PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2010 FIFA World Cup South Africa

صفحه ها : [1] 2

Spaniuly
29-01-2010, 01:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عنوان ویدیو گیم : 2010 FIFA World Cup South Africa
ژانر : ورزشی , سیمولیشن
پلتفورم ها : XBOX360 , PS3 , Wii , PSP
سازنده : EA Sports
ناشر : الکترونیک آرتز
قابلیت بازی آنلاین : دارد
تاریخ انتشار : 27 آوریل 2010
درجه سنی : 3+

رتبه های ESRB و PEGI

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مقدمه

هرساله شاهد 2 محصول فوتبالی از سوی شرکت گیم سازی EA Sports هستیم شرکتی که مقر آن در کانادا هست.شرکتی که از سال 2000 به بعد با انتشار یک محصول فوتبالی اضافی که به مناسبت اتفاق ورزشی آن سال برگزار می شود کار خود رو با 2 بازی در هر سال توسعه بخشید شرکتی که محصول فوتبالی خود یعنی فیفا رو از سال 94 بر روی کنسولهای قدیمی به همگان عرضه کرده بود و در سال 2000 برای اولین بار بعد از ساخت بازی فیفا 2000 شش ماه بعد بازی یورو 2000 رو به مناسبت بازی های جام ملتهای اروپا به دنیای گیم عرضه کرد. و با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. البته 2 سال قبل از آن بازیهای جام جهانی 98 را هم ساخته بود اما بر روی کنسولهای نینتندو نه PC. در سال های 2000 و 2004 و 2008 که بازیهای جام ملتهای اروپا برگزار شد. و در سالهای 2002 و 2006 که بازیهای جام جهانی برگزار گردید شاهد ویدیو گیم های اختصاصی برای این رخدادهای ورزشی بودیم و در سالهای فرد که نه جام جهانی برگزار می شد و نه جام ملتها در سال 2005 با ویدیو گیمی به نام eufa champions league 2004-2005 ساخته شد و بعد از آن یکبار دیگر در سال 2007 ویدیو گیم eufa champions league 2006-2007 عرضه شد. و بالاخره بازی یورو 2008 آخرین محصولی بود که EA Sports در آوریل منتشر کرد سال 2009 تنها سالی بود که در آن فقط شاهد یک محصول بوده ایم اکنون سال 2010 که توام با مهمترین رخداد ورزشی یعنی جام جهانی است EA بر آن شده است که محصول شبیه ساز جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی را به بازار بازیهای ورزشی معرفی و عرضه کند. محصولی که به گفته مسئولین فقط برای کنسول های نکست جنریشن + کنسول PSP عرضه خواهد شد و برای اولین بار (پس از 10 سال) شاهد عدم انتشار آن برای PC هستیم.

اطلاعات بازی

تجربه جام جهانی با تمام شور و هیجان و احساسات آن جایی که مسابقات فوتبال بین تیم های ملی کشورهای مختلف جهان در پیشگاه طرفداران تیم ها برگزار می شود جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی... حسی مجازی و یک چالش برای رسیدن به هدف والای قهرمانی رساندن تیم ملی کشور مورد علاقه به نهایت افتخار فوتبال برای یک ملت...
اکنون شما برای اولین بار می توانید حس واقعی بازی کردن مسابقات جام جهانی را حتی بصورت آنلاین تجربه کنید. شما می توانید با کشور های رقیب بازی کنید و به آرزو هایتان جامه عمل بپوشانید. شما با انتخاب تیم مورد علاقتان یک کریر تا رسیدن به قهرمانی جهان خواهید داشت. در ابتدا تلاش برای صعود به جام جهانی دور مقدماتی و حذفی و بالاخره جشن قهرمانی در آفریقای جنوبی کشوری که برای اولین بار به عنوان یک تیم آفریقایی میزبانی جام جهانی را بر عهده دارد.
در شبیه سازی مسابقات جام جهانی شرکت الکترونیک آرتز بیسار دقیق عمل کرده و 199 تیم ملی در این بازی گنجانیده که همگی مجوز ساخت و حضور در این بازی را دارند (تمامی تیم های ملی موجود لایسنس شده اند) تمامی 10 ورزشگاه موجود در بازی لایسنس شده و به زیباترین شکل طراحی شده اند. اکنون شما می توانید حتی بر روی نیمکت تماشاگران شور هیجان را مشاهده کنید آنها آتش بازی می کنند پرچم تیمشان را تکان می دهند و به طور کلی هر آنچه که شما از طرفداران و تماشاچیان حاضر در ورزشگاه سراغ دارید در بازی گنجانده شده است. صدای تشویق های تماشاگران به زبان مادری برای گیمر یک سورپرایز تلقی می شود. برای اولین بار شما می توانید با انتخاب تیم ملی کشورتان صدای زبان کشورتان را از تماشاگران بشنوید تشویق هایی به زبان خودتان. یا نوشته ها و پلاکاردهایی که با خط رسمی کشورتان در دست تماشاگران به اهتزاز در می آید شما حتی پرچم کشورتان را نیز در دست آنها خواهید دید!
بازی جدید و بعدی شرکت EA Sports مسابقات سیمولیشن جام جهانی است که در راه است بازی پر هیجانی که تمامی خصوصیات جام جهانی را دارا می باشد و به گفته سازندگان یک حس واقعی از این رویداد بزرگ ورزشی را در گیمر ها خلق می کند. جایی که تمامی موارد موجود در آن به طور رسمی مجوز ساخت گرفته اند.

ویژگی های بازی :

- امکان فتح جام جهانی فوتبال 2010 آفریقای جنوبی با یکی از 199 تیم موجود در بازی در یک کریر که از مرحله مقدماتی تا فینال جام جهانی اغاز می شود (توضیح: مثلا شما می تونید ایران رو انتخاب کنید و با اول یا دوم شدن در گروه به جام جهانی صعود کنید بعد در مسابقات جام جهانی بازی کنید و قهرمان بشید )

- امکان بازی آنلاین که به شما این امکان را می دهد که تیم رقیب را به صورت آنلاین شکست دهید. گیمر می تواند با انتخاب تیم کشورش به مصاف تیم های همگروه برود و با آنها مبارزه کند

- وجود جزئیاتی نظیر پرچم تیمهای که با هم مسابقه می دهند یا پلاکاردها و صدای تشویق های طرفداران در استادیوم های واقعی و لایسنس شده موجود در بازی (توضیح : مثلا ممکنه شما تیم ایران رو بردارید و شاهد کلمات فارسی باشید که در پلاکاردهای تماشاچیان درج شده و یا صدای تشویق های فارسی زبان باشید)

- رنکینگ تیمی که در نتیجه موفقیت تیم ها تغییر می یابد تیم های مختلف با هم مبارزه می کنند و تیم های موفق در رنکینگ بالا می آیند. و حس برتری تیم قوی تر به گیمر منتقل می شود.

- تاثیر مستقیم بازیهای داخل خانه یا خارج از خانه بر کیفیت بازی تیم ها به طوری که تیم میزبان به مراتب بهتر از زمانی هست که در خارج از خانه بازی می کند.

- تاثیر شرایط جوی بر روی خستگی بازیکنان و حتی شرایط ورزشگاه از جمله فشار هوا و ... بر سرعت توپ و نوع حرکت آن

- ورزشگاه های اصلی و واقعی جام جهانی که به طور رسمی در بازی موجود هستند و گیمر قادر است در هر کدام از آنها بازی کند.

اسکرین شات ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های بزرگ نمایی اسکرین شات ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اسکرین شات های جدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های بزرگ نمایی

باکس شات های پلتفورم های مختلف

XBOX360

لینک بزرگ نمایی

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ

PS3

بزرگ نمایی

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ

Wii

بزرگ نمایی

PSP

بزرگ نمایی

منبع : To the Game

ترجمه و تالیف : Krauser

لطفا در صورت کپی از مطالب فوق منبع یعنی وبسایت forum.p30world.com ذکر شود. با تشکر

1st Update : نکاتی در رابطه با تاریخ عرضه بازی

برخلاف بسیاری از بازی های دیگر که معمولا رجیون ایالات متحده دیرتر عرضه می شود این بازی برای رجیون ایالات متحده قبل از سایر رجیون ها منتشر می شود در پایین تاریخ های رسمی انتشار بازی را مشاهده می کند:

تاریخ انتشار نسخه US (ایالات متحده) : 27 آوریل 2010
تاریخ انتشار نسخه Nordic (اروپای شمالی یا اسکاندیناوی) : 29 آوریل 2010
تاریخ انتشار نسخه UK (انگلستان) : 30 آوریل 2010

2nd Update : استادیوم های موجود در بازی (با تشکر از محمد هادی عزیز بابت خبر)

FNB Stadium
Moses Mabidha Stadium
Green Point Stadium
Ellis Park Stadium
Loftus Versfield Stadium
Free State Stadium
Nelson Mandela Bay Stadium
Peter Mokaba Stadium
Mbombela Stadium
Royal Bafokeng Stadium
Amsterdam Arena
New Wembley
Olympiastadion

konami-pes
29-01-2010, 12:37
ممنون Krauser جان که بازم مثل همیشه گل کاشتی. یه سوال داشتم:
تیم ملی ایران لیسانس شده یا نه؟ منظورم نام بازیکنان نیست چون همه می دونیم که نام بازیکنان در فیفا همیشه صحیح و درست بوده منظورم قیافه بازیکنان و ورزشگاه آزادی هستش . یادمه در فیفا 2006 که واسه PC عرضه شد قیافه بازیکنان ایرانی خیلی خوب درست شده بود. خیلی کنجکاوم که بدونم واسه این نسخه چطوریه؟؟

Spaniuly
29-01-2010, 13:46
ممنون Krauser جان که بازم مثل همیشه گل کاشتی. یه سوال داشتم:
تیم ملی ایران لیسانس شده یا نه؟ منظورم نام بازیکنان نیست چون همه می دونیم که نام بازیکنان در فیفا همیشه صحیح و درست بوده منظورم قیافه بازیکنان و ورزشگاه آزادی هستش . یادمه در فیفا 2006 که واسه PC عرضه شد قیافه بازیکنان ایرانی خیلی خوب درست شده بود. خیلی کنجکاوم که بدونم واسه این نسخه چطوریه؟؟

خواهش می کنم دوست خوبم. شما لطف داری

در مورد لایسنس ایران باید بگم که تمامی کشورهایی که در عضویت فیفا هستند و تمامی تیم هایی که در دور مقدماتی برای صعود به جام جهانی مبارزه کردند همگی به طور لایسنس شده وجود دارند. بنابراین نام اونها درست خواهد بود. در مورد قیافه ها زیاد نباید امیدوار باشیم که خوب ساخته بشن چون ایران در دور نهایی جام جهانی حاضر نشده برخلاف 2006 که ایران یکی از 32 تیم حاضر در جام جهانی بود. حتی خال روی صورت وحید هاشمیان هم بود روی صورتش. خیلی جالب بود اسامی بازیکنان تلفظ می شد ولی مطمئن باشید که اسامی بازیکنان توسط گزارشگر تلفظ خواهد شد. ورزشگاه آزادی فکر نکنم موجود باشه تا اونجایی که من می دونم فقط ورزشگاه های جام جهانی که همگی در آفریقای جنوبی هستند لایسنس شده هستند البته این احتمال وجود داره که تعدادی از ورزشگاه های معتبر در بازی وجود داشته باشه که البته به نظر شخصی من بعید هست یکم. اصولا بازی صرفا واسه شبیه سازی جام جهانی هست ولی EA به فکر کسانی هست که تیم ملی کشورشون واقعا صعود نکرد و اونها می تونن در عالم مجازی تیم کشورشون رو قهرمان کنن.

مطمئن باش از هر لحاظ برتر خواهد بود این نسخه اولا که نسخه حاضر برای کنسول های نکست هست و خودت هم می دونی که EA توی این زمینه به چه پیشرفت هایی دست پیدا کرده. مطمئن هستم که شما نسخه کارنت 2006 رو دیده بودی و اینقدر لذت بردی چه برسه به این نسخه که ذاتا نکست هست.

ولی خودمونیم بدک هم نمیشد اگه واسه PC می اومد. حتی کارنت ما که دیگه عادت کردیم ولی شکی در این ندارم که اگه برای PC عرضه نشه کنسول PS3 همراه با DVD این بازی رو می خرم و بازی می کنم. لذت قهرمان کردن تیم ملی اسپانیا در جهان ارزش این رو داره که بخوام یه 400 تومنی پیاده کنم.

underworld
29-01-2010, 14:09
سلام
دستت درد نکنه
همون بهتر که این سری EA نیومد برای PC بسازه این بازیو (اگه قرار بود مثل قبلی یه افتضاح باشه)

vahidgame
29-01-2010, 14:44
ولی کلا فیفا دوست الکی یه فروش بکنه و مثلا هر وقت یه جام جهانی یا مثلا جام ملتهای اروپا باشه یه شماره منتشر می کنه.فقط کم مونده برای جام ملتهای آسیا و جام ملتهای آفریقا هم یه شماره منتشر کنه:31::31: البته دوستان فکر نکنید از مخالفان فیفا هستم ولی واقعا اگر برای کامپیوتر میومد من به هیچ وجه اونو نمی گرفتم و حاظر بودم با PES 2010 جام جهانی رو بازی کنم ولی با اون بازی نکنم.البته بازم میگم من نمیخوام مقایسه کنم چون یه گروه مخصوص اون هستش.بحث من این که مثلا این بازی که میخواد منتشر بشه خیلی با همون فیفا 10 نداره و شاید یه سری چیزهای جزئی مثل استادیوم و تماشگران جدیدی داشته باشه.

ولی شکی در این ندارم که اگه برای PC عرضه نشه کنسول PS3 همراه با DVD این بازی رو می خرم و بازی می کنم. لذت قهرمان کردن تیم ملی اسپانیا در جهان ارزش این رو داره که بخوام یه 400 تومنی پیاده کنم.بابا دمت گرم میخوای به خاطرش اون قدر خرج کنی من آن قدر داشتم کامپیوتر ارتقا میدادم ولی کلا شما فکر کنم با فیفا یه قراردادی داری که آن قدر دوسش داری:20:.راستی من دوست دارم با انگلیس قهرمان بشم:46:

vahidgame
29-01-2010, 14:46
دوستان ببخشید نمی خوام پست الکی بدم. به خاطر اینکه دوبار پست شد فقط اینو بگم دوست ندارم اصلا هیچ بحثی راه بیندارم و امیدوارم دوستان از نوشته های من بد برداشت نکنند.

konami-pes
29-01-2010, 15:17
.

ولی خودمونیم بدک هم نمیشد اگه واسه PC می اومد. حتی کارنت ما که دیگه عادت کردیم ولی شکی در این ندارم که اگه برای PC عرضه نشه کنسول PS3 همراه با DVD این بازی رو می خرم و بازی می کنم. لذت قهرمان کردن تیم ملی اسپانیا در جهان ارزش این رو داره که بخوام یه 400 تومنی پیاده کنم.

به نظر من اگه قرار بود کارنت واسه PC بیاد همین نیاد بهتره چون اینطوری PC بازها بیشتر از فیفا دور میشن. :41:
ووووووووای من که به شدت منتظر اومدنش هستم. سریعا ایران رو میارم و میرم مقدماتی و بعد جام جهانی. اگه اون چیزهایی که گفتند ( تشویق به زبان ماردی و ... ) واقعا باشه فکر کنم شب و روزم بشه فیفا . واقعا که عاشق فیفا شدم!!!!

راستی به نظر من Xbox360 بگیری بهتره چون هم بازیهاش به صرفه تر و ارزون تره و هم از بعضی لحاظ نسبت به PS3 بهتره. البته منکر قدرت بالای PS3 نمیشم اما من دو دو تا 4 تا که کردم دیدم در کل Xbox360 از PS3 بهتره.

Reza Azimy_RW
29-01-2010, 21:12
سلام دوستان
اول ببخشید که به طور فجیحی اطلاعاتم از بازیهای فوتبال پایینه !
دوم اینکه ایا این بازی همون فیفا 11 هست ؟ یعنی یه نسخه اصلی از فیفا ؟ مثل فیفا 10 ؟!
در ضمن شنیده بودم نکست بودن فیفا 11 برای PC در راس کار شرکت EA در 2010 هست . درسته یا تکذیب شد یا شایعه بود ؟!

konami-pes
29-01-2010, 21:26
سلام دوستان
اول ببخشید که به طور فجیحی اطلاعاتم از بازیهای فوتبال پایینه !
دوم اینکه ایا این بازی همون فیفا 11 هست ؟ یعنی یه نسخه اصلی از فیفا ؟ مثل فیفا 10 ؟!

نه دوست عزیز
فیفا هر ساله علاوه بر بازی اصلی خودش با توجه به مهمترین رویداد فوتبالی اون سال یه بازی انحصاری و وِیژه رو برای اون مسابقات عرضه می کنه مثلا مسابقات یورو 2008 - جام جهانی 2006 و ... واسه اینا هم چنین کاری رو انجام داد . امسال هم واسه مهمترین رویداد ورزشی سال 2010 یعنی جام جهانی این کارو می کنه. فیفا 11 اوایل مهر ماه سال آینده میاد و این بازی ربطی به اون نداره.

در ضمن شنیده بودم نکست بودن فیفا 11 برای PC در راس کار شرکت EA در 2010 هست . درسته یا تکذیب شد یا شایعه بود ؟!

اینو منم شنیده بودم اما دقیقا در موردش اطلاع زیادی ندارم . شاید Krauser بدونه:5:

Masoud King
29-01-2010, 22:26
اینو منم شنیده بودم اما دقیقا در موردش اطلاع زیادی ندارم . شاید Krauser بدونه
همچین چیزی گفته نشده ولی من یه مدت که داشتم پست های سازنده نسخه PC رو تو فروم رسمی بازی دنبال می کردم یه جا گفته بود که گرافیک نسل جدید برای نسخه بعدی در راس کار تیم سازنده هستش!

Masoud King
29-01-2010, 22:59
ویژگی های جدید در FIFA World Cup 2010 :

گیم پلی بازی پیشرفت های جالب توجه ای نسبت به فیفا 10 داشته که میشه به:

استب سینه جدید اشاره که که شما می تونید توپ رو در مسیری که می خواین استپ کنین.
دروازه بان ها دیگه خیلی زود جلو نمیان و همچنین بیش از حد بیرون نمیان از دروازه تا در مقابل ضربات چیپ زیاد آسیب پذیر نباشن.. موضوعیکه تو فیفا 10 کمی آزاز دهنده بود.
دروازه بان میتونه مسیر دریافت توپ یا همون save رو اگر توپ انحراف پیدا کنه ( مثلا خوردن به بازیکن و ... ) رو عوض کنه!!
تنوع بیشتری تو punch کردن توپ توسط دروازه بانها اضافه شده بدین صورت که همه ی punch ها نتیجه خوبی نخواهند داشت ... تو فیفا 10 همه punch ها به شکل کاملا مطلوب انجام میشد و توپ قشنگ از محل خطر دور میشد!
بازیکنان خط دفاع پاس های رو به جلو سریع تر دفع میکنن و نسبت به اونا سریع تر عکس الغعمل نشون میدن.
skill moves های بیشتری به بازیکنان تحت اختیار CPU اضافه شده بدین صورت که ااونا بر اساس خصیصه و ویژگی های فردی از اونا استفاده میکنن.
بازیکنان تحت اختیار CPU الان درک بهتری نسبت به بازی و موقعیت ها دارن که نتیجش باهوش تر شدن اونا و قابلیت انعطاف بیشتر در تاکتیک پذیری اونا است.
همچینین سیستم شوت زنی و شوت های چیپ واقعی تر و سخت تر شده!
افزئدن ویژگی های شخصی و فردی بازیکن در سانتر ها که این اجزاه رو به گیمر میده تا بعضی از بازیکنا بتونن بهتر و کنترل شده تر سانتر کنن... مثلا شما با بازیکنی مثه پیرلو باید بهتر بتونید سانتر کنید!
اضافه شدن پاس با قفسه سینه و شانه!
یه بهبود خیلی خوب دیگه این هستش که دیگه بازیکنان CPU مثه قبلا ضرات آزاد رو به راحتی گل نمیکنن... تو فیفا 10 که این موضوع خیلی رو اعصاب بود.. بازیکنای تیم های خیلی ضعیف با راحتی گل میزدن ضربات آزاد رو!!
همچنین جایگیری بازیکنان بر اساس فضاهای خالی بهبود داده شده!

علاوه بر گیم پلی بازی موضوعات مربوط به گرافیک بازی هم دست خوش تغییراتی شده:

نورپردازی بازی بهبود پیدا کرده بصورتیکه تغییرات نورپردازی در طول بازی اونو واقعی تر جلوه میده!
شما میتونید فلش زدن دوربین های عکس برداری تماشاگران رو در طول بازی مشاهد کنید!
تماشاگران پرچم ها و نشانه هایی رو برای نمایش وطن پرستی شون به دست دارن!
نماهای بسته از تماشاگران در موضق تشویق تیمشون یا افسوس خوردن اونا در طول بازی مشاهده خواهد شد!
در بازی شاهد باران کاغذ های رنگی خواهیم بود که در تمام بازی در زمین خواهد بود!
در هنگام گل نماها به صورت بسته بر روی بازیکن خواهد شد تا حس خوشحالی رو بیشتر به گیمر القا کنه و همچنین شما میتونید خوشحالی بازیکن رو در نمای بسته کنترل کنید که خیلی جالب تر خواهد بود نسبت به چیزی که الان موجود هست.

در کل اینطور که پیداست سازنده هاحرف های طرفدارای بازی رو شنیدن و قصدشون انتشار یه بازی تازه با ویژگی های جدید هستش!

منبع:

halflife g
29-01-2010, 23:24
نماهای بسته از تماشاگران در موضق تشویق تیمشون یا افسوس خوردن اونا در طول بازی مشاهده خواهد شد!
در بازی شاهد باران کاغذ های رنگی خواهیم بود که در تمام بازی در زمین خواهد بود!

اين دو مورد خيلي خيلي جالبن......... .

underali
31-01-2010, 18:50
مطمعنا فیفا برایه همچنین بازی مهمی هیچوقت کارنت نمیزنه اینو به شما قول میدم
میدونید فیفا کی بازی هاشو برای PC نکست میزنه زمانی که PES بتونه بازی در حد فیفا نکست ارائه بده
نمیخوام بگم PES بدرد نمیخوره ولی در حد فیفای کنسول نیست از اون گذشته PES هر ساله برای طرف داراش چیزی جدیدی ارائه میده اما همیشه یک جاش مورد داره و زیبای اون رو از بین میبره

vahidgame
31-01-2010, 20:56
مطمعنا فیفا برایه همچنین بازی مهمی هیچوقت کارنت نمیزنه اینو به شما قول میدم
میدونید فیفا کی بازی هاشو برای PC نکست میزنه زمانی که PES بتونه بازی در حد فیفا نکست ارائه بده
نمیخوام بگم PES بدرد نمیخوره ولی در حد فیفای کنسول نیست از اون گذشته PES هر ساله برای طرف داراش چیزی جدیدی ارائه میده اما همیشه یک جاش مورد داره و زیبای اون رو از بین میبره
دوستان مثل اینکه کلا این جا همه طرفدار فیفا هستند و با تعصب خیلی بالایی از اون طرفداری می کنند و این جوری که میگید کلا pes در حد یه بازی آماتور هستش و هیچی برای گفتن نداره:31: دوستان به نظر من این چیزهای مقایسه ای رو در گروه مخصوص بکنید.من خودم توی تاپیک pes2010 اصلا به مقایسه با فیفا نمی پردازم در صورتی که میتونم این کار رو بکنم:46:

amir69_k
03-02-2010, 01:09
فیفا نسخه کنسولی یک چیز کم داره که نمیدونم چرا نمیزارن توش اونم ذخیره کردن گل ها هست موندم کاش میشد یک اعتراض میکردیم من هی گل خفن میزنم به این دوستم بعد چون سیو نمیشه باز کل کل میکنه اگر گلهایی که خوردهرا سیو کنم نشونش میدم دیگه کل کل نمیکنه

khelane
03-02-2010, 13:09
سلام
این فیفا همون فیفا 11 نیست که اسمشون رو تغییر دادند یا باید منتظر یه نسخه بازی جداگونه باشیم

Masoud King
03-02-2010, 16:02
سلام
این فیفا همون فیفا 11 نیست که اسمشون رو تغییر دادند یا باید منتظر یه نسخه بازی جداگونه باشیم
این با فیفا 11 فرق میکنه
طبق رسم همیشه ea هر سال برای تورنومنت های مهم یه بازی جداگانه میده و این بازی ربطی به فیفا 11 !

Spaniuly
08-02-2010, 14:45
دوستان مثل اینکه کلا این جا همه طرفدار فیفا هستند و با تعصب خیلی بالایی از اون طرفداری می کنند و این جوری که میگید کلا pes در حد یه بازی آماتور هستش و هیچی برای گفتن نداره:31: دوستان به نظر من این چیزهای مقایسه ای رو در گروه مخصوص بکنید.من خودم توی تاپیک pes2010 اصلا به مقایسه با فیفا نمی پردازم در صورتی که میتونم این کار رو بکنم:46:

من خودم توی تاپیک pes2010 اصلا به مقایسه با فیفا نمی پردازم در صورتی که میتونم این کار رو بکنم
1- شما کار خیلی درستی انجام می دی که توی تاپیک های PES و فیفا به مقایسه نمی پردازی

این جوری که میگید کلا pes در حد یه بازی آماتور هستش و هیچی برای گفتن نداره
بله فیفا نکست به صورت کلی از از PES بهتر هست کسی هم شکایتی نداره به این مسئله حتی توی گروه مقایسه وقتی نگاه کلی و جمع بندی شده کردیم به قضیه ما هم فهمیدیم درستی این مطلب رو شما توی نت یه چرخی بزن به چند مسئله مهم پی می بری:

الف) فیفا 10 بهترین بازی ورزشی سال انتخاب شد
ب) نمره کلی فیفا 10 از PES 2010 بیشتر هست. (سایت های معتبر رو مطالعه کن برای تحقیق درستی مطلبی که عرض کردم)
پ) خود مسئولین کونامی و سازندگان PES از صمیم قلب قبول دارند که محصولشون در حد فیفا نکست نیست.

در کل شما یه تحقیق کوچولو موچولو بکنی متوجه می شی که PES توی پلتفرم PC می تونه تا حدودی رقابت کنه با همون فیفا کارنت حتی بعضی نکته سنج ها با دلایل رقابت بین PES و فیفا (پلتفورم PC) فیفا 10 رو برنده می دونند ولی من به شخص معتقدم PES 2010 بهتر از فیفا 10 کارنت هست. ولی خوب نیازی نیست که آدم نابغه باشه تا بفهمه فیفا نکست برتر از PES 2010 هست حتی شما می تونی با دلایلی که عرض کردم این مسئله رو تجزیه تحلیل کنی.

حالا گذشته از این ها شما پست اول + پست 11 همین تاپیک منظورم مال مسعود رو مطالعه کنی متوجه می شی که محصول نکست جنریشنی که در پیش داریم خیلی برتر هست و حتی شما می تونی بعد انتشار این رو بازی کنی و متجه بشی که فیفا نکست کجا هست و PES کجا.

از همه معذرت می خوام که این پست رو زدم ولی خواستم بگم که بعد این نیازی به مقایسه نیست چون اینجا اصلا تاپیک فیفا 10 یا 11 یا PES و تاپیک مقایسه نیست. ما داریم در مورد بازی آینده شرکت EA که 2010 FIFA World Cup South Africa هست بحث می کنیم و از اونجایی که همه موفقیت های فیفای نکست رو دیدن دارن تمجید می کنن و ربطی به این نداره که طرفدار فیفا هستند. همگی امیدوار هستند به این محصول چون فیفا 10 با طور کامل موفقیتش رو ثبت کرد و مو لای درزش نمی ره پس امیدواری زیادی به این بازی هست منظورم بازی که یکی دو ماه دیگه شاهدش خواهیم بود.

در حد یه بازی آماتور هستش و هیچی برای گفتن نداره

نه به هیچ وجه من خودم زیاد PES 2010 بازی می کنم اگه آماتور بود یا هیچی برای گفتن نداشت وقتم رو تلف نمی کردم. من فقط می گم PES تا فیفا نکست هنوز فاصله داره و باید تلاش بیشتری کنه تا بتونه با فیفا نکست رقابت کنه.

به هر حال امیدوارم هر بحثی به صورت کلی هست از این به بعد توی این تاپیک نباشه. و این مسئله همین جا مختومه بشه تا نظم تاپیک برقرار باشه. هر کسی هم که می خواد بحث کنه توی گروه عضو بشه.

قربون همتون موفق و گیمر باشید

vahidgame
08-02-2010, 15:42
بله فیفا نکست به صورت کلی از از PES بهتر هست کسی هم شکایتی نداره به این مسئله حتی توی گروه مقایسه وقتی نگاه کلی و جمع بندی شده کردیم به قضیه ما هم فهمیدیم
دوست عزیز توی گروه که شما اصلا زیاد مطلب نوینسید و بعد ما کی به این نتیجه رسیدیم؟من چند وقت دارم مطلب توی گروه می نویسم ولی دوستان زیاد اون جا نمیان.

ب) نمره کلی فیفا 10 از PES 2010 بیشتر هست. (سایت های معتبر رو مطالعه کن برای تحقیق درستی مطلبی که عرض کردم)
برای من سوال است که چرا مساله سایتی مثل گیم اسپات که قبلا به pes امتیاز می داد دیگه بهش اصلا امتیاز نمیده(توی کامپیوتر حداقل ندیدم).من یادم چند شماره قبلی pes حتی از این سایت بالای 9 هم گرفته بود ولی حالا که pes نسبت به شماره های قبلش حتی پیشرفت هم داشته ولی بعضی سایتها از جمله گیم اسپات اصلا امتیاز نمیدن.احتمالا شرکت کونامی بودجه ای برای منتقدین اختصاص نداده تا بهش امتیاز بدن!

پ) خود مسئولین کونامی و سازندگان PES از صمیم قلب قبول دارند که محصولشون در حد فیفا نکست نیست.
شما نکنه با رئیس شرکت کونامی دوست هستین.اگه ایشون رو دیدن سلام من رو هم برسونین:46:

در کل شما یه تحقیق کوچولو موچولو بکنی متوجه می شی که PES توی پلتفرم PC می تونه تا حدودی رقابت کنه با همون فیفا کارنت حتی بعضی نکته سنج ها با دلایل رقابت بین PES و فیفا (پلتفورم PC) فیفا 10 رو برنده می دونند
این دیگه از اون عجایب تاریخ است:18::18::18: فیفا در کامپیوتر فقط برای 4-5 ساعت بازی کردن خیلی خوب است ولی بعدش باید از توی کامپیوتر پاکش کرد چون در مقایسه با pes مثل مقایسه همین آواتار من یعنی زلاتان با یه بازیکنی مثل علی علیزاده است:39:

ولی من به شخص معتقدم PES 2010 بهتر از فیفا 10 کارنت هست
واقعا لطف دارید که توی کامپیوتر pes بهتر از فیفا است واقعا یادم باشه یه جایزه ای برای شما درنظر بگیرم:20:

ولی خوب نیازی نیست که آدم نابغه باشه تا بفهمه فیفا نکست برتر از PES 2010 هست حتی شما می تونی با دلایلی که عرض کردم این مسئله رو تجزیه تحلیل کنی.

البته به نظر من نباید نابغه باشی تا اینو بفهمی باید از متعصبین فیفا باشی تا اینو بفهمی

فیفا 10 با طور کامل موفقیتش رو ثبت کرد و مو لای درزش نمی ره پس امیدواری زیادی به این بازی هست منظورم بازی که یکی دو ماه دیگه شاهدش خواهیم بود.

این بازی ها البته برای هر چه پولدار شدن فیفا و در اصل پول مردم رو حروم کردن است وگرنه مثلا هر جام جهانی یا هر جام ملتهای اروپا چه معنی داره که یه بازی جدید درست بشه.

من فقط می گم PES تا فیفا نکست هنوز فاصله داره و باید تلاش بیشتری کنه تا بتونه با فیفا نکست رقابت کنه.
البته این نظر شماست.کلا دوست عزیز فیفا فقط یکمی سعی میکنه مثلا استادیومهای واقعی و تیمهای واقعی و... درست کنه که pes خیلی به این چیزها توجه نمیکنه.کلا فیفا وقتی این هم خرج برای خرید لیسانس تیم ها و ... می کنه باید فروشش بیشتر از pes باشه ولی pes همیشه سعی می کنه با اینکه مثلا تیمهای زیادی رو لیسانس اونارو نمی خره ولی در عین این کمبودها که با پچهایی که میاد راحت حل میشه سعی می کنه هر سال بازی کاملی درست کنه که البته شاید بعضی منتقدین یا بهتر بگم منتقدین متعصب فیفا از این بازی شاید خوششون نیاد...

به هر حال امیدوارم هر بحثی به صورت کلی هست از این به بعد توی این تاپیک نباشه. و این مسئله همین جا مختومه بشه تا نظم تاپیک برقرار باشه. هر کسی هم که می خواد بحث کنه توی گروه عضو بشه.

دوست عزیز اگر شما اینارو مطرح نمی کردی مطمئن باش من هم این چیزارو نمی گفتم.مثل اینکه دوستمون یعنی underali این حرفها رو شروع کرد وگرنه من که کاری نداشتم.شما کلا دوست عزیز چند دفعه هم توی تاپیک pes یه سری حرفهایی زدی که واقعا شاید جاش اون جا نبود ولی من تا حالا توی تاپیک fifa هیچ وقت بحث مقایسه ای مثل شما مطرح نکردم.در کل شما دوست داری الکی یه تاپیک بهم بریزه وگزنه توی گروه اینارو مطرح می کردی و من اون جا جواب می دادم

Masoud King
08-02-2010, 16:22
اینکه کدوم بهتره و کدوم بهتر نیست باید رفت بازی کرد و بدون تعصب نشست فکر کرد و سبک سنگین کرد که کدوم بازی بهتره!
اینکه کونامی بودجه برای منتقدین قرار نداده و این حرفا خیلی بی انصافانه هستش.... چون اگه نسخه next-gen رو بازی کرده باشین میفهمین که نمرات فیفا واقعی هستش!
من خودم تا pes 2006 این بازی رو به فیفا خیلی ترجیح میدادم ... مخصوصا pes 4 که خیلی خاطر دارم باهاش!
ولی هرچی گذشت سازنده های pes راه رو اشتباه رفتن و اصلا نتونستن خط سیر گذشته رو طی کنند و هر سال نا امیدانه کار کردند... ولی فیفا از 2006 هی اومد موتور بازی رو ارتقا داد و هر سال بهتر از پارسال شد و تو این سالها که فیفا next-gen عرضه شد هر سال شاهد بازی پیشرفته تر و مطابق با خواست گیمر ها بودیم تا امسال که فیفا 10 پیشرفت خیلی خوبی داشت و تونست میانگین نمراتش بالای 9 باشه که خیلی عالیه!
کلا فکر میکنم کونامی خطر فیفا next-gen رو جدی نگرفت و واسه همین اینطور بازار رو باخت به حریفش!
فیفا 10 نسخه next-gen در کل بهتر از pes اینو دیگه فکر کنم همه قبول داشته باشن ولی تو یه سری نکته ها هر کدوم برتری خاصی دارن و کم لطفی هستش که بگیم فیفا قادر مطلق هستش و اصلا pes خوبی نداره, نه اصلا این حرف درست نیست ولی میشه گفت کدوم بازی در مجموع بهتره!
وحید جان شما هم اگه امکانش بود یه بار هم شده نسخه next-gen فیفا 10 رو امتحان کن.... چون اصلا ما بحثمون نسخه pc فیفا نیست!

دوستان این بحث رو هم همینجا تموم کنید..... ممنون :)

vahidgame
08-02-2010, 18:11
وحید جان شما هم اگه امکانش بود یه بار هم شده نسخه next-gen فیفا 10 رو امتحان کن.... چون اصلا ما بحثمون نسخه pc فیفا نیست!
مسعود جان من قبول دارم که نسخه next-gen خیلی با نسخه pc فرق داره.ولی من دیدم که بعضی از دوستان بعضی جاها میگن که حتی نسخه کامپیوتر فیفا از نسخه کامیپوتر pes بهتره :18: میانگین امتیازهای فیفا در کامپیوتر از سایتهای مختلف که حدود 7 هستش پس pes باید از اون پایین تر باشه که این حرفو فقط افراد متعصب به چیز خاصی می زنن.
این دوستان با این حرفها می خوان فقط فضا رو خراب کنن.مسعود جان من از شما تقاضا که به این چیزا رسیدگی کنید.حالا از این تاپیک بگذریم توی تاپیکهای دیگه مثلا تاپیک pes2010 بعضی دوستان میان یه تیکه میندازن و میرن و فقط باعث بهم ریختن سایت میشن.من دوست که شما از این چیزا به راحتی نگذرید.

konami-pes
08-02-2010, 22:27
ولی خوب نیازی نیست که آدم نابغه باشه تا بفهمه فیفا نکست برتر از PES 2010 هست حتی شما می تونی با دلایلی که عرض کردم این مسئله رو تجزیه تحلیل کنی.

البته به نظر من نباید نابغه باشی تا اینو بفهمی باید از متعصبین فیفا باشی تا اینو بفهمی

این موضوع کاملا مشخصه که فیفا نکست در کل از PES بهتره و با آرمین کاملا موافقم . اگه فقط یه بار ، بازم تاکید می کنم فقط یه بار فیفا نکست رو بازی کنی دیگه یادت میره اصلا بازی به اسم PES وجود داره و سریعا PES رو از هارد کامپیوترت پاک می کنی تا الکی فضا اشغال نکنه! ( دقیقا مثل خودم )

البته این نظر شماست.کلا دوست عزیز فیفا فقط یکمی سعی میکنه مثلا استادیومهای واقعی و تیمهای واقعی و... درست کنه که pes خیلی به این چیزها توجه نمیکنه.کلا فیفا وقتی این هم خرج برای خرید لیسانس تیم ها و ... می کنه باید فروشش بیشتر از pes باشه ولی pes همیشه سعی می کنه با اینکه مثلا تیمهای زیادی رو لیسانس اونارو نمی خره ولی در عین این کمبودها که با پچهایی که میاد راحت حل میشه سعی می کنه هر سال بازی کاملی درست کنه که البته شاید بعضی منتقدین یا بهتر بگم منتقدین متعصب فیفا از این بازی شاید خوششون نیاد...

فیفا به خاطر لیسانس تیمها و ورزشگاه ها و ... نیست که فروشش بیشتره بلکه به خاطر گیم پلی روان و گرافیک محشری هستش که داره و اصلا یه بازی رویایی برای هر گیمر فوتبال دوستی هستش . در گیم پلی ، فیفا نکست کاملا PES رو شکست داده. منتقدین به این دلیل از PES خوششون نمیاد چون وقتی بازی بهتری هستش دلیلی نداره از بازی ضعیفتر خوششون بیاد. در هر صورت PES هم بازی قشنگیه و روی PC حرف اول رو میزنه اما در مقابل فیفای نکست یه بازی شکست خوردست!

مسعود جان باید ببخشید . قبول دارم اینجا جاش نبود که اینا رو بگم از این بابت شرمندم اما دلم نیومد جواب ندم

vahidgame
08-02-2010, 22:50
همین بحث ها هست که نظم تاپیکو بهم میزنه.من الان می تونم جواب بدم ولی تاپیک بهم میریزه.
ولی جدی خود شما این بحث رو شروع کردین.من فرشاد جان شما رو زیر نظر گرفتم چند پست بد توی تاپیک pes2010 دادی که باعث بهم ریختن تاپیک میشد.میگم بهتر نیست این بحث ها رو تموم کنیم؟

konami-pes
09-02-2010, 00:09
بسیار خب وحید جان ، منم بهتر میدونم که این بحث اینجا ادامه پیدا نکنه.

Masoud King
09-02-2010, 16:25
تصاویر جدید از بازی:

*نکته ای که تو یکی از تصویر ها مشخص هستش وجود بازیکنان در نیمکت ذخیره ها بود که میتونه جالب توجه باشه.

joey jordison
09-02-2010, 20:56
عجب مورد جالبی هست بازیکنان روی نیمکت ذخیره!
ای کاش این کونامی هم میتوانست یک بازی برای جام جهانی بده.....

4039
10-02-2010, 11:14
عجب مورد جالبی هست بازیکنان روی نیمکت ذخیره!
ای کاش این کونامی هم میتوانست یک بازی برای جام جهانی بده.....

ای کاش 2k فوتبال هم میساخت بعد میدیدیم آیا این دو شرکت میتونن عرض اندامی دربرابرش داشته باشن .
مهران جان کل پرسنل کونامی در داخل و خارج این شرکت 400 نفر بیشتر نمیشن با این بضاعت دیگه بیشتر از این توان ندارن که توی یک سال دو نسخه بیرون بدن .
همین چند ماه پیش یکی از کارمندان کونامی میگفت اینقدر حجم کار زیاده که شبای دیر وقت میریم خونه حالا شما این شرکتو با EA مقایسه کن .....

joey jordison
10-02-2010, 14:24
سلام حسین عزیز......
خوب منم نگفتم حتما بسازه که گفتم ای کاش میتوانست(اگه میتوانست کی بدش میومد یک بار دیگه فوتبال کونامی را بازی کنه)
جان مادرشون فقط دیگه دست از سر این چهره سازی بر دارند تو شماره بعدی و هدفشون ساخت انیمیشن باشه برای بازی(سال گذشته هم همه چیز داشتن میمردن انیمیشن زیاد بسازن!اون که زیاده طرفدار PES هر کدام را میاوردن ادای یک بازکن را در بیارن چقدر خوب میشد اما به نظر خودشون نمیخوان حالا چرا خدا داند و خودشان!
من در تعجب هستم کونامی در سال فوقش 2 یا 3 تا بازی اصلی بده بیرون که یکیش همین PES هست خب بابا بیاید قشنگ براش زحمت بکشین دیگه
2k انصافا هم پولشو داره هم قدرتشو داره از این EA هم بهتر کار بلد هستش!ولی چرا بازی فوتبال نمیسازه نمیدونم!با شروع به کار 2K هر دو شرکت فکر کنم براشون طرفدار نمونه!
در مورد این بازی جام جهانی هم باید بگم به نظر میرسه اتمسفر و اون شور و حال جام جهانی را قشنگ به تصویر بیارن!
به نظر من از اونجا که سازنده PC سال قبل گفته بود شماره بعدی با موتور جدید برای PC ساخته خواهد شد امسال از دادن نسخه PC این بازی صرف نظر کردن تا وقت بیشتری برای ساخت بازی برای PC داشته باشن

vahidgame
10-02-2010, 14:43
سلام حسین عزیز......
خوب منم نگفتم حتما بسازه که گفتم ای کاش میتوانست(اگه میتوانست کی بدش میومد یک بار دیگه فوتبال کونامی را بازی کنه)
جان مادرشون فقط دیگه دست از سر این چهره سازی بر دارند تو شماره بعدی و هدفشون ساخت انیمیشن باشه برای بازی(سال گذشته هم همه چیز داشتن میمردن انیمیشن زیاد بسازن!اون که زیاده طرفدار PES هر کدام را میاوردن ادای یک بازکن را در بیارن چقدر خوب میشد اما به نظر خودشون نمیخوان حالا چرا خدا داند و خودشان!
من در تعجب هستم کونامی در سال فوقش 2 یا 3 تا بازی اصلی بده بیرون که یکیش همین PES هست خب بابا بیاید قشنگ براش زحمت بکشین دیگه
2k انصافا هم پولشو داره هم قدرتشو داره از این EA هم بهتر کار بلد هستش!ولی چرا بازی فوتبال نمیسازه نمیدونم!با شروع به کار 2K هر دو شرکت فکر کنم براشون طرفدار نمونه!
در مورد این بازی جام جهانی هم باید بگم به نظر میرسه اتمسفر و اون شور و حال جام جهانی را قشنگ به تصویر بیارن!
دوست عزیز باز بحث الکی راه نداز.شما اگه دوست نداری میتونی pes بازی نکنی.اصلا چه دلیلی داره توی این تاپیک به مقایسه بپردازین.من منظورتون از چهره سازی pes واقعا نفهمیدم:18::18::18: من حرفهای دیگه رو نمیزنم.ولی نمیدونم چرا هر کسی توی هر تاپیک به pes توهین کنه و اونو بکوبه عیب نداره ولی یه اشکال کوچک از فیفا گرفتن عیب داره!!!!!!!!واقعا انصافاتون رو برم:2:

4039
10-02-2010, 14:55
سلام حسین عزیز......
به نظر من از اونجا که سازنده PC سال قبل گفته بود شماره بعدی با موتور جدید برای PC ساخته خواهد شد امسال از دادن نسخه PC این بازی صرف نظر کردن تا وقت بیشتری برای ساخت بازی برای PC داشته باشن
منظور نسخه نکست PC هستش ؟ اگه اینجوری بشه که عالیه اونوقت رقابت شدیدتر میشه و این خودش عاملی میشه برای افزایش کیفیت هر دو بازی .
باید صبر کنیم ببینیم EA چی میخواد بده بیرون .

دوست عزیز باز بحث الکی راه نداز.شما اگه دوست نداری میتونی pes بازی نکنی.اصلا چه دلیلی داره توی این تاپیک به مقایسه بپردازین.من منظورتون از چهره سازی pes واقعا نفهمیدم:18::18::18: من حرفهای دیگه رو نمیزنم.ولی نمیدونم چرا هر کسی توی هر تاپیک به pes توهین کنه و اونو بکوبه عیب نداره ولی یه اشکال کوچک از فیفا گرفتن عیب داره!!!!!!!!واقعا انصافاتون رو برم:2:

وحید جان این آقا مهران از PES بازهای قدیمیه و تعصبی روی فوتبال خاصی نداره و سعی میکنه بیشتر حقیقت رو ببینه نه طرفداری کورکورانه بکنه . منظور ایشون تخریب نبود .

محمد ه ف
10-02-2010, 16:39
سلام دوستان

بازی واس PS 3 نکست هس؟

ممنون

vahidgame
10-02-2010, 16:39
وحید جان این آقا مهران از PES بازهای قدیمیه و تعصبی روی فوتبال خاصی نداره و سعی میکنه بیشتر حقیقت رو ببینه نه طرفداری کورکورانه بکنه . منظور ایشون تخریب نبود .
من منظورم ایشون نبود من کلی گفتم.من خیلی تاپیکهای دیدم که به طور قاطع متعصبان فیفا به pes توهین کردن ولی هیچ کی رسیدگی نکرده ولی تا ما یه اشکال کوچیک بگیریم به ما چیزی میگن :13:ولی انصافا گرافیک pes کارتونی هستش؟
من فکر کنم گروه مقایسه pes و فیفا الکی درست شده چون توی هر تاپیکی مقایسه این دو بازی انجام میشه.آخر این گروه هم که معلومه چی میشه بدون نتیجه گیری نهایی...

joey jordison
10-02-2010, 17:57
دوست عزیز باز بحث الکی راه نداز.شما اگه دوست نداری میتونی pes بازی نکنی.اصلا چه دلیلی داره توی این تاپیک به مقایسه بپردازین.من منظورتون از چهره سازی pes واقعا نفهمیدم من حرفهای دیگه رو نمیزنم.ولی نمیدونم چرا هر کسی توی هر تاپیک به pes توهین کنه و اونو بکوبه عیب نداره ولی یه اشکال کوچک از فیفا گرفتن عیب داره!!!!!!!!واقعا انصافاتون رو برم
دوست عزیز بنا نیست که یک بازی را بکوبیم!
میتوانید برید تاپیک PES و تک تک پستهایی که دادم را مشاهده کنید بنده خیلی هم دوست دارم که PES بازی کنم!ولی خوب دیگه باید چشم رو رو به واقعیت باز کرد!بنده پست مقایسه ای ندیدم!
منظور از طراحی چهره هم عزیز من منظور این بود که سازنده PES یک مقدار هر ساله به نظر میرسه وقت و هزینه را صرف طراحی چهره میکنه و خوب طراحی چهره PES همین الانش بهترین بازی ورزشی هست که طراحی صورت را انجام میده و حالا دیگه امسال هم قرار باشه بنا را بگذارن برای طراحی چهره باز هم همین آش هست و همین کاسه!میتوانن انرژی و وقت را جای دیگه صرف کنن!

منظور نسخه نکست PC هستش ؟ اگه اینجوری بشه که عالیه اونوقت رقابت شدیدتر میشه و این خودش عاملی میشه برای افزایش کیفیت هر دو بازی .
دقیقا حسین جان من پارسال که تو فروم خود EA بودم خود سازنده بازی برای PC گفت که بازی با موتور جدیدی کار خواهد شد و خوب با توجه به تعویض موتور بازی میتوان انتظار یک بازی نسل جدید را کشید اصلا به نظر بنده همین طراحی موتور باعث شده که این بازی را ندن روی PC و الان دارن روی انجین جدید و بازی جدید کار میکنن!

Masoud King
10-02-2010, 18:15
سلام دوستان

بازی واس PS 3 نکست هس؟

ممنون
آره دوست عزیز نکست هستش!

من منظورم ایشون نبود من کلی گفتم.من خیلی تاپیکهای دیدم که به طور قاطع متعصبان فیفا به pes توهین کردن ولی هیچ کی رسیدگی نکرده ولی تا ما یه اشکال کوچیک بگیریم به ما چیزی میگن
کی به شما چیزی گفته؟
اگه من حرفی میزنم که بحث اینطوری تو این تاپیک نکنید برا همه هستش و مربوط به گروه خاصی نیست .... مربوط به همه هستش!

ولی انصافا گرافیک pes کارتونی هستش؟
اینم یه نظری هستش.... شما اگه به نظرت خلاف این هستش با منطق طرف رو قانع کن که اینطوری نیست ... نه اینکه شما هم بیای با لحن تند تر یه چیز دیگه بگی.

گروه هم انشا الله با کمک همه به جا های خوبی خواهد رسید.

ای کاش 2k فوتبال هم میساخت بعد میدیدیم آیا این دو شرکت میتونن عرض اندامی دربرابرش داشته باشن .
مهران جان کل پرسنل کونامی در داخل و خارج این شرکت 400 نفر بیشتر نمیشن با این بضاعت دیگه بیشتر از این توان ندارن که توی یک سال دو نسخه بیرون بدن .
همین چند ماه پیش یکی از کارمندان کونامی میگفت اینقدر حجم کار زیاده که شبای دیر وقت میریم خونه حالا شما این شرکتو با EA مقایسه کن .....
مطمئنا هیچ شرکتی نمیتونه بیاد بازار رو از کونامی و ea تو فوتبال بگیره... تجربه خیلی مهمه تو این بازیها که ما شا الله این دو خیلی تجربه این کار رو دارن... اگر 2k بیاد همچین کاری کنه حداقل سه سالی طول میکشه تا یتونه بشه رقیب فیفا و pes.
البته همین بازی جام جهانی رو هم تیم سازنده فیفا داره میسازه
به نظر من تنها موردی که اعث میشه فیفا و pes کامل نباشن همین انتشار سالیانه هستش..

این کار از ea بعیده... منکه میگم سال دیگه میان به قول خودشون گرافیک نکست رو به بازی اضافه میکنن.. منکه چشمم آب نمیخوره تا دو سال دیگه نسخه pc چیز مالی بشه!

منکه به این 2010 FIFA World Cup به عنوان فیفا 10.5 نگاه میکنم و مطمئنا مواردی جدید و بهبود های زیادی باید توی این بازی نمایان بشه... خیلی منتظر این بازی هستم که ببینم چی می خواد بشه!

4039
10-02-2010, 19:01
مطمئنا هیچ شرکتی نمیتونه بیاد بازار رو از کونامی و ea تو فوتبال بگیره... تجربه خیلی مهمه تو این بازیها که ما شا الله این دو خیلی تجربه این کار رو دارن... اگر 2k بیاد همچین کاری کنه حداقل سه سالی طول میکشه تا یتونه بشه رقیب فیفا و pes.
البته همین بازی جام جهانی رو هم تیم سازنده فیفا داره میسازه
به نظر من تنها موردی که اعث میشه فیفا و pes کامل نباشن همین انتشار سالیانه هستش..

این کار از ea بعیده... منکه میگم سال دیگه میان به قول خودشون گرافیک نکست رو به بازی اضافه میکنن.. منکه چشمم آب نمیخوره تا دو سال دیگه نسخه pc چیز مالی بشه!

منکه به این 2010 FIFA World Cup به عنوان فیفا 10.5 نگاه میکنم و مطمئنا مواردی جدید و بهبود های زیادی باید توی این بازی نمایان بشه... خیلی منتظر این بازی هستم که ببینم چی می خواد بشه!

کاملا درسته خیلی کار داره یک شرکت تجربه اندوزی کنه اگه 2K از همین امسال هم شروع کنه تا نسل بعد هم نمیتونه حرفی برای گفتن داشته باشه ( تازه با وجود اینکه تخصصش فقط بازیهای گروهی ورزشیه ) اما بالاخره بعد از چند سال کم کم جای خودشو باز میکنه و اصلا خود استارت اینکار زنگ خطر رو برای کونامی و EA به صدا درمیاره چون رقیب همچنین دست و پا بسته هم نیست . یادمون نره 2K SPORTS برای ساخت محصولاتش از بهترین و به روز ترین موتورهای و میان افزارها استفاده میکنه .
در مورد انتشار سالیانه هم من کاملا موافقم اگه دو سال یکبار بازی منتشر میشد بسیاری از باگها و ایرادات بازی برطرف میشد تجربه بقیه بازیهای دوسالانه و یا سه سالانه این مساله رو تایید میکنه مثل تنیس ها و موارد دیگه .
من با وجود اینکه کنسول ندارم اما حقیقتا از پیشرفتهای فیفا خیلی خوشحال میشم چون این پیشرفتها سبب میشه کونامی برای محصولی بهتر بیشتر تلاش کنه و این دور خودش باعث ارتقاء کیفیت محصول هر دو شرکت میشه .

konami-pes
10-02-2010, 19:23
پست من اینجا حذف شده؟؟؟!!! میشه دلیلش رو بدونم؟؟!!!!!!!:41:

Spaniuly
11-02-2010, 09:44
دوست عزیز اگر شما اینارو مطرح نمی کردی مطمئن باش من هم این چیزارو نمی گفتم.مثل اینکه دوستمون یعنی underali این حرفها رو شروع کرد وگرنه من که کاری نداشتم.شما کلا دوست عزیز چند دفعه هم توی تاپیک pes یه سری حرفهایی زدی که واقعا شاید جاش اون جا نبود ولی من تا حالا توی تاپیک fifa هیچ وقت بحث مقایسه ای مثل شما مطرح نکردم.در کل شما دوست داری الکی یه تاپیک بهم بریزه وگزنه توی گروه اینارو مطرح می کردی و من اون جا جواب می دادم

البته وحید جان من تا قبل پست های 5 و 6 این تاپیک پستی ندیدم که به مقایسه فیفا و PES بپردازه ولی شما در پست 5 این تاپیک بحث رو شروع کردی حالا میای و ادعا می کنی که بحث رو من یا شخص دیگه شروع کرده؟ من هدفم از اون پست بلند بالا خاتمه دادن به این بحث بود ولی برای شما ظاهرا بحث تولدی دوباره یافت در هر صورت.

امیدوارم که کمی عادلانه برخورد کنی و کمی با انصافانه قضاوت کنی. شما اعتقاد داری فیفا نکست از PES ضعیف تره در حالیکه اصلا فیفا 10 نکست رو بازی نکردی و ندیدی. انتظار داری دیگران چه فکری بکنن در مورد قضاوت شما؟

این متن پست 5 این تاپیک هست که شما با دست خط خودت نوشتی غیر از اینه؟

ولی کلا فیفا دوست الکی یه فروش بکنه و مثلا هر وقت یه جام جهانی یا مثلا جام ملتهای اروپا باشه یه شماره منتشر می کنه.فقط کم مونده برای جام ملتهای آسیا و جام ملتهای آفریقا هم یه شماره منتشر کنه:31::31: البته دوستان فکر نکنید از مخالفان فیفا هستم ولی واقعا اگر برای کامپیوتر میومد من به هیچ وجه اونو نمی گرفتم و حاظر بودم با PES 2010 جام جهانی رو بازی کنم ولی با اون بازی نکنم.البته بازم میگم من نمیخوام مقایسه کنم چون یه گروه مخصوص اون هستش.بحث من این که مثلا این بازی که میخواد منتشر بشه خیلی با همون فیفا 10 نداره و شاید یه سری چیزهای جزئی مثل استادیوم و تماشگران جدیدی داشته باشه.

به هر حال شما برای خودت وجهه خاصی داری و توی این مدت که ضو شدی توی این فروم من شاهد فعالیت مثبت تو بودم. و تحسین می کنم همه این حرفام هم به این دلیل بود که با این قضاوت های نا عادلانه و غیر منطقی این وجهه خوب رو لکه دار و خدشه دار نکنی این فقط یه توصیه دوستانه بود تصمیم نهایی با خودت هست عزیزم. من هم PES 2010 رو بازی کردم هم PES 2009 رو تا دلت بخواد هم فیفا نکست و هم فیفا کارنت پس مطمئن باش خیلی بهتر از کسانی می تونم قضاوت کنم که برخی از این ها رو اصلا ندیده. و این رو هم بدون از هیچ کدوماین شرکت ها پولی نمی گیرم. درست مثل همه سایت های گیم که وجهه براشون مهم تر هست واقعا بچگانه ترین حف اینه که کسی ادعا کنه فیفا داره پول میده به سایت ها که نمره بدن بهش. به هر حال...

امیدوارم این بحث همین جا خاتمه پیدا کنه. بازخوردی به این پست داده نشه فکر می کنم قضیه به خوبی حل میشه. امیدوارم بقیه بچه ها هم با این حرف من موافق باشن که بحث خاتمه پیدا کنه

vahidgame
11-02-2010, 11:47
البته وحید جان من تا قبل پست های 5 و 6 این تاپیک پستی ندیدم که به مقایسه فیفا و PES بپردازه ولی شما در پست 5 این تاپیک بحث رو شروع کردی حالا میای و ادعا می کنی که بحث رو من یا شخص دیگه شروع کرده؟ من هدفم از اون پست بلند بالا خاتمه دادن به این بحث بود ولی برای شما ظاهرا بحث تولدی دوباره یافت در هر صورت.
دوست عزیز باور کنید من توی پست 5 چیز خاصی نگفتم.من فقط گفتم که اگه قراره این بازی مثل فیفا 10 برای کامپیوتر کارنت باشه همون بهتر که منتشر نشه و من اگر کارنت باشه اونو بازی نمی کنم.من توی اون پست گفتم اصلا کاری به مقایسه ندارم.تو این تاپیک من خودم چند تا پست مقایسه ای دیدم.

شما اعتقاد داری فیفا نکست از PES ضعیف تره در حالیکه اصلا فیفا 10 نکست رو بازی نکردی و ندیدی. انتظار داری دیگران چه فکری بکنن در مورد قضاوت شما؟
من هیچ وقت همچنین چیزی نگفتم.من منظورم اینه که فاصله این دو بازی خیلی زیاد نیست و هر کدام از یه لحاظی برتری دارن و من قبول دارم از لحاظ گیم پلی فیفا برتر هستش ولی باید قبول کرد هنوز این دو بازی کامل کامل نشدن.من فیفا نکست رو بازی کردم ولی خیلی زیاد نه و مثل شما حرفه ای شاید نباشم.به نظر من هم یه سری برتری ها نسبت به pes داره ولی دوست عزیز خواهشا هیچ وقت دیگه نگید که فیفا کارنت از pes بهتر است.من از شما واقعا تقاضا میکنم این کار رو نکنید:20: من خودم که زیاد کاربر فعالی نیستم ولی من با چند تا از کاربران فعال صحبت کردم گفتن که این حرف که فیفا کارنت از pes قوی تر هستش خیلی خنده دار هست.من خودم هر سال pes رو بالای 1000 ساعت بازی می کنم و همه ریزه کاری های اونو می فهمم و هر نقصی داشته باشه رو درک می کنم و الان مثلا نقصهای این شماره رو می دونم و دوست عزیز باور کنید من تعصب به این بازی ندارم.ولی اگر من یه کنسول بازی داشتم شاید بهتر بود چون دیگه لازم نبود خونه کسی برم و فیفا رو بازی کنم:31:ولی با فیفا نا آشنا هم نیستم.
من بحثی ندارم ولی تقاضا دارم که حداقل این بحث ها رو توی گروه مطرح کنید و سعی کنید که اون گروه فعالتر بشه.

Spaniuly
11-02-2010, 14:07
دوست عزیز خواهشا هیچ وقت دیگه نگید که فیفا کارنت از pes بهتر است.من از شما واقعا تقاضا میکنم این کار رو نکنید

یک جا از صحبت های من پیدا کنید که گفته باشم فیفا 10 کارنت از PES برتر هست

معلوم میشه که پست های من رو درست مطالعه نمی کنید

عین جمله ای که من گفتم:

بعضی نکته سنج ها با دلایل رقابت بین PES و فیفا (پلتفورم PC) فیفا 10 رو برنده می دونند ولی من به شخص معتقدم PES 2010 بهتر از فیفا 10 کارنت هست. ولی خوب نیازی نیست که آدم نابغه باشه تا بفهمه فیفا نکست برتر از PES 2010 هست حتی شما می تونی با دلایلی که عرض کردم این مسئله رو تجزیه تحلیل کنی

قبلش هم اشاره کرده بودم که فیفای کارنت هم اونقدر ضعیف نیست و حتی می تونه با PES رقابت کنه ولی توی بعضی از جلوه های بصری کم میاره ولی گیم پلی جالب تری داره ولی به روانی PES یا فیفا نکست نیست.

در هر صورت امیدوارم که بحث خاتمه پیدا کنه

Spaniuly
11-02-2010, 18:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های بزرگ نمایی

Masoud King
11-02-2010, 19:17
چیزی که مشخصا سیستم نورپردازی بازی بهبود پیدا کرده و این نوید موضوع بازی واقعی تر جلوه خواهد داد... تو عکس های زیر این موضوع بهبود نورپردازی واضحه:
چمن بازی هم چشم نواز تر شده و بهتر به چشم میاد.

کلا تو عکسا گرافیک بازی بهتر شده و بازی شکیل تر به نظر میاد!

konami-pes
11-02-2010, 19:52
این بازی به تاریخ ایران کی میاد؟

محمد ه ف
11-02-2010, 20:03
این بازی به تاریخ ایران کی میاد؟
اگر اشتباه نکنم اردیبهشت ماه

اگه هم اشتب گفتم دوستان تصحیح کنن

با تشکر

Spaniuly
11-02-2010, 23:27
بله ششم - هفتم اردیبهشت ماه سال 89 میاد

konami-pes
12-02-2010, 00:22
نسخه دمو داره این بازی یا نه؟ چون معمولا EA قبل از انتشار بازی نسخه دمو رو ارائه میده .

Spaniuly
12-02-2010, 13:55
نسخه دمو داره این بازی یا نه؟ چون معمولا EA قبل از انتشار بازی نسخه دمو رو ارائه میده .

فعلا که خبری مبنی بر این مسئله منتشر نشده ولی طبق معمول باید باشه تا حالا نشده که دمو نده EA Sports برای فوتبال هاش

Mehdi.ss
13-02-2010, 19:15
اینم یه سری عکس دیگه

منبع

کاش برای pc هم می اومد

underali
14-02-2010, 11:07
این یک فیلم از بازیه واقعا باحاله
برای بخش

برای دانلود
باحجم 13mb

UP-SNAKE
15-02-2010, 23:11
بچه ها نسبت به فيفا 10 چه تغييراتی کرده از لحاظ game play

dani.la10
19-02-2010, 16:29
سلام
دوستاني كه اين فيلم رو ديدن چيز جديد و جالبي توش بود؟

MHSou
19-02-2010, 18:30
بچه ها نسبت به فيفا 10 چه تغييراتی کرده از لحاظ game play

سلام؛
یکی‌ از تغییرات عمده این بوده که مثلا شوت‌های چیپ که در فیفا ۱۰ به راحتی‌ گل می‌شدن، الان به سختی وارد دروازه میشن!

