PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شعار عليه فردوسي پور

vahid78
23-01-2010, 17:15
تنها يك روز پس از تشويق عادل فردوسي پور در ورزشگاه آزادي، او صداي انتقاد تماشاگران استقلال تهران را شنيد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فردوسي پور كه روز جمعه در ورزشگاه‌هاي آزادي تهران و يادگار امام تبريز شرايط متفاوتي را تجربه مي‌كرد، روز شنبه در ورزشگاه آزادي با انتقاد هواداران آبي‌پوش پايتخت روبه‌رو شد.
هواداران استقلال با توجه به مسابقه پيام كوتاه هفته گذشته برنامه 90، فردوسي پور را به پرسپوليسي بودن متهم كردند.
روز گذشته در جريان ديدار تراكتورسازي با حريفش نيز تماشاگران تبريزي به انتقاد از مجري و تهيه كننده برنامه 90 پرداخته بودند.
همزمان هواداران پرسپوليس در ورزشگاه آزادي به تشويق عادل فردوسي پور پرداختند.

منبع: ایسنا

MORINIO
23-01-2010, 17:17
بدبخت فردوسی پور !

اگه میدونست چه بلایی قراره سرش بیاد عمرا مسابقه SMS در این مورد نمیذاشت!

vahid78
23-01-2010, 17:20
البته من که خود استقلالیم با نظرسنجیش حال کردم ....

BehzadKiNG
23-01-2010, 20:25
سایت باشگاه استقلال در موضع گیری شدیدی علیه برنامه نود، عادل فردوسی پور را به تقلب در نظر سنجی هفته گذشته متهم کرده است .

به گزارش شبکه ایران،سایت باشگاه استقلال صبح امروز با انتشار مطلبی متفاوت تهیه کننده برنامه " نود" را متهم به تقلب در نظرسنجی این برنامه کرده است تا منتقدان این آیتم برنامه تلویزیونی افزایش یابد.

در مطلب منتشر شده که مسوول روابط عمومی باشگاه استقلال آن را به نگارش درآورده ، آمده است:« نظر سنجی اعمال شده از سوی فردوسی پور نشان می‌دهد تهیه کننده این برنامه کاملا خطی عمل می‌کند به همین دلیل باشگاه استقلال به شدت از این مساله ناراحت است.»

در بخشی از این مطلب آمده است:«عادل فردوسی پور در همه روزهایی که اجرای برنامه 90را بر عهده داشته است عشق و علاقه خود را به رنگ قرمز نشان داده است.البته که دلبستگی به رنگ قرمز که طیف عظیمی از هودارن فوتبال ایران را به خود اختصاص داده بد نیست اما وقتی مجری برنامه‌ای که مدعی‌ای پر بیننده‌ترین برنامه سیما است اگر رنگی عمل کند بازتاب بسیار بدی در جامعه به خصوص قشر جوان خواهد گذاشت.»

آن طور که پیداست سایت باشگاه استقلال هم این نگرانی را احساس کرده و در مطلبی بلند بالا به نقد برنامه نود و محتوای آن پرداخته است.شاید نگاهی دقیق از سوی مسئولان سازمان صدا و سیما به انتقاد باشگاه استقلال که معتقد است عادل فردوسی پور در برنامه هفته گذشته خود حق مطلب را در قبال هوادارن استقلال به جا نیاورده بیشتر آن‌ها را به فکر فرو برده تا فکری اساسی برای آینده این برنامه پر بیننده کنند.متاسفانه این امر بر عادل فردوسی پور مشتبه شده که جز او کسی نمی‌تواند برنامه نود را اجرا کند همین تک صدایی سبب شده او به یگانه مجری این برنامه تبدیل شده است.

نگارنده مطلب انتقادی در سایت باشگاه استقلال به طور غیر مستقیم به لزوم این تغییر نیز اشاراتی داشته که می‌بایست مسئولان سازمان صدا و سیما در آینده به ایجاد تغییرات ساختاری در فرم و محتوای برنامه نود توجه بیشتری کنند.

فردوسی پور در دور جدید برنامه‌اش دیگر آن مجری اعتدال‌گرا و بی‌طرف نیست.او در بسیاری از زمینه‌ها خطی عمل می‌کند.دعوت‌های مکرراو از فراز کمالوند و بی‌توجهی به مربیان تاثیر گذاری همچون داود مهابادی و حتی مرفاوی که در آغاز فصل نتایج خوبی می‌گرفتند علایق فردوسی پور را به برخی مربیان فعال در لیگ نشان می‌دهد.

در این میان بسیاری از تیم‌ها هم قربانی بی‌توجهی فردوسی پور شده‌اند.او که پس از نظر سنجی برنامه در اعلام هوادران تیم‌های پر طرفدار خوشحال و راضی به نظر می‌رسید و خود را برنده این بازی می‌دانست در همه شب‌هایی که برنامه‌اش را روی آنتن برد به تیم‌هایی همچون صبای قم ،فولاد خوزستان ،پاس همدان،مس کرمان و حتی فوتسال که افتخارهای بسیاری را برای ورزش کشورمان به همراه آورده است،نشان داد.

حال اینکه چرا متولیان سازمان صدا و سیما به نخوده عملکرد عادل فردوسی پوردر برنامه بی‌توجه هستند خود جای تعجب دارد.به هر حال امیدواریم مسئولان سازمان عریض و طویل صدا و سیما هر چه زودتر اجرای برنامه نود را به عهده یکی دیگر از مجریان ورزشی سازمان سپرده تا به نوعی عدالت خود را در قبال هودارن فوتبال نشان داده و این برنامه را از حالت تک صدایی خارج کند.

BehzadKiNG
23-01-2010, 20:28
سايت گل ـ‌ بعد از شعارهاي تأسف‌انگيز طرفداران تبريزي و اصفهاني عليه عادل فردوسي‌پور اين بار نوبت استقلالي‌ها بود كه در اعتراض اين گزارشگر محبوب،‌ در ورزشگاه آزادي شعار بدهند كه البته اين شعارها مثل روز گذشته، از حالت محترمانه خارج شده و در لحظاتي، لباس دشنام را به تن كرد.
به عقيده استقلالي‌ها فردوسي‌پور كه در برنامه نود هنگام نظرسنجي درباره محبوب‌ترين تيم ايران كرده بود. گرايشات پرسپوليسي دارد و لابد به همين دليل در پيامك‌ها دست‌كاري كرده تا پرسپوليس بيشترين آرا را به خود اختصاص بدهد.
اين خطي است كه البته ريشه آن به فراز كمالوند سرمربي تراكتور بازمي‌گردد كه در برنامه نود بدون توجه به مصالح، عادل را به قرمز بودن متهم كرد و باعث اتفاقات بعدي شد. فردوسي‌پور كه با برنامه‌اش همواره در دفاع از حقايق كوشيده است و به همين دليل محبوبيتي خارق‌العاده كسب كرده است، در دوران مختلفي از روزهاي كاري در نود مورد اتهام واقع شده است،‌اما اين ماجراي جديد، مسأله كوچكي نيست و علاوه بر باشگاه‌ها، كميته انضباطي نيز براي بررسي آن بايد وارد عمل بشود. اين راهي است بديهي براي ارزش گذاشتن به فضاي سالم در ورزشگاه‌ها و البته پاسداري از آزادي‌اي كه در فوتبال ما اكثراً عليه خود عمل مي‌كند.

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pouya_99999
23-01-2010, 20:34
به فردوسی پور هم رحم نکردند . تنها آدم مثبت در فوتبال ما

pouyacapitan
23-01-2010, 21:09
به فردوسی پور هم رحم نکردند . تنها آدم مثبت در فوتبال ما

ادم خوبیه.....
ولی نظرسنجی اشتباه بود

B U L U T
23-01-2010, 22:20
ادم خوبیه.....
ولی نظرسنجی اشتباه بود
تائید میکنم

mehryazdan
23-01-2010, 22:28
نظر سنجی درست نبود اما تقصیر فردوسی پور نیست مسبب اصلی مخابرات هست

mehryazdan
23-01-2010, 22:33
بابا تقصیر این مخابرات زغالی هست فردوسی پور تقصیری نداره فقط انتقادی که هست اینه که باید میفهمید مخابرات توان کشش این همه پیامک رو نداره در آخر هم کمی زود قضاوت کرد وگفت این واقعیت فوتبال ایرانه در حالی کمه اصلا اینجور نیست

AAKOJ
23-01-2010, 22:34
تقلب نگیم . اما آمار به هر دلیلی واقعی نبود .
عادل ، خودش خوبه اما همان طور که دوستان می گن تقصیر عادل نیست

rozbeh85
23-01-2010, 22:39
نتیجه هرچی میشد باز همین حرف ها زده میشد
فقط جای پرسپولیس با سپاهان، تراکتور یا استفلال عوض میشد
در هر صورتی 3 تبم ناراضی بودند و نتیجه رو غیر واقعی میگفتند

