PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در هایبرنیت

hossenbor
24-01-2010, 09:21
وقتی که من کامپیوتر رو هایبرنیت می کنم مثل حالت lock کار میکنه می ره که بخوابه اما دوباره برمیگرد تو ویندوز فقط دست دستتون درد نکنه فوری کمک کنید که پوست منو کند این ویندوز سون

rash
24-01-2010, 09:39
7 من هم همینطوره !
کسی ایده ای داره ؟

sasan816
24-01-2010, 11:23
7 من هم همینطوره !
کسی ایده ای داره ؟

اگه تنظيمت پاور تو کنترل پنل موردي نداشته باشه 100 درصد از ويندوزه بايد تعويض بشه

name
24-01-2010, 23:38
منم با این مشکل مواجه شدم .
از Device Manager طبق عکس عمل کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای من این دو گزینه باعث این اتفاق میشد که با غیر فعال کردن گزینه Allow..... الان درست شده.
شما هم اگر با این دو مورد درست نشد گزینه هاییکه این آبشن رو داره یکی یکی غیر فعال کن تا موردی که باعث این اتفاق میشه رو پیدا کنی.

hossenbor
25-01-2010, 08:02
دستت گل از راهنمایی خوبت ولی مال من اونا رو نداره فکر می کنی مثل از درایورا باشه یا نه اگه بله یه راهنمایی بکن دستت درد نکنه این hid چیه میشه یکم دربارش توضیح بدی

hossenbor
25-01-2010, 08:05
با سلام خدمت بروبچ شرمنده که کم خدمتی می کنیم وایمکس ایرانسل بیاد جبران می کنیم
راستی مال من بجز مال خود موس اونای دیگه رو نداره منظورم hid هاست نمیشه از جای دیگه کرد اینا مال چیه

name
25-01-2010, 12:44
دوست عزیز شما بقیه آبشن ها رو که این گزینه رو دارند امتحان کن.
وقت میبره ولی مطمئنا جواب میده.
در گزینه های Keyboards و Modems و Network adapter به قسمت Power Management رفته و ALLow this divice towake the computer را غیر فعال کنید.
ممکنه شما از وسیله دیگری هم در کامپیوتر خود استفاده کنید (مانند قلم نوری و ....) که اونم مانند روش بالا امتحان کنید.
hid هم مربوط میشه به موس قلم نوری که درایورش رو خود ویندوز نصب کرده.
کلا تو این Divice Manager باید دونه دونه گزینه هاییکه دارای Power Management هستند رو امتحان کنی.

hossenbor
09-02-2010, 21:44
منه خنگو بگو تمام اونارو بجای اینکه وردارم گذاشتم حواصم نبود خلاصه از راهنمایی شما دوستان ممنونم دست گلتون درد نکنه

webarts
10-02-2010, 10:57
یک مشکل دیگر برای بعضی دوستان این است که سیستم هایبرنیت میشود ولی بعد از چند ساعت سیستم خود به خود روشن میشود!

راه حل:

از مسیر زیر گزینه را disable کنید:

power options ---> Advanced settings----->sleep ------> Allow wake timer

درسته که در قسمت sleep است اما روی هایبرنیت اثر گذار است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirbarca
19-02-2010, 14:32
ویندوز منم از حالت هایبر روشن میشه . ولی wake در حالت sleep مگه نیست ؟چرا باید به اون ربط داشته باشه ؟؟؟؟

tazevared2006
13-10-2010, 10:07
اصلا یکی به من بگه Hibernate رو توی سون چه جوری فعال کنم. چرا پس گزینه اش تو منوی استارت نیست؟؟؟

ebicross
13-10-2010, 10:43
در Power Option وارد Change plan setting و سپس Change advanced power setting بشین و در Sleep گزینه ی Allow hybrid sleep رو خاموش کنید.

رضا گلابی1353
14-10-2010, 00:21
بچه ها شرمنده به من تازه کار کمک کنید
چطوری هایبرنت 7 را فعال کنم؟!!!!!!!!!!!!

excessive
14-10-2010, 00:30
بچه ها شرمنده به من تازه کار کمک کنید
چطوری هایبرنت 7 را فعال کنم؟!!!!!!!!!!!!

به ترتیب انجام بده:

برو کنترل پنل

یکی از پاور پلن های که استفاده مکنی به تنظیماتش برو

تنظیمات پاور

و قسمت تعیین شده رو off کنید

حله داداش؟

tazevared2006
14-10-2010, 08:18
حالا من این مشکل دارم. وقتی hibernate رو میزنم سیستم باید خاموش بشه و همه برنامه ها در رم باقی بمونه. ولی اصلا این اتفاق نمی‌افته. سیستم میره تو Sleep.
چی کار کنم؟؟؟؟:41:

ebrahimjan
14-10-2010, 08:23
حالا من این مشکل دارم. وقتی hibernate رو میزنم سیستم باید خاموش بشه و همه برنامه ها در رم باقی بمونه. ولی اصلا این اتفاق نمی‌افته. سیستم میره تو Sleep.
چی کار کنم؟؟؟؟:41:

من هم مثل شما همين مشكل رو دارم

ebicross
14-10-2010, 13:20
توی صفحه پیش فکر میکنم توضیح دادند که در Device manager تمام دستگاههای جداشدنی مثل ماوس و کیبرد رو برین توی Properties و در سربرگ Power Managment تیک Allow Wakeup رو بردارید.

اگر با این درست شد که شده. اگر نشد ممکنه با آپدیت بایوس درست بشه. نمیدونم دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه. :دی