PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي EAGET M890 HD PVR 1080P

stb2xxx
30-01-2010, 15:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستگاه EAGET M890 با چيپ ست جديد و قدرتمند Realtek 1283 علاوه بر پخش امكان كپچر يا ريكورد از طريق وردي 3 فيش را در اختيار شما قرار ميدهد ساپورت هارد داخلي3.5 اينچي ساتا از 80 گيگ بايت تا 2 ترابايت امكان ذخيره فايل ها را با سرعت بالا USB2.0 براي شما فراهم مي سازد و دو درگاه وردي USB ويك شكاف مموري كارت در طرفين دستگاه امكان اتصال انواع هارد و فلش USB و مموري كارت را در اختيارتان قرار مي دهد خروجي هاي تصوير اين دستگاه شامل :
HDMI 1.3 سازگار با HDMI 1.1 خروجي composite خروجيcomponent كه تمام كابل هاي مورد نياز نيز در كارتن دستگاه موجود مي باشد و خروجي هاي صداي اين دستگاه نيز عبارت است از optical fiber و coaxial با ساپورت كامل DTS (Digital Theatre System) همچنين يك عدد وردي composite براي ريكورد در هارد داخلي از هر نوع منبعي مثل ويديو و دوربين ... با كيفيت DVD
مشخصات ديگر:
امكان استفاده از شبكه هاي ديجيتالي صدا وسيما ----T و امكان برنامه ريزي براي ضبط كانالها بر روي هارد ديسك ((در صورت درخواست))
امكان ارتباط از LAN و قابليت شرينگ فايل ها و امكان ارتباط با اينترنت و مشاهده فايل هاي RM,RMVB مانند YouTube...
امكان ارتباط توسط وايرلس لن WIFI ((در صورت درخواست))
طراحي بسيار زيبا و هماهنگ با سينما خانگي و LCD
پستيباني كامل از كليه فرمت هاي تصويري موجود :mkv, ts, m2ts, mts, tp, wmv, ifo, iso, vob, dat, avi, mpg, mp4, mov, rm, rmvb, divx, xvid, flv;
پستيباني كامل از كليه فرمت هاي صوتي:MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, LPCM, FLAC, AC3;
پستيباني كامل از كليه فرمت هاي عكسJPG/JPEG, BMP, PNG, GIF;
پستيباني كامل از كليه فرمت هاي زير نويسsub, smi, ssa, srt, idx + sub;
پستيباني كامل از زير نويس فارسي sub,idx,SRT
امكان كپي فايل از فلش به هارد و بلعكس
قابليت تبديل صداي DTS براي پخش در LCD با كابل HDMI يا كابل استريو
ريموت كنترل با كليد هاي كامل
داراي فن داخلي جهت تهويه هوا
1 سال گارانتي پويش الكترونيك
اين دستگاه مي تواند جايگزين مناسبي براي پلاير هاي وسترن ديجيتال باشد

ata_webmaker
30-01-2010, 18:11
این که خیلی گرونه

stb2xxx
30-01-2010, 18:33
این که خیلی گرونه

قيمتش خيلي مناسبه فكر ميكنم 220 تومن باشه

heidary_sh
31-01-2010, 09:13
در سرچي كه كردم به نظر يك دستگاه كاملا چيني مي آيد كه اصلا قابل مقايسه با وسترن تحت ليسانس امريكا نيست ضمنا شما اين تبليغ را در تمامي فرومها انجام داده ايد و به نظر ميرسد نماينده آن باشيد

stb2xxx
02-02-2010, 14:01
در سرچي كه كردم به نظر يك دستگاه كاملا چيني مي آيد كه اصلا قابل مقايسه با وسترن تحت ليسانس امريكا نيست ضمنا شما اين تبليغ را در تمامي فرومها انجام داده ايد و به نظر ميرسد نماينده آن باشيد

ما قصد مقايسه نداريم ولي اگه شما بخوايد مقايسه هم بكنيد فكر نمي كنم وسترن جز اسمش چيز بهتري داشته باشه و البته EAGET هم مارك گمنامي در چين نيست مي تونيد دوباره سرچ بزنيد و محصولات واستاندارد هاي جهاني شو ببنيد بلكه حداقل 5 مورد كم داره و 5حداقل مورد هم ضعف داره
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

stb2xxx
04-04-2010, 15:57
قابليت پشتيباني از درايو دي وي دي اكسترنال يو اس بي و پخش اتوماتيك دي وي دي به دستگاه اضافه شد
قابليت زمان دهي براي ضبط برنامه ها از طريق AV IN به دستگاه اضافه شد
قابليت استفاده از هاب يو اس بي جهت گسترش پورت يو اس بي اضافه شد

Guts
04-04-2010, 16:09
من اینو نفهمیدم این ----T داره؟!

dada_zebel
04-04-2010, 20:12
میگم چی میشد یه دونا دریم باکسم داخلش میذاشتن :27:یه ps3 هم جاسازی میکردن :21:با یه سینمای خانواده پایونر داخلش :18:همش به قیمت 500 تومن چه کشکی میشد:31:

Guts
04-04-2010, 20:59
اگه ----T داشته باشه 220 تومن می‌ارزه کاملاً.

stb2xxx
14-04-2010, 11:04
مژده به دارندگان محترم EAGET M890 اين دستگاه بي نظير هم اكنون تنها HD PLAYER PVR مي باشد كه زير نويس زبان شيرن فارسي به صورت SRT پخش مي نمايد. دوستاني كه امكان دنلود ندارن در تهران جهت آپگريد فريمور با نمايندگي خدمات پويش الكترونيك 66724257 تماس بگيرن اين ارتقا بدون هزينه مي باشد.

1-امكان تنظيم صحفه نمايش
2-ساپورت كامل زير نويس فارسي SRT

stb2xxx
19-04-2010, 16:47
لينك اصلي فريمور جديد:

stb2xxx
22-04-2010, 08:21
لينك دنلود فريمور جديد:

nhajis
25-04-2010, 11:31
QUOTE=Guts;4812777]اگه ----T داشته باشه 220 تومن می‌ارزه کاملاً.[/QUOTE]

چون دوستاني كه اين دستگاه رو خريدن زحمت يه توضيح به خودشون نميدن گفتم اولين نفر بنده باشم شايد بقيه هم نظر شون بگن و مزايا ومعايب اين دستگاه هم معلوم بشه من اين دستگاه رو گرفتم با اين حال كه wd live دارم چون زماني كه من لايو خريدم تقريبا انتخاب ديگه اي نبود و من نياز به يه ريكودر خوب هم داشتم بعد از تحقيقات مفصل راجبع اين چيپ ست rtl 1283 اين دستگاه هم خريدم ولي بعد از 2 هفته استفاده به اين نتيجه رسيدم كه wd live رو از ميزم جم كنم كه واقعا ميشه بگي در كنار اين دستگاه چيز اضافه اي هستش با اون شركت عريض و طويلش كه فقط وعده هاي سر خرمن ميده و حتي در لايو هم مشكلات دستگاه خودشو درست حل نكرده و فقط وفقط به فكر دستگاهيه كه بتونه هارد هاي اكسترنال گرون قيمتشو كه هر روزهم بي كيفيتر ميشه بفروشه .
مزاياي كه M890 داره و برام خيلي قابل توجه:
1-ريكورد با كيفيت دي وي دي
2-ساپورت هارد ساتا( من از هارد 1.5 گيگ 32 مگ بافر استفاده كردم )
3- برنامه دهي جهت ضبط
4-كنترل مناسب و تنظيمات كامل و سريع سيستم
5-رابط گرافيكي بهتر و سريع تر
6-پخش مناسب ايميج DVD با منو
7-امكانات فايل منيجر عالي
8-كيفيت صداي بهتر
9-شكبه شدن راحتر و سرعت بالاي USB در هنگام استفاده به عنوان هارد اكسترنال
10-گرماي كمتر و تهويه مناسب
11-ساپورت بدون اشكال زير نويس هاي فارسيه SRT
من دستگاه رسيورم خودش USB مي خوره و ضبط هم انجام ميده ولي فلش 8 گيگم 2 ساعت بيشتر جا نداره و فلش 16 و 32 هم گرونه هم مشكل با رسيور ها كار ميكنه وهنگ و... براي همين ايگيت و وصل كردم به رسيورم و تمام برنامه ها راحت بدون محدوديت آرشيو ميكنم هارد 1.5 ترابايتي هم كه تا دلتون بخواد جا داره...كنترلش هم كه كامله مثلا براي تنظيم رنگ و اندازه زير نويس راحت در حال پخش دكمه زير نويس مي زنم و هر جور دلم بخواد تنظيمش ميكنم رابط گرفيكي ساده و كار آمدي داره و راحت روي هر ايمج DVD يا HD كه ميرم كنار صفحه توي يه پنجره كوچيك شروع به پخش ميشه و اگرهم توي فولدري عكسي باشه اونو تو همون پنجره كوچيك نشون ميده امكان انتخاب ليست پخش مورد علاقه هم داره فايل هايي هم كه روي USB ميارم راحت توسط خود دستگاه به هارد خودش منتقل ميكنم و دوستام اگه چيزي بخوان از رو هاردم فوري كپي ميكنم روي فلششون خيلي با حاله كيفيت صدا واقعا بي نظيره از REALTK انتظاري ....من با كابل CAT 5 راحت با دادن IP دستي شبكه شو راه اندختم و زير نويس رو راحت كپي كردم ميشه به جاي هارد بك آپم استفاده كرد سرعت USB هاردشم مثل سرعت اجنت گوم هستش وقتي لايو 2 ساعت كار ميكنه اينه ميتابه گرم ميشه ولي وقتي دستم ميگيرم پشت فن ايگيت گرماي قابل توجه اي نداره تازه با اين حال كه هاردم توشه ساپورت نرم افزاريشم خوبه تو 10 روز 2 تا ورژن جديد داده كه ميشه راحت از سايتش دانلود كرد در ورژن آخري هم زير نويس فارسي اضافه كرده واقعا زيبا و بدون اشكال پخش ميشه البته بايد فايل ها UTF8 ذخيره بشه در كل دستگاه خيلي خوبيه علاوه بر خودم 3تا از دوستام رفتن گرفتن من ميخواستم يه دستگاه ----T هم بگيرم مدل هاي كه داشت زير 100 تومن نبود اونم زياد درست و درمون نيستن اما فروشنده گفتش اگه عجله نداري مادول ----T ايگيت هم تا 1 ماه ديگه ميرسه و از طريق پورت PCI زير دستگاه به اون وصل ميشه و كيفيت تصويرشم خيلي بهتره من براي جام جهاني ميخوام صبر ميكنم ببينم چي ميشه چه بهتر كه ----T هم روي همين دستگاه بزارم در كل من از اين يكي خريدي كه كردم خيلي راضيم.... اگه ترفندي و چيزي فهميدين ما رو بي نصيب ندارين..

