PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کدام سرویس پست الکترونیکی استفاده می کنید؟

vorojax
23-01-2010, 21:49
سلام دوستان
سوال و گزینه های نظر سنجی واضح است ! بنده تو یکی از مجله ها دیدم که نظر سنجی شده بود حدود 60 درصد یاهو تنها 30 خورده ای درصد Gmail استفاده شده بود ..فکر کنم این آمار اشتباه باشه...
بنده خودم از Gmail استفاده می کنم ... البته تو یاهو و ام اس ان(live) هم اکانت دارم ولی انصافا گوگل یه چیزه دیگس! هم از لحاظ سرعت سر تره و غیره....!
یا علی

sepid12ir
23-01-2010, 22:39
من شخصا هم از یاهو و هم از جیمیل استفاده میکنم........... منکر سرعت پردازش بهتر جیمیل نیستم ..... و البته برخی امکاناتش نسبت به یاهو ولی خب، شاید به دلیل اخت شدن با یاهو در سالیان نسبت دراز از یاهو به عنوان میل اصلی استفاده میکنم .... از ظاهر بهتری به نظرم برخورداه و کلا نظم و ترتیب خوبی هم داره و تمامی میلهای جیمیلم به یاهوم فوروارد میشه ...............

کلا یاهوم همیشه بازه :27: ولی جیمیلم هفته ای یبار :31:

Colton
23-01-2010, 23:24
من از بین این سه شرکت ترجیح می دهم از خدمات یاهو استفاده کنم ولی بیشتر از دامین شخصی خودم استفاده می کنم.

darvish1900
30-01-2010, 12:15
صد درصد جیمیل

امکانات امنیت 100 درصد بهتر از یاهو مسنجر

The_matrix
30-01-2010, 12:24
سلام
من از یاهو استفاده می کنم چچون باهاش راحتم
البته جدیدا جی میل هم گرفتم!

mahmood_ahv
02-02-2010, 18:49
یه نظر من یاهو چون محیط زیبا تر و راحتری داره و همگانی هم هست و اگر مشکلی هم داشتین چون بیشترن یاهو دارند میتونید راحت سوال رو بپورسید.

10
03-02-2010, 04:12
سلام چرا من نمیتونم تو yahoo ایمیل درست کنم ؟ خیلی ممنون از پاسختون

aligsm
03-02-2010, 05:08
only googlemail

Saeed System
03-02-2010, 07:26
از یاهو بخاطر اینکه بهش عادت کردم و با جیمیل زیاد آشنا نیستم استفاده میکنم.:20:

joe_satriani
03-02-2010, 13:52
سلام چرا من نمیتونم تو yahoo ایمیل درست کنم ؟ خیلی ممنون از پاسختون

چه خطايي واسه شما ميده؟ من اتفاقا چند روز پيش يكي ساختم و هيچ خطايي نداد!
جيميل يه چيز ديگس! من فقط به خاطر سرعتش ازش استفاده ميكنم اگه نه امنيتش مثه امنيت ياهو و بقيه هست!!!

DrXoX
04-02-2010, 03:57
به غیر از یاهو از بقیه استفاده می کنم

Jocker
04-02-2010, 08:30
ایمیل یاهو را دیگه هر بچه دو ساله‌ای داره...

ولی در مورد Gmail اینجوری نیست.

amironica
04-02-2010, 12:31
صد در صد جی میل بهتر نسبت به ایمیل
با داشتن یک اکلانت در جی میل یا بهتر بگوییم در گوگل از سرویسهای بسیاری می شود استفاده کرد، که هر کدام از آن سرویس ها ابزار های قدرت مندی برای هر اماتور و حرفه ای است
مانند
Google Analize,
Good Docs
Blogspot
Goodle reader
Picasa
Youtube
Google checkout
و.................
امکانات تنظیمات جیمیل در جهان یگانه هستند، اگر بخواید این امکانات را پولی داشته باشید باید کلی پول هر سال بسرفید!!
یک اکانت جیمیل می توانتد، اکانت های ایمیل دیگر شما را نیز چک کند و ایمیل های آن را دریافت کتد. آزمایشگاه آن که همیشه محصول جدیدی دارد.

قابلیت افلاین جی میل که می تواند برای بسیاری از افرادا پر مشغله بسیار کاربری باشد، تا در حین مسافرت، به امیل های خود رسیدگی کنند و هر زمان به ایترنت دسترسی پیدا کردند ایمیل خود تا سنکرون کنند
و می توانید با پرداخت 50 دلار سالیانه برای هر کاربر (با کردیت کارت) ایمیل 20 گیگی و تحت دومین خود و با اینتر فیس جی میل داشته باشید!!!
بازم بگم از جیمیل؟؟
همین که تبلیغاتش بسیار نجیبه و متنی تبلیغ می کنه، یک نعمته، یاهو که خودشو می کشه واسه تبلیغات و مثل سابق با دیا آپ وصل باشی که 10 دقیقه زمان می خواد تبلیغات تصویری یاهو بالا بیاد
من تاحالا بار ها روی بلیغات داخل جیمیل کلیک کردو تا ببینم چی هستند. چون افراد عادی با Google ads با توجه به محتوای ایمیل ها تبلیغات بذارند.

Hamed_jon
04-02-2010, 13:00
من از جيميل و ياهو و هات ميل اسفاده ميكنم، ولي عاشق گوگل و جيميل هستم و فقط جيميل رو قبول دارم و بس!

darvish1900
04-02-2010, 20:46
جيميل يه چيز ديگس! من فقط به خاطر سرعتش ازش استفاده ميكنم اگه نه امنيتش مثه امنيت ياهو و بقيه هست!!!

چطور امنیت جی میلی با یاهو یکی میکنی زمانیکه یاهو ای پی شما رو به فرستنده لو میده؟

یا تا حالا چند بار شنیدی جی میل مثل یاهو ایمیلهای کاربران به دولتشون بفروشه و لو بده مثل کشور چین؟

Diosa!
04-02-2010, 20:58
Gmail,.......

joe_satriani
04-02-2010, 22:18
چطور امنیت جی میلی با یاهو یکی میکنی زمانیکه یاهو ای پی شما رو به فرستنده لو میده؟

یا تا حالا چند بار شنیدی جی میل مثل یاهو ایمیلهای کاربران به دولتشون بفروشه و لو بده مثل کشور چین؟

بلاخره هر سرويسي كمي و كاستي ها و مشكلات خودش و داره مثلا:‌
فراموش نکنیم جی میل رسما اعلام کرده که ایمیلهای ما را می خونه!!!!این دیگه خیلی حرفه..دیشب داشتم فکر می کردم که اطلاعات شرکت جی میل ار من از خودم هم بیشتره!!!میدونه من کیم (اکانت) آدرسم کجاست(ادزسنس)شماره تلفنم چیه(کلندر و سیستم اس ام اس) در روز چیا می خونم(ریدر) چه وبسایتهایی دارم(ادسنس و آنالیز ) چه کسانی وبسایتهام را می بینند(آنالیز) با چه کسایی در ایترنت در ارتباط ام(جی میل) در مورد چه چیزهایی باهاشون صحبت می کنم(بازم جی میل) روی چه متنهایی کار می کنم(ورد) برنامه روزانه ام بیرون اینترنت چیه؟(گوگل الرت)توی اینترنت چه کارهایی انجام میدم(گوگل سچ و این که من هر سایتی بخواهم بازکنم حتی اگه آدرسش را بدونم برای اینکه نخوام آدرسش را کامل بنویسم از تولبار سرچ گوگل و سرویس suggestion گوگل استفاده می کنم) .گوگل یکمی زیادی میدونه ،نیست؟ولی چیزی که کارشناسان در مورد این مسائل می گن اینه که اگه یکی بیاد یه روزی پسورد جیمیل رو در بیاره می تونه از طرف کلی اطلاعات بکشه بیرون .
پس اينم يه دليل بر اينكه امنيتش اونقد كه شما فكر ميكني هم بالا نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
موفق باشيد.

amironica
05-02-2010, 00:43
فراموش نکنیم جی میل رسما اعلام کرده که ایمیلهای ما را می خونه!!!!این دیگه خیلی حرفه..دیشب داشتم فکر می کردم که اطلاعات شرکت جی میل ار من از خودم هم بیشتره!!!میدونه من کیم (اکانت) آدرسم کجاست(ادزسنس)شماره تلفنم چیه(کلندر و سیستم اس ام اس) در روز چیا می خونم(ریدر) چه وبسایتهایی دارم(ادسنس و آنالیز ) چه کسانی وبسایتهام را می بینند(آنالیز) با چه کسایی در ایترنت در ارتباط ام(جی میل) در مورد چه چیزهایی باهاشون صحبت می کنم(بازم جی میل) روی چه متنهایی کار می کنم(ورد) برنامه روزانه ام بیرون اینترنت چیه؟(گوگل الرت)توی اینترنت چه کارهایی انجام میدم(گوگل سچ و این که من هر سایتی بخواهم بازکنم حتی اگه آدرسش را بدونم برای اینکه نخوام آدرسش را کامل بنویسم از تولبار سرچ گوگل و سرویس suggestion گوگل استفاده می کنم) .گوگل یکمی زیادی میدونه ،نیست؟ولی چیزی که کارشناسان در مورد این مسائل می گن اینه که اگه یکی بیاد یه روزی پسورد جیمیل رو در بیاره می تونه از طرف کلی اطلاعات بکشه بیرون .
پس اينم يه دليل بر اينكه امنيتش اونقد كه شما فكر ميكني هم بالا نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
موفق باشيد.

جی میل ایمیل های ما نمیخونه !!!! این همه کاربر با من و شما چکار دارد!!!
چند سال پیش اعلام کرد که با استفاده از روبات / با همون برنامه های جستجو کننده خودکار، محتوای و کلمات ایمیل ها را چک می کند تا به تناسب آن برای کاربر تبلیغات متنی را نمایش دهد. و دیگر کارهای مشابه
این هم از قوانین سفت و سخت آمریکاست که وقتی شرکتی می خواهد این کار را بکند آن را باید اعلام کند و گر نه باید میلیارد ها دلار غرامت بپردازد

این که اگر گوگل بخواهد کاربر خاصی را زیر نظر بگیرد، درست است و این هم برای کاربران دیگر سرویس دهنده های اینترنت صادق است. و در ثانی این ضعف امنیتی گوگل نیست بلکه ضعف امنیتی من و شماست!! اگر نگران اطلاعاتمان هستیم لازم است بر روی سرور های که خودمان آنها را امن می دانیم ایمیل و دیگر سرویس ها را راه اندازی کنیم و از سرویس های عمومی استفاده نکنیم.

10
06-02-2010, 03:35
رمزی که به صورت عکسه و باید وارد کادر بکنم اصلا وجود نداره !!! :41:

joe_satriani
07-02-2010, 23:02
رمزی که به صورت عکسه و باید وارد کادر بکنم اصلا وجود نداره !!! :41:

به جاش ضربدر هم نميذاره؟! كه يعني نتونسته باشه لودش كنه!!

10
08-02-2010, 23:14
به جاش ضربدر هم نميذاره؟! كه يعني نتونسته باشه لودش كنه!!
نه ! اونجایی که باید اون عکسه باشه کاملا سفیده و هیچی نیست ! حالا من چیکار کنم ؟

darvish1900
09-02-2010, 12:16
موفق باشيد.

منبع خبر لطفا ذکر کنید

hp980
09-02-2010, 19:35
موفق باشيد.

مگه بیکاره بشینه اطلاعات من و شما رو بخونه ؟:31:
من خودم از جی میل استفاده میکنم و به نظر من خیلی بهتر از یاهو هست!!!

vorojax
06-03-2010, 15:48
لاخره هر سرويسي كمي و كاستي ها و مشكلات خودش و داره مثلا:‌
موفق باشيد.
نه عزیز بنده خواندن این همه اطلاعات محال است! در زمن هیچ وقت شرکتی مثل گوگل نمیاد خودش رو خراب کنه...

joe_satriani
06-03-2010, 18:13
منبع خبر لطفا ذکر کنید

نه عزیز بنده خواندن این همه اطلاعات محال است! در زمن هیچ وقت شرکتی مثل گوگل نمیاد خودش رو خراب کنه...

نه دوستان. من كه نگفتم مياد همه رو ميخونه. من گفتم كه همه ي اين اطلاعات رو داره از ما!!! و ميدونه!!!
مثلا ميدونه شماره تلفن من و شما چيه!!! خوب مسلما هر كسي در فايلهاي كاربري خودش كه مخصوص جيميل هست ، شماره خودش و اون تو ذخيره ميكنه. دوستان متوجه نميشن بعد يه حرفي ميزنن!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

مگه بیکاره بشینه اطلاعات من و شما رو بخونه ؟:31:
من خودم از جی میل استفاده میکنم و به نظر من خیلی بهتر از یاهو هست!!!