فعلا فقط همین اطلاعات جزیی منتشر شده و باید منتظر صحبتای دیگر سیمون (سازندهٔ بازی) شد.

:11:

MHSou
19-02-2010, 19:10
سلام؛

هفته پیش، یک مصاحبه با سیمون هامبر، سازنده بازی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی قرار گرفت که هم اکنون لینک دانلود اون رو برای شما می ذارم.

دانلود از:

دانلود از:

به زودی!

ترجمه به فارسی:

ما امروز در استمفورد بریج هستیم تا 27 امین بازی جام جهانی رو ارائه کنیم. این اولین باریه که ما به طور عمومی بازی رو به مردم نشون میدیم تا با هم بازی کنن و لحظات خوبی داشته باشن، بزرگترین چیزی که ما روش کار کردیم جام جهانی آنلاین هست و این برای اولین باره که شما می تونید تورنمنت ها و رقابت ها رو به صورت آنلاین به دست بیارین و در گروهای مختلف با هم رقابت کنید تا نفر اولی باشید که از گروه 4 نفره خودتون انتخاب میشه. پس باید به اطرافتون نگاه کنید قبل از اینکه به کسب عنوان قهرمانی بیندیشید. جام جهانی آفلاین شامل 199 تیم هست که شما می تونید از رقابت های مقدماتی از هر کجای دنیا که بخواین سفرتون رو شروع کنید، از فرانسه یا حتی ایرلند، یا حتی شما می تونید ایرلند رو انتخاب کنید و به صورت آنلاین جام جهانی رو بازی کنید.

مهم ترین مود جام جهانی آنلاین مود جدال ها هست که مشخص می کنه چه کشوری که سایرین برتره. شیوه کار این مود اینه که شما وقتی تیمی رو انتخاب می کنید، با بردن بازی ها امتیاز می گیرید و به کشورتون کمک می کنید که رتبه خودشو افزایش بده.

ما سعی کردیم که تیم های کاملی رو توی جام جهانی داشته باشیم، گیم پلی بازی هم از خانواده بازی های فیفا هست. ما بیشتر تغییراتی کلی و عمومی رو به وجود بیاریم.

ما 10 استادیوم جدید آفریقایی داریم، که همه اونا با تمام جزئیات ساخته شدن و فینال هم یه فینال خوب خواهد بود، ما پرچم دار داریم تا پرچم های کشورا رو نگه دارن، تماشاگرا جیغ و داد می کنن، تماشاگرای سه بعدی که بسیار خوب طراحی شدن و تیمشون رو تشویق می کنن. برای اولین بار، خانم ها یکی از ویژگی های این بازی ما هستن. مثلا شما تو بازی یه خانم رو می بینید که لباس ها رنگارنگ پوشیده تا جام جهانی رو زیبا تر کنه، من مطمئنم که شما موافقین!

سلطان التوم، نماینده سایت فیفا ساکر بلاگ: می دونید، خوبی جام جهانی اینه که بازیش کنید، شفافیتش، تماشاگرا، تغییراتی که توی بعضی از جلوه های گرافیکی بازی اعمال شده، پس ما شاهد یه بازی خیلی عالی هستیم.

ارلاندو لویس، نماینده سایت فیفا اینفورمر: همه چیز خوب شده، گیم پلی بهتر شده، اینترو های اول بازی بهتر شدن، آدم از انجام بازی بیشتر لذت می بره، بیشتر بازی می کنه، جام جهانی خیلی خوب طراحی شده، مثله اینه که شما برای جام جهانی واقعی بلیت های مجانی داشته باشید.

دن ویتس، نماینده سایت سویت پچ: به نظر من مردم بیشتر می تونن از این بازی لذت ببرن.

UP-SNAKE
20-02-2010, 00:18
آقا اين راسته که ميگن فيفا 11 واسه pc هم next-gen مياد؟ ، و اينکه engine ش رو عوض کردن؟

Yi Yi
20-02-2010, 00:30
نه. چیزی رسما اعلام نشده.

MHSou
28-02-2010, 03:05
آقا اين راسته که ميگن فيفا 11 واسه pc هم next-gen مياد؟ ، و اينکه engine ش رو عوض کردن؟

مصاحبه های EA قبل از ریلیز فیفا08 این حرفو تأیید نی کنه، اما هنوز چیزی معلوم نیست، چون 3 سال پیش کجا و الان کجا!

maximiliyanus
28-02-2010, 13:42
سلام ...
IGN 4تا ویدویوی کوتاه از گیم پلی بازی اراده داده توضیح زیادی ندارم خودتون باید با چشم تغییراتو و ببینید در کل میتونم بگم حس واقعی جام جهانی رو خیلی خوب به نمایش میزاره ...

Little Sparrow
04-03-2010, 21:23
New Screenshots:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از راست به چپ:

Abas1100
05-03-2010, 12:24
سلام یه جورایی چمن مثل چمن PES شده که زیاد جالب نشده ولی بازی جام جهانی یه خوبی که داره اینه که روی گرافیک خیلی کار میشه چون تعداد تیما کمن

maximiliyanus
05-03-2010, 20:22
اتفاقا بحث سر اینه که یکی از نکات مثبت و پیشرقت این بازی چمنشه !!!

underali
07-03-2010, 10:54
ميدونيد فرق چمن فيفا 10 با جام جهاني چيه
فيفا 10 رو انگار داري از تلويزيون نگاه ميكني
ولي جام جهاني رو فكر ميكوني خودت داخل استاديوم هستي
خدايش چمنش آخرشه حتي از pes بهتر شده

Masoud King
08-03-2010, 14:16
تریلر جدید بازی:

HD...26MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SD..9MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تریلر واقعا زیباست...واقعا
یه نگته جالب هم که معلوم بود استیل های متفاون برای پنالتی زدن هست... تو این تریلر بالاک وقتی می خواد پنالتی بزنه یکم مکس میکنه... دو نسخه های قبلی همچین موارد نبود!
این قسمت هایی هم که میره تو تماشا گرا و خوشحالی و افسوسشون رو نشون میده هم خیلی جالب توجه هستش!
نسون دادن مربی هم مثه یورو 2008 هستش!
خلاصه همه چیز بیشتر از فیفا 10 هستش!

MHSou
08-03-2010, 22:39
تریلر جدید بازی:

HD...26MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fdownload%2F62766%2Ft_fifawcsa_worldcup_hd.mov )
SD..9MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a_worldcup.mov)

تریلر واقعا زیباست...واقعا
یه نگته جالب هم که معلوم بود استیل های متفاون برای پنالتی زدن هست... تو این تریلر بالاک وقتی می خواد پنالتی بزنه یکم مکس میکنه... دو نسخه های قبلی همچین موارد نبود!
این قسمت هایی هم که میره تو تماشا گرا و خوشحالی و افسوسشون رو نشون میده هم خیلی جالب توجه هستش!
نسون دادن مربی هم مثه یورو 2008 هستش!
خلاصه همه چیز بیشتر از فیفا 10 هستش!

سلام؛

ببخشید که پست میدم ولی خیلی عالیه، همه چیز عالیه تو این بازی

:19:

Spaniuly
08-03-2010, 22:55
توی تریلر کاملا مشخص هست که EA می خواد نشون بده که چطور تماشاگران حاضر در ورزشگاه ابراز احساسات می کنن خیلی جالب هست. واقعا EA می خواد یه سنگ تموم توی فوتبال سیمولیشن به جای بذاره... فقط می تونم بگم با دیدن تریلر جیگرم حال اومد واقعا سیمولیشن یعنی این یک شبیه ساز کامل از دنیای فوتبال... EA واقعا داره برای محصولات فوتبالش که برای کنسول هاست سنگ تموم می ذاره... البته به همون اندازه که داره دلبری می کنه از گیم خور ها کفر عشق PC گیمر ها رو هم بالا میاره با این کارش امیدوارم دست از لجبازیش برداره و برای PC هم در سال 2010 فوتبال نکست جنریشن ارائه بده. البته مبرهن هست با این کار PES از صحنه خارج میشه... امیدوارم کونامی کمی احساس خطر کنه و برای PES 2011 مایه بیشتری بذاره چون داره از کورس عقب می افته و این به ضرر گیمر ها هست. من امیدوارم رقابت ادامه پیدا کنه بین این دو کمپانی...

در هر صورت دست مسعود درد نکنه بابت خبر و تریلر فاز داد... توصیه می کنم که حداقل با فرمت SD دانلود کنید تریلر رو... بخصوص برای کسانی که تا حالا فیفا نکست رو ندیدن و فکر می کنن محصول اولتیمیت فیفا همون فوتبال PC و کارنت هست.

MHSou
09-03-2010, 18:26
سلام؛

طبق همون روالی که در ترجمه مجله ویژگی های بازی برگرفته از سایت بازی در فیفا 10 داشتم، در روز های بعدی هم ویژگی های نسخه های نکست و PSP رو هم قرار خواهم داد.

دانلود از:

توجه: در صورت وجود هرگونه ایرادی مرا از طریق پروفایل مطلع کنید.

تاریخ قرار دادن ویژگی های دیگر کنسول ها:

1. نسخه نکست (XBOX360 & PS3): پنج شنبه، بیستم اسفند 1388، مصادف با یازدهم مارچ 2010 (2 روز دیگر)

2. نسخه PlayStation Portable: جـمعه، بیست و یکم اسفند 1388، مصادف با دوازدهم مارچ 2010 (3 روز دیگر)

با تشکر

RAMB0o0
09-03-2010, 18:59
شما بازی کنین مام حسرت شو میخوریم:19:

Masoud King
10-03-2010, 23:32
ودئوی جدید از بازی که سیستم پنالتی بازی رو توضیح میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p4?rs=150&e=1268510345&h=c93c6504dc714e2d52c9600c1deaa916&file=169_fifa_world_cup_2010_x360_feature_030910.i pod.mp4

MHSou
11-03-2010, 03:58
ودئوی جدید از بازی که سیستم پنالتی بازی رو توضیح میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p4?rs=150&e=1268510345&h=c93c6504dc714e2d52c9600c1deaa916&file=169_fifa_world_cup_2010_x360_feature_030910.i pod.mp4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] espot.com%2Fd4%2Fgsc%2F2010%2F03%2F169_fifa_world_ cup_2010_x360_feature_030910.ipod.mp4%3Frs%3D150%2 6e%3D1268510345%26h%3Dc93c6504dc714e2d52c9600c1dea a916%26file%3D169_fifa_world_cup_2010_x360_feature _030910.ipod.mp4)

سلام دوستان؛

همونطور که در این تریلر دیدید کشورمون هم در این بازی حضور داره!

MHSou
13-03-2010, 04:46
با سلام و عرض ادب؛

با عرض پوزش به خاطر تأخیر در قرار دادن این مطلب، دلیل این تأخیر را بهینه سازی فروم می دونم.

دانلود از:

امروز، 22 اسفند 1388، ساعت 20:30 ویژگی های نسخه XBOX360 قرار داده خواهند شد.

فــردا، 23 اسفند 1388، ساعت 00:30 ویژگی های نسخه PSP قـــــــــرار داده خواهند شد.

باتـشـکر

B3HZ@D
13-03-2010, 05:02
جناب این فایلی که برای دانلود گذاشتی توضیحاتش فارسیه یا انگلیسی؟!

MHSou
14-03-2010, 04:42
جناب این فایلی که برای دانلود گذاشتی توضیحاتش فارسیه یا انگلیسی؟!

سلام؛

دوست عزیز این مطالب از سایت بازی ترجمه شده و به صورت فارسی در اختیار شما قرار گرفته است.

:10:

---------- Post added at 06:42 AM ---------- Previous post was at 06:39 AM ----------

با سلام؛

از تأخیر به وجود آمده پوزش می خواهم؛

دانلود از:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود ویژگی های نسخه پی اس پی تا دقایقی دیگر.

MHSou
14-03-2010, 05:09
سلام؛

و این هم از آخرین قسمت این مجموعه!

دانلود از:

در صورت بروز هرگونه اشکالی در لینک ها، از طریق پروفایل مرا مطلع کنید.

MHSou
27-03-2010, 22:40
سلام؛

بنا بر اطلاعات منتشر شده در بازی استادیوم های زیر حضور خواهند داشت:

10 استادیوم جام جهانی شامل:

FNB Stadium
Moses Mabidha Stadium
Green Point Stadium
Ellis Park Stadium
Loftus Versfield Stadium
Free State Stadium
Nelson Mandela Bay Stadium
Peter Mokaba Stadium
Mbombela Stadium
Royal Bafokeng Stadium

3 استادیوم لایسنس شده شامل:

Amsterdam Arena
New Wembley
Olympiastadion

0 استادیوم ساختگی

MHSou
27-03-2010, 23:19
سلام؛

در این ویدیو که رسمی نمی باشد، شما می توانید چیدمان منو ها و همچنین ثانیه هایی از گیم پلی بازی را ببینید.

دانلود از:

لینک کمکی:

hacpdvp
28-03-2010, 17:58
در مورد این بازی نمیدونم ولی بازی های مناسبتی EA مثل یورو یا اون بازی لیگ قهرمانانی که منتشر کرد خیلی بد بود

MHSou
28-03-2010, 18:26
سلام؛

طبق اطلاعات به دست آمده، وجود آهنگ های زیر در بازی قطعی می باشد:

ONES WHO FLY TWOS WHO DIE - JONATHAN BOULET
SAY HEY (I LOVE YOU) - MICHAEL FRANTI & SPEARHEAD
WAVIN' FLAG - K'NAAN
OH YEAH - GANG OF INSTRUMENTALS
WINNER - KID BRITISH
FRAGMENT EIGHT - KENNETH BAGER EXPERIENCE...
AFRICA SOCCER FEVER - ROCKY DAWUNI
unknown title - THE STEREO MCS
unknown title - MIIKE SNOW
unknown title - band/artist from Belgium with "aim" at the end

در مورد این بازی نمیدونم ولی بازی های مناسبتی EA مثل یورو یا اون بازی لیگ قهرمانانی که منتشر کرد خیلی بد بود

سلام؛

دوست عزیز اگه نظرات دیگران رو هم بپرسید، فکر نمی کنم به همین جواب برسید، به خصوص در مورد یورو 2008.

sinak3
29-03-2010, 11:07
تصاویر منتشر شده از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک بزرگنمایی:

منبع:

MHSou
30-03-2010, 17:48
سلام؛

تصاویر جدید بازی با اندازه های نسبتا کوچک تر رو در زیر می تونید ببینید (جهت دیدن تصاویر با اندازه واقعی به پایین صفعه مراجعه کنید.) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن طبق آخرین اخبار به دست آمده سیمون هامبر، سازنده بازی عنوان کرده اطلاعات دموی بازی به زودی اعلام خواهد شد.

نکته دیگر این که طبق سخنان مسئولان ایرفو، سیمون هامبر دلیل عدم انتشار این بازی به روی کامپیوتر های خانگی را تصمیم خود شرکت EA عنوان کرده. او در ادامه افزوده است: منتشر نشدن بازی به روی PC، ارتباطی به تیم سازنده بازی ندارد.

MHSou
30-03-2010, 18:55
سلام؛

اینم هم پیشنمایشی که ایرفو آماده کرده بود با دو کیفیت:

Spaniuly
30-03-2010, 19:29
هادی تو فوق العاده ای پسر واقعا اخبار جالبی گذاشتی ازت واقعا متشکرم. نمی دونم میشه که امسال پائیز فیفا رو روی PC نکست ببینیم یا نه ولی کلا دارم وسوسه میشم بم کنسول بخرم. نمی دونم شایدم یه یه هفته ای به خاطر این بازی کرایه کنم. واقعا. EA ظلم کرد که این بازی رو برای PC ارائه نکرد. نمی دونم این کار چه معنی می ده

MHSou
30-03-2010, 21:12
سلام؛

پیش نمایش دیگری از بازی که شامل مصاحبه ای با سیمون هامبر میشه، با سه کیفیت آماده دانلود می باشد:

نکته: دلیل وجود نداشتن ویدیو از گیم پلی بازی، اجازه ندادن EA برای انجام این کار بوده، چه در این ویدیو و چه در ویدیوی قبلی.

MHSou
31-03-2010, 17:55
سلام؛

لیست رتبه تیم ها بر حسب ستاره (این لیست ناقص می باشد):

تیم های 5 ستاره (دفاع، میانی، حمله)
انگلیس (82,81,83)
آلمان (81,81,81)
آرژانتین (84.81.79)
برزیل (84,77,82)

تیم های 4.5 ستاره
ساحل عاج (80,77,77)

تیم های 4 ستاره:
یونان (75,74,73)
شیلی (76,75,73)
غنا (75,77,72)
نیجریه (76,73,74)

تیم های 3.5 ستاره
الجزایر (72,73,73)
مصر (74,72,70)

تیم های 3 ستاره
آلبانی (66,67,62)
بولیوی (70,64,65)
توگو (70, 63, 64)
بورکینا فاسو (70, 64, 65)
گینه (70,64,65)

2.5 Stars
بنین (62,67,64)

تیم های 2 ستاره

تیم های 1.5 ستاره

تیم های 1 ستاره
نیجر (62,54,52)

تیم های 0.5 ستاره
آنگویلا-با آنگولا اشتباه نشه! (45,44,45)
افغانستان (55,49,54)
پاکستان (54,49,52)
ساموای آمریکا (43,39,40)
ساموا (49,43,46)

آخرین اخبار حاکی از بازگشت مود Captain Your Country که در یورو 2008 بود به این بازی هستند. "حرفه ای مجازی خود را از فیفا 10 وارد رقابت کنید و برای افتخار آفرینی آماده شوید!"

خبر دیگر نیز اضافه شدن یک مود جدید به نام Story Of Qualifying / Story Of the Finals است. "برای مثال بازی دو تیم در جام جهانی به ضربات پنالتی می کشد، شما چند ساعت بعد، می توانید با دانلود آن مسابقه، تلاش خود را برای تغییر نتیجه انجام دهید.

MHSou
31-03-2010, 18:39
سلام؛

دومین تریلر رسمی بازی امروز برای دانلود به روی وب قرار گرفت.

این ویدیو با دو کیفیت آماده دانلود می باشد:

MHSou
01-04-2010, 21:08
سلام؛

این هم یک لیست از مربی هایی که وجودشون در بازی تأیید شده (این لیست ناقص می باشد):

باب بردلی - ایالات متحده آمریکا
کارلوس دونگا - برزیل
فابیو کاپلو - انگلیس
یوآخیم لو - آلمان
دیه گو آرماندو مارادونا - آرژانتین
مارکوس بیلسا - شیلی
ریموند دومنک - فرانسه
اسلاوان بیلیک - کرواسی

MHSou
01-04-2010, 21:58
سلام؛

این هم از لیست رسمی تیم های موجود در بازی:

افغانستان، آلبانی، الجزیره، ساموای آمریکا، آندورا، آنگولا، آنگویلا، آنتیگوا و باربودا، آرژانتین، ارمنستان، آروبا، استرالیا، اتریش، جمهوری آذربایجان، باهاماس، بحرین، بنگلادش، باربادوس، بلاروس، بلژیک، بلیز، بنین، برمودا، بولیوی، بوسنی و هرزگوین، بوتان، برزیل، جزایر خوشه ای بریتانیا، بلغارستان، بورکین، فاسو، بوروندی، کمبوجیه، کامرون، کانادا، کیپ ورد،جزایر کایمن، چاد، شیلی، جمهوری خلق چین، چین تایپه، کلمبیا، کوموروس، کنگو، جمهوری دموکراتیک کنگو، جزایر کوک، کاستا ریگا، ساحل عاج، کرواسی، کوبا، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، جیبوتی، دومینیکا، جمهوری دومینیکن، اکوادور، مصر، ال سالوادور، انگلیس، استوا، گینه، استونی، اتیوپی، جزایر فارو، فیجی، فنلاند، فرانسه، گابن، گامبیا، گرجستان، آلمان، غنا، یونان، گرنادا، گواتمالا، گینه آ، گینه آ بیسائه، گویانا، هاییتی، هندوراس، هنگ کنگ، مجارستان، ایسلند، هند، اندونزی، جمهوری اسلامی ایران، عراق، ایرلند، اسراییل، ایتالیا، جاماییکا، ژاپن، اردن، قزاقستان، کنیا، جمهوری دموکراتیک خلق کره، جمهوری کره، کویت، قرقیزستان، لتونی، لبنان، لسوتو، لیبری، لیبی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، ماکائو، مقدونیه، ماداگاسکار، مالاوی، مالزی، مالدیو، مالی، مالتا، موریتانی، ماروتیو، مکزیک، مولداوا، مغولستان، مونتنگرو، منتسرات، موروکو، موزامبیک، میانمار، نامیبیا، نپال، هلند، آنتیلس، کاله دونی نو، نیوزیلند، نیکاراگوئه، نیجر، نیجریه، ایرلند شمالی، نروژ، عمان، پاکستان، فلسطین، پاناما، پاراگوئه، پرو، لهستان، پرتغال، پورتوریکو، قطر، رومانی، روسیه، آرواندا، سنت کیتس و نویس، سنت لویس، سنت وینسنت و گرنادینس، ساموا، سن مارینو، عربستان سعودی، اسکاتلند، سنگال، صربستان، سیچلس، سیرا لئون، سنگاپور، اسلواکی، اسلونی، جزایر سلیمان، سومالی، آفریقای جنوبی، اسپانیا، سری لانکا، سودان، سورینامی، سوازیلند، سوئد، سوئیس، سوریه،تاییتی،تاجیکستان، تانزانیا، تایلند، تیمور لسته، توگو، تونگا، ترینیداد و توباگو، تونس، ترکیه، ترکمنستان، ترکستان و جزایر کایکوس، جزایر پراکنده ایالات متحده، اوگاندا، اکراین، امارات متحده عربی، ایالات متحده آمریکا، اروگوئه، ازبکستان، واناتو، ونزوئلا، ویتنام، ولز، یمن، زامبیا، زیمباوه

779
02-04-2010, 19:41
عجب تیم هایه چرتو پرتی داره! :دی
EA کلا هیچ جا رو ناراحت نکرده همه ی کشور ها رو گزاشته!:31:
امیدوارم یک موده درست حسابی داشته باشه تویه تابستون بترکونیم!

Alireza.M67
02-04-2010, 20:03
سلام؛

این هم یک لیست از مربی هایی که وجودشون در بازی تأیید شده (این لیست ناقص می باشد):

باب بردلی - ایالات متحده آمریکا
کارلوس دونگا - برزیل
فابیو کاپلو - انگلیس
یوآخیم لو - آلمان
دیه گو آرماندو مارادونا - آرژانتین
مارکوس بیلسا - شیلی
ریموند دومنک - فرانسه
اسلاوان بیلیک - کرواسی

آقا الکس فرگوسن هم هست ؟
اگه نباشه که من یکی اصلا بازیو به رسمیت نمیشناسم ...:20:
درسته که مربی هیچ تیم ملی نیست ولی حداقل اسمشو بذارن ، بلاخره هر چی باشه بزرگترین مربی دنیاست ...

Elendil1
02-04-2010, 20:05
آقا الکس فرگوسن هم هست ؟

فرگوسن از کی تا جالا سرمربی تیم ملی شده ؟!؟!؟

Alireza.M67
02-04-2010, 20:25
فرگوسن از کی تا جالا سرمربی تیم ملی شده ؟!؟!؟

رفیق پست من 3 خط داشتا .
چرا اینی که شما جواب دادی 2 خط داره ؟

Spaniuly
02-04-2010, 21:04
آقا الکس فرگوسن هم هست ؟
درسته که مربی هیچ تیم ملی نیست ولی حداقل اسمشو بذارن ، بلاخره هر چی باشه بزرگترین مربی دنیاست ...
شرمنده ها پس اونوقت باید پله هم توی بازی باشه چون هرچی باشه سلطان فوتبال هست...:31:
اینم دلیل بود آوردی؟:27: خوب الکس فرگوسن هم اگه مربی تیم ملی یک کشور حتی افغانستان بود شک نکن می ذاشتنش.:21:

Elendil1
02-04-2010, 21:06
رفیق پست من 3 خط داشتا .
چرا اینی که شما جواب دادی 2 خط داره ؟

والا من هیچیش رو پاک نکردم ، وقتی هم دیدم دو خط بود ، حتمآ ادیت شده :46:

779
02-04-2010, 21:14
:دی علیرضا چه دلایله خنده داری میاری!
حالا چون یک مربیه باشگاهی رو نداره کلا اصلا نمیرزه؟:18:
:دی

MHSou
02-04-2010, 21:17
شرمنده ها پس اونوقت باید پله هم توی بازی باشه چون هرچی باشه سلطان فوتبال هست...:31:
اینم دلیل بود آوردی؟:27: خوب الکس فرگوسن هم اگه مربی تیم ملی یک کشور حتی افغانستان بود شک نکن می ذاشتنش.:21:

سلام؛

فکر نکنم همه مربی ها طراحی شده باشن!

در ضمن شما می تونید لیست اچیومنت های این بازی رو در این لینک مشاهده کنید:

قسمت پشتی باکس شات بازی رو هم میتونید در اینجا مشاهده کنید:

4039
02-04-2010, 21:32
ea چطوری تونسته لایسنس و مجوز تیم کشور عزیزمون رو بگیره ؟
منم منتظر این بازی هستم ( مسعودو انداختم توی زحمت قرار شد از رفیقاش برام یک ایکس باکس آرکید تهیه کنه ). امیدوارم چند نقص موجود در گیم پلی نسخه 10 رو بخوبی گرفته باشن . چمن بازی خیلی واقعی شده و شبهات زیادی به چمن pes 2010 پیدا کرده و این خودش نوید یک بازی به یاد موندی رو میده .

MHSou
02-04-2010, 21:42
سلام؛

Alireza.M67
03-04-2010, 08:49

:دی علیرضا چه دلایله خنده داری میاری!
حالا چون یک مربیه باشگاهی رو نداره کلا اصلا نمیرزه؟:18:
:دی

من این حرفا حالیم نمیشه .
من الکس فرگوسنم رو می خوام ... :31:
----------------------------------------------------------------------
حالا اون که شوخی بود ولی یه سوال جدی داشتم :
گیم پلی بازی همون فیفا 10 هست یا تغییر کرده ؟

779
03-04-2010, 11:50
حالا اون که شوخی بود ولی یه سوال جدی داشتم :
گیم پلی بازی همون فیفا 10 هست یا تغییر کرده ؟

بله تغییراتی داشتی نسبت به Fifa 10 .
یک چند صفحه ی قبل هم EA جان گزاشتن هم مسعود جان/

MHSou
03-04-2010, 15:54
سلام؛

توجه: این ویدیو به زبان ایتالیایی می باشد، اما تصاویر خوبی را از بازی به نمایش می گذارد!

یک خبر خوش: طبق چیزهایی که در این ویدیو می بینید، وجود ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در بازی تأیید شده!

آرمین جان شما هم میتونید سانتیاگو برنابئو رو به پست اول اضافه کنین!:31:

4039
04-04-2010, 00:17
چند تصویر از منوهای داخل بازی که از ویدئوهای بالا گرفتم :

Masoud King
05-04-2010, 21:22
دیدار ایرفو با سازنده بازی جام جهانی ۲۰۱۰ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MHSou
06-04-2010, 01:46
سلام؛

اولین اطلاعات دموی بازی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی منتشر شد،

طبق گفته های شرکت EA دموی بازی تنها شامل استادیوم Durban و تیم های اسپانیا و ایتالیا خواهد شد. در این دمو شما قادر به انجام یک بازی کامل با نیمه هایی به طول 2 دقیقه هستید، تاریخ انتشار دموی بازی هشتم آپریل 2010 میلادی مصادف با جمعه بیستم فروردین 1389 هجری شمسی می باشد. شما در این دموی قادر خواهید بود درجه سختی بازی را تغییر دهید و ویدیو های خود را در جهان فوتبال EA آپلود کنید.

اولین ویدیو از دموی این بازی در سایت جهان فوتبال EA قرار داده شده که می توانید برای تماشای آن به لینک زیر مراجعه کنید:

همچنین می توانید این ویدیو را از اینجا دانلود کنید:

Yi Yi
06-04-2010, 12:04
ea چطوری تونسته لایسنس و مجوز تیم کشور عزیزمون رو بگیره ؟
مگر در این مورد مشکل خاصی وجود داره؟ در بازی FIFA World Cup 2006 هم تیم ایران وجود داشت.

4039
06-04-2010, 12:42
مگر در این مورد مشکل خاصی وجود داره؟ در بازی FIFA World Cup 2006 هم تیم ایران وجود داشت.

سلام

آخه مگه نباید اجازشو از فدراسیون بگیرن ؟ من شنیدم فدراسیون فوتبال ایران در این زمینه ها خیلی ضعیف عمل میکنه .
از اونجایی که توی این نسخه بازی تقریبا تمام تیمهای ملی دنیا وجود داره شاید بشه گفت گرفتن مجوز در مورد تیمهای ملی با تیمهای باشگاهی متفاوته . کسی در این زمینه اطلاعی نداره ؟

راستی من اسم شریف شما رو فراموش کردم . این کار پر استرسی که من دارم منو دچار فراموشی کرده خدا کنه آلزایمر نگیرم .

Spaniuly
06-04-2010, 12:56
سلام

آخه مگه نباید اجازشو از فدراسیون بگیرن ؟ من شنیدم فدراسیون فوتبال ایران در این زمینه ها خیلی ضعیف عمل میکنه .
از اونجایی که توی این نسخه بازی تقریبا تمام تیمهای ملی دنیا وجود داره شاید بشه گفت گرفتن مجوز در مورد تیمهای ملی با تیمهای باشگاهی متفاوته . کسی در این زمینه اطلاعی نداره ؟

راستی من اسم شریف شما رو فراموش کردم . این کار پر استرسی که من دارم منو دچار فراموشی کرده خدا کنه آلزایمر نگیرم .
از اونجایی که EA قرارداد رسمی با فیفا برای ساخت بازی داره به صورت یکجا تمامی تیم های عضو فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا گرفته شده بی آنکه با فدراسیون اون کشور ها هماهنگی کنه جواز ساخت تمام کشور ها از نماینده فیفا گرفته شده.
کار که کونامی واقعا باهاش مشکل داره و برای تیم های فول لایسنس باید با اون کشور ها هماهنگ بشه مطمئن باشید که اگه نماینده فوتبال کشور ما لب تر کنه ما هر ساله شاهد تیم فول لایسنس کش.رمون میشیم توی سری بازی های PES

MHSou
08-04-2010, 23:42
سلام؛

این هم از لیست کامل آهنگ های بازی:

Masoud King
09-04-2010, 17:57

Official PlayStation Magazine به بازی نمره عالیه 9/10 رو داد!

استادیوم های موجود در بازی :

NEW
Licensed (11)
Amsterdam ArenA
Green Point
Port Elizabeth
Peter Mokaba
Mbombela
Durban
Free State
Ellis Park
Loftus Versfeld
Soccer City
Royal Bafokeng

NEW
Generic (9)
Estadio Presidente G. Lopes
Friður Stadium
Peuan Arena
Pyonghwa Stadium
Udugu Stadium
Salam Stadium
Hasiti Arena
Akaaroa Stadium
Satta Stadium

EXISTING
Licensed (7)
Santiago Bernabéu
Parc des Princes
Stade de Suisse
Estadio Azteca
Olympiastadion
Olimpico
Wembley

EXISTING
Generic (21)
Forest Park Stadium
Union Park Stadium
Euro Park
Stadion Europa
Stade Kokoto
Aloha Park
Estadio De Las Artes
Olimpico Arena
Estadio Del Pueblo
Century Park Arena
Stadion Neder
Estadio Latino
Stadion 23. Maj
El Bombastico
Pratelstvi Arena
Eastpoint Arena
Stadion Olympik
Stadion Hanguk
O Dromo
Arena D’Oro
Court Lane

A.N.A.P
10-04-2010, 00:33
میشه بگید بازیش کی ریلیز میشه ؟؟؟ ( for x360 )

underali
10-04-2010, 08:39
میشه بگید بازیش کی ریلیز میشه ؟؟؟ ( for x360 )
من كه ديروز دموشو بازي كردم خداييش معركه بود
حرف نداشت چي منو چي بازي
خوده بازيش احتمالا بين 5 تا 7 ارديبهشت مياد

underali
10-04-2010, 08:45
سلام

.
نه دوست عزيز در مورد جام جهاني اين متفاوته چون اين بازي با كل بازي هاي در طي 4 سال قبل ميده فرق ميكنه و كله جذابيت هاش به اينه كه تمام تيم هاي ملي در اون حضور داشته باشد و با لاينسس كامل
من كه ديروز دموشو بازي كردم ايران بود ولي چون دمو بود قفل بود زياد دقت نكردم ولي فكر كنم ايران 3 يا 3.5 ستاره بود

محمد ه ف
10-04-2010, 12:19
حرف نداشت چي منو چي بازي

عزیز شما دموش رو از کجا گرفتی؟

underali
10-04-2010, 16:33
عزیز شما دموش رو از کجا گرفتی؟
دوست عزيز من از طريق اينترنت با ps3 گرفتم
شما بايد داخل سايت psn يا playstation network عضو بشي بعد از طريق ps3 وارد اكانتت بشي بعد داخل قسمتي از ps3 گزينه اي به نام playstation storie است داخل اون قسمت كه بري ميره داخل سايت كه يك گزينه اي داره به اسم demo بعد از كليك روي اون ميره داخل بعد از اون هرگزينه اي كه انتخاب كني به يك صورت ميره داخل ليست دموي بازي ها يعني يك بصورت الفبا ميره يكي بصورت سبك بازي كه فكر كنم سبك بازي يك مانده به آخري باشه بعد هم ميري توي بازي هاي ورزشي و..............

4039
10-04-2010, 17:55
سلام

بچه ها کدومتون توی سایت فیفا یعنی این سایت :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعضو هستین ؟ من از پارسال بارها و بارها خواستم عضو بشم اما صفحه ثبت نام برام باز نمیشه . کسی میتونه توی این صفحه بره :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید؟ اگه کسی میتونه لطفا با اسم کاربری 4039 برای من ثبت نام کنه و رمزشو به من بگه من بعدا خودم عوضش میکنم . راستش از یک سال پیش تا الان هر بار که من خواستم وارد این صفحه بشم نتونستم .

حرف نداشت چي منو چي بازي

گیم پلی بازی نسبت به نسخه 10 چه تغییراتی کرده ؟ بخصوص این موارد : ضربه چیپ , کات توپ , قدرت بدنی بازیکنان , هوش مدافعین و کلا هوش مصنوعی بازی , استراتژیها , قدرت شوت و ... انیمیشن های جدیدی هم به بازی اضافه شده ؟

underali
10-04-2010, 21:51
متاسفانه بخاطر مشغله کاری زیاد وقت بازی کردنشو ندارم
اگه تونستم بعدا برات میزارم فقط بگم دقت داخل این بازی زیاد شده

Masoud King
10-04-2010, 22:23
سلام

بچه ها کدومتون توی سایت فیفا یعنی این سایت :
کد:

عضو هستین ؟ من از پارسال بارها و بارها خواستم عضو بشم اما صفحه ثبت نام برام باز نمیشه . کسی میتونه توی این صفحه بره :
کد:

؟ اگه کسی میتونه لطفا با اسم کاربری 4039 برای من ثبت نام کنه و رمزشو به من بگه من بعدا خودم عوضش میکنم . راستش از یک سال پیش تا الان هر بار که من خواستم وارد این صفحه بشم نتونستم .
من هستم با همین یوزرم masoudking اما الان برا منم اون صفحه اصلا باز نمیشه... یعنی هیچی نمیاد!!!

4039
10-04-2010, 22:52
من هستم با همین یوزرم masoudking اما الان برا منم اون صفحه اصلا باز نمیشه... یعنی هیچی نمیاد!!!

مسعود یک سر به این تاپیک بخصوص صفحه سومش بزن . کاربرانی که دمو رو بازی کردن نکات جالبی در مورد گیم پلی بازی گفتن :

اما حیف که پاور بار پاسها یا همون درجه قدرت پاسها توی این نسخه برداشته شده . واقعا حیف !

MHSou
11-04-2010, 03:21
سلام؛

جدیدترین لیست رسمی EA شامل این ورزشگاه ها میشه:

استادیوم های رسمی که جدیدا به بازی اضافه شده اند (11 عدد):
Amsterdam ArenA
Green Point
Port Elizabeth
Peter Mokaba
Mbombela
Durban
Free State
Ellis Park
Loftus Versfeld
Soccer City
Royal Bafokeng

استادیوم های ساختگی که جدیدا به بازی اضافه شده اند (9 عدد):
Estadio Presidente G.Lopes
Friður Stadium
Peuan Arena
Pyonghwa Stadium
Udugu Stadium
Salam Stadium
Hasiti Arena
Akaaroa Stadium
Satta Stadium

استادیوم های رسمی که قبلا در بازی وجود داشته اند (7 عدد):
Santiago Bernabéu
Parc des Princes
Stade de Suisse
Estadio Azteca
Olympiastadion
Olimpico
Wembley

استادیوم های ساختگی که قبلا در بازی وجود داشته اند (21 عدد):
Forest Park Stadium
Union Park Stadium
Euro Park
Stadion Europa
Stade Kokoto
Aloha Park
Estadio De Las Artes
Olimpico Arena
Estadio Del Pueblo
Century Park Arena
Stadion Neder
Estadio Latino
Stadion 23. Maj
El Bombastico
Pratelstvi Arena
Eastpoint Arena
Stadion Olympik
Stadion Hanguk
O Dromo
Arena D'Oro
Court Lane

کل استادیوم ها = 48 عدد

underali
11-04-2010, 09:21
جالبترين قسمت اين بازي موقع انتخاب تيمه كه يك سري اطلاعات از تيم مورد نظر مثل
چندبار در جام جهاني حضور داشته
چند برد چند باخت چند باخت چند گل خورده و زده داشته
نام پايتخت اين كشور
جمعيت در حال حاضر
يك سري اخبار از اخرين بازي هاي انجام شده در باشگاه آسيا و يك سري اطلاعات دربازه ايران
تيم هاي ايران و عربستان صعودي داخل اين بازي 3 ستاره هستند
تيم هاي استراليا كره جنوبي ژاپن 3.5 ستارره هستند
چيزهاي كه من از اين بازي ديدم
يكي دقت پاس كاري و ضربه زدن در اين بازي خيلي زياد شده به صورتي كه توي اين بازي يك كم جهت اشتباه بگيري پاست اشتباه ميري
يك چيزه جالب ديگه اينكه پنالتي زدن توش سخت شده يعني واسه اين دقت زياد بايد داشته باشي بعضي موقع ها هم بازيكن بعد از ضربه پاش سر ميخوره
گرافيك چهره مربي ها مانند گرافيك چهره در pes است چهره در بازيكنان هم تغيير كرده
فقط از دوستان عزيزمون خواهش ميكنم كه يك نقد كامل از اين بازي بزارند چون من منتقد خوبي نيستم :2:
كلام آخر اينكه واقعا دلم به حال دوستان پي سي دارمون ميسوزه كه نميتونند اين شاهكارو بازي كنند:41::19:

4039
11-04-2010, 12:09
جالبترين قسمت اين بازي موقع انتخاب تيمه كه يك سري اطلاعات از تيم مورد نظر مثل
چندبار در جام جهاني حضور داشته
چند برد چند باخت چند باخت چند گل خورده و زده داشته
نام پايتخت اين كشور
جمعيت در حال حاضر
يك سري اخبار از اخرين بازي هاي انجام شده در باشگاه آسيا و يك سري اطلاعات دربازه ايران
تيم هاي ايران و عربستان صعودي داخل اين بازي 3 ستاره هستند
تيم هاي استراليا كره جنوبي ژاپن 3.5 ستارره هستند
چيزهاي كه من از اين بازي ديدم
يكي دقت پاس كاري و ضربه زدن در اين بازي خيلي زياد شده به صورتي كه توي اين بازي يك كم جهت اشتباه بگيري پاست اشتباه ميري
يك چيزه جالب ديگه اينكه پنالتي زدن توش سخت شده يعني واسه اين دقت زياد بايد داشته باشي بعضي موقع ها هم بازيكن بعد از ضربه پاش سر ميخوره
گرافيك چهره مربي ها مانند گرافيك چهره در pes است چهره در بازيكنان هم تغيير كرده
فقط از دوستان عزيزمون خواهش ميكنم كه يك نقد كامل از اين بازي بزارند چون من منتقد خوبي نيستم :2:
كلام آخر اينكه واقعا دلم به حال دوستان پي سي دارمون ميسوزه كه نميتونند اين شاهكارو بازي كنند:41::19:

منم این مورد پاسکاری رو شنیده بودم که تغییر کرده . راستی اون گزینه های مربوط به پاس و شوت و پاس تودر و سانتر که میشد بصورت دستی یا semi assistance قرارشون داد توی این نسخه هم وجود داره ؟

Masoud King
11-04-2010, 12:27
مسعود یک سر به این تاپیک بخصوص صفحه سومش بزن . کاربرانی که دمو رو بازی کردن نکات جالبی در مورد گیم پلی بازی گفتن :
سلام

دیدم... گویا مشکل چیپ ها رو بر طرف کردن.... اون power bar رو برای پاس چرا برداشتن آخه؟!؟!!! ولی مثه اینکه سیستم پاس دهی خوبه که اکثرا نمره ی بالایی داده بودن... نمیدونم والا

چنتایی گفته بودن هوش مصنوعی خوب شده که باز جای امیدواری هست.

بازی که دستم برسه حتما یه نقدی مثه فیفا 10 میزارم انشا الله

ولی امتیاز هایی که اکثرا داده بودن همون 9 بود که خیلی خوبه.... ولی من هر چی زودتر می خوام این سیستم جدید پنالتیش رو ببینم چیکار کردن.

4039
11-04-2010, 12:57
صحبت از سیستم پاسکاری شد .
یکی از آرزوهای من اینه که سیستم پاسکاری رو طوری طراحی کنن که دقت پاس هر بازیکنی با بقیه متفاوت باشه. توی دنیای واقعی این هافبکها هستن که با پاسهای دقیق عامل موفقیت تیمشون میشن و درصد بالایی از بازی رو همین پاسها تشکیل میده .
آخه چه معنی میده که دقت پاس همه بازیکنان یک جور باشه حالا طرف میخواد توی تیم چه میدونم گومبا کومبای ماداگاسکار باشه یا اینیستا باشه .
متاسفانه توی فیفا و pes ریت دقت پاس فقط دکوریه . اگه شما این توانایی رو روی 1 هم قرار بدین بازم دقت پاس اصلا فرقی نمیکنه . اصلا این مساله سبب میشه توی منجیر مد و یا مستر لیگ گیمر رغبت نکنه کلی پول برای خرید هافبکهای برجسته دنیا بده چون میتونه با قیمت بسیار نازل یک هافبک معمولی بخره چون دقت پاس تمام بازیکنان یکیه .
دیشب انصافا پاسهای دقیق ژاوی رو دیدین . اصلا همین پاسهای دقیق ژاوی بود که بارسا رو برنده میدون کرد .
حالا نظر من اینه که باید دقت پاسها رو برای بازیکنان مختلف متفاوت طراحی کنن . البته این مساله تناقضی با کنترل بازیکن توسط گیمر نداره . نظر من اینه که برای پاسها یک رنج دقت میذاشتن که مثلا ماهرترین گیمر با حداکثر دقت و مهارت خودش بتونه دقیق ترین پاسها رو با بهترین پاسورهای دنیا بده از طرفی همون گیمر باز هم با بالاترین تمرکز و دقت خودش نتونه " همیشه " دقیق ترین پاسها رو با یک بازیکن معمولی بده .
البته باید فاکتور موقعیت رو هم در نظر بگیرن مثلا در شرایطی که هیچ بازیکنی مزاحم نیست تقریبا 95 درصد بازیکنان بتونن پاسهای سالم به هم تیمیشون بدن . اما در شرایط سخت و در فضاهای فشرده فقط پاسهایی به مقصد برسه که اولا گیمری که بازیکن رو کنترل میکنه مهارت بالایی در دادن پاس داشته باشه و ثانیا بازیکن تحت کنترل گیمر یک بازیکن پاسور مثل اینیستا یا ژاوی یا خاویر زانتی و ..... ( البته با ریتهای مختلف ) باشه .
این مساله دقیقا شامل دقت سانترها هم میشه .

نظر شما چیه ؟

Hirad HRD
11-04-2010, 14:16
خدایا ظهور این عزیز را به ما عطا بفرما :40:

بابا چرا بازی نمیاد خسته شدیم ؟:19:

underali
11-04-2010, 16:06
صحبت از سیستم پاسکاری شد .
یکی از آرزوهای من اینه که سیستم پاسکاری رو طوری طراحی کنن که دقت پاس هر بازیکنی با بقیه متفاوت باشه. توی دنیای واقعی این هافبکها هستن که با پاسهای دقیق عامل موفقیت تیمشون میشن و درصد بالایی از بازی رو همین پاسها تشکیل میده .
آخه چه معنی میده که دقت پاس همه بازیکنان یک جور باشه حالا طرف میخواد توی تیم چه میدونم گومبا کومبای ماداگاسکار باشه یا اینیستا باشه .
متاسفانه توی فیفا و pes ریت دقت پاس فقط دکوریه . اگه شما این توانایی رو روی 1 هم قرار بدین بازم دقت پاس اصلا فرقی نمیکنه . اصلا این مساله سبب میشه توی منجیر مد و یا مستر لیگ گیمر رغبت نکنه کلی پول برای خرید هافبکهای برجسته دنیا بده چون میتونه با قیمت بسیار نازل یک هافبک معمولی بخره چون دقت پاس تمام بازیکنان یکیه .
دیشب انصافا پاسهای دقیق ژاوی رو دیدین . اصلا همین پاسهای دقیق ژاوی بود که بارسا رو برنده میدون کرد .
حالا نظر من اینه که باید دقت پاسها رو برای بازیکنان مختلف متفاوت طراحی کنن . البته این مساله تناقضی با کنترل بازیکن توسط گیمر نداره . نظر من اینه که برای پاسها یک رنج دقت میذاشتن که مثلا ماهرترین گیمر با حداکثر دقت و مهارت خودش بتونه دقیق ترین پاسها رو با بهترین پاسورهای دنیا بده از طرفی همون گیمر باز هم با بالاترین تمرکز و دقت خودش نتونه " همیشه " دقیق ترین پاسها رو با یک بازیکن معمولی بده .
البته باید فاکتور موقعیت رو هم در نظر بگیرن مثلا در شرایطی که هیچ بازیکنی مزاحم نیست تقریبا 95 درصد بازیکنان بتونن پاسهای سالم به هم تیمیشون بدن . اما در شرایط سخت و در فضاهای فشرده فقط پاسهایی به مقصد برسه که اولا گیمری که بازیکن رو کنترل میکنه مهارت بالایی در دادن پاس داشته باشه و ثانیا بازیکن تحت کنترل گیمر یک بازیکن پاسور مثل اینیستا یا ژاوی یا خاویر زانتی و ..... ( البته با ریتهای مختلف ) باشه .
این مساله دقیقا شامل دقت سانترها هم میشه .

نظر شما چیه ؟
دوست عزيز حرف شما صحيح ولي در اين فوتبال به نظر من خوب كار شده چون من سانتري يا پاسي كه با ژاوي ميدم با بقيه خيلي فرق يا دقت در ضربات تمام كننده تورس يا كاد دادن به توپ بازم ژاوي فرق داره
اما اينم قبول دارم خيلي بايد بيشتر از اينها روش كار كنند

---------- Post added at 05:03 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

منم این مورد پاسکاری رو شنیده بودم که تغییر کرده . راستی اون گزینه های مربوط به پاس و شوت و پاس تودر و سانتر که میشد بصورت دستی یا semi assistance قرارشون داد توی این نسخه هم وجود داره ؟
اون جايي كه گفتي رو نميدونم ولي تنظيمات دسته مثل قبليه

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

خدایا ظهور این عزیز را به ما عطا بفرما :40:

بابا چرا بازی نمیاد خسته شدیم ؟:19:

شايد اين جمعه نه جمعه ي بعدي بيايد شايد
قند را توي دله همه آب كند شايد

4039
11-04-2010, 16:21
دوست عزيز حرف شما صحيح ولي در اين فوتبال به نظر من خوب كار شده چون من سانتري يا پاسي كه با ژاوي ميدم با بقيه خيلي فرق يا دقت در ضربات تمام كننده تورس يا كاد دادن به توپ بازم ژاوي فرق داره
اما اينم قبول دارم خيلي بايد بيشتر از اينها روش كار كنند

اون جايي كه گفتي رو نميدونم ولي تنظيمات دسته مثل قبليه

به نظر میرسه شما زیاد وقت نمیکنی فیفا بازی کنی . ببین شما برو stat یا همون توانایی accuracy pass مربوط به یک بازیکن مثلا همین ژاوی رو تغییر بده اصلا هیچ فرقی در دقت پاس اون بازیکن نمیبینی . اصلا شما این گزینه رو که مربوط به دقت پاس میشه رو روی عدد یک قرار بده بازم میبینی دقت پاسش فرقی نمیکنه .
ما سه تا گزینه برای پاس دادن داریم ( البته در مورد شوت و پاس تودر و سانتر هم این سه گزینه وجود داره )
گزینه اول که بصورت پیش فرضه گزینه assistance هستش که توی این حالت پاسها اتوماتیک با دقت بسیار بالایی به یار خودی میرسه حتی اگه پاسی که شما میدی خیلی دقیق نباشه ( خطا پاس اشتباه تا یک زاویه مشخصی در نظر گرفته نمیشه )
گزینه دوم semi assistance یا نیمه اتوماتیک . این حالت بین وضعیت assistance و manual هستش .
و گزینه سوم manual یا همون حالت دستی . در این وضعیت گیمر حتما باید پاسها رو دقیق بده وگرنه پاس به بازیکن مورد نظر نمیرسه .

این سه حالت برای تمام بازیکنان یکیه و این زیاد جالب نیست ( توی پست قبل دلیلشو گفتم ) .

این سه وضعیت توی نسخه کنسولی وجود داره . توی نسخه pc فقط پاسهای تودر رو میشه روی یکی از این سه وضعیت تنظیم کرد .

......

در مجموع روی این بازی خیلی کار شده و براش خیلی زحمت کشیدن و من واقعا از این بازی لذت میبرم . اما با بازی واقعی خیلی فاصله داره فقط کافیه یک بازی 90 دقیقه ای رو با دقت و تمرکز ( نه به قصد سرگرمی ) توی تلویزیون تماشا کنی بعد متوجه میشی بازیهای فوتبالی که ساخته میشه چقدر با بازی واقعی متفاوته . بیشترین تفاوت در ریل لایف و بازی کامپیوتری , توی هوش مصنوعی بازیه .

MHSou
11-04-2010, 16:43
سلام

دیدم... گویا مشکل چیپ ها رو بر طرف کردن.... اون power bar رو برای پاس چرا برداشتن آخه؟!؟!!! ولی مثه اینکه سیستم پاس دهی خوبه که اکثرا نمره ی بالایی داده بودن... نمیدونم والا

چنتایی گفته بودن هوش مصنوعی خوب شده که باز جای امیدواری هست.

بازی که دستم برسه حتما یه نقدی مثه فیفا 10 میزارم انشا الله

ولی امتیاز هایی که اکثرا داده بودن همون 9 بود که خیلی خوبه.... ولی من هر چی زودتر می خوام این سیستم جدید پنالتیش رو ببینم چیکار کردن.

سلام؛

سیستم پنالتی اینجوری شده که شما به علاوه اینکه باید جهت دقیق و قدرت مناسبی داشته باشین، باید اعتماد به نفس هم داشته باشین که میتونین اون رو در نوار روحیه یا Composure در قسمت پایین پاور بار ببینید. اگر اون مستطیل کوچکی که توی نوار روحیه مشاهده می کنید در هنگام ضربه شما توی قسمت سبز یا نارنجی باشه، بازیکن شما ضربه ای با دقت بالا رو میزنه، اما اگر اون مستطیل در ناحیه قرمز باشه امکان داره بازیکن سُر بخوره، غرب رو بگیره شرق بزنه یا مثلا توپو بفرسته وسط تماشاگرا. هر بازیکنی هم طول ناحیه سبز نوار روحیش نسبت به بازیکنان دیگر متفاوته، ملاک اون هم مقدار توانایی پنالتی زدن اون بازیکن هست.

A.M.D.D.E.V.I.L
11-04-2010, 16:52
یعنی رسما واسه PC نمیاد
قول میدم اگه پر فروش بشه واسه PC هم میاد
و اگه خیلی کم فروش بشه مجبور هستند که واسه PC هم بدن ببینن فروش رفت؟

MHSou
11-04-2010, 17:00
یعنی رسما واسه PC نمیاد
قول میدم اگه پر فروش بشه واسه PC هم میاد
و اگه خیلی کم فروش بشه مجبور هستند که واسه PC هم بدن ببینن فروش رفت؟

سلام؛

دوست عزیز این تصمیم شرکت EA بوده نه تیم سازنده، به خاطر همین احتمال عرضه این بازی به روی PC کاملا صفر هست. اما خبر خوش برای همه این که عده ای از سازندگان پچ ها قصد دارن با جمع شده کنار هم و ادیت فیفا 10، یک بازی جام جهانی 2010 برای PC بسازن که شامل 154 تیم ملی هم میشه.

underali
11-04-2010, 18:43
به نظر میرسه شما زیاد وقت نمیکنی فیفا بازی کنی . ببین شما برو stat یا همون توانایی accuracy pass مربوط به یک بازیکن مثلا همین ژاوی رو تغییر بده اصلا هیچ فرقی در دقت پاس اون بازیکن نمیبینی . اصلا شما این گزینه رو که مربوط به دقت پاس میشه رو روی عدد یک قرار بده بازم میبینی دقت پاسش فرقی نمیکنه .
ما سه تا گزینه برای پاس دادن داریم ( البته در مورد شوت و پاس تودر و سانتر هم این سه گزینه وجود داره )
گزینه اول که بصورت پیش فرضه گزینه assistance هستش که توی این حالت پاسها اتوماتیک با دقت بسیار بالایی به یار خودی میرسه حتی اگه پاسی که شما میدی خیلی دقیق نباشه ( خطا پاس اشتباه تا یک زاویه مشخصی در نظر گرفته نمیشه )
گزینه دوم semi assistance یا نیمه اتوماتیک . این حالت بین وضعیت assistance و manual هستش .
و گزینه سوم manual یا همون حالت دستی . در این وضعیت گیمر حتما باید پاسها رو دقیق بده وگرنه پاس به بازیکن مورد نظر نمیرسه .

این سه حالت برای تمام بازیکنان یکیه و این زیاد جالب نیست ( توی پست قبل دلیلشو گفتم ) .

این سه وضعیت توی نسخه کنسولی وجود داره . توی نسخه pc فقط پاسهای تودر رو میشه روی یکی از این سه وضعیت تنظیم کرد .

......

در مجموع روی این بازی خیلی کار شده و براش خیلی زحمت کشیدن و من واقعا از این بازی لذت میبرم . اما با بازی واقعی خیلی فاصله داره فقط کافیه یک بازی 90 دقیقه ای رو با دقت و تمرکز ( نه به قصد سرگرمی ) توی تلویزیون تماشا کنی بعد متوجه میشی بازیهای فوتبالی که ساخته میشه چقدر با بازی واقعی متفاوته . بیشترین تفاوت در ریل لایف و بازی کامپیوتری , توی هوش مصنوعی بازیه .

نه من كه نمي گم اين بازي كاملا با واقعيت يكيه اما ميگم نسبت به نسخه قبل پيشرفت داشته
البته ميدونيد اينها ميتونند خوب بسازند ولي اينكار رو ميكنند كه نسخه هاي بعد كم كم به واقعيت نزديكترش كنن
نظر شما هم كاملا مورد احترامه چون خودم با اون قسمت هاي كه گفتيد كار نكرده بودم ميدونم حتما يك چيزي رو ميونيد كه ميگيد
الته بازم ميگم من منتقد خوبي براي فوتبال نيستم

dani.la10
14-04-2010, 18:48
سلام
اگه كسي دموي بازي رو به غير از دوست خوبمون بازي كرده يه خورده توضيح بده؟نسبت به فيفا10 چه پيشرفت هايي داشته؟

4039
14-04-2010, 20:43
سلام
اگه كسي دموي بازي رو به غير از دوست خوبمون بازي كرده يه خورده توضيح بده؟نسبت به فيفا10 چه پيشرفت هايي داشته؟

توی سایت بازی سنتر خیلیها بازی کردن اما متاسفانه خیلی از کاربران میگن گیم پلی بازی از اون حالت شناوریش خارج شده و بازی خشک شده میگن چیزی بین pes و فیفا 10 شده . امیدوارم توی نسخه اصلی اینجوری نباشه .
البته چون این نسخه رو نیروی اصلی سازنده بازی مدیریت نکردن طبیعیه که به زیبایی نسخه 10 نباشه مطمئنا نسخه 11 بازی بسیار بهتر از این نسخه و حتی نسخه 10 خواهد بود .

A.N.A.P
14-04-2010, 22:17
کسانی که دموی اینو بازی کردن : سبکش با سبک fifa 10 فرق داره (360) ؟؟؟

underali
15-04-2010, 17:19
:31:
کسانی که دموی اینو بازی کردن : سبکش با سبک fifa 10 فرق داره (360) ؟؟؟
به نظر من كه خيلي بهتر شده چون بازي بازم به صورت گروهي و خيلي دقيق رفته
به نظر من

Hirad HRD
20-04-2010, 22:55
دوستان چرا بازی نمیاد:41:

Bs_panzer
20-04-2010, 23:12
دموی بازی رو از PSN گرفتم

من اصلا اهل فوتبال نیستم ولی با همین 2 تا تیم هم که داشت سرگرم کرد منو یکم

حیف قسمت آنلاین رو تو دمو نذاشتن

mehdi30nema
21-04-2010, 07:10
دوستان چرا بازی نمیاد:41:

شش روزه دیگه منتشر میشه .

Hirad HRD
21-04-2010, 07:40
شش روزه دیگه منتشر میشه .
نیست همه بازی هایی که تو ایران میاد همه سر موقع ریلیز منتشر میشه همین فیفا 10 -20 روز زودتر اومد بد شانسیم آقا بدشانس

hosseincode2008
22-04-2010, 21:41
IGN UK به بازي امتياز خوب 8.7 داده .

pedram_sad
23-04-2010, 13:55
خوب لینک های این بازی هم اومد برای XBOX 360 البته ریجن UC هست فعلا

Hirad HRD
24-04-2010, 00:03
پس pal یا free چی نیومده؟:18:

Masoud King
24-04-2010, 17:28
IGN UK به بازي امتياز خوب 8.7 داده .

البته حسین جان خوب نمیشه گفت میشه بلکه باید گفت Great : دی
تو نقد اومده که بازی بهتر ازفیفا 10 هستش و بهترین بازی اسپورت تا حالا هستش... کلا از 2009 هر بازی فیفا که اوومده همه همینو میگن.. بهترین بازی فوتبال تاحالا

خوب لینک های این بازی هم اومد برای XBOX 360 البته ریجن UC هست فعلا

فکر می کردم این بازی هم مثه فیفا 10 یه ده روزی زودتر بیاد انگار شانس نداشتیم..

محمد ه ف
24-04-2010, 21:33
سلام بچه ها

بازی اومد؟

hosseincode2008
24-04-2010, 22:19
البته حسین جان خوب نمیشه گفت میشه بلکه باید گفت Great : دی

از نظر من Great همون خوب هست .

Hirad HRD
25-04-2010, 22:51
بی شوخی چرا بازی نمیاد حالا واسه ما وقت شناس شده سر ریلیز میاد بچه ها من دیگه نمیتونم صبر کنم:19:

A.N.A.P
26-04-2010, 00:03
این هم Cover بازی (X360...PAL Region)

Mostafa NBA
26-04-2010, 00:09
قدیما که فوتبال های مناسبتی مثل قهرمانان اروپا و جام جهانی برای پی سی میومد همیشه این سری بازی ها از فیفا ی همون سال بهتر بوده ! و یک مسئله ای که همیشه منو آزار میداد این بود که نسخه ی فیفایی که سال بعد از جام جهانی میومد باز هم از بازی جام جهانی ضعیف تر بود. اگه منظورمو خوب رسونده باشم, میشه بگید دلیل این اختلاف چی بوده ؟

sadeghbb
26-04-2010, 11:04
سلام!
دوستان تاریخه دقیقه ریلیز بازی کی هست؟؟؟ چند روزه دیگه؟

halflife g
26-04-2010, 11:11
امتیازهای بازی:

Official PlayStation Magazine UK=9.0

game informer=8.5

NZgamer=8.3

Euro gamer=8

Video gamer=9

pedram_sad
26-04-2010, 13:39
EA و محصولات FIFA اون ساختن simulation soccer رو همیشه به دیگران دیکته کردند با محصولاتشون
اینم نمونه دیگر

pedram_sad
26-04-2010, 22:25
خوب دوستانی که منتظر pal این بازی بودن این ریجن هم اومد لینک هاش

Alireza.M67
26-04-2010, 22:26

عجب طراحی ضایعیه !
این همه بازیکن تو دنیا هست ، اینا اومدن صاف عکس یکی رو گذاشتن رو کاور که با هندبالی که بازی کرد حق ایرلند رو خورد .

pedram_sad
26-04-2010, 22:45
boxshot رسمی این بازی :

vahidgame
26-04-2010, 22:48
عجب طراحی ضایعیه !
این همه بازیکن تو دنیا هست ، اینا اومدن صاف عکس یکی رو گذاشتن رو کاور که با هندبالی که بازی کرد حق ایرلند رو خورد .
این چیزا زیاد به این تاپیک ربط نداره.
بعد عکس به این خوبی. من خودم عاشق تیری آنری هستم.
در مورد اون هندبال که گفتی می تونم توضیح بدم ولی جاش توی این تاپیک نیست.فقط خواهشا از این الفاظ استفاده نکنید;)

A.N.A.P
26-04-2010, 23:36
کسانی که فکر میکنن این عکس Fakeه ... اگه پشت cover فیفا 10 رو بخونید

این آدرس رو میبینید :

منم اینو از اونجا گرفتم !!!

والا راست و دروغشو نمیدونم !!!

A.N.A.P
27-04-2010, 13:19
کــــــــــــــــــــــــ ــــی ریـــــــــــــــــــــــ ـــــــــلــــــــــیــــ ــــــــــز مــــــــــــــیـــــــــ ــشــــــــــــــــــه ...ه ...ه ...ه ... ؟؟؟؟

Mostafa NBA
27-04-2010, 13:51
قدیما که فوتبال های مناسبتی مثل قهرمانان اروپا و جام جهانی برای پی سی میومد همیشه این سری بازی ها از فیفا ی همون سال بهتر بوده ! و یک مسئله ای که همیشه منو آزار میداد این بود که نسخه ی فیفایی که سال بعد از جام جهانی میومد باز هم از بازی جام جهانی ضعیف تر بود. اگه منظورمو خوب رسونده باشم, میشه بگید دلیل این اختلاف چی بوده ؟

من هنوز جوابمو نگرفتم !

MHSou
27-04-2010, 14:20
سلام؛

دوست عزیز به جز کاوری که منتشر شده هیچ کاوری به تأیید شرکت EA نرسیده!