farshidcivil
25-04-2010, 12:00
چون دوستاني كه اين دستگاه رو خريدن زحمت يه توضيح به خودشون نميدن گفتم اولين نفر بنده باشم شايد بقيه هم نظر شون بگن و مزايا ومعايب اين دستگاه هم معلوم بشه من اين دستگاه رو گرفتم با اين حال كه wd live دارم چون زماني كه من لايو خريدم تقريبا انتخاب ديگه اي نبود و من نياز به يه ريكودر خوب هم داشتم بعد از تحقيقات مفصل راجبع اين چيپ ست rtl 1283 اين دستگاه هم خريدم ولي بعد از 2 هفته استفاده به اين نتيجه رسيدم كه wd live رو از ميزم جم كنم كه واقعا ميشه بگي در كنار اين دستگاه چيز اضافه اي هستش با اون شركت عريض و طويلش كه فقط وعده هاي سر خرمن ميده و حتي در لايو هم مشكلات دستگاه خودشو درست حل نكرده و فقط وفقط به فكر دستگاهيه كه بتونه هارد هاي اكسترنال گرون قيمتشو كه هر روزهم بي كيفيتر ميشه بفروشه .
مزاياي كه M890 داره و برام خيلي قابل توجه:
1-ريكورد با كيفيت دي وي دي
2-ساپورت هارد ساتا( من از هارد 1.5 گيگ 32 مگ بافر استفاده كردم )
3- برنامه دهي جهت ضبط
4-كنترل مناسب و تنظيمات كامل و سريع سيستم
5-رابط گرافيكي بهتر و سريع تر
6-پخش مناسب ايميج DVD با منو
7-امكانات فايل منيجر عالي
8-كيفيت صداي بهتر
9-شكبه شدن راحتر و سرعت بالاي USB در هنگام استفاده به عنوان هارد اكسترنال
10-گرماي كمتر و تهويه مناسب
11-ساپورت بدون اشكال زير نويس هاي فارسيه SRT
من دستگاه رسيورم خودش USB مي خوره و ضبط هم انجام ميده ولي فلش 8 گيگم 2 ساعت بيشتر جا نداره و فلش 16 و 32 هم گرونه هم مشكل با رسيور ها كار ميكنه وهنگ و... براي همين ايگيت و وصل كردم به رسيورم و تمام برنامه ها راحت بدون محدوديت آرشيو ميكنم هارد 1.5 ترابايتي هم كه تا دلتون بخواد جا داره...كنترلش هم كه كامله مثلا براي تنظيم رنگ و اندازه زير نويس راحت در حال پخش دكمه زير نويس مي زنم و هر جور دلم بخواد تنظيمش ميكنم رابط گرفيكي ساده و كار آمدي داره و راحت روي هر ايمج DVD يا HD كه ميرم كنار صفحه توي يه پنجره كوچيك شروع به پخش ميشه و اگرهم توي فولدري عكسي باشه اونو تو همون پنجره كوچيك نشون ميده امكان انتخاب ليست پخش مورد علاقه هم داره فايل هايي هم كه روي USB ميارم راحت توسط خود دستگاه به هارد خودش منتقل ميكنم و دوستام اگه چيزي بخوان از رو هاردم فوري كپي ميكنم روي فلششون خيلي با حاله كيفيت صدا واقعا بي نظيره از REALTK انتظاري ....من با كابل CAT 5 راحت با دادن IP دستي شبكه شو راه اندختم و زير نويس رو راحت كپي كردم ميشه به جاي هارد بك آپم استفاده كرد سرعت USB هاردشم مثل سرعت اجنت گوم هستش وقتي لايو 2 ساعت كار ميكنه اينه ميتابه گرم ميشه ولي وقتي دستم ميگيرم پشت فن ايگيت گرماي قابل توجه اي نداره تازه با اين حال كه هاردم توشه ساپورت نرم افزاريشم خوبه تو 10 روز 2 تا ورژن جديد داده كه ميشه راحت از سايتش دانلود كرد در ورژن آخري هم زير نويس فارسي اضافه كرده واقعا زيبا و بدون اشكال پخش ميشه البته بايد فايل ها UTF8 ذخيره بشه در كل دستگاه خيلي خوبيه علاوه بر خودم 3تا از دوستام رفتن گرفتن من ميخواستم يه دستگاه ----T هم بگيرم مدل هاي كه داشت زير 100 تومن نبود اونم زياد درست و درمون نيستن اما فروشنده گفتش اگه عجله نداري مادول ----T ايگيت هم تا 1 ماه ديگه ميرسه و از طريق پورت PCI زير دستگاه به اون وصل ميشه و كيفيت تصويرشم خيلي بهتره من براي جام جهاني ميخوام صبر ميكنم ببينم چي ميشه چه بهتر كه ----T هم روي همين دستگاه بزارم در كل من از اين يكي خريدي كه كردم خيلي راضيم.... اگه ترفندي و چيزي فهميدين ما رو بي نصيب ندارين..

توضیحات خوبی بود، و یکمم یه طرفه بود چون فقط مزایاشو فرمودین در صورتیکه این دستگاه هم ایراداته کمی نداره البته قیمتشم که واسه ما یکم بالاست
تو وسترن که SRT رو راحت پخش میکنه از این بابت که تفاوتی ندارن، البته هم وسترن وهم این پلیر بعضی از SRT ها رو خرچنگ قورباغه نشون میداد (اگه تو وسترن و ایگیت میدونین باس چیکار کرد راهنمایی کنین لطفا)
در مورد thumbnail یا همون نشون دادن عکس تو فولدر مربوطه که جفتشون مشابهن، ساپورت نرم افزاری وسترنم که اوکیه...یکی از دوستام ایگیت داره، جدا شما از کیفیت صدا راضی هستین، پس با عرض شرمندگی باید بگم یکم اطلاعاتتون نسبت به صدا پایینه، چون به این صدا نمیشه گفت عالی و بی نظیر، کلا فناوری صدا یه گام از تصویر جلوتره
عملا تفاوته ایگت و وسترن تنها و تنها اینترفیسه ، وگرنه تنظیم زیرنویس در حال پخش و تعویض رنگ بطور مطلق نمیتونه عامله برتری یه پلیر باشه من حاضرم پلیرم کلا کنترل نداشته باشه ولی فول اچ دی به معنایه واقعیو نشون بده
دلیلشم اینه که دوستان فقط با دیدن 1080P رو جعبه فک میکنن میتونن به نهایت کیفیته تصویر دست پیدا کنن در صورتیکه فول اچ دی بودن فقط رزولوشن نیست، اسکن progressive رو که خب هر دو پلیر انجام میدن ولی نکته اصلی تو بیت ریت و فریم ریته که جفتشون با این همه سرو صدا بیشتر از 24fps رو ساپورت نکنن تفاوته تصویر 50fps و 24fps رو وقتی میشه متوجه شد که بشه از نزدیک تجربه دیدنشو داشت. بلو ری پلیرم که قربونش برم کلا در حال حاضر صرف نمیکنه خریدش (حداقل یه سالی باس صبر کرد که به یه ثباتی برسه)
در مورد اینکه فرمودین فلشتون بیشتر از 2 ساعت جا نمیشه دلیلش فقط فرمت است و بس، فرمت فلش FAT32 هستش بنابراین فایلایه بیشتر از 4 گیگ توش جا نمیشه (یه فایله بیشتر از 4 گیگ) برای حل این مشکلم کافیه فرمتشو به NTFS تغییر بدین نیازی به خرج اضافیم نیست

کلیک راست بر روی My Computer
در تب hardware روی Device Manager کلیک کنید
انتخاب فلش از قسمت Disk Drives
کلیک راست بر روی اون و انتخاب Properties
در تب Policies گزینه Optimize for performance رو انتخاب کنین و ok
حالا My computer رو باز کنین و کلیک راست بر روی درایو کول دیسک و انتخاب Format
انتخاب Ntfs در قسمت File System و زدن گزینه Quick Format و Start

ولی مزیت مهم ایگیت میتونه به قوله شما گرمایه کمتر و در نتیجه عمره بالاتر باشه، ولی در کل من با interface وسترن و صد البته قیمته مناسبترش بیشتر حال میکنم
البته اینجور که شما هر سال پلیر عوض میکنین فک کنم این پلیرم نتونه راضیتون کنه چون چن وقت پیش یکی از دوستام پلیره ارجیناله imation
از المان اورده بود که یه حرفایی واسه گفتن داشت... کلا دنیایه دیجیتال همینه هیچ وقت نمیشه گفت من بهترین تکنولوژی روزو دارم، هر دقیقه در حاله پیشرفت ...CES2010 هم که دیگه ترکونده

stb2xxx
25-04-2010, 14:07
توضیحات خوبی بود، و یکمم یه طرفه بود چون فقط مزایاشو فرمودین در صورتیکه این دستگاه هم ایراداته کمی نداره البته قیمتشم که واسه ما یکم بالاست
تو وسترن که SRT رو راحت پخش میکنه از این بابت که تفاوتی ندارن، البته هم وسترن وهم این پلیر بعضی از SRT ها رو خرچنگ قورباغه نشون میداد (اگه تو وسترن و ایگیت میدونین باس چیکار کرد راهنمایی کنین لطفا)
در مورد thumbnail یا همون نشون دادن عکس تو فولدر مربوطه که جفتشون مشابهن، ساپورت نرم افزاری وسترنم که اوکیه...یکی از دوستام ایگیت داره، جدا شما از کیفیت صدا راضی هستین، پس با عرض شرمندگی باید بگم یکم اطلاعاتتون نسبت به صدا پایینه، چون به این صدا نمیشه گفت عالی و بی نظیر، کلا فناوری صدا یه گام از تصویر جلوتره
عملا تفاوته ایگت و وسترن تنها و تنها اینترفیسه ، وگرنه تنظیم زیرنویس در حال پخش و تعویض رنگ بطور مطلق نمیتونه عامله برتری یه پلیر باشه من حاضرم پلیرم کلا کنترل نداشته باشه ولی فول اچ دی به معنایه واقعیو نشون بده
دلیلشم اینه که دوستان فقط با دیدن 1080P رو جعبه فک میکنن میتونن به نهایت کیفیته تصویر دست پیدا کنن در صورتیکه فول اچ دی بودن فقط رزولوشن نیست، اسکن progressive رو که خب هر دو پلیر انجام میدن ولی نکته اصلی تو بیت ریت و فریم ریته که جفتشون با این همه سرو صدا بیشتر از 24fps رو ساپورت نکنن تفاوته تصویر 50fps و 24fps رو وقتی میشه متوجه شد که بشه از نزدیک تجربه دیدنشو داشت. بلو ری پلیرم که قربونش برم کلا در حال حاضر صرف نمیکنه خریدش (حداقل یه سالی باس صبر کرد که به یه ثباتی برسه)
در مورد اینکه فرمودین فلشتون بیشتر از 2 ساعت جا نمیشه دلیلش فقط فرمت است و بس، فرمت فلش FAT32 هستش بنابراین فایلایه بیشتر از 4 گیگ توش جا نمیشه (یه فایله بیشتر از 4 گیگ) برای حل این مشکلم کافیه فرمتشو به NTFS تغییر بدین نیازی به خرج اضافیم نیست

کلیک راست بر روی My Computer
در تب hardware روی Device Manager کلیک کنید
انتخاب فلش از قسمت Disk Drives
کلیک راست بر روی اون و انتخاب Properties
در تب Policies گزینه Optimize for performance رو انتخاب کنین و ok
حالا My computer رو باز کنین و کلیک راست بر روی درایو کول دیسک و انتخاب Format
انتخاب Ntfs در قسمت File System و زدن گزینه Quick Format و Start

ولی مزیت مهم ایگیت میتونه به قوله شما گرمایه کمتر و در نتیجه عمره بالاتر باشه، ولی در کل من با interface وسترن و صد البته قیمته مناسبترش بیشتر حال میکنم
البته اینجور که شما هر سال پلیر عوض میکنین فک کنم این پلیرم نتونه راضیتون کنه چون چن وقت پیش یکی از دوستام پلیره ارجیناله imation
از المان اورده بود که یه حرفایی واسه گفتن داشت... کلا دنیایه دیجیتال همینه هیچ وقت نمیشه گفت من بهترین تکنولوژی روزو دارم، هر دقیقه در حاله پیشرفت ...CES2010 هم که دیگه ترکونده
ممنون از توضيحات خوب دوستان با اجازه من يه چند نكته اضافه كنم:

شما نفرموديد كدوم يكي از دستگاه هارو خودتون داريد بله SRT وسترن راحت پخش ميكنه البته فقط يه مشكل هست فقط فارسي پخش نميكنه ايگيت SRT فارسي و بدون مشكل يا به قول شماخرچنگ قورباغه كامل پخش ميكنه
در مورد عكس بله اما در مورد فايل هاي ديگه مثل MOV,MKV,MPEG ...ايگيت علاوه بر اسم فايل يك پري ويو از فيلم هم براتون نمايش ميده كه وسترن نداره ساپورت نرم افزاري به قول شما اوكي الان 1 سال قراره زير نويس SRT عربي و ساپورت كنه منوي ايمج هاي DVD درست كنه....در مورد صدا با اون دوستمون كاملا موافقم بايد عرض كنم امپ من مرنس و باند ها هم بي اند دبليو و واقعا از صداش لذت ميبرم
عملا تفاوته ایگت و وسترن تنها و تنها اینترفیس نيست بلكه سخت افزار و نرم افزار متفاوتي دارن و در كل ايگيت يك SETUP BOX كه تونايي ضبط و پخش رو به طور كامل در اختيار كاربر قرار ميده نه يه پلاير ساده
معناي واقعي هر چيزي وقتي بدست مياد كه ابزارش فراهم باشه ابزار سال 2010 براي فول اچ دي ديدن در سراسر كره خاكي همين دستگاه ها وال سي دي هاست فعلا تا ببينيم بعد چي ميشه ....
فكركنم ايشون مشكل ظرفيت دارن نه نوع پارتيشن چون در رزولوشن DVD هر ساعت فيلم 2 گيگ فضا نياز داره
تفاوت قيميتي كه شما فرموديد نسبت به قابليت هاي فوق زياد محسوس نيست شما پول كابل HDMI و هارد و كارت كپچروDVB-T.... حساب كنيد

به هر حال از دوستاني كه نظر دادن تشكر ميكنم

kaveh_d
25-04-2010, 15:13
QUOTE=Guts;4812777]اگه ----T داشته باشه 220 تومن می‌ارزه کاملاً.

...من ميخواستم يه دستگاه ----T هم بگيرم مدل هاي كه داشت زير 100 تومن نبود اونم زياد درست و درمون نيستن اما فروشنده گفتش اگه عجله نداري مادول ----T ايگيت هم تا 1 ماه ديگه ميرسه و از طريق پورت PCI زير دستگاه به اون وصل ميشه و كيفيت تصويرشم خيلي بهتره من براي جام جهاني ميخوام صبر ميكنم ببينم چي ميشه چه بهتر كه ----T هم روي همين دستگاه بزارم ....

ببخشید من نفهمیدم. این دستگاه بلاخره ----T داره با این قیمت، یا قراره بعدا بهش اضافه بشه؟

farshidcivil
25-04-2010, 15:23
ممنون از توضيحات خوب دوستان با اجازه من يه چند نكته اضافه كنم:

شما نفرموديد كدوم يكي از دستگاه هارو خودتون داريد بله SRT وسترن راحت پخش ميكنه البته فقط يه مشكل هست فقط فارسي پخش نميكنه ايگيت SRT فارسي و بدون مشكل يا به قول شماخرچنگ قورباغه كامل پخش ميكنه
در مورد عكس بله اما در مورد فايل هاي ديگه مثل MOV,MKV,MPEG ...ايگيت علاوه بر اسم فايل يك پري ويو از فيلم هم براتون نمايش ميده كه وسترن نداره ساپورت نرم افزاري به قول شما اوكي الان 1 سال قراره زير نويس SRT عربي و ساپورت كنه منوي ايمج هاي DVD درست كنه....در مورد صدا با اون دوستمون كاملا موافقم بايد عرض كنم امپ من مرنس و باند ها هم بي اند دبليو و واقعا از صداش لذت ميبرم
عملا تفاوته ایگت و وسترن تنها و تنها اینترفیس نيست بلكه سخت افزار و نرم افزار متفاوتي دارن و در كل ايگيت يك SETUP BOX كه تونايي ضبط و پخش رو به طور كامل در اختيار كاربر قرار ميده نه يه پلاير ساده
معناي واقعي هر چيزي وقتي بدست مياد كه ابزارش فراهم باشه ابزار سال 2010 براي فول اچ دي ديدن در سراسر كره خاكي همين دستگاه ها وال سي دي هاست فعلا تا ببينيم بعد چي ميشه ....
فكركنم ايشون مشكل ظرفيت دارن نه نوع پارتيشن چون در رزولوشن DVD هر ساعت فيلم 2 گيگ فضا نياز داره
تفاوت قيميتي كه شما فرموديد نسبت به قابليت هاي فوق زياد محسوس نيست شما پول كابل HDMI و هارد و كارت كپچروDVB-T.... حساب كنيد

به هر حال از دوستاني كه نظر دادن تشكر ميكنم

با سلام
من هیچکدومشو ندارم، ولی باهاشون زیاد سرو کله میزنم...
مشکل اینجاست که هر کی هر پلیری میگیره تعصب خاصی بهش داره مثلا دوستانی که وسترن دارن میگن وسترن، کسانی که پاتریوت دارن میگن پاتریوت و...
وگرنه دوستانی بودن که لایو داشتن و هر چی میگفتیم این ایرادو داره قبول نمیکردن و الان که ایگیت گرفتن همون ایراداتی رو رو وسترن میزارن که 6ماهه پیش قبول نداشتن
شما هم که ظاهرا هر دوتاشو دارین و با اینترفیس وسترن اشنایی کاملا دارین جالبه هر کی ایگیت داره قبلش وسترنم داشت:46:

نمیدونم چرا دوستان اینقد به حاشیه بیشتر توجه دارن اصلا نمیگم بده ولی خداییش نشون دادن یه پرویو به چه درده ادم میخوره وقتی تصویر زیر 24fps به ادم میدن،
o/][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم زیاد دنبال اینجور چیزا نیستم، شاید شما نظر دیگه ای داشته باشین که محترمه، در مورد تفاوت سخت افزاری که خوب وسترن اصلا ادعای ضبطو نداشته و گرنه تو پخشش چه تفاوتی بین این دو تاست؟ منظور از تفاوت سخت افزاری نتیجه نهایی که میده، شما فک میکنی کیفیت نهایی تصویر این دو پلیر متفاوته؟
در مورد ساپورت نرم افزاری و پخش SRT مربوط به یه سال نمیشه دوست عزیز ، تا سه ماهه پیش مصرف کنندگان کشورایه عربی تو سایتشون کامنت میزاشتن که مشکله زیر نویسو حل کنن، حالا چرا اینجوری نشون میده جایه سواله، سابقه وسترن نشون داده که اینجور مشکلات حل میکنه ، چرا تو این مورد کوتاهی کرده الله اعلم
البته یه نکته خیلی مهمیم که هست بحثه تحریم دولت کریمه ست، تو سایت وسترن که نام ایران از قسمت رجیستریش حذف شده بنابراین نباید زیاد بهش خوش بین بود که سریع جواب بدن ... پس عدم ساپورت زیر نویس فارسی دلیل بی کفایتی شرکت نمیتونه باشه
تو فایلایه MKV و MOV و... هم وسترن یه thumbnail نشون میداد، شاید من منظورتونو متوجه نمیشم
در مورد صدا هم که دیگه من چی بگم، امیدوارم بیشتر لذت ببرین، ولی در مقام مقایسه بین این دو برند که تفاوت محسوسی نبود
وقتی شما یه کاره Audiophile گوش بدین متوجه تفاوت میشین، و تازه متوجه میشین که این پلیرهای تجاری اونقدم تو صدا خوب کار نکردن (برخلاف تصویر، البته به ادعای خودشون)

"در كارهاي Audiophile خيلي گسترش فركانسي نداريم و بيشتر صداها در فركانس هاي بين 100hz تا 10Khz شنيده ميشه, با vocal به شدت بالا!"
منبع: hometheater

شما ایرانو بزار یه طرف مابقی کره خاکیم بزار یه طرفش مطمئنین ابزارش فراهم نیست؟ ایران چن سال از تکنولوژی عقبه، البته سایر نقاطم با اینکه چن سال از ما جلوترن باز به جاییکه باید باشن نرسیدن
در مورت پارتیشن بندی ایشون فرمودن بیشتر از دو ساعت نمیتونم از رسیورم ضبط کنم که مشکلش همون پارتیشنه (رسیورم اگه خاطرم باشه با فرمت MPEG ضبط میکرد نه دی وی دی)
کابل HDMI هم خوبش 10 تومنه (بیخود گرونشو نخرین ، ایگت هم که یه کابل ظاهرا باهاش داره)، هاردم که بنظر خودم رو دستگاه نباشه بهتره (البته واسه ما بدبخت بیچاره ها) چون اونجوری هر وقت هاردو بخوایم باید کله دستگاهو ببریم:31:،

نکته اخرم اینکه اگه اینجا تالاره نقده پس مزایا و معایب دستگاه رو با هم بگن (منطقی بخوایم نگا کنیم این دستگاه هم خالی از اشکال نیست)، در غیر اینصورت اسم این تالارو باس عوض کرد. وگرنه با دوستان محترم فروشنده و بازار یابه انواع پلیر که میان تالار میزننو با تعریف انچنانی از جنس خودشون و زیر سوال بردن غیر منطقی برندای دیگه قصد فروششونو دارن نمیشه بحث کرد (سو تفاهم نشه منظورم استارتر این تاپیک نیست)، اکثر افرادم که از الکترونیک و کلا مولتی مدیا چیزی نمیدونن، طرف میره براویا میخره اونوقت انتظار داره کانالایه ایرانم با همون کیفیتی ببینی که پشت ویترین مغازه میدیده

stb2xxx
25-04-2010, 18:09
ببخشید من نفهمیدم. این دستگاه بلاخره ----T داره با این قیمت، یا قراره بعدا بهش اضافه بشه؟

بدون ----T هستش
قيمت ----T هم 30 تومنه

mahdiitc
26-04-2010, 14:14
سلام خدمت اساتید عزیز بنده چند مورد مشکل در این دستگاه دیدم که خواستم به اطلاع برسانم:
1- عدم پشتیبانی از برخی زیرنویس ها با فرمت idxو sub (اگر کسی اطلاعاتی در این مورد دارد لطف کند با برنامه txt2vobsub.exe که می سازیم رنگها پخش و سفید می شود و با SubtitleCreator می سازم که اصلا پخش نمی کند)
2- در هنگام استفاده از زیر نویس در فرمت mkv و یا تعویض زیرنویس و خارج شدن دیر عمل می کند.
3- در پخش فایل های iso همراه زیرنویس هماهنگی بین زیرنویس و صدا وجود ندارد.
4-اندکی سرعت پایین در خاموش و روشن شدن دستگاه .
البته با تمام این حرف ها بایدئ گفت انصافا نسبت به قیمت کیفیت بسیار بالایی و امکانات بسیار خوبی دارد.
البته بعدها بیشتر خوایم دید و شنید از این دستگاه

stb2xxx
28-04-2010, 12:38
سلام خدمت اساتید عزیز بنده چند مورد مشکل در این دستگاه دیدم که خواستم به اطلاع برسانم:
1- عدم پشتیبانی از برخی زیرنویس ها با فرمت idxو sub (اگر کسی اطلاعاتی در این مورد دارد لطف کند با برنامه txt2vobsub.exe که می سازیم رنگها پخش و سفید می شود و با SubtitleCreator می سازم که اصلا پخش نمی کند)
2- در هنگام استفاده از زیر نویس در فرمت mkv و یا تعویض زیرنویس و خارج شدن دیر عمل می کند.
3- در پخش فایل های iso همراه زیرنویس هماهنگی بین زیرنویس و صدا وجود ندارد.
4-اندکی سرعت پایین در خاموش و روشن شدن دستگاه .
البته با تمام این حرف ها بایدئ گفت انصافا نسبت به قیمت کیفیت بسیار بالایی و امکانات بسیار خوبی دارد.
البته بعدها بیشتر خوایم دید و شنید از این دستگاه

با تشكر از بررسي شما:

1-زیرنویس هاي idx , sub كه پخش نمي شود در هيچ دستگاه ديگري نيز پخش نمي شود و فقط pc نمايش مي دهد به هم ريختگي رنگ زير نويس مر بوط به برنامه تبديل است

2-بستگي به رزلوشون فايل دارد و معمولا 1 تا 2 ثانيه ان هم اونقدر چشمگير نيست

3-مشكلي من در اين زمينه نديديم شايد اشكال از فيلم باشد چون بسياري از اين فيلم ها اشكلات....