آره. بهتر كه بهتره. اما متاسفانه بعضي از افراد توي اين فروم هستن كه تا حرف و متوجه نميشن و يه چي ميگن، بعد ذهنيت واسه همه ايجاد ميشه كه الان جيميل خيلي بده!!!!
من توي پستهاي قبل هم گفتم، خوبه و قبولش دارم، اما امنيتش اونقدم كه ميگن بالا نيست.
واسلام.

---------- Post added at 06:13 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

اين نقل قول پست خودم هست، متاسفانه دوستان فكر ميكنن كه خودشون بيشتر از همه ميدونن و يه لحظه جو ميگرتشون و يه چي ميگن. شما زياد جدي نگيرين!!!!!!!

موفق باشيد.

SevenART
06-03-2010, 18:14
نمی دونستم gmail بهتر از یاهوئه ... هممم...

joe_satriani
06-03-2010, 18:16
نمی دونستم gmail بهتر از یاهوئه ... هممم...

بله . از ياهو خيلي بهتر و قوي تر هست.سرعتش هم كه محشره. واسه همين فعلا توي ايران دشمن زياد پيدا كرده و هر چند وقت يه بار جلوش ميگيرن و قيلترش ميكنن.

SevenART
06-03-2010, 18:17
نوشته شده توسط joe_satriani [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اولا منبع این حرفتون چیه بعدش هم مگه دیوونس که اطلاعات ما رو بخونه ؟!! تازه اگر چنین چیزی باشه کسی دیگه نمی رفت اکانت بسازه ... درسته؟

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

بله بقیه هم اینا رو گفتن...

sei_pm
06-03-2010, 18:50
جیمیل حرف اول رو میزنه

Dew Drop
06-03-2010, 23:36
[QUOTE=darvish1900;4638938]

مگه جي ميل ip شخص فرستنده رو نشون نمي ده؟ من چندين بار تست كردم ...كه كاملا درست هم بوده.ولي كلا gmail وgtalk رو به yahoo و msn ترجيح ميدم.

joe_satriani
07-03-2010, 21:24
اولا منبع این حرفتون چیه بعدش هم مگه دیوونس که اطلاعات ما رو بخونه ؟!! تازه اگر چنین چیزی باشه کسی دیگه نمی رفت اکانت بسازه ... درسته؟

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

بله بقیه هم اینا رو گفتن...

دوست عزيز، جواب شما و بقيه دوستان ديگه كه همين حرف و زده بودن رو دادم توي پست هاي قبلي تر!!!!!! اگه يكم كامل مباحث رو دنبال كنين بهتره!!!
موفق باشيد.

ahmadpm
06-04-2010, 12:40
فقط جیمیل!

1. سرغت بسار بالاتر
2.تبلیغات کمتر
3. امکان استفاده از اوتلوک که مهمترین دلیل استفاده من از جیمیله!
4. اسپم خیلی کمتر (از دلایل مهم)
5. کلاس کاری بالاتر
6. آزادی بیشتر در انتخاب نام کاربری
موارد 5 و 6 به دلیل کاربر های بسیار زیاده از بچه های دبستانی تا بقیه که اغلب بیش از 2 - 3 آی دیدارند!

ضمنا دوست عزیز اینکه گوگل اطلاعات ما رو داره فرق میکنه با اینکه میخونه. شما اگر واقعا منظورت این بود که اطلاعات رو داره منظورت روبد گفتی و اگر نه که دوستان به پست ارسالی شما جواب دادند، خبر از ذهن شما که ندارند. پس داغ نکن!

بله گوگل نه بیکاره و نه عملا میتونه ایمیل های این همه کاربر رو تک تک بخونه! ولی اگر بخواد میتونه کسی رو کنترل کنه. ضمنامن هیچ جای گوگل شماره تماس و غیره ذخیره نکردم!

mmiladd
06-04-2010, 12:48
به نظر من بستگی به خودم آدم داره که با کدوم راحت تره.. فعلن که یاهو تو ایران حرف اولو میزنه....

ولی جیمل میاد بالا..!!!

ahmadpm
06-04-2010, 13:17
درسته بستگی به خود آدم داره، ولی این آدم هم باید بنا بر دلایلی سرورش رو انتخاب کنه دیگه! بحث هم بر سر همین دلایل و امتیاز هاست!
ضمنا یاهو بیشتر به خاطر مسنجرش اینقدر محبوبه نه برای میلش!

