PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیوان حافظ از نوع تاچ !

momeks
23-01-2010, 12:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بالاخره پس از ماه ها کار بر روی پروژه حافظ ، سرانجام به پایان رسید و در App Store عرضه شد . این برنامه شامل قسمت های فال و 495 غزل از غزلیات حافظ می باشد .
اولین نسخه از برنامه طبیعتا خیلی کاستی ها از قبیل امکان سرچ داره که بعد از هر آپدیت یه سری امکانات به برنامه اضافه می شه . یکی از خصوصیات بارز این برنامه طراحی InterFace هست که فضای کاملا سنتی و ایرانی رو برای کاربر عرضه کرده که از نسخه های خارجی دیگر متمایز کرده .
جهت گرفتن فال ابتدا پس از نیت کردن آیفون خود را تکان دهید ، برنامه به صورت رندوم یکی از غزل ها رو برای شما انتخاب میکنه . (متاسفانه من تفسیر غزل ها رو نداشتم که در قسمت فال قرار بدم ) .

تصاویری از محیط برنامه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قیمت این برنامه 0.99 $ (یک هزار تومان) و روی فرم ور 3.1 به بالا قابل نصب است .

نحوه خرید :

دوستانی که در ایران زندگی می کنند و قصد خرید این برنامه رو دارن باید iTunes Account USA داشته باشند ، پس واریز پول به حساب و دریافت Reedem کد میتونن از برنامه استفاده کنند . جهت خرید برنامه و دریافت شماره حساب لطفا فقط با ایمیل زیر مکاتبه کنید :

امیدوارم این برنامه با استقبال زیادی رو به رو بشه ، منتظر شنیدن نظرات و پیشنهاد هاتون جهت بهتر شدن برنامه هستم ممنون .

payamf1
23-01-2010, 20:40
سلام آقا momeks میبینم که شما هم اینجا حضور دارین...
خوش اومدی...
در ضمن به تمام کاربران پیش بینی میکنم حتما این برنامه رو یا از اپل دانلود کنید یا حتما بخرید خیلی برنامه خوب و کاربردیه...

momeks
24-01-2010, 15:43
آپدیت بعدی به زودی عرضه میشه . این امکان وجود داره که بتونید مصراع اول غزل ها رو در فهرست مشاهده کنید :

دوستانی که برنامه رو خریداری کردن به طور مجانی می تونن آپدیت کنن

NINTENDO_DS
03-04-2010, 14:49
توی موبایلستان استقبالمون ازتون بهتر بود تا اینجا
امیدوارم برنامه های بیشتری درست کنین

majid123a
05-04-2010, 12:46
آقای Momeks واقعا با برنامه های که مینویسین باعث خوشحالی همه ایرانی ها میشین

من گرفتم برنامه رو واقعا عالیه

payamf1
28-04-2010, 12:17
برنامه خوبیه
ولی فقط روی فریمور 3.1 به بالا کار میکنه

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:16 PM ----------

برنامه خوبیه
ولی فقط روی فریمور 3.1 به بالا کار میکنه