4-تمام دستگاه هاي داراي سيستم عامل(LINUX ) بايد لود شوند فقط dvd پلاير ها هستند كه احتياج به سيستم عامل خاصي ندارند

amirspl
28-04-2010, 20:17
بدون ----T هستش
قيمت ----T هم 30 تومنه
یه سوال اونم اینکه ----t جدا از خودشه یا دوتا محصول داره یدونه بدونه ----t و یدونه با ----t
کیفیت ----t چجوریه و با صدا و سیما ایران مشکلی نداشته باشه

stb2xxx
29-04-2010, 07:26
یه سوال اونم اینکه ----t جدا از خودشه یا دوتا محصول داره یدونه بدونه ----t و یدونه با ----t
کیفیت ----t چجوریه و با صدا و سیما ایران مشکلی نداشته باشه

----t اين دستگاه مثل نصب يك كارت pci هست و از زير دستگاه نصب ميشه و كيفيت و سرعت تعويض كانال ها بسيار بالاست

mahdiitc
29-04-2010, 08:19
با تشكر از بررسي شما:

1-زیرنویس هاي idx , sub كه پخش نمي شود در هيچ دستگاه ديگري نيز پخش نمي شود و فقط pc نمايش مي دهد به هم ريختگي رنگ زير نويس مر بوط به برنامه تبديل است

2-بستگي به رزلوشون فايل دارد و معمولا 1 تا 2 ثانيه ان هم اونقدر چشمگير نيست

3-مشكلي من در اين زمينه نديديم شايد اشكال از فيلم باشد چون بسياري از اين فيلم ها اشكلات....

4-تمام دستگاه هاي داراي سيستم عامل(LINUX ) بايد لود شوند فقط dvd پلاير ها هستند كه احتياج به سيستم عامل خاصي ندارند

تشکر از راهنمایی شما هدف ارائه مطالب جهت بهتر شدن کیفیت این دستگاه خوب(عالی ) می باشد و بیان نکات برای ارائه به شرکت تولید کننده جهت رفع نقایص در فریمور های جدید.

feshk
29-04-2010, 20:41
سلام
اگر ممکنه یک سری اطلاعات جامع و کاملی از این محصول و سایت خدمات پویش الکترونیک در این تایپیک ارائه فرمایید

kaveh_d
29-04-2010, 23:20
آیا الان این دستگاه با ----T موجوده یا هنوز ----T براش نیومده؟
از همون پویش الکترونیک بخریم یا جای دیگه ای هم هست؟

stb2xxx
01-05-2010, 14:43
آیا الان این دستگاه با ----T موجوده یا هنوز ----T براش نیومده؟
از همون پویش الکترونیک بخریم یا جای دیگه ای هم هست؟

به دليل استقبال زياد فعلا دستگاه موجود نيست بايد 1 ماه صبر كنيد

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

سلام
اگر ممکنه یک سری اطلاعات جامع و کاملی از این محصول و سایت خدمات پویش الکترونیک در این تایپیک ارائه فرمایید

در صفحه اول تاپيك مفصل توضيح دادم

feshk
01-05-2010, 16:31
1-آیا در قسمت ----t اون برنامه‌ای برای ضبط کردن در زمان‌های خاص مثلا روزانه ساعت 2 تا 4 دارد؟
2-چرا --- -t این محصول بصورت جداگانه و کارتی تعبیه شده دلیل خاصی داشته یا نه؟ چون در محصولات دیگه این دستگاه کارتی
نیست
3-چرا سایتی برای خدمات پس از فروش آن در اینترنت وجود نداره؟
4-آیا در جلوی پنل این دستگاه دکمه‌ای هست؟

stb2xxx
02-05-2010, 10:04
1-آیا در قسمت ----t اون برنامه‌ای برای ضبط کردن در زمان‌های خاص مثلا روزانه ساعت 2 تا 4 دارد؟
2-چرا --- -t این محصول بصورت جداگانه و کارتی تعبیه شده دلیل خاصی داشته یا نه؟ چون در محصولات دیگه این دستگاه کارتی
نیست
3-چرا سایتی برای خدمات پس از فروش آن در اینترنت وجود نداره؟
4-آیا در جلوی پنل این دستگاه دکمه‌ای هست؟

1.بله امكان زمان دهي به صورت روزانه هفتگي و... به صورت نا محدود و مشخص نمودن كيفيت و مكان ذخيره فابل جهت ريكورد از وردي و ----t وجود داره
2-اين گزينه انتخابي و خيلي هم خوبه شايد شما دستگاه ----t قبلا خربده باشيد يا ال سي دي شما داراي ----t باشه پس نيازي نداريد و نمي خريد
3.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ازمترجم گوگل استفاده كنيد
4.دكمه خاموش و روشن

tehrani20
02-05-2010, 18:51
نظر من فقط eaget بگیرید. من چند روزه دارم تستش میکنم کاملا راضی هستم

OS لینوکس با kernel 2.6
ساپورت srt فارسی
ساپورت rss
youtube
torrent
کیفیت صداش در خروجی optical معرکس
از طریق http هم میشه به console torrentش وصل شد.
2 تا هارد 3.5 داخلی هم میتونید توش بگذارید.
samba جهت share با ویندوز
Network Streaming
Network Storage
قابلیت Record از سورس خروجی
امکان نصب ماژول ----T
خروجی component / composite / hdmi
دو ورودی usb و یک خروجی usb
کارت خوان SD
قابلیت copy/move/delete
ساپورت wifi usb
internet radio
ساپورت انواع و اقسام فرمتهای صوتی / تصویری

-------------------------

هم از وروی کامپوننت رکورد میکنه
هم از ماژول ----t اگه نصب کنید.

firmware customize شده و غیر رسمی هم براش میاد که امکانات بیشتری داره ( برای m880 زیاد هست ولی با توجه به اینکه chipset این نسبت به اون جدیدتره firmware هاش در حال آماده سازی هست )

مثلا امکانات جدید این firmware غیررسمی :

This package Description:

* Support for scripting custom remote control button, the remote control as the different manufacturers,

* Support safe shutdown, the default red button.

* Support a key switch to the download mode, the default green button.

* Support a key stop all transmission tasks, the default yellow button.

* Blue button script content is not defined, leaving players free to modify. /opt/tmp/redscript The location of all keys script / opt / tmp following similar redscript such documents.

* Support dynamic domain name resolution, telnet up with the implementation of the directive setddns, according to the prompts, enter account password login 3322.

* Support vsftp, the default address for the HD machine ip address, port 2121, account password for the root / toor, please ftp client to set utf-8 encoding format to display correctly in Chinese.

* Support the use of transmission for download, select download to internal hard drive or external storage devices.

* Support the transmission queue to download.

* Support the transmission automatically resume after a crash, pause during playback to download, play resumed after the automatic download.

* Transmission settings than go through the telnet command with the implementation of the directive settransmission, according to the prompts, easy and convenient. 。 Before the first use of transmission make sure to use the settransmission instruction set.

* Support for mobile hard disk drive or insert u immediately after the write permission granted, not as previously to be inserted before you start the machine.

* Support ntp network time automatically.

* Support mlnet eMule download, download path Default order: built-in hard disk -> usb device. /opt/etc/init.d/B91mlnet /opt/etc/init.d/S91mlnet mlnet default does not boot, want it to boot, perform the following command: mv / opt/etc/init.d/B91mlnet / opt/etc/init.d/S91mlnet

* Support mediatomb network television, has built dozens of television stations.

* Soft Solutions to support mediatomb ape music, first in the [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] address of your players: 50500 music files added to your directory.

* Support the installation package, installed by the user-specified location (flash rom or the built-in hard drive).

* Support the installation package, by the user choose whether to replace the ims file. sinaTV。 Ims file contains the package excellent cool and sinaTV.

* Support the re-partition and format the internal hard drive into ext3 format (not recommended, transmission and stability in ntfs hard drive to download).Y。 After the hair up telnet command diskinit, press Y after the execution

mhrazavi
05-05-2010, 10:37
با سلام لطفا یک عکس از ریموت کنترل eaget M890 به طوری که همه دکمه هاش مشخص باشه بذارین

kaveh_d
09-05-2010, 12:49
از این دستگاه دیگه خبری نیست؟

tehrani20
10-05-2010, 07:32
از این دستگاه دیگه خبری نیست؟

فعلا توی بازار گیر نمیاد

mormak
10-05-2010, 17:22
خرید اینترنتی این دستگاه از طریق لینک زیر:

قیمت: 220 هزار

mghb
10-05-2010, 20:22
باسلام
ددوستانی که این دستگاه را دارند مجموعه مستند بی بی سی 1080pبا بیت ریت 16 را روان میتونه پخش کنه یاریپ میزنه سوال دیگهSRT فارسی را ساپورت میکنه وتنظیم زمانی زیرنویس راداره

kaveh_d
11-05-2010, 09:33
خرید اینترنتی این دستگاه از طریق لینک زیر:

قیمت: 220 هزار

تماس گرفتم. موجود نیست. احتمالا دو هفته دیگه میاد.

tehrani20
12-05-2010, 07:33
باسلام
ددوستانی که این دستگاه را دارند مجموعه مستند بی بی سی 1080pبا بیت ریت 16 را روان میتونه پخش کنه یاریپ میزنه سوال دیگهSRT فارسی را ساپورت میکنه وتنظیم زمانی زیرنویس راداره

تست می کنم تا فردا خبر میدم.

mormak
12-05-2010, 19:51
تست می کنم تا فردا خبر میدم.

حتما نتیجه رو زود اعلام کن که همه منتظریم. ببین زیرنویس فارسی هیچ مشکلی نداره؟ قابلیت تغییر سایزو فونت و رنگ داره؟

tehrani20
15-05-2010, 07:11
حتما نتیجه رو زود اعلام کن که همه منتظریم. ببین زیرنویس فارسی هیچ مشکلی نداره؟ قابلیت تغییر سایزو فونت و رنگ داره؟

bbc planet earth 1080P رو درست نشون نمیده و گاهی شطرنجی میشه ( البته توی وسترن هم چک کردم همینجوری بود )

زیرنویس srt فارسی به هیچ وجه مشکلی نداره ، و قابلیت تغییر رنگ / سایز فونت / مکان زیرنویس / delay

stb2xxx
15-05-2010, 08:35

دوستان عزيز چرا سولات تكراري .....من ميخوام جواب كليه سولات و شك و شبه هات دوستنان رو بدم

اين دستگاه زير نويس فارسي و تمام و كمال و درست و حسابي پخش ميكنه و امكان تغيير زنگ اندازه و سايز فونت رو در حال پخش فيلم داره كه خيلي راحت و عاليه

مستند BBC رو درست پخش نميشه البته اين BBC يه جورايي تك پا ميزنه... من تا حالا فيلم ديگه نديدم كه پخش نشه من 3 ترابايت HD دارم

امكانات خيلي خوبي داره منوي دستگاه واقعا عاليه امكانات ريز با حالي داره مثلا مي خوام خروجي صدا رو در حين پخش ببرم روي اپتيكال در وسترن بايد فيلم رو قطع كنم و برم تو تنظيمات خروجي صدا رو عوض كنم و بعد دوباره برم تو ويديو و...و...و...تا صدا عوض شه ولي در EAGET دكمه SETUP ميزنم فيلم اتوماتيك پز ميشه بعد خروجي صدا رو عوض ميكنم و دوباره دكمه SETUP مي زنم فيلم قشنگ ادامه پيدا ميكنه

stb2xxx
15-05-2010, 09:03
----T اين دستگاه تا دو هفته ديگه به قيمت خوبي در اختيار دوستان قرار مي گيره

mghb
15-05-2010, 10:04
دوستان عزيز چرا سولات تكراري .....من ميخوام جواب كليه سولات و شك و شبه هات دوستنان رو بدم

اين دستگاه زير نويس فارسي و تمام و كمال و درست و حسابي پخش ميكنه و امكان تغيير زنگ اندازه و سايز فونت رو در حال پخش فيلم داره كه خيلي راحت و عاليه

مستند BBC رو درست پخش نميشه البته اين BBC يه جورايي تك پا ميزنه... من تا حالا فيلم ديگه نديدم كه پخش نشه من 3 ترابايت HD دارم

