PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي پارتيشن بندي لپتاپ

samboliya
24-01-2010, 19:47
دوستان من تازه لپتاپ گرفتم برا همین سر در نمیارم هر چی هم گشتم راهنمای درستی پیدا نکردم ترسیدم تو تجربه اول بزنم لپتاپ رو بترکونم این عکس از پارتیشن های منه:11:
من میخوام از درایود c که 70 گیگ هستش 40 گیگش رو یه درایو جدید بسازم حالا باید چیکار کنم تا به درایود ریکاوری اسیبی نرسه اخه شنیدم نمیشه بیشتر از 4 تا درایو پریماری داشت چجوری اون 40 گیگ رو جدا کنم :10:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

r_22009
24-01-2010, 21:49
این نرم افزارو دانلود کن:
acronis disk director suit 10

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکرک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این تاپیکم بخونی به دردت می خوره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

samboliya
25-01-2010, 22:18
اقا من اين برنامه رو دارم 80 درصد اون تاپيك رو هم خوندم اما يه نكته به درد بخور هم نداره اگه شما تست کردی یه راهنمایی بکن من اگه تو اکرون دیسک ایجاد پارتیشن جدید رو از فضای درایو c بزنم مدل درایو رو لوگیکال بزنم؟چون 4 تا پریماری دارم مشکلی ایجاد نمیشه؟بعد ممکنه به بوت درایو c که مخصوص لپتاپ هستش اسیب برسه؟یا اون پارتیشن 47 مگی که روش زده efi اون بوت سیستم من هستش

danial_crazy
26-01-2010, 13:40
از این برنامه راحت تر من ندیدم! بگیر اون 40 گیگ رو جدا کن اصلا به ریکاوری کاری نداره که!

H@mid-Vista
26-01-2010, 22:04
یادت نره ریكاروی اگه دستكاری بشه به احتمال قوی دیگه كار نخواهد كرد
برای پارتیشن بندی هم اگه كار خاصی و پیشرفته نداری داخل خود پارتیشن منیجر ویندوز ویستاو 7 هم میشه
Disk management

samboliya
27-01-2010, 20:00
اقا ویندوز من اکس پی هستش می خووام با برنامه اکروس پارتیشن بندی کنم سوال منم برا همینه کهیه موقع ریکاوری خراب نشه همه میگن راحت اما هیچ توضیحی نمیدن.
الان سوال من اینه من که 4 تا درایو پریماری دارم چند تا درایو لوگیکال میتونم درست کنم محدودیت نداره؟یعنی 4 تا پریماری دارم اونی که از درایو سی جدا میکنم لوگیکالش کنم؟

H@mid-Vista
28-01-2010, 14:48
اقا ویندوز من اکس پی هستش می خووام با برنامه اکروس پارتیشن بندی کنم سوال منم برا همینه کهیه موقع ریکاوری خراب نشه همه میگن راحت اما هیچ توضیحی نمیدن.
الان سوال من اینه من که 4 تا درایو پریماری دارم چند تا درایو لوگیکال میتونم درست کنم محدودیت نداره؟یعنی 4 تا پریماری دارم اونی که از درایو سی جدا میکنم لوگیکالش کنم؟

محدودیتی در تعداد درایو لاجیكال نیست
اما پریماری فقط برای سیستم عامل هست
و پریماری اكتیو هم كه اولین گزینه بوت توسط سیستم هست فقط یكی می تونه باشه

samboliya
28-01-2010, 23:26
اقا من اومدم با اکرون دیسک پارتیشن بندی کنم اول با ویزار زدم هارد رو که چک میکنه ارور میده میگه فضای کافی برای ایجاد پارتیشن نداری چه چوریاست؟من از ورژن Acronis Disk Director Server استفاده میکنم