PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تحریم کاربران ایرانی توسط سایت speedtest

alpha007
30-01-2010, 19:22
سلام
حتما متوجه شدید که سایت speedtest ورود کاربران ایران رو به سایتش تحریم کرده
واقعا جای تاسف داره
فکر کنم از بس کاربرای شاتل رفتن هی فرت و فرت تست گرفتن این سایت هم بهش بر خورد و قهر کرد :31:

online_amin
30-01-2010, 19:46
تحریم؟

نه برادر, فکر نکنم. ایران ما رو تحریم کرده. یعنی ایران اون سایت رو تحریم کرده. ای بابا, یعنی ایران نمیذاره ما واردش بشیم!

darvish1900
30-01-2010, 19:52
دوست عزیز من با ای پی غیر ایران هم رفتم مشکل لود نشدن از سایت نه از ای پی

online_amin
30-01-2010, 19:56
تحریم؟

نه برادر, فکر نکنم. ایران ما رو تحریم کرده. یعنی ایران اون سایت رو تحریم کرده. ای بابا, یعنی ایران نمیذاره ما واردش بشیم!

persian33
30-01-2010, 20:04
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این سایت فعلا بد نیست و مربوط به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هستش.البته از این دست سایتها زیاد هستند که خودتون وارد تر از بنده هستید .:20:

mehrdad38
30-01-2010, 20:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Diego
30-01-2010, 20:35
واسه من که باز میکنه سایت رو.

alpha007
30-01-2010, 20:43
دوستان مطلع باشن که برای استفاده از سایت speed test باید استفاده از هرگونه و.ی.پ.ی.ا.ن و پ.ر.و.ک.س.ی و ...خودداری کنید.
استفاده از این جور چیزا برای تست نتیجه غیر واقعی میده
هرچند قبلا هم که این سایت باز بود یه نتیجه ای همین جوری میداد دلمون خوش بود ولی استفاده از موارد بالا شما رو به یه سرور دیگه وصل میکنه که ممکنه چند هزار کیلومتر با شما فاصله داشته باشه و نتیجه هم که مشخصه...

alpha007
30-01-2010, 20:45
واسه من که باز میکنه سایت رو.

کدوم شهری شما که باز میکنه؟

Guts
30-01-2010, 20:49
نه خیر همتون در اشتباه هستین مشکل لود شدن فایل‌های فلش طبق معمول البته همجا این مشکل نیست ولی خیلی جاها فایل‌ها و صفحات فلش و فیلم‌های فلش بازی نمیشه.

alpha007
30-01-2010, 20:54
نه خیر همتون در اشتباه هستین مشکل لود شدن فایل‌های فلش طبق معمول البته همجا این مشکل نیست ولی خیلی جاها فایل‌ها و صفحات فلش و فیلم‌های فلش بازی نمیشه.
من خیلی از سایتها هستش که فلش هستن و بی مشکل بازشون میکنم.
این سایت که یه سایت بی پورنو بود و علی الظاهر باید راحت باز میشد...
فکر نمیکنم ایراد از فلش بودن سایت باشه

Guts
30-01-2010, 20:58
چرا مشکل فلش هست، خوده سایت که باز میشه مشکلی نداره (مگه خوده سایت برای شما باز نشه) اون قسمت تست که فلش هست باز نمیشه. حداقل برای من که اینطوره ولی با چیلترشکن بدون مشکل باز میشه.

ferdfe
30-01-2010, 21:01
تو این مملکت با این اوضاعی که داره پیش میره ادم باید فقط سرش رو بزاره و بمیره !!!

DrXoX
30-01-2010, 21:01

مشکل همینه که Guts گفت

اکثر سایت هایی که فلش دارن فلش هاش باز نمیشه
شما یه سر به سایت زیر بزن ،سایتش هیچ موری هم نداره ، template فلش هستش ، روی View یکی از اون سایت های فلش کلیک کن اصولا باید لود بشه و بتونی قسمت های مختلفش رو ببینی ولی...

موفق باشید

Guts
30-01-2010, 21:03
2 هفته مونده تا 22 بهمن، نامردا دیگه خیلی زود دارن اقدام میکنن. دو هفته قبلش و 2 هفته هم بعدش یه یه ماهی فلش تعطیلات دیگه.
کلاً از این بعد تو طول سال شک نداشته باشید بیشتر از 6 ماه سال فلش تعطیلات هست با این اوضاع، اینم از فصل‌های اینترنته دیگه.

Ship Storm
30-01-2010, 21:09
برای من هم که باز میشه : دی البته فلشش لود نمیشه مثل زمانی شده که تو دوره این آشوبات سپری میشد

mehrdad38
30-01-2010, 21:09
چرا اصلا بايد اقدام كنن؟ چرا به جاي پيشرفت بايد پسرفت كرد و عقب مونده بود؟ اصلا چرا بايد 128 قانون بشه يه قانون مسخره و مزخرف.

اين راه حل نيست كه بيان اينترنت رو خفه كنن. خيلي متاسفم :13::2:

Cleeev
30-01-2010, 21:12
پروتوکل RTSP هم به کلی بلوکه شده و هیچ گونه stream media ای رو نمیتونید پخش کنید و ببینید و بشنوید... یعنی کلاً قید نگاه کردن و یا شنیدن media های زنده از طریق real player و غیره رو بزنید... از راد*یو فر*دا   تا  تلویزیون NASA هیچ کدوم پخش نمیشن... akamaistream.net که شریان حیاتی مدیاهای زنده اینترنته به کلی بلوکه س...!

واقعاً شورش رو درآوردن 2 هفته مونده همه چیزو بستن بدجوری گرخیدن...!!!!!!! بدبختا...

sei_pm
30-01-2010, 21:22

شما آپلودت با چیه؟
یه تست به روز بنداز.

mehrdad38
30-01-2010, 21:27
دقت كردين اولا با گواهي اشتغال به تحصيل يا جواز كسب يا از طريق شركت بالاتر از 128 مي دادن حالا به شركت ها دستور اكيد داده شده كه بالاتر از 128 به هيچ احدي داده نشه.

alpha007
30-01-2010, 21:29
جای تاسف داره
آخر یا خودشون میترکن یا مردم

mehrdad38
30-01-2010, 21:32
شما آپلودت با چیه؟
یه تست به روز بنداز.

من EDSL دارم. سند رو با ديال آپ انجام مي دم. و مشكلاتي كه دوستان گفتن اعم از باز نشدن فلش يا ف ي ل ت ر شدن يا باز نشدن صفحه اي رو اصلا ندارم. الان من عكس دوتا طوطي تو قسمت امضام گذاشته بودم گويا عكس ف ي ل ت ر شده كه من نمي دونستم. براي همين براي كاربراي ديگه نمايش داده نمي شه.

تست براي همين الانه نمي دونم چرا تاريخش براي چند روز پيشه. يكي ديگه مي زارم.

بازم تاريخش مال 9 ژانويه است. نمي دونم چرا؟

جای تاسف داره
آخر یا خودشون میترکن یا مردم

صد در صد حالت اول اتفاق مي افته.:20:

Guts
30-01-2010, 21:37
از چیلترشکن استفاده کنید، کلاً بدون چیلترشکن دیگه واقعاً اینترنت تو ایران معنایی نداره. Web 3.0 رو ارائه کردن.

alpha007
30-01-2010, 21:38
مشکل همینه که Guts گفت

اکثر سایت هایی که فلش دارن فلش هاش باز نمیشه
شما یه سر به سایت زیر بزن ،سایتش هیچ موری هم نداره ، template فلش هستش ، روی View یکی از اون سایت های فلش کلیک کن اصولا باید لود بشه و بتونی قسمت های مختلفش رو ببینی ولی...

موفق باشید

حاجی این سایتی که گفتی من بدون مشکل واردش شدم.
مشکل از جای دیگه س

alpha007
30-01-2010, 21:40
از چیلترشکن استفاده کنید، کلاً بدون چیلترشکن دیگه واقعاً اینترنت تو ایران معنایی نداره. Web 3.0 رو ارائه کردن.
web 3.0 چی هست حالا؟

KING_DESIGNER
30-01-2010, 21:42
راه حل هایی برای این چند روز اخیر
( دلم برای بچه ها سوخت دیگه :31: ، گفتم از تجربه های شخصی و مهندسیم یه چیزایی بروز بدم شاید توی این چند روز یکی کارش لنگ افتاد و اینترنت هم که بسته است :31: بلکه بتونه با این روشها به کارش برسه ) :
با استفاده از --- سر کنید
دانلودها هم که بسته میشه !
با استفاده از FTP و تورنت دانلود کنید
موقعی که همه نمیتونستن از وب سایتها چیزی دانلود کنن و پورتهای HTTP , [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بسته بودن من میومدم با تورنت از سرعتم استفاده میکردم و کلا سرویسهای P2P نظیر تورنت و ایمول باز بود !
به شما هم توصیه میکنم از این روش استفاده کنید .
طبیعتا یاهومسنجر هم از کار میفته که از طریق نرم افزارهای جداگونه که عمل واسطه رو انجام میدهند باید پیگیری کنید مثل تریلیان و غیره . که قبلا EBUDDY هم بود ولی متاسفانه قیلتر شد و از بین رفت و یا میبو که اون هم قیلتر شد ولی از طریق سایتهایی که بصورت واسطه یاهومسنجر شما میشوند میتونید عمل کنید ....نمونه اش ؟ همون مسنجری که سایت ایرانسل گذاشته روی موبایل نصب کنید و اکونت یاهو منسجر رو میدید که باهاش لاگین بشید .! از اون طریق هم میشه !
یه چیز دیگه !
اگه خواستید چیزی رو بگیرید که اون سایت فیلتر بود از طریق رپیدلیچها این کار رو بکنید چون رپیدلیچها توانایی مکیدن هر چیزی رو دارند یعنی هرچیزی که فکرش رو بکنید فقط لینک مستقیم باشه و اون سایت قیلتر باشه
مثلا این سایت قیلتره توجه کنید .