امكانات خيلي خوبي داره منوي دستگاه واقعا عاليه امكانات ريز با حالي داره مثلا مي خوام خروجي صدا رو در حين پخش ببرم روي اپتيكال در وسترن بايد فيلم رو قطع كنم و برم تو تنظيمات خروجي صدا رو عوض كنم و بعد دوباره برم تو ويديو و...و...و...تا صدا عوض شه ولي در EAGET دكمه SETUP ميزنم فيلم اتوماتيك پز ميشه بعد خروجي صدا رو عوض ميكنم و دوباره دكمه SETUP مي زنم فيلم قشنگ ادامه پيدا ميكنه

به ریپ کردن این دی وی دی نمیتوان خرده ای گرفت چون الان wd liveداره نشون میده فکر کنم کلا آن mkvهایی کهreframeبالایی ریپ شدند مشکل داره من یک دستگاه بنام xtream pro دیدم که واقعا معرکه است وreframeهای بالا را روان پخش میکنه تازه دالبی 7کاناله وdts هفت کاناله هم داره و خروجی esataهم داره اما فکرنمیکنم توایران بشه پیداش کرد ولی اگه بود با توجه به قیمتش فکر نکنم دستگاههای دیگه حرفی برای گفتن داشته باشند

stb2xxx
15-05-2010, 10:41
به ریپ کردن این دی وی دی نمیتوان خرده ای گرفت چون الان wd liveداره نشون میده فکر کنم کلا آن mkvهایی کهreframeبالایی ریپ شدند مشکل داره من یک دستگاه بنام xtream pro دیدم که واقعا معرکه است وreframeهای بالا را روان پخش میکنه تازه دالبی 7کاناله وdts هفت کاناله هم داره و خروجی esataهم داره اما فکرنمیکنم توایران بشه پیداش کرد ولی اگه بود با توجه به قیمتش فکر نکنم دستگاههای دیگه حرفی برای گفتن داشته باشند

درسته نميشه به ريپ كردن بلوري ايراد گرفت ولي فقط BBC PLANET EARTH هستش كه اينجوريه و ديگه هيچ فايل MKV وجود نداره كه اين مشكل و داشته باشه ....حتي روي PC هم گير داره البته من BBC PLANET EARTH دارم كه هيچ مشكليم نداره

منظور شما xtreamer PRO هستش
كه اين دستگاه هم از همون چيپ ست EAGET M890 يعني REALTK 1283 استفاده ميكنه و تازه قسمت ريكورد و ----T رو حذف كردن پس ايگت از اين دستگاه بهتره

tehrani20
15-05-2010, 11:07
----T اين دستگاه تا دو هفته ديگه به قيمت خوبي در اختيار دوستان قرار مي گيره

سلام . حتما حتما یکی برای من کنار بگذارید . ممنون

tehrani20
15-05-2010, 11:10
درسته نميشه به ريپ كردن بلوري ايراد گرفت ولي فقط BBC PLANET EARTH هستش كه اينجوريه و ديگه هيچ فايل MKV وجود نداره كه اين مشكل و داشته باشه ....حتي روي PC هم گير داره البته من BBC PLANET EARTH دارم كه هيچ مشكليم نداره

كه اين دستگاه هم از همون چيپ ست EAGET M890 يعني REALTK 1283 استفاده ميكنه و تازه قسمت ريكورد و ----T رو حذف كردن پس ايگت از اين دستگاه بهتره

من هم همه جوره eaget رو تست کردم . چون open source هم هست کمی customize ش کردم . samba اون هم که حرف نداره . بنظر من انتخاب خیلی خوبیه . ضمنا من wd tv و patriot رو هم تست کردم . eaget خیلی بهتره . بخصوص در خروجی صدا و متنوع بودن منوها و همینطور remote همه کارش

mghb
15-05-2010, 12:18

با سلام
درسته که چیپست هردو یکیه اما میتونه eaget بیت ریت های بالا ی 8 را روان پخش کنه میتونه دالبی 7+1 بده میتونه dts7+1بده شمااگه transformer2 1080p mkv را داشته باشید میبینید که تواون هم ریپ میزنه اما extremer pro از همه این آزمایشها پیروز در آمده البته من نداشتم ولی فرومهای خارجی را که دیدم تصدیق میکنند

stb2xxx
15-05-2010, 15:28
با سلام
درسته که چیپست هردو یکیه اما میتونه eaget بیت ریت های بالا ی 8 را روان پخش کنه میتونه دالبی 7+1 بده میتونه dts7+1بده شمااگه transformer2 1080p mkv را داشته باشید میبینید که تواون هم ریپ میزنه اما extremer pro از همه این آزمایشها پیروز در آمده البته من نداشتم ولی فرومهای خارجی را که دیدم تصدیق میکنند

transformer2 فعلا ندارم تست ميكنم خبر ميدم ولي گفتم چيپ ست دستگاه ها يكي هست

amirspl
20-05-2010, 20:49
سلام دوستان من تصمیم گرفتم که این دستگاه رو بخرم فقط میخواستم بدونم ایا ----t این دستگاه خوب عمل مبکنه یا نه و اینکه مشکله خاصِی نداشته باشه
کسی این دستگاه رو با ----t داره؟

mormak
21-05-2010, 05:11
transformer2 فعلا ندارم تست ميكنم خبر ميدم ولي گفتم چيپ ست دستگاه ها يكي هست
هنوز امتحان نکردید؟

stb2xxx
24-05-2010, 11:25
سلام دوستان من تصمیم گرفتم که این دستگاه رو بخرم فقط میخواستم بدونم ایا ----t این دستگاه خوب عمل مبکنه یا نه و اینکه مشکله خاصِی نداشته باشه
کسی این دستگاه رو با ----t داره؟

تا آخر هفته موجود ميشه

stb2xxx
26-05-2010, 11:56
براي پيگيري مباحث پلايرها :

ohlazer
11-06-2010, 14:01
تا آخر هفته موجود ميشه
هنوز تست نكرديد دو سه تا آخر هفته هم گذشت ها

stb2xxx
21-06-2010, 09:24
هنوز تست نكرديد دو سه تا آخر هفته هم گذشت ها

چه چيزي و براي شما بايد تست كنم؟

Karmenwet
30-06-2010, 12:56
دوستان این EAGET M890 ایا زیرنویس فارسی رو کامل ساپورت می کند یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا توضیح بدهید ؟؟؟؟؟؟؟

می خواهم بخرم اما نمی دونم زیرنویس فارسی رو کامل ساپورت می کند یا نه ؟؟؟؟؟؟؟

stb2xxx
30-06-2010, 12:59
دوستان این EAGET M890 ایا زیرنویس فارسی رو کامل ساپورت می کند یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا توضیح بدهید ؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

كامل و بدون نقص با قابليت تعويض رنگ و اندازه و جاي قرار گرفتن زير نويس وفونت زير نويس رو هم ميشه عوض كرد

Karmenwet
30-06-2010, 13:53
كامل و بدون نقص با قابليت تعويض رنگ و اندازه و جاي قرار گرفتن زير نويس وفونت زير نويس رو هم ميشه عوض كرد

ممنونم عزیزجان

یعنی زیرنویس فارسی با فرمت SRT رو هم ساپورت می کند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حروف گ - چ - پ - ژ - را هم در زیرنویس ساپورت می کند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن این دستگاه ها مدل ----T دار هم دارند یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر شما Novatron جدید بهتر هستش یا EAGET M890 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کدام بهتر هست و به چه دلیل هایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

stb2xxx
30-06-2010, 17:28
یعنی زیرنویس فارسی با فرمت SRT رو هم ساپورت می کند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بله

حروف گ - چ - پ - ژ - را هم در زیرنویس ساپورت می کند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بله

در ضمن این دستگاه ها مدل ----T دار هم دارند یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟ بله دارند

به نظر شما Novatron جدید بهتر هستش یا EAGET M890 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کدام بهتر هست و به چه دلیل هایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چيپ ست دستگاه 1283 هستش هر دو مشخصاتي شبيه هم دارند

از نظر نرم افزاري EAGET بهتر هستش و يك كابل HDMI از نوع مرغوب داره و در EAGET هاي جديد كابل OPTICAL هم در پك موجوده

saeedraz
30-06-2010, 18:06
آیا این دستگاه الان با ----T موجود هست یا باید صبر کنیم تا بیاد
و قیمت با --- و بدون --- چقدر هست

stb2xxx
01-07-2010, 07:58

با نمايندگي تماس بگيريد:

66724257 پويش الكترونيك

shahyar_2005
01-07-2010, 16:45
سلام

من هم یه چندتا سوال داشتم که خیلی خیلی فوریه !!!!!!!

سوالاتم در مورد EAGET M890 هستش

1. زيرنويس فارسي با فرمت idx و sub کامل ساپورت مي کنه يا نه؟ و حروف - گ - چ - پ - ژ - رو ساپورت مي کنه ؟

يعني خرچنگ قورباغه که نشون نمي ده ؟

2. فيلم 1080p MKV مثل Transformers 2 1080p MKV و BBC Planet Earth 1080P MKV رو بدون تراک انداختن و غيره

درست پخش مي کنه؟ منظورم فيلمهاي ريپ شده به صورت 1080p MKV رو درست پخش مي کنه؟

3. در پخش فيلم هاي MKV زيرنويس هماهنگ هستش يا نه؟ يعني زيرنويس گير مي کنه و با تاخير نشون مي ده؟

منظورم این هستش که زیرنویس رو با فیلم هماهنگ و دقیق نشون می دهد یا نه؟

4. Firmware رسمی ساپورت زيرنويس زبان فارسي و منوي فارسي داره يا نه؟

5. منوی فارسی داره یا نه؟

stb2xxx
03-07-2010, 08:39
سلام

من هم یه چندتا سوال داشتم که خیلی خیلی فوریه !!!!!!!

سوالاتم در مورد EAGET M890 هستش

1. زيرنويس فارسي با فرمت idx و sub کامل ساپورت مي کنه يا نه؟ و حروف - گ - چ - پ - ژ - رو ساپورت مي کنه ؟

يعني خرچنگ قورباغه که نشون نمي ده ؟

2. فيلم 1080p MKV مثل Transformers 2 1080p MKV و BBC Planet Earth 1080P MKV رو بدون تراک انداختن و غيره

درست پخش مي کنه؟ منظورم فيلمهاي ريپ شده به صورت 1080p MKV رو درست پخش مي کنه؟

3. در پخش فيلم هاي MKV زيرنويس هماهنگ هستش يا نه؟ يعني زيرنويس گير مي کنه و با تاخير نشون مي ده؟

منظورم این هستش که زیرنویس رو با فیلم هماهنگ و دقیق نشون می دهد یا نه؟

4. Firmware رسمی ساپورت زيرنويس زبان فارسي و منوي فارسي داره يا نه؟

5. منوی فارسی داره یا نه؟

سلام دوست عزيز :

يعني خرچنگ قورباغه که نشون نمي ده ؟ فرمت sub,idx ,srt فارسي را بدون خرچنگ قورباغه نشون دادن پخش

ميكنه علاوه بر اون ها شما ميتونين رنگ و اندازه محل قرار گيري SRT رو مشخص كنيد

درست پخش مي کنه؟ منظورم فيلمهاي ريپ شده به صورت 1080p MKV رو درست پخش مي کنه؟ براي پخش فايل

MKV 1080P مشكلي نيست ولي مجموعه BBC Planet Earth 1080P MKV با دو بيت ريت اومده و هر دو هم

MKV1080P هستند يه نمونه براي پلاير ها و يك نمونه هم براي PC هستش

منظورم این هستش که زیرنویس رو با فیلم هماهنگ و دقیق نشون می دهد یا نه؟ كلاملا روان وهماهنگ هست

4. Firmware رسمی ساپورت زيرنويس زبان فارسي و منوي فارسي داره يا نه؟ منوي فارسي خير ولي زير نويس

فارسي بله

r-k
05-07-2010, 10:42

با سلام
قیمت دستگاه با ----T مبلغ 230 تومان و بدون آن 210 تومان است

stb2xxx
07-07-2010, 13:47
با سلام
قیمت دستگاه با ----T مبلغ 230 تومان و بدون آن 210 تومان است

ممنون از اطلاع رساني

stb2xxx
17-08-2010, 16:16
دوستان امروز به نكته جالبي پي بردم با زدن دكمه MENU در كنترل در هنگام پخش فيلم يك منوي سريع ميآد و چند گزينه انتخابي سريع مثل تعويض زير نويس و تعويض صدا و چاپتر.... داره كه وقعا بدرد بخوره

ali_bah
22-08-2010, 10:09
یه سوال؟
گارانتی هم داره؟

---------- Post added at 12:09 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

یه سوال؟
گارانتی هم داره؟

stb2xxx
23-08-2010, 10:43
یه سوال؟
گارانتی هم داره؟

---------- Post added at 12:09 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

یه سوال؟
گارانتی هم داره؟

بله يك سال گارانتي پويش الكترونيك

milad_takjoo
23-08-2010, 14:51
سلام.چندتا سوال داشتم.
1.این دستگاه روی صدا و تعویض کانال گیر داره؟یعنی من اگه کانال ها رو پشت سر هم عوض کنم هنگ میکنه؟؟یا قعطی صدا داره؟
2.پورت hdmi اون خوبه؟افت صدا نداره؟

stb2xxx
23-08-2010, 16:00
سلام دوست عزيز:

1-اگر به صورت تايم شفيت استفاده بشه خوبه ولي در كل دستگاه مولتي مديا پلاير تمركز نرم افزاريشون براي پخش فايله نه --- t

2- صدا خوبه و افتي نداره

....

در كل روان ترين و كم اشكال ترين دستگاه از نظر نرم افزار كه ((بين ntr,iomega,wdtv,)) تا به حال من با اون كار كردم ((بدون بازار گرمي)) m890 بوده دليلش هم اينه كه از اين نرم افزار براي چندين دستگاه ديگه هم استفاده ميشه و به همين دليل هر روز در حال گسترش و اشكال زدايي هستش و تجربه بنده نشون داده نرم افزار هايي كه براي چندين دستگاه استفاده ميشن كمتر مشكل دارن تا نرم افزاري كه براي يه دستگاه طراحي ميشه...

swan
25-08-2010, 11:40
با سلام به stb2xxx عزیز,

چند تا سوال درباره دستگاه Eaget M890 داشتم :

1- آیاTime Shift دستگاه روی هر دو گزینه "ورودی AV" و "---_T" است یا فقط روی ----T عمل می کنه ؟؟ و اینکه آیا اصولا Time Shift این دستگاه نرم و روانه ؟؟

2-مدت Time Shift با بهترین کیفیت چقدره ؟؟

3-آیا با این دستگاه میشه همزمان مثلا یه برنامه را از ----T دید و در همان حال از طیق ورودی AV یه برنامه دیگه را Record کرد ؟؟

4-عملکرد ----T دستگاه از لحاظ کیفیت تصویر و صدا و همزمانی و.... چطوره ؟؟

در آخر از آقای stb2xxx در خواست دارم اگر براش مقدوره ,user manual این دستگاه را بگذاره

با تشکر

stb2xxx
25-08-2010, 18:22
با سلام به stb2xxx عزیز,

چند تا سوال درباره دستگاه Eaget M890 داشتم :

1- آیاTime Shift دستگاه روی هر دو گزینه "ورودی AV" و "---_T" است یا فقط روی ----T عمل می کنه ؟؟ و اینکه آیا اصولا Time Shift این دستگاه نرم و روانه ؟؟

2-مدت Time Shift با بهترین کیفیت چقدره ؟؟

3-آیا با این دستگاه میشه همزمان مثلا یه برنامه را از ----T دید و در همان حال از طیق ورودی AV یه برنامه دیگه را Record کرد ؟؟

4-عملکرد ----T دستگاه از لحاظ کیفیت تصویر و صدا و همزمانی و.... چطوره ؟؟

در آخر از آقای stb2xxx در خواست دارم اگر براش مقدوره ,user manual این دستگاه را بگذاره

با تشکر

سلام:

1- Time Shift دستگاه روی گزینه dvbt فقط كار ميكنه

2-16 گيگ فضاي هارد =4 ساعت

3- با این دستگاه میشه از ورودی AV یه برنامه Record کرد و همزمان يك فليم sd مثلا يك ايمج دي وي دي ديد

4-عملكرد اين دستگاه در قسمت dvbt فقط با استفاده از تايم شيفت ممكنه و در غير اين صورت صدا دچار مشكل خواهد بود.

5- از تلويزيون روي هارد بدون مشكل مي شود ضبط و پخش كرد.

6- تايم شيفتينگ دستگاه نياز به هارد داخلي دارد .

7- پخش mkv 1080p و ايميج بلوري با زيرنويس فارسي مشكل ندارد و قابليت هاي تنظيم رنگ و اندازه و محل قرار گيري زير نويس را دارد

8- وايرلس يو اس بي سري n مخصوص خود را دارد

9- به youtube وصل مي شود ولي سايت فوق ف - ي - ل =تر است

10- همزمان چند هارد اكسترنال را مي پذيرد.

11- dvd اكسترنال را قبول مي كند.

12- Hub usb را قبول مي كند.

13 - حرارت دستگاه كم است

14- نرم افزار دستگاه كارآمد است

اين لينك دفترچه:

mormak
25-08-2010, 18:59
الان میشه این این دستگاه رو بصورت اینترنتی خرید؟ سایتی وجود داره که بشه خرید؟ چون من شهرستانم و سایت hdmedia.ir هر موجود نداره

stb2xxx
26-08-2010, 08:51
الان میشه این این دستگاه رو بصورت اینترنتی خرید؟ سایتی وجود داره که بشه خرید؟ چون من شهرستانم و سایت hdmedia.ir هر موجود نداره

موجوده:

onur
26-08-2010, 18:45
باسلام 2 سوال داشتم
1-ایااین دستگاه فیلم ایرانی دانلودی ازاینترنت راساپورت میکنه؟
2-ایافرمت.i,iso blueray,dvd,avi,mviراپخش میکنه
درسته میگن زیادهنک میکنه

stb2xxx
28-08-2010, 11:06
باسلام 2 سوال داشتم
1-ایااین دستگاه فیلم ایرانی دانلودی ازاینترنت راساپورت میکنه؟
2-ایافرمت.i,iso blueray,dvd,avi,mviراپخش میکنه
درسته میگن زیادهنک میکنه

سلام:

1- فیلم ایرانی دانلودی به چه فرمتي هستند؟
2-مشكلي با فرمت هاي ذكر شده نيست و بلوري رو هم به صورت iso و يا به صورت فوادر پخش ميكنه
3- در چه موردي زياد هنگ ميكنه؟

onur
28-08-2010, 17:24
format wmv

stb2xxx
29-08-2010, 13:52
format wmv

مشكلي نيست قابل پخش است

swan
31-08-2010, 10:58
سلام

آیا میشه این دستگاه را بدون ----t سفارش داد , چون من نیازی به اون ندارم . قیمت بدون ----t چنده ؟؟

stb2xxx
31-08-2010, 12:03
سلام

آیا میشه این دستگاه را بدون ----t سفارش داد , چون من نیازی به اون ندارم . قیمت بدون ----t چنده ؟؟

هزينه DVBT زياد نيست فكر ميكنم 20 تومن باشه

stb2xxx
31-08-2010, 14:52
راهنماي استفاده بصورت PDF :

r-k
02-09-2010, 17:18
با سلام
از دوستانی که این دستگاه را استفاده میکنند متشکر خواهم شد اگر پاسخ دهند زمان تعویض کانال تلویزیون در این دستگاه چند ثانیه است ؟ و به عبارتی در 1 دقیقه چند کانال را می توان مرور کرد ؟
با تشکر

mohammadld
04-09-2010, 16:44
دوستان من مدتیه که این دستگاه رو دارم و خیلی هم راضی ام ازش واقعا عالی کار میکنه
زیرنویس فارسی رو خیلی عالی پخش میکرد ولی من فضولی کردم و اومدم باز آپدیتش کردم با ورژن V8.2.5r2071 الان همه زیرنویس فارسی srt ها رو چینی نشون میده ! و sub ها رو اصلا نشون نمیده !
باید چی کارش کنم ؟ میشه برگشت به ورژن قبلی ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

stb2xxx
05-09-2010, 08:46
دوستان من مدتیه که این دستگاه رو دارم و خیلی هم راضی ام ازش واقعا عالی کار میکنه
زیرنویس فارسی رو خیلی عالی پخش میکرد ولی من فضولی کردم و اومدم باز آپدیتش کردم با ورژن V8.2.5r2071 الان همه زیرنویس فارسی srt ها رو چینی نشون میده ! و sub ها رو اصلا نشون نمیده !
باید چی کارش کنم ؟ میشه برگشت به ورژن قبلی ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

مشكلي نيست با توجه به اين كه هر فريموري ممكنه براي كشور خاصي استفاده بشه شما از فريمور اشتباه استفاده كردي ميتوني فريمور از آدرس زير دنلود كني:

stb2xxx
05-09-2010, 08:53
هزينه DVBT زياد نيست فكر ميكنم 20 تومن باشه

هم اكنون مي توانيد m890 + wifi 300n به قيمت استثاني خريد نماييد:

best
05-09-2010, 16:13
مدیاپلیرهای جدید Eaget

M8 - DVR Multimedia Player & ----T

X5 - Portable Multimedia Player

stb2xxx
06-09-2010, 15:09
مدل M8 از نظر سخت افزار و نرم افزار با M890 يكي هست و فقط كيس و طراحي جديد هستش

mormak
15-09-2010, 18:09
دوستانی که این دستگاه رو داشتن یه سوال داشتم. من فیلم آواتار رو دارم با بیت ریت : 9674
آیا برای پخش همچین فایلهایی مشکل نداره؟ چون شنیدم برای bbc planet مشکل داره
در کل کسایی که خریدن راضی هستن؟ ضمانت نامه معتبری داره؟

QSEVEN
19-09-2010, 01:31
سلام من شیراز هستم

این دستگاه اصلش از همون روز اول که آمده ساخت کجاست ؟

من میخواهم یکیش رو بخرم اما واقعا موندم که کدام مدل رو بخرم

wd tv hd live
patriod box office
EAGET M890

کدام از این سه مدل کیفیت تصویری بهتری دارند خدا وکیلی هر کسی همونو داره و بخواهد تعصب نشون بده و بگه همونی که من دارم نه! واقعا هر کدومش که بهتره رو معرفی کنید چه سخت افزاری چه نرم افزاری

من اکثرا فیلم های hd با فریم بالا نگاه میکنم 20 گیگ 40 گیگ شنیدم این مدل هارد اینترنال داخلی 3.5 اینچی میخوره درسته ؟

کدوم از این دستگاه ها توی فریم بالا کم میارند فکر کنم این اخری m890 از همه بهتر باشه یا همه مثل هم هستند ؟

در ضمن زیر نویس فارسی با فرمت srt برام مهمه کدوم نرم افزار پشتیبانی میکنه اون رو ؟ من شنیدم این m890 میشه زیر نویس قرار داد و تغییر فونت هم داد همچنین میشه فونت فارسی دانلود کرد ریخت روی دستگاه؟

آیا این دستگاه دو مدل دارد یکی --- داره یکی نداره درسته ؟ از نظر سخت افزاری که فرقی نداره؟؟

من اگر بگیریم بدون --- میخواهم قیمت امروز با گارانتی همون شرکت چنده؟

راستی wd tv hd live ساخت کدام کشور هستش؟

در آخر اگر من چیزی نگفتم دوستان کامل کنند

توی شیراز جای گیر میات قیمتش چنده اگر نه توی ایران نماینده اصلی پخشش کیه از کی باید خرید ؟؟؟؟ شرایط و قیمتش

در ضمن وب سایت رسمی EAGET M890 جهت نرم افزار جدید و... چه سایتی هستش

stb2xxx
20-09-2010, 10:26
بايد چند ويژگي رو به عنوان معيار برتري قرار بديم:

1-امكانات مثل ساپورت هارد داخلي , ,كنترل , ,,wifi ,lan
2-پخش با بيت ريت بالا كه ملاك پخش BBC هست
3-زير نويس SRT فارسي
4-ساپورت فرمت بيشتر تصويري
5-نرم افزار بهتر و آسان تر
6-ريكورد و ----T , هارد 3.5
حالا مقايسه:

وسترن مدل LIVE شماره : 2

پاتريوت مدل BOX OFFICE شماره: 1,4,5

ايگيت مدل M890 شماره:1,3,4,5,6

mohammadld
22-09-2010, 10:10
مشكلي نيست با توجه به اين كه هر فريموري ممكنه براي كشور خاصي استفاده بشه شما از فريمور اشتباه استفاده كردي ميتوني فريمور از آدرس زير دنلود كني:

عزیز من فایل شما رو هم دانلود کردم ولی مشکلم حل نشد
یعنی من فکر میکنم وقتی شماره فریمور یکیه دیگه نصبش نمیکنه

راهی نیست بشه مثلا ریست فکتوری کرد دستگاه رو ؟!

stb2xxx
22-09-2010, 10:27
عزیز من فایل شما رو هم دانلود کردم ولی مشکلم حل نشد
یعنی من فکر میکنم وقتی شماره فریمور یکیه دیگه نصبش نمیکنه

راهی نیست بشه مثلا ریست فکتوری کرد دستگاه رو ؟!

