PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام من نرم افزاري ميخواهم كه قفل گذاري بسيار قوي روي پوشه ها داشته باشه

zamany
26-01-2010, 15:13
سلام من نرم افزاري ميخواهم كه قفل گذاري بسيار قوي روي پوشه ها داشته باشه بعد اگر ويندوز عوض كني فرمت كني يا هزار ترفندي ديگه به كار ببري پوشه هاي پسورد گذاشته رو نتونن ببينن يا پاك كنن و اگر برنامه پاك بشه فولدرها هچنان قفل گذاري باشه تا نتونن ببينند يا پاك كنند :40:

redstorm88
27-01-2010, 22:21
سلام
نرم افزار های زیادی برای این کار هستش
ولی به نظر من بهترینش folder guard هست

این نرم افزار راههای متعددی برای حفاظف از فایل فولدر و حتی درایو های شما رو داره مثل مخفی کردن پسورد گذاشتن و ممنوعیت ورود

لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا

hasibi01
02-02-2010, 10:39
عزیزم شما خودت این رو امتحان کردی؟ کار می کنه؟؟؟
ازش مطمئنی؟؟؟

mr.reza
02-02-2010, 11:07
سلام
نرم افزار های زیادی برای این کار هستش
ولی به نظر من بهترینش folder guard هست

این نرم افزار راههای متعددی برای حفاظف از فایل فولدر و حتی درایو های شما رو داره مثل مخفی کردن پسورد گذاشتن و ممنوعیت ورود

لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

دوست عزیز شما اطمینان داری که بعد از پاک شدن ویندوز هنوز هم پسورد نگه میداره ؟ (طبق خواسته دوستمون ؟)

hasibi01
02-02-2010, 13:58
دوست عزیز من این فایل رو دانلود کردم:

HTML کد:

ولی برای خارج شدن از حالت زیپ یک پسورد میخواهد میشه پسوردش رو بدید!!!

MasoudBJ
02-02-2010, 14:37
دوست عزیز شما اطمینان داری که بعد از پاک شدن ویندوز هنوز هم پسورد نگه میداره ؟ (طبق خواسته دوستمون ؟)
با تعویض ویندوز قفل هم از بین می ره.

Armagedon
02-02-2010, 16:11
سلام.
بهتر نیست از برنامه استفاده نکنی و از سیستم حفاظتی ntfs درایوت استفاده کنی؟
اگه درست تنظیم بشه فکر کنم نشه به فایلا دسترسی پیدا کرد.
یه برنامه هم هست که پوشه قفل نمیکنه ولی میتونه یه فایل رمز شده بسازه که اطلاعاتتو توش بریزی.یه درایو قفل شده مجازی میسازه.
اسمش اینه : Steganos Safe
تازه اگه از قسمت Portable Safe برنامه استفاده کنی دیگه نیازی نیست برنامه نصب باشه تا فایلاتو ببینی.امتحانش کن متوجه میشی.

فکر کنم کارتو راه بندازه...

redstorm88
02-02-2010, 22:03
دوست عزیز من این فایل رو دانلود کردم:
ولی برای خارج شدن از حالت زیپ یک پسورد میخواهد میشه پسوردش رو بدید!!!

پسورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست

ila
03-02-2010, 17:15
من میخوام این نرم افزاریکه فقط روی فایل که راست کلیک کردی قفل بشه و دوباره راست کلیلک کردی پسورد بخواد باز شه
نه اینکه نرم افزار روباز کنی و بعد پوشه مورد نظر روانتخاب کنی کلی مراحل..خیلی هم نمیخوام امنیتیش زیاد باشه
فقط همین راست کلیکی باشه

---------- Post added at 05:15 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

سلام.
بهتر نیست از برنامه استفاده نکنی و از سیستم حفاظتی ntfs درایوت استفاده کنی؟
اگه درست تنظیم بشه فکر کنم نشه به فایلا دسترسی پیدا کرد.
یه برنامه هم هست که پوشه قفل نمیکنه ولی میتونه یه فایل رمز شده بسازه که اطلاعاتتو توش بریزی.یه درایو قفل شده مجازی میسازه.
اسمش اینه : Steganos Safe
تازه اگه از قسمت Portable Safe برنامه استفاده کنی دیگه نیازی نیست برنامه نصب باشه تا فایلاتو ببینی.امتحانش کن متوجه میشی.

فکر کنم کارتو راه بندازه...

