PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Runaway: A Twist of Fate

vahidgame
26-01-2010, 16:45
تاپیک مخصوص شماره سوم از بازی معروف Runaway هستش.
این بازی نیاز به تعریف نداره و یکی از بهترین بازی ها در سبک ماجرایی هستش.شماره سوم این بازی رو من تازه گرفتم و با اینکه مدت کمی بازی کردم ولی واقعا بازی خوش ساختی در سبک ماجرایی کلاسیک هستش.در ضمن هر وقت تمومش کردم حتما نقدش رو اینجا میذارم.
اینم چند تا عکس از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک عکسهای بزرگ:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hunter lord
26-01-2010, 17:03
بازی خیلی قشنگیه حتما امتحانش کنید .

vahidgame
27-01-2010, 16:07
من توصیه می کنم علاقه مندان بازی های سبک ماجرایی این بازیو از دست ندن.واقعا بازی عالیی هستش و داستان خیلی خوبی داره و همین طور دیالوگهای طنز جالبی هم در بازی رد و بدل میشه.

Alireza.M67
27-01-2010, 16:33
من توصیه می کنم علاقه مندان بازی های سبک ماجرایی این بازیو از دست ندن.واقعا بازی عالیی هستش و داستان خیلی خوبی داره و همین طور دیالوگهای طنز جالبی هم در بازی رد و بدل میشه.

میزان فکری بودنش چقدره .
اگه واقعا بازی فکری خوبیه لینک دانلودشو لطف کنید ...:10:

Big-Boss
27-01-2010, 16:36
میزان فکری بودنش چقدره .

میزانش خیلی
کلا همه اش معماست چیز دیگه ای نیست :46:

vahidgame
27-01-2010, 18:52
میزان فکری بودنش چقدره .
فکری بودنش که واقعا خیلی زیاده و نکته مهم اینکه زبان انگلیسی باید در حد خوبی بلد باشید و اگر زبان خیلی بدی داشته باشید خیلی سخت بتونید بازیو برید.اگه بخوام بگم شبیه چه بازی هست میشه گفت شبیه بازی سایبریا هستش.
در مورد لینک دانلود همون جوری که dark_angel گفت حجمش بالا هستش و فکر کنم 7 گیگ باشه و فکر کنم سخت باشه دانلودش کنی:46:

M A X I M U M
27-01-2010, 19:21
چيزي تو مايه هاي سايبرياست ؟

vahidgame
27-01-2010, 19:47
چيزي تو مايه هاي سايبرياست ؟
دقیقا نمیتونم بگم ولی از لحاظ سبک کلیک و اشاره و همچنین وجود آیتم های زیاد که هرکدام کاربرد دارند و همچنین از لحاظ داستان خوب شبیه بازی سایبریا هستش ولی یه ویژگی هایی بازی داره مثلا شما باید به صحبت هایی که با افراد مختلف می کنید و همچنین صحبت های خودت شخصیت اصلی در حین بازی خیلی دقت کنید چون در پیدا کردن راهی برای بازی تاثیر داره.همچنین یه ویژگی جالب بازی اینکه در مورد هر آیتم که در Inventory دارید اگر توضیحی بخوان میتونید اونو انتخاب کنید و شخصیت اصلی بازی در موردش توضیح نسبتا مفیدی میده.

mohammadaliarmin
27-01-2010, 22:07
من این بازیرو خیلی وقت پیش گرفتم (حذوذ یک ماه ) و تو همون مرحله اولش گیر کردم
نمی دونید اونجا که اون زن مسن کنار یه دستگاه ایستاده و ما باید بهش یه چیزی بگیم چیکار باید بکنیم

underworld
27-01-2010, 22:32
دوستان من هنوز این بازیو تهیه نکردم
میخواستم بدونم که
1- داستان این بازی ربطی به دو قسمت قبلیش نداره؟ یعنی باید اونها رو بازی میکردی تا درست از ماجرا سر در بیاری؟

