PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سپاسي از جهنم گريخت!

elyartab
22-01-2010, 17:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اختصاصي TractorFC.com-ديدار دو تيم تراكتور سازي تبريز و فجر سپاسي شيراز از ساعت 14:45 دقيقه امروز جمعه 2 بهمن 88 در ورزشگاه يادگار امام تبريز و در مقابل بيش از يكصد هزار هوادار تراكتور كه از شهرهاي مختلف خود را به ورزشگاه رسانده بودند آغاز شد.

اختصاصي TractorFC.com-در اين ديدار كه به قضاوت آقاي هدايت ممبيني برگزار شد، تيم تراكتور با تركيب مهدي ثابتي، الو ترائوره، محمد نصرتي، مجتبي ترشيز، مهدي كياني، مهرداد پولادي، مصطفي اكرامي، عليرضا جليلي، محمد ابراهيمي، فرهاد خيرخواه(جاسم كرار)، مسعود ابراهيم زاده(اميني فر) مقابل تيم فجر سپاسي قرار گرفت.
تيم فجر با توجه به چند باخت متوالي براي گرفتن حداقل امتياز پاي به ميدان نهاده بود و تيم تراكتور با حمايت هواداران پرشور و پرتعداد خود براي كسب هر سه امتياز بازي تلاش ميكرد. از ابتداي بازي، با بازي بسته و تدافعي تيم شيرازي، حمله هاي پرتعداد مهاجمان تراكتور سازي به ثمر ننشست و در پايان، دو تيم به نتيجه مساوي صفر بر صفر رضايت دادند تا با كسب اين نتيجه تيم تراكتور در رده ششم باقي بماند.
حواشي بازي:
- امير محبي و عليرضا مير شفيعيان به دليل مصدوميت در اين بازي حضور نداشتند.
- امروز از ابتداي بازي تماشاگران، به نظرسنجي برنامه نود اعتراض كردند و با شعارهاي خود، عادل فردوسي پور را مورد خطاب قرار دادند.
- امروز بيش از 100 هزار نفر از هواداران تراكتور در ورزشگاه حضور پيدا كردند و تعداد بسيار زيادي پشت درهاي بسته ورزشگاه و از گوه هاي اطراف، تيم خود را مورد تشويق قرار دادند.
- قبل از شروع بازي، تعداد زيادي كبوتر كه هواداران به فراخوان باشگاه و كلوب هواداران تراكتور سازي تبريز همراه خود به استاديوم آورده بودند را به ياد كبوتر قرمز رنگي كه در بازي مقابل استقلال توسط هواداران اين تيم كشته شده بود، آزاد كردند.
- در پايان بازي هواداران تيم خود را تشويق كردند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

elyartab
22-01-2010, 17:58

nw_nk
22-01-2010, 18:00
اخبار کانون های هواداران و سایت های اختصاصی اغلب یکطرفه است و فرقی با اظهار نظرهای تند بعضی کاربران نداره. لطفا رعایت کنید. قبلا هم تذکر داده شده.

تراکتور صفر - مقاومت صفر؛ تساوی 100 هزار نفری

هجوم 100 هزار هوادار تراکتور به ورزشگاه هم مقاومت شاگردان مهابادی را نشکست و او توانست با یک امتیاز بسیار با ارزش تبریز را ترک کند. تراکتور می توانست در صورت برد تا پله چهارم بالا بیاید و حالا با 34 امتیاز منتظر نتیجه بازی استیل و استقلال است.

ورزشگاه یادگار امام، تماشاچی: 100 هزار نفر
داور: هدایت ممبینی

تراکتور: مهدی ثابتی، محمد نصرتی، مجتبی ترشیز، الو ترائوره، مهدی کیانی، مصطفی اکرامی، مسعود ابراهیم زاده (65- امیر امینی فر)، مهرداد پولادی، فرهاد خیرخواه (85- جاسم کرار)، محمد حسن ابراهیمی، علیرضا جلیلی
سرمربی: فراز کمالوند

مقاومت: ناصر سالاری، محمدایران پوریان، امین متوسل زاده (86- سید ایمان موسوی)، شهرام گودرزی (80- بهنام افشه)، سیامک کوهنورد، مهرداد کریمیان، محسن نیسانی، میرهانی هاشمی، مصطفی صبری، محمدصادق کرمی و علی ممبینی
سرمربی: داود مهابادی

بهترین بازیکن: مهرداد کریمیان (مقاومت): او توانست به خوبی میانه میدان را در اختیار بگیرد و با بازیسازی خوبش بارها همبازیانش را صاحب موقعیت کرد.

اتفاق ویژه: هواداران تراکتورسازی تعدادی از کبوتران را آزاد کردند و با شعار می کشم می کشم آن که کبوترم را کشت حرکت هواداران استقلال را مورد انتقاد قرار دادند. فردوسی پور هم از افرادی بود که در ورزشگاه تبریز علیه او شعار داده شد.

2010/1/22

elyartab
22-01-2010, 18:05
اخبار کانون های هواداران و سایت های اختصاصی اغلب یکطرفه است و فرقی با اظهار نظرهای تند بعضی کاربران نداره. لطفا رعایت کنید. قبلا هم تذکر داده شده.

