PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ذخیره فایل فلش

mehdisp
27-01-2010, 17:10
بعضی صفحات اینترنت حاوی فایل فلش هست چطوری میشه ذخیره کرد
درضمن من وقتی رو فایل فلش کلیک راست می کنم در پنجره باز شده این گزینه ها رو دارم
1- zoom out

2- zoom in

3- show all

4- qoulity

5- setting

6- print

7- about amaromedia flash player
چیزی بعنوان ذخیره ندارم
سپاس

hady1364
28-01-2010, 10:20
ذخیره کردن فایل فلش روشهای خاص خودشو داره
مرورگرتون چیه؟
فایرفاکس یه سری افزونه برای ذخیره فایل فلش داره
اپرا هم همین طور
در کل می تونین سورس صفحه (گزینۀ View Page Source رو که با رایت کلیک رو صفحه نه روی فلش می بینید) رو باز کنید، متن رو که شبیه کدهای برنامه نویسیه رو توی notepad کپی کنید و از جستجوی برنامه عبارت swf رو سرچ کنید
این عبارت انتهای آدرس اینترنتی اون فلش هست، ابتدای آدرس با http شروع میشه از h اول http تا f آخر swf کپی کنید و توی یه برنامه دانلود منجر (مدیر دانلود) کپی کنید تا براتون سیوش کنه
اگه بازم سوالی بود خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم :20:

new explorer
03-02-2010, 21:10
دوست عزیز البته این روش برای یوتوب جواب نمیده ها

hady1364
18-02-2010, 17:07
برای یوتیوب به این سایت برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و آدرس فیلم رو بهش بدین و دکمۀ transload رو بزنین و چن لحظه صبر کنین تا فیلم رو توی سایتش دانلود کنه
بعدش یه لینک برای دانلود با فرمت flv بهتون میده
اگه میخوایین با فرمت mp4 دانلود کنین وارد سربرگ setting سایت بشین و گزنیۀ Download high quality movies from youtube (mp4)f رو تیک بزنین و آخرین گزینه رو هم برای ذخیرۀ تغییرات تیک بزنین

hassanshaikhi
18-02-2010, 18:32
در فایرفاکس توی صفحه ای که میخای فایلهای فلشش رو سیو کنی راست کلیک کن و view page info رو بزن بعد به قسمت media بورو بعد فایل هایی که پسوند swf دارند رو انتخاب کن و Save as بزن

amironica
18-02-2010, 19:43
برای یوتیوپ بهترین را استفاده از افزونه fast youtube downloader در فایرفاکس می باشد وقتی نصبش می کنی پایین هر ویدئو 3 لینک برای دانلود 3 فرمت برای هر ویدئو می یاد. در صفحه اصلی هر ویدئو لینک های دانلود سمت راست زیر ایکون یوزری است که ویدئو را آپلود کرده. در صفحات سرچ زیر خود دیدئو می یاد البته بعد از چند ثانیه

البته تمام این ها در صورتی خوبه که شما دسترسی دارید ببه سایت یوتیوب!!