PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Blaz Blue :Calamity Trigger

so007
29-01-2010, 10:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام بازي:
Blaz Blue :Calamity Trigger
سبك:
مبارزه ای دو بعدی
تهيه كننده:
Arc system works
سازنده:
Aksys games
پلت فرم:
X360-PS3
تاريخ عرضه:
عرضه شده!
گيم پلي مشابه:
street fighter IV , GUILTY GEAR
نمره:
8.75
درجه سنی:
+12
داستان:
داستان خاصي داره ولي تا اونجا كه من ميدونم...
در سیزدهمین شهر مذهبی, Kagutsuchi, کتابدار آن شهر , مامور تنظیم کردن قدرتهای جادویی و علمی Armagus است. شخصی به نام Ragna The Bloodedge ملقب به "مرگ" نیز قصد نابود کردن آن کتابدار را دارد و هم اکنون تحت تعقیب است. چرا که او از قدرتهای آن شی ء با ارزش با خبر است...
توضيحات:

+یکی از بهترین گرافیکها در نوع خود که به همراه صحنه های تماما ب دست کشیده شده یک تجربه بصری زیبا را برای شما به ارمغان میاورد.
+گیم پلی بسیار سریع ولی نرم که یکی از بهترین ها در نوع خود است.
+تنوع کمبو ها
+محیط های مبارزه زیبا و چشم نواز
+استفاده از قدرت یکتای هر 14شخصیت که بسته به شخصیت انتخاب شده, قدرت کنترل عناصر طبیعی از قبیل باد و یخ و یا مکش قدرت زندگی را به دستان شما می سپارد

-تعداد کم شخصیت ها
-همین!

یا حق

so007
29-01-2010, 16:53
این هم چند اسکرین شات

1:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4:

5:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7:

8:

تا سری بعد!

یا حق

kkain-blood
30-01-2010, 00:20
ورژن موجود انگلیسیه؟

xeNociDe
30-01-2010, 15:51
خاک بر سرت اسکرین شوت هات که باز نمیشه!!!:41:

عکس هارو مستقیم بزار...

pedram_sad
28-03-2010, 13:14
خوب این بازی هم 2 روزی میشه که ریجن PAL اون اومده
بازی بسیار زیبا و مهیجی هست

Spaniuly
28-03-2010, 13:52
آرک سیستم داره این روزا می ترکونه سبک فایتینگ داره بیشتر میشه چند روز پیش بود که بازی آنونس شد ولی خوب اطلاعات کمی منتشر شده. توی گیم کپی دیدم و متن رسمی آنونس بازی رو خوندم می تونه رقابت کنه با فایتینگ های دیگه البته باید دید در چه حدی خواهد بود انگار امسال تعداد زیادی بازی سبک فایتینگ پیش رو داریم. البته این خبر می بایستی توی تاپیک اخبار کوتاه قرار می گرفت. به نظرم

خاک بر سرت اسکرین شوت هات که باز نمیشه!!!
این چه طرز صحبت کردن با سایر کاربران هست ؟

kortol
28-03-2010, 14:00
یه سوال من نسخه پورت شده این بازی رو چند وقته پیش براس پی سی گرفتم ولی نمی دونم چجوری باهاش بازی کنم کسی هست که نسخه پورت شده پی سی رو داشته باشه و بازیش کرده باشه ........نسخه سالمه فقط نمی دونم چجوری به دسته ها وصلش کنم فقط کی بورد رو می شناسه ...........هیچ کافیگی هم نداره که توش تنظیم کنم ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

so007
29-03-2010, 18:18
درود!
معذرت چند وقتی نبودم.
از دوستان کسی ریجن pal بازی رو برا 360 گرفته؟
من خودم تا الان صبر کردم. دیگه طاقتم طاق شد.
لطفااگه ادرسی کسی داره بده.
ممنون

یا حق

pedram_sad
29-03-2010, 19:08
درود!
معذرت چند وقتی نبودم.
از دوستان کسی ریجن pal بازی رو برا 360 گرفته؟
من خودم تا الان صبر کردم. دیگه طاقتم طاق شد.
لطفااگه ادرسی کسی داره بده.
ممنون
یا حق
بله من گرفتم
اکثر جاها دارن
نمونش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید