PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک نارسیس برای ویندوز 7

Grand
29-01-2010, 00:02
سلام

کرک دیکشنری نارسیس من روی ویندوز هفت (و همین طور ویستا) کار نمی‎کنه!

کسی میتونه کمکم کنه؟

Mohammad King
29-01-2010, 20:51
چه نسخه ای هست؟

نارسيس از روي سیستم ببنديدش و كرك مربوطه رو در مسير نصبش باز كنيد.سيديش رو راحت ميتونيد كپي كنيد چون قفل نداره

کرک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینا مال 5 هست:

ولی من شنیدم نارسیس مجانی شده

Grand
30-01-2010, 15:12
از مال من نسخه 5 هست. قبل از این میتونستم کرکش رو روی XP اجرا کنم اما روی ویندوز ویستا و هفت نمیشه!!! این لینکی هم که واسه نسخه 5 گذاشتید کار نمیکنه. من خودم از کرک GL استفاده میکنم (همین که شما واسه دانلود گذاشتین) و تا جایی که میدونم گروه GL کرک جدیدی مخصوص ویندوز 7 و ویستا ننوشتن. شما مطمئن‎اید که این کرک روی ویندوز 7 کار میکنه؟

FX
06-02-2010, 11:47
من هم همین مشکل رو دارم قبل از این کرک در اکس پی کار می کرد و از نارسیس استفاده می کردم ولی الان تو سون کرک اجرا نمی شه! یعنی بی خیال نارسیس بشیم ؟

dosetddaram
08-02-2010, 12:56
با سلام منم همین مشکل رو دارم خیلی خوب میشه که حل بشه مرسی

ذوالقرنين
08-02-2010, 14:13
هم خود نارسیس و هم کرکش رو در قسمت Compatibility اونها با ویندوز xp تنظیم کنید مشکل حل میشه

FX
09-02-2010, 22:00
فکر کنم این کار رو کردم به هر حال الان می رم امتحان کنم

saied_cp
24-05-2010, 02:09
روش کاملا عملی برای کرک نارسیس روی ویندوز 7

1: کرک نارسیس رو اجرا کنین تا نارسیس بصورت کرک شده در بیاد. فکر کنم کرک نارسیس رو دیگه همه دارن اگه ندارین اطلاع بدین تا لینکش رو بزارم .

2 : بعدش فایل زیر رو از سایت شرکت نارسیس دانلود کنین (برنامه مدیریت و عیب یابی قفل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

3 : فایل بالا رو که دانلود کردین یه فایل اجرایی داخلش هست که وقتی اجرا می کنین لیست درایو های شما رو نشون میده. یکی از این درایو ها ستاره دار هستش. اون رو انتخاب کنین و گزینه Erase رو بزنین. بعدش یه درایو دیگه مثلا درایو c یا D یا هر درایوی که دلتون می خواد انتخاب کنین. بعدش گزینه select رو بزنین. حالا نارسیستون بدون مشکل کار میکنه

دقت کنین اگه کار نکرد چندین بار نارسیس رو اجرا کنین. حتما تو بار دوم یا سوم اجرا میشه. اگر نشد دوباره فایلی رو که دانلود کردین اجرا کنین و گزینه show رو بزنین.

omidaneh
24-05-2010, 06:56
xp مد کردن نارسیس رو یکی توضیح بده :11:

virangar666
28-05-2010, 00:45
سلام دوستان
من دو تا راه حلی که تو این تاپیک برای این مشکل گفته شده بود رو انجام دادم اما نتیجه نداد.
کسی راه حل عملی برای این مشکل سراغ نداره.چون من به شخصه کارم خیلی گیره این دیکشنریه.
از دوستانی که تو این تاپیک پست دادن کسی تونسته مشکلش و حل کنه؟
ممنون

saied_cp
28-05-2010, 22:03
سلام دوستان
من دو تا راه حلی که تو این تاپیک برای این مشکل گفته شده بود رو انجام دادم اما نتیجه نداد.
کسی راه حل عملی برای این مشکل سراغ نداره.چون من به شخصه کارم خیلی گیره این دیکشنریه.
از دوستانی که تو این تاپیک پست دادن کسی تونسته مشکلش و حل کنه؟
ممنون

یه روش دیگه اینه نارسیس رو روی ویندوز xp نصب کنین بعد کرکش رو اجرا کنین. بعد از اینکه مطمئن شدید که درست کرک شده ، کل فولدر مربوط به نارسیس رو کپی بگیرین و ببرین رو سیستمی که ویندوز 7 روش دارین اجرا کنین. من از این روش 100% جواب گرفتم. فقط امکان اینکه بعد از چندین بار اجرای نارسیس قفل فعال بشه هست پس حتما چندین بار نارسیس رو اجرا کنین.

در ضمن اگه دیدین تعداد اجرا زیاد شد و همچنان جواب نگرفتین به پست قبلی من سر بزنین و قسمت دوم به بعد رو دوباره اجرا کنین.

پرنس تاریکی
21-06-2010, 10:14
دوستانی که کارشون گیره

اگر کرکش روی ویندوز ویستا و 7 کار نمی کنه یه وبلاگ رفتم اونجا نوشته بود این کرکه مال ویندوز ویستا و 7 منم دانلود کردم و جالب که کار کرد الان من روی ویندوز 7 دارم از نارسیس استفاده می کنم
لینک:

صد در صد کار می کنه دانلود کنید

پرنس تاریکی
21-06-2010, 10:18
دوستان من توی اینترنت گشتم بالاخره یک وبلاگ رو گیر آوردم نوشته بود کرک نارسیس برای ویندوز 7 و ویستا من هم کرکش رو دانلود کردم واقعا کار کرد:18:

حالا هر کی وندوز ویستا و 7 داره کرک نارسیس کار نمیکنه بره اینجا کرک رو دانلود کنه:27:

این هم لینکش:

دیگه مشکلی نیست:11:

negin17h
25-06-2010, 18:03
دوستان من توی اینترنت گشتم بالاخره یک وبلاگ رو گیر آوردم نوشته بود کرک نارسیس برای ویندوز 7 و ویستا من هم کرکش رو دانلود کردم واقعا کار کرد:18:

حالا هر کی وندوز ویستا و 7 داره کرک نارسیس کار نمیکنه بره اینجا کرک رو دانلود کنه:27:

این هم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیگه مشکلی نیست:11:

واقعاً کار کرد رو ویندوز 7 ، ممنون دوست من

msm43njn
28-06-2010, 13:27
دوستان نارسیس رو رها کنین و Lingoes رو نصب کنید. دیکشنری خیلی خوب که مثل babylon هست. با این تفاوت که رایگان هست و دردسر کرک هم نداره.
قابلیت ترجمه از هر جایی روی دسکتاپ رو داره.

دیکشنری انگلیسی فارسی فارسی انگلیسی

دیکشنری انگلیسی فارسی قانون

zagros88
06-07-2010, 08:40
آقا ما هر کاری کردیم این کرک نارسیس ویندوز 7 دانلود نشد لطفا فایل رئ اینجا قراردهید تا بتونیم دانلود کنیم

Dew Drop
06-07-2010, 11:20
آقا ما هر کاری کردیم این کرک نارسیس ویندوز 7 دانلود نشد لطفا فایل رئ اینجا قراردهید تا بتونیم دانلود کنیم

سلام
چرا اين ادرسي كه دوستان دادند كه كار ميكنه

اگه نمي تونيد دانلودش كنيد بگيد من براتون جايي ديگه اپلود كنم.

assn
07-07-2010, 14:24
واسه من کرکش کار میکنه اما بعدش ارور میده و کار نمیکنه .ویندوزم هم 7 هست .چیکار باید بکنم؟

FX
21-07-2010, 12:12
اگه کسی جواب درست و حسابی و دائمی گرفت بگه.

Shahnam7
04-08-2010, 14:10
من امروز با شرکت نارسیس تماس گرفتم، گفتن نارسیس رو 7 نصب نمیشه
تا ماه مهر که ورژن جدیدمون میاد صبر کنید براتون تعویز می کنیم!