2-آخرین قسمتی که از این بازی ساخته شد مال چند سال پیشه؟ آیا میشه توی بازار پیداش کرد؟

vahidgame
27-01-2010, 22:56
دوستان من هنوز این بازیو تهیه نکردم
میخواستم بدونم که
1- داستان این بازی ربطی به دو قسمت قبلیش نداره؟ یعنی باید اونها رو بازی میکردی تا درست از ماجرا سر در بیاری؟

2-آخرین قسمتی که از این بازی ساخته شد مال چند سال پیشه؟ آیا میشه توی بازار پیداش کرد؟
در مورد سوال اول من خودم شماره های قبلی اونو بازی نکردم ولی فکر کنم خیلی ربطی نداشته باشه و یه موضوع جدید هستش البته مطمئن نیستم.
در مورد سوال دوم اگه بگردی شاید پیدا کنی شماره اولش برای سال2003 و شماره دوم آن برای سال 2007 هستش.اگه بگردی توی همین جا شاید لینک دانلود اونارو پیدا کنی.

vahidgame
28-01-2010, 01:56
من این بازیرو خیلی وقت پیش گرفتم (حذوذ یک ماه ) و تو همون مرحله اولش گیر کردم
نمی دونید اونجا که اون زن مسن کنار یه دستگاه ایستاده و ما باید بهش یه چیزی بگیم چیکار باید بکنیم
دوست عزیز توی بازی باید سعی کنی همه جا رو بگردی و آیتم های مختلفی پیدا کنی.بعد هر آیتمی یه جا استفاده داره.حتی بعضی آیتم ها با هم ترکیب میشن.کلا بازی راحتی نیست و نیاز به فکر داره.

mohammadaliarmin
28-01-2010, 11:37
در مورد ایتمها این کار رو کردم ولی من تو هر بازی فکری که با زبان روبرو میشم هنگ میکنم مپلا نوردهود رو خیی راحت تموم کردم ولی تو بازی secret files تا اون مرحله که می بایست با یه یارو حرف بزنیم رفتم و هونجا گیر کردم حالا کسی نمی دونه به این زنه چی باید بگیم

vahidgame
28-01-2010, 11:44
چیز خاصی نباید بگی.اصل بازی به استفاده کردن از آیتم ها در جاهای مختلف هستش.

mohammadaliarmin
28-01-2010, 13:08
دوست غزیز فکر کنم به اون قسمت نرسیدی چون وقتی کلید F1 رو هم میزنم تا اون یارو کمکم کنه بهم میگه باید بهش یه چیزی درمورد قبر و روح واینجور چیزا بگم:10:

PS2PS2PS2
29-01-2010, 16:36
نقد بازی Runaway: A Twist of Fate

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Runaway: A Twist of Fate
سازنده: cdv Software
ناشر: Pendulo
سبک: ماجرایی
پلت‌فرم: رایانه‌های شخصی/ نینتندو DS
تاریخ انتشار: منتشر شد

شاید مشکل خیلی از کسانی که زیاد اهل ماجرایی بازی کردن نیستند این باشد که بازی های ماجرایی اول تاریخ را هم میشود با همان حسی بازی کرد که بازی های ماجرایی سال 2010 را. بگذارید روشن تر بگویم: شما نمی توانید بازی ندای وظیفه را با همان حس وحال سال 2004 در سال 2010 بازی کنید. چون خیلی چیزها در گیم پلی بازی تغییر کرده اند. ولی سازندگان بازی های ماجرایی و حتی خود ماجرایی بازها زیاد پایه نیستند که تغییر و تحول اساسی در گیم پلی اینجور بازیها ایجاد شود. ولی خب قرارهم نیست همیشه در روی یک پاشنه بچرخد. همیشه تحولی درکار است و تغییرات حتی به کندی خودشان را نشان میدهند.
همینکه سازندگان بازی مثل Runawayکه ید طولایی در نگاه کردن به یک بازی ماجرایی به عنوان وسیله ای برای آیتم بازیهای بی حد و گنجاندن معماهای بسیار مشکل و نه چندان منطقی دارند دیدشان را عوض کرده اند و دنیا را ساده تر و سرگرم کننده تر می یابند خودش نشان دهنده وجود چنین تحولی هست.
اگر شماره اول را بازی کرده باشید علاوه بر گرافیک جذاب کارتونی ،بازی یک چیز دیگرهم داشت که باعث شد نامش تا ابد توی ذهنها ماندگار شود. معمای گلدان! اگر از آن ادونچر بازهای قهار نبوده باشید که عاشق این هستند که وسط انبوهی آیتم غوطه بخورند و معماهای بی ربط و غیر منطقی حل(!) بکنند، مطمئنا بعد از رسیدن به این معمای بازی نه تنها عطای بازی را به لقایش بخشیده اید که از بازی کردن هر نوعبازی ماجرایی تا مدتهای مدید دست کشیده اید. ولی ایندفعه بهتر است زود قضاوت نکنید. Runaway3 مطمئنا پشیمانتان نخواهد کرد.
این بار هم جینا و برایان توی دردسر افتاده اند و طبق معمول باید از چیزی فرار کنند. اما مطمئن باشید این سناریوی تکراری به قدری جذاب و خوب روایت می شود که دوست دارید برای دنبال کردن داستان تن به حل هر معمای مغز ترکانی بدهید!
با اینکه با یک ادونچر طرفید ولی نحوه روایت داستان و پیچشها و شخصیت پردازیهای کاریکاتوری و جذاب و دیالوگهای هوشمندانه بازی هیجان مضاعفی را به شما القا میکند. داستان اینطور شروع می شود که به جینا اطلاع می دهند برایان که در یک آسایشگاه روانی بستری بوده در اثر حادثه ای کشته شده است. ولی جینا متوجه می شود برایان زنده است و برای اثبات بی گناهیش در مورد قتل سرهنگ کورتمایر از آسایشگاه گریخته. حالا شمائید و جینا و برایان که باید سه تایی! Runaway دیگری را از نو آغاز کنید و بی گناهی برایان را اثبات بکنید.
شخصیتها با این که کاریکاتوری و قلو شده هستند ولی به شدت جذاب و قابل لمسند. هیچ شخصیتی را توی بازی نمی یابید که صرفا برای پر کردن قاب تصویر ساخته شده باشند. از مارسلوی شعبده باز بگیرید تا جونا جانسون .
به لطف دیالوگ نویسی جذاب و پر از وسواس نویسنده ها شخصیتها ملموس تر و قابل فهم تر شده اند. صدا پیشه گی کم نقص است و کاملا در روند بازی و داستان حل شده است.
گرافیک مثل همیشه کارتونی و خوش رنگ ولعاب است. البته رنگ بندی ها در این قسمت کمی تند تر و تیره تر شده اند. توضیح بیشتر درمورد گرافیک و جذابیت های بصری بازی بیهوده است چرا که این سبک گرافیکی با ماهیت سری بازی های Runaway یکی شده اند.
بازی از نظر جنبه های فنی به هیچ وجه کم نمی آورد.
موردی که به شدت به چشم می آید تغییر و تحول اساسی در گیم پلی بازی است. دیگر مطمئن باشید برای حل کردن معماهای بازی نیازی به پیدا کردن راهنما و اینجور چیزها ندارید. واسط کاربری بازی این کار را در نهایت سخاوت برایتان انجام می دهد. در بازی پنج کلید تعریف شده است که با فشار دادن هر کدام می توانید راه خود را برای حل معماهای بازی هموار کنید. البته این واسط کاربری ممکن است در ابتدا کمی پیچیده و بد قلق به نظر برسد ولی خیلی زود به نحوه استفاده از آن عادت خواهید کرد. کافیست اولین معمای سخت بازی گریبانتان را بگیرد. کلید F1 را فشار دهید تا با خلاقانه ترین روش هینت دادن در بازیهای ماجرایی روبرو شوید .آقایی که ظاهرا از آن ماجرایی بازهای حرفه ای است شروع به راهنمایی شما می کند. ضمنا دیگر نیازی به پیکسل گردی های خسته کننده ندارید چرا که فقط کافیست کلید F2را فشار دهید تا تمام نقاط قابل گشتن در تصویربرایتان مشخص شوند.کلید F3 هم میزان پیشرفت شمارا در هر مرحله از بازی مشخص می کند تا تکلیف خودتان را با بازی و معماهایی که قرار است حل بکنید مشخص نمائید.
البته شاید آسانتر شدن بازی به لطف کلید F1 برای ماجرایی بازهای تیر(!) چندان خوشایند نباشد. پس اگر از آن دسته هستید تنها راه حل این است که در برابر وسوسه فشار دادن این کلید مقاومت بکنید. که البته اعتراف می کنم کار بسیار سختی است.
معماهای بازی کاملا استریلیزه هستند و دیگر خبری از آن گلدان کذایی و راه حل های ماورایی برای حل معماها نیست.
همه چیز در بازی Runaway3 به جا و به اندازه است. وقتی بازی را تمام بکنید متوجه خواهید شد که با یک بازی جمع و جور و بی ادعا طرف بوده اید که سازندگانش موقع ساختنش حسابی بهشان خوش گذشته است.
اگرهم از نقد بنده در مورد بازی زیاد خوشتان نیامده و دوست داشتید پنبه بازی را حسابی بزنم بهتر است تیتراژ پایانی بازی را تا انتها نگاه بکنید تا نقد کوئیکل ( یکی از شخصیت های بازی) را که فقط صدایش در طول بازی شنیده می شود را بشنوید! و البته سکانس پایانی را ببینید و تا ابد بازی را دوست داشته باشید.

Hunter lord
30-01-2010, 13:58
واقعا پایان زیبایی داشت .

vahidgame
30-01-2010, 14:12
واقعا پایان زیبایی داشت .
دوست عزیز شما که تا آخرش رفتی بیا حتما یکمی درباره بازی توضیح بده و یه نقد خوب درباره بازی بذار.

Hunter lord
30-01-2010, 16:55
دوست عزیز شما که تا آخرش رفتی بیا حتما یکمی درباره بازی توضیح بده و یه نقد خوب درباره بازی بذار.

من فعلا فقط بازی های PSP رو نقد می کنم و یک ماهه که اون رو هم کنار گذاشتم و حوصله دیگه ندارم ولی چشم سعی می کنم یک نقد بذارم . :11:

shahab_f
30-01-2010, 23:20
اولا من 2ش رو که تموم کردم نوشته بود to be continued پس قاعدتا این ادامه اشه. دوما امروز رفتم ولیعصر هیچ جا نداشتن ، شما از کجا خریدین؟

vahidgame
30-01-2010, 23:25
همه جا میتونی پیدا کنی.فکر کنم حداقل یه ماهی هستش که اومده.

vahidgame
01-02-2010, 17:01
دوستانی که تا آخر این بازی رفته اند یه کمکی هم به ما بکنند.من تقریبا اوایل بازی گیر کردم و هیچ راهی انگار وجود نداره در صورتی که حتما وجود داره:31:
من فکر نمی کردم بازی آن قدر سخت باشه.من زبان انگلیسیم خوبه ولی دیالوگهای بازی یکمی برام عجیب هستش و سخت میشه بفهمی.کلا فکر کنم بازی سختی باشه.

shahab_f
03-02-2010, 13:08
دوستان ، همون اول بازی که یه دموی کوچولو نشون ، میده ، (کلاغه) صدای بازی با تصویر هماهنگ نیست ، صدا جا میمونه و بعضا قطع میشه ، چیکار باید بکنم؟
ویرایش : مشکلو حل کردم ، اول باید پچ جدید رو نصب کنیم ، بعدش یه فایل کرک جدید برای این ورژن پیدا کنیم ، که اونم از اینجا پیدا میشه :

shahab_f
06-02-2010, 21:11
بالاخره تموم شد ، 9 سال مارو معطل کردن تا داستان تموم شد ! :31: (اولیش 2001 اومد)

underworld
06-02-2010, 21:58
سلام بچه ها
من این بازیو امشب خریدم... مشخصه که داستانش ادامه قبلیه اما معنیش این نیست که نشه بازیش کرد
راستش من همون اولش گیر کردم
کلید f1 رو که میزنم بهم میگه که باید اون مجسمه که پایینه رو تکون بدم اما نمیدونم چطوری
کسی اینجاشو رد نکرده؟
کلا بازی سختیه انگار :41:

mohammadaliarmin
06-02-2010, 23:55
یکم واضح تر بگو اگر منظورت اون مجسمه ی اطلس هست که یک کره به دستشه باید با استفاده از جک خودرو اون کره رو صاف کنی و اون طناب دورش رو برداری

vahidgame
07-02-2010, 00:07
دوستان به ما هم یه کمکی بکنید.میشه یه نفر آموزش کام مرحله اول رو بذاره من چند روز هست یه جا گیر کردم و دیگه اونو نمیرم:41:

shahab_f
07-02-2010, 11:41
سلام بچه ها
من این بازیو امشب خریدم... مشخصه که داستانش ادامه قبلیه اما معنیش این نیست که نشه بازیش کرد
راستش من همون اولش گیر کردم
کلید f1 رو که میزنم بهم میگه که باید اون مجسمه که پایینه رو تکون بدم اما نمیدونم چطوری
کسی اینجاشو رد نکرده؟
کلا بازی سختیه انگار :41:
اگه اون مجسمه ی توی زیر زمینو میگی ، منظورش اون فرشته هست ، باید یه طناب از دست فرشته نصب کنی به اون حلقه ی فلزی که توی همون راهروی زیر زمین ، پشت تابلوی نقاشی هست . احتیاج به دو تا طناب داری که سرش مثل کمربند میمونه ، الان یادم نیست از کجا باید اونارو بیاری ، بعد از این کار ، سیم بکسلی که فرشته بهش وصل شده رو قطع میکنی و ...
اتفاقا به نظرم جزء بازی فکری های خیلی آسونه

دوستان به ما هم یه کمکی بکنید.میشه یه نفر آموزش کام مرحله اول رو بذاره من چند روز هست یه جا گیر کردم و دیگه اونو نمیرم:41:
فکر نکنم کسی اینکارو بکنه ، شما بگو کجا گیر کردی ، دوستان جواب میدن

vahidgame
07-02-2010, 12:10
من رسیدم پیش اون زنه که اسمش فکر کنم آگاتا هستش.دقیقا یادم نیست یه کاری کردم که زنه از اون معبد بیرون اومد و الان داره مثل اینکه یه چیزی رو درست میکنه.من آیتم زیاد جمع کردم مثل روبان و کمبرند و... که نمیدونم دقیق باید کجا استفاده کنم.اگه اینارو توضیح بدی خیلی ممنون میشم.من خیلی وقت هست که بازی های ماجرایی کلاسیک رو نرفتم به خاطر همین مثل اینکه یکمی قاطی کردم:31:

shahab_f
07-02-2010, 16:54
من رسیدم پیش اون زنه که اسمش فکر کنم آگاتا هستش.دقیقا یادم نیست یه کاری کردم که زنه از اون معبد بیرون اومد و الان داره مثل اینکه یه چیزی رو درست میکنه.من آیتم زیاد جمع کردم مثل روبان و کمبرند و... که نمیدونم دقیق باید کجا استفاده کنم.اگه اینارو توضیح بدی خیلی ممنون میشم.من خیلی وقت هست که بازی های ماجرایی کلاسیک رو نرفتم به خاطر همین مثل اینکه یکمی قاطی کردم:31:
شما از اون دختره که تابوت میسازه یه دفترچه ی راهنما گرفتین (که زبونش سوئدیه و قراره براش ترجمه کنین) ، درسته ؟ حالا باید اونو ترجمه کنین ، میرین توی یه جایی که روبروی خونه ی همون دختر تابوت سازه ،یه جایی مانند ورودی کلیسا (که توش یه در بزرگ بسته داره) بغل ِ در ،یه لیسته که اسم آدمای توی قبرستونه ، اونو یه بار میخونین ، قبر یه آدم سوئدی رو پیدا میکنین ، میرین پیش آگاتا باهاش حرف میزنین ........ به این ترتیب اون دفترچه تون ترجمه میشه. میدینش به همون دختر تابوت سازه.اینجوری دختره میره بیرون و میتونین کمدش رو بگردین
-------
توی معبدی که آگاتا کار میکرد برین بالای سر مجسمه ی فرشته و کمربند رو انتخاب کنین و روی فرشته کلیک کنین. کمربند رو وصل میکنه به دست فرشته ، یکی هم باید به اون حلقه ی روی دیوار (توی زیر زمین جایی که آگاتا کار میکرد ، پشت تابلوی نقاشی) ببندین. قبلش باید با سوهان روی اون حلقه کلیک کنین تا ملات دورش رو در بیاره.
------
اگه انگلیسیتون خوب باشه تمام اینارو با توضیحات خودش میتونین بفهمین.

