PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیت در win 7 : غیب شدن نوار استارت + دسکتاپ بعد از آخرین آپدیت

Elendil1
24-01-2010, 16:22
سلام ، من با یه مشکل خیلی عجیب با ویندوزم برخورد کردم !!! امروز که سیستم رو روشن کردم ، دیدم که دسکتاپ اصلآ نیست !! نوار استارت هم همینطور و یه صفحه ی My Documents باز شده ! و پشتش هم هیچی نیست ! یه صفحه ی سیاه !!!!!!!!!!!

من 7 ماهی میشه که با این ویدوز کار می کنم و کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم !

مشخصات : ویندوز 7 ، RTM , Ultimate 32bit , حالا باید چیکار کنم ؟؟ ویروس هست ؟ {من سیستمم فول آپدیت هست و هر چی ویروس بوده دیفندر خود ویندوز گرفته و تاحالا هیچ افت سرعتی هم نداشتم}

---------------
این اشکال بعد از آخرین آپدیت بوجو آومد !!!!

farhad_X_calivo
27-01-2010, 22:54
agha manam eyne moshkele shoma ro daram

Elendil1
31-01-2010, 16:49
کسی نبود ؟ اینجا احیانآ مدیر نداره ؟ حداقل بنویسین نمی دونین !

cdp
31-01-2010, 18:50
کسی نبود ؟ اینجا احیانآ مدیر نداره ؟ حداقل بنویسین نمی دونین !
مدیرا که به سوالا جواب نمیدن...کاربرا جواب میدن :27: هم می دونم هم نمی دونم

- کارت گرافیکت سالمه؟... ویندوز دیگه ای نداری روی دستگاهت که سخت افزار رو چک کنی؟

ویروس هست ؟ {من سیستمم فول آپدیت هست و هر چی ویروس بوده دیفندر خود ویندوز گرفته و تاحالا هیچ افت سرعتی هم نداشتم}

- فکر نکنم ویروس باشه... در ضمن پیشنهاد میکنم از آنتی ویروس استفاده کنید به Defender ویندوز اکتفا نکنید...

- من دقیقاً نمی دونم مشکلش از کجاست ولی این کارایی که میگم رو انجام بدید شاید درست شد..وگر نه ویندوز رو باید عوض کنید...

برید ویندوز رو از طریق Safe Mode (با فشرن کلید F8 در بوت) اجرا کنید...اگه اجرا شد کارای زیر رو انجام بدید:

این اشکال بعد از آخرین آپدیت بوجو آومد !!!!

اگه مشکل برای آپدیت باشه: اگه اسم آپدیت یادتون باشه (از تاریخ نصب (Installed on) هم میتونی کمک بگیرید)میتونید با روش زیر آپدیت رو پاک کنید...

این رو در run تایپ کنید: appwiz.cpl ( بازکردن run = کلید پنجره + R)

در سمت چپ روی View installed updates کلیک کنید... حالا آپدیت مورد نظر رو انتخاب و از نوار بالا Uninstall رو انتخاب کنید...

hassanshaikhi
01-02-2010, 08:59
این به خاطر این هست که سیستمت ویروسی شده.
برای حل مشکلت توی این تاپیک بورو دوستان راه حلش رو گفتند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پست شماره 11

Elendil1
03-02-2010, 19:09
این به خاطر این هست که سیستمت ویروسی شده.
برای حل مشکلت توی این تاپیک بورو دوستان راه حلش رو گفتند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپست شماره 11

خیلی ممنون ! درست شد !