PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امنیت در فروش هارد دیسک

mariahcruise
26-01-2010, 19:28
سلام
شاید این مطلب تکراری باشه که من اینجا مینویسم
در هر حال از مدیرت سایت و بقیه معذرت میخوام
راستش من میخوام سیستمم رو ارتقا بدم واسه همین مجبورم هار دیسکم رو فرمت کنم ولی از بازیابی اطلاعات یه کمی میترسم یک سری نرم افزار پیدا کردم واسه فرمت همیشگی ولی همشون چرت و به درد نخور بود
دوستان یه لطفی کنن یه نرم افزار واسه فرمت همیشگی هارد بدون بازیابی به من معرفی کنن ممنون و متشکرم

Ship Storm
26-01-2010, 21:06
اگه کسی بخواد ریکاوری از هارد دیسک ها کنه به همین سادگی نمیتونه چون هزینه خیلی بالایی داره
یک هارد 500 گیگابایتی رو 500 هزار تومان گرفتن برای یکی از دوستای ما ریکاوری کردن در حالی که هاردش سوخته بود بکل ولی خوب اطلاعاش رو برگردوندند
نرم افزار Eraser ادعا میکنه کاری میکنه که اطلاعات دیگه قابل بازیابی نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ask_bl
26-01-2010, 21:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
26-01-2010, 21:25
مدل هاردت چيه ؟ سايت سازنده معمولا نرم افزاري با عنوان Low Level Format داره كه هارد رو عينا مثه روز اولش ميكنه . حتي براي رفع بد سكتور از اين نرم افزار استفاده ميكنن .

Farshadd
26-01-2010, 21:25
سلام
ببخشید یک سوال.

نمیشه هارد رو فرمت و بعد کامل پر کرد از چرت و پرت و بعد فرمت کرد؟

چون هارد تا وقتی حتی یه آدرس خالی داره آدرس خالی قبلی رو پر نمیکنه. حالا اگه ما هارد رو فرمت و با چرت و پرت پر کنیم اگه بخواد بازیابی بشه چرت و پرت ها بازیابی میشه. درسته؟

mariahcruise
26-01-2010, 22:20
سلام بابت پاسخگویی سریع ممنونم
مدل هاردم مکستور هست 512 ساتا
این نرم افزار Eraser راهنمای استفادش چه طوریه

Ship Storm
27-01-2010, 10:42
سلام
ببخشید یک سوال.

نمیشه هارد رو فرمت و بعد کامل پر کرد از چرت و پرت و بعد فرمت کرد؟

چون هارد تا وقتی حتی یه آدرس خالی داره آدرس خالی قبلی رو پر نمیکنه. حالا اگه ما هارد رو فرمت و با چرت و پرت پر کنیم اگه بخواد بازیابی بشه چرت و پرت ها بازیابی میشه. درسته؟

اگه هارد اطلاعاتش پر پر بشه این عمل هم ممکنه ولی زمان بره

Ship Storm
27-01-2010, 10:47
سلام بابت پاسخگویی سریع ممنونم
مدل هاردم مکستور هست 512 ساتا
این نرم افزار Eraser راهنمای استفادش چه طوریه

چون تا بحال نیاز نشده استفاده نکردم از این برنامه که بخوام بگم طرز استفاده چطوره ولی 10 دقیق باهاش کار کنی همه چی میاد دستت
اگر هم دیگه خیلی به مشکل خوردی تو انجمن بحث های نرم افزاری مطرح کن

بحث های نرم افزاری و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])