرده.میخواستم بدونم میتونه برام از آمریکا بفرسته یا نه؟
ظاهرا یه دونه دستگاه گمرکی نداره وتازه میشه در قالب یه بسته هدیه پستش کرد.ولی از آمریکا میشه چیزی به ایران پست کرد یانه؟اصلا با توجه به هزینه ÷ست می ارزه یا نه ؟لطفا یکی سریع جوابمو بده.ممنون
همین قیمت ایران درمیاد و البته بالاتر از قیمتی که الان بچه ها جور کردن
و اینکه احتمال داره بسته باز بشه و . . .
یعنی من خاطره خوشی از این ماجراهای ارسال ندارم:41:

iMosi
30-04-2011, 13:19
لینک گروه کار نمیکنه!!!!!!!!!!!!:13:

SaeedEminem2
30-04-2011, 13:23

سلام
بعیده از امریکا به اینجا بشه پست کرد چون هیچ پرواز مستقمی بین ما انجام نمی شه
یه بار یه کیبورد اینترنتی سفارش دادم که به ایران هم می فرستاد. پوال خود کیبورد 7 دلار بود هزینه ی ارسالش شد 800 دلار