FX
07-08-2010, 16:14

خدا خیرت بده تکلیف مشخص شد

MANSOORHEYDARI
07-08-2010, 21:25
دوستان نارسیس رو رها کنین و Lingoes رو نصب کنید. دیکشنری خیلی خوب که مثل babylon هست. با این تفاوت که رایگان هست و دردسر کرک هم نداره.
قابلیت ترجمه از هر جایی روی دسکتاپ رو داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیکشنری انگلیسی فارسی فارسی انگلیسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیکشنری انگلیسی فارسی قانون

هیچی نارسیس نمیشه

Newbie_Cracker
07-08-2010, 22:41
همش به خاطر DAO SDK هست. خدا خفه شون كنه. آخه database قحط بود با اين چيزاي قديمي كار كردن؟

sobhdam_123
08-08-2010, 11:46
اين همه زحمت كشيديم ثبت نام كرديم آخرش هم هيچ كدوم از لينكا كار نمي كنه بابا دس مريضا شرمنده كردين با اين فرومتون

pro get
28-08-2010, 23:58
سلام دوست عزیز ارطریق ریجستری پاک کن و مجددا نصب سپس پنجره شماره سریال راکنسل وازداخل سی دی فایل nd5 crack را فقط یکبار اجراکن تمومه موفق باشی

J.Damon
02-09-2010, 07:47
اين همه زحمت كشيديم ثبت نام كرديم آخرش هم هيچ كدوم از لينكا كار نمي كنه بابا دس مريضا شرمنده كردين با اين فرومتون

آقا این لینکی که دوستان دادن ما تو دو تا سیستم های شرکت استفاده کردیم ، مشکلی نداشت و کار می کنه . ممنون دوست عزیز

wanener
05-09-2010, 02:33

این هم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیگه مشکلی نیست:11:

سلام

فایل کرک دارای تورجان می باشد

نسخه اصل این نرم افزار 11500 تومان است

هنوز هم ویندوز 7 رو پشتیبانی نمی کنه

Newbie_Cracker
06-09-2010, 14:53
عجيبه. بنده نارسيس رو win7 تو vmware بدون هيچ مشکلي نصب کردم. اما رفيقم روي لپ تاپش نميتونه نصب کنه و به DAO گير ميده.

Newbie_Cracker
12-09-2010, 15:42
اينم DAO SDK اصلاح شده براي نصب روي ويندوز 7 32-بيتي.

اينم کرک:

فقط ممکنه آنتي ويروستون گير بده. چون از تابع CreateRemoteThread استفاده شده. يادش بخير جوونيا عشق هوک بازي داشتيم.

پسورد فايلها:

Grand
12-09-2010, 16:52
من که رفتم نسخه اصلی رو گرفتم نصب کردم رفت پی کارش...

taha mobile
17-09-2010, 16:09
با سلام

من وقتی برنامه را نصب میکنم وسطش ارور میده که خطا صورت گرفته طبق راهنمایی خود سات نارسیس همه محتویات پوشه دیکشنری

را در مسیر نصب کپی کردم ولی باز همون ارور را میداد و وقتی روی سون نصب کردم کد فعال سازی را خواست

که من هم با استفاده از همون کرکی که دوستان قرار داده اند نرم افزار را کرک کردم ولی تا روی برنامه کلیک می کنم باز نمیشه واین ارور را میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش میکنم که دوستان راهنمایی کنند با اینترنت ذغالی به زحمت دانلود کردم این دیکشنری را

به این امید که کارم راه بیفته ولی الان مشکل داره و من هم شدیدا بهش نیاز دارم

با تشکر

khole40
19-09-2010, 11:22
دست شما درد نکنه انتحان میکنم.

amirhjkhan
22-09-2010, 09:36
این لینک رو به ما هم بدین

reza 1615
29-09-2010, 22:13
واسه من هم جواب نداد

Newbie_Cracker
30-09-2010, 10:32
با سلام

من وقتی برنامه را نصب میکنم وسطش ارور میده که خطا صورت گرفته طبق راهنمایی خود سات نارسیس همه محتویات پوشه دیکشنری

را در مسیر نصب کپی کردم ولی باز همون ارور را میداد و وقتی روی سون نصب کردم کد فعال سازی را خواست

که من هم با استفاده از همون کرکی که دوستان قرار داده اند نرم افزار را کرک کردم ولی تا روی برنامه کلیک می کنم باز نمیشه واین ارور را میده

خواهش میکنم که دوستان راهنمایی کنند با اینترنت ذغالی به زحمت دانلود کردم این دیکشنری را

به این امید که کارم راه بیفته ولی الان مشکل داره و من هم شدیدا بهش نیاز دارم

با تشکر

اين اشکال براي اينه که بايد DAO SDK رو نصب کنيد.

تو يکي از پوشه ها روِي CD هست.

اکه ويندوز 7 داري که پست 29 رو بخون

masoodinfo
16-10-2010, 14:12
[QUOTE=Newbie_Cracker;5401762]اينم DAO SDK اصلاح شده براي نصب روي ويندوز 7 32-بيتي.

سلام .این چطور نصب میشه؟
من نصب نکردم بلکه کپی کردم نارسیس رو از روی یک سیستم دیگه .آیا میشه کاریش کرد که اجرا بشه ؟
روی 7 یعنی.

با تشکر!!!!!!!!!!!!

masoodinfo
16-10-2010, 14:14
[QUOTE=Newbie_Cracker;5401762]اينم DAO SDK اصلاح شده براي نصب روي ويندوز 7 32-بيتي.

سلام این چطور نصب میشه ؟ من نارسیس رو از روی یک سیستم کپی کردم آیا میشه کاری کرد که اجرا بشه روی 7؟

surena_iran2564
19-10-2010, 20:06
سلام
یک سوال داشتم
اگر نسخه اثلی رو خریداری کنیم فقط امکان نصب روی یه سیستم هست؟
یعنی با همون cd و کد نمیشه رو دو تا سیستم نصب کردن؟؟!!!

Hammod
10-11-2010, 13:15
سلام
دوستان کسی نیست که این مشکل حل منه؟:19:

Grand
24-11-2010, 00:10
سلام
یک سوال داشتم
اگر نسخه اثلی رو خریداری کنیم فقط امکان نصب روی یه سیستم هست؟
یعنی با همون cd و کد نمیشه رو دو تا سیستم نصب کردن؟؟!!!

روی 5 یا 6 تا سیستم میتونی نصب کنی.

montazer2
28-11-2010, 13:19
دوستان منم مشکل کرک کردن نارسیس رو ویندوز 7 را داشتم اما ساده ترین راهی را که دوستان پیشنهاد داده بودن استفاده کردم و همون کرک قدیمی که مال grand lord هستش جواب داد. به این روش:
1- نصب نارسیس روی سیستم به روش معمول
2- بر روی فایل کرک راست کلیک کرده و روی آخرین گزینه یعنی properties کلیک کنید.
3- بر روی تب compatibility کلیک کنید.
4- در قسمت compatibility mode تیک Run this program in compatibility mode راگذاشته.
5- در قسمت Run this program in compatibility mode نوع windows Xp (service pack 2) را انتخاب کنید.
6- ok
7- حالا کرک را در پوشه ای که نارسیس نصب شده اجرا کنید.
ولی بهترین کار خرید نرم افزار نارسیس می باشد. خودمم قصد دارم نرم افزار را بخرم

amir_ata_21
03-12-2010, 19:53
سلام دوست عزیز
من اوریجنال نارسیس دارم
فک کنم ورژن 5 ولی روی ویندوز 7 نصب نمی شه
درسته ورژن 6 اومده
می تونید بهم بگید که چه کار باید بکنم؟
مرسی

Newbie_Cracker
04-12-2010, 14:51
فک کنم ورژن 5 ولی روی ویندوز 7 نصب نمی شه

مرسی

بدوم هيچ مشکلي نصب ميشه. البته بايد نسخه fix شده DAO SDK رو که اينجا گذاشتم بگيريد تا نارسيس بالا بياد.