از اين راه استفاده كنيد اگر نشد خبربديد:

mohammadld
22-09-2010, 11:27
از اين راه استفاده كنيد اگر نشد خبربديد:

عزیز این کار رو هم کردم
فریمور رو حتی برگردوندم به ورژن قبل ولی باز هم همون چینی نشون میده فارسی ها رو !!! دیگه کلافه شدم از دستش
شایدم زیرنویس ها مشکل پیدا کردن !!!؟!

stb2xxx
22-09-2010, 11:56
عزیز این کار رو هم کردم
فریمور رو حتی برگردوندم به ورژن قبل ولی باز هم همون چینی نشون میده فارسی ها رو !!! دیگه کلافه شدم از دستش
شایدم زیرنویس ها مشکل پیدا کردن !!!؟!

زير نويس در نوت پد ويندوز باز كنيد و save as انتخاب و در قسمت encoding گزينه UTF-8 انتخاب كنيد تا زيرنويس به اين فرمت ذخيره بشه بعد زير نويس با اسم فايل تصويريتون يكي كنيد .....

mohammadld
22-09-2010, 11:59
بالاخره بعد از مدتها تلاش فهمیدم دردش چیه !
من گزینه auto detect encoding رو on کرده بودم که گند میزد به زیرنویس
الان مشکل حل شده و عالی پخش میکنه زیرنویس رو مثل سابق

stb2xxx عزیز (اسمتون رو نمیدونم )
ممنون از اینکه کمک کردی و پیگیر بودی اصل مشکل همون encoding بود که حل شد

QSEVEN
24-09-2010, 11:34
بايد چند ويژگي رو به عنوان معيار برتري قرار بديم:

1-امكانات مثل ساپورت هارد داخلي , ,كنترل , ,,wifi ,lan
2-پخش با بيت ريت بالا كه ملاك پخش BBC هست
3-زير نويس SRT فارسي
4-ساپورت فرمت بيشتر تصويري
5-نرم افزار بهتر و آسان تر
6-ريكورد و ----T , هارد 3.5
حالا مقايسه:

وسترن مدل LIVE شماره : 2

پاتريوت مدل BOX OFFICE شماره: 1,4,5

ايگيت مدل M890 شماره:1,3,4,5,6

پس یعنی مدل وسترن live بیت بالا رو پخش میکنه یعنی ویدیو های full hd با بیت ریت بالا ولی m890 نمیتونه درسته

stb2xxx
25-09-2010, 18:18
پس یعنی مدل وسترن live بیت بالا رو پخش میکنه یعنی ویدیو های full hd با بیت ریت بالا ولی m890 نمیتونه درسته

m890 و كليه پلاير هايي كه باچيپ ست هاي realtk ساخته شده توانايي پخش كليه فايل هاي فول اچ دي را دارند بعلاوه منو هايي با كارايي بالا و نرم افزار ..... كه اين امكانات و سهولت كار براي اعضاي خانواده ارزش بيشتري نسبت به پخش با بيت ريت بالاي لايو دارد با توجه به اينكه اين فايل ها ((بيت ريت بالا)) كم و از نظر كيفيت تصوير تفاوتي با فايل هاي با بيت ريت معمول ندارند كافي بود دوستاني كه با لايو كار كرده اند از پلاير هاي realtk هم استفاده مي نمودند..

r-k
26-09-2010, 20:19
با سلام
از دوستانی که این دستگاه را استفاده میکنند متشکر خواهم شد اگر پاسخ دهند زمان تعویض کانال تلویزیون در این دستگاه چند ثانیه است ؟ و به عبارتی در 1 دقیقه چند کانال را می توان مرور کرد ؟
با تشکر

با سلام
از دوستانی که این دستگاه را دارند ، کسی پاسخم را نمی دهد ؟

stb2xxx
29-09-2010, 09:47
با سلام
از دوستانی که این دستگاه را دارند ، کسی پاسخم را نمی دهد ؟

5 ثانيه براي تعويض هر كانال ولي مشكل صدا وجود دارد و حتما تايم شيفت بايد روشن باشد

ElnazK
10-10-2010, 08:05
فونت زیرنویس srt من رو توی صفحه خیلی بزرگ نشون میده و از کناره های صفحه میزنه بیرون
یک فونت کوچیک میخوام که به جاش بذارم
یا اگه راه حلی داره راهنماییم کنین

stb2xxx
10-10-2010, 09:33
فونت زیرنویس srt من رو توی صفحه خیلی بزرگ نشون میده و از کناره های صفحه میزنه بیرون
یک فونت کوچیک میخوام که به جاش بذارم
یا اگه راه حلی داره راهنماییم کنین

دكمه زير نويس رو بزنيد و از گزينه ها Size رو ok و بعد با دكمه هاي فلش بالا يا پايين سايز دلخواه را تنظيم كنيد

AlborzZagros
10-10-2010, 09:47
چند سوال دارم

من یه هارد ساتا internal دارم. میتونم توی دستگاهم بذارم؟
راستی لطفا بگید آخرین نگارش firmare دستگاه چیه

در لیست فرمت های ساپورت شده wmv هم نوشته
اما من وقتی روی فیلم wmv میرم مینویسه unsupported format

فونت srt زیرنویس رو میتونم هر فونت TTF ای بذارم؟ نحوه تعویض دايمی فونت به چه صورته؟

AlborzZagros
11-10-2010, 12:55
bump
bump

stb2xxx
11-10-2010, 14:53
[QUOTE=AlborzZagros;5504042]چند سوال دارم

من یه هارد ساتا internal دارم. میتونم توی دستگاهم بذارم؟ بله مي تونيد ولي اگر مي خوايد از تايم شيفت استفاده كنيد بايد هارد رو با خود دستگاه فرمت كنيد

راستی لطفا بگید آخرین نگارش firmare دستگاه چیه؟ 2071

در لیست فرمت های ساپورت شده wmv هم نوشته اما من وقتی روی فیلم wmv میرم مینویسه unsupported format؟

WMV ورژن هاي مختلفي داره و فقط مديا پلاير ويندوز ميتونه كليه اين نوع فايل و پخش كنه

فونت srt زیرنویس رو میتونم هر فونت TTF ای بذارم؟ نحوه تعویض دايمی فونت به چه صورته؟ فعلا خير

AlborzZagros
11-10-2010, 15:41
[QUOTE=AlborzZagros;5504042]چند سوال دارم

من یه هارد ساتا internal دارم. میتونم توی دستگاهم بذارم؟ بله مي تونيد ولي اگر مي خوايد از تايم شيفت استفاده كنيد بايد هارد رو با خود دستگاه فرمت كنيد

راستی لطفا بگید آخرین نگارش firmare دستگاه چیه؟ 2071

در لیست فرمت های ساپورت شده wmv هم نوشته اما من وقتی روی فیلم wmv میرم مینویسه unsupported format؟

WMV ورژن هاي مختلفي داره و فقط مديا پلاير ويندوز ميتونه كليه اين نوع فايل و پخش كنه

فونت srt زیرنویس رو میتونم هر فونت TTF ای بذارم؟ نحوه تعویض دايمی فونت به چه صورته؟ فعلا خير

یه هارد ساتای سامسونگ گذاشتم داخل دستگاه
چطوری با خود دستگاه فرمتش کنم؟ راستی میشه فونت رو در شاخه ای با نام Resource
روی همین هارد بذارم و در پلیر load کنم ؟

stb2xxx
11-10-2010, 16:56
[QUOTE=AlborzZagros;5508619][QUOTE=stb2xxx;5508413]

یه هارد ساتای سامسونگ گذاشتم داخل دستگاه چطوری با خود دستگاه فرمتش کنم؟

بريد به setup بعد system بعد hdd format

راستی میشه فونت رو در شاخه ای با نام Resource روی همین هارد بذارم و در پلیر load کنم ؟

تست نكردم

AlborzZagros
14-10-2010, 09:49
با سلام لطفا نحوه صحیح استفاده از تایمر هنگام در حالت ضبط را بفرمایید

AlborzZagros
25-10-2010, 11:49
هیچ کس پاسخ گو نیست !!

stb2xxx
25-10-2010, 16:21
هیچ کس پاسخ گو نیست !!

لطفا PDF را بخوانيد صفحه 34 تا 36

r-k
06-11-2010, 18:07
جناب stb2xxx عزیز
با سلام
آیا این دستگاه قابلیت تماشای یک کانال و ضبط یک کانال دیگر را دارد ؟ و درصورت نداشتن این قابلیت ، آیا امکان اضافه شدن آن در فریمورهای بعدی وجود دارد ؟
با تشکر

stb2xxx
07-11-2010, 09:46
جناب stb2xxx عزیز
با سلام
آیا این دستگاه قابلیت تماشای یک کانال و ضبط یک کانال دیگر را دارد ؟ و درصورت نداشتن این قابلیت ، آیا امکان اضافه شدن آن در فریمورهای بعدی وجود دارد ؟
با تشکر

سلام

متاسفانه خير

r-k
07-11-2010, 18:30
سلام

متاسفانه خير

با سلام
یعنی در آینده نیز این امکان به آن اضافه نخواهد شد ؟

akbarzv
18-11-2010, 06:15
دوستان خواهش می کنم کمک کنید من جند روز پیش یک eaget m890 گرفتم اما زمان اسکن برای تلویزیون دیجیتال کانال ها را ذخیره نمی کند با یک روشن و خاموش کردن دستگاه دوباره از اول باید اسکن بشه سوای تلویزیون در کل هر تنظیمی که انجام میگیرد با روشن خاموش کردن دستگاه از بین می رود .لطفا اگه ممکنه کمک کنید.

---------- Post added at 06:15 AM ---------- Previous post was at 06:11 AM ----------

دوستان عزیز اگه امکانش هست منو مخفی {کدهای ریموت مخفی }eagetm890 رو می خواستم .با تشکر وسپاس

stb2xxx
18-11-2010, 09:24
دوستان خواهش می کنم کمک کنید من جند روز پیش یک eaget m890 گرفتم اما زمان اسکن برای تلویزیون دیجیتال کانال ها را ذخیره نمی کند با یک روشن و خاموش کردن دستگاه دوباره از اول باید اسکن بشه سوای تلویزیون در کل هر تنظیمی که انجام میگیرد با روشن خاموش کردن دستگاه از بین می رود .لطفا اگه ممکنه کمک کنید.

---------- Post added at 06:15 AM ---------- Previous post was at 06:11 AM ----------

دوستان عزیز اگه امکانش هست منو مخفی {کدهای ریموت مخفی }eagetm890 رو می خواستم .با تشکر وسپاس

1-اين فريمور دنلود كن بعد از باز شدن فايل به install.img رينيمش كن:

2-طبق اين راهنما عمل كن :

3-غير از اين فايل از هيچ فايل ديگه اي استفاده نكن وگرنه آي سي كد نرم افزار صدمه ميبينه ...

akbarzv
18-11-2010, 10:15
1-اين فريمور دنلود كن بعد از باز شدن فايل به install.img رينيمش كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-طبق اين راهنما عمل كن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3-غير از اين فايل از هيچ فايل ديگه اي استفاده نكن وگرنه آي سي كد نرم افزار صدمه ميبينه ...