بی باک بی بال
23-01-2010, 23:19
من به عنوان یه استقلال نظر سنجی قبول دارم پیروز بیشتر از استقلال طرفدار دار اما استقلال قویتر هست
شما الکی زور نزنین تراکتور هم همین قدر طرفدار بیشتر نداره
اخه چرا باید مردم طرفدار تیمی باشند که نه بازیکن مشهور داره نه در کورس قهرمانی هست
نه بازیهای خیلی با کیفیت داره :46:

satttanism
23-01-2010, 23:27
دوستان لطفا بحث و کل کل راه نندازین
با این بحث و کل کل ها نه نظر سنجی عوض میشه و نه علاقه کسی به تیمی کم میشه بلکه فقط تاپیک قفل میشه و چند نفر اخطار میگیرن
بالاخره هرکسی افکاری داره که ممکن درست باشه و یا نا درست ولی برای خودش ارزش داره
پس لطفا رعایت کنید

پ.ن:
در مورد برخی از دوستان هم که میگن تاپیک های تراکتورسازی قفل میشه یا فقط پست های هواداران سرخآبی ها پاک میشه باید بگم که من طرف دار هیچ یک از این تیمها نیستم پس جانب داری برای کسی هم نمیکنم و فقط درصدد جلوگیری از بحث و جنجال و کل کل هستم

sasan816
23-01-2010, 23:35
فردوسي پور با اين کاراش داره براي خودش دشمن تراشي ميکنه بابا ولش کن پيامک جنجالي رو

shahab47
23-01-2010, 23:46
من به عنوان یه استقلال نظر سنجی قبول دارم پیروز بیشتر از استقلال طرفدار دار اما استقلال قویتر هست
شما الکی زور نزنین تراکتور هم همین قدر طرفدار بیشتر نداره
اخه چرا باید مردم طرفدار تیمی باشند که نه بازیکن مشهور داره نه در کورس قهرمانی هست
نه بازیهای خیلی با کیفیت داره :46:

منم مثل شما یه استقلالی ام حرفتونم قبول دارم پیروزی پر طرفدارترین تین آسیا است اینو دیگه afc گفته با میانگین 75000 تماشاگر در هر بازی حالا می خواد تو جام ملتها مقام بیاره می خواد نیاره

با احترام به تمام تراکتوری های عزیز و اینم بگم که واقعا خوشحالم یه همچین تیم پر طرفداری اومد لیگ برتر ولی یه سری از این بلندپروازی ها که میگین دومین تیم پرطرفدار دنیاییم یه مقدار زیادی افراطگرایانه است والحق هم مربی جو گیری دارید. بیچاره عادل

mahpesar
24-01-2010, 01:37
کلا هر جامعه ای سرنوشتتش رو خودش تعیین میکنه

به بعضی از مردم حاضرند زیربار هر نوع بی قانونی برند ....

کسی هم اگه بخواد انتقادی بکنه از وضع موجود یک

سری هستند که بخاطر یکسری منافع شخصی پوچ

کم اهمیت با انتقاد سازنده برای منافع جامعه برخورد

می کنند ...امیدوارم یک روز کشور ما مثل مردم پیشرفته

دنیا به سمت تمدن پیش بره و کمی آزادی بیان جابیفته

iman_s
24-01-2010, 01:42
اين سايت باشگاه هم بعضي وقتها ميره تو باقاليها.

Rastin.
24-01-2010, 01:46
ببینید همین چند روز پیش توی تاپیکی که قفل شد انواع تهمتها رو به عادل زدن...اما حالا که می بینن اکثر فوتبال دوستان بهش اعتماد دارن و با زیر سوال بردنش خودشون رو خراب میکنن میگن مخابرات...هدف همونه!!
چون نتیجه بنفع ما نبوده تقلب شده...در حالیکه طرفدارن منطقی استقلال همین نظرسنجی رو قیول دارن!

متاسفانه بعضی دوستان تراکتوری نگاه قومی(از نوع کاملا افراطی و غیرمنطقی) به نظرسنجی انجام شده دارن و همین اشتباهشون باعث شده زیر بار نرن! با این نوع تعصب بحث کردن بی فایدست.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن اگه تاپیکهای طرفدارن حذف نمیشد مدیران مجبور نبودن هر روز چند تاپیک(اکثرا تکراری و تراکتوری! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) رو برای جلوگیری از کل کل قفل کنن..