مشکل اصلي با wn 7 x64 هست که اگه کسي 64 بيت استفاده ميکنه بره سراغ نسخه 6

rouzbeh_ziafati
05-12-2010, 08:48
آیا کسی هست که نسخه 6 نارسیس رو تونسته باشه روی ویندزو 7 ، 64بیتی نصب کنه؟
می خوام نارسیس 6 رو بخرم ، برای همین می خوام مطمئن بشم که با ویندوز 7 نسخه 64بیتی مشکل نداره
با تشکر

click67
05-12-2010, 12:43
سلام به همه دوستان
برای کرک کردن نارسیس 5 در ویندوز7 میتونین باحالت safe mode(موقع بالا آمدن ویندوز F8رابزنید) وارد ویندوز شوید بعد کرک رو اجراکنین جواب میده البته بعدها لازم نیست برای استفاده باحالت safe modeوارد شوید تنها اشکالی که داره اینه که بعد از مدتی ممکنه فونت ویندوزتان یه ذره عوض شه ولی اگه فونت زیاد براتون مهم نباشه میتونین ازاین روش استفاده کنین.
موفق باشین.

fatima277
05-12-2010, 14:57
ممنون کار کرد

Arashdn
21-01-2011, 12:13
سلام
میگما اگه لایسنس نسخه 6 رو بخریم
اجازه میده رو دو تا کامپیوتر نصب بشه؟

yaran99
22-01-2011, 15:31
لینک دانلود نسخه 6 در نت گیر می یاد ؟

starsat22
24-01-2011, 09:45
من ورژن 6 رو گرفتم روش نوشته نصب نامحدود روی 4 کامپیوتر

babak_kiyani
27-01-2011, 13:43
چرا ما ایرانیها این جوری هستیم؟؟؟؟؟؟ یه عده ای زحمت کشیدن یه محصول به این خوبی تولید کردن و از کنارش هم می خوان نون بخورن. چرا داریم نونشون رو می دزدیم؟ واقعا 12یا 15 هزار تومان خیلی پول هست که نمی خواهیم اصل نرم افزار رو بخریم؟14 هزار و پانصد بدین ورژن جدید و اصل برنامه رو بخرین ارزون تر از این تموم می شه که این همه وقت خودتون رو صرف گشتن کرک برنامه کنین.

mani_nima
28-01-2011, 17:33
سلام.من تمام روش های بالا رو رفتم ولی بازم این error میاد.
file:///C:/Users/SaHa/Desktop/narcis.jpg

لطفا کمکم کنید.
من ویندوزم 7 و این ورژن 5.2 است.

mohadeseh66
30-01-2011, 12:22
nemitunam inaie ro k migid anjam bedam , torokhoda ye rahe hale asasi peidakonido komakam konid. vaghean behesh niaz daram

aka_karkas
02-02-2011, 18:59
سلام هیچ کاری نداره و این error با برنامه DAO ACCESS OBJECT حل می شه :5:

I10
07-02-2011, 20:44
با سلام
خیلی ممنون - کرک شد - ایول داره
بازم تشکر

aka_karkas
08-02-2011, 17:29
جهت اطلاع Narcis.5.202.Crack.Installer.v1.1.by.UnREal.RCE تورجان داره حواستون باشه

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

TORJAN.WIN32.Pincav.xz که اطلاعات رو به صورت مخفیانه به کامپوتر دیگه می فرسته

ArashMiniStar
11-02-2011, 11:33

اينم کرک:

فقط ممکنه آنتي ويروستون گير بده. چون از تابع CreateRemoteThread استفاده شده. يادش بخير جوونيا عشق هوک بازي داشتيم.

پسورد فايلها:

پیشنهاد می کنم اگر این کرک روی سیستم کار نمیکنه ، DAOSDK_fix را نصب کنید.
برای من که روی ویندوز 7 کار کرد.
الیته یادتون باشه بعد نصب برنامه را اجرا و مراحل برای ادامه نصب را انجام ندهید. :11:

amir0cool
17-02-2011, 12:44
سلام کسی واسه نارسیس 6 کراک نداره یا 5 که تو ویندوز 7 64bit باشه؟

mehdicoola
03-03-2011, 21:05
سلام. بالاخره روی win7 32bit نصب کردم. اما با کلی درد سر. مشکل من runtime error بود. خداییش از روی توضیحات توی فروم نمیشود فهمید که باید چه بکنی. یا شایدم من کند ذهنم! خلاصه اگه کسی توضیحات اضافی میخواد بگه تا بگم

mina tina
04-03-2011, 12:35
سلام. بالاخره روی win7 32bit نصب کردم. اما با کلی درد سر. مشکل من runtime error بود. خداییش از روی توضیحات توی فروم نمیشود فهمید که باید چه بکنی. یا شایدم من کند ذهنم! خلاصه اگه کسی توضیحات اضافی میخواد بگه تا بگم
اگه تو ضیحات رو + کرک بزارین خیلی عالی میشه:11:

mehdicoola
04-03-2011, 22:23
اول بگم چون نارسیس 5 من اصلی بود با کرک کردن مشکلی نداشتم پس نمیدونم کرک هایی که پست های قبل گذاشتن کار میکنه یا نه. مشکل من این بود که برنامه کامل نصب میشد اما اجرا نمیشد و سسیتم ((win7 32bit ایراد Runtime Error! میداد.
خوب، اول از پست 29 توی صفحه 3 فایل DAO SDK اصلاح شده براي نصب روي ويندوز7 32-بيتي رو دانلود کنید. (پسورد فایل فشرده: (newbie-cracker.zxq.netبعد از اکستراکت کردن یه پوشه به اسم DISK1 دارید که توش یه فایل به اسم setup.ins هست. حالا مشکل اینجاست که با این فایل چه باید کرد!!
اگه فایلهای برنامه نارسیس رو روی هارد دارید کار راحت تره. اول وارد پوشه DAOSDK و بعد پوشه DISK1 بشید و فایل setup.ins رو که دانلود کردید به جای فایلی به همین نام replace کنید. حالا فایل setup.exe تو همین پوشه رو اجرا کنید. بعد پایان نصب ری استارت کنید. کار تمومه. بعیده مشکلی تو اجرا پیش بیاد ولی اگه زبانم لال اومد، تو حالت safe mode فایل setup.exe رو اجرا کنید.
اگه نارسیس رو رو سی دی دارید پوشه DAOSDK رو رو هارد کپی کنید و بقیش هم که مثل قبل ادامه میدید. و از نارسیس 5 روی وین7 لذت میبرید!!

nasssser_62
09-03-2011, 09:09
:10:خواستم تشکر کنم دستت درد نکه واقعا

:11:

kamali17
13-03-2011, 13:37
واقعا ممنون:11:
من بدون هیچ مشکلی نارسیسمو راه انداختم:40:

hassan232
26-03-2011, 11:38
سلام
من یه متن انگلیسی (تخصصی مکانیک) داشتم که دست کم 50-60 صفحه میشه.
می خواستم بدونم برای ترجمه ی ماشینی با نارسیس کارم بهتر انجام میشه یا گوگل(ویا هر چیز بهتر دیگه ای )؟
خیلی فوریه.
ممنون
:20:

Balllad
26-03-2011, 12:10
سلام...
این هم کرک نسخه 5 نارسیس دیکشنری که به راحتی با ویندوز7 هم کار کرد :46:
ND5Crack.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gisha
27-03-2011, 10:10
سلام.
برای نارسیس ماکزیمم در ویندوز 7 هم کرکی هست؟

sinbod
30-03-2011, 17:12
مشکل من اینه که نسخه اصل این نرم افزار رو دارم اما به دلیل 5 بار نصب کد جدید ارائه نمیدند، به نظر من که در این مورد خاص حقشونه اگر دیگران نرم افزار رو کرک می کنند. 4 سال پیش من این نرم افزار رو خریدم و تو این 4 سال دو بار سیستم جدید گرفتم و شاید 20 بار ویندوز عوض کردم، وقتی من پول این نرم افزار رو دادم دیگه این کارا معنی نداره
ضمنا از دوستانی که کمی در داشتن سواد فارسی ضعف دارند خواهش می کنم بدون اینکه دلخور بشند چند تا کلاس سواد آموزی ثبت نام کنند بعد مشکلات کامپیوتری شان را مطرح کنند باور کنید حالم بد شد! با اینکه دنبال راه حلی برای مشکلم میگردم، از صفحه 4 به بعد رو بی خیال شدم!
اثلی= اصلی
تعویز = تعویض
انتحان = امتحان
دس مریضا یعنی چی مرد مومن؟! دست مریزاد

نيما7
31-03-2011, 14:24
نارسيس 6 بازم محدوديت نصب داره؟ منم ويندوزم7 64 بيتي هست كسي تونسته نارسيس 5 رو با كرك روش اجرا اكنه ؟ لطفآ توضيح بديد

sml2010
05-04-2011, 22:27
با سلام خدمت شما

راستش من ویندوز 7 دارم و نیاز به نارسیس 5 هم دارم ولی جواب نمیده. علی رغم اینکه کمک شما رو هم در تاپیک مورد نظر به ادرس زیر خوندم:

راستش من توی فایل های نصب نرما افزار نارسیس پوشه ای با نام disck1 پیدا نکردم

راستش من مشکل خطای run time رو دارم ولی فولدری به نام disck1 رو پیدا نکردم که اون فایل DAOSDK رو جایگزین اون کنم.