نکته اینه که تیم سازنده بازی های مناسبتی کلا با تیم اصلی متفاوته، به خاطر همین شما اینطور فکر می کنید.

سلام!
دوستان تاریخه دقیقه ریلیز بازی کی هست؟؟؟ چند روزه دیگه؟

این بازی از چند روز پیش منتشر شده ولی تاریخ انتشار پایانی امروز 27 آپریل 2010 هست.

4039
27-04-2010, 16:09
من هنوز جوابمو نگرفتم !

سلام خوبی مصطفی جان
بکوب مشغول درسی دیگه !
اگه اشتباه برداشت نکرده باشم نظرت اینه که نسخه های فرعی مثل جام جهانی بهتر از نسخه های قبل و بعدشون هستن .
باید بگم , من در این باره باهات موافق نیستم . من یادمه از قدیم نسخه های فرعی مثل جام ملتها و جام جهانی فیفا زیاد جالب از آب در نمیومد ( بیشتر گیم پلی بازی مد نظرمه ) بعنوان نمونه همین دو شماره اخیر جام ملتهای اروپا و قبل از اون جام جهانی و جلوتر از این دو شماره جام ملتهای اروپای دو دوره قبل نسبت به نسخه های قبل و بعد از خودشون ضعیف تر عمل کرده بودن .
به نظر من باید منطقی هم باشه چون معمولا طراحان و بطور کل اعضاء اصلی تیم سازنده توی نسخه های جام ملتها و جام جهانی کمتر حضور دارن , دست کم مدیریت این نسخه ها رو به یک گروه دیگه واگذار میکنن .

محمد ه ف
27-04-2010, 16:15
بچه ها بازی برای ps3 اومده؟

اقا تورو خدا چواب بدین

موفق باشید

Hirad HRD
27-04-2010, 18:11
بچه ها بازی برای ps3 اومده؟

اقا تورو خدا چواب بدین

موفق باشید

بله اومده پاساژ لباف میدان توپ خونه فروشگاه نیما

pedram_sad
27-04-2010, 18:21
دوستان بازی رو کسی نگرفته ؟
تست نکرده ؟

من دیشب با offline برام اومده اما هنوز نرفتم Dvd 9 بگیرم برای write

4039
27-04-2010, 23:24
توی این نسخه ایده جدیدی بنام TWO-BUTTON CONTROL درمورد طراحی دکمه ها بکار بسته شده .
من الان یک ویدئو در این باره گرفتم که یک نفر این طرح جدید رو توضیح میده . طرف میگه توی این طراحی , دکمه پاس تودر و سانتر حذف شده بجاش از طریق گرفتن جهت استیک سمت چپ برای پاس تودر میشه استفاده کرد و برای سانترها و چیپها باید دکمه پاس رو بیشتر نگه داشت . من که فکر نمیکنم ایده جالبی باشه هرچند که باید عملا امتحانش کنیم .

این آدرس این ویدئو هستش :

و اینم یک تصویر که ازش گرفتم :

البته حالت کلاسیک دکمه ها هنوز وجود داره .

Hirad HRD
28-04-2010, 19:30
دوستان من بازی رو گرفتم البته برای ایکس باکس 360 بسیار بازی قشنگیه کلی دمو بهش اضافه شده و نام مربی و چهره مربی به بازی اضافه شده البته گیم پلی بازی مثل فیفا 10 است ، یک تغییرات کوچکی هم کرده چیزی که به چشم میاد در ضربات پنالتی هست که زمین تا آسمون عوض شده کاملاً باید در ضربات دقت کرد وگرنه آرزوی یک ملت به باد میره:27:
بازی رو میتونی هم از جام جهانی اغاز کنی و هم از مرحله مقدماتی در هر قاره مثل ما که 3 تیم در قاره آسیا برداشتیم و راه دراز جام جهانی رو رفتیم ذر طول مسابقات اول برات بازی دوستانه می گذاره بعد مسابقات شروع میشه که میتونی تیمت رو در رنکینگ فیفا بالا ببری وهمینطور یک صفحه اینترنت مجازی میاد که میشه تیمهای قاره دیگر رو ببینی و نحوه صعودشون رو مشاهده کنی
تیم ملی ایران با بازیکنها و لباس اصلیش هست مربیشم افشین قطبی که دموهایی هست که میتونی اون رو ببینی مثل گل زدن و گل خوردن که افشین خان عکس العمل نشون میده و..........
روی هم رفته بهترین بازی فوتباله که دیدم و همچنین صدای تماشاچیان و گزارش گر عالیه اگر چیزی به ذهنم اومد بعداً میگم:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8: :8:

pedram_sad
28-04-2010, 20:05
دوستان من بازی رو گرفتم البته برای ایکس باکس 360 بسیار بازی قشنگیه کلی دمو بهش اضافه شده و نام مربی و چهره مربی به بازی اضافه شده البته گیم پلی بازی مثل فیفا 10 است ، یک تغییرات کوچکی هم کرده چیزی که به چشم میاد در ضربات پنالتی هست که زمین تا آسمون عوض شده کاملاً باید در ضربات دقت کرد وگرنه آرزوی یک ملت به باد میره:27:
بازی رو میتونی هم از جام جهانی اغاز کنی و هم از مرحله مقدماتی در هر قاره مثل ما که 3 تیم در قاره آسیا برداشتیم و راه دراز جام جهانی رو رفتیم ذر طول مسابقات اول برات بازی دوستانه می گذاره بعد مسابقات شروع میشه که میتونی تیمت رو در رنکینگ فیفا بالا ببری وهمینطور یک صفحه اینترنت مجازی میاد که میشه تیمهای قاره دیگر رو ببینی و نحوه صعودشون رو مشاهده کنی
تیم ملی ایران با بازیکنها و لباس اصلیش هست مربیشم افشین قطبی که دموهایی هست که میتونی اون رو ببینی مثل گل زدن و گل خوردن که افشین خان عکس العمل نشون میده و..........
روی هم رفته بهترین بازی فوتباله که دیدم و همچنین صدای تماشاچیان و گزارش گر عالیه اگر چیزی به ذهنم اومد بعداً میگم:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8: :8:
این طور که تعریف کردی لازم شد حتما رایت کنم :31:
راستی از نظر ارائه تلویزیونی تغییر کرده ؟
منظورم نمایش دوربین ها و inttro و تعداد replay های گل ها و صحنه های مهم هست
یا نه مثل همون FIFA 10 هست ؟

منو بندی بازی چی ؟
هنور هونطوریه ؟
منظورم FONT ها و سایزش هست

Hirad HRD
28-04-2010, 20:16
این طور که تعریف کردی لازم شد حتما رایت کنم :31:
راستی از نظر ارائه تلویزیونی تغییر کرده ؟
منظورم نمایش دوربین ها و inttro و تعداد replay های گل ها و صحنه های مهم هست
یا نه مثل همون FIFA 10 هست ؟

منو بندی بازی چی ؟
هنور هونطوریه ؟
منظورم FONT ها و سایزش هست
ای بابا تو چه دلی داری ها امروز من برای این بازی 5 ساعت داشتم این در و اون در میزدم خب رایت کن ببین چه شاهکاریه
نمایش دوربین ها تغییر کوچکی کرده ولی دموهاش زیاد شده بعدشم من زیاد اهل ریپلی زدن نیستم
منوی بازی عوض شده با لگوها ی جام جهانی یک بخشی هم گذاشتن که میتونی خودت کاپیتان تیم کشورت باشی

mehdi30nema
28-04-2010, 20:54
منم امروز این بازی را برای psp و xbox360 گرفتم ولی فعلا فقط نسخه 360 را بازی کردم .
گرافیک کمی نسبت به فیفا 10 بهتر شده و کلا بازی حال و هوای جالبی داره . نکته جالب اینجا بود که ایران را انتخاب کردم و رفتم که با ایران به جام جهانی صعود کنم .
بعد از هر برد سرود ایران پخش میشد و همچنین اسامی بازیکنانی مثل مهدوی کیا ، کرمی ، خلیلی ، آندرانیک و ... را هم گزارشگر میگفتش .

A.N.A.P
28-04-2010, 21:18
منم امروز این بازی را برای psp و xbox360 گرفتم ولی فعلا فقط نسخه 360 را بازی کردم .
گرافیک کمی نسبت به فیفا 10 بهتر شده و کلا بازی حال و هوای جالبی داره . نکته جالب اینجا بود که ایران را انتخاب کردم و رفتم که با ایران به جام جهانی صعود کنم .
بعد از هر برد سرود ایران پخش میشد و همچنین اسامی بازیکنانی مثل مهدوی کیا ، کرمی ، خلیلی ، آندرانیک و ... را هم گزارشگر میگفتش .
میگم بازیش به طور رسمی ریلیز شده ؟؟؟

چقدر طول میکشه تا برسه به وطن ؟؟؟

گزارشگرش همون گزارشگر فیفا10 X360 هست ؟؟؟ خیلی از صداش خوشم میاد

دارم میمیرم از انتظار !!!:19:

mehdi30nema
28-04-2010, 21:47
میگم بازیش به طور رسمی ریلیز شده ؟؟؟

چقدر طول میکشه تا برسه به وطن ؟؟؟

به طور رسمی دیروز منتشر شد .
الان دیگه رسیدن بازی به وطن از طول کشیدن گذشته .
اولین لینک هایی که منتشر بشه 2 ساعت بعدش خیلی ها بازی رو دانلود کردن و نهایتا یک روز بعد هم تمام مغازه ها بازی را آوردن .
دیگه از طول کشیدن و این حرف ها گشته .

CATALONIA
28-04-2010, 21:52
اين هم سايتي براي خريد الكترونيك بازي : 

farhad_persona
28-04-2010, 22:15
کسی میدونه چرا برا PC نیومده ؟ من از 2002 اینو رو PC بازی میکردم. عجب نامردایی هستن:41:

MHSou
28-04-2010, 22:46
کسی میدونه چرا برا PC نیومده ؟ من از 2002 اینو رو PC بازی میکردم. عجب نامردایی هستن:41:

سلام؛

دوست عزیز همونطور که از 2 ماه پیش مشخص شده بود، به دلیل خواسته EA بازی به روی پلتفرم PC منتشر نخواهد شد!

Masoud King
29-04-2010, 10:19
سلام

دیشب بازی رو گرفتم و زیاد وقت نشد بازی کنم... یه دو تا بازی کردم ولی باید بگم بازی واقعا بهتر از فیفا 10 شده... یه سری نکات که تو بازی دیدم رو میگم چون مطمئن هستم وقت نمیشه یه نقد از بازی جمع و جور کرد ;)

گیم پلی بازی تغییرات خوبی داشته مثلا دیگه دروازه بانا زیاد جلو نمیان تو تک به تک ها تا به راحتی چیپ گل بخورن... تو دوتا بازی یه دونه چیپ هم نشد گل بزنم...
بازی سریعتر هم شده که با اینش زیاد موافق نیستم چون اون حال و هوای واقعیت رو از دست میده تا حدودی.

سیستم جدید پنالتی هم خلاقیت خیلی جالبی بود از سوی سازندگان فیفا.. دیگه اکثر پنالتی ها گل نمیشن بلکه اگه دقت نکنین اکثرشون خراب میشن... مطمئن اگه دفعه اول پنالتی بزنین به سبک این سیستم جدید پنالتی آشنا نباشن ضربه تون خراب میشه.

عمده ترین چیزی که تو بازی به چشم میاد و بهبود پیدا کرده گرافیک هستش... واقعا بازی چشم نواز و زیبا شده... چمن خیلی واقعی تر شده و همچنین نورپردازی بازی.... چهره ها هم واقعی تر به نظر میان

انیمیشن های مربوط به مربیان خیلی جالب وتاثیر گذار هستش... مثلا من بازی اول آلمان رو برداشتم و تیم حریف هم فرانسه بود. قبل شروع بازی وقتی که وارد استادیوم میشین کاملا جو رو حس میکنین... موزیک زیبای بازی و همچنین ودئو های اقبل شروع بازی و باران کاغذ رنگی آدم رو تحت تاثیر قرار میده. همون اول بازی دومینیک و لو اومدم با هم دست دادن و یه خوش و بشی کردن. بازی با پخش سرود ملی هر دو تیم شروع داشت به سمت شروع شدن می رفت. اول بازی یه ضربه زدم خورد به تیرک بعدش لو رو نشون داد که افسوس می خورد... از اون ور یه آفساید داور گرفت که دومینیک بعدش نشون داد که در حال اعتراض بود. همچنین یه سری انیمیش جدید هم به بازی اضافه شده مثه صحنه های اعتراضی بازیکنان نسبت به هم وقتیکه یه پاس رو خراب میکنن.
تماشا گران هم بهتر و واقعی تر شدن و شما بیشتر اونا رو تو بازی میبینین... مثلا وقتی تیم عقبه شما اونا رو در حال اعتراض با افسوس میبینید..
صدا گذاری بازی هم واقعا عالی هستش... تشویق ها و موزیک های زیبا و گزارشگری عالی اون حس زنده بودن بازی رو به شما میده و همچنین پخش سرود های تیم های ملی اینا رو کامل میکنه... مثلا وقتی تیم ایران رو برداشتم و با کره بازی کردم و سرود ملی ایران رو پخش شد یاد بازی های مقدماتی جام جهانی افتادم..

بازی بهتر از فیفا 10 بود و به نظر اون موارد نقص و کمبود های فیفا 10 مثه گرافیک بازی رو پوشش دادن و اگه همینطور پیش بره و سازندگان pes فکر به حال بازیشون نکنن مطمئنا سال دیگه فیفا با قدرت خیلی بیشتری جلو میره و در آخر میشه گفت که بهترین بازی فوتبال کنونی همین 2010 FIFA World Cup South Africa هستش. نمره ی کلی من به بازی هم 8.8 هستش!

pedram_sad
29-04-2010, 14:31
خوب gamespot هم به بازی 8.5 داد در مقابل نمره 9 از fifa 10
که بیشترین ایراداتش رو به بخش Online گرفته

4039
29-04-2010, 14:39
سلام

دیشب بازی رو گرفتم و زیاد وقت نشد بازی کنم... یه دو تا بازی کردم ولی باید بگم بازی واقعا بهتر از فیفا 10 شده... یه سری نکات که تو بازی دیدم رو میگم چون مطمئن هستم وقت نمیشه یه نقد از بازی جمع و جور کرد ;)

گیم پلی بازی تغییرات خوبی داشته مثلا دیگه دروازه بانا زیاد جلو نمیان تو تک به تک ها تا به راحتی چیپ گل بخورن... تو دوتا بازی یه دونه چیپ هم نشد گل بزنم...
بازی سریعتر هم شده که با اینش زیاد موافق نیستم چون اون حال و هوای واقعیت رو از دست میده تا حدودی.

سیستم جدید پنالتی هم خلاقیت خیلی جالبی بود از سوی سازندگان فیفا.. دیگه اکثر پنالتی ها گل نمیشن بلکه اگه دقت نکنین اکثرشون خراب میشن... مطمئن اگه دفعه اول پنالتی بزنین به سبک این سیستم جدید پنالتی آشنا نباشن ضربه تون خراب میشه.

عمده ترین چیزی که تو بازی به چشم میاد و بهبود پیدا کرده گرافیک هستش... واقعا بازی چشم نواز و زیبا شده... چمن خیلی واقعی تر شده و همچنین نورپردازی بازی.... چهره ها هم واقعی تر به نظر میان

انیمیشن های مربوط به مربیان خیلی جالب وتاثیر گذار هستش... مثلا من بازی اول آلمان رو برداشتم و تیم حریف هم فرانسه بود. قبل شروع بازی وقتی که وارد استادیوم میشین کاملا جو رو حس میکنین... موزیک زیبای بازی و همچنین ودئو های اقبل شروع بازی و باران کاغذ رنگی آدم رو تحت تاثیر قرار میده. همون اول بازی دومینیک و لو اومدم با هم دست دادن و یه خوش و بشی کردن. بازی با پخش سرود ملی هر دو تیم شروع داشت به سمت شروع شدن می رفت. اول بازی یه ضربه زدم خورد به تیرک بعدش لو رو نشون داد که افسوس می خورد... از اون ور یه آفساید داور گرفت که دومینیک بعدش نشون داد که در حال اعتراض بود. همچنین یه سری انیمیش جدید هم به بازی اضافه شده مثه صحنه های اعتراضی بازیکنان نسبت به هم وقتیکه یه پاس رو خراب میکنن.
تماشا گران هم بهتر و واقعی تر شدن و شما بیشتر اونا رو تو بازی میبینین... مثلا وقتی تیم عقبه شما اونا رو در حال اعتراض با افسوس میبینید..
صدا گذاری بازی هم واقعا عالی هستش... تشویق ها و موزیک های زیبا و گزارشگری عالی اون حس زنده بودن بازی رو به شما میده و همچنین پخش سرود های تیم های ملی اینا رو کامل میکنه... مثلا وقتی تیم ایران رو برداشتم و با کره بازی کردم و سرود ملی ایران رو پخش شد یاد بازی های مقدماتی جام جهانی افتادم..

بازی بهتر از فیفا 10 بود و به نظر اون موارد نقص و کمبود های فیفا 10 مثه گرافیک بازی رو پوشش دادن و اگه همینطور پیش بره و سازندگان pes فکر به حال بازیشون نکنن مطمئنا سال دیگه فیفا با قدرت خیلی بیشتری جلو میره و در آخر میشه گفت که بهترین بازی فوتبال کنونی همین 2010 FIFA World Cup South Africa هستش. نمره ی کلی من به بازی هم 8.8 هستش!

سلام
مسعود جان ممنون از نکات ظریفی که بهشون اشاره کردی .
من هنوز ورد کاپو نگرفتم بنابراین منتظرم تا با بازی بیشتر درمورد تفاوتهایی که بین گیم پلی این نسخه و نسخه 10 وجود داره بیشتر توضیح بدی . اینو به این خاطر گفتم که میدونم با دقت نظر بالایی به بازیها نگاه میکنی .
نسبت به نسخه 10 تغییری در این موارد بوجود اومده ؟ بعنوان مثال وزن و حرکت و کلا فیزیک توپ همینطور درگیریهای فیزیکی بازیکنان داخل زمین . بازیکنان صاحب توپ از نظر قدرت بدنی و وزن بدن تغییری داشتن ؟ افزایش تعداد انیمیشنهای mocap میشه گفت محسوسه ؟
و از همه مهمتر هوش مصنوعی بازیکنان بنظرت تغییری کرده بخصوص بازیکنان منطقه دفاعی . نسبت به نسخه 10 آیا حریف میتونه فشار بیشتری روی تیم و منطقه یک سوم دفاعی ما وارد کنه ؟

selcuksahin
29-04-2010, 15:58
دوستان تروخدا جوابمو بدبد اونم درست من اگه بخواهم تو کامپیوتر بازی کنم این فیفا جدید رو باید پلی استیشن3رو دانلود کنم یا نسخه ایکس باکس فیفا جدید رو دانلود کنم که بتونم بازی کنم؟

amin 2010
29-04-2010, 19:14
حسین جان من دمو رو بازی کردم انیمیشنا خیلی بیشتر شدن و هوش مصنوعی هم پیشرفت داشته.گل زدن سخت تر شده .در مورد گرافیک هم که بازم پیشرفت داشته!!
یه سوال از دوستان زیاد ربطی به تاپیک نداره ولی جایی پیدا نکردم. من world cup رو گرفتم ولی سی دی بوت نیست راهی داره من خودم بوتش کنم؟؟دستگام اپدیته نمیدونم این بازیه چه مرگشه یه بازی دیگه هم از همونجا گرفتم همینجوری بود.اگه راهی هست بیزحمت بگین

selcuksahin
29-04-2010, 19:37
چطوری من این فیفا جدید رو کامپیوتر بازی کنم؟ اخه 360 ایکس باکس اینا ندارم میشه من رو کامپیوتر این فیفا رو بازی کنم؟

mehdi30nema
30-04-2010, 10:58
بچه ها این بازی روی 360 حالت simulate نداره ؟
آخه من روی psp که بازی میکنم خیلی از بازی ها رو با simulate رد میکنم ( حالتی که خود سیستم یه نتیجه ایی به بازی میده ) . ولی دیشب هر کاری کردم روی 360 این simulate را پیدا نکرد . خیلی زور داره با سوریه یا کویت آدم بشینه 10 دقیقه بازی کنه .

underali
01-05-2010, 09:23
سلام دوستان میشه از بازیکنای ایرانی و سرمربی ایران و مسی یک عکس برام بذارید

mehdi30nema
01-05-2010, 12:19
سلام دوستان میشه از بازیکنای ایرانی و سرمربی ایران و مسی یک عکس برام بذارید

سرمربی ایران شبیه سازی نشده .
بازیکن ها هم که هیچی . هیچ کدوم کوچکترین شباهتی به بازیکن ها ندارن . من هر دو نسخه 360 , psp را بازی کردم . باز صد رحمت به psp که حداقل هاشمیان ، نکونام و مهدوی کیا دقیقا مثل خودشون هستند .

Turok-71
01-05-2010, 15:46
Game Informer: 8.5/10

Gametrailers: 9/10

Videogamer: 9/10

Gamespot: 8.5/10

Eurogamer: 8/10

IGN: 8.3/10

arvinivra
01-05-2010, 16:29
تیم باشگاهی که نداره ، نه ؟

Masoud King
01-05-2010, 16:30
خوب gamespot هم به بازی 8.5 داد در مقابل نمره 9 از fifa 10
که بیشترین ایراداتش رو به بخش Online گرفته

پدرام جان 9 برای همچین بازی ای واقعا استثنایی هستش و همین 8.5 رو باید قاب گرفت گذاشت بر دیوار.
بازی نه منیجر مد داره و نه تیم باشگاهی و اون تعداد عظیم بازیکن و مد های دیگه.... با این حال 8.5 گرفته

سلام
مسعود جان ممنون از نکات ظریفی که بهشون اشاره کردی .
من هنوز ورد کاپو نگرفتم بنابراین منتظرم تا با بازی بیشتر درمورد تفاوتهایی که بین گیم پلی این نسخه و نسخه 10 وجود داره بیشتر توضیح بدی . اینو به این خاطر گفتم که میدونم با دقت نظر بالایی به بازیها نگاه میکنی .
نسبت به نسخه 10 تغییری در این موارد بوجود اومده ؟ بعنوان مثال وزن و حرکت و کلا فیزیک توپ همینطور درگیریهای فیزیکی بازیکنان داخل زمین . بازیکنان صاحب توپ از نظر قدرت بدنی و وزن بدن تغییری داشتن ؟ افزایش تعداد انیمیشنهای mocap میشه گفت محسوسه ؟
و از همه مهمتر هوش مصنوعی بازیکنان بنظرت تغییری کرده بخصوص بازیکنان منطقه دفاعی . نسبت به نسخه 10 آیا حریف میتونه فشار بیشتری روی تیم و منطقه یک سوم دفاعی ما وارد کنه ؟
سلام حسینی خوبی؟
راستی مبارک باشه کنسولت :20:
چنتا بازی بیشتر کردم و یه چیزی بیشتر دستم اومد... مثلا استوپ کردن بازیکنا که الان تو جهت حرکت استپ میکنن یعنی اگه شما از عقب برای بازیکن پاس هوایی بندازین تو همون جهتی که داره میدوه استوپ میکنه و مثه فیفا 10 بازیکن دیگه برنمی کرده تا تو رو بگیره و بعد حرکتش رو ادامه بده.
یکی دیگه اینکه حرکت از بین بازیکنای حریف راحت تر شده.
در مورد دفاع هم من چیز زیاد متفاوتی با فیفا 10 احساس نکردم ولیدروازه بانا بهتر شدن... تو سانتر ها بیشتر جلو میان تا توپ رو دفع کنن... یه جور هد زدن هم من جدید دیدم تو بازی که تا حالا تو فیفا 10 ندیده بودم.. کلوزه یه هد زد مدلش فرق میکرد... نمیدونم چطور بگم:دی
بازیکن رو بیشتر رو زمین احساس میکنی ولی اون قضیه ای که در باره قدرت بدنی بازیکن صاحب توپ میگتی هنوز هم دیده میشه. دروازه بانا هم بهتر شدن و یه سری کارای ضایعه ای که تو فیفا 10 می کردن رو کنار گذاشتن البته تا اینجا که من بازی کردم.
در مورد انیمیشن های جدید mocap هم بیشتر تو واکنش های دروازه بانا و استپ کردن بازیکنا دیده میشه ولی زیاد نیستن که بشه به عنوان نکته ی بزرگی بهش گفت. اما cutscene های جدیدی اضافه شده که بازی رو دیدنی تر و جذاب تر کرده... یه جور فکر میکنی بازی زنده هستش.
والا با فرانسه و ایتالیا و برزیل بازی کردم هر کدوم یه یکی دو گل بیشتر نزدن و عوضش 4 5 تا خورن : دی
فکر نکنم فرق خاصی کرده باشه تو این مورد که حریف تحت فشار قرار بده یا شایدم تیم آلمان خیلی قویه که البته هست : دی
ولی این سیستم پنالتیش خیلی جالبه منکه خیلی خوشم اومده... با بالاک میزنم مثه واقعی دروازه بان با تووپ میره تو گل : دی
این دروازه بانا تو پنالتی یه سری حرکتای جدید هم میکنن مثلا اگه توپ وسط باشه و گوش بپره یه جور سعی میکنه با پاش توپ رو بگیره.
در کل بیشترین پیشرفتش رو توی گرافیک و این چیزا انجام داده.
هی ایراد میگرفتی میگفتی فیفا چمنش مصنوعیه ولی الان تووپ تووپ شده : دی

هرکی دوست داره لذت یه بازی واقعی رو از 2010 FIFA World Cup South Africa ببره حتما پاس ها و سانتر و شوت رو روی حالت manual بزاره... واقعا همه چیز عوض میشه و آزادی عمل به اوج خودش میرسه... و قدرت های پاس و شوت بازیکن تو این حالت واقعا معنا پیدا میکنه

underali
01-05-2010, 16:41
آیا سایتی را میشناسید که این بازی را برای ps3 بفروشد قیمت مناسب باشد

A.N.A.P
01-05-2010, 21:46
هرکی دوست داره لذت یه بازی واقعی رو از 2010 FIFA World Cup South Africa ببره حتما پاس ها و سانتر و شوت رو روی حالت manual بزاره... واقعا همه چیز عوض میشه و آزادی عمل به اوج خودش میرسه... و قدرت های پاس و شوت بازیکن تو این حالت واقعا معنا پیدا میکنه
یعنی چی ؟؟؟

یعنی روی automatic بزاریم خودشون پاس میدن و شوت میزنن ؟؟؟

*M!L4D*
01-05-2010, 22:17
سلام
دوستان نسخه ی 360 این بازی رو کسی گرفته ؟؟؟ چطوره ؟؟؟
یه سوال دیگه ؟؟
یه لیست از بازیکنایی که بیشترین توانایی رو تو این بازی دارن میزارین ..؟ مثلا 5 یا 10 تا بازیکن برتر !

alibararsani8
01-05-2010, 22:35
دوستان ما مردیم از بس تعریف کردین.آیا کسی نمی دونه مبدل xbox واسه pc هست یا نه؟

Mostafa NBA
02-05-2010, 02:33
پدرام جان 9 برای همچین بازی ای واقعا استثنایی هستش و همین 8.5 رو باید قاب گرفت گذاشت بر دیوار.
بازی نه منیجر مد داره و نه تیم باشگاهی و اون تعداد عظیم بازیکن و مد های دیگه.... با این حال 8.5 گرفته

سلام حسینی خوبی؟
چنتا بازی بیشتر کردم و یه چیزی بیشتر دستم اومد... مثلا استوپ کردن بازیکنا که الان تو جهت حرکت استپ میکنن یعنی اگه شما از عقب برای بازیکن پاس هوایی بندازین تو همون جهتی که داره میدوه استوپ میکنه و مثه فیفا 10 بازیکن دیگه برنمی کرده تا تو رو بگیره و بعد حرکتش رو ادامه بده.
در مورد دفاع هم من چیز زیاد متفاوتی با فیفا 10 احساس نکردم ولیدروازه بانا بهتر شدن... تو سانتر ها بیشتر جلو میان تا توپ رو دفع کنن... یه جور هد زدن هم من جدید دیدم تو بازی که تا حالا تو فیفا 10 ندیده بودم.. کلوزه یه هد زد مدلش فرق میکرد... نمیدونم چطور بگم:دی
بازیکن رو بیشتر رو زمین احساس میکنی ولی اون قضیه ای که در باره قدرت بدنی بازیکن صاحب توپ میگتی هنوز هم دیده میشه. دروازه بانا هم بهتر شدن و یه سری کارای ضایعه ای که تو فیفا 10 می کردن رو کنار گذاشتن البته تا اینجا که من بازی کردم.
در مورد انیمیشن های جدید mocap هم بیشتر تو واکنش های دروازه بانا و استپ کردن بازیکنا دیده میشه ولی زیاد نیستن که بشه به عنوان نکته ی بزرگی بهش گفت. اما cutscene های جدیدی اضافه شده که بازی رو دیدنی تر و جذاب تر کرده... یه جور فکر میکنی بازی زنده هستش.
والا با فرانسه و ایتالیا و برزیل بازی کردم هر کدوم یه یکی دو گل بیشتر نزدن و عوضش 4 5 تا خورن : دی
فکر نکنم فرق خاصی کرده باشه تو این مورد که حریف تحت فشار قرار بده یا شایدم تیم آلمان خیلی قویه که البته هست : دی
ولی این سیستم پنالتیش خیلی جالبه منکه خیلی خوشم اومده... با بالاک میزنم مثه واقعی دروازه بان با تووپ میره تو گل : دی
این دروازه بانا تو پنالتی یه سری حرکتای جدید هم میکنن مثلا اگه توپ وسط باشه و گوش بپره یه جور سعی میکنه با پاش توپ رو بگیره.

بابا داش مسعود یکم مراعات کن :41: اصلا فکر ما پی سی باز ها نیستی ها :31: ! همینجوری که از بازی تعریف میکنی به همراهش ما هم حسرت میخوریم :19:(البته یکسری فحش هایی هم زیر لب نثار EA میکنیم)

A.N.A.P
02-05-2010, 12:26
سرمربی ایران شبیه سازی نشده .
بازیکن ها هم که هیچی . هیچ کدوم کوچکترین شباهتی به بازیکن ها ندارن . من هر دو نسخه 360 , psp را بازی کردم . باز صد رحمت به psp که حداقل هاشمیان ، نکونام و مهدوی کیا دقیقا مثل خودشون هستند .
چرا خوب نمیسازن ؟؟؟ انگار ضرب المثل پول بده پلو بخور هست نه ؟؟؟ !!!

Masoud King
02-05-2010, 13:06
یعنی چی ؟؟؟

نه خودشون پاس نمیدن ولی دقت پاس ها تو اون حالت خیلی بالای و اصلا فرقی نمیکنه شما جهت درست رو بگیرید تا به بازیکن مورد نظر برسه.. تو تصویر زیر اگه مربع سیاه بازیکن تحت اختیار شما باشه و رنگ قرمز بازیکنی باشه که می خوای بهش پاس بدی تو حالت اتوماتیک در جهت هر کدوم از خطها که پاس بدی پاس شما مستقیم و بدون خطا به بازیکن میرسه ولی تو حالت manual در جهت هرکدوم از خط ها که پاس بدی دقیقا پاس در همون جهت میره و اینجا شما دیگه نمیتونی همینطوری پاس بدی و باید خیلی دقت کنی تا پاس هات خطا نره ... درمورد شوت ها هم همینطوریه.

شاید اگه برای بار اول تو حالت manual بزاری اصلا نتونی گلی بزنی ولی رفته رفته عادت میکنی و خیلی بازی لذت بخش تر میشه البته اگه می خوای بازی حالت خیلی واقعی تر داشته باشه.