پس سایت بالا قیلتر هست پس طبیعتا فایل REZA.mp3 رو هم نمیتونید بگیرید ! خوب ؟
میاین و ا طریق رپیدلیچ این کار رو میکنید . ادرس مستقیم رو به رپدلیچ میدید و از اونور لینکشو مستقیم میکنه !
حالا این به چه کار ما میاد ؟
البته این برای سایتهای قیلتر هست ! ولی میتونین برای باز کردن فلش ها هم از این طریقه استفاده کنید راههای زیادی هست که این یه نمونه اش بود
آدرس فایل فلش رو بهش بدید . و جداگونه دریافتش کنید . ممکنه اسم اون فایل یک از کلمات قیلتر شده باشه مثل C---E---C---s
خوب ؟ (همتون که میدونین چیه )) وقتی که لیچ کردن تموم شد اون فایل رو تغییر نام میدیدن بلافاصله که اسمش تغییر کنه میشه اون رو دانلود کرد .!
دوستانی که وب سایت دارند و روی وب استیشون رپیدلیچ دارند میتونن هنگام بستن پورتهای HTTP از طریق FTP لاگین کنند
و فایلها رو با CUTEFTP دریافت کنند.
میدونم خیلی سخته ولی بعضیها هستند که خوراکشون دیدن فلش و کلیپ هستش
امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره !
کسی سئوال داشت در خدمتم ...فقط یه خورده دیر جواب میدم !

Diego
30-01-2010, 22:12
web 3.0 چی هست حالا؟
منظور نسل تکنولوژی اینترنت هستش.

[FONT=Courier New][SIZE=5]
با استفاده از FTP و تورنت دانلود کنید
موقعی که همه نمیتونستن از وب سایتها چیزی دانلود کنن و پورتهای HTTP , [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بسته بودن من میومدم با تورنت از سرعتم استفاده میکردم و کلا سرویسهای P2P نظیر تورنت و ایمول باز بود !
به شما هم توصیه میکنم از این روش استفاده کنید .

الان که تورنت هم واسه من سرعتش یک چهارم شده!:41:

boys_won
30-01-2010, 22:24
اینجا هم همون کارو میکنه به نظره من حتی بهتر

sei_pm
30-01-2010, 22:41
من EDSL دارم. سند رو با ديال آپ انجام مي دم. و مشكلاتي كه دوستان گفتن اعم از باز نشدن فلش يا ف ي ل ت ر شدن يا باز نشدن صفحه اي رو اصلا ندارم. الان من عكس دوتا طوطي تو قسمت امضام گذاشته بودم گويا عكس ف ي ل ت ر شده كه من نمي دونستم. براي همين براي كاربراي ديگه نمايش داده نمي شه.

تست براي همين الانه نمي دونم چرا تاريخش براي چند روز پيشه. يكي ديگه مي زارم.

بازم تاريخش مال 9 ژانويه است. نمي دونم چرا؟

صد در صد حالت اول اتفاق مي افته.:20:

[/RIGHT]
آقا ما رو گرفتی این دوتا لینکی که دادی با هم مو نمیزنه.
از کجا سرویس Dial up میگیره که انقدر سرعت آپلود بالاست به ما هم بگو تا استفاده کنیم.

KING_DESIGNER
30-01-2010, 23:00
البته اون آپلود ی که میبینید بالا میزنه خیلی اتفاقیه
چون که آپلود از طریق کلاینت انجام میشه و خوب صد در صد امکان خطا هم هست بوِزه این که نیروی مانیتورینگ این سیستم کاربر نیست و یه روبوت هست
خوب پس راحت میشه نتیجه گرفت که این اتفاق سهوی از سمت سرور هست ...نمونه اش همین چندماه پیش که سرعت منو 100 کیلوپیینتر نشون میداد من 512 دارم و موقع دانلود فوق العلاده است ولی همین اسپیدتست گند زد توی سرعتم ه من میگه 256 داری:19:

KING_DESIGNER
30-01-2010, 23:05
منظور نسل تکنولوژی اینترنت هستش.

الان که تورنت هم واسه من سرعتش یک چهارم شده!:41:
تنظیماتش رو درست کن !
وقتی میگم سرعت افتاده وقتیه که روز موعود رسیده باشه و همه چی قطع شده باشه ولی امروز که خبری نیست داداش من میگی سرعتت افتاده !
نظرم اینه که احتمالا تنظیمات رله نیست
باید تنظیمات تورنت رو بلد باشی انجام بدی
حدود 100 تا آپشن داره لامصب مثل راه انداختن هواپیما میمونه !:13:
توصیه من اینه که تنظیماتت رو درست کنی چون من همیشه با تورنتم فول همه سرعت رو میکشم برای اپلود هم 2 کیلو بیشتر نمیزارم که سرجمع حساب میکنم میبینم 512 رو قورت داده و رفته :31:

alpha007
30-01-2010, 23:17
آقا جون تورنت و این صحبتها موردی ندارن
نمیدونم چرا بعضیا دوست دارن حاشیه سازی کنن
هنوز که اتفاقی نیوفتاده
یکی از دوستان گفت که فلان سایت فلش مشکل داره عمرا بتونی بری و ببینیش
من این سایت رو مثل آب خوردن باز میکنم
حالا یکی دیگه از دوستان میگه تورنت مشکل داره
همین جوری بگذره میگن رپید هم مشکل داره
هیچی دیگه اونوقت ما دانلودر ها باید غاز بچلونیم
هنوز که چیزی نشده بعضیا گیر الکی میدن
من فقط گفتم سرور سایت speedtest با آی پی ایران مشکل داره
من بهشون ایمیل میدم ببینم چی جواب میدن
همینجا شما رو در جریان قرار میدم
بقیه چیزا مثل فلش بودن و نبودن سایت فقط حرفه.سرور این سایت آمریکایی پورت آی پی های ایرانی رو بسته همین

mehrdad38
30-01-2010, 23:31
آقا ما رو گرفتی این دوتا لینکی که دادی با هم مو نمیزنه.
از کجا سرویس Dial up میگیره که انقدر سرعت آپلود بالاست به ما هم بگو تا استفاده کنیم.

من كسي رو سركار نميزارم . چه سودي براي من داره اين كار؟

هر چي تست مي گيرم تاريخش همونه عوض نمي شه نمي دونم مشكل از كجاست.

mehrdad38
30-01-2010, 23:37
ويرايش شد.

Guts
30-01-2010, 23:40
آقا جون تورنت و این صحبتها موردی ندارن
نمیدونم چرا بعضیا دوست دارن حاشیه سازی کنن
هنوز که اتفاقی نیوفتاده
یکی از دوستان گفت که فلان سایت فلش مشکل داره عمرا بتونی بری و ببینیش
من این سایت رو مثل آب خوردن باز میکنم
حالا یکی دیگه از دوستان میگه تورنت مشکل داره
همین جوری بگذره میگن رپید هم مشکل داره
هیچی دیگه اونوقت ما دانلودر ها باید غاز بچلونیم
هنوز که چیزی نشده بعضیا گیر الکی میدن
من فقط گفتم سرور سایت speedtest با آی پی ایران مشکل داره
من بهشون ایمیل میدم ببینم چی جواب میدن
همینجا شما رو در جریان قرار میدم
بقیه چیزا مثل فلش بودن و نبودن سایت فقط حرفه.سرور این سایت آمریکایی پورت آی پی های ایرانی رو بسته همین
دوست عزیز برای شما کلاً سایت بازی نمیشه یا فقط همون قسمت وسط سایت که تست میگیره؟

alpha007
30-01-2010, 23:46
دوست عزیز برای شما کلاً سایت بازی نمیشه یا فقط همون قسمت وسط سایت که تست میگیره؟

برای من کلیه سایتهای فلش باز میشن جز این سایت
اگه مشکل از سایت فلش باشه مربوط به همه میشه حتی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نه فقط speedtest
ایراد از جای دیگه ست

Guts
30-01-2010, 23:53
برای من کلیه سایتهای فلش باز میشن جز این سایت
اگه مشکل از سایت فلش باشه مربوط به همه میشه حتی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نه فقط speedtest
ایراد از جای دیگه ست
ببین کل سایت speedtest که فلش نیست فقط اون قسمت وسط سایت که تست رو میگیره با فلش ساخته شده، اگر اون قسمت وسط سایت فقط نشون داده نمیشه خوب این مشکل همگانیه (حداقل برای بیشتر دوستان) و فلش‌ها رو بستن که با چیلترشکن مشکل نداره ولی اگر اصلاً سایت speedtest به طور کلی براتون باز نمیشه مشکل از اینترنت شماست چون خوده سایت مشکلی نداره اصلاً، با این حال در این حالتم من پیشنهاد میکنم با یه چیلترشکن تست کنی، چون سایت SpeedTest سالمه و مشکلی نداره.

Guts
30-01-2010, 23:56
بعد قضیه templatemonster.com چیه؟‌ خوده سایت templatemonster که تو صفحه‌اصلیش محتوای فلشی نداره اصلاً!

alpha007
31-01-2010, 00:03
ببین کل سایت speedtest که فلش نیست فقط اون قسمت وسط سایت که تست رو میگیره با فلش ساخته شده، اگر اون قسمت وسط سایت فقط نشون داده نمیشه خوب این مشکل همگانیه (حداقل برای بیشتر دوستان) و فلش‌ها رو بستن که با چیلترشکن مشکل نداره ولی اگر اصلاً سایت speedtest به طور کلی براتون باز نمیشه مشکل از اینترنت شماست چون خوده سایت مشکلی نداره اصلاً، با این حال در این حالتم من پیشنهاد میکنم با یه چیلترشکن تست کنی، چون سایت SpeedTest سالمه و مشکلی نداره.

نه عزیزم
فقططططططططططططططططططططططط طططططططططط فلش همین سایته که برای من اجرا نمیشه
فلش سایر سایتها برام اجرا میشه
شما میگی مشکل از فلشه که بستن
خب چرا فلشه بقیه سایتها رو نبستن ؟
این حرف شما منطقی نیست
اگه فلشه سایتها بسته شده باید همه سایتها رو شامل بشه نه فقط یه سایت!!!!!!!!!!!!

alpha007
31-01-2010, 00:04
بعد قضیه templatemonster.com چیه؟‌ خوده سایت templatemonster که تو صفحه‌اصلیش محتوای فلشی نداره اصلاً!

خودم این موردو میدونم
با کلیک روی گزینه view فلش این سایت به راحتی برام اجرا میشه.

Guts
31-01-2010, 00:21
نه عزیزم
فقططططططططططططططططططططططط طططططططططط فلش همین سایته که برای من اجرا نمیشه
فلش سایر سایتها برام اجرا میشه
شما میگی مشکل از فلشه که بستن
خب چرا فلشه بقیه سایتها رو نبستن ؟
این حرف شما منطقی نیست
اگه فلشه سایتها بسته شده باید همه سایتها رو شامل بشه نه فقط یه سایت!!!!!!!!!!!!

سایت فلش می‌خوای تست کنی این سایت‌ها رو چک کن ببین باز می‌شن برای من بدون چیلترشکن هیچکدومشون باز نمیشن من مطمئنم برای شما هم باز نمی‌شن، تست کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین‌یکی خیلی باحاله:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممکنه بعضی از سایت‌های خاص رو نبسته باشن سایت‌های تابلو مثل اینجا؛ ولی شما با چیلترشکن تست بکن می‌بینی که چقدر راحت کار می‌کنه این که فقط مشکل شما نیست.

KING_DESIGNER
31-01-2010, 00:31
تمپلیت ماسنتر چیه کشیدی این وسط ؟
دوست عزیز این چیزی که شما میگی ربطی به این قضایا نداره
همون موقعی هم که در روزهای موعود !!! دچار سانحه بستن فلشها شده بودیم ! object های فلش سایت ایرانسل - فارس نیسوز - ایسنا - صداوسیما و خیلی از سایتهای دولتی دیگه باز بود حالا نمیخوام وارد جزییات بشم ولی این قضیه ملاک نیست که هرجا فلش رو نشون داد تحریم هست نیست
معمولا وقتی بخوان ایرانیها رو تحریم کنند یک بنر میزنن ویا یه پنجره پاپ آپ میزنن از طریق یک اسکریپت DETECTOR که برای شناسایی IP بکار میره افراد و کاربرا رو شناسایی میکنن وهرکی که از ایران باشه و بلافرض با شماره 98 لاگین بشه بلافاصبه اسکریپت شروع به کار میکنه و طرف رو شناسایی میکنه و طبق تعریفی که گفته ده کلیه خدمات رو برایش مسدود میکنه !
این از این!!
پس خیالت تخت باشه که یه بنر یک متری میزنن که :
دوست عزیز شما از کشور ممنوعه هستید و از خدمات اینجا نمیتونید استفاده کنید . (دیدین مخابرات وقتی وارد صفحات ناهمگون میشید چی مینویسه کاربرگرامی و...) :31:
این هم دقیقا مثل همونه !
حالا این که برای شما فلش باز نمیشه و سایت اسپیدتست باز نمیشه باید بگیردید ببنیید اشکال از کجاست
یه وقتایی هم هست که این سایت مزخرف پهنای باند کم میاره
متاسفانه من الان DSL ندارم وگرنه یه چک میکردم ولی مشکل اونجاست که این سایت یه فلش نیم کیلویی هم روی خودش گذاشته که به سختی باز میشه
اساتیدی که طراحی وب کار میکنند میدوند سایتهایی که بازدید کننده زاید داشته باشه ( مثل سازمان سنجش ) معمولا فقط از TEXT و عکس استفاده میکنند و فلش زیاد کاربردی نداره چون کم میاره وقتی ترافیک زیادباشه !
دیگه چه برسه به این که روزی دو میلیون نفر بریزن توی سایت و چک بگیرند !
پس نظر من فعلا ! میتونه این باشه که سایت دچار هنگی شده ! یه دقیقه صبر کنید مطمئنا درست میشه !
دوستانی که چیز پی ان دارند یه کمکی بکنند 1

alpha007
31-01-2010, 09:01
حرف من هم همینه
به فلش بودن سایت نیست
خیلی از سایتهای امریکایی پورت کاربرای ایرانی رو بستن
البته KING_DESIGNERL عزیز مشکل سایت speedtest مدتهاست که پیش اومده
به صبر کردن و انتظار درست شدنش امید نبند
ارور خاصی میده که از خاص بودنش پی به محروم شدن کاربرای ایرانی میبریم (خودمونیم خیلی ادیبانه شد)

ttsoft
31-01-2010, 10:06
واسه من Latencey Test Error میده در ضمن چیز پی ان هم چون به رحمت خدا رفته وصل نمیشه با اون امتحان کنم

alpha007
31-01-2010, 10:31
اروری که واسه شما میده درسته
فعلا باید سوخت و ساخت
در ضمن تست با و.ی.پ.ی.ا.ن نتیجه کاملا اشتباهی میده

ardavan_2008
31-01-2010, 10:55
!برای من که کار میکنه احتمالا" این محدوده جزء ایران حساب نمیشه!:31:

ardi70
31-01-2010, 11:05
پروتوکل RTSP هم به کلی بلوکه شده و هیچ گونه stream media ای رو نمیتونید پخش کنید و ببینید و بشنوید... یعنی کلاً قید نگاه کردن و یا شنیدن media های زنده از طریق real player و غیره رو بزنید... از راد*یو فر*دا   تا  تلویزیون NASA هیچ کدوم پخش نمیشن... akamaistream.net که شریان حیاتی مدیاهای زنده اینترنته به کلی بلوکه س...!

واقعاً شورش رو درآوردن 2 هفته مونده همه چیزو بستن بدجوری گرخیدن...!!!!!!! بدبختا...

پس به این دلیله که من از 5شنبه پیش نمیتونم تلویزیونهای ماهواره ای رو از اینترنت ببینم. حالا هیچ راه حلی نداره که بتونیم برنامه ها رو ببینیم ار اینترنت؟ دوستان راهنمایی کنید لطفا.

online_amin
31-01-2010, 13:18
نه برادر, ایران رو تحریم نکرده و گرنه تا چند روز پیش که همه تست میزدن. چون شما نوشتی که مدت هاست...

کلا شما اگر دیدی یه سروری تو اینترنت داون شده, سریع نگو که مشکل از سایت هست :دی

اولین چیزی که به ذهنت باید برسه اینه که بگی این مشکل فقط و فقط در ایران مطرح هست. پس بلافاصله با یه چیز شکون وارد سایت شو میبینی که سایت مثل اسب بالا میاد :دی

گاهی اوقات هم سایت رو شیلتر نمیکنن و کاری میکنن ایرور Timeout بده. اینطوری دیگه طرف دنبال چیز شکون هم نمیره و فکر میکنه مشکل از سایته هست.

DrXoX
31-01-2010, 13:24
حاجی این سایتی که گفتی من بدون مشکل واردش شدم.
مشکل از جای دیگه س

من که هنوز حاجی نشدم

DrXoX
31-01-2010, 13:30
!برای من که کار میکنه احتمالا" این محدوده جزء ایران حساب نمیشه!:31:
پاک شود..........

ardi70
31-01-2010, 14:27
یکی لطف کنه بگه راهی هست برای اینکه بشه llive stream ها رو فعال کرد؟ (با توجه به مشکلی که برای پروتکل RTSP فعلا پیش اومده؟

alpha007
31-01-2010, 14:28
من که هنوز حاجی نشدم

جدی میگی؟
نمیدونستم:20:

ardi70
31-01-2010, 14:35

با وایمکس هم نمیشه دید؟ منظورم وایمکس ایرانسل است.

ardi70
31-01-2010, 16:31
اینجا هم همون کارو میکنه به نظره من حتی بهتر

Oops من فقط میتونم آگهی سمت راست صفحه رو ببینم!

DrXoX
31-01-2010, 19:45
جدی میگی؟
نمیدونستم:20:
از این به بعد دیگه می دونی:27:

Guts
31-01-2010, 21:21
یکی لطف کنه بگه راهی هست برای اینکه بشه llive stream ها رو فعال کرد؟ (با توجه به مشکلی که برای پروتکل RTSP فعلا پیش اومده؟
چیلترشکن راه حل کاره.

ardi70
01-02-2010, 08:46
بستگی به نوع چیلترشکنش داره شاید ولی من که مشکلی نداریم.

شما از چه چیلترشکنی استفاده میکنی؟ شما با این چیلترشکن میتونی صدا و تصویر دریافت کنی؟ لطفا اسم چیلترشکن رو برام PM کن. من که هر چیلترشکنی زدم نشد که نشد.

Guts
01-02-2010, 12:41
یعنی چیزتر شکن شما از پروتوکل RTSP پشتیبانی میکنه...؟؟؟!!! ما که تا حالا ندیدیم این برنامه های پرا*ک*سی به جز پروتوکلای اصلی HTTP و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و نهایتش FTP و SOCKS چیز دیگه ای پشتیبانی کنن...

آخه کجای دنیا میگیرن RTSP که تقریباً تمام مدیای های آنلاین و زنده براساسش کار میکنن رو بلوکه کنن...؟؟؟!!! به همین خاطرم هست که چیزتر شکنا پشتیبانی نمیکنن...! :2:
اسمش رو تو پیغام خصوصی بهت می‌گم.

alpha007
01-02-2010, 13:10
اسمش رو تو پیغام خصوصی بهت می‌گم.
دوست عزیز اسمشو برا منم پیغام بزار
ممنون

ardi70
01-02-2010, 16:43
بستگی به نوع چیلترشکنش داره شاید ولی من که مشکلی نداریم.

ممنون که PM دادی. من نتونستم برات PM بدم. میگه اعضای جدید نمیتونن PM بدن! اگه بخوام میتونی برام جور کنی؟

Cleeev
01-02-2010, 21:03
دوستان صبر کنید... راه حلی عالی برای حل تمامی مشکلات یافتم... این راه حل هم مشکل بعضی دوستان با فایلای فلش و ویدئوهای آنلاین رو حل میکنه و هم مشکل بلوکه شدن پروتوکل RTSP و پخش نشدن مدیاهای زنده و live stream ها رو حل میکنه...

همونطور که میدونید برادران باحال در شرکت ارتباطات زیرساخت، دو هفته مونده به قضییه، تمامی فایلای فلش و پورت های پخش ویدئوها و مدیاهای آنلاین رو بستن... بدتر از همه اینکه پروتوکل RTSP و akamaistream.net که 90 درصد stream های آنلاین برپایه ش پخش میشه رو بلوکه کردن که از راد*یو فر*دا تا تلویزیون های آنلاین و حتی NASA TV به این آتیش گرفتار شدن و همه بلوکه شدن... هیچی کار نمیکنه...

چیزتر شکن های گرامی هم تقریباً همگی از این پروتوکل جات پشتیبانی نمیکنن... پس هر کاری بکنید عمراً بتونید به نتیجه ای برسید (البته یکی از اون چیزتر شکنای پولی خوب هست که مشکلی نداره)...

من به همون دلیل آخر یعنی nasa tv به شدت بر این شدم که راه حلی برای این قضییه بیابم... در حالی که اعصابم داغون بود و ناراحت از اینکه اینهمه پول میدم سرعت بالاتر بگیرم و واسه چیزشکنم پول میدم ولی باید اینطور با آدم رفتار بشه و به صورت غیرقانونی هر کاری دلشون میخواد روی اتصال اینترنت ما انجام میدن و.............. یـــــهـــــو یاد یه قضییه ای افتادم که در دوران جهالت تجربه ش کرده بودم... اونم استفاده از برنامه هایی معروف به Cap هستش...!!!

حالا این برنامه های Cap (کلاه) چی هستن...؟ اینا برنامه هایی هستن که مثلاً بهشون یه پرا*کسی میدین و بعدش تنظیمشون میکنید مثلا برنامه realplayer.exe یا opera.exe تحت این برنامه اجرا بشن... درواقع شبیه سازی میکنن و یه چیزی تو همین مایه ها و درنتیجه، برنامه مورد نظرتون رو که زیر این کلاه میارید، دیگه مهم نیست پروتوکلی که میخواد بهش وصل بشه توسط پراک*سی پشتیبانی میشه یا نه و همه رو از پرا*کسی ای که تنظیم کردید رد میکنه (خواه HTTP باشه خواه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FTP, SMTP, RTSP, IRC و غیره)...! :8:

حالا دو تا برنامه در این زمینه هستن که معروفن... یکی FreeCap که مجانیه و دیگری PoxyCap که پولیه... البته من هر کاری کردم با FreeCap نتونستم از RealPlayer استفاده کنم و به نظر میاد همه اتصالات و RTSP رو راهنمایی نمیکنه به سمت پراک*سی مورد نظر... ولی ProxyCap واقعاً عالی کار کرد و منو به شدت مشعوف ساخت... 

حالا طرز استفاده از ProxyCap اینه: ابتدا از سایتش (که شیلتره) دانلود کنید (لینک غیر مستقیمم گذاشتم):

این لینک مستقیم از سایت خودش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینم لینک غیر مستقیم + keygen که توی این فایل هر دو نسخه 32 و 64 بیتی این برنامه + keygen های مختص اون ورژن رو گذاشتم توی فولدرای جداگانه... دانلود کنید و حالشو ببرید... :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ابتدا برنامه متناسب با سیستم عاملتون (32 یا 64 بیتی) رو نصب کنید و سپس فایل keygen مربوطه رو باز کنید و اسمتون رو جلوی Name نوشته و روی Generate کلیک کنید و سریالی که میده رو کپی کنید... حالا روی آیکن برنامه توی سیس تری راست-کلیک کنید و About ProxyCap رو بزنید و توی پنجره جدید Enter Key رو بزنید و اسم و سریال رو وارد کنید و Register کنید... خوب حالا نصب و ایناش تموم شد...

حالا روی آیکون برنامه راست کلیک کنید و Preferences رو بزنید... از سمت راست پنجره، Proxies رو انتخاب کنید و طبق عکسی که در زیر گذاشتم، روی دکمه New Proxy Server کلیک کنید بعد از جلوی type گزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو انتخاب کنید و بقیه ش رو هم طبق چیزی که دارید استفاده میکنید تنظیم کنید :

بعد که اینکار تموم شد در پنجره Preferences به قسمت Rules رفته و روی دکمه New Tunneling Rule رو بزنید و توی پنجره جدیدی که باز میشه، طبق عکس زیر، ابتدا از منوی Proxy Server اونی که در مرحله قبلش انتخاب کردید رو انتخاب کنید و بعدشم برنامه رو Browse کنید و دیگه کلاً هر چی هست oK کنید بره... :

حالا برنامه مورد نظر (اینجا RealPlayer) رو باز کنید و حالشو ببرید...