سلام دوست عزیز من با این فریمور اپدیت کردم اما نتیجه ایی نداشت. روی ریستور کارخانه زدم باز فایده ایی نداشت.

stb2xxx
18-11-2010, 10:53
سلام دوست عزیز من با این فریمور اپدیت کردم اما نتیجه ایی نداشت. روی ریستور کارخانه زدم باز فایده ایی نداشت.

اگر با دقت انجام دهيد حتما مشكل رفع مي شود بيشتر توجه نماييد

akbarzv
18-11-2010, 13:15
اگر با دقت انجام دهيد حتما مشكل رفع مي شود بيشتر توجه نماييد

سلام دوست عزیز با همان فریمور اپدیت کردم جند بار یک نوار سبز پر شد و پیام اپدیت کامل شد رویت شد اما حالا تیونر کلا شناسایی نمی شود یغنی قسمت تیونر کار نمی کند .

---------- Post added at 01:15 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

زمانیکه فریمور را اکسترک می کنیم سه فایل پیدا می شود و من فایلی که امش installاست رو که اون فایل هم زیپ است ولی باز نمی شود را داخل فلش کپی می کنم .اما حالا تیونر شناسایی نمی شود .نمی دونم دیگه چه گلی بسرم بریزم.

stb2xxx
18-11-2010, 13:32
سلام دوست عزیز با همان فریمور اپدیت کردم جند بار یک نوار سبز پر شد و پیام اپدیت کامل شد رویت شد اما حالا تیونر کلا شناسایی نمی شود یغنی قسمت تیونر کار نمی کند .

---------- Post added at 01:15 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

زمانیکه فریمور را اکسترک می کنیم سه فایل پیدا می شود و من فایلی که امش installاست رو که اون فایل هم زیپ است ولی باز نمی شود را داخل فلش کپی می کنم .اما حالا تیونر شناسایی نمی شود .نمی دونم دیگه چه گلی بسرم بریزم.

فريموري كه زدي تيونر ساپورت نميكنه

akbarzv
18-11-2010, 20:37
من این فریمور را از سایت اصلی اج تی مدیا به گفته فروشنده و دوستانی مثل شما دانلود کردم ولی قسمت تیونر کا ملا حذف شد حتی منوهای تی وی در {ست اپ }حذف شده وغیر فعال شده دوستان اگه پچ اورجینال m98 tv را دارند ممنون میشم تو سایت بزارند.

hadiasadi
18-11-2010, 23:58
دوستان
این دستگاه الان در تهران کجا میشه پیدا کرد ؟
مشکلی با زیر نویس فارسی در هم فرمتی نداره ؟

akbarzv
19-11-2010, 06:25
دوستان
این دستگاه الان در تهران کجا میشه پیدا کرد ؟
مشکلی با زیر نویس فارسی در هم فرمتی نداره ؟
خیابان جمهوری-نرسیده به پل حافظ-پاساژ توکل-طبقه زیر زمین

mahmood_601
26-11-2010, 01:00
سلام .
من بالاخره رفتم یه eagetm890 خریدم ولی الان چند تا مشکل دارم باهاش .ممنون میشم کسی جواب کامل و دقیقی بهم بده

1- این دستگاه چطوری ریستور میشه
2- چرا پسوند wmv رو نمیخونه یعنی خیلی کم میشه پخش کنه این پسوند رو.
3- من یه wi fi واسش گرفتم ول ی هر کاری میکنم نمیتونم بهمش کانکت بشم با لب تاپم . سند دارم ولی رسیو نداره.

akbarzv
26-11-2010, 10:22
سلام .
من بالاخره رفتم یه eagetm890 خریدم ولی الان چند تا مشکل دارم باهاش .ممنون میشم کسی جواب کامل و دقیقی بهم بده

1- این دستگاه چطوری ریستور میشه
2- چرا پسوند wmv رو نمیخونه یعنی خیلی کم میشه پخش کنه این پسوند رو.
3- من یه wi fi واسش گرفتم ول ی هر کاری میکنم نمیتونم بهمش کانکت بشم با لب تاپم . سند دارم ولی رسیو نداره.
تنظیماتی بین وی فای لپ تاپ با دستگاه باید صورت گیرد درایو وی فای را نصب کنید.

weghar
30-11-2010, 17:57
سلام
من بالاخره اين دستگاه رو گرفتم . كارش حرف نداره!
ميخوام بدونم پورت HDMI اين دستگاه( Arc ( Audio Return Channel داره؟:20:

Fusi0n
13-12-2010, 23:23
سلام مشکل ----T صدا حل نشده دستگاه دیگه نیست با همه این امکانات و لی این مشکل نداشت باشه

stb2xxx
14-12-2010, 09:24
سلام مشکل ----T صدا حل نشده دستگاه دیگه نیست با همه این امکانات و لی این مشکل نداشت باشه

rasoooli
01-11-2011, 20:58

ببخشيد تايپيك رو كشيدم بالا

مي خواستم يه دونه از اين دستگاهها براي كسي بگيرم ، ميخواستم بدونم اين مشكل چيه ؟ آيا راه حلي براش هست .

stb2xxx
09-11-2011, 22:11
با درود
بعضی از سخت افزارهای m890 قابلیت تبدیل به playon hd dvr رو داران البته با هزینه ... و باید مین بورد شما این قابلیت رو داشته باشه که این مورد توسط تکنیسین بررسی می شود در کل m890 یکی از بهترین سخت افزار های موجوده با چیپ 1283 هستش

می تونید با شماره قسمت فروشگاه هماهنگ کنید:

akbarzv
12-11-2011, 17:35
دوستان عزیز لطفا کمک کنید . من یک اچ دی پلیر ام 890 دارم. قبلا دو عد هارد ایکسترنال به اون وصل می کردم ضمن اینکه یک هارد 320 گیگ هم داخل ان نصب کرده ام . وبه خوبی کار می کرد اما الان چند روزی است که یو اس بی ها را شناسایی نمی کند یعنی در منوی ان به شکل خاکستری و غیر فعال نشان داده می شود و کلا هارد ها و فلشها را شناسایی نمی کند. و تاکنون 15 بار سعی در اپگرید ان با انواع روشهای اپدیت و انواع فریمورها کرده ام اما نتیجه ای نداشته یعنی اپگرید نمی شود.لطفا کمک کنید. با تشکر وسپاس

akbarzv
12-11-2011, 18:04
سلام دوستان کسی کد مخفی اچ تی پلیر m890 رو داره؟ممنون میشم

akbarzv
12-11-2011, 18:22
دوستان ایا نرم افزار پاک کننده clean برای مدیا پلیر m890 هست؟که بعد از پاک کردن حافظه دوباره بتونم دستگاه رو اپگرید کنم؟ متاسفانه هر کاری می کنم اپگرید نمی شه.

rasoooli
13-11-2011, 10:18
بالاخره تونستم مشکل صدا در ----T رو حل کنم ( بدون تعویض چیپست ) :31:

akbarzv
14-11-2011, 13:55
دوستان بلاخره کسی نبود کمک کنه مشکل یو اس بی ها حل نشد اما یک مطلب جالب وقتی عدد 1250 را روی کنترل می زنم منوی فکتوری باز می شود و اطلاعات دقیق وکدها ظاهر می شود و کلمه فکتوری در سمت راست و بالای تلویزیون ظا هر می شود.لطفا اگر کسی می تونه کمک کنه ممنون میشم.

stb2xxx
15-11-2011, 09:17
بالاخره تونستم مشکل صدا در ----T رو حل کنم ( بدون تعویض چیپست ) :31:

لطفا را حل خودتون را در انجمن این پلیر مطرح کنید تا همه استفاده کنن :

akbarzv
17-11-2011, 13:41
دوستان کسی نبود کمک کنه؟در اچ تی پلیر m890 من usbهای ورودی و کارت ریدر {یعنی ورودیها} غیر فعال شده اند. نمیشه اپگرید کرد. اما usb خروجی و هارد داخلی کار می کنند.وزمانیکه از طریق هارد داخلی در منوی دستگاه اپدیت می کنم بعد از چند لحظه پیام sucsesfullنشان داده می شود.ولی اپدیت نمی شود.

rasoooli
17-11-2011, 21:41
لطفا را حل خودتون را در انجمن این پلیر مطرح کنید تا همه استفاده کنن :

به زودی ...

دوستان کسی نبود کمک کنه؟در اچ تی پلیر m890 من usbهای ورودی و کارت ریدر {یعنی ورودیها} غیر فعال شده اند. نمیشه اپگرید کرد. اما usb خروجی و هارد داخلی کار می کنند.وزمانیکه از طریق هارد داخلی در منوی دستگاه اپدیت می کنم بعد از چند لحظه پیام sucsesfullنشان داده می شود.ولی اپدیت نمی شود.

توی نت می گردم شاید راه حلی پیدا کنم
فعلا :
- نمی دونم از طریق مود امن ( نگه داشتن دکمه پاور و روشن کردن دستگاه ) از روی هارد می تونه آپدیت کنه یا نه ؟ احتمالا خودتون تست کردید ؟
- یه هاب یو.اس.بی آداپـتـوردار پیدا کن و با اون تست کن ببین یو.اس.بی رو میشناسه ؟

akbarzv
18-11-2011, 16:29
به زودی ...

توی نت می گردم شاید راه حلی پیدا کنم
فعلا :
- نمی دونم از طریق مود امن ( نگه داشتن دکمه پاور و روشن کردن دستگاه ) از روی هارد می تونه آپدیت کنه یا نه ؟ احتمالا خودتون تست کردید ؟
- یه هاب یو.اس.بی آداپـتـوردار پیدا کن و با اون تست کن ببین یو.اس.بی رو میشناسه ؟

سلام
از طریق هارد که کاملا خالیش کردم و فریمور را درون ان جای دادم انجام دادم اما نشد فکر کردم شاید مبدل یو اس بی به ساتا را بجای هارد بکار ببرم اما معمولا بیشترشان عمل نمی کنند. اگر مثل رسیورها و لپ تاپ ها نرم افزار فلش برای پا کردن حافظه داشته باشند شاید کارساز باشد . هارد ادابتور دار استفاده کردم نشد.سال گذشته مشکل شناسایی تیونر داشت که با نرم افزاری که فروشنده با پست برای من فرستاد مشکل حل شد.خازن یو اس بی ها را روی برد تست کردم سالم نشان می داد.مشکل این است که کلا روی نرم افزار قبلی قفل شده همه چیز کار می کند اما ورودیها از کار افتاده اند{رم ریدر-و دوتا یو اس بی ورودی} اما یو اس بی خروجی و هارد کار می کنند.مشکل از زمانی شروع شد که من یک هارد 500گیگ را در حال فرمت کنسل کردم و هارد را بیرون کشیدم .البته همیشه در شروع کار یک نوشته سبز رنگ در بالا وسمت چپ تلویزیون ظاهر می شودhard 2 plug در حالیکه فقط یک هارد استفاده می شود.نمی دانم اینها هم مثل رسیورها جیتک می شوند یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rasoooli
18-11-2011, 18:38
امیدوارم مشکل سخت افزاری نباشه

- من گفتم هـــاب USB آداپتوری و نه هارد آداپتوری .

همون که تو عکس گذاشتم

1- هاب اداپتوری ( هاب اکتیو )
2- هاب معمولی

این لینک رو حتما بخون

rasoooli
27-11-2011, 11:09
مشكل USB سخت افزاري بود ؟

akbarzv
05-12-2011, 11:42
سلام بله تصور می کنم سخت افزاری باشه چون به ای سی GL850G دست می زنم خیلی داغ می شود.قصد دارم اونو تعویض کنم اما ای سیش 28 پینSMD است که مشکل پیدا بشه.