بابا داش مسعود یکم مراعات کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif اصلا فکر ما پی سی باز ها نیستی ها :دی ! همینجوری که از بازی تعریف میکنی به همراهش ما هم حسرت میخوریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif(البته یکسری فحش هایی هم زیر لب نثار EA میکنیم
مصطفی جان تقصیر من نیست... تقصیر ea هست که همچین بازی ای ساخته... انشا الله یه روز باهم با حسین بریم همون گیم سنتر یکم رو تصویر بیشتر توضیح میدم : دی

4039
02-05-2010, 13:43

سلام حسینی خوبی؟

ممنون مسعود جان راستی من یک فلش 8 گیگ هم گرفتم و بازیو روی فلش ریختم یادمه از جهت کند شدن لود بازی نگران بودی . باید بگم من تا الان چند ساعت با فلش فیفا 10 رو بازی کردم اما در حالت in game مشکلی از بابت افت فریم یا لود صحنه ها بخصوص صحنه های اکشن و پر کارکتر نداشتم و دقیقا مثل دیسک بازی اجرا میشه ( وای که نمیدونی با این فلش چقدر صدای کنسول کم شده همینطور گرماش ) .
در ضمن ممنون از بقیه مطالبی که نوشتی من دیشب ورد کاپو گرفتم و یکی دو تا بازی باهاش انجام دادم چند نکته به ذهنم رسید که بعدا توی تاپیک میذارم . فکر میکنم این نسخه ورد کاپ برای چند ماهی گیمرها رو مشغول میکنه اما بدلیل نداشتن مدهای اصلی فیفا بعد از جام جهانی کم کم گیمرها این بازیو کنار میزارن .
من که فعلا هنوز حس جام جهانیو ندارم هنوز فضای جامعه این حسو به اندازه کافی به خودش نگرفته که به من هم منتقل بشه . ایشالا بازیهای جام که شروع شد منم میرم سراغ این نسخه .

یعنی چی ؟؟؟

من وقتی این پستو ارسال کردم که مسعود عزیز هم توضیحات لازم رو داده بود به هر حال من توضیحات ایشون رو تکمیل میکنم .

ببینید منظور مسعود واقعی و رئال شدن بازیه .

اجازه بدین من این بحثو کامل توضیح بدم البته با اجازه دوستان .
یکی از ویژگیهای برجسته فیفا آزادی عمل موجود در این بازیه به این شکل که مثل دنیای واقعی فوتبال ما میتونیم توپ رو به هر نقطه ای که مد نظر داریم ارسال کنیم چه در پاسها چه در زمان ارسالهای بلند توپ و چه در زمان شوت زدن .
اگه دقت کرده باشید توی فوتبال واقعی بسیاری از پاسها در طول 90 دقیقه بصورت مستقیم به یار خودی داده نمیشه علت این مساله اینه که در بعضی از شرایط اگر پاس مستقیم داده بشه احتمال قطع شدن توپ توسط حریف زیاده . بنابراین ما مجبوریم در بسیاری از مواقع از پاسهای غیر مستقیم استفاده کنیم و این کار امکان پذیر نیست مگر اینکه گزینه پاس دستی ( manual )رو فعال کنیم .
به تصویر زیر نگاه کنید :

در این وضعیت اگر بازیکن آبی پوش صاحب توپ بخواد از پاس مستقیم استفاده کنه احتمال تصاحب توپ توسط بازیکن حریف که در کنار یار خودی قرار گرفته وجود داره بنابراین گیمر باید توپو جایی پاس بده که کمی از بازیکنان شماره 4 و 10 فاصله داشته باشه ( کمی به سمت راست خودش ) .
و یا در مورد سانترها و ارسالهای بلند . به تصویر زیر نگاه کنید :

درصورتیکه گزینه سانتر assisted فعال باشه با ارسال توپ برای یار خودی ( در اینجا ریوالدو ) توپ مستقیم به این بازیکن میرسه و در زمانیکه توپ در حال رسیدن به این بازیکنه مدافعین حریف خودشونو به موقعیت مناسبی برای دفاع کردن میرسونن و یک ضد حمله خطرناک از دست میره اما اگر ما گزینه سانتر دستی رو فعال کرده باشیم با ارسال توپ به منطقه مشخص شده در تصویر فضای مناسب تری برای نفوذ بازیکن ( در اینجا ریوالدو ) فراهم میشه و از این ضد حمله خطرناک رو میشه به نحو احسنت استفاده کرد .

به همین شکل با فعال کردن گزینه دستی در پاسهای تودر هم میشه آزادی عمل بیشتری داشت که اتفاقا توی تصویر بالا میشه از پاس تودر manual به شکل موثری استفاده کرد .

این آزادی عمل یک حسن و مزیت دیگه هم داره و اونم طبیعی شدن اجرای بازیه . اگر ما گزینه پاس کمکی یا همون assist رو انتخاب کنیم پاسها با دقت بسیار بالای به یار خودی میرسه و این مساله بازیو کمی مصنوعی میکنه و نمای بازی رو هم از حالت طبیعی خارج میکنه و بازی اصطلاحا حالت پینگ پنگی به خوش میگیره . ( همونطوریکه توی بازی پینگ پنگ توپها بشکل رالی و سریع بین بازیکنان رد و بدل میشه ) .
علاوه بر اینها بازی خیلی راحت و آسون میشه چون ما خیالمون راحته که توپها حتی در شرایط سخت هم به مقصد میرسند بهمین خاطر درصد تصاحب توپ گیمر بالا میره و موقعیت گلزنی بیشتری در بازی براش فراهم میشه و این میشه که راحت در سخت ترین درجه بازی تیمهای بزرگ دنیا رو میشه با چند گل بدرقه کرد و نهایتا جذابیت بازی برای گیمر از بین میره .

این ویژگی منحصر به فرد و جالب با اضافه شده کنترل حرکت 360 درجه در فیفا 10 به اوج تکامل خودش رسید به این شکل که این امکان به گیمر داده میشه تا در زوایای ریز تر پاسها و ارسالهای بسیار دقیقتری داشته باشه .

همین وضعیت در شوت هم وجود داره و با انتخاب وضعیت دستی میشه زوایای مختلف دروازه حریف رو نشونه گیری کرد ( البته تمرین زیادی لازم داره ) .
من فکر میکنم علت اینکه گیمرها زیاد از این آزادی عمل استفاه نمیکنن اینه که اولا سالیان ساله که به وضعیت assist و کمکی عادت کردن و دوم اینکه بیشتر گیمرها راحتی کار رو به واقعی شدن و زحمت بیشتر ترجیح میدن . اما برای کسانیکه بازیو بصورت جدی پیگیری میکنند این آزادی عمل بسیار جذاب و ارزشمنده .

4039
03-05-2010, 19:22
استفاده از روش بالا احتمالا برای اکثر گیمرها در آغاز بکارگیری این روش خیلی سخت و اعصاب خورد کنه ( همونطوریکه برای من بود ) .
اگر میخواید سریعتر روی این روش مسلط بشید تمرین زیر رو بکار بگیرید ( این تمرین فقط به پاسکاری اختصاص داره ) :
برای این کارشما باید در زمین تمرینی این کار رو بشکل چیزی شبیه خرس وسط که یکی از معروفترین و کارآمدترین روشهای تمرینی در دنیای واقعی فوتباله اجرا کنید .
- ابتدا با تعداد بازیکن بیشتری بدون هیچ بازیکنی از حریف , تمرینات مقدماتی رو انجام بدید تا با این روش پاسکاری آشنایی مقدماتی پیدا کنید .
- با تسلط بیشتر کم کم از تعداد بازیکن خودی کم کنید و به تعداد بازیکنان حریف اضافه کنید ( بعنوان نمونه ابتدائا با 7 بازیکن در مقابل تنها یک بازیکن حریف و کم کم این تعداد رو به 5 در برابر 2 و یا 4 به 2 برسونید ) .
- این نکته رو مد نظر داشته باشید که منطقه تمرینی برای این تمرین ابتدائا یک نیمه از زمین ( نیمه حریف ) باشه و با تسلط بیشتر این منطقه رو مثلا فقط به منطقه جریمه حریف محدود کنید .

- با تسلط بیشتر سعی کنید بازیکن تحت کنترل شما ضربه کمتری به توپ بزنه . ایده آل ترین حالت زمانی خواهد بود که تنها با یک تک ضربه توپو به بازیکن خودی برسونید .
- برای کسانیکه میخوان روی این تمرین به حد بالایی از تسلط برسند توصیه میشه با یک تیم ضعیف در مقابل حریفان قدرتمند این تمرین رو به اجرا کنند .

یک روش تمرینی دیگه برای افزایش دقت پاس ردو بدل کردن پاسهای سریع و تک ضربه . یادمه این روش توی pes 4 یا 5 هم وجود داشت . اصول کار توی اون تمرینات به این شکل بود که گیمر باید حداکثر تعداد پاس رو در یک زمان مشخص بین بازیکنان رد و بدل میکرد . این تمرین شامل 5 مرحله میشد .

میدونم که این تمرین سختیه بخصوص که نه در زمینه جهت پاسها و نه در قدرت پاس cpu کمکی به شما نمیکنه کمی حوصله داشته باشید و زود خسته نشید خود این تمرین به نظر من برای گیمر جذابیت زیادی به همراه میاره چون به نوعی تواناییهای گیمر رو به چالش میکشه .

اصلا چطوره یک مسابقه پاس کاری بزاریم ببینیم کی میتونه ظرف مدت یک دقیقه بیشترین پاس رو بین بازیکنانش رد و بدل کنه . شرایط مسابقه هم به این شکله که اولا گزینه پاس manual رو انتخاب کنید بعد توی مد تمرین بازیکنان خودی رو 6 نفر و بازیکنان حریف 3 نفر باشه همچنین فلش auto switching رو به منتهی الیه سمت راست بکشید . هر نقطه از زمین هم که دوست داشتید پاسکاری کنید فقط نباید بلافاصله به بازیکنی که توپو ازش گرفتید پاس بدید .
رکورد من 31 پاس در یک دقیقست .

اون اوایل که من این روش پاسکاری رو بکار گرفتم بر اساس آمار یادمه توی چند بازی اول تنها 50 درصد پاسهام به مقصد میرسیدند اما با تمرینات زیاد دقت پاسهام کم کم بالا رفت الان حدود 75 درصد پاسهام به مقصد میرسند ( توی لیگ خودمون این آمار بسیار خوبی به حساب میاد . بارسا که در این زمینه نظیر نداره چیزی بین 80 تا 90 درصد پاسهای بازیکنانش طبق آمار به مقصد میرسند . این آمار در مورد ژاوی و اینیستا به بیش از 90 درصد میرسه که واقعا حیرت انگیزه) .

آمار درصد پاسهای به مقصد رسیده چند تیم بزرگ دنیا در قالب جام باشگاههای اروپا :

روشهای تمرینی بالا رو برای یک مدت مشخص انجام بدید به حدی که مهارت خوبی در این بخش کسب کنید بعد از این دوره تمرینی یک بازی دوستانه در مقابل یک تیم متوسط انجام بدید میبینید که بازی چقدر براتون جذاب شده چون با مهارت واقعی خودتون توپ رو توی زمین به چرخش در میارید نه کمک cpu علاوه بر این آزادی عملی که در اختیار دارید لذت بازیو دو چندان میکنه چون با برنامه توپ رو به نقطه مشخصی هدایت میکنید .

maximiliyanus
03-05-2010, 19:52
نه خودشون پاس نمیدن ولی دقت پاس ها تو اون حالت خیلی بالای و اصلا فرقی نمیکنه شما جهت درست رو بگیرید تا به بازیکن مورد نظر برسه.. تو تصویر زیر اگه مربع سیاه بازیکن تحت اختیار شما باشه و رنگ قرمز بازیکنی باشه که می خوای بهش پاس بدی تو حالت اتوماتیک در جهت هر کدوم از خطها که پاس بدی پاس شما مستقیم و بدون خطا به بازیکن میرسه ولی تو حالت manual در جهت هرکدوم از خط ها که پاس بدی دقیقا پاس در همون جهت میره و اینجا شما دیگه نمیتونی همینطوری پاس بدی و باید خیلی دقت کنی تا پاس هات خطا نره ... درمورد شوت ها هم همینطوریه.

شاید اگه برای بار اول تو حالت manual بزاری اصلا نتونی گلی بزنی ولی رفته رفته عادت میکنی و خیلی بازی لذت بخش تر میشه البته اگه می خوای بازی حالت خیلی واقعی تر داشته باشه.

مصطفی جان تقصیر من نیست... تقصیر ea هست که همچین بازی ای ساخته... انشا الله یه روز باهم با حسین بریم همون گیم سنتر یکم رو تصویر بیشتر توضیح میدم : دی
بعضیا تنهایی میرن گیم سنتر خوش به حالشون :d

sadeghbb
03-05-2010, 19:59
سلام دوستان!
آقا بالاخره معلم نشد این بازی کی میاد خفمون کردن که!!! ای لعنت بر EA که این یکی از عادت های بدددشهههههههههههه!:19:

Hirad HRD
03-05-2010, 21:42
سلام دوستان!
آقا بالاخره معلم نشد این بازی کی میاد خفمون کردن که!!! ای لعنت بر EA که این یکی از عادت های بدددشهههههههههههه!:19:
دوست عزیز بازی برای ایکس باکس و پلی استیشن 3 اومده برای کامپیوتر ندادن بیرون

sadeghbb
04-05-2010, 18:44
دوست عزیز بازی برای ایکس باکس و پلی استیشن 3 اومده برای کامپیوتر ندادن بیرون

منم منظورم همون نسخه ی پی سی بود کی میدن بیرون؟؟؟

Spaniuly
04-05-2010, 19:10
منم منظورم همون نسخه ی پی سی بود کی میدن بیرون؟؟؟

به به صادق جون چطوری رفیق شفیق قدیمی فیفا 08 خور ما:10:
جیگر شرمنده قرار نیست دیگه فیفا برای PC ساخته بشه کلا اگه مثل قدیما فیفا خوری کنسول رو بچسب ولی اگه کنسول خور نیستی به همون PES قناعت کن ولی خوب به نظر من اگه مثل من شرایط سختی برای خریدن کنسول نداری شک نکن. کنسول بگیر خیالت رو راحت کن من توی روز فقط 3 الی 4 ساعت فرصت آزاد برای گیم و کامپیوتر خوری وقت دارم اگه بیشتر وقت آزاد داشتم کنسول رو خیلی وقت پیش خریده بودم

pedram_sad
04-05-2010, 19:59
خوب من امروز بازی رو گرفتم
فقط 1 دست بازی کردم ایران و ژاپن اونم تو kick off
جال بود که ایران هم نوشته ها درست بود هم تلفظ
اما چهره ها احدی ذره ای شبیه نبود

منو بندی و رنگ بندی بازی جالب شده
گرافیک هم پیشرفت داشته
و به خصوص اون قضیه کاغد های رنگی که میریزه رو زمین
یا این که مرتب تماشا گر ها رو نشون میده
یا خود cup رو

gameplay خیلی نرم تر و real تر شده از FIFA 10
Cutscene ها و demo ها زیاد تر شدن

یک عیبی که تو شماره های قبلی بود اینجا هم هست هنوز
که من برای این که مطمن بشم رو 3 تا کنسول با 3 درایو امتحان کردم دیدم همینه
اونم تیک زدن بازیکن ها هست
یک چیزی شبیه به فریم فریم شدن موقع نشون دادن تو demo های ورود به زمین یا شادی گل
جالب اینجاست که کاغذ های رنگی خیلی روان و بی مشکل هستن
اما این بازی کن ها یا تماشاچی ها اکثرا ریپ میزنن تو demo ها

4039
04-05-2010, 20:47
چطوره یک مسابقه پاس کاری بزاریم ببینیم کی میتونه ظرف مدت یک دقیقه بیشترین پاس رو بین بازیکنانش رد و بدل کنه . شرایط مسابقه هم به این شکله که اولا گزینه پاس manual رو انتخاب کنید بعد توی مد تمرین بازیکنان خودی رو 6 نفر و بازیکنان حریف 3 نفر باشه همچنین فلش auto switching رو به منتهی الیه سمت راست بکشید . هر نقطه از زمین هم که دوست داشتید پاسکاری کنید فقط نباید بلافاصله به بازیکنی که توپو ازش گرفتید پاس بدید .

رکورد من 31 پاس در یک دقیقست .

کسی نتونست این رکورد رو بشکنه ؟

attari16
04-05-2010, 21:08
آخه چرا واسه pc ندادن بیرون نامردا

Elendil1
04-05-2010, 22:19
کسی نتونست این رکورد رو بشکنه ؟

من هنوز وقت نکردم برم بازار ، البته 5 شنبه ی هفته ی پیش رفتم تو همون روز آول تمام کرده بودن :31: خلاصه هنوز نگرفتن ، مگه شمارنده ی پاس داره ؟!؟!

underali
05-05-2010, 09:02
اینم کدهای آنلاک کردن بازی
Code
Adidas Ultimate 11 and Classic 11 teams
WSBJPJYODFYQIIGK

Dance celebration
KBRRWKUIRSTWUJQW

Dying Fly celebration
DVMNJPBTLHJZGECP

River Dance celebration
MIKAKPUMEEWNTQVE

Running With The Baby celebration
UGSIMLBHLFPUBFJY

Side Slide celebration
VNDWDUDLMGRNHDNV

Speed Skating celebration
LHEHJZTPYYQDJQXB

The Flying Dive celebration
DBQDUXQTRWTVXYDC

The Prancing Bird celebration
TWVBIXYACAOLGOWO

محل وارد کردن کدها به صورت زیر است
My 2010 Fifa World Cup> EA Sports Extras>Unlockable Code Entry

underali
05-05-2010, 09:12
اینم مراحل تکمیلی ترافی ها
Trophies

Complete the following tasks to unlock PlayStation3 trophy rewards.
Single Star Group Stage (Bronze): Finish the Group Stage in the Online 2010 FIFA World Cup with a 1/2 - 1 star team.
Two Star Group Stage (Bronze): Finish the Group Stage in the Online 2010 FIFA World Cup with a 1.5 - 2 star team.
Three Star Group Stage (Bronze): Finish the Group Stage in the Online FIFA World Cup with a 2.5 - 3 star team.
Played well as a team (Bronze): Win the Online FIFA World Cup with a 2.5 - 3 star team.
Dreams Come True (Bronze): Advance past the group stage in the Online FIFA World Cup with a team rated 3 stars or lower.
Hospitality and Victories (Bronze): Advance through the group stage as South Africa in 2010 FIFA World Cup.
We'll just score more (Bronze): Concede 14+ In the Finals (Record) & Win the World Cup. Semi-Pro or higher difficulty.
Concede No Goals (Bronze): Advance from the Group stage in 2010 FIFA World Cup without conceding a goal: Semi-pro difficulty.
Defend, Defend, Defend (Bronze): Lift the World Cup Trophy in the 2010 FIFA World Cup scoring 11 or fewer total goals (Record)
Second Trip, First Goal (Bronze): Qualify & Score in the finals using any team that's been to the finals & not scored.
Europe Qualifier (Bronze): Qualify as a team from Europe in 2010 FIFA World Cup single player only.
Asia Qualifier (Bronze): Qualify as a team from Asia in 2010 FIFA World Cup single player only.
Oceania Qualifier (Bronze): Qualify as a team from Oceania in 2010 FIFA World Cup single player only.
CONCACAF Qualifier (Bronze): Qualify as a team from CONCACAF in 2010 FIFA World Cup single player only.
South America Qualifier (Bronze): Qualify as a team from South America in 2010 FIFA World Cup single player only.
Africa Qualifier (Bronze): Qualify as a team from Africa in 2010 FIFA World Cup single player only.
First Team Selecton (Bronze): Get promoted to the First team and play a match in Captain your Country.
Co-op Success (Bronze): All four co-op players get a match rating of 7 or above in a captain your country match.
Practice Penalty Kicks (Bronze): Score at least 5 penalty Kicks in Penalty Shootout Practice
The Captain (Bronze): In a Captain your Country campaign play a game as the captain for your country's first team.
Solid Performer (Bronze): Achieve an average match rating of 8 at the end of a single Captain your Country campaign.
Hold the Line (Bronze): Earn a match rating of 8 or above as a Defender in Captain your Country.
Most Hat-tricks (Bronze): In Captain your Country score 2 or more hat-tricks in the Finals to beat the standing record.
2006 FIFA World Cup Final (Bronze): Beat France using Italy on Semi-Pro or Higher Difficulty.
2002 FIFA World Cup Final (Bronze): Beat Germany using Brazil on Semi-Pro or Higher Difficulty.
1998 FIFA World Cup Final (Bronze): Beat Brazil using France on Semi-Pro or Higher Difficulty.
Ultimate Underdogs (Silver): Win the Online 2010 FIFA World Cup with a 1.5 - 2 star team.
Undefeated Group Stage (Silver): Win all three group games and advance to the knockout stage in the Online FIFA World Cup.
Managers First Choice (Silver): With a Virtual Pro play a game as the #1 ranked squad member in Captain your Country.
Masterful Performance (Silver): Finish a captain your country where one of the players wins an end of tournament award.
Fair Play (Silver): In a single Captain your country campaign Receive no match bans.
2010 FIFA World Cup Mastery (Silver): Defeat all 32 teams that qualify for the 2010 FIFA World Cup.
Lightning Quick Strike (Silver): Score in under 90 seconds to beat the standing record for fastest goal in a World Cup finals match.
Against all odds (Gold): Win the Online 2010 FIFA World Cup with a 1/2 - 1 star team.
Victorious (Gold): Win the FIFA World Cup in a Captain your Country campaign.
World Cup Winner (Gold): Win the FIFA World Cup Final in 2010 FIFA World Cup.
World Cup Champion (Platinum): Unlock all Trophies In the game.
Additionally there are six secret trophies.
Secret trophy (Unknown): Unknown.
First time on the world stage (Bronze): Play in the Online FIFA World Cup with a team that have never qualified for the FIFA World Cup Finals.
Better luck needed next time (Bronze): Finish the group stage without advancing to the Knockout stage of the Online 2010 FIFA World Cup
Pressure Cooker (Bronze): Score in a penalty shootout using your Virtual Pro and win the game.

underali
05-05-2010, 09:38
اینم آموزش skill و Celebrations

~ Skill Moves ~

~ 5 Star Moves ~
In-Air Rainbow
(Juggling Only)
L2 + Right stick Down then Up

-------------------
Directional Heel Chop
(Jogging/Sprinting Only)
L2 + Fake (Hold Shot/Lob Button then press Pass Button) then Left Stick Forward to Left/Forward to Right
L2 + Fake then Left Stick Left/Right
L2 + Fake then Left Stick Back to Left/Back to Right

-------------------
Drag Back Fake
(Jogging Only)
L2 + Fake (Hold Shot/Lob Button then press Pass Button)

------------------

~ 1 Star Moves ~
First Time Flick
(First Touch Only)
L2 + R1 then Left Stick Right or Left

-----------------
Stop and Go
(5 Star players may do while sprinting.)
L2 + Fake (Hold Shot/Lob Button then press Pass Button)

~ Celebrations ~

~ Running Moves ~

Ear Twist
Triangle (Hold)

------------

Thumb Suck
Square (Hold)

-----------

Wrist Flick
X (Hold)

-----------

Double Arm Swing
Right Stick, Up then Down (Hold)

-----------

Point to Sky
Right Stick, Up (Hold)

~ Finishing Moves ~

Double Backflip
L1 + (Right Stick) Left then Right (Hold)

-------------

Golf Swing
L1 + (Right Stick) Right then Left (Hold)

------------

Head Shake
L1 + (Right Stick) Right (Hold)

------------

Peacock
L1 + (Right Stick) Up (Hold)

-----------

Karate Kicks
L1 + (Right Stick) Down (Hold)

-----------

~ Coca-Cola Unlockable Finishing Moves ~

Flying Dive
L2 + Triangle

------------

Dying Fly
L2 + Square

------------

African Dance
L2 + Circle

------------

Baby Cradle
L2 + X

~ Advanced Celebrations ~

Louder Please
R2 + (Right Stick) Right then Down

------------

Walking Backflip
R2 + Square

------------

Brick Fall
L2 + (Right Stick) Left (Hold)

-----------

Cartwheel and Roll
L2 + (Right Stick) Right (Hold)

-----------

Who am I?
R2 + Triangle

-----------

Violinist
R2 + Circle

-----------

Spanish Archer
R2 + X

-----------

Moonwalk
L2 + (Right Stick) Up (Hold)

~ Coca-Cola Unlockable Advanced Celebrations ~

River Dance
R1 + Square

------------

Ice Skating
R1 + X

-----------

Side Slide
R1 + Triangle

-----------

Prancing Bird
R1 + Circle

sadeghbb
05-05-2010, 11:14
به به صادق جون چطوری رفیق شفیق قدیمی فیفا 08 خور ما:10:
جیگر شرمنده قرار نیست دیگه فیفا برای PC ساخته بشه کلا اگه مثل قدیما فیفا خوری کنسول رو بچسب ولی اگه کنسول خور نیستی به همون PES قناعت کن ولی خوب به نظر من اگه مثل من شرایط سختی برای خریدن کنسول نداری شک نکن. کنسول بگیر خیالت رو راحت کن من توی روز فقط 3 الی 4 ساعت فرصت آزاد برای گیم و کامپیوتر خوری وقت دارم اگه بیشتر وقت آزاد داشتم کنسول رو خیلی وقت پیش خریده بودم

سلام!نوکرتم آرمین جون!چه خبرا!
من باورم نمیشه چی نوشتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!امکان ندارههههههههههههههههههههه هههه
این دیگه آخرهههههههههههههههههههه نامردیههههههههههههههههههه هه:18:
یعنی ما بعد 12سال فیفا بازی کردن دیگه نمیتونیم فیفا رو رو پی سی بازی کنیم!:blink:
دیگه فک کنم کنسول از نون شب بر من واجب تر شد!:21:
آرمین جان ممنون میشم قیمت و نحوه ی خرید و مشخصات کنسولتو برام پ.خ کنید!:11:
نوکرم!:11::40:

وین رونی
05-05-2010, 11:25
سلام!نوکرتم آرمین جون!چه خبرا!
من باورم نمیشه چی نوشتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!امکان ندارههههههههههههههههههههه هههه
این دیگه آخرهههههههههههههههههههه نامردیههههههههههههههههههه هه:18:
یعنی ما بعد 12سال فیفا بازی کردن دیگه نمیتونیم فیفا رو رو پی سی بازی کنیم!:blink:
دیگه فک کنم کنسول از نون شب بر من واجب تر شد!:21:
آرمین جان ممنون میشم قیمت و نحوه ی خرید و مشخصات کنسولتو برام پ.خ کنید!:11:
نوکرم!:11::40:
من هر روز میام اینجا حسرت می خورم.
می خوام یه دونه XBOX 360 بگیرم اما زنه میگه تو سی سالگی خجالت داره این کارها...ولی مطمئنم تو چند روز آینده می خرمش حتی اگه به قهر و دعوا بکشه.
برای منم قیمت و نحوه ی خرید و مشخصات کنسول را پ.خ می کنید(نو و کار کرده)
متشکر

pedram_sad
05-05-2010, 12:09
خوب
من دیشب رفتم world cup رو شروع کنم با brazil
اولین بازی با کره شمالی بود
واقعا gameplay و graphics بازی پشرفت کرده

صدا گذاری بازی رو هم دیشب با headphone خیلی بهتر تجربه کردم
حتما پیشنهاد میکنم امتحان کنید

صدای توپ به خصوص وقتی به پشت دروازه میره یا برخورد با تیر دروازه , صدای سوت داور و گزارشگر و مخصوصا حرفهای جالبی که میزنن
و از همه مهتر صدای تماشاچی ها که واقعا قهمیدم چقدر کار شده روش
صدای تشویق هاشون یا طبل زدن ها و خوندن اهنگ های مختلف واقعا حال و هوای استادیوم میده به ادم

بازی رو 4-0 بردم
جالب بود که درست 10 ثانیه قبل از این که سوت پایان رو بزنه یکی رو یکی از forward هام خطا کرد و اون مصدوم شد رو زمین داشت میمرد از درد بعد اونا 2 تا پاس دادن و بعد داور سوت رو زد
بعد یهو صفحه تعویض بازیکن اومد که اجباری بود
منم موندم که بعد از اتمام بازی این اومده ؟
خلاصه تعویض کردم و وقتی done رو زدم دیدم همونطوری که حدس میزدم bug بوده و بازی هنگ کرد چون همچین چیزی تعریف نشده بود ! :31:

4039
05-05-2010, 12:45
من هنوز وقت نکردم برم بازار ، البته 5 شنبه ی هفته ی پیش رفتم تو همون روز آول تمام کرده بودن :31: خلاصه هنوز نگرفتن ، مگه شمارنده ی پاس داره ؟!؟!

شمارشگر لازم نیست تعداد پاسها رو خودمون باید بشمریم کاری نداره که !
در ضمن فکر میکنم ورد کاپ بخش تمرین نداره توی همون فیفا 10 باید این تمرین رو انجام داد فیفا 10 که داری ؟

Hirad HRD
05-05-2010, 15:10
می خوام یه دونه XBOX 360 بگیرم اما زنه میگه تو سی سالگی خجالت داره این کارها...ولی مطمئنم تو چند روز آینده می خرمش حتی اگه به قهر و دعوا بکشه.
متشکر
قربون شکلت من الان 8 سال ازدواج کردم 32 سالمه دارم با کنسولا بازی میکنم :8:راهشو بلد نیستی البته همو کاری که گفتی بهت امیدوارشدم منم تو کار انجام شده قرارش دادم:21: حل شد برو بخر به این حرفا گوش نکن مگه آدم چند سال زنده است برو حالش و ببر

4039
05-05-2010, 15:52
متشکر

من یک چیزی بگم شاید باورتون نشه میانگین سن گیمرها در خارج حدود 35 ساله .
درسته که کشورهای خارجی خصوصا اروپا , جمعیت مسن و پیری دارن و به همین خاطر میانگین سن گیمرها بالاست اما به هر حال این یک واقعیته که اونجا مردم شوق و ذوق زیادی دارن که توی سنین بالا هم بازی کامپیوتری انجام میدن .
آدم خلاف که نمیکنه میخواد وقت آزاد و تفریحشو برای تفریح مورد علاقش صرف کنه اینکه دیگه چیز عجیبی نیست . متاسفانه این در عرف و فرهنگ ما به اشتباه رایج شده که بازی کامپیوتری مال سنین پایینه .
البته نباید زیاده روی کرد چون وقت انسان خیلی ارزشمنده من به شخصه سعی میکنم در روز بیشتر از یک ساعت صرف بازی نکنم .

من همین چند روز پیش یک ایکس باکس آرکید گرفتم 225 تومن یک دونه هم فلش 8 گیگ ( البته از نوع خوب و با کیفیتش ) 23 تومن فیفا رو ریختم روی فلش . اینجوری هم برام خیلی به صرفه در اومده و هم اینکه کنسول دیگه صدایی نداره چون فلش کاملا بی صداست . فقط اینو بگم که خیلی عالی شده !

Spaniuly
05-05-2010, 20:43
بابا عجب آشفته بازاریه این متاهلی:31:
من 100 سال سیاه هم زن بگیر نیستم زنده باد آزادی

صادق جون من که کنسول ندارم اصلا اطلاعات کافی هم ندارم من فقط وقتی از جلو پاساژ نگین (پاساژ نامبر وان واسه کنسول توی ارومیه) رد میشم میرم کنسول هایی مثل X360 PS3 Wii PSP و غیره رو قیمت می کنم الکی :27: یادش به خیر 14 - 15 سال پیش می رفتیم از نگین نوار میکرو می گرفتیم. ای داد بیداد عمر گرانمایه توی گیم رفت به باد...