Guts
24-01-2010, 02:01
به نظر من نظرسنجی واقعاً احمقانه و بدون تفکر بود.

sia-saketi
24-01-2010, 03:52
بهترین و پاک ترین نظرسنجی زندگی توی این دنیا رو توی برنامه ی نود دیدم...

rahnemoun
24-01-2010, 10:03
من فکر کنم مشکل برگرده به خود واعظ آشتياني که با فردوسي پور مشکل پيدا کرده.
اين باشگاه هاي فرهنگي!!!!!!!!!!!، ورزشي هم ديگه گ...دش رو درآوردن با اين بچه بازي هاشون...
يعني واقعا باشگاه هاي استقلال و تراکتورسازي فکر مي کنند که بيشتر از پرسپوليس طرفدار دارند؟

iman_abi
24-01-2010, 12:28
من به عنوان يه استقلالي مطمئنم كه طرفداراي پرسپوليس از استقلال بيشتره! از 10 نفر بپرسي 6 نفر ميگن پرسپوليس! مابقي ميگن استقلال!!!
سايت باشگاهم توهم زياد ميزنه شما به خودتون نگيريد...

bbkagp
24-01-2010, 12:30
تقلب نگیم . اما آمار به هر دلیلی واقعی نبود .
عادل ، خودش خوبه اما همان طور که دوستان می گن تقصیر عادل نیست
تقصیر عادل نی؟ چرا بلافاصله شروع به مسخره کردن فراز کمالوند و تراختور کرد؟؟؟

BehzadKiNG
24-01-2010, 13:35
تقصیر عادل نی؟ چرا بلافاصله شروع به مسخره کردن فراز کمالوند و تراختور کرد؟؟؟
فردوسی پور کی تراکتور رو مسخره کرده ؟ فقط تلفن کمالوند رو قطع کرد که اونم حقش بود و من به طور قاطع از فرودسی پور حمایت میکنم :) !
اصلا" همش تقصیره کماوند کاش آخر فصل از تراکتور بره !

bbkagp
24-01-2010, 13:41
فردوسی پور کی تراکتور رو مسخره کرده ؟ فقط تلفن کمالوند رو قطع کرد که اونم حقش بود و من به طور قاطع از فرودسی پور حمایت میکنم :) !
اصلا" همش تقصیره کماوند کاش آخر فصل از تراکتور بره !
پوزخند و ... همش یه نقشه بود برا تحقیر تراختور که تراختوریها خوب جمعه جوابشو دادند...

BehzadKiNG
24-01-2010, 15:14
پوزخند و ... همش یه نقشه بود برا تحقیر تراختور که تراختوریها خوب جمعه جوابشو دادند...
از این پوزخند ها تا جاییکه من یادمه فردوسی واسه همه زده ؟
و دیگه ؟ به غیر از پوزخند که اون هم برای سختان کمالوند بود ، دیگه چیکار کرد ؟

اصلا" همه ی تقصیرها سر فردوسی پور هست که به یه آدمی مثل کمالوند هر هفته فرصت صحبت می دهد !

AAKOJ
24-01-2010, 19:52
تراكتورسازي و يك ركورد جديد

سایت گل- هواداران تراکتورسازی بعد از اینکه با حضورشان در ورزشگاه توانستند در تاریخ لیگ برتر رکورددار شوند در حال ثبت رکورد دیگری به نام خودشان هستند. سامانه پیام کوتاه باشگاه تراکتورسازی برای پذیرش کد هواداری راه افتاده است و تا امروز که تنها چند روز از افتتاح آن می گذرد و تنها این کد از طریق شبکه همراه اول مورد پذیرش قرار می گیرد تعداد هواداران تراکتورسازی به عدد 280 هزار رسیده است. با توجه به اینکه از فردا ایرانسل هم به این شبکه اضافه خواهد شد پیش بینی می شود که تا پایان هفته این تعداد به یک میلیون نفر برسد. تراکتورسازی اولین باشگاهی است که اقدام به ثبت هوادارانش و دادن کد به آنها می کند و به نظر می رسد که هواداران تبریزی در آستانه ثبت یک رکورد دیگر قرار دارند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hessi19
24-01-2010, 20:25
من به عنوان یه طرفدار شاهین این نظرسنجی رو قبول ندارم :31:
ولی جدا از این حرفها عادل کارش حرف نداره ... :46:

ali_ranger22
24-01-2010, 20:50
دیگه واقعیتتو همه می دونن که پرسپولیس بیشترین طرفدارو داره
بعدشم اینکه قبلا هم بین پرسپولیس و استقلال نظر سنجی گذاشته بودن که بازم به نفع پرسپولیس تموم شده بود