لطفا کمک کنید

amnd
06-04-2011, 20:35
باسلام. دوست عزیز اگه به پست آخر صفحه قبل(6) مراجعه کنید ، کاربر محترم mehdicoola

توضیحات کامل رو درباره نحوه کرکینگ نارسیس 5 توی ویندوز 7 دادند. شما باید فایل SETUP.INS رو در فایلهای اصلی نصب

نرم افزار Narcis\Install\DAOSDK\DISK1 جایگزین کنید و بعد توهمون پوشه فایل SETUP.EXE رو با Run as administrator

بازکنید که ممکنه کمی طول بکشه تا صفحه نصب بالا بیآد و بقیش هم رو که دوست عزیزم مهدی شرح دادن و مطمئن

باشید 100% کار میکنه ، فقط اینو اضافه کنم که این روش روی نسخه کرک شده هم کار میکنه (تست شده). بازم اگه

مشکلی بود بفرمایید. باتشکر از مهدی کولای گل

لینک دائمی DAOSDK Fix برای احتیاط با حجم 3.42KB :31: :
:11:

surena_iran2564
18-04-2011, 20:49
3تا سوال درباره نارسیس 6 دارم لطفآ اگه میدونید جواب بدید.
اول اینکه آیا این نسخه با ویندوز 7 مشکل داره یا راحت نصل میشه؟
دوم اینکه چقدر نسبت به نسخه قبلیش (5 ) تغییر کرده و خصوصیات جدیدش چیه...؟
و سوم اینکه محدودیت نصبش چقدره؟ فقط یک کامپبوتر؟چند صفحه قبل یکی نوشته بود 4 تا کامپیوتر...؟؟؟ یا فقط 1 دونه ؟؟

با سپاس:20:

farshidcivil
18-04-2011, 21:24
با سلام موقع نصب کانکشن وی پی ان pptp این ارور رو میده!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amnd
19-04-2011, 16:32
3تا سوال درباره نارسیس 6 دارم لطفآ اگه میدونید جواب بدید.
اول اینکه آیا این نسخه با ویندوز 7 مشکل داره یا راحت نصل میشه؟
دوم اینکه چقدر نسبت به نسخه قبلیش (5 ) تغییر کرده و خصوصیات جدیدش چیه...؟
و سوم اینکه محدودیت نصبش چقدره؟ فقط یک کامپبوتر؟چند صفحه قبل یکی نوشته بود 4 تا کامپیوتر...؟؟؟ یا فقط 1 دونه ؟؟

با سپاس:20:

با سلام خدمت کاربر محترم سورنا وبا کسب اجازه از اساتید :

- نسخه 6.15 نارسیس خیلی خیلی راحت کمتراز 2دقیقه نصب میشه.

- شکل ظاهری این نسخه کاملا فرق کرده و جذاب تر شده و تغییرات عبارتند از :
روانتر و سبکتر شدن برنامه
اضافه شدن سنجش تلفظ بااستفاده از میکروفون
اضافه شدن کمک مترجم عالی
بهبود کارایی نارسیس همه جا
استخراج لغات از یک متن
ورودی صوتی : کافیه واژه مورد نظرتونو فقط تلفظ کنید ( قابل استفاده در ویستا و پس از آن )
نکته روز بسیار عالی
تفکیک ویژگی یادگیری لایتنر در نسخه 5 به نرم افزار دیگری از سری نارسیس به نام ماکسیمم.

- این برنامه روی حداکثر 4 کامپیوتر مختلف بصورت نامحدود قابل نصبه. ( بعبارتی روی 4کامپیوتر با ID مشخص که تو هرکدوم با کدی که ازاینترنت یا تلفن میگیرید میتونید بصورت نامحدود نصب کنید )

یه پیشنهاد ویژه هم دارم اگه ورژن 6 رو هم نخریدید زیاد مهم نیس همون ورژن 5 کافیه ولی حتما حتما سری ماکسیمم رو بخرید خیلی خیلی مفید هستن.

امیدوارم کافی بوده باشه برای اطلاع بیشتر به سایت خود نارسیس مراجعه کنید. :11:

surena_iran2564
19-04-2011, 22:06
با سلام خدمت کاربر محترم سورنا وبا کسب اجازه از اساتید :

- نسخه 6.15 نارسیس خیلی خیلی راحت کمتراز 2دقیقه نصب میشه.

- شکل ظاهری این نسخه کاملا فرق کرده و جذاب تر شده و تغییرات عبارتند از :
روانتر و سبکتر شدن برنامه
اضافه شدن سنجش تلفظ بااستفاده از میکروفون
اضافه شدن کمک مترجم عالی
بهبود کارایی نارسیس همه جا
استخراج لغات از یک متن
ورودی صوتی : کافیه واژه مورد نظرتونو فقط تلفظ کنید ( قابل استفاده در ویستا و پس از آن )
نکته روز بسیار عالی
تفکیک ویژگی یادگیری لایتنر در نسخه 5 به نرم افزار دیگری از سری نارسیس به نام ماکسیمم.

- این برنامه روی حداکثر 4 کامپیوتر مختلف بصورت نامحدود قابل نصبه. ( بعبارتی روی 4کامپیوتر با ID مشخص که تو هرکدوم با کدی که ازاینترنت یا تلفن میگیرید میتونید بصورت نامحدود نصب کنید )

یه پیشنهاد ویژه هم دارم اگه ورژن 6 رو هم نخریدید زیاد مهم نیس همون ورژن 5 کافیه ولی حتما حتما سری ماکسیمم رو بخرید خیلی خیلی مفید هستن.

امیدوارم کافی بوده باشه برای اطلاع بیشتر به سایت خود نارسیس مراجعه کنید. :11:

بسیار ممنون:11:
من ورژن 5 رو ندارم منتها کارش رو دیدم
اگه بخوام بگیرم که با توجه به محدودیت 4 کامپیوتر احتمالآ نسخه 6 رو بخرم
پس دو تا سوال دیگه:

اگر نسخه 6 رو اینترنتی از سایت خودش بخرم سریه ماکسیمم رو داره ؟؟ یا برا ماکسیمم دارش باید جور دیگه ای سفارش بدم؟

و اینکه میشه کپی گرفت ازش و با 4 تا کپی مختلف به 4 نفر دادش؟؟یا حتمآ باید سی دی اصلی باشه؟

درباره محصولات دیگه نارسیس چقدر اطلاع دارید؟ اون ها قابل نصب رو 4 سیستم هستند؟؟ و اینکه آیا نرم افزار های مطلوبی برای یادگیری و تمرین محسوب میشن یا خیر؟
باز هم تشکر :-)

amnd
22-04-2011, 19:02
بسیار ممنون:11:
من ورژن 5 رو ندارم منتها کارش رو دیدم
اگه بخوام بگیرم که با توجه به محدودیت 4 کامپیوتر احتمالآ نسخه 6 رو بخرم
پس دو تا سوال دیگه:

اگر نسخه 6 رو اینترنتی از سایت خودش بخرم سریه ماکسیمم رو داره ؟؟ یا برا ماکسیمم دارش باید جور دیگه ای سفارش بدم؟

و اینکه میشه کپی گرفت ازش و با 4 تا کپی مختلف به 4 نفر دادش؟؟یا حتمآ باید سی دی اصلی باشه؟

درباره محصولات دیگه نارسیس چقدر اطلاع دارید؟ اون ها قابل نصب رو 4 سیستم هستند؟؟ و اینکه آیا نرم افزار های مطلوبی برای یادگیری و تمرین محسوب میشن یا خیر؟
باز هم تشکر :-)

دوست عزیز توپست قبل عرض کردم که درنسخه 5 دیکشنری ویادگیری لایتنر باهم بود ولی تونسخه 6 متاسفانه این دوتا رو ازهم جدا کردن وباید برای هرکدوم هزینه جداگانه بدید درضمن خود سری ماکسیمم شامل چند مجموعه است که توخود سایت میتونید اطلاعات لازم رو بدست بیارید. به نظرم ازسایت خرید نکنید بهتره. ازیه جای معتبر بخرید تخفیف هم میدن.

بله شما میتونید کپی بگیرید وتو 4سیستم باهمون سریال موجود روی قاب اکتیوش کنید. فقط سریال مهمه که با اون از طریق اینترنت کد فعالسازی میشه گرفت که هر بار برای هر سیستم با آیدی مجزا ثبت میشه.

بازم توصیه میکنم تمام سری ماکسیمم رو خریداری کنید و با انجام روزانه تستها از تاثیر فوق العادش لذت ببرید.
موفق باشید.

PATRIOT 2011
10-06-2011, 18:08

اينم کرک:

پسورد فايلها:

سلام دوستان
من از این روش نارسیس را روی 7 اجرا کردم ولی فونت همه کلمات عوض شده و خیلی هم آزاردهنده است ،این اشکال به خاطر نصب برنامه dao sdk به وجود آمده یا به خاطر کرکش؟
من از کرکGrandLord استفاده کردم

mkh12
17-06-2011, 15:04
سلام
من روش های بالا رو امتحان کردم ولی نتونستم اجراش کنم.
win 7 ultimate 64bit
narcis 5

meydavood
17-06-2011, 15:46
من روی ویندوز 7 با همون کرک GL کرکش کردم الانم راحت کار میکنه.فقط باید 4-5 بار اجراش کنید تو بار پنجم حتما میاد.

mkh12
17-06-2011, 20:41
من روی ویندوز 7 با همون کرک GL کرکش کردم الانم راحت کار میکنه.فقط باید 4-5 بار اجراش کنید تو بار پنجم حتما میاد.

میشه لطفا بگید دقیقا مراحل نصب شما چیه؟ من هر کاری میکنم نمیشه!!!

mkh12
17-06-2011, 21:07
بعد از چند بار زدن کرک پیغام fatal error می ده.

pomo2000
29-06-2011, 20:37
بعد از چند بار زدن کرک پیغام fatal error می ده.
salam doste aziz bebakhsid ke fingilish daram type mikonam chon ba gooshi omadam va farsi nadaram, doste man shoma dorost crack kardi amma 1 file kam dari ke dare eroore "Fatal Error" mide in ro download kon va beriz too masire nasbe narsic va badesh crack ro ejrakon kamelan dorost mishe. agar ham font beham rikhte fonte farsi baraye windows nasb kon movafagh bashid

dostam agar kasi crack maximum narcis ro dare(vocab,504,va... baram mail kone (pomo3000@yahoo.com). kheyli vajebe lotfan.)

jafar1374
06-07-2011, 20:07

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم کرک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط ممکنه آنتي ويروستون گير بده. چون از تابع CreateRemoteThread استفاده شده. يادش بخير جوونيا عشق هوک بازي داشتيم.

پسورد فايلها:

این فایل رو کجا بریزم:13:قبل از نصب تو برنامه اصلی بریزم یا بعد از نصب؟

jafar1374
08-07-2011, 09:45
باسلام. دوست عزیز اگه به پست آخر صفحه قبل(6) مراجعه کنید ، کاربر محترم mehdicoola

توضیحات کامل رو درباره نحوه کرکینگ نارسیس 5 توی ویندوز 7 دادند. شما باید فایل SETUP.INS رو در فایلهای اصلی نصب

نرم افزار Narcis\Install\DAOSDK\DISK1 جایگزین کنید و بعد توهمون پوشه فایل SETUP.EXE رو با Run as administrator

بازکنید که ممکنه کمی طول بکشه تا صفحه نصب بالا بیآد و بقیش هم رو که دوست عزیزم مهدی شرح دادن و مطمئن

باشید 100% کار میکنه ، فقط اینو اضافه کنم که این روش روی نسخه کرک شده هم کار میکنه (تست شده). بازم اگه

مشکلی بود بفرمایید. باتشکر از مهدی کولای گل

لینک دائمی DAOSDK Fix برای احتیاط با حجم 3.42KB :31: :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :11:
سلام

من طبق گفته شما روی SETUP.EXE و کاری که شما گفتید رو انجام دادم اما چیزایی مثل ایکسل و که من نفیمیدم چی بودن ، نصب شدن و هیچ خبری از نارسیس نبود و آخرشم نشد حتی پس از نصب خود ستاپ نارسیس

Newbie_Cracker
09-07-2011, 11:51
سلام

من طبق گفته شما روی SETUP.EXE و کاری که شما گفتید رو انجام دادم اما چیزایی مثل ایکسل و که من نفیمیدم چی بودن ، نصب شدن و هیچ خبری از نارسیس نبود و آخرشم نشد حتی پس از نصب خود ستاپ نارسیس

اين فقط روي ويندوز 7 نسخه 32 بيتي و ايکس پي جواب ميده. براي 64 بيتي نيست.

اين DAO SDK هم حتما بايد نصب باشه تا نارسيس بتونه با بانک لغاتش ارتباط برقرار کنه. به اکسل و بقيه هم ارتباطي نداره.

چه قبل چه بعد از نصب نارسيس، نصب اين برنامه نيازه

hamed_m362
12-07-2011, 07:11
سلام.وقتی کرک نصب میشه.بعد اگه ویروس کش رو فعال کنیم،کرک رو پاک میکنه و فونت ویندوز هم از حالت اولیه خودش بیرون میاد(بطور خودکار تیک turn on cleartype در adjust cleartype text برداشته میشه)؟؟؟؟؟

surena_iran2564
12-07-2011, 07:39
دوستان حداقل به نرم افزار های تولید داخل احترام بزاریم و کرک شده استفاده نکنیم. اون هم نرم افزاری با این سطح کارایی و با این قیمت تاچیزش.
دیکشنری نارسیس 6 قیمتش خیلی مفته انصافآ. چرا این همه وقتی برای کرکش صرف میکنید و 3500 تومن ناقابل رو از رسیدن به سازندگان و تهیه کنندگان این نرم افزار عالی منع میکنید.
14500 قیمت نارسیس 6 هست که روی 4 کامپیوتر تصب میشه. که اگه بتونید 4 نفر جمع بشید و اینو بخرید برای هر نفر 3625 تومن تموم میشه.
حقیقتآ دارن مفت میفروشن این دیکشنریه قوی و ارزشمند رو.

Newbie_Cracker
12-07-2011, 10:50
سلام.وقتی کرک نصب میشه.بعد اگه ویروس کش رو فعال کنیم،کرک رو پاک میکنه و فونت ویندوز هم از حالت اولیه خودش بیرون میاد(بطور خودکار تیک turn on cleartype در adjust cleartype text برداشته میشه)؟؟؟؟؟

توي فايل کرک مجبور شدم از CreateRemoteThread استفاده کنم که کرک رو Inject کنم به narcis.exe. آنتي ويروس هم به اين گير ميده.

شايد وقت شد اين رو مخفي کردم آنتي ويروس ديگه بهش گير نده.

hamed_m362
12-07-2011, 11:35
مرسی دوست عزیز.درست شد.

mr.slim
16-07-2011, 00:22
دوستان حداقل به نرم افزار های تولید داخل احترام بزاریم و کرک شده استفاده نکنیم. اون هم نرم افزاری با این سطح کارایی و با این قیمت تاچیزش.
دیکشنری نارسیس 6 قیمتش خیلی مفته انصافآ. چرا این همه وقتی برای کرکش صرف میکنید و 3500 تومن ناقابل رو از رسیدن به سازندگان و تهیه کنندگان این نرم افزار عالی منع میکنید.
14500 قیمت نارسیس 6 هست که روی 4 کامپیوتر تصب میشه. که اگه بتونید 4 نفر جمع بشید و اینو بخرید برای هر نفر 3625 تومن تموم میشه.

اتفاقا اگر همین کرک ها نباشه شرکت های ایرانی سال تا ماه یدونه آپدیت نرم افزاری برای نرم افزارهای پر از باگشون نمیدن.

shadli_m7
18-07-2011, 10:12

قبول دارم حرفتون رو . اما به نظر من نباید محدودیت نصب می ذاشتن . چون الان خیلی ها چند تا سیستم دارن .سیستم خونه و محل کار و لپ تاپ.پس نمی شه چهار نفری یه نرم افزار خرید! و از این گذشته من سی دی اورجینالش رو دارم و چند بار نصب کردم اما دیگه فعال نمی شه .پس از کرکش استفاده کردم.

ArashMiniStar
18-07-2011, 10:30
مگه الان دیکشنری لانگمن چنده؟
اگه اشتباه نکنم 20 تومان.واقعا هم کامل هست.صفحاتشم جنسش طوریه که وزن خیلی کمتری دارن.
1 دی وی دی اورجینال نرم افزارش هم همراهش هست که سریال مخصوص به خودش رو داره.:18:
پس حالا این دیکشنری نارسیس گرون و محدودیت هاش زیاد نیست؟!:46:

pmforlife
19-07-2011, 13:50
salam doste aziz bebakhsid ke fingilish daram type mikonam chon ba gooshi omadam va farsi nadaram, doste man shoma dorost crack kardi amma 1 file kam dari ke dare eroore "Fatal Error" mide in ro download kon va beriz too masire nasbe narsic va badesh crack ro ejrakon kamelan dorost mishe. agar ham font beham rikhte fonte farsi baraye windows nasb kon movafagh bashid

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدdostam agar kasi crack maximum narcis ro dare(vocab,504,va... baram mail kone (pomo3000@yahoo.com). kheyli vajebe lotfan.)

فایده ای نداشت !

masater
09-08-2011, 06:50
سلام
منم نتونستم یعنی راه حلی نیست برای این مشکل؟

somaayyeh
10-08-2011, 18:44
[QUOTE=پرنس تاریکی;5087691]دوستانی که کارشون گیره

اگر کرکش روی ویندوز ویستا و 7 کار نمی کنه یه وبلاگ رفتم اونجا نوشته بود این کرکه مال ویندوز ویستا و 7 منم دانلود کردم و جالب که کار کرد الان من روی ویندوز 7 دارم از نارسیس استفاده می کنم
لینک:

نيما7
23-08-2011, 14:27
[QUOTE=پرنس تاریکی;5087691]دوستانی که کارشون گیره

لینک:

سمیه جان مشکل من اینه که اصلا نمیتونم نارسیس 5 رو روی ویندوز 7 64 بیتی نصب کنم چه برسه به نصب کرکش ولی ممنون واسه کرکت :10:

ArashMiniStar
30-09-2011, 19:19
بچه ها کرک و خود نارسیس 6 نیومده؟ مرسی :11:

MAHDIFSK
18-10-2011, 21:37
سلام
لینک DAO SDK اصلاح شده براي نصب روي ويندوز 7 دیگه کار نمیکنه لطفا دوباره قرارش بدید

reza_kbmw
25-10-2011, 01:33
دوستان منم مشکل کرک کردن نارسیس رو ویندوز 7 را داشتم اما ساده ترین راهی را که دوستان پیشنهاد داده بودن استفاده کردم و همون کرک قدیمی که مال grand lord هستش جواب داد. به این روش:
1- نصب نارسیس روی سیستم به روش معمول
2- بر روی فایل کرک راست کلیک کرده و روی آخرین گزینه یعنی properties کلیک کنید.
3- بر روی تب compatibility کلیک کنید.
4- در قسمت compatibility mode تیک Run this program in compatibility mode راگذاشته.
5- در قسمت Run this program in compatibility mode نوع windows Xp (service pack 2) را انتخاب کنید.
6- ok
7- حالا کرک را در پوشه ای که نارسیس نصب شده اجرا کنید.
ولی بهترین کار خرید نرم افزار نارسیس می باشد. خودمم قصد دارم نرم افزار را بخرم

داداش دمت گرم
دوستان این طوری که این دوستمون گفتن کامل درسته و کار میکنه

wolf_hunter1366
20-11-2011, 21:03
چرا ما ایرانیها این جوری هستیم؟؟؟؟؟؟ یه عده ای زحمت کشیدن یه محصول به این خوبی تولید کردن و از کنارش هم می خوان نون بخورن. چرا داریم نونشون رو می دزدیم؟ واقعا 12یا 15 هزار تومان خیلی پول هست که نمی خواهیم اصل نرم افزار رو بخریم؟14 هزار و پانصد بدین ورژن جدید و اصل برنامه رو بخرین ارزون تر از این تموم می شه که این همه وقت خودتون رو صرف گشتن کرک برنامه کنین.

تمام حرف های شما تایید میشه،و قبول دارم
اما!فکر نمیکنید همین ویندوزی که شما باهاش این پست را ارسال کردید لیسانسشو نخریدید؟
یا فکر نمیکنید برای ساخت نارسیس یا خیلی دیگر از نرم افزار های ایرانی از مثلا Visual Studio پنج هزار دلاری و ویندوز 300 دلاری و ... استفاده نمیشه؟(خودشون دارن از نرمافزارهای کرک شده برای ساخت نرم افزارهاشون استفاده میکنند:46: )

حرف های شما بسیار منطقیه،یعنی عقلانی و انسانی اینه که بخریم، اما نبایدم زیاد سنگشون را به سینه زد!

یا حق

siyasokhteh
25-11-2011, 19:52
[QUOTE=somaayyeh;6349810]
سمیه جان مشکل من اینه که اصلا نمیتونم نارسیس 5 رو روی ویندوز 7 64 بیتی نصب کنم چه برسه به نصب کرکش ولی ممنون واسه کرکت :10:

این نسخه مال 32 بیتی هاست
روی 64 بیتی جواب نمیده.

MahdiidhaM
15-12-2011, 18:44
سلام
من نارسیس 6 رو از شرکت نارسیس خریدم ، رو ویندوز 7 نصب شد ولی کلمات رو درست نمیبینه و نمایش جوابش هم قطع و وصل میشه ، چکار کنم ؟

babelend
29-12-2011, 20:49
سلام
من کرک رو از لینکی که دوستمون معرفی کرده بود. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) دانلود کردم جواب داد .اما صدای نرم افزار کار نمیکنه ، یعنی کلمات را تلفظ نمیفرماد. چرا ؟!
اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

rkhadijeh
16-02-2012, 18:31
دوستانی که کارشون گیره

لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصد در صد کار می کنه دانلود کنید
با سلام می خوام کرک رو بازش کنم آنتی ویروس نمی ذاره چه جوری غیرفعالش کنم؟

---------- Post added at 06:31 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

دوستانی که کارشون گیره

لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصد در صد کار می کنه دانلود کنید
با سلام می خوام کرک رو بازش کنم آنتی ویروس نمی ذاره چه جوری غیرفعالش کنم؟ eset smart security

mahansaman1353
13-03-2012, 12:16
خدايي زشته ورژن 6 رو 14500 بخريد اگر 5 داريد آپديت به 6 به 6000 امكان داره، چه كاريه اخه اين كرك بازي براي 15 تومن، تازه 4 نفر باشيد نفري 4 تومنم در نمياد، خدا به خير كنه بابا با اين همه خساست

قثظشثه60
13-03-2012, 22:22
برای حمایت از این تولید کننده خوب نرم افزارهای زبان بیاییم نسخه اورجینال آن را بخریم تا هم از تولید کننده حمایت کنیم و هم مدیون کسی نشیم

mr.hh
03-07-2012, 12:44
با سلام می خوام کرک رو بازش کنم آنتی ویروس نمی ذاره چه جوری غیرفعالش کنم؟

---------- Post added at 06:31 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

