PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *** مشکلات در زمینه پلاگین ها ***

p30panel
30-01-2010, 20:39
سلام

من با پلاگین proDAD virascene 10 مشکل پیدا کردم
از روزی که این پلاگین رو نصب کردم ، هیچ مشکلی نداشت ولی الان وقتی میخوام بین 2 تا تصویر برش خورده ترنزیشن بیارم ، پلاگین فقط روی یکیشون میفته و بینشون نمیفته و ترنزیشن روی یک تصویر اعمال میشه و ترنزیشن خود ادیوس هیچ مشکلی نداره.

پلاگین رو UNINISTALL کردم و دوباره نصب کردم و کرکش هم مشکل نداره.

ممنون میشم راهنمایی کنین. . .

nimatavassoli
14-02-2010, 21:36
مشکل در پلاگین نیست

p30panel
15-02-2010, 15:42
سلام
ادیوس رو پاک کردم ، دوباره نصب کردم درست شد.
نمیدونم مشکل از کجا بود :13:

anobes
10-03-2010, 19:02
به من ميگي اديوسو چطوري ميتونم دانلود كنم اصلا كجاست؟

rasoolsm
11-03-2010, 12:14
دانلود ادیوس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

LordMerkit
08-03-2011, 18:15
سلام
من سیستمی دارم که با نرم افزارهای مکس و مایا بخوبی جواب میده نرم افزارهای مکانیکی رو هم بخوبی جواب میده و رندر خیلی سریعی داره اما از وقتی که پلاگین ویتاسین ادیوس رو نصب کردم موقع رندر کردن و نشون دادن افکتاش مشکل داره و کل اون نرم افزار موقع افکت گذاری سیاه میشه با بقیه سیستمها هم امتحان کردم باز هم نشد فکر میکنین مشکل چی باشه

علي طهماسبي
09-03-2011, 11:50
سلام

من سیستمی دارم که با نرم افزارهای مکس و مایا بخوبی جواب میده نرم افزارهای مکانیکی رو هم بخوبی جواب میده و رندر خیلی سریعی داره اما از وقتی که پلاگین ویتاسین ادیوس رو نصب کردم موقع رندر کردن و نشون دادن افکتاش مشکل داره و کل اون نرم افزار موقع افکت گذاری سیاه میشه با بقیه سیستمها هم امتحان کردم باز هم نشد فکر میکنین مشکل چی باشه
فكر كنم از خود پلاگين باشه منهم همچنين مشكلي داشتم هر موقع به پلاگين ميرسيد سيستم خود به خود ريست مي شد با عوض كردنش به يه ورژن بالاتر درست شد

rasoolsm
12-03-2011, 00:49
سلام.درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کن ببین مشکلت حل نمیشه .البته تعویض نسخه ی پلاگین هم نظر خوبی هست

tajik 11
14-03-2011, 00:14
سلام
سلام دوست عزیز مشکل شما از پلاگین است چون پلاگین شما اصلی نیست وهیچ ربطی به ادیوس ندارد