چه جوری با سیتم ان تی فی اس؟
بدون نرم افزر میشه
ویندوز هم سون

hasibi01
03-02-2010, 18:01
پسورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست
خیلی ممنون

trane2sfc
03-02-2010, 18:28
pc security هم کلیک راست داره،هم از طرف fbi یا cia نمی دونم کدومش،یک بار تائید شده.
بی زحمت یه تشکر هم بزن.

ila
03-02-2010, 21:17
pc security هم کلیک راست داره،هم از طرف fbi یا cia نمی دونم کدومش،یک بار تائید شده.
بی زحمت یه تشکر هم بزن.

والا من اصلا نتونستم با این نرم افزار کار کنم
چه جوریه

Armagedon
05-02-2010, 13:18
چه جوری با سیتم ان تی فی اس؟
بدون نرم افزر میشه
ویندوز هم سون

سلام.
ربطی به ویندوز نداره.از ویندوز 2000 به بعد هر ویندوزی باشه جواب میده. (رو 95 و سری 98 جواب نمیده.):41:
اول باید درایوت با سیستم ntfs فرمت بشه. بعد رو پوشه ای که میخوای قفلش کنی کلیک راست کن و یوزرایی که میخای به پوشه دسترسی داشته باشن رو انتخاب کن.حتی می تونی دسترسی محدود هم تعریف کنی.مثلا یه یوزر بتونه فایلاتو بخونه و فایل به پوشه اضافه کنه ولی چیزی نتونه پاک کنه (من خودم روی پوشه مربوط به آهنگام این کارو کردم.اکانتای دیگه رو ویندوزم دیگه هیچ آهنگی رو نمیتونن پاک کنن ولی میتونن به آهنگا اضافه کنن!!)....:21:
با این روش اگه یوزر دیگه ای بخواد به پوشه دسترسی بیش از چیزی که تعریف کردی رو پیدا کنه، دیگه ویندوز سر راهش نیست که بشه با عوض کردن ویندوز فایلارو دید. این سطح امنیتی تو فایل سیستم خود درایو تعریف میشه و یه جورایی اطلاعات کد شده رو هارد ذخیره میشه.
البته مثل همۀ روشهای قفل گذاری این یکی هم راه دور زدن داره ولی به نظر من این روش واسه جلوگیری از دسترسی کسایی که بیش از اندازه در مورد کامپیوتر، حرفه ای و خوره نیستن کاربرد داره.
در مورد برنامه هایی که ادعای قفل شدن فایلارو میکنن هم باید بگم که همه این برنامه ها بدون استثنا (استثنا رو درست نوشتم؟!) قابل دور زدن حتی بدون داشتن اکانت ادمین تو ویندوز هستن. (اغلبشون با پچ کردن خود برنامۀ قفل گذار، طوری که همه پسوردا رو قبول کنه، فایلارو بهت تقدیم میکنن).:18:
آما !! با روشی که بالا گفتم کسی با اکانت غیر ادمین (در صورتی که تو تنظیمات امنیتی اشتباهی نکرده باشی) هیچوقت بدون عوض کردن ویندوز نمیتونه به اطلاعات قفل شده دسترسی پیدا کنه. مگر اینه زیادی حرفه ای باشه و پسورد اکانت ادمین ویندوز سون رو در بیاره و با ادمین بره فایلاتو ببینه....
اگه سوالی بود در خدمتم.:20:
پوف...................... انگشتام کف کرد:31:

ila
05-02-2010, 18:30
سلام.
ربطی به ویندوز نداره.از ویندوز 2000 به بعد هر ویندوزی باشه جواب میده. (رو 95 و سری 98 جواب نمیده.):41:
اول باید درایوت با سیستم ntfs فرمت بشه. بعد رو پوشه ای که میخوای قفلش کنی کلیک راست کن و یوزرایی که میخای به پوشه دسترسی داشته باشن رو انتخاب کن.حتی می تونی دسترسی محدود هم تعریف کنی.مثلا یه یوزر بتونه فایلاتو بخونه و فایل به پوشه اضافه کنه ولی چیزی نتونه پاک کنه (من خودم روی پوشه مربوط به آهنگام این کارو کردم.اکانتای دیگه رو ویندوزم دیگه هیچ آهنگی رو نمیتونن پاک کنن ولی میتونن به آهنگا اضافه کنن!!)....:21:
با این روش اگه یوزر دیگه ای بخواد به پوشه دسترسی بیش از چیزی که تعریف کردی رو پیدا کنه، دیگه ویندوز سر راهش نیست که بشه با عوض کردن ویندوز فایلارو دید. این سطح امنیتی تو فایل سیستم خود درایو تعریف میشه و یه جورایی اطلاعات کد شده رو هارد ذخیره میشه.
البته مثل همۀ روشهای قفل گذاری این یکی هم راه دور زدن داره ولی به نظر من این روش واسه جلوگیری از دسترسی کسایی که بیش از اندازه در مورد کامپیوتر، حرفه ای و خوره نیستن کاربرد داره.
در مورد برنامه هایی که ادعای قفل شدن فایلارو میکنن هم باید بگم که همه این برنامه ها بدون استثنا (استثنا رو درست نوشتم؟!) قابل دور زدن حتی بدون داشتن اکانت ادمین تو ویندوز هستن. (اغلبشون با پچ کردن خود برنامۀ قفل گذار، طوری که همه پسوردا رو قبول کنه، فایلارو بهت تقدیم میکنن).:18:
آما !! با روشی که بالا گفتم کسی با اکانت غیر ادمین (در صورتی که تو تنظیمات امنیتی اشتباهی نکرده باشی) هیچوقت بدون عوض کردن ویندوز نمیتونه به اطلاعات قفل شده دسترسی پیدا کنه. مگر اینه زیادی حرفه ای باشه و پسورد اکانت ادمین ویندوز سون رو در بیاره و با ادمین بره فایلاتو ببینه....
اگه سوالی بود در خدمتم.:20:
پوف...................... انگشتام کف کرد:31:

مرسی دست گل درد نکنه.فقط دو تا سوال
اگه ویندوزت رو عوض کنیم تکلیف چی میشه؟
و ان قابلیت برای درایوچه جوریه چون نتونستم همین راه رو براش پیدا کنم
بازم خیل لطف کردی عزیزم

Armagedon
06-02-2010, 18:37
سلام.
در مورد عوض کردن ویندوز، بعد از نصب ویندوز جدید، پوشه ای (یا درایوی) که روش حفاظت گذاشتی غیر قابل دسترس میشه.واسه دسترسی به اطلاعاتت باید یه سری کار انجام بدی. اول اینکه ownership فایلارو برگردونی به نام خودت تو ویندوز جدید، بعد دوباره روش permission بذاری. (دیدی به همین راحتی میشه این حفاظت رو هم دور زد؟! :31:) این رو هم بگم که از بین رفتن حفاظت بعد از نصب ویندوزو نقطه ضعف ندون چون اگه یه موقع ویندوزت مشکل پیدا کنه، اطلاعات کلا از دسترس خارج میشه. اگه این رو یه ایراد میدونی، از برنامه Steganos Safe استفاده کن. ولی اگه رمزش یادت بره دیگه دسترسی به اطلاعاتت تقریباً محاله (یکی از برنامه هایی که هنوز نتونستم دورش بزنم همین برنامست).
سوال دومت رو متوجه نشدم. اگه منظورت اینه که چجوری سطح امنیتی رو تعریف کنیم، میتونی جواب سوالت رو اینجا پیدا کنی:

reza,n
06-02-2010, 21:39
بهترین, راحتترین و مطمئن ترین (با کلیک راست موس میتونید لاک و آنلاک کنید) فقط:
File Securer البته لینک دانلودش رو میتونید با یه سرچ توی گوگل پیدا کنید واقعا" عالیه.

Armagedon
06-02-2010, 22:14
هااااااااا. این یکی از اون یکی برنامه ها بید !!!
رضا جان اگه کرک کردنت خوب باشه میتونی فایل exe برنامه رو طوری پچ کنی که با هر پسوردی بتونی آنلاک کنی.
برنامۀ راحتی هست ولی مطمئن... فکر نکنم.

redstorm88
08-02-2010, 10:33
سلام
هیچ نرم افزاری بعدی از عوض کردن ویندوز اثرش باقی نمیمونه !!!
در مورد قفل کردن فولدر با یک کلیک هم نرم افزار Hide Folders 2009 v3.3.17.597 مناسبه برخی از امکانات

قفل کردن فایل ، پوشه و درایو های کامپیوتر.
- قابلیت مخفی کردن فایل ، پوشه و درایو های کامپیوتر.
- قابلیت قفل و مخفی کردن فایل ، پوشه و درایو های کامپیوتر.
- انجام عملیات قفل و مخفی کردن در عرض 1 ثانیه.
- امکان اضافه نمودن نرم افزار در منوی کلیک راست جهت دسترسی سریعتر.
- امکان قرار دادن پسورد پس از بالا آمدن ویندوز در حالت Hibernates.
- امکان قرار دادن پسورد پس از خارج شدن سیستم از حالت های Screen Savers و Stands By.
- امکان مخفی کردن آیکون نرم افزار از نوار Task Bar.
- داشتن چندین HotKey جهت دسترسی سریعتر به قسمتهای مختلف نرم افزار.
- پاک نشدن فایل و پوشه ی قفل شده مگر با خارج کردن آن از حالت قفل.
- امکان تغییر پسورد با وارد کردن پسورد قدیمی.
- درخواست یوزرنیم و پسورد در هنگام پاک کردن نرم افزار.
- امکان آپدیت از طریق اینترنت.
- کاربرد آسان و داشتن محیط ساده.
- قابلیت اجرا در استارت آپ.
- پشتیبانی از چندین زبان مختلف.
- داشتن چندین اسکین بسیار زیبا.
- سازگار با ویندوزهای مختلف.
- داشتن حجم مناسب.