اكي. مرسي

منظور اينه كه چون سايت هاي هواداران خبرها رو زود منتشر ميكنن، اونا رو اينجا مياريم. والا من متنشونو كنترل ميكنم.
اما به جون خودم پست اول با پست شما فرقي نميكنه ! :10:
قربانت

BehzadKiNG
22-01-2010, 18:46
واكنش تماشاگران تبريزي به نظرسنجي برنامه 90؛
تبريزي‌ها ركورد حضور تماشاگر را شكستند
خبرگزاري فارس: با حضور 110 هزار تماشاگر براي تماشاي ديدار دو تيم تراكتورسازي تبريز و فجر سپاسي شيراز ركورد حضور تماشاگران در ليگ امسال شكسته شد.
به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، از ساعت‌ها قبل از بازي ورزشگاه 70 هزار نفري يادگار امام تبريز با حضور انبوه تماشاگران پر شده و مسئولان امر و مجريان صدا و سيما چندين بار از طريق صدا و سيماي خواسته‌اند كه ديگر به ورزشگاه نيايند، در عين حال آمارهاي فروش بليت در اين ورزشگاه حاكي از حضور 110 هزار تماشاگر در داخل ورزشگاه است.
به دنبال برگزاري مسابقه پيامك از برنامه 90 اين هفته در مورد پرطرفدارترين تيم حاضر در ليگ كه مورد اعتراض سرمربي تراكتورسازي و علاقه‌مندان اين تيم در مناطق آذري‌نشين شد مبني بر اينكه پيامك‌هاي آنان دريافت نشده و ثبت نشده است، امروز تماشاگران تبريز با حضور يكپارچه در ورزشگاه يادگار امام راحل با حضور خود به عادل فردوسي‌پور مجري اين برنامه اعلام كردند كه كدام تيم تراكتورسازي تبريز واقعاً پرطرفدار است.
ديدار دو تيم تراكتورسازي و فجر سپاسي شيراز از ساعت 14:45 دقيقه در ورزشگاه يادگار امام آغاز شده و بازي بدون گل در حال انجام است.
ديدار رفت اين دو تيم در هفته هفتم در شيراز با نتيجه مساوي دو بر دو خاتمه پذيرفته بود.
تيم فوتبال تراكتور سازي تبريز هم اكنون با 33 امتياز از 23 بازي در رده ششم و مقاوت سپاسي شيراز با 31 امتياز از 22 بازي در رده نهم جدول رده بندي ليگ برتر جاي دارند.

فارس

pouyacapitan
22-01-2010, 18:53
پرسپولیس 51 درصدی چند تا تماشاچی داشت؟؟!

pouyacapitan
22-01-2010, 18:57
حاشيه ديدار تراكتورسازي و مقاومت/ اعتراض به برنامه 90 و پرواز 500 كبوتر قرمز
خبرگزاري فارس: در جريان ديدار تيم‌هاي تراكتورسازي و مقاومت سپاسي شيراز، تماشاگران تبريزي به عملكرد عادل فردوسي‌پور اعتراض كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم‌هاي تراكتور سازي تبريز و مقاومت سپاسي شيراز از ساعت 14:45 به ميزباني تراكتوري‌ها آغاز شد.

* در اين ديدار حدود 105 هزار تماشاگر تبريزي در ورزشگاه حاضر بودند تا جواب قاطعي به مسابقه پيامك برنامه تلويزيوني 90 داده باشند.

* برخي از هواداران تبريزي با در دست داشتن پلاكاردهايي با متن "پيامك من نرفت! " اعتراض خود را به عادل فردوسي‌پور و برنامه 90 اعلام كردند.

* آدمكي بادي به رنگ قرمز در كنار اسكوربورد ورزشگاه يادگار امام توسط هوادران تبريزي نصب شده بود.

* پيش از آغاز بازي 500 كبوتر و بادكنك قرمز رنگ در آسمان ورزشگاه به پرواز درآمد؛ همچنين 50 هوادار تبريزي با ورود به زمين بازي به طرف فراز كمالوند رفتند و با در آغوش گرفتن وي از كمالوند تشكر كردند. در ديدار قبلي تراكتورسازي برابر استقلال تهران، هواداران تهراني يك كبوتر قرمز تراكتورسازي را كشتند و امروز تبريزي‌ها به نشانه اعتراض به رفتار تماشاگران استقلال كه در ورزشگاه آزادي انجام دادند، بيش از 500 كبوتر قرمز رنگ را به آسمان رها كردند.

* تمام خيابان‌ها و اتوبان‌هاي منتهي به ورزشگاه مملو از تماشاگر بود و برخي از هواداران با نشستن روي اسكوربورد و دكل‌هاي برق بازي تيم محبوبشان را از نزديك تماشا كردند. حتي جايگاه خبرنگاران هم توسط تماشاگران تبريزي پر شده تا خبرنگاران در امر اطلاع رساني كمي با مشكل مواجه شوند.

* صندلي‌هاي طبقه اول ورزشگاه يادگار امام نصب شده است.

ديدار تيم‌هاي تراكتورسازي و مقاومت سپاسي در هفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتبال در ورزشگاه يادگار امام تبريز در حضور بيش از 105 هزار هوادار با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.
انتهاي پيام/

BehzadKiNG
22-01-2010, 20:26
علیرغم بازی خوب: تراکتورسازی مقابل مقاومت سپاسی شیراز متوقف شد

رکورد تعداد تماشاگر حاضر در ورزشگاه در یک بازی فوتبال در تاریخ لیگ برتر ایران، در تبریز شکسته شد.

تیم تراکتورسازی که با هواداران پرشور خود به پدیده امسال لیگ برتر فوتبال ایران تبدیل شده است در حضور بیش از یکصد هزار نفر تماشاگر مشتاق به نتیجه تساوی بدون گل رضایت داد.

بازی تیم تراکتورسازی آذربایجان با فجر مقاومت سپاسی در حالی انجام شد که طرفداران تیم تراکتورسازی برای نشان دادن محبوبیت تیم خود هجوم بی سابقه ای به ورزشگاه یادگار امام داشتند.

بنا به گزارش ها از تبریز، بیش از ۲۰۰ هزار نفر از طرفداران تراکتورسازی آذربایجان به ورزشگاه آمدند و با توجه به ظرفیت ۸۰ هزار نفری ورزشگاه یادگار امام، بسیاری از مشتاقان فوتبال آذربایجان مجبور شدند پشت درهای بسته بمانند.

با این وجود خبرگزاری نیمه رسمی فارس از حضور ۱۰۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه خبر داد.

به این ترتیب رکورد تعداد تماشاگر حاضر در ورزشگاه در تاریخ لیگ برتر ایران، در تبریز شکسته شد.

به گزارش رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه به نقل از خبرگزاری فارس، برخی از هواداران تراکتورسازی تبریز با در دست داشتن پلاکاردهایی با متن "پیامک من نرفت!" به عادل فردوسی پور و برنامه نود اعتراض کرده اند.

در این بازی، تماشاگران تمام خیابانها و اتوبانهای منتهی به ورزشگاه را پر کردند و بسیاری از هواداران تراکتورسازی با نشستن روی اسکوربورد و دکلهای برق، بازی تیم مورد علاقه خود را تعقیب کردند. در این بازی هاشمی و ممبینی از مقاومت سپاسی در دقایق 16 و 26 با کارت زرد از سوی داور جریمه شدند.

تراکتورسازی هم اکنون با ۳۴ امتیاز از ۲۴ بازی در جایگاه پنجم جدول رده بندی جای گرفته است و در هفته بیست و پنجم در ساعت ۱۵:۱۵ روز پنج شنبه ۸ بهمن در اهواز به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.

در سایر بازیها، تیم پرسپولیس با یک گل از سد راه آهن شهرری گذشت، ابومسلم مشهد 2 بر یک پیکان قزوین را پشت سر گذاشت، پاس همدان 2 بر 1 صبای قم را شکست داد، مس کرمان با یک گل از سد شاهین بوشهر گذشت، ذوب آهن شکست دو بر یک را بر استقلال اهواز تحمیل کرد، فولاد خوزستان دو بر صفر در مقابل سایپای کرج پیروز شد و سپاهان دو بر صفر از سد ملوان انزلی گذشت تا صدرنشینی خود را تثبیت کند.

در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیست و چهارم، تیم سپاهان اصفهان با ۴۸ امتیاز از ۲۳ بازی در صدر جدول قرار گرفته است.

تیم های ذوب آهن اصفهان، پرسپولیس، استیل آذین و استقلال نیز به ترتیب با ۴۵، ۳۷، ۳۶ و ۳۴ امتیاز در رده های دوم تا پنجم جای دارند و تیمهای فولاد خوزستان، راه آهن شهر ری و ابومسلم مشهد با ۲۴، ۲۳ و ۱۸ امتیاز در رده های ۱۶، ۱۷ و آخر جدول رده بندی حضور دارند.

منبع : trtpersian.com

BehzadKiNG
22-01-2010, 21:04

befermatooo
23-01-2010, 01:28
حالا نتیجه مسابقه Sms چی بود ؟

کدوم تیم پر طرفدار بود و چند درصد ؟

C0OPeR
23-01-2010, 01:51
آقا اصلا 7 میلیارد جمعیت جهان + موجودات کشف نشده سیارات دیگه همه طرفدار تراکتور ! خوبه ؟
شما خود فوتبال رو ول کردین چسبیدین به حاشیه همش هم از روی تعصب بی مورد هستش !
اگه از روی تعصب نبود واسه این فوتبال یا این کیفیت و سطح پایینش 4 نفر هم نمیرفتن ورزشگاه . همین اتفاقی که برای پرسپولیس و استقلال افتاده و بخاطر همین کسی نمیره ورزشگاه باز بیا بگو چرا تو بازی استقلال تعداد طرفدارای ما بیشتر بود و خودتو یه جوری توجیه کن .

موفق باشید .

BehzadKiNG
23-01-2010, 14:06
آقا اصلا 7 میلیارد جمعیت جهان + موجودات کشف نشده سیارات دیگه همه طرفدار تراکتور ! خوبه ؟
اگه از روی تعصب نبود واسه این فوتبال یا این کیفیت و سطح پایینش 4 نفر هم نمیرفتن ورزشگاه . همین اتفاقی که برای پرسپولیس و استقلال افتاده و بخاطر همین کسی نمیره ورزشگاه باز بیا بگو چرا تو بازی استقلال تعداد طرفدارای ما بیشتر بود و خودتو یه جوری توجیه کن .

موفق باشید .
الان تو این تاپیک همچنین بحثی مطرح شد ؟؟؟

فقط اخبار و تصاویری از بازی دیروز گذاشته شده ، والسلام !

Amin
23-01-2010, 14:37

موفق باشید .

nice برادر
پست خوبی بود

:33::12:

ferdfe
23-01-2010, 14:44

موفق باشید .

تایید میشود 110 % :10::40:

befermatooo
23-01-2010, 14:50
بحث خوبی بود

اما کسی به سوال من پاسخی نداد :

نتیجه Sms برنامه 90 چی شد ؟

پرطرفدارترین تیم کدوم بود ؟ و چند درصد

MORINIO
23-01-2010, 14:56
پرسپولیس 51 درصد
استقلال 33 درصد( یا 34 )
تراکتور 11 درصد
سپاهان 3 درصد
بقیشم یادم نیس : دی

MoJtaBa.R
23-01-2010, 14:58
میخواستم تاپیک بزنم دیدم اشاره شده به این بازی : امیدوارم عکس عادل رو که اون تعداد بی فرهنگ توی ورزشگاه قرار داده بودن رو دیده باشین

وقتی حرمت عادل شکسته شد

خبرگزاری فوتبال ایران- هرچند حضور صدهزار نفری تماشاگران تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام اتفاق ساده‌ای نیست اما این موضوع تحت تاثیر حرکات ناپسند عده‌ای از تماشاگران این تیم علیه عادل فردوسی‌پور تهیه‌کننده و مجری برنامه 90 قرار گرفت.
پس از برنامه هفته گذشته 90، طرفداران تراکتورسازی ناراحت از اینکه تیم‌شان به عنوان پرطرفدارترین تیم ایران انتخاب نشده است، برنامه‌های زیادی برای دیدار خانگی مقابل مقاومت سپاسی داشتند. آنها از طریق اطلاع‌رسانی‌های مختلف قصد داشتند ثابت کنند که پرطرفدارترین تیم ایران هستند و حتی برای اثبات ادعاهای خود دست به حرکات ناپسند هم زدند.این در حالی است فردوسی‌پور در برنامه هفته گذشته 90 با صراحت اعلام کرد که تراکتورسازی پرشورترین و پرتماشاگرترین تیم لیگ برتر است اما آنها به هیچ عنوان پرطرفدارترین تیم ایران نیستند و این یک موضوع ثابت‌شده است.
شاید تراکتور در تبریز و سایر شهرهای ترک‌زبان طرفداران زیادی داشته باشد که حتی در بین آنها استقلال و پرسپولیس تیم‌های منفوری باشند ولی به هیچ عنوان نمی‌توان قبول کرد که تراکتور پرطرفدارترین تیم ایران است. در شهرها و روستاهای مختلف ایران اکثر آنهایی که فوتبال را دنبال می‌کند یا پرسپولیسی هستند یا استقلالی ولی شمار زیادی از طرفداران تراکتور چنین موضوعی را قبول ندارند و تعصب آنها در حدی است که نظرسنجی برنامه 90 را مثل سرمربی تیم‌شان زیر سئوال می‌برند و معتقدند که فردوسی‌پور نظرسنجی را تغییر داده است.
این نظرسنجی هیچ فرقی با نظرسنجی برنامه 90 در هفته‌های آغازین لیگ برتر ندارد،زمانی که هواداران تراکتورسازی به عنوان پرشورترین هواداران لیگ برتر انتخاب شدند.حالا این سوال که مطمئنا از سوی تراکتوری‌ها برای همیشه بی‌جواب خواهد ماند پیش می‌آید که چطور آن زمان و هنگام ارسال پیامک‌ها هیچ مشکلی وجود نداشت ولی در آخرین نظرسنجی که تراکتورسازی پرطرفدارترین تیم ایران نشد، به عقیده آنها ارسال پیامک‌ها به یکباره دچار مشکل شد که این به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
عادل حتی در ابتدای آن برنامه اعلام کرد که به دلیل جذابیت و ویژگی این نظرسنجی و شرکت بسیاری از علاقه‌مندان فوتبال، احتمال دارد که در ارسال پیامک‌ها مشکلاتی به وجود بیاید ولی تراکتوری‌ها این موضوع را بهانه کردند تا بگویند که نظرسنجی برنامه 90 واقعیت نداشته است. طرفداران تراکتور روز جمعه با شعارهای ناپسند مختلف خود و کشیدن کاریکاتور به عادل فردوسی‌پور و برنامه 90 بی‌احترامی کردند، موضوعی که به هیچ عنوان قابل تایید نیست.

MoJtaBa.R
23-01-2010, 15:00
حال بخوانید در مورد جناب سر رو

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال از محروميت سرمربيان دو تيم تراكتورسازي و ماشين سازي تبريز خبر داد.فراز كمالوند، سرمربي تيم تراكتورسازي تبريز كه در تاريخ 29 دي اقدام به انجام مصاحبه عليه يكي از دست اندركاران فوتبال در نشريات و رسانه هاي ورزشي كرده بود با استناد به ماده 11 آئين نامه و با توجه به بند2 ماده 23 تا اطلاع ثانوي از هرگونه مصاحبه با رسانه هاي گروهي، خبرگزاري ها و نشريات ورزشي محروم شد. گفتني است، عدم توجه به مفاد دستور موقت و تكرار و انجام مصاحبه به هر طريق محروميت از حضور در نيمكت و سمت مربيگري با قيد كسر مدت محروميت از مبلغ قرارداد را در پي خواهد داشت. همچنين احد شيخ لاري، سرمربي ماشين سازي تبريز هم با توجه به عدم رعايت موازين انضباطي در مصاحبه تا اطلاع ثانوي ازانجام هرگونه مصاحبه با رسانه ها محروم شد.

MoJtaBa.R
23-01-2010, 15:02
بهتره آدم رو راست باشه وشهامت داشته باشه : تغییر 180 درجه ای از جناب سر !!!

فراز کمالوند سرمربی تراکتورسازی در برنامه دوشنبه‌شب 90 با عادل فردوسی‌پور دچار چالش شد و در مورد مسابقه نظرسنجی این برنامه با لحنی اعتراض‌آمیز حرف‌هایش را مطرح کرد و معتقد بود که این نظرسنجی واقعی نیست.کمالوند در جملات خود به عادل فردوسی‌پور تاکید کرد که نظرسنجی واقعی نیست و طرفداران تراکتور بیشتر هستند. او حتی در قسمتی از جملات خود به این موضوع اشاره کرد که فردوسی‌پور پرسپولیسی است و خودش آمار نظرسنجی را عوض می‌کند تا پرسپولیس در همه نظرسنجی‌ها اول باشد. کمالوند که در این برنامه بارها با فردوسی‌پور جروبحث کرد توضیحاتی را در این مورد ارائه داد و نکته قابل توجه این بود که او با صراحت اعلام کرد که پرسپولیس پرطرفدارترین تیم ایران است. در ضمن کمالوند تاکید کرد که نتوانست به طور کامل حرف‌هایش را در برنامه 90 بزند و منظورش را به درستی برساند.کمالوند ابتدا در پاسخ به این سئوال که چرا سعی داشتید نظرسنجی را زیر سئوال ببرید، می‌گوید: «اصلا چنین بحثی مطرح نبود. من به عادل فردوسی‌پور گفتم که بسیاری از طرفداران تراکتور در تبریز و جاهای دیگر به من اس‌ام‌اس می‌دهند و می‌گویند که ما نمی‌توانیم در این نظرسنجی شرکت کنیم و سیستم ارسال اس‌ام‌اس در تبریز با مشکل مواجه شده بود. من بر همین اساس گفتم که این نظرسنجی‌ را قبول ندارم و اصلا منظورم این نبود که اس‌ام‌اس‌ها عمدا به این برنامه ارسال نمی‌شود. مشکلاتی به وجود آمده بود و همین موضوع باعث شد تا خیلی از طرفداران تراکتور نتوانند در این نظرسنجی شرکت کنند و به همین دلیل گفتم که آمار واقعی نیست.»سرمربی تراکتور در پاسخ به این سئوال که آیا معتقدید تراکتورسازی از پرسپولیس پرطرفدارتر است، می‌گوید: «اول باید یک بحث را مطرح کنم. چطور امکان دارد تیمی که در استادیوم آزادی 50 هزار تماشاگر دارد در نظر سنجی 90 فقط 150 هزار شرکت‌کننده داشته باشد. من گفتم که یک پرسپولیسی هستم و خانواده ما هم پرسپولیسی است و از این موضوع ابایی ندارم ولی باید بگویم که در نظرسنجی برنامه 90 اگر اس‌ام‌اس‌ها از تبریز می‌رسید تراکتورسازی تا 30 درصد رای می‌آورد ولی هیچ وقت مدعی نیستم که تراکتورسازی پرطرفدارترین تیم ایران است. من از بچگی پرسپولیسی بودم و این موضوع را نمی‌توانم نفی کنم که این تیم پرطرفدارترین تیم ایران است. الان هم که سرمربی تراکتور هستم اگر تیمم شانس قهرمانی داشته باشد مطمئن باشید که برای پرسپولیس نذر می‌کنم تا قهرمان شوم.»کمالوند در ادامه می‌گوید: «فردوسی‌پوردر قسمتی از حرف‌هایش گفت که در شماره‌های 914 حدود 80درصد به تراکتور رای داده‌اند ولی من معتقدم که صددرصد به تراکتور رای داده‌اند چون امکان ندارد که در تبریز یک نفر فوتبالی باشد و تیم اولش تراکتور نباشد مثل آبادان که صنعت نفت محبوب‌ترین تیم است. من به هیچ عنوان قصد نداشتم این موضوع را عنوان کنم که این نظرسنجی عمدا عوض می‌شود و به عدالت عادل فردوسی‌پور هم شک ندارم.» وی در پاسخ به این سئوال که فکر نمی‌کنید مطرح کردن این موضوع که فردوسی‌پور پرسپولیسی است غیرحرفه‌ای بود، تاکید می‌کند: «به نظر من هیچ ایرادی ندارد و خیلی مواقع رئیس‌جمهور‌ها هم اعلام می‌کنند که طرفدار فلان تیم هستند. در ضمن من اول خودم را گفتم که پرسپولیسی هستم.»کمالوند ادامه می‌دهد: «فردوسی‌پور بسیار باهوش و تحصیل‌کرده است و زمانی که در فوتبال ایران به دنبال اطلاعات بود هیچکس نمی‌دانست که فوتبال اروپا چه معنایی دارد. اتفاقا او مثل اسمش عدالت دارد ولی مشکل من در برنامه 90 این بود که عادل نمی‌گذاشت حرف‌هایم را بزنم. من باز هم می‌گویم که منظورم از قبول نداشتن نظرسنجی این نبود که عمدا مشکلاتی وجود دارد فقط منظورم این بود که سیستم ارسال اس‌ام‌اس در تبریز دچار مشکل شده بود و همین موضوع باعث شد تا تراکتور رای کمی بیاورد.»سرمربی تراکتور تاکید می‌کند: «بحث و چالش ما هم از زمانی آغاز شد که فردوسی‌پور بحث زادگاه مرا مطرح کرده من به هیچ عنوان و در هیچ مصاحبه‌ای نگفته‌ام که در آبادان به دنیا آمده‌ام من گفتم که پدر و مادرم اهل آبادان هستند و در این شهر به دنیا آمده‌اند و پدرم هم کارمند شرکت نفت بوده است. من هم در لرستان به دنیا آمده‌ام و نمی‌دانم این موضوع کجایش مبهم است که این حرف و حدیث‌ها را درست می‌کنند.» کمالوند در پایان حرف‌هایش می‌گوید: «تا به امروز هرکس حرفی می‌زد می‌خواستم جوابش را بدهم ولی فکر می‌کنم این موضوع تمرکزم را به هم می‌ریزد. از حالا به بعد حداقل تا یک ماه مصاحبه نخواهم کرد و فقط در کنفرانس مطبوعاتی حرف‌هایم را خواهم زد.»