چیزترشکن ها را باید شست ***** جور دیگر باید دید

تا چشم استکبار جهانی دربیاد... جوانی در زیرزمین منزل خود چشم استکبار جهانی را درآورد...! :8:

Attention : این مطلب به هیچ وجه خلاف قوانین نیست چون این برنامه هیچ چیزی از خودش نداره و هیچ چیزی در این پست برای نحوه استفاده از خیلتر شکن ها و اینا گفته نشده...! این برنامه هیچی نیست جز یه کلاه برای آسان کردن کار با پراک*سی ها و هیچ ارتباطی به چیزشکن و اینا هم نداره... پس لطفاً الکی پاک نکنید...

این دکمه تشکر این زیر چشم انتظار کلیک شماست... افتخار بدید...! :20::20::20:

Cleeev
01-02-2010, 23:10
دوست عزیز، KING_DESIGNER ،

اولاً اینکه چنین برنامه ای رو نمیتونن ببندن چون این که چیزی رو نمیشکنه و قرار نیست بشکنه... این یه کلاهه فقط...

دوم اینکه من FreeCap رو یاد ندادم چون عین آدم کار نمیکنه... اینی که من یاد دادم Proxycap ــه که خوبه...

این یه برنامه بسیار کاربردیه... اصلاً هم چیزی نداره که بخوان ببندنش و بگیرن بترکوننش...!!!

درضمن فکر اینکه اینجا چنین امکانی رو بدن رو از سرت بیرون کن...! :13:

reb
01-02-2010, 23:30
اینهم شاهد مدعا.

hosseinmusicmaster
01-02-2010, 23:48
چه جالب اررور میده ، هه هه
منم الان چند تا سایت فلش رفتم هیچ کدوم لود نشد
من فکر میکنم اینا کنترل کامل نمی تونن داشته باشن میگیرن 4 تا دکمه رو میزنن حالا هر چند تا سایت بسته شد : دی

C0OPeR
02-02-2010, 00:00
ای خدا باز اینا فایل های فلش رو بستن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه گله گاو تو اون مخابراته ... دیوانه شدم از دست اینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V i r u s e r
02-02-2010, 00:02
مشکل از خودتونه
من با پارس می تونم بگیرم
اینم مدرک که همین الان گرفتم
فقط پینگم یه ضره خیـــــــــــــــــــــــ ـــلی زیاده
ولی در کمل بد نیست
فقط حیف که dota نداریم

KING_DESIGNER
02-02-2010, 00:14

اولاً اینکه چنین برنامه ای رو نمیتونن ببندن چون این که چیزی رو نمیشکنه و قرار نیست بشکنه... این یه کلاهه فقط...

دوم اینکه من FreeCap رو یاد ندادم چون عین آدم کار نمیکنه... اینی که من یاد دادم Proxycap ــه که خوبه...

این یه برنامه بسیار کاربردیه... اصلاً هم چیزی نداره که بخوان ببندنش و بگیرن بترکوننش...!!!

درضمن فکر اینکه اینجا چنین امکانی رو بدن رو از سرت بیرون کن...! :13:
برای من روشها مهم بود میدونم که آدم پری هستی و همه چی میدونی !
ولی بزار تا وقتش ! منم یه چیزایی بلدم که بگم مو به تنت سیخ میشه ! ولی گذاشتم به وقتش که هرکی هرکی نشه الان یه پست دادم ببین چی گفتم به کی برخورد !!!!
این یه نمونه اش
وقتی هرکی هرکی نشه ! راحت میتونیم کارمون رو بکنیم
در ضمن گفته باشم بحث این رادیو افریقا و امریکا و پس فردا و امروز و جوان و اطریش و لایو رو هم ممنوع !
حوصله سیاسیت و جنگ و بدبختی رو ندارم
پس فردا میان میگن به جرم فلان و فلان برین تو هلفدونی ! اینها رو که میشناسی که کافیه یه چیزی ببینین پیراهن عثمان ازش درست میکنن ! خنده دار تر از این نشنیدم که میگه 400 نفر چون خودت گفتی 400 نفر در صورتی که هر کسی هم میدونه کسی که 400 تا پست مینه فرق میکنه با یه ماموری که مامور شده شناسایی شده و رد بگیره ! این برای خودش میترسه !:31:
بگذریم به هرحال من دوستت دارم چون واقعا کارت عالیه و دیدم همیشه همه جا از پستهای من با تشکر زدن حمایت کردی ازت ممنون و سپاسگذارم که اینجوری ساپورت میکنی واقعا متشکرم 1:10:

Guts
02-02-2010, 01:21

درضمن فکر اینکه اینجا چنین امکانی رو بدن رو از سرت بیرون کن...! :13:
چرا برنامه‌ها رو هم می‌تونن ببندن دقیقاً نمیدونم چطوری خودمم، ولی اگر ISP تشخیص بده از این برنامه داری استفاده می‌کنی می‌تونه ببندتش بعضی از ISP می‌بندن خیلی از برنامه‌ها رو بعضی‌ها هم نه، بسته به مرام ISP داره. ولی فکر می‌کنم چیزه که از دست مخابرات خارجه و باید خوده ISPها این کار رو بکنن. بازم من خیلی دقیق نمیدونم ولی اینو تقریباً مطمئنم هر برنامه‌ای رو بخوان می‌تونن جلوشو بگیرن.

alfa_df2000
02-02-2010, 10:04
.................................................. ..