SAMAN-JEEZY
24-01-2010, 23:02
میگم شما چجوری حساب کردی 60 درصد ایران ترکه؟یعنی حدود 45 میلیون ترک در ایران وجود داره؟ بعد اینا دقیقا کجا هستن؟

armiin
26-01-2010, 12:06
به نظر من كه اولا اين نظر سنجي مشكلي نداشت جز اون مشكلات فني كه ديشب عادل قشنگ توضيح داد. دوما اگه عادل كسي يا چيزي رو مسخره كرده باشه حرفهاي كمالونده :"توي سيستان و . . .تراكتور كلي طرفدار داره"(خداييش مسخره كردن هم داره) ضمن اين كه ايشون خودش در جريان انتقال به بندرعباس بيشترين تمسخر رو حواله تراكتورسازي و تبريز و آذربايجان و كلا اهالي فوتبال كرد. ثالثا به نظر من كه يه پرسپوليسي هستم طرفداراي پرسپوليس بيشتر از استقلال و استقلال هم با فاصله زياد بسيار بيشتر از تراكتوره. ورزشگاه رفتن كه دليل نمي شه. ولي اين نظر سنجي تازه اگر هم همه SMS ها بدون مشكل رفته باشه هيچ ربطي به تعداد طرفدارها نداره چون ممكنه يكي با 10 خط فرستاده باشه و كس ديگه . . . . ضمنا عادل تا حالا اصلا لو نداده كه طرفدار كدوم تيمه چون حال همه وصله هاي ناجور فوتبال و ورزش رو مي گيره. حتي اگه بخاطر درآمد بيشتر باشه.
دمت گرم عادل

Mahdi.p30
26-01-2010, 12:24
دیشب از همه جالبتر اون شخصی بود که ادای آدمای متفکرو توی هواداران تراکتور در می آورد ، می گفت هر شماره ای مثل 200090 ، میتونه حداکثر 3600 مسیج در دقیقه بگیره ، یعنی توی 3 ساعت حداکثر 648000 تا!!!
یکی دیگه میگفت چون 80 هزار نفر توی ورزشگاه هستن ، پس 80 درصد به تتراختور رای دادن:31:
چیزی که مشخصه تعصب بیجای طرفداران تراکتوره که احتمالا استدلالای منطقی دیشب عادل رو هم قبول ندارن!!

bbkagp
26-01-2010, 12:31
دیشب از همه جالبتر اون شخصی بود که ادای آدمای متفکرو توی هواداران تراکتور در می آورد ، می گفت هر شماره ای مثل 200090 ، میتونه حداکثر 3600 مسیج در دقیقه بگیره ، یعنی توی 3 ساعت حداکثر 648000 تا!!!
یکی دیگه میگفت چون 80 هزار نفر توی ورزشگاه هستن ، پس 80 درصد به تتراختور رای دادن:31:
چیزی که مشخصه تعصب بیجای طرفداران تراکتوره که احتمالا استدلالای منطقی دیشب عادل رو هم قبول ندارن!!
اون مصاحبه ها همش گلچین میشه... و مصاحبه های مسخره پخش میشه... همه شماها فا...

mehrzad3344
26-01-2010, 12:48
خدايشش جسارت نشه كلي خنديدم تبريزي ها ميگفتن 80 هزار تا تماشاگر اومد بعد تو نظر سنجي زده 11 درصد اينجا 80 هزار تاس بايد اونجا هم 80 درصد باشه

Mahdi.p30
26-01-2010, 12:49
اون مصاحبه ها همش گلچین میشه... و مصاحبه های مسخره پخش میشه... همه شماها فا...
یعنی می گی اونی هم که میگفت 50 درصد تراکتور طرفدار داره ، اونم گلچین شدست؟؟
اینو که دیگه جای جای ورزشگاه نوشته بود!
اتفاقا افراد منطقی هم بینشون وجود داشت
همین فردوسی پور فارس ، دیشب این همه وقت برنامشو برای توجیه و پاسخگویی به شما گذاشت (که البته به نظر من تلف کرد ، چون فایده ای نداره!) ، میتونست خیلی راحت از کنارش بگذره!!
همون سلطان علی دایی که توی امضاته ، دیشب چی گفت؟