MoJtaBa.R
23-01-2010, 15:03
بنده خیلی وقت بود که اینجا نمیومدم ( از بچه های قدیمی هم زیاد اینجا ندیدم ) ولی بعضی از رفتارا و حرکات ناشایست جای اغماض داره !

cdcenter
23-01-2010, 15:03
در این که تیم تراکتور یک تیم پر طرفدار است شکی نیست . اما فقط در آذربایجان .
تیم های استقلال و پرسپولیس در کل ایران و در دورافتاده ترین نقاط ایران هم طرفدار دارند .

نظر سنجی 90 هم به صورت درصدی میباشد . از بین 2 میلیون که شرکت میکنند خوب طبیعی هست که تراکتور 10 میلیون رای نمیاره .

اگر 70 میلیون نفر ایرانی شرکت میکردند شاید پرسپولیس صاحب 30 -میلیون و استقلال 20 - میلیون رای میشدند و تراکتور هم چند میلیونی رای میورد .

پس بهتره واقع بین باشید .

BehzadKiNG
23-01-2010, 16:03
'گزارش تصویری مهر از هواداران تراکتورسازی در بازی دیروز

به علت سنگین شدن صفحه تصاویر در خود سایت مهر :

.SA33D.
23-01-2010, 16:24
تیم های استقلال و پرسپولیس در کل ایران و در دورافتاده ترین نقاط ایران هم طرفدار دارند .

نظر سنجی 90 هم به صورت درصدی میباشد . از بین 2 میلیون که شرکت میکنند خوب طبیعی هست که تراکتور 10 میلیون رای نمیاره .

اگر 70 میلیون نفر ایرانی شرکت میکردند شاید پرسپولیس صاحب 30 -میلیون و استقلال 20 - میلیون رای میشدند و تراکتور هم چند میلیونی رای میورد .

جانا سخن از زبان ما می گویی! البته این زبون که مو در آورد....:13:

pouyacapitan
23-01-2010, 21:07
استقلال سی و چند درصدی چتد تا تماشاچی داشت امروز؟؟
در ضمن دوستان(البته شاید دوست) لطف کنن کاری نکنن که تاپیک قفل بشه!
زنده باد تراکتور!

بی باک بی بال
23-01-2010, 21:10
زنده باد تراکتور!

فقط

........

نوشته شده توسط cdcenter [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امير موسر
23-01-2010, 21:15
زنده باد تراکتور!

دوست عزیز تماشاگرای شما الان تو جو هستن ! 1کی دو سال که بگذره اون وقت بگو ! در ضمن امروز روز اول هفته بود نه جمعه ! برای پرسپولیس رو که دیدی با باخت سنگین هفته پیشش 50.000 تا اومده بودن !

واقعا نمیدونم شما حمعیت کل تبریزو چطور بیشتر از کل ایران میبینید ! البته تو همون تبریز هم کلی سرخابی داریم ! نمونش بازی استقلال و تراکتور تو تبریز تماشاگرای تبریزی استقلالی و دیدی ! شما هر وقت تونستید تو یه شهر دیگه که بازی دارید از آدمای همون شهر حتی 10 نفر تماشاگر برای خودتون بیارید اونوقت صحبت از طرفدارای زیادتون کنید ! دلیل نمیشه که هر حا میشه لشکر کشی میکنید و بعد هم ادعای باطل میکنید !

afsane_tab
23-01-2010, 22:45
چرا شما در بین این همه کلمه ، این کلمه را انتخاب کردید .!!!!! در ضمن شکلک مناسب انتخاب کنید، یکم ادب داشته باشین :41:
چرا کانون را انتخاب نکردید که این همه تماشاگر را ساماندهی میکنه .

چیه کانون هواداران رو انتخاب کنم؟ مگه از کانون تعریف و تمجید شده؟

اخبار کانون های هواداران و سایت های اختصاصی اغلب یکطرفه است

BehzadKiNG
23-01-2010, 23:10
بابا اینا الان خیلی جو گیر شدن

سال دیگه اگر خدا خواست و موندی شدن 10 هزار هم نمی رن ورزشگاه !! :27:

اینکه تراکتور سومین تیم پرطرفدار ایران هست ، بحث امسال نیست که ! چندین و چند سال که همه این را می گویند ! پس انتظار نداشته باشید از سال بعد مثلا" فقط 5 6 هزار نفر به ورزشگاه بروند !
بازهم خیلی ها به ورزشگاه خواهند رفت !

و اگه موندنی شدیم ! به قول یک نفر "به خدمت شما که عرض کنم که" تیم ششم هستیم و با استقلال و پرسپولیس فقط 3 امتیاز اختلاف داریم ! :46:

mehryazdan
24-01-2010, 02:06
در شهر تبریز هیچ دشنامی به فردوسی پور داده نشده انتقاد شده ولی فحش داده نشده البته امروز استقلالی ها هم شعار دادند این تماشاگران مثل سرخابی نیستند که به ناموس همدیگه شعار بدند شعارها هم در انتقاد از عادل بود ولی اصلا با شعارهایی که سرخابی ها میدهند قابل قیاس نیست
در جواب آقایی که گفته 1 دو سالی بگذره کم میشه باید عرض کنم که تو این چند ساله همیشه 30 هزار نفر در بازیهای تراکتور که در زمین اختصاصی برگزار میشه جمعیت میامده ولی چون لیگ 1 تو بایکوت خبری بود هیچ چیزی دیده نمیشد
تا زمانی که متاسفانه تیمهای شهرستانی به جای شهر خودشون برن طرفدارای تیمهای پایتخت بشن یه همچین نتایجی خواهد بود
تو تبریز بازی با استقلال 1000 تا تماشاچی بود در مقابل 80000 هزار نفر ولی تو آزادی ما 50 50 بودیم :31:
ما افتخارمون اینه که واسه بازی تیممون 500 600 کیلومتر مسافت طی میکنیم خدا وکیلی کدامیک از این تیمها اینچنین تماشاچی دارند ؟
خدا شاهده بازی که با پرسپولیس داشتیم من رفته بودم تو آزادی یه فحش هایی میدادند که موهای بدن آدم سیخ میشد :18:
من همیشه گفتم تقصیر فردوسی پور نیست همش تقصیر این مخابرات زغالی هست
اصلا واسه تیمی مثل شاهین 25000 نفر جمعیت میره ورزشگاه 20000 هزار پیامک آمده بود تیمهای پر طرفدار دیگری هم مثل ملوان نساجی و... هم که هیچ
هیچ توهینی نیست بحث منطقی هست خواهشا حذف نکنید و بسته نشود من حاضرم بسیار منطقی به دوستان جواب بدم

امير موسر
24-01-2010, 07:12
تو تبریز بازی با استقلال 1000 تا تماشاچی بود در مقابل 80000 هزار نفر ولی تو آزادی ما 50 50 بودیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولا 50 - 50 نبود تهران ! شما 60 -50 در نظر بگیر ! ثانیا همون به قول شما 1000 نفر تبریزیای طرفدار استقلال بودن ! استقلال که برای خودش تو شهرستان از تهران تماشاگر نمیبره ! منم گفتم شما 10 نفر از تهرانی ها رو هر وقت تونستی برای تراکتور بیاری آزادی اونوقت ! اصلا 10 نفر نه ! 1نفر ! اصلا تهران هم نه هر شهر دیگه ای به غیر از تبریز !

aminalex
24-01-2010, 09:49
اولا 50 - 50 نبود تهران ! شما 60 -50 در نظر بگیر ! ثانیا همون به قول شما 1000 نفر تبریزیای طرفدار استقلال بودن ! استقلال که برای خودش تو شهرستان از تهران تماشاگر نمیبره ! منم گفتم شما 10 نفر از تهرانی ها رو هر وقت تونستی برای تراکتور بیاری آزادی اونوقت ! اصلا 10 نفر نه ! 1نفر ! اصلا تهران هم نه هر شهر دیگه ای به غیر از تبریز !
نه داداش من همه ی استقلالی ها تو تبریز از کرد ها بودند که به تبریزی ها و ترک ها توهین کردند و جوابش را هم گرفتند ...:27:

"R E Z A"
24-01-2010, 11:51
در اینکه تراکتور تیم پرطرفداریه شکی نیست از یه طرف هم توی تقلب توی 90 هم شکی نیست .

bbkagp
24-01-2010, 12:29
در اینکه تراکتور تیم پرطرفداریه شکی نیست از یه طرف هم توی تقلب توی 90 هم شکی نیست .
100% تایید میشه...

MORINIO
24-01-2010, 14:29
دوست عزیز تماشاگرای شما الان تو جو هستن ! 1کی دو سال که بگذره اون وقت بگو ! در ضمن امروز روز اول هفته بود نه جمعه ! برای پرسپولیس رو که دیدی با باخت سنگین هفته پیشش 50.000 تا اومده بودن !

واقعا نمیدونم شما حمعیت کل تبریزو چطور بیشتر از کل ایران میبینید ! البته تو همون تبریز هم کلی سرخابی داریم ! نمونش بازی استقلال و تراکتور تو تبریز تماشاگرای تبریزی استقلالی و دیدی ! شما هر وقت تونستید تو یه شهر دیگه که بازی دارید از آدمای همون شهر حتی 10 نفر تماشاگر برای خودتون بیارید اونوقت صحبت از طرفدارای زیادتون کنید ! دلیل نمیشه که هر حا میشه لشکر کشی میکنید و بعد هم ادعای باطل میکنید !

کاملا تایید میشه! :46:

مشکل اینه که چون تو تبریز و اونورا اکثریت طرفدار تراکتورند این آقایون فکر میکنن تو کل ایران همین وضعه! شماها بیایین اصفهان یه نفر پیدا کنید طرفدار تراکتور باشه! :27: اینجا از هر 10 نفر 6-7 نفر یا پرسپولیسی اند یا استقلالی بقیه هم سپاهانی!

pouyacapitan
24-01-2010, 14:35

اکثر فامیلای ما تو تهران رفته بودن که از 12 نفر بیشتر میشن!
ترک های مقیم تهران می دونی چند نفره؟؟
همشون ترکی بلدن!
استقلال هم تو تبریز 1000 تا تماشاچی داشت که همش از اطراف اومده بودن.مثل مهاباد و کردستان.

امير موسر
24-01-2010, 14:38
ترک های مقیم تهران می دونی چند نفره؟؟
همشون ترکی بلدن!

خوب اونا هم اصلیتشون ترک دیگه ! گفتم یه تهرانی اصیل ! اصلا تهرانی نه به قول دوستمون اصفهانی ! راه میدادن از 1000 نفر بیشتر میومدن برای استقلال !
دیگه هم حرفی باقی نمیمونه ! برید با پرطرفدارترین تیم جهانتون البته بعد از رئال مادرید خوش باشید ! آرزو بر جوانان عیب نیست !

mehryazdan
24-01-2010, 18:55
خوب اونا هم اصلیتشون ترک دیگه ! گفتم یه تهرانی اصیل ! اصلا تهرانی نه به قول دوستمون اصفهانی ! راه میدادن از 1000 نفر بیشتر میومدن برای استقلال !
دیگه هم حرفی باقی نمیمونه ! برید با پرطرفدارترین تیم جهانتون البته بعد از رئال مادرید خوش باشید ! آرزو بر جوانان عیب نیست !
متاسفام برای اصفهانی که از 10 نفر 6 نفر سرخابی هستند :41: ما داریم سنگ این شهرستانی ها رو به سینه میزنیم اونوقت اونها رفتن طرفدار سرخابی شدند آخه کی تیم شهرشو ول میکنه بره طرفدار تیم پایتخت بشه این تیمها تو این چند وقت مفتی از بیت المال خوردند تازه شدند این:31:

حیف اون پولهایی که از جیب شهرستانیها میره و تیمهاشون هر روز منحل میشن
اون پولهایی که از بلیت تماشاچیهای شهرستانی در میاد میره تو جیب استقلال پرسپولیس
مطمئن باش تو تبریز هیچ کس واسه تشویق استقلال پرسپولیس نمیاد یه جورایی خطرناکه حسن :31:
در ضمن تو آزادی طرفدارای تراکتور خیلی فشرده نشسته بودند واسه همین 50 50 بود من به درصد گفتم 50 به 