PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفاً راهنماییم کنید ღ ღ ღ

liloom
25-01-2010, 23:01
سلام
من یه مشکلی دارم ممنون می شم راهنماییم کنید
چند روز پیش عضو یه انجمن شدم اما وقتی با نام کاربری و رمز عبور وارد می شم این پیغام رو می ده

امکان استفاده از فایل کوکی در مرورگر وب شما وجود ندارد لطفا آن را به روشن تغییر دهید

به من گفتن برای روشن کردن باید این کارو کرد(باید به این قسمتها رفت)
مقدار رو به default level تغییر بدید Contorol panel - internet options - security - internet
اما وقتی من رفتم تو این قسمت اونجا که نوشته medium-high وقتی اونو به low یا high تغییر می دم دکمه ی default level روشن می شه اما بازم این پیغام رو می ده یعنی هیچ تاثیری نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی می دونه باید چی کار کنم؟

undertaker_ss
26-01-2010, 23:01
سلام
من یه مشکلی دارم ممنون می شم راهنماییم کنید
چند روز پیش عضو یه انجمن شدم اما وقتی با نام کاربری و رمز عبور وارد می شم این پیغام رو می ده

امکان استفاده از فایل کوکی در مرورگر وب شما وجود ندارد لطفا آن را به روشن تغییر دهید

به من گفتن برای روشن کردن باید این کارو کرد(باید به این قسمتها رفت)
مقدار رو به default level تغییر بدید Contorol panel - internet options - security - internet
اما وقتی من رفتم تو این قسمت اونجا که نوشته medium-high وقتی اونو به low یا high تغییر می دم دکمه ی default level روشن می شه اما بازم این پیغام رو می ده یعنی هیچ تاثیری نداره

کسی می دونه باید چی کار کنم؟

باید بری توی تب privacy اونجا advanced رو بزن
تنظیمات کوکی اونجاست

liloom
28-01-2010, 17:27
باید بری توی تب privacy اونجا advanced رو بزن
تنظیمات کوکی اونجاست

دوست عزیز من رفتم به اون قسمت ولی نمی دونم باید چی کار کنم
چی جوری می شه این فایل کوکی رو روشن کرد؟

undertaker_ss
28-01-2010, 19:29
دوست عزیز من رفتم به اون قسمت ولی نمی دونم باید چی کار کنم
چی جوری می شه این فایل کوکی رو روشن کرد؟

نوشته override automatic cookie handling
تیکش رو بزن
اون always allow session cookies رو هم بزن

liloom
29-01-2010, 15:26
نوشته override automatic cookie handling
تیکش رو بزن
اون always allow session cookies رو هم بزن

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون :11:
ببخشید من هر چی گشتم این دکمه ی تشکر و ندیدم فکر کنم قبل از ارسال 10 مطلب پیداش نکنم :20:

undertaker_ss
29-01-2010, 18:10
خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون :11:
ببخشید من هر چی گشتم این دکمه ی تشکر و ندیدم فکر کنم قبل از ارسال 10 مطلب پیداش نکنم :20:

خواهش میکنم
موفق باشید :20: