PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ببخشید بالای این سایت ها را با چی درست می کنن؟؟؟

Omidpsp
30-03-2006, 14:06
بچه ها ببخشید که این سوال می کنم لطفا به سری به این سایت ها بزنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*******.com
این نوع هدر ها رو صددرصد با فلش درست نکردن چون:
1-تصاویری(مثل کیس و مونیتور) گرافیک برداری نیستند...(از گرافیک برداری پیروی نمی کنند چون خودتون می دونین که شکل های که تصاویر گرافیک برداری داشته باشند یه جورایی کارتونی هستند
2-فکر نکنم اینارو با فلش(ابزار های داخلی فلش) هم درست کرده باشند
پس با چی درست کردن
چون اگه ما فرض کنیم که عکس ها رو ایمپورت کرده باشند باز هم دچار افت کیفیت تصویر می شوند.
پس لطفا اگه یه همچین نرم افزار کمکی می شناسید به من معرفی کنید
:ohno: :ohno: :ohno: :ohno: :ohno: :ohno: :ohno: :ohno:

ALIAK28
30-03-2006, 14:37
فلش هست دیگه دوست من! یک کلیک راست بکنی معلوم می شه. فکر کنم عکس رو همونطور که خودت هم گفتی ایمپورت کردن. البته این رو دوستان فلش کار باید بیشتر لطف کنن توضیح بدن. ولی فلش بودنش که حتمیه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

qoqnoos
30-03-2006, 14:40
دوست عزیز با فلش کار شده

n_mohsendoost
30-03-2006, 14:45
آقا فلشه همش فلش
به قول دوستمون با کلیک راست می قهمی که فلشه یه بار امتحان کن :biggrin:

mohsenshahab
31-03-2006, 04:28
سلام
اولا تو اینکه با فلش درست شده شکی نیست
دوم اینکه کی میگه تصاویر برداری همشون مث کارتونی هستن به قول شما؟
نرم افزار های برداری هم میتونن عکس اکسپورت کنن
بعدشم اگه قراره هر عکسی وارد فلش کنی کیفیتش کم شه که اصلا فلش به درد نمیخوره
قربانت

silver
31-03-2006, 04:53
اميد جان همونطور كه بقيه دوستان گفتن اين برنامه فلشه....
برنامه فلش همونجور كه مي دوني يه برنامه برداريه كلا تصاوير برداري نسبت به تصاوير نقشه بيتي چند تا مزيت دارن يكي اينكه حجمشون كمتره و ديگر اينكه در صورت تغيير سايز كيفيتشونو از دست نمي دن .... ولي برنامه فلش تصاوير نقشه بيتي روهم ساپورت مي كنه و درسته يك مقدار افت كيفيت داريم اما اگرتصوير وارد ه كيفيت بالا داشته باشه اين افت كيفيت اونقدرا محسوس نيست البته هر جقدر عكس وارد شده از طيف رنگي كمتري استفاده كرده باشه و گستردگي رنگ كمتر وبه رنگهاي اصلي ( مثلا 256 رنگ) نزديكتر باشه ما خروجي بهتري و طبيعي تري مي گيريم كه اين به ريز بيني وخلاقيت فلش كار بر مي گرده ... تمامي افكتهايي هم كه مي بيني تصاويري هستند كه داخل فلش به اصطلاح ايمپورت شدند

Omidpsp
31-03-2006, 06:54
ضد حال نشه ولی منم می دونم که فلش هست ولی شاید با یه نرم افزار دیگه درست کرده باشند که فرمت خروجیش فلش باشه

Elfin-D
31-03-2006, 14:01
اون افكنها رو با برنامه ديگه مثل فتوشاپ و ايميج رودي ساختن و بعد در فتوشاپ ايمپرت كردن
به قول يه اقايي در يه انجمني كه به اين سوال شما جواب داده و گفته اونها گيفن.پس ميشه حدس زد كه با اينيج ردي يا چيزي شبيه اون طراحي شده

hellbrain666
31-03-2006, 14:19
اين نوع فلش ها رو با برنامه ي swish ميسازند كه مثل فلشه يه نمونه ديگشو هم ميتوني اينجا ببيني:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*******.com
من نمي دونم چرا وقتي اسم سايت ميكس ايران رو منويسم سانسور ميشه و ستاره ميزنه!

Elfin-D
31-03-2006, 14:23
البته اين رو من اضافه كنم كه سوييش براي افكت گداري روي تكست هست و نه عكس

Omidpsp
04-04-2006, 05:56
پس بچه ها لطف کنید و اون تصویر کیس رو که فرمت گیف داره برام تو همین تایپیک بزارین

Elfin-D
05-04-2006, 00:01
حودت ميتوني با برنامه swf decompailorكه در ليست نرم افزارهاي اين انجمن هست اين كار رو بكني

Omidpsp
06-04-2006, 19:55
بازم منون از راهنمایی هات الفین جوووووووون

Elfin-D
07-04-2006, 00:39
قربونت برم الهي