vahidgame
07-02-2010, 21:34
خیلی از راهنمایی های شما ممنونم.با این راهنمایی ها من مرحله اول رو تونستم راحت رد کنم.به نظر من هم بازی سختی نیست.به خاطر اینکه زیاد بازی نکردم و بعد از یه ساعت بازیو ول کردم نتونستم بازیو برم .ولی جدا بازی خیلی خوش ساختی هستش.میشه یه نفر خلاصه داستان دو شماره قبلی بازیو بگه؟
راستی برای منم بازی مشکل صدا داره.حتما باید اون پچ رو دانلود کنم؟نمیشه یه جوری دیگه مشکل حل بشه چون حجم فایل فکر کنم زیاد باشه و با این اینترنت نمیشه اونو دانلود کرد.

shahab_f
07-02-2010, 22:41
خیلی از راهنمایی های شما ممنونم.با این راهنمایی ها من مرحله اول رو تونستم راحت رد کنم.به نظر من هم بازی سختی نیست.به خاطر اینکه زیاد بازی نکردم و بعد از یه ساعت بازیو ول کردم نتونستم بازیو برم .ولی جدا بازی خیلی خوش ساختی هستش.میشه یه نفر خلاصه داستان دو شماره قبلی بازیو بگه؟
راستی برای منم بازی مشکل صدا داره.حتما باید اون پچ رو دانلود کنم؟نمیشه یه جوری دیگه مشکل حل بشه چون حجم فایل فکر کنم زیاد باشه و با این اینترنت نمیشه اونو دانلود کرد.
راه دیگه ای نداره ، رو هم 14 مگابایته . خلاصه رو هم در اولین فرصت میذارم.

underworld
07-02-2010, 23:59
ظاهرا من به اون کمربندی که توی مرحله اول دور مجسمه کره زمین پیچیده شده نیاز دارم
یکی از دوستان گفت باید با جک ماشین یه کاری کرد که درش اورد
اما من اونجایی که ماشینه پارکه رفتم ولی چیزی پیدا نکرد جز سوئیچ ماشین با یه کمربند
جک رو باید از کجا گیر اورد؟
-----------------------------------------------
ویرایش: خودم فهمیدم!

shahab_f
08-02-2010, 20:18
خلاصه دو قسمت اول :
قسمت اول
Runaway: A Road Adventure
برایان بسکو ، شخصیت اول داستان ، یک انسان خرخونه که دانشجوی فیزیکه و در راه سفر به کالیفرنیاست که تحصیلش رو در دانشگاه برکلی که به تازگی توش قبول شده ادامه بده. در حین رانندگی با یه دختره تصادف میکنه و میبردش بیمارستان ،اون دختر اونجا میگه که اسمش «تینا تیمنز»ه و یک گروه مافیایی دنبالشن . (همین دختری که بازی رو باهاش شروع میکنین). برایان هم یه جورایی درگیر داستان این دختر میشه و باهاش همسفر میشه و در حین بازی هم بهش علاقه مند میشه و در آخر تینا و برایان پس از کلی فرار از دست این گروهه ، یه جوری سرشون رو گول میمالن و پولشون رو بالا میکشند و کلی پولدار میشن .
آخرین دموی بازی نشون میده که تینا برایان رو دم در دانشگاه پیاده میکنه ، اما برایان که دیگه حالا از حالت بچه خرخون ابله در امده ( و در طول بازی موهاش فشن شده) بعد از یه خورده فکر کردن بی خیال درس و دانشگاه میشه و میپره تو ماشین تینا و میگه بریم عشق و حال و با پولای پیدا شده میرن عشق و حال !

قسمت دوم :
Runaway 2: The Dream of the Turtle

توی این قسمت ، برایان و تینا که پول دار شدن برای تعطیلات میرن مسافرت ، یه خلبان رو استخدام میکنن که اونارو به جزیره ی مالا ببره ، در حین پرواز خلبان سکته میکنه ، چون توی هواپیما یه دونه چتر نجات بیش تر نبوده ، برایان اونو میبنده به تینا و پرتش میکنه پایین ، خودشم سعی میکنه هواپیما رو کنترل کنه و در آخر تو جنگل سقوط میکنه ، از اینجا جستجو برای یافتن تینا آغاز میشه . در حین جستجو تو این جزیره ی مالا میفهمه یه کمپ نظامی به فرمانده ای شخصی به نام Kordsmeier (کوردزمایر) اونجا وجود داره که وجود یه کمپ توی این جزیره ی تفریحی یکمی عجیبه.( کوردزمایر همون شخصیه که توی شماره ی سوم ، برایان به اتهام قتلش میافته زندان و از اونجا هم میفرستنش به بیمارستان روانی ها.)
خلاصه تو شماره دوم کلی کلنجار میرین و میفهمین این کمپ نظامی منتظر یه دانشمنده که بیاد و ببرنش توی یه معبدی قدیمی تا یه کارایی اونجا بکنن ، برایان هم با هزار بدبختی تغییر چهره میده و به جای دانشمند وارد معبد میشه ، اونجاست که میفهمه توی این معبد (اگه درست یادم باشه) یه سنگ کمیابی وجود داره که به عنوان سوخت برای سفینه ی فضایی هایی به کار میره که چند وقت پیش توی دریاچه ی جزیره فرود اومدن و حالا بهش احتیاج دارن ، و فرمانده کوردزمایر عوضی قصد داره این سنگ رو بدست بیاره و در عوضش از این فضایی ها سلاح پیشرفته (یا یه همچین چیزایی) بگیره.
در ضمن این فضایی ها تینا رو پس از سقوط پیدا کردن و در حال درمان اون هستند ، برایان هم برای پس گرفتن تینا با کلی بدبختی میره (فکر کنم آلاسکا) و یه سنگ دیگه که کسی تاحالا پیداش نکرده رو از زیر آب پیدا میکنه ، اینجاست که قراره بره بده به فضایی ها و تینا رو پس بگیره ولی بازی تموم میشه. در شروع قسمت سوم شما از خودتون می پرسین که پس داستان فضایی و اینا چی شد اما بعد که بازی بره جلو میفهمین چی شد که بازی به اینجا رسید.
----
اینم بگم که شماره ی یک و دو ی این بازی بسیار قشنگ تر از سه اش است و اگه سه رو تموم کردین و خوشتون اومد ، حتما یک و دو رو هم بگیرین.

عکس فرمانده کوردزمایر :

vahidgame
08-02-2010, 21:21
آقا دستت درد نکنه خیلی خوب توضیح دادی.فقط این شماره 1 و 2 این بازی گیر میاد؟بعد توی اینترنت پیدا میشه؟حجمش حدودا چه قدر است؟
راستی اون لینک پچ که برای درست صدا بود میشه بگی کدوم از اونارو باید دانلود کرد.آخه چند تا فایل توی اون لینک بود.

shahab_f
08-02-2010, 21:41
آقا دستت درد نکنه خیلی خوب توضیح دادی.فقط این شماره 1 و 2 این بازی گیر میاد؟بعد توی اینترنت پیدا میشه؟حجمش حدودا چه قدر است؟
راستی اون لینک پچ که برای درست صدا بود میشه بگی کدوم از اونارو باید دانلود کرد.آخه چند تا فایل توی اون لینک بود.
نمیدونم تو بازار گیر میاد یا نه اما تو تاپیک درخواست بازی بگی حتما برات میذارن ، شماره یکش 3 تا سی دی و شماره 2 یک دی وی دی
برای درست شدن صدا شما ابتدا باید پچ 1.05 بازی رو بریزی که از اینجا دانلود می کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از اینکه پچ بریزی ، باید کرک مخصوص اون ورژن رو هم بریزی که اونم از اینجا میگیری :

توی لینک بالا باید کرک مخصوص ورژن 1.05 رو پیدا کنی ، اگه لینک رو به همین صورت وارد کنی ، قسمتی از صفحه رو میاره که فایل هست و نیازی به گشتن نیست. اسم فایل هست :
Runaway: A Twist of Fate v1.05 [ENGLISH] No-DVD/Fixed EXE
زیرش نوشته file archive [686 KB بغلش آیکون یه دیسکته ، روی اون کلیک کن دانلود میکنه.

underworld
09-02-2010, 01:43
مرحله اولشو که رد کردم تازه قلقش دستم اومد
دوستان برای گرفتن راهنمایی توی بازی کافیه کلید F1 رو بزنید
اگه یکم زبانتون قوی باشه متوجه منظورش میشین
کلید F2 هم نشون میده که میتونین به کدوم نقاط دسترسی داشته باشین
(البته اینو برای تازه واردها گفتم...اساتید خودشون بهتر میدونن!)
کلا به لطف این دو کلید بازی آسونیه
هر چی هم که جلوتر میرم بازی برام قشنگتر میشه.....تا حالا بازی این شکلی نکرده بودم
================================================== ===
بازی رو بلاخره تموم کردم......واقعا عالی بود+ داستان زیبا
حتما شماره 1 و 2 رو باید بگیرم و امتحان کنم

vahidgame
13-02-2010, 12:48
دوستان به همه توصیه می کنم حتما این بازیو بگیرن.واقعا یه بازی ماجرایی تاپ هستش.دیالوگهای طنز زیادی هم در بازی وجود داره که باعث شده بازی جذابتر باشه.

Anastasia
03-03-2010, 18:27
آقا میشه بگید من چطور باید این کرک و پچ رو دانلود کنم ؟
وقتی توی اون لینک هایی که گذاشتید رفتم واسه پچ 6 تا لینک دانلود گذاشته که هر کدوم مال یه کشوره . وقتی هم روی آمریکا یا هر کدوم دیگه میزنم باز دوباره میاد تو همون صفحه ! پس من باید چیو بزنم که شروع کنه دانلود ؟
واسه کرک هم وقتی رو عکس دیسک میزنم میره یه صفحه دیگه که باز هیچ جا ننوشته دانلود ! پس من باید کجا بزنم که دانلود بشه آخه ؟!؟!

Davood_titan
03-03-2010, 19:37
امروز میرم  دنبالش  شانس بیارم  پیدا بشه 
از سبکش خوشم  اومد

Anastasia
04-03-2010, 13:39
آقا میشه بگید من چطور باید این کرک و پچ رو دانلود کنم ؟
وقتی توی اون لینک هایی که گذاشتید رفتم واسه پچ 6 تا لینک دانلود گذاشته که هر کدوم مال یه کشوره . وقتی هم روی آمریکا یا هر کدوم دیگه میزنم باز دوباره میاد تو همون صفحه ! پس من باید چیو بزنم که شروع کنه دانلود ؟
واسه کرک هم وقتی رو عکس دیسک میزنم میره یه صفحه دیگه که باز هیچ جا ننوشته دانلود ! پس من باید کجا بزنم که دانلود بشه آخه ؟!؟!

لطفا یکی جواب ما رو بده !

ویرایش توسط خودم : هم کرک و هم پچ رو از جای دیگه دانلود کردم . حل شد .

shahab_f
10-03-2010, 15:14
ببخشید خیلی وقت بود سر نزده بودم به تاپیک .اگه سوالی پرسیدین بعد از چند وقت جواب ندادم ، میتونین تو پروفایلم مطرح کنین

Davood_titan
19-03-2010, 13:28
سلام  به همگی  
من یه جایی گیر  همین  مرحله اول  هست  وقتی یه کاری میکنیم  موتور برق خراب میشه من بعدش رو موندم باید چیکار کنیم
میشه کمکم کنید