با سلام می خوام کرک رو بازش کنم آنتی ویروس نمی ذاره چه جوری غیرفعالش کنم؟ eset smart security
آره واسه منم همینطوره. می ترسم آنتی ویروسمو هم غیر فعال کنم و کامپیوترم منفجر بشه. چیکار کنم. شما مطمئنین که ویروس نداره و نود الکی بهش گیر داده؟

ArashMiniStar
03-07-2012, 13:25
کرکش ویروس نداره...
کسی Dao Disk برای 64bit سراغ نداره؟

ArashMiniStar
03-07-2012, 13:29
تمام حرف های شما تایید میشه،و قبول دارم
اما!فکر نمیکنید همین ویندوزی که شما باهاش این پست را ارسال کردید لیسانسشو نخریدید؟
یا فکر نمیکنید برای ساخت نارسیس یا خیلی دیگر از نرم افزار های ایرانی از مثلا Visual Studio پنج هزار دلاری و ویندوز 300 دلاری و ... استفاده نمیشه؟(خودشون دارن از نرمافزارهای کرک شده برای ساخت نرم افزارهاشون استفاده میکنند:46: )

حرف های شما بسیار منطقیه،یعنی عقلانی و انسانی اینه که بخریم، اما نبایدم زیاد سنگشون را به سینه زد!

یا حق

این عده که ایشون میفرمایند هیچ زحمتی نکشیدند.یک برنامه درست حسابی ندادند لاقل بدونیم اگر نسخه اصلی بخریم رو ویندوز 64 بیت کار میکنه!!:13:
تازه مگه فقط اینا زحمت میکشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ این همه برنامه کرک شده.برنامه نویساشون راضین؟

reza heiroon
24-07-2012, 04:43
اول بگم چون نارسیس 5 من اصلی بود با کرک کردن مشکلی نداشتم پس نمیدونم کرک هایی که پست های قبل گذاشتن کار میکنه یا نه. مشکل من این بود که برنامه کامل نصب میشد اما اجرا نمیشد و سسیتم ((win7 32bit ایراد Runtime Error! میداد.
خوب، اول از پست 29 توی صفحه 3 فایل DAO SDK اصلاح شده براي نصب روي ويندوز7 32-بيتي رو دانلود کنید. (پسورد فایل فشرده: (newbie-cracker.zxq.netبعد از اکستراکت کردن یه پوشه به اسم DISK1 دارید که توش یه فایل به اسم setup.ins هست. حالا مشکل اینجاست که با این فایل چه باید کرد!!
اگه فایلهای برنامه نارسیس رو روی هارد دارید کار راحت تره. اول وارد پوشه DAOSDK و بعد پوشه DISK1 بشید و فایل setup.ins رو که دانلود کردید به جای فایلی به همین نام replace کنید. حالا فایل setup.exe تو همین پوشه رو اجرا کنید. بعد پایان نصب ری استارت کنید. کار تمومه. بعیده مشکلی تو اجرا پیش بیاد ولی اگه زبانم لال اومد، تو حالت safe mode فایل setup.exe رو اجرا کنید.
اگه نارسیس رو رو سی دی دارید پوشه DAOSDK رو رو هارد کپی کنید و بقیش هم که مثل قبل ادامه میدید. و از نارسیس 5 روی وین7 لذت میبرید!!

سلام دوستان
من كارهايي كه گفته شد رو انجام دادم و فایل setup.ins دانلود شده رو به جای فایلی به همین نام replace کردم. مراحل نصب ستاپ DAOSDK از DISK1 كامل ميشه ولي روي 100% ارور مي ده و مي گه برنامه نصب نشده. روي safe mode هم امتحان كردم ولي نتيجه اي نداد. حالا چه ميشه كرد؟ اگر ميشه يه راهي پيشنهاد كنيد

Mojtaba0
10-08-2012, 04:05
تمام روشهای بالا (هر 11 صفحه !) تست شدند ولی هیچکدام روی ویندوز سون 64بیتی جواب ندادند.

:41: :9: :41:

hit_me_baby
25-08-2012, 19:30
دوستانی که میگن بریم بخریم نسخه 6 رو، روی ویندوز 7-64 بیتی نصب میشه؟ چون اگه نصب نشه دیگه دلیلی برای خریدنش باقی نمیمونه. اگه کسی تونسته نسخه اورجینال اونو روی ویندوز 7-64 بیتی نصب کنه لطفاً بگه که منم برم بخرمش

deluxegun
15-09-2012, 12:55
ممنونم برای من این روش کار کرد ، البته کرک رو به صورت xp compatibility اجرا کردم ، مرسی:31:

deluxegun
15-09-2012, 13:03
من برنامه رو نصب کردم و بعد از نصب اجازه ندادم برنامه باز شه ، بعد کرک رو توی محل نصب برنامه ریختم روش کلیک راست کردم رفتم توی compatibility و گزینه ی run this program as compatibility for windows xp sp2 رو فعال کردم و run as administrator رو هم فعال کردم بعد کرک رو اجرا کرده و همه چی درست شد .
این روش یرای من کار کرد

loob
16-10-2012, 14:40
پس 64 بیتی چی؟؟؟؟؟؟؟

kgkkmb
30-11-2012, 01:25
دوستان عزیز سلام
من امروز نسخه 6 نارسی رو خریدم به مبلغ 17500 تومان و کاملا هم پشیمونم
رو ویندوز wimdows 7 64bit نصب کردم
1- لایتنر نداره
2- مثل نسخه 5 نرم افزار narcis anywhere یه دیکشنری کوچیک همراهش نیست یعنی همیشه همون دیکشنری اصلی باز میشه که کل صفحه رو میگیره
3- مشکل بزرگش اینه که وقتی میری تو تنظیمات واسه فعال کردن narcis any where وقتی گزینه اشاره با ماوس رو میزنی و تائید میکنی سیستم هنگ میکنه و باید ریست کنی
نخرین به خدا پشیمون میشید

reza heiroon
28-02-2013, 06:40
سلام دوستان
من مشكلم با نارسيس رفع شد و الان دقيقا همين مشكل رو با برنامه لغت نامه دهخدا دارم. براي لغت نامه دهخدا كركي چيزي سراغ نداريد كه روي ويندوز 7 اجرا بشه؟

befermatooo
28-02-2013, 10:44
لااقل از تولید کننده داخلی حمایت کنیم !

چند تا جوون جمع شدن و بلاخره با هر سختی هست دارن فعالیت میکنن و امیدشون به همین مقدار پولی هست که بابت خرید نرم افزارشون میگیرن اما حالا .........

قوانین این فروم هم میگه :

12. مطابق قوانین مصوب جمهوری اسلامی ایران، کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی نرم‌افزار، متعلق به پدیدآورنده‌ی نرم‌افزار است.
بنابراین، درخواست و یا ریلیز کرک نرم‌افزارهای ایرانی ممنوع می‌باشد.
تذکر: منظور از واژه‌ی «کرک»، هرگونه عملیات برای تضییع حقوق پدیدآورنده است.

payamnam
02-06-2013, 11:37
واقعاً کار کرد رو ویندوز 7 ، ممنون دوست من

عزيز ميخواستم بپرسم ويندوز 7 شما 32 بيتي بود كه كرك نارسيس روش كار كرد يا 64 بيت؟ payamnam@gmail.com

p30worlded
05-07-2013, 12:19
این یه فایل که سیستم رو -- میکنه! بچه گیر آوردی؟؟؟؟؟ :n23::n24:

arash.man
01-12-2013, 23:18
واقعا که یعنی هیچ کس کرکشو ندارههههههه؟؟؟
:n30::n30::n28::n28::n28::n28:

heckmat
26-12-2013, 12:22
سلام
برای نصب نارسیس 5 روی ویندوز 7 ....32 بیتی
بدین طریق عمل کنید
1.دانلود نرم افزار نارسیس 5
2.نصب نارسیس 5
3.برید داخل همون نرم افزار نارسیس 5. یه پوشه هست به اسم DAOSDK. بعدش وارد پوشه Disk1 بشوید. یه فایل Setup هست که باید برید نصبش کنید.
4. برید آخرین ورژن کرک نارسیس رو اگه ندارید برید دانلود کنید و بعد عملیاتیش کنید(یعنی کرک رو اجرا کنید و همون چیزایی که خودتون میدونید) شاید آنتی ویروس بهش گیر بده! برای 10 دقیقه آنتی ویروس رو غیر فعال کنید.تا کرک کار خودش رو انجام بده! بعد هر کاری خواستید برید بکنید واگه خواستید کرک رو با آنتی ویروس پاک کنید(چون کرک کارش رو انجام داده دیگه بهش نیازی نیست!)
5.شرت کات برنامه (Shortcut) رو از Desktop حذف کنید و برید اصل برنامه نصب شده که معمولا در درایو C نصب میشه پیدا کنید و از روش یه shortcut بسازید و در دسکتاپ قرار دهید
6. برید حالش رو ببرید.....