لینک دانلود

ila
11-02-2010, 23:16
سلام.
در مورد عوض کردن ویندوز، بعد از نصب ویندوز جدید، پوشه ای (یا درایوی) که روش حفاظت گذاشتی غیر قابل دسترس میشه.واسه دسترسی به اطلاعاتت باید یه سری کار انجام بدی. اول اینکه ownership فایلارو برگردونی به نام خودت تو ویندوز جدید، بعد دوباره روش permission بذاری. (دیدی به همین راحتی میشه این حفاظت رو هم دور زد؟! :31:) این رو هم بگم که از بین رفتن حفاظت بعد از نصب ویندوزو نقطه ضعف ندون چون اگه یه موقع ویندوزت مشکل پیدا کنه، اطلاعات کلا از دسترس خارج میشه. اگه این رو یه ایراد میدونی، از برنامه Steganos Safe استفاده کن. ولی اگه رمزش یادت بره دیگه دسترسی به اطلاعاتت تقریباً محاله (یکی از برنامه هایی که هنوز نتونستم دورش بزنم همین برنامست).
سوال دومت رو متوجه نشدم. اگه منظورت اینه که چجوری سطح امنیتی رو تعریف کنیم، میتونی جواب سوالت رو اینجا پیدا کنی:

چه جوری ownership برگردونم؟

befermatooo
11-02-2010, 23:41
من خودم شخصا" از Winrar استفاده میکنم . فایل های شخصی رو فشرده و بعد هم پسورد غیر قابل بازیابی

hasibi01
12-02-2010, 23:13
سلام
دوستان بهترین برنامه برای قفل گذاری رو پیدا کردم
برنامه ای به اسم Folder Crypt 3.2.1024
الان لینک دانلودش رو براتون میذارم :46:

توضیح:
وقتی میخواهید این برنامه رو نصب کنید باید به اینترنت وصل باشید چون زمان نصب یک فایل 2524 کیلو بایتی رو دانلود میکنه :31:

hasibi01
12-02-2010, 23:55
Folder Crypt 3.2.1024
نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن کاربران قادر می باشند به راحتی و تنها با چند کلیک فایل ها و پوشه های مورد نظر خود را تحت حفاظت این نرم افزار قرار داده و مانع از دسترسی دیگران به آن ها شوند. همچنین به کمک این نرم افزار می توان یک پوشه را به همراه محتویات آن ها به طور کامل از دید دیگر کاربران مخفی نمود.
قابلیت قرار دادن رمز عبور برای یک فایل ، پوشه و یا یک درایو از هارد نیز از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد. این نرم افزار توسط شرکت LittleLite Software طراحی و ساخته شده است.

قابلیت های کلیدی این نرم افزار:
- توانایی استفاده از کلید های میانبر
- قابلیت Encrypt نمودن فایل ها
- توانایی قرار دادن رمز عبور برای اطلاعات مختلف
- دارای درجه بندی های مختلف امنیتی
- توانایی قرار دادن رمز عبور برای خود نرم افزار و مرکز کنترل آن برای بیشتر نمودن امنیت
- و …

پسورد فایل:

اینم لینک دانلود:

موفق باشید

Armagedon
15-02-2010, 02:01
چه جوری ownership برگردونم؟

سلام.
Properties پوشه یا فایل یا درایوی که این شیوه روش اجرا شده رو بیار. برو تو سربرگ Security و Advanced رو انتخاب کن و از سزبرگ Owner اسمتو انتخاب کن و اوکی کن.
فقط اگه سربرگ Seurity رو پیدا نکردی برو از Folder Option، تیک گزینۀ Use simple file sharing رو بردار.
موفق باشید.....:40:

ila
07-03-2010, 13:56
سلام.
Properties پوشه یا فایل یا درایوی که این شیوه روش اجرا شده رو بیار. برو تو سربرگ Security و Advanced رو انتخاب کن و از سزبرگ Owner اسمتو انتخاب کن و اوکی کن.
فقط اگه سربرگ Seurity رو پیدا نکردی برو از Folder Option، تیک گزینۀ Use simple file sharing رو بردار.
موفق باشید.....:40:

دوتا اسم هست یکی اسم اکانتم یکی اسم ادمینستور
حتما باید ادیت رو بزنم بعد انتخاب کنم؟
بعد از این که این کار رو کردم
علامت قفل از بین نرفت هاااااااا
بد بخت نشم؟:31: