PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار

marde tanhayi
24-01-2010, 18:38
یه نرم افزار می خوام بتونه فایل های pdf رو که قفل گذاری شده به txt تبدیل کنه و این نرم افزار حتما زبان فارسی رو هم ساپورت کنه و بتونه کلمات اون رو از pdf در بیاره

ma30_abadi
25-01-2010, 11:33
با سلام من قبلا یه نرم افزار داشتم که وقتی نصب می کردیم و وصل اینترنت می شدیم نشون می داد چه نرم افزار هایی با چه ورژنی رو کامپیوترت نصبه به اخرین ورژن اون نرم افزار که اومده بود نشون می داد بعد می تونستی اخرین ورژن نرم افزار دانلود کنی من اون نرم افزار می خوام متاسفانه اسمش یادم نیست فقط می دونم روی taskbar عکس دو تا چشم بود با تشکر

ma30_abadi
25-01-2010, 11:34
با سلام من قبلا یه نرم افزار داشتم که وقتی نصب می کردیم و وصل اینترنت می شدیم نشون می داد چه نرم افزار هایی با چه ورژنی رو کامپیوترت نصبه به اخرین ورژن اون نرم افزار که اومده بود نشون می داد بعد می تونستی اخرین ورژن نرم افزار دانلود کنی من اون نرم افزار می خوام متاسفانه اسمش یادم نیست فقط می دونم روی taskbar عکس دو تا چشم بود با تشکر

Ship Storm
25-01-2010, 15:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در هنگام ارسال مطالب از یک عنوان مناسب استفاده نمائید.از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، جطوری میتونم و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد.برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.