hamedroohi
20-02-2014, 12:40
پیشنهاد می کنم اگر این کرک روی سیستم کار نمیکنه ، DAOSDK_fix را نصب کنید.
برای من که روی ویندوز 7 کار کرد.
الیته یادتون باشه بعد نصب برنامه را اجرا و مراحل برای ادامه نصب را انجام ندهید. :11:
سلام لطفا کمک کنید!این آدرس هایی که دادید هیچ کدومشون کار نمیکنه همشون خرابه!لطفا برای دانلود اینdaosdkسایتی معرفی کنید!یا اگه میشه فایلش رو برای دانلود مستقیم در سایت بگذارید؟ کمک کنید!!!!

mk367
04-06-2014, 15:09
سلام دوستان
تو ویندوز 8.1 هم ایا میشه ازش استفاده کزد؟

Newbie_Cracker
22-08-2014, 16:36
اينم يه لينک جديد از DAO SDK براي ويندوز 7 32-بيتي.

روي 64 بيت کار نميکنه و حتما بايد نارسيس 6 رو نصب کنيد.

اگه کسي کرک نارسيس 6 رو ميخواد خصوصي پيغام بده (نسخه 6.501 و Update 6.602). اما بهتره بريد بخريدش. :)

masoud_saw
27-09-2014, 01:06
اينم يه لينک جديد از DAO SDK براي ويندوز 7 32-بيتي.

روي 64 بيت کار نميکنه و حتما بايد نارسيس 6 رو نصب کنيد.

اگه کسي کرک نارسيس 6 رو ميخواد خصوصي پيغام بده (نسخه 6.501 و Update 6.602). اما بهتره بريد بخريدش. :)

ببخشید رمز فایل چیه ؟

fariborz.j
28-09-2014, 04:12
ببخشید رمز فایل چیه ؟

واقعا چرا ÷سورد فایل رو نذاشتی عزیز
Newbie_Cracker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
؟؟؟؟ هان؟؟

arezoomh
13-10-2014, 20:32
نه آقا نارسیس جدید که منطبق با ویندوز 7 باشه دیگه مثل نارسیس قبلی یه پکیج کامل نیست بلکه هر کدوم از قابلیت هاش تفکیک شده و جداگانه باید رو ویندوز 7 نصب بشه و هر کدوم رو که بخوای باید بری و اون را اجرا کنی. دیگه خبری از نارسیس قبلی که همه قابلیت ها در کنار هم در برنامه موجود بود نیست.

davidleo
12-12-2014, 14:48
سلام

کرک دیکشنری نارسیس من روی ویندوز هفت (و همین طور ویستا) کار نمی‎کنه!

کسی میتونه کمکم کنه؟

کار درست و انسانی اینه که با خرید نسخه ی اورجینال از شرکت سازنده حمایت کنیم.

davidleo
12-12-2014, 14:54
از سایت های بزرگی همچون شما (p30world.com) انتظار میره که از برنامه سازان داخلی حمایت کنید.

arezoomh
16-12-2014, 02:35
برنامه سازان داخلی خودشون دزد هستن و مشغول کپی رایتن، دیگه چه انتظاری از مردم دارن؟ وقتی تو نسخه جدید، نارسیس رو برای سودجویی بیشتر چهل تیکه کردید و دیگه اصلاً قابلیت های قبل رو نداره پس لطفاً خفه شید و بشینید و تحمل کنید

amir130
15-07-2015, 21:49
کسایی که میگن دنبال کرک نباشین برین بخرین
من خودم نسخه 5 داشتم به خاطر مشکلاتش آلان آپدیت گرفتم ولی متاسفانه کار نمیکنه نرم افزار بعد از آپدیت
و میگه دوباره باید بخرمش !
حالا شما جای من آلان باید چیکار کنم ؟

Newbie_Cracker
22-11-2016, 10:56
دوستاني که نسخه unlimited آخرين آپديت نارسيس (6.705) رو ميخوان پيام خصوصي بدن.

من هنوز زنده ام !!!

black4
09-12-2016, 18:41

من هنوز زنده ام !!!

سلام دوست عزیز لطفا برای من میفرستیم ممنون black_eagle2200[at]yahoo.com

nasurin
13-03-2017, 08:04
سلام
من نسخه اصلی نارسیس 6 رو خریدم سریالش رو گم کردم هیچ راهی برا کرکش وجود نداره؟

Newbie_Cracker
16-04-2017, 11:26
سلام
من نسخه اصلی نارسیس 6 رو خریدم سریالش رو گم کردم هیچ راهی برا کرکش وجود نداره؟

سلام. لينک دانلود رو برات در خصوصي فرستادم

o988
02-05-2017, 04:44
سلام دوست عزیز.لطفا این دیکشنری رو به ایمیل من بفرست چون خیلی کارم گیره:
alireza_kharazmy@yahoo.com

farzad2020
02-06-2017, 22:17
سلام اگر هنوز امکان ش هست برای من هم بفرستید

s4rk1s
01-07-2017, 01:59
سلام برای من هم لینک دانلود با کرک نارسیس 6 رو ایمیل کن بیزحمت
sarkis.najarian69@gmail.com

aliker
11-07-2017, 07:54

من هنوز زنده ام !!!

سلام دوست عزیزم زنده باشی تا همیشه، ظاهرا نتونستم PV پیام بدم. من هم به شدت به آخرین نسخه نارسیس احتیاج دارم لطفا مساعدت کنید.
mailboxali@gmail.com

mehran_k
23-12-2018, 20:37
سلام برای من هم لینک دانلود با کرک نارسیس 6 رو ایمیل کنید ممنون میشم :n12: :n12::n40:
kazempour.mehran@gmail.com

mehran_k
25-12-2018, 11:14
بنده منصرف شدم و به خاطر رعایت قانون کپی رایت و حمایت از برنامه نویسان داخلی ترجیح دادم نسخه اصلی رو خریداری کنم .:n16:

azadeh_ghazy
10-01-2019, 15:05
سلام. من هم نسخه 6 رو خیلی وقت پیش خریدم. دوباره ویندوز ریختم دیگه قبول نمیکنه کدم رو و کرش میکنه. پشتیبانی میگه باید پول بدم تا بهم کد بده!
azadeh.gh3@gmail.com

SHAHRYARNEZAMI
10-12-2019, 12:05
من ویندوزم رو عوض کردم دیگه کار نکرد . ممنونم .
Shahryar.architect@gmail.com

Mani0051
03-05-2020, 10:36
سلام دوست عزیز من کرم نارسیس 6 رو می خواهم . خودش رو دارم.

Mani0051
03-05-2020, 10:37
اینو ایمیلمmani0051mn@gmail.com

mr_moonesi
14-05-2020, 10:57
سلام. بیزحمت برای بنده هم نارسیس جدید را ارسال نمایید. با تشکر
moonesi@gmail.com

Mani0051
14-05-2020, 14:16
سلام دوستان عزیز نارسیس5روی ویندوز 64بیتی محاله کار کنه.

Mani0051
14-05-2020, 14:18
برای حل مشکل یا به فکر دیکشنری های دیگه باشید یا به فکر نارسیس 6باشید. فکر نکنم نارسیس5 روی ویندوز 10و8 کنه.

Mani0051
14-05-2020, 14:24
نارسیس یکی از بهترین دیکشنری هاست. اما تو سایت شرکت نارسیس گذاشته بود 50 هزار تومان برای 4نفر.اما میشه توی جا های دیگه ارزون تر پیدا کرد.