صادق جون تو هم اگه می خوای کنسول بخری پاساژ یا بازارچه ای که دنیای کنسول باشه گیر بیار توی شهرتون یه نصف روز رو مایه بذار بچرخ تا اطلاعات کافی بدست بیاری یه چیز خوب بگیر. X360 فکر کنم توی ایران مناسب باشه ولی اگه وضعت توپه PS3 بخر

sinak3
05-05-2010, 20:49
ببخشید دوستان میخواستم بازیو بگیرم.میخواستم ببینم ارزششو داره.بگیرمش؟ گرافیک واسه من خیلی مهمه.گرافیکش چطوره.؟ ممنون

Spaniuly
05-05-2010, 23:11
ببخشید دوستان میخواستم بازیو بگیرم.میخواستم ببینم ارزششو داره.بگیرمش؟ گرافیک واسه من خیلی مهمه.گرافیکش چطوره.؟ ممنون
سینا تو کنسول داشتی و به ما نگفته بودی؟ ای ناقلا...

بازی که معرکه اس گرچه هنوز قسمت نشده ببینم ولی احتمالا بگیرم کنسول البته فقط واسه کرایه و یه دست اسپانیا رو قهرمان کنم.

اگه کنسول داری اصلا معطل نشو

pedram_sad
05-05-2010, 23:40
گرافیک EA و FIFA رو که میشناسی
همون رو بگیر بهبود جزیی بده
بهش زیبایی ریختن کاغذ های رنگی و Lighting بهتر رو اضافه کن میشه world cup

عجب نطقی کردم بهتر از نطقی که تو سازمان ملل کردند :31:
الان دارم میرم بازی کنم!

MHSou
06-05-2010, 00:18

سلام؛

قطعا میرزه

A.N.A.P
06-05-2010, 12:19
یک نکته جالب اینکه شما اگه توی بازی FIFA 10 در بخش Vitual pro خوتون رو شاخته باشید میتونید اونو توی بازی به گونه ای میشه

گفت دانلود کنید !!!

در ضمن چرا مسعود شجاعی رو میگه سلیمانی یه همچین چیزایی ؟؟؟

hamed_dij
06-05-2010, 13:46
در ضمن چرا مسعود شجاعی رو میگه سلیمانی یه همچین چیزایی ؟؟؟
چون اسم كاملش "مسعود شجائي سليماني" هست.

jojozy
06-05-2010, 14:44
چه حالی بده جام جهانی :20:

Elendil1
06-05-2010, 20:03
شمارشگر لازم نیست تعداد پاسها رو خودمون باید بشمریم کاری نداره که !
در ضمن فکر میکنم ورد کاپ بخش تمرین نداره توی همون فیفا 10 باید این تمرین رو انجام داد فیفا 10 که داری ؟

از اون حرفا بودا :31: ... حرف واسه گفتن نذاشتی ! :46: ... یعنی انتظار داری من FIFA 10 بازی نکرده باشم :دی !
مثه اینه که من بگم PES 2010 بازی کردی یا نه :18: !
-----------------------------------------------------------------------------
امروز بازی رو گرفتم ، کنترل ، از پاس و شوت و ... همه رو گذاشتم رو manual ، دهنم سرویس شد ، خیلی سخت بود ، ولی دارم تمرین می کنم.
------------------------------------------------------------------------------------
گزارش گر بازی نکات جالبی رو می گه ، و کلآ جزئیات رو خوب میگه ، و از تحلیل گرش خوشم نمیاد ، همون اندی گری بهتر بود، خوبی گزارش گراش هم اینه که اسم همه ی بازی کن ها از اصلی تا رزرو ها رو میگه ! :8:
------------------------------------------------------------------------------------
اکشن های جدید و کاربردیی به گیم پلی اظافه شده + انیمیشن ها که بازی رو جذابش کردن {البته بعضی جاها یکم زیاده روی شده}
---------------------------------------------------------------------------

selcuksahin
06-05-2010, 20:21
fifa world cup 2010 برای پیسی دمو شو دارم کی میگه نماید برای پیسی؟؟؟؟؟؟؟؟

4039
06-05-2010, 20:26
از اون حرفا بودا :31: ... حرف واسه گفتن نذاشتی ! :46: ... یعنی انتظار داری من FIFA 10 بازی نکرده باشم :دی !
مثه اینه که من بگم PES 2010 بازی کردی یا نه :18: !
-----------------------------------------------------------------------------
امروز بازی رو گرفتم ، کنترل ، از پاس و شوت و ... همه رو گذاشتم رو manual ، دهنم سرویس شد ، خیلی سخت بود ، ولی دارم تمرین می کنم.
گزارش گر بازی نکات جالبی رو می گه ، و کلآ جزئیات رو خوب میگه ، و از تحلیل گرش خوشم نمیاد ، همون اندی گری بهتر بود، خوبی گزارش گراش هم اینه که اسم همه ی بازی کن ها از اصلی تا رزرو ها رو میگه ! :8:
اکشن های جدید و کاربردیی به گیم پلی اظافه شده + انیمیشن ها که بازی رو جذابش کردن {البته بعضی جاها یکم زیاده روی شده}
---------------------------------------------------------------------------

خوب به گیم پلی نسخه ورد کاپ توجه کن ببین دقیقا چه تغییراتی نسبت به فیفا 10 کرده خصوصا تعامل بازیکنان در زمین .
اگه میتونی این حالت manual رو حسابی تمرین کن مطمئن باش بعد از چند روز کاملا دستت میاد بعد اونوقت میبینی بازی چقدر جذاب تر میشه منم چند روز اول خیلی اذیت شدم و اعصابم حسابی خورد شد اما الان دقت پاسهام بطور میانگین به 75 درصد رسیده و منیجر مد رو با این حالت بازی میکنم .
تفاوت سیستم پاسکاری manual با حالت assisted در اینه که در حالت کمکی راحت و بسیار سریع میشه با پاسکاریهای متعدد به یک سوم حریف رسید و این از جذابیت بازی خیلی کم میکنه چون خیلی راحته و هم اینکه کاملا غیر طبیعیه اما در حالت دستی با توجه به اینکه احتمال قطع شدن و نرسیدن توپ به یار خودی در مناطق فشرده زمین وجود داره فقط باید با برنامه و همینطور آهسته توپ رو به جلو برد . علاوه بر این گیمر کم کم ترغیب میشه از پاسهای بلند و سانتر هم استفاده کنه چون در این حالت خیلی وقتها ریسک سانتر و پاس بلند از دادن پاسهای کوتاه کمتر میشه دقیقا مثل فوتبال واقعی که از سانتر خیلی استفاده میشه .
کم کم که با این سیستم مچ شدی خواهی دید که چقدر بازیت چشم نواز و قشنگ شده علاوه بر این دیگه مطمئن نیستی که تیمهای مختلفو راحت با چند گل بتونی ببری و چه بسا بعضی از بازیها رو هم میبازی .

amin 2010
07-05-2010, 09:52
حسین جان ورلد کاپ هم training arena داره.توی یکی از گزینه های منو باید بری اونجا انتخاب کنی

A.N.A.P
07-05-2010, 10:07
گزارش گر بازی نکات جالبی رو می گه ، و کلآ جزئیات رو خوب میگه ، و از تحلیل گرش خوشم نمیاد ، همون اندی گری بهتر بود، خوبی گزارش گراش هم اینه که اسم همه ی بازی کن ها از اصلی تا رزرو ها رو میگه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارشگر اصلیه مارتین تیلر بود... آره بابا خدایی همون زوج اندی گری و مارتین تیلر بهتر بود .
...
...
...

یک نکته جالبی که من توی این بازی توی تیم انگلیس پیدا کردم این بود که دیگه جان تری کاپتان نیست و ریو فردیناند کاپتانه !!!

در ضمن هر دو تو بازی حضور داشتن !!!

sadeghbb
07-05-2010, 11:14
سلام دوستان!
آقا یه سوال به کلی خارج از بحث داشتم ولی جاشم اینجا بودا ماشالا همه فیفاخور در گل گیم خور!
دوستان پیشنهاد شما چیه ایکس باکس یا پی اس 3 !!! و اگه ایکس باکس کدوم مدلش!
دمتون گرم!

A.N.A.P
07-05-2010, 11:40
سلام دوستان!
آقا یه سوال به کلی خارج از بحث داشتم ولی جاشم اینجا بودا ماشالا همه فیفاخور در گل گیم خور!
دوستان پیشنهاد شما چیه ایکس باکس یا پی اس 3 !!! و اگه ایکس باکس کدوم مدلش!
دمتون گرم!
هر کدوم یه خوبی ای دارن !!! برای مثال امکانات LIVE خیلی بهتر از PSN هست !!!بازی های ps3 Exclusive واقعا

فوق العاده هستن !!! لوازم جانبی 360 بیشتر از ps3 یه ... توان شما هم مهمه !!! در ضمن مقایسه ی ایندو آدم رو

کاملا گیج میکنه !!! در حال حاضر من 360 مدل الیت دارم و خیلی راضیم و در توانم بود که بتونم ps3 بگیرم و فکر

میکردم با خرید یکی از ایندو حسرت اون یکی رو میخورم اما خیر !!!

Elendil1
07-05-2010, 15:56
گزارشگر اصلیه مارتین تیلر بود... آره بابا خدایی همون زوج اندی گری و مارتین تیلر بهتر بود .
...
...
...

یک نکته جالبی که من توی این بازی توی تیم انگلیس پیدا کردم این بود که دیگه جان تری کاپتان نیست و ریو فردیناند کاپتانه !!!

در ضمن هر دو تو بازی حضور داشتن !!!

مارتین تایلر خیلی هیجان نمیده باهاش خیلی حالا نمیکنم ، ولی این یکی هیجانی تره ، ولی رفیقه تحلیل گرش خیلی مزخرفه ، اندی گری خیلی بهتره .

خوب به گیم پلی نسخه ورد کاپ توجه کن ببین دقیقا چه تغییراتی نسبت به فیفا 10 کرده خصوصا تعامل بازیکنان در زمین .
اگه میتونی این حالت manual رو حسابی تمرین کن مطمئن باش بعد از چند روز کاملا دستت میاد بعد اونوقت میبینی بازی چقدر جذاب تر میشه منم چند روز اول خیلی اذیت شدم و اعصابم حسابی خورد شد اما الان دقت پاسهام بطور میانگین به 75 درصد رسیده و منیجر مد رو با این حالت بازی میکنم .
تفاوت سیستم پاسکاری manual با حالت assisted در اینه که در حالت کمکی راحت و بسیار سریع میشه با پاسکاریهای متعدد به یک سوم حریف رسید و این از جذابیت بازی خیلی کم میکنه چون خیلی راحته و هم اینکه کاملا غیر طبیعیه اما در حالت دستی با توجه به اینکه احتمال قطع شدن و نرسیدن توپ به یار خودی در مناطق فشرده زمین وجود داره فقط باید با برنامه و همینطور آهسته توپ رو به جلو برد . علاوه بر این گیمر کم کم ترغیب میشه از پاسهای بلند و سانتر هم استفاده کنه چون در این حالت خیلی وقتها ریسک سانتر و پاس بلند از دادن پاسهای کوتاه کمتر میشه دقیقا مثل فوتبال واقعی که از سانتر خیلی استفاده میشه .
کم کم که با این سیستم مچ شدی خواهی دید که چقدر بازیت چشم نواز و قشنگ شده علاوه بر این دیگه مطمئن نیستی که تیمهای مختلفو راحت با چند گل بتونی ببری و چه بسا بعضی از بازیها رو هم میبازی .

آره ! این حالت Assissted بازی رو واقعآ مصنوعی کرده بود ، راحت تو یک ثانیه توپ رو می شد منتقل کرد ، اما الان یا با برنامه یا بی نظم ! {سبک ایرانی} یا با پاسکاری مداوم به به دروازه حریف نزدیک میشه نزدیک شد !
واقعآ هم معنی نداشت که ایران {یا بقیه ی تیم های ضعیف}در حد بارسا پاسکاری کنه ! کم کم دارم عادت می کنم، فعلآ دوره انتخابی تموم شد ، رفتم مقدماتی {با ایران} ، ولی رو پروفشنال می زنم ، دوره بعد می رم Legend .

JUSTIN11
08-05-2010, 00:08
با اینکه هنوز حال و هوای جام جهانی منو در بر نگرفته ولی لازم شد بازی رو بگیرم.3 4 ساعتی بازی کردم این نکات رو از بازی برداشت کردم.ایکاش این بازی 30 روز دیگه عرضه میشد!

منوی بازی کاملا حال و هوای جام جهانی رو به آدم منتقل میکنه و تمی با رنگهای گرم و زیبا که ناخوداگاه آدمو یاد آفریقا میندازه!
همچنین منو سریع تر از فیفا 10 شده.اگه یادتون باشه تو 10 مخصوصا وسط بازی منو کند بود ولی الان سریعتر شده ولی نه به اندازه pes

گرافیک بازی کلا بهتر شده همچنین نور پردازی در روز آفتابی که زیبایی خاصی داره. تصاویر رنگبندی شاد و متنوعی دارن.چمن بازی که واقعا عالیه و بهتر از این نمیشه.طراحی چهره بازیکنا و مربیان در نوع خود عالیه.ولی بنظرم هیکل بازیکنا طراحی خوبی ندارن با اینکه از فیفا10 بهتر شده و از اون حالت لاغر مانند در اومده ولی جای کار بیشتری داره.

اولین چیزی که در گیم پلی توجه منو به خودش جلب کرد فیزیک عالیه بازیکنا و توپ بود.همیشه یکی از ایراداتی که به فیفا میگرفتم این بود که گیمر اصلا وزن واقعیه بازیکن رو حس نمیکرد.انگار که بازیکن 20 30 کیلو بیشتر نداره و به عبارتی شل و ول بودن.همیشه دوست داشتم این مورد برطرف بشه که شد.نمیدونید چقدر خوشحال شدم! در مورد توپ هم این قضیه صادقه.واقعا فیزیک بازی و اون حس وزنی که به گیمر القا میکنه عالیه.انیمیشنها که مثل همیشه خوبه ولی امیدوارم در فیفا 11 بیشتر و بیشتر بشه.
هنگام شوت زدن توپ سرعت بیشتری به خودش میگیره.بنظرم یکمی زیاده ولی باز از فیفا 10 که بعضی مواقع توپ مثل بادکنک میشد و کات های عجیب میگرفت بهتره!
دروازه بانا حرکات متنوع تری دارن ولی بنظر من اگه از چیپ خوردن دروازه بانا در فیفا10 بگذریم عملکرد اونها در فیفا 10 بهتر بود.من چندتا گل زاویه بسته زدم و یا اینکه داروازبان توپو بد جایی دفع میکنه.
در کل بنظرم بازی آسون تر شده! هنوز نمیدونم چرا! شاید یکیش افزایش سرعت پاسکاری باشه.یه چیز جالب اینکه زدن ضربه سر راحتتر شده.من تو یه بازی با فرانسه 3 تا ضربه سر از رو کرنر گل زدم و یکی هم با سانتر از کناره ها.بازیهای دیگه هم تقریبا همینطوره.شایدم اشتباه میکنم.نظر شما چیه؟

صدا گذاریه بازی فوق العاده عا لیه.اون صدای برخورد توپ به تور کمی بهتر شده. همچنین صدای تشویق تماشاگرا بسیار زیباست.گزارشگر بازی هم هیجان بیشتری داره.

اطلاعات آماری بازی از تمام کشورهای دنیا زبون هر کسی رو بند میاره! اطلاعات جالبی از بعضی کشورهای گمنام وجود داره که خوندنش خالی از لطف نیست .جمع اوری این همه اطلاعات درون یک بازی واقعا جای تحسین داره.

مدهای جالبی در این بازی هست که تا چند وقت میتونه ادمو درگیر خودش کنه همونطور که انتظار داشتم از نظر کیفیت این بازی از فیفا10 بهتر از آب در اومده و کاملا مشخصه که مسئولان همه تلاششونو در جهت رفع ایرادات گذشته انجام دادن و اگه همینطور پیش بره بزودی شاهد عرضه ی یه فوتبال کامل و عالی مخصوصا برای گیمرهای مشکل پسند و ریزبین خواهیم بود .به امید اون روز...............:46:

4039
08-05-2010, 10:04
با اینکه هنوز حال و هوای جام جهانی منو در بر نگرفته ولی لازم شد بازی رو بگیرم.3 4 ساعتی بازی کردم این نکات رو از بازی برداشت کردم.ایکاش این بازی 30 روز دیگه عرضه میشد!

منوی بازی کاملا حال و هوای جام جهانی رو به آدم منتقل میکنه و تمی با رنگهای گرم و زیبا که ناخوداگاه آدمو یاد آفریقا میندازه!
همچنین منو سریع تر از فیفا 10 شده.اگه یادتون باشه تو 10 مخصوصا وسط بازی منو کند بود ولی الان سریعتر شده ولی نه به اندازه pes

گرافیک بازی کلا بهتر شده همچنین نور پردازی در روز آفتابی که زیبایی خاصی داره. تصاویر رنگبندی شاد و متنوعی دارن.چمن بازی که واقعا عالیه و بهتر از این نمیشه.طراحی چهره بازیکنا و مربیان در نوع خود عالیه.ولی بنظرم هیکل بازیکنا طراحی خوبی ندارن با اینکه از فیفا10 بهتر شده و از اون حالت لاغر مانند در اومده ولی جای کار بیشتری داره.

اولین چیزی که در گیم پلی توجه منو به خودش جلب کرد فیزیک عالیه بازیکنا و توپ بود.همیشه یکی از ایراداتی که به فیفا میگرفتم این بود که گیمر اصلا وزن واقعیه بازیکن رو حس نمیکرد.انگار که بازیکن 20 30 کیلو بیشتر نداره و به عبارتی شل و ول بودن.همیشه دوست داشتم این مورد برطرف بشه که شد.نمیدونید چقدر خوشحال شدم! در مورد توپ هم این قضیه صادقه.واقعا فیزیک بازی و اون حس وزنی که به گیمر القا میکنه عالیه.انیمیشنها که مثل همیشه خوبه ولی امیدوارم در فیفا 11 بیشتر و بیشتر بشه.
هنگام شوت زدن توپ سرعت بیشتری به خودش میگیره.بنظرم یکمی زیاده ولی باز از فیفا 10 که بعضی مواقع توپ مثل بادکنک میشد و کات های عجیب میگرفت بهتره!
دروازه بانا حرکات متنوع تری دارن ولی بنظر من اگه از چیپ خوردن دروازه بانا در فیفا10 بگذریم عملکرد اونها در فیفا 10 بهتر بود.من چندتا گل زاویه بسته زدم و یا اینکه داروازبان توپو بد جایی دفع میکنه.
در کل بنظرم بازی آسون تر شده! هنوز نمیدونم چرا! شاید یکیش افزایش سرعت پاسکاری باشه.یه چیز جالب اینکه زدن ضربه سر راحتتر شده.من تو یه بازی با فرانسه 3 تا ضربه سر از رو کرنر گل زدم و یکی هم با سانتر از کناره ها.بازیهای دیگه هم تقریبا همینطوره.شایدم اشتباه میکنم.نظر شما چیه؟

صدا گذاریه بازی فوق العاده عا لیه.اون صدای برخورد توپ به تور کمی بهتر شده. همچنین صدای تشویق تماشاگرا بسیار زیباست.گزارشگر بازی هم هیجان بیشتری داره.

اطلاعات آماری بازی از تمام کشورهای دنیا زبون هر کسی رو بند میاره! اطلاعات جالبی از بعضی کشورهای گمنام وجود داره که خوندنش خالی از لطف نیست .جمع اوری این همه اطلاعات درون یک بازی واقعا جای تحسین داره.

مدهای جالبی در این بازی هست که تا چند وقت میتونه ادمو درگیر خودش کنه همونطور که انتظار داشتم از نظر کیفیت این بازی از فیفا10 بهتر از آب در اومده و کاملا مشخصه که مسئولان همه تلاششونو در جهت رفع ایرادات گذشته انجام دادن و اگه همینطور پیش بره بزودی شاهد عرضه ی یه فوتبال کامل و عالی مخصوصا برای گیمرهای مشکل پسند و ریزبین خواهیم بود .به امید اون روز...............:46:

ممنون امین جان از نقد موشکافانه ای که از این بازی نوشتی .
منم این بازیو گرفتم اما بدلیل همون حس جام جهانی که گفتی فعلا گذاشتم کنار تا شروع جام در افریقایی جنوبی .

ولی بنظرم هیکل بازیکنا طراحی خوبی ندارن با اینکه از فیفا10 بهتر شده و از اون حالت لاغر مانند در اومده ولی جای کار بیشتری داره.

خب این که خبر خوبیه چون خودشون هم متوجه شدن استیل بازیکنا چندان خوبی طراحی نشده خصوصا بازیکنان بلند قد تر . احتمالا در آینده روی این بخش بیشتر کار میکنن .

اولین چیزی که در گیم پلی توجه منو به خودش جلب کرد فیزیک عالیه بازیکنا و توپ بود.همیشه یکی از ایراداتی که به فیفا میگرفتم این بود که گیمر اصلا وزن واقعیه بازیکن رو حس نمیکرد.انگار که بازیکن 20 30 کیلو بیشتر نداره و به عبارتی شل و ول بودن.همیشه دوست داشتم این مورد برطرف بشه که شد.نمیدونید چقدر خوشحال شدم! در مورد توپ هم این قضیه صادقه.واقعا فیزیک بازی و اون حس وزنی که به گیمر القا میکنه عالیه.

تقریبا هرکی فیفا نکست بازی کرده این حسو داره . توی نسخه 09 که واقعا خیلی افتضاح بود من بعضی وقتا که 09 بازی میکردم گاها احساس میکردم بازیکنا روی صفحه نقاشی شدن و اصلا وزن و جرمی ندارن این مساله منو خیلی آزار میداد اما توی نسخه 10 این مساله بهتر شد و حالا شما داری میگی توی نسخه ورد کاپ بازم بهترشده بنابراین معلوم میشه روی این مساله هم دارن کار میکنن .
یک سوال هنوز هم مثل نسخه های قبل بازیکنی که صاحب توپه با یک تنه ساده توپو از دست میده ؟ توی نسخه 9 و 10 یک بازیکن حتی بسیار لاغر و ضعیف میتونه با گرفتن شتاب خودشو به بازیکن صاحب توپ بزنه و اون بازیکنو به یک طرف هل بده و توپو صاحب بشه هرچند که بازیکن صاحب توپ یک بازیکن بسیار قوی و تنومند باشه فکر میکنم کاملا متوجه صحبتم شدی آیا این مساله هنوز توی بازی وجود داره ؟ ( درجه سختی بازیو روی پروفشنال بزار و در زمان دفاع دکمه های سرعت و پاس و شوت رو همزمان بگیر ) .

من کلا دو تا بازی با آرژانتین در برابر برزیل انجام دادم اما به نظرم عملکرد دروازبانها بهتر شده بود حداقل واکنشهایی که از خودشون نشون میدادن خیلی بهتر از فیفا 10 بود . حالا شاید چون من زیاد بازی نکردم توی موقعیتهای مختلف عملکردشون رو نتونستم درست ارزیابی کنم به هر حال امیدوارم در آینده روی دروازه بانها بیشتر کار بشه . چند روز پیش مسعود اشاره کرد دروازه بانها دیگه کمتر حرکات عجیب و غریب از خودشون نشون میدن ( مثل دفع توپهایی که با فاصله از دروازه در حال اوت شدنه که سبب کرنر شدن توپ میشه و ... ) این هم نکته خیلی خوبیه که بعضی نواقص دروازه بانها رو بر طرف کردن .

راستی امین سرعت بازی به نظرت چطور شده من که حس میکنم سرعت زیاد تر شده و این منو کمی نا امید کرد . سرعت زیاد بازی منو که حسابی گیج میکنه مثل رفت و برگشتهای توپ توی پینگ پنگ آدم سر گیجه میگیره بخصوص که دو تا تیم سرعتی و پاسور در برابر هم قرار بگیرن و زمان بازی رو هم طولانی انتخاب کرده باشی . یک چیز دیگه من تا الان فیفا رو روی کنسولهای مختلف بازی کردم سرعت بازی توی هر کنسول با کنسول دیگه کمی فرق میکرد این مساله رو تو هم تایید میکنی ؟
توی نسخه 10 هم یک مقدار سرعت بازی زیاده اما با تغییر سیستم پاسکاری به حالت دستی سرعت بازی خیلی کمتر میشه اینو امتحان کن خودت متوجه میشی من الان تمام بازیهامو حتی منیجر مد رو با سیستم دستی انجام میدم البته فقط شوتو گزینه کمکی انتخاب کردم اینجوری هم بازی طبیعی تر شده و هم اینکه سخت تر و سرعت بازی هم خیلی کمتر شده ( البته درجه سختی بازیو پروفشنال قرار دادم ) .

صدای برخورد توپ به تور کمی بهتر شده.

به نظر من اینم بهتر شده اما بازم طبیعی نیست . من شک ندارم اینا توی نسخه 10 صدای تور بسکتبال رو برای این بازی قرار دادن اگه توی مسابقات ان بی ای خوب دقت کنی صدای برخورد توپ توی اسلنگ دانگها که بازیکن توپو محکم و با شدت وارد حلقه میکنه دقیقا همین صدای تور فیفا 10 رو میده . راستش من که صدای تور رو توی فیفا 10 حسابی کم کردم چون حس فوتبال بازی کردن رو از آدم میگیره .

به هر حال من که خیلی خوشبین هستم که ea هر سال بر کیفیت بازیش اضافه خواهد کرد و من مشتاقانه منتظر نسخه 11 بازی هستم ( نسخه ورد کاپ فقط یک نسخه موقتی برای نهایتا دو یا سه ماه هست و بعد از جام جهانی همه میذارنش کنار ) اما مهم نسخه 11 بازیه که تیم اصلی طراح بازی مجدد به صحنه بر میگردن . این کنجکاویهای من هم برای اینه که روند پیشرفت این بازیو میخوام ارزیابی کنم و الان دیگه تقریبا مطمئن شدم که EA توی این نسل به روند رو به جلوی خودش ادامه میده واینا خیال ندارن بلایی که کونامی توی نکست سرمون آورد اینا سرمون در بیارن .

امین قبول داری منو و تو خیلی سخت گیر و به قول خودت بد پسند هستیم :laughing:
چیکار میشه کرد آخه بازی هر چقدر طبیعی تر باشه حس فوتبال رو بیشتر به آدم منتقل میکنه .

راستی ما این همه گیمر فیفا فن داریم چرا بقیه نمیان نظرشون رو در مورد این نسخه بدن خجالت نکشید ما منتظریم :33:.

JUSTIN11
08-05-2010, 15:30
یک سوال هنوز هم مثل نسخه های قبل بازیکنی که صاحب توپه با یک تنه ساده توپو از دست میده ؟ توی نسخه 9 و 10 یک بازیکن حتی بسیار لاغر و ضعیف میتونه با گرفتن شتاب خودشو به بازیکن صاحب توپ بزنه و اون بازیکنو به یک طرف هل بده و توپو صاحب بشه هرچند که بازیکن صاحب توپ یک بازیکن بسیار قوی و تنومند باشه فکر میکنم کاملا متوجه صحبتم شدی آیا این مساله هنوز توی بازی وجود داره ؟ ( درجه سختی بازیو روی پروفشنال بزار و در زمان دفاع دکمه های سرعت و پاس و شوت رو همزمان بگیر ) . فکر میکنم هنوزم همینطور باشه ولی مطمئن نیستم.مثلا من روسیه بودم و تیم مقابل ساحل عاج.اصلا نمیشد توپو از دروگبا گرفت مگر اینکه سرعت بازیکن بیشتر از درگبا باشه ولی با تنه زدن و هل دادن نمیشد اونو منحرف کرد.

راستی امین سرعت بازی به نظرت چطور شده من که حس میکنم سرعت زیاد تر شده و این منو کمی نا امید کرد . سرعت زیاد بازی منو که حسابی گیج میکنه مثل رفت و برگشتهای توپ توی پینگ پنگ آدم سر گیجه میگیره بخصوص که دو تا تیم سرعتی و پاسور در برابر هم قرار بگیرن و زمان بازی رو هم طولانی انتخاب کرده باشی . یک چیز دیگه من تا الان فیفا رو روی کنسولهای مختلف بازی کردم سرعت بازی توی هر کنسول با کنسول دیگه کمی فرق میکرد این مساله رو تو هم تایید میکنی ؟ درسته سرعت بازی کمی بیشتر شده و لی هنوزم مشکل ساز نیست.من رو slow بازی میکنم که سرعت بازی مطلوب میشه ولی عالی نیست.بنظرم باید این سرعت slow رو برای normal میذاشتن و normal رو بجای fast قرار میدادن و یک سرعت کمتر دیگه برای بازی تعریف میکردن.کلا gameplay speed روی لبه مرز قرار گرفته اگه کمی بیشتر بود مشکل ساز میشد درست مثل pes.امیدوارم در 2011 به سرعت بازی توجه بشه.حالا خوبه که سه نوع سرعت در بازی تعریف شده اگه نبود خیلی بد میشد.شانس آوردیم!
منم بعضی مواقع که خونه دوستم میرم میبینم سرعت بازی کمتره فکر میکنم توهم زدم! ولی یه چیزه دیگه اینکه اگه شما در حالت بازی دوستانه مثلا بارسلونا و آرسنال رو انتخاب کنی سرعت بازی کمی بالا میره ولی در همین حالت در منیجر مود اینطور نیست! در کل سرعت بازی رو در فیفا میشه تحمل کرد.

به نظر من اینم بهتر شده اما بازم طبیعی نیست . من شک ندارم اینا توی نسخه 10 صدای تور بسکتبال رو برای این بازی قرار دادن اگه توی مسابقات ان بی ای خوب دقت کنی صدای برخورد توپ توی اسلنگ دانگها که بازیکن توپو محکم و با شدت وارد حلقه میکنه دقیقا همین صدای تور فیفا 10 رو میده . راستش من که صدای تور رو توی فیفا 10 حسابی کم کردم چون حس فوتبال بازی کردن رو از آدم میگیره .راستی گفتی nba یاد nba live10 افتادم.اینو بازی کردی؟ فوق العادست من که تا چند وقت پیش از بسکتبال خوشم نمیومد بعد از امتحان کردن این بازی به این رشته ورزشی علاقمند شدم و تقریبا بیشتر بازیکنانش رو میشناسم مسابقاتشون رو هم از تلوزیون دنبال میکنم.بازی گرافیک و نور پردازی عالی داره و دقیقا همون حسی که nba داره رو به آدم منتقل میکنه.مخصوصا طراحی چهره و هیکل بازیکنا که فوق العاذست و امیدوارم تو فیفا هم انجام بشه.من 2k رو هم امتحان کردم ولی از لحاظ انیمیشن و گرافیک به live نمیرسه.این بازی رو به همه ورزش دوستان توصیه میکنم.

امین قبول داری منو و تو خیلی سخت گیر و به قول خودت بد پسند هستیم :laughing:
چیکار میشه کرد آخه بازی هر چقدر طبیعی تر باشه حس فوتبال رو بیشتر به آدم منتقل میکنه . دقیقا همینطوره که میگی.هوش مصنوعی و انیمیشن دو فاکتور مهم و اساسی برای همه بازی های ورزشی اند که هیچ وقت به واقعیت نمیرسن.مثلا هنوزم هوش مصنوعی و گرافیک و طراحیه مدل بازیکنا برای من قابل قبول نیست ولی میدونم که تو این نسل اینم از سرمون زیاده.هر ساله این موارد پیشرفت کمی میکنه حالا یا بخاطر پتانسیل کم این نسل از سخت افزارهاست یا چیزه دیگه ایی ولی انتظار ما چیزه دیگه اییه.
باید خدا رو شکر کنیم که ea بازی fifa رو به این درجه از کیفیت رسوند تا رقبا هم به فکر پیشرفت باشن. فرض کن فقط کونامی بازیه فوتبال میساخت! اونوقت مثلا pes2010 رو ما باید سال 2012 بازی میکردیم!! الان تازه مسئولان کونامی فهمیدن که انیمیشن یا آزادی عمل یعنی چی!! و چرا باید در یک بازیه فوتبال وجود داشته باشه.البته اینم بگم که ما پشت مانیتور لم دادیدم و فقط داریم حرف میزنیم و از سختیهای کار بیخبریم......

pedram_sad
08-05-2010, 16:10
خوب من همین الان world cup رو با brazil تمام کردم
تو final هم 3-0 المان رو زدم
که بعد از اتمام بازی یک achieve با عنوان 2002 world cup final هم داد :31:

به شدت لذت بردیم !
واقعی تر شدن و نرم تر شدن gameplay این بازی در ادامه سری فوق موفق FIFA باعث شد یک بار دیگه EA دیکته کنه به بقیه Developer ها
این به کنار گرافیک بالا و صدا گذاری و کنترل عالی هم یک محصول عالی رو رقم زد

شادی بعد از فتح جام هم کافی بود هم زیبا ساخته شده بود

صحنه های بازی هم زیاد شده بود و نشون دادن مداوم مربی ها , تماشاچی ها و خود بازیکن ها در هنگان خطا یا تعویض یا بیرون رفتن توپ یا حتی خوشو بش بازیکن ها واقعا چیزی بود که شماره های قبلی کم داشتن که اینجا جبران شد

اما هنوز به نطرم PES فقط تو یک مورد برتری داره ( نظر شخصی ) اونم نمایش شادی گلهاست
که به صورت یکنواخت یک Time مشخصی داره که تو همین time واقعا بازیکن و گرافیکی که برای game خرج شده رو نشون میده
اما fifa شادیش هاش بین 3 تا 5 ثانیه هست
و درست جایی که قراره اوج engine و face design بازیکن دیده بشه در کنار محیط و نور پردازی , زودی میره برای replay
بعضی گلها و صحنه ها هم که اصلا replay نمیخوره
یا یک مشکل بزرگ دیگه بین دو نیمه یا پایان بازی و نمایش highlight هاست که pes همه رو ذخیره میکنه و میتونی ببینی از 2 زاویه اما fifa مثلا از 4 گلی که زدم 2 تا و از 4 تا شوت خطرناک 1 دونه رو نشون میده

این انقاداتی که کردم شاید نظر شخصی باشه و شاید اصلا مهم نباشه برای خود بازی , چون تو فاکتور های gameplay و sound و graphic عالی و بی رقیب هست
اما من یکی همش منتظرم EA این قضیه Broadcasting رو بهبود بده ! :31:

Masoud King
08-05-2010, 16:48
تو final هم 3-0 المان رو زدم

پدرام اخطار می خوای؟ : دی

من 100 سال سیاه هم زن بگیر نیستم زنده باد آزادی

حالا کی زن میده بهت : دی
شوخی کردم آرمین جون.. از خداشونم باشه

گرافیک می خوای چکار سینا جان؟!
گیم پلی رو بچسب که اون اصله کاریه بید... گرافیک یه جاذبه ی ولی گیم پلی اون ارتباط اصلی و موندگاری رو ایجاد میکنه.
+
با ایران به جام جهانی صعود کردم... فکر نکنم با این حالت پاس های دستی بتونم از گروه بیام بالا : دی
جام جهانی رو گذاشتم برای اول تیر که اگه قهرمان شدم خوشحالی اون ناراحتی امتحانا رو جبران کنه : دی
خیلی جالبه بازی دوستانه هم برات میزاره... یه بازی با فنلاند کردم که 4 تا بهش زدم.. خودم باورم نمیشد این آرش برهانی اینقدر خوب گل بزنه!!

4039
08-05-2010, 18:37

این مورد گل خوردن دروازه بانها از زاویه بسته رو یکی دیگه از بچه ها هم تایید میکرد اگه این مساله گل زدن رو خیلی راحت کرده شوت رو روی نیمه کمکی یا دستی بزار. حالا معایب و پیشرفتهای این نسخه مهم نیست چون همونطوریکه گفتم مطمئنا بعد از بازیهای جام جهانی همه کنارش میزارن .
مهم نسخه 11 بازیه من که مشتاقانه برای اومدنش روز شماری میکنم .
امیدوارم روزی برسه که فقط در مورد معایب بسیار کوچیک و ریز این بازی صحبت کنیم و در آینده دور تر روزی برسه که بقدری این بازی به واقعیت نزدیک شده باشه که دیگه بحثی سر اصول کلی بازی مثل گیم پلی و هوش بازیکنان نکنیم و بیشتر بحثها حول محور تاکتیکها و روشهای پیروز شدن بر حریفان مختلف باشه :rolleye:.
من یک توقع هم از EA برای این بازی دارم . من توقع دارم مثل بازیهای سری PES فردیت گرایی به این بازی اضافه بشه این مساله کوچیک و پیش پا افتاده ای نیست من دوست دارم بازیکنان بزرگ رفتارها و کارهای منحصر به فرد خودشون رو در بازی انجام بدن مثلا دوست دارم ببینم پیرلو توی بازی از سانتر زیاد استفاده میکنه و....
اصلا این مساله فردیت گرایی به کنار من توقع دارم EA دقت پاس برای بازیکنان تعریف کنه اما فعلا این دقت پاس برای بازیکنان مختلف و اون اعداد جلوی دقت پاس هر بازیکن توی این بازی و همینطور PES دکوریه . توی دنیای واقعی این هافبکهای یک تیم هستن که با پاسهای دقیق و هوش خودشون یک تیم رو پیروز میدون میکنن ( تغذیه مهاجمین و کمک به مدافعین ) . چرا باید دقت پاس ژاوی , فابرگاس و پاسورهای مطرح و بزرگ دنیا با بازیکنان بی نام و نشان یکی باشه . ارزش این بازیکنان به همین بازی سازی و همینطور پاسهای دقیقشونه چرا ما نباید این موارد رو توی این بازی ببینیم اصلا فرق بازیکن بزرگی مثل ژاوی یا اینیستا با یک هافبک معمولی چیه ؟ من که حقیقتا حاضر نیستم توی این بازی کلی پول روی بازیکنی مثل اینیستا بدم چون با هافبکهای دیگه چندان فرقی نمیکنه فقط شاید یک کم هوش بیشتری داشته باشه ( هنوز هوش این بازیکن رو بررسی نکردم ) .
در مورد بستکبال که گفتی یعنی اون بازی از بازی 2K هم طبیعی تر و واقعی تره ؟؟؟؟ والا من تا الان هیچ بازی ورزشی ندیدم که طبیعی تر از تو کا 10 باشه خیلی جالب شد حتما باید بگیرمش .
مصطفی تو هم تایید میکنی ؟

با ایران به جام جهانی صعود کردم... فکر نکنم با این حالت پاس های دستی بتونم از گروه بیام بالا : دی
!!

مسعود توی این مدت اینقدر این پاسهاو سانترهای دستی رو تمرین کردم که خدا میدونه . ایندفه با بچه ها رفتیم کلوپ همگیتون رو با هم یکجا لوله میکنم :18:.

A.N.A.P
09-05-2010, 11:25
چه قدر زیبا !!!

تا بحال از مرحله گروهی انتخابی جام جهانی به مرحله نهایی صعود کردین ؟؟؟

ما با ایتالیا که با بلغارستان ، ایرلند ، قبرس ، گرجستان و مقدونیه هم گروه بود به جام جهانی صعود کردیم و خود بازی تمام

قرعه کشی ها رو خیلی جالب انجام داد ... توپ جابولانی باز میشه و از توش اسم تیم ها در میان یعنی خودتون شاهد گروه بندی

هستین !!! منو یاد قرعه کشی جام جهانی 2006 انداخت که ایران بالاخره در گروه 4 اسمش در اومد و با پرتغال و مکزیک و آنگولا

هم گروه شدیم !!! ههههههی یادش بخیر !!!

MHSou
11-05-2010, 14:38
سلام؛

دانلود نسخه موبایل بازی در همه رزولوشن ها و با فرمت جاوا از:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسوورد فایل فشرده:

Hirad HRD
11-05-2010, 15:35
دوستان این ضربه آزاد قلق خاصی داره اگه میشه یک آموزش بگذارین هرچی میزنم میره تو ساعت ورزشگاه:18:

resident_evil
11-05-2010, 19:21
دوستان این ضربه آزاد قلق خاصی داره اگه میشه یک آموزش بگذارین هرچی میزنم میره تو ساعت ورزشگاه:18:

آره سخت شده تو اين نسخه كه خيلي خوبه . تو فيفا 10 راحت بود .
امروز 4 5 تا بازي كردم من خيلي خوشم اومد به نظرم نسبت به 10 بازم پيشرفت كرده . جَو استاديوم ها واقعا عاليه و حس جالبي ميده . وزن توپ هم بهتر شده . بازي نسبتا سريعتر شده كه از نظر من مشكلي نبود . احساس ميكنم Faceهارو هم بهتر ساختن يعني به مدل واقعي شباهت داشت . گرافيك هم بهتر شده . سيستم پنالتي زدن هم جالب بود

كلا فيفا 11 چيز بسيار توپولي خواهد بود

underali
11-05-2010, 21:32
دوست عزيز
ضربه شما اگه سمت راست هست يك بازيكن پا راست انتخاب ميكنيد بعد تيرك سمت راست بين سر بازيكن شما و توپ باشه بعد نسبت به نزديكي يا دوري ضربه را پر كنيد بعد در هنگام زدن جهت را با بالا چپ نگه داريد بلافاصله كه ضربه زده شد جهت را ول كنيد براي جهت چپ هم به همين صورت
البته اگه خيلي به محوطه نزديك بودي نميخواد ديگه جهت رو ول كني
در ضمن من به اين يكي خيلي اعتقاد دارم اونم اينه كه " هر وقت ميخواي ضربه آزاد بزني به ضريه اي كه ميزني اعتقاد داشته باش يعني به خودت القاع كن كه اين يكي گل ميشه بعد هم وقتي بازيكنت پشت توپ ايستاده خودت رو بزار جاي اون و حس همون بگير شايد يكم سخت باشه ولي فكر كن كه خودت ميخواي بزني با تمام تمركز (البته بپا دسته رو شوت نكني:27: شوخي كردم) بعد ضربرو بزن مديدونم كه ضربت نسب به ضربه هاي قبليت خيلي بهتر ميشه
بعد نتيجه رو بهم بگو

UP-SNAKE
11-05-2010, 21:50
ما که با pc نميتونيم بازی کنيم امروز يه دمو ازش ديدم خيلی خوشم اومد مخصوصاً مربی ها خيلی جالب بودن خدا کنه همينجوری پيشرفت کنه که فيفا 11 يه چيز خيلی توپی بشه ، البته تجربه ثابت کرده که خيلی بعييده برای فيفا 11 مربی ها رو هم بزارن

pedram_sad
11-05-2010, 22:05
ما که با pc نميتونيم بازی کنيم امروز يه دمو ازش ديدم خيلی خوشم اومد مخصوصاً مربی ها خيلی جالب بودن خدا کنه همينجوری پيشرفت کنه که فيفا 11 يه چيز خيلی توپی بشه ، البته تجربه ثابت کرده که خيلی بعييده برای فيفا 11 مربی ها رو هم بزارن
حالا اینش به کنار
برای PC باید دعا کرد و خوشبین بود که EA نسخه 11 رو Nextgen کنه گرافیکش رو

وین رونی
12-05-2010, 23:38
این بازی کم سوتی نداره ها.
رونی مصدوم شد،هسکی رو نشون داد که نشسته روی زمین و اسم رونی رو همراه با یه علامت مصدومیت نشون داد!!
آلمان تعویض کرد،کاپلو رو نشون داد که داره آخرین صحبتهاش رو با بازیکن آلمان میکنه!!!!!

خوب من چون تازه به جمع ایکس باکس دارها پیوستم سوالی دارم:
نمیشه حرکت بازیکنان را با این دکمه کنترل کرد؟همونی که با فلش قرمز مشخص کردم:

AmiIin
12-05-2010, 23:47
دوستان FiFA باز سلام !

من چند دست 4 نفره این بازی رو بازی کردم .
جدا از یه سری تغییرات و پیشرفت های خوب اعمال شده و مدهای مخصوص جام جهانی و حال و هوای خاصش یه مشکل اساسی عجیب تو این نسخه دیدم / اونم این که بازیکن ها همین جور دائم میخورن به هم / اصلا همش درگیرن با هم !! اینقدر که کلا لذت بازی رو خراب میکنه و گند زده به گیم پلی ..... .
(البته لازم به ذکره که من قبل ازین دموی بازی رو تو PS3 بازی کرده بودم که همچین مشکلی نداشت و اصلا شاید تو حالت 1نفره و 2نفره هم این مشکل وجود نداشته باشه.)

pedram_sad
13-05-2010, 00:12
من که عمرا نمیتونم با D-PAD بازی کنم اونم برای کنترل
ولی تو بخش controller setting سر زدی ؟
گزینه داره برای customize

دوستان FiFA باز سلام !

من چند دست 4 نفره این بازی رو بازی کردم .
جدا از یه سری تغییرات و پیشرفت های خوب اعمال شده و مدهای مخصوص جام جهانی و حال و هوای خاصش یه مشکل اساسی عجیب تو این نسخه دیدم / اونم این که بازیکن ها همین جور دائم میخورن به هم / اصلا همش درگیرن با هم !! اینقدر که کلا لذت بازی رو خراب میکنه و گند زده به گیم پلی ..... .
(البته لازم به ذکره که من قبل ازین دموی بازی رو تو PS3 بازی کرده بودم که همچین مشکلی نداشت و اصلا شاید تو حالت 1نفره و 2نفره هم این مشکل وجود نداشته باشه.)
والا من 4 نفره بازی نکردم چون کلا 1 نفرم :31:
ولی تو بازی معمولیش یا حتی 2 نفره که یکی دوبار زدیم همچین چیزی نبود

vahidgame
13-05-2010, 01:32
حالا اینش به کنار
برای PC باید دعا کرد و خوشبین بود که EA نسخه 11 رو Nextgen کنه گرافیکش رو
البته فقط گرافیکش نیست. چیزای دیگشم توی PC مشکل داره. امیدوارم اگه فیفا 11 می خواد برای PC ساخته بشه فقط نکست جن باشه.
من که تا فیفا 11 بیاد صد در صد ایکس باکس 360 خریدم ولی شاید بعضی ها نمی تونن کنسول بخرن. به نظرم یکمی EA در حق PC کم لطفی می کنه.
من خودم به شدت به فوتبال علاقه دارم حتی شاید بیشتر از بازی های کامپیوتری. الان حداقلش این هست که 2010 FIFA World Cup South Africa از دست دادم و الان اگه روی PC هم منتشر میشد می تونستم اونو بازی کنم.چند ماه دیگه که کنسول بخرم دیگه فکر نکنم بازی کردن اون زیاد جالب باشه.الان که حال و هوای جام جهانی هستش برام جذابه.
واقعا حیف که EA خیلی به PC کم لطفی می کنه:13:

4039
13-05-2010, 10:05
کسانیکه ورد کاپو بازی کردن آیا توی این نسخه هم مثل نسخه 10 با یک بازیکن سرعتی مثل آلوز و خیلیهای دیگه راحت میشه یک تنه از کنار خط طولی توپو برداشتو همه رو جا گذاشت ؟ چیزی که همه انتقاد میکردن که توی PES فقط وجود داره اما میبینیم که توی فیفا هم این ایراد بزرگ وجود داره .

این بازی کم سوتی نداره ها.
رونی مصدوم شد،هسکی رو نشون داد که نشسته روی زمین و اسم رونی رو همراه با یه علامت مصدومیت نشون داد!!
آلمان تعویض کرد،کاپلو رو نشون داد که داره آخرین صحبتهاش رو با بازیکن آلمان میکنه!!!!!

سلام شما آخرش کار خودتو کردی ؟ :31: مساله ای پیش نیومد ؟
در مورد سوال شما باید بگم چرا اینکار امکان پذیره فعلا کافیه بری توی بخش تنظیمات دسته بعد دکمه RB رو بزن تا بری توی بخش تنظیم دکمه ها بعد گزینه آنالوگ رو با دکمه سبز دسته انتخاب کن و برو پایین روی بخش پد و اونو انتخاب کن اینجوری این دو با هم عوض میشن آخرشم که ازت میخواد این تغییرات رو سیو کنی . اما به نظر من سعی کن با همون آنالوگ عادت کنی چون حرکات بازیکنان خیلی طبیعی تر میشه و دامنه حرکتی شما هم بیشتر میشه اولش سخته اما کم کم عادت میکنی .

وین رونی
13-05-2010, 11:15
سلام شما آخرش کار خودتو کردی ؟ :31: مساله ای پیش نیومد ؟
در مورد سوال شما باید بگم چرا اینکار امکان پذیره فعلا کافیه بری توی بخش تنظیمات دسته بعد دکمه RB رو بزن تا بری توی بخش تنظیم دکمه ها بعد گزینه آنالوگ رو با دکمه سبز دسته انتخاب کن و برو پایین روی بخش پد و اونو انتخاب کن اینجوری این دو با هم عوض میشن آخرشم که ازت میخواد این تغییرات رو سیو کنی . اما به نظر من سعی کن با همون آنالوگ عادت کنی چون حرکات بازیکنان خیلی طبیعی تر میشه و دامنه حرکتی شما هم بیشتر میشه اولش سخته اما کم کم عادت میکنی .
نه سرشو گول زدم.گفتم با PSP طاق زدم اون بنده خدا هم که از همه جا بی خبر.فقط موندم آخر برج چطور حساب پس بدم.آخه PSP رو فروختم 140 ما بقیش رو هم از حسابم(یعنی حساب رئیس!!!)دادم.حالا باید آخر برج یه بهونه جور کنم.خدا کمکم کنه

Masoud King
13-05-2010, 13:27
کسانیکه ورد کاپو بازی کردن آیا توی این نسخه هم مثل نسخه 10 با یک بازیکن سرعتی مثل آلوز و خیلیهای دیگه راحت میشه یک تنه از کنار خط طولی توپو برداشتو همه رو جا گذاشت ؟ چیزی که همه انتقاد میکردن که توی PES فقط وجود داره اما میبینیم که توی فیفا هم این ایراد بزرگ وجود داره .
چرا میشه البته اگه بازیکن هم قدرت داشته باشه و هم سرعت که خیلی کم پیدا میشه... چون وقتی مدافع میاد بغلش و یه تنه میزنه طرف توپ رو از دست میده... واسه همین اینطوری ساختن که نشه خیلی اینکار رو کرد.. بعضی بازیکنا تو واقعیت همچین کاری میکنن مثه روبن یا مسی یا بازکنای دیگه اما تو pes این موضوع خیلی بیشتر دیده میشه تا تو فیفا...
با افزایش سرعت بازی تو fifa wc اصل موافق نیستم... چون واقعا جنبه واقعی بودن بازی رو میگیره.. ولی خوبه باز میتونی خودت سرعت بازی رو کم و زیاد کنی که اینش خیلی نکته مثبتی هستش.. اما در کل سرعت بازی باید بر اساس تیما باشه و نه یه چیز کلی برای همه تیم ها.
+
یه چیزرو خیلی دوست دارم توی مد be a pro اضافه بشه و اونم تمرین هستش... یعنی تو برای هر بازی قبلش تمرین باشه و اگه تو تمرین امتیاز کافی رو کسب نکنی تو ترکیب نیستی و یا برای اینکه بتونی از تیم ذخیره ها بیای تیم اصلی یه تست بدی..
رو نمیکت هم که میشینی بازی رو از اون زاویه ببینی یعنی از چشم یک بازی کن روی نیمکت!!
وسط بازی اگه خوب بازی نکنی تعویض بشی!
درسته بعضی چیزایی که گفتم خیلی آرمان گرایانه هستش ولی شدنیه...

konami-pes
13-05-2010, 13:46
خب بعد از حدود یک ماه اومدم فروم و اولین تایپکی که اومدم همینجاست:8:
هنوز بازی رو نگرفتم و تا چند روز دیگه که سرم خلوت تر بشه میگیرم
راستی میشه یه نفر اسامی کامل تیم ملی ایران + ذخیره ها رو که تو بازی هست اینجا بگه .مرسی

4039
13-05-2010, 18:27
چرا میشه البته اگه بازیکن هم قدرت داشته باشه و هم سرعت که خیلی کم پیدا میشه... چون وقتی مدافع میاد بغلش و یه تنه میزنه طرف توپ رو از دست میده... واسه همین اینطوری ساختن که نشه خیلی اینکار رو کرد.. بعضی بازیکنا تو واقعیت همچین کاری میکنن مثه روبن یا مسی یا بازکنای دیگه اما تو pes این موضوع خیلی بیشتر دیده میشه تا تو فیفا...
با افزایش سرعت بازی تو fifa wc اصل موافق نیستم... چون واقعا جنبه واقعی بودن بازی رو میگیره.. ولی خوبه باز میتونی خودت سرعت بازی رو کم و زیاد کنی که اینش خیلی نکته مثبتی هستش.. اما در کل سرعت بازی باید بر اساس تیما باشه و نه یه چیز کلی برای همه تیم ها.
+
یه چیزرو خیلی دوست دارم توی مد be a pro اضافه بشه و اونم تمرین هستش... یعنی تو برای هر بازی قبلش تمرین باشه و اگه تو تمرین امتیاز کافی رو کسب نکنی تو ترکیب نیستی و یا برای اینکه بتونی از تیم ذخیره ها بیای تیم اصلی یه تست بدی..
رو نمیکت هم که میشینی بازی رو از اون زاویه ببینی یعنی از چشم یک بازی کن روی نیمکت!!
وسط بازی اگه خوب بازی نکنی تعویض بشی!
درسته بعضی چیزایی که گفتم خیلی آرمان گرایانه هستش ولی شدنیه...

من این روزا روی گیم پلی فیفا حسابی زوم کردم و با دقت , کوچکترین جزئیات این بازی رو دارم بررسی میکنم و با فوتبال واقعی مقایسه میکنم .
قبل از هر چیزی بگم حقیقتا روی این بازی زحمت زیادی کشیدن و وقت بسیار زیادی روی جزء جزء بخشهای مختلف این بازی خصوصا گیم پلی صرف شده . طراحی و ساخت یک بازی ورزشی گروهی خصوصا فوتبال که متغیرهای زیادی داره واقعا کار مشکلیه به نظر من چندین برابر ساخت یک بازی ویدئویی این بازی کار میبره .
مسعود جان به نکته درستی اشاره کردی هرچند که میدونم این مقایسه رو صرفا برای رسوندن منظورت انجام دادی . من امروز داشتم با یک برنامه که بر اساس نرم افزار HEX EDITOR ساخته شده بود دیتا بیس استت بازیکنان رو بررسی میکردم دو بخش قدرت بدنی بازیکنان و سرعت دویدنشون رو برای مقایسه در دو ستون کنار هم قرار دادم همونطوریکه میگی بازیکنانی که هر دو فاکتور رو با هم داشته باشن توی این بازی مثل واقعیت کم پیدا میشن چون معمولا ورزشکارها و کلا انسان یا درصد تارهای ماهیچه ای قرمز رنگش بیشتره و یا سفید رنگ همزمان هر دو با هم نمیشه ( هم تارهای قدرتی و هم سرعتی ) . موارد زیر تعداد محدودی از این بازیکنان هستن .

اصلا EA بخش تواناییهای بازیکنان رو درست تنظیم کرده مثلا سرعت 93 برای مسی یا 80 برای فران یا 89 برای آلوز و یا 76 برای نکونام و .... درست تنظیم شده . من توی زمین تمرینی این بازی اختلاف سرعت بازیکنان رو بررسی کردم , توی یک کورس بازیکنی با سرعت 90 فقط 2 ثانیه با بازیکنی با سرعت 70 در مسافت 100 متر اختلاف داره و این کاملا طبیعیه اما علت اینکه ما با بازیکنان سرعتی میتونیم از کنار زمین تا نزدیکیای نقطه کرنر حریف پیشروی کنیم و بعد اقدام به سانتر کنیم اینه که هوش مصنوعی بازی با واقعیت خیلی فاصله داره در این وضعیت در فوتبال واقعی بلافاصله یک بازیکن دیگه در منطقه دفاعی خودشو به اون منطقه میرسونه و در مقابل مهاجم قرار میگیره تا مانع از پیشرویش بشه . مسعود جان شما درست میگی که بازیکنان سرعتی قدرت کمی دارن و با یک تنه توپو لو میدن اما با یک , یک و دو کردن با یک بازیکن سرعتی میشه بازیکن حریفو جا گذاشت و با سرعت بالای اون بازیکن نیمی از زمین رو یک تنه طی کرد مثلا من با آلوز زیاد این کار رو انجام میدم یعنی اصلا اجازه نمیدم تا حریف به من نزدیک بشه تا بخواد بهم تنه بزنه و توپو ازم بگیره .
همونطوریکه قبلا هم گفته بودم هنوز هوش بازی به حد قابل قبولی نرسیده یکی از بچه ها میگفت شاید محدودیت سخت افزاری مانع از بکار بردن سیستم هوش مصنوعی پیشرفته در بازی میشه راستش من اینو نمیدونم اما این مثل روز روشنه که در زمینه دفاعی AI بازی بسیار ضعیف عمل میکنه .
در مورد مقوله هوش مصنوعی در مورد این بازی ایشالا من بعدا نظرات خودمو توی تاپیک میذارم اما بصورت خلاصه بگم که در این زمینه این بازی در بخش حمله نسبت به دفاع خیلی بهتر عمل میکنه علاوه بر این اصول ابتدایی دفاع به خوبی رعایت میشه مثلا من خیلی کم دیدم مدافعین در وضعیت خطرناک در عرض به هم پاس دادن چون احتمال قطع کردن توپ وجود داره اما اینکار رو هافبکها در میانه زمین زیاد انجام میدن که کاملا طبیعیه و یا اینکه من بسیار بندرت دیدم دفاع آخر اقدام به دریبل زنی کنه چون احتمال لو رفتن توپ وجود داره اما در بقیه قسمتهای زمین این اتفاق میفته که طبیعیه یا اینکه بازیکنان دنبال توپهایی که بهشون نمیرسن نمیرن و این باعث صرفه جویی در انرژیشون میشه مثل توپهای سرگردان و یا توپهایی که داره اوت میشه و احتمال رسیدن به اون توپ تقریبا غیر ممکنه باشه . و یا اینکه با علم به اینکه فرصت بهتری در پرتاپ اوت براشون فراهمه بعضی از توپها رو اجازه میدن تا به اوت یا کرنر بره در صورتیکه راحت میتونستن اون توپ رو مال خود کنن و.... این موارد ابتدایی هوش بازیکنان در یک بازی فوتباله که بخوبی توی این بازی رعایت میشه اما مواردی پیچیده تر در زمینه تاکتیکهای ترکیبی و نوع دفاع و حمله وجود داره که من کمتر دیدم در بازی به اجرا در بیاد در این زمینه ایشالا بعدا بیشتر توضیح میدم .

در مورد سرعت بازی که اشاره کردی من یک مطلب به ذهنم رسید که بد نیست عنوان کنم و اون اینه که بازی از لحاظ ریتم سرعت از یکنواختی شدیدی رنج میبره اگه شما به فوتبال واقعی دقت کنید میبینید سرعت بازی دائما در حال تغییره بعضی وقتا یک دفعه سرعت بازی شدیدا زیاد میشه ( بعنوان نمونه در ضد حملات و فرصتهای خاص ) بعضی وقتا توپ کاملا از حرکت می ایسته و بازی کاملا راکد میشه ( یکی از علتهای این مساله ریکاوری کلی بازیکنان بعد از یک رقابت مقطعی در زمینه ) اما این مساله در این بازی اصلا رعایت نمیشه و سرعت بازی در طول 90 دقیقه یکنواخته ( امسال کونامی وعده داده این حالت رو میخواد در نسخه بعد اعمال کنه باید بببینیم تا چه حد میتونن به این وعدشون عمل کنن ) . یکی از علتهای دیگه ای که این حالت فراز و نشیب در این بازی رخ نمیده بر میگرده به زخم کهنه قدیمی یعنی هوش پایین بازی . توی این بازی بیشتر از دفاع نفر به نفر استفاده میشه تا دفاع منطقه ای یا همون zone defending . این مساله به همراه پرس یک نفره ای که توسط مدافعین صورت میگیره سبب میشه توپ دائما در حال حرکت باشه و در سرتاسر 90 دقیقه کانتراتکها و ضد حملات حاکم اصلی تاکتیک تیمی گیمر و بشکل کم دامنه تر CPU بازی باشه .
من معمولا توی نظر سنجیهایی که EA میزاره این مورد رو همیشه مطرح میکنم چون مساله نسبتا مهمی تلقی میشه .متاسفانه نمونه هایی از تصاویر زیر رو ما توی این بازی نمیبینیم ( میبخشید که برفکیه آنتم تنظیم نبود ) :

تصویر بالا وضعیتی رو نشون میده که مدافع با حفظ فاصله از مهاجم فقط منتظر حرکت مهاجمه و به اون نزدیک نمیشه و مهاجم در حالت رخ به رخ با مدافع تقریبا در حالت سکون قرار داره .

این مساله رو حتی در منطقه جریمه حریف هم میشه مشاهده کرد

توی این تصویر توپ کاملا متوقف شده و بازیکن حالت سکون به خودش گرفته

توی فوتبال واقعی بازیکنان با پاسکاری , عوض کردن منطقه بازی و گاها دریبل زنی مدام در حال پیدا کردن روزنه ای برای نفوذ در منطقه دفاعی حرف دارند اما توی این بازی معمولا ضدحملات موفق ترین تاکتیک برای رسیدن به گله چون دفاع منطقه ای و کلا اصول یک دفاع به خوبی رعایت نمیشه و مدافعین معمولا راحت جا میمونن چون فاصله منطقی خودشونو با مهاجم رعایت نمیکنن تصویر زیر این اصل مهم در دفاع نفر به نفر رو به نمایش میزاره :

یک مورد دیگه از ضعف هوش مدافعین در دفاع کردن در وضعیت شکل گیری خط دفاع در زمان ارسالهای سانترها از کناره های زمینه . در این وضعیت خط دفاعی باید بصورت حلالی شکل در منطقه دفاعی مستقر بشند تا توپهای مواج و قوس دار در مسیر استقرارشون قرار بگیره تا اقدام به دفع توپ کنند معمولا بعضی از گلها در این بازی به این شکل به ثمر میرسه .

ایشالا بعدا موارد پیشرفته تری از تاکتیکها در فوتبال روز دنیا رو توضیح میدم و اونها رو در این بازی بررسی میکنیم .

joey jordison
13-05-2010, 19:43
سلام!
دیروز یکی دو دست بازی کردیم اینو چقدر خوش ساخت هست بازی!
شومپتها رو pc نمیزنن دیگه.........امیدواریم 2011 را pc چیز خوبی بدن

mohammad_twe
13-05-2010, 20:09
خدایی نسبت به فیفا 10 خیلی شاختره :40:
فقط چرا تا تورنومنت رو تمام نکنیم نمیتونیم طوری بازی کنیم که بازی وقت اضافه هم داشته باشه ؟!!
تا فینال ازاد نشه بازی های دوستانه وقت اضافه نداره !!!

779
13-05-2010, 20:52
یک سوتیه بدی که بازی داره اینکه موقعی که کاپیتان رو تعوض میکنی با همون بازوبند کاپیتانی میره تویه رختکن!!!:18:
( دقیقا یادم نیستش اما یکبار شد که کاپیتان رو تعویض کردم یکدفعه دیدم بازیکن از تویه رختکن با بازوبند کاپیتانی اومد!! )

Alireza.M67
13-05-2010, 21:19
این بازی هم مثل فیفا 10 سیستم تاکتیکی دفاعیش مشکل داره .
اما واقعا بازی جالب و لذت بخشیه .
با اون حرفهایی که 4039 در مورد دفاع زده کاملا موافقم .

mohammad_twe
13-05-2010, 21:48
اقا راهی نداره که قسمت فینال قفل باشه و بشه کاری کرد بازیه مساوی وقت اضافه هم داشته باشه ؟؟
bawww امروز تو کلوپ 2 بار تو 2تا xb360 تورنومنت رفتیم تا ازاد کنه اون قسمت رو تا کسایی که بازی میکنن به مشکل نخورن ! دهنمون صاف شد !