PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه خرید بازی اورجینال جهانی.از کجا؟

shah abas
24-01-2010, 20:03
سلام.
در به در دنبال راه های خرید بازی اورجینال(جهانی یعنی همون دیسکی که تو دنیا بدون کرک کار می کنه نه این کرکی های داخل!) هستم. کسی میدونه از کجا خرید؟
یکی از دوستان هم پاساژ پایتخت رو پیشنهاد کرد ولی من تهران نیستم.کسی شماره ای از مغازه ای که بازی اورجینال داشته باشه داره؟

sasan816
24-01-2010, 20:35
سلام.
در به در دنبال راه های خرید بازی اورجینال(جهانی یعنی همون دیسکی که تو دنیا بدون کرک کار می کنه نه این کرکی های داخل!) هستم. کسی میدونه از کجا خرید؟
یکی از دوستان هم پاساژ پایتخت رو پیشنهاد کرد ولی من تهران نیستم.کسی شماره ای از مغازه ای که بازی اورجینال داشته باشه داره؟
حالا چرا اورجینال گپی مگه چه اشکالی داره؟

shahab_f
24-01-2010, 20:38
ببین این سایت کمکی میکنه ، تاحالا استفاده نکردم ، فقط حین وبگردی چشمم بهش خورد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shah abas
24-01-2010, 21:06
حالا چرا اورجینال گپی مگه چه اشکالی داره؟
به دلایل شخصی/عقلانی/عرفی/مذهبی و بسیاری دلایل دیگه که استفاده از کپی رو دزدی می دونم.

ببین این سایت کمکی میکنه ، تاحالا استفاده نکردم ، فقط حین وبگردی چشمم بهش خورد :
ممنون.ازشون قیمت رو می پرسم. فقط تو ایران بازی اورجینال فروش نداریم؟

Gamemaster
24-01-2010, 21:18
تو ايران نيست اگه باشه فقط سفارشي ميارن

shah abas
24-01-2010, 21:35
تو ايران نيست اگه باشه فقط سفارشي ميارن

هست ولی بسیار نایابه. فکر من بیشتر سمت اون پاساژ پایتخت هست که آدرس دادند. کسی اطلاع دقیق از فروشگاه یا شماره تلفنشون داره؟

Benygh
24-01-2010, 22:38
ببین دوست عزیز ...
تا وقتی که اون شرکت بازی ساز یک نماینده ی معتبر که بتونه بازی رو به ما با قیمتی بده که با وضعیت اقتصادی کشور جور باشه تو کشور ما نداره هیچ ادعایی نمیتونه بکنه که ما داریم دزدی میکنیم ...
مثلا مایکروسافت نمیتونه ادعا کنه مه من کاربر ایرانی دارم از ویندوزش دزدی استفاده میکنم چون نماینده ای نداره که به من بتونه با قیمت متعادل با وضعیت اقتصادی خانه وار های کشورم بده !
چرا قیمت متعادل باشه ؟! چرا همه جا یکسان نباشه ؟!

خوب به نظر شما یک نفر تو آفریقای جنوبی میتونه به یک ویندوز 7 مبلغ 250 دلار رو بده ؟! نه نمیتونه چون اصلا توان اقتصادی کشورش چنین اجازه ای رو نمیده ...

قبلا خیلی بحث شده ... حالا شما هر طور میخواهید رفتار کنید به خودتون ربط داره ولی این دلیل نمیشه که به کار دیگران ایراد بگیرید ... هر کسی مسئول کار های خودشه ...

shah abas
24-01-2010, 22:44
خب من هم نگفتم که دیگران چه کاری می کنند.گفتم نظرم در مورد کارشون این طوریه. در ضمن اگه دوستان تاپیک در مورد کپی رایت لینکش رو بدهند ممنون می شوم.

Big-Boss
24-01-2010, 22:45
یه سری بازیهای آنلاین معروف رو یه شرکتی هست که اورجینالش رو میاره
اگه خواستی پ.خ بده شماره اش رو بدم

shah abas
24-01-2010, 22:49
یه سری بازیهای آنلاین معروف رو یه شرکتی هست که اورجینالش رو میاره
اگه خواستی پ.خ بده شماره اش رو بدم
نه بازی آن لاین منظورم نیست.مرسی.چون بازی آن لاین کانتر به این خوبی!:)‌ یا مثلا وارکرافت که همه جا پیدا میشه.

underworld
24-01-2010, 23:34
به دلایل شخصی/عقلانی/عرفی/مذهبی و بسیاری دلایل دیگه که استفاده از کپی رو دزدی می دونم.

همه اینا به علاوه اینکه خیلی از بازیهای کرک شده اشکالات و باگهای بسیاری دارن در اجراشون

shah abas
24-01-2010, 23:38
همه اینا به علاوه اینکه خیلی از بازیهای کرک شده اشکالات و باگهای بسیاری دارن در اجراشون
یا این که وقتی اصلاحیه جدید می آید باید کرک جدید هم تولید شود یا مشکلات کرک های اولیه برای بازی ها یا دیر اومدن کرک برای بعضی بازی ها و ...

jack426
25-01-2010, 02:41
یا این که وقتی اصلاحیه جدید می آید باید کرک جدید هم تولید شود یا مشکلات کرک های اولیه برای بازی ها یا دیر اومدن کرک برای بعضی بازی ها و ...

به غير از بازي آنلاين اين مشكل با اين برنامه حل ميشه DAEMON Tools Lite

يك نمونه بازي
Command & Conquer 3 Kane's Wrath
كه من از كرك استفاده نكردم فقط ايميج dvd رو از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود كردم كه حجمش در كل 25 كيلوبايته باز هم فرقي نمي كنه و تو 8 ارتشه ارور ميده

بازي آنلاين با GameRanger بهتره و بيشتر بازيها رو هم ساپورت ميكنه