DrXoX
06-04-2010, 14:49
قبلا هم گفتم همه چی غیر از یاهو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin_fixfox
06-04-2010, 15:44
hotmail!

یاهو که افتضاحه فقط برای چت خوبه
gmail اطلاعاتمون رو میدونه! و خب درسته نمیخونه؛ فلی همونطور که استاد جو ساتریانی! گفت؛ اگه یه روز -- بشه ما به فنا میریم

hotmail به این باحالی. فقط یکم سرعتش پایین بود که با ADSL حل شد.

(البته من از همه محصولات و خدمات Microsoft طرفداری میکنم!)

alis63
06-04-2010, 18:46
البته فکر کنم اکثر دوستان اکانت از هموشون دارن(مثل خود من) ولی هرکدوم یه مزیت داره .ولی در کل جی میل عالیه بیشتر به خاطر امنیتش .در ضمن یه سوال . دوستانی که از هات میل استفاده میکنند یه توضیحی در موردش بدن و اینکه چقدر فضا در اختیارت میذاره؟

ha789di
06-04-2010, 20:04
....GMAIL....

ms368
06-04-2010, 20:06
1. یاهو
2. خصوصی

mehdihamed
08-04-2010, 13:56
gmail
هم سریع تر لود میشه هم ساده تره که کار باهاشو راهتتر می کنه

asadgh
10-04-2010, 18:16
چه جوري مي‌تونم کاري کنم تمام ايميلام فوروارد بشه به جيميل:11:

vorojax
16-05-2010, 09:15
چه جوري مي‌تونم کاري کنم تمام ايميلام فوروارد بشه به جيميل

یادمه برای یاهو یه جایی خوندم که این سرویس پولیه...البته قدیما خوندم شاید الان رایگان شده باشه....ولی یه سرچ کنی تو گوگل هستش...

mmiladd
16-05-2010, 09:23
یاهو و جیمیل...

s_paliz
16-05-2010, 11:16
کارای امنیتی با جیمیل و بقیه کارا با یاهو.....

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

منظورم کارای که به امنیت شبکه بالایی نیازه

mohsen_1363
19-05-2010, 18:40
تو بحث ایمیل مهمترین چیز امنیته
که gmail جای بحث نزاشته

mjkb
31-05-2010, 10:20
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فکر می کنم علت اصلی یاهوز بازی خیلی ها همین جمله باشه.
متاسفانه مرجعی برای معرفی کامل و صحیح امکانات Gmail نداریم.:13:

SAH-IE
10-06-2010, 22:31
میل سرور اصلیه من جی میله.
مهمترین دلیل هم برا من اینه که محدودیت کمتری برا انتخاب آی دی دارم.یه ای دی همون اولا ساختم الان 5 ساله ازش استفاده میکنم.ولی تو یاهو هرقدر اسم عجیب و غریب بدین باز میگه این آی دی قبلا اشغال شده.
متاسفانه جی میل هم همنجور شده ولی خدا رو شکر همون میلو من دارم!!!!
من تو پرو فایلم همه مشخصاتمو دادم .نمیدونم چه سو استفاده ای میشه ازش کرد؟؟؟

mmiladd
11-06-2010, 15:35
شکی نیست جی میل... بر خلاف یاهو آپشنش بسیار بهتر و پیشرفته تره...

pcnondaily
21-06-2010, 23:29
زندگی من که با گوگل میگذره.
اما چیزی که استاد ستریانی در مورد محتوی نامه ها می گه، کاملا درسته. همین چند وقت پیش، تحت برنامه اینترنت، قدرت برتر توی بی بی سی، این مسئله کاملا بررسی شد و تایید میشه که گوگل محتوی مطالب شما رو به طور کامل (کاملا کامل) بررسی می کنه. شاهدش هم تبلیغاتیه که به میل باکستون تحت اسپم می فرسته و همینطور تبلیغاتی که گوشه ایمیل ها نشون می ده. البته اگه گوگل هیستوری رو خاموش کنین، کلا این مسئله تا حدود زیادی مرتفع می شه، اما بازم هست. اسپم های جیمیل مربوط به نتایج جستو جوتون هستن.
با این حال بهترین سرویس و کاراترین، راحت ترین سریع ترین، منعطف ترین، کاربر پسند ترین و صد البته ایمن ترین سرویس میل، گوگله و هیچ حرفی توش نیست.
هات میل هم دورو بر 200 تا 300 مگ بیشتر نمیده و به درد ... می خوره! یاهور رو هم که هر بچه ای می تونه -- کنه! خودشم گاه و بی گاه سوتی می ده!
:31:

javady
21-06-2010, 23:48
فقط و فقط جــــــــــــــــــــــــ ــــــــیمیــــــــــــــ ــــــــــــــل

البته با گذاشتن تحریم هایی داره خراب میکنه خودش رو در بین کاربران...

جواد خیابانی
29-06-2010, 17:03
یاهوووووووووووووووووووووو وووووو

mehran5
29-06-2010, 22:37
از دوستان کسی هست راجع به این سرویس ها ی رایج ایمیل بدونه که صاحبان این سرمایه های بزرگ چه کسانی هستندو چه می کنندبا این سرویس ها؟

Theoden
02-07-2010, 20:36
ولی یکی از بزرگترین ایرادات جیمیل توی ایران که اصلا به خود گوگل ربط نداره اینه که هروقت اوضاع مملکت شیر تو شیر میشه،جیمیل هم تعطیل میشه.و دیگری هم اینه که از یاهو و هات میل برای اینترنت دایال آپ سنگین تره.و تقریبا اگه ورژنش رو اچ تی تی پی نکنی،استفاده ازش ممکن نیست.

هشت بهشت
02-07-2010, 21:27
با این وضعیت جیمیل که نمیشه واردش شد از یاهو استفاده میکنم . اما جیمیل امکاناتش بهتره

alidata2010
02-07-2010, 21:31
باور کنید جیمیل یه چیز دیگست تو یا هو میرم نمیتوتم از بین تبلیغاتها اینباکس رو پیداکنم و احساس میکنم خیلی سنگینو گنگه:31:

davy jones
13-07-2010, 20:42
من هم از یاهو استفاده میکردم و هم از جیمیل ولی مدتی پیش به علت اینکه یه دوستی آدرس جیمیل ما رو داد به یه سری از این شرکتهای تبلیغاتی یهو چشممون رو باز کردیم و دیدیم روزی 100 تا 100 تا ایمیل تبلیغاتی میآد. هر کاری هم کردم که دیگه نیاد نشد. حوصله ی اینکه برم تنظیماتش رو بلد بشم و کاری کنم که این ایمیلها یه ضرب بره تو trash هم نداشتم بنابراین قید جیمیل رو زدم و الان چند وقتیه که به یاهو عادت کردم.

mmiladd
14-07-2010, 14:25
Gmail

ولی فعلن یاهو.....

honeyxp
06-08-2010, 21:25
کاملا می بینید که شخصیه و نظر قطعی نمیشه داد. هر کدام مزایای خودشونو دارن. شاید واقعا این که بگیم کدوم بهتره سخت باشه. اما چون من از قبل یاهو رو استفاده می کردم و همه ی دوستامم با این بام در ارتباط هستن با یاهو بیشتر کار دارم ولی جیمیل هم دارم و از اونم راضی هستم.

++morteza
11-08-2010, 14:20
faggat gmail

Guts
12-08-2010, 00:00
جیمیل خیلی امن‌تره یاهو امنیت نداره اگه می‌خواین ایمیلاتون از طرف .... خونده نشه از جیمیل استفاده کنید؛ دلیل اصلی مشکل .... هم با جیمیل همینه که هر دقیقه می‌بندنش.

!Plus
13-08-2010, 18:34
خیلی جالبه...! :13:

یاهو که میگن بزرگترین سرویس دهنده ایمیل ه... کمتر از GMail رأی آورده...! :31:

Mr.Pooya
23-08-2010, 11:01
من که خودم هم از یاهو هم از جیمیل استفاده می کنم ولی بیشتر از یاهو استفاده می کنم.

Amirdb
25-08-2010, 02:19
اخیرا متوجه شدم که msn چه قدر از یاهو بهتره

sydsina
25-08-2010, 08:48
اتفاقا جامعه امریکا و انگلستان یه 10 سالی هست به این موضوع پی برده و همه کاربرانش تقریبا دارن از Hotmail استفاده میکنن
سرویس وسیعتر و کار آمد تری هست و کلاس کارش هم چند LVL از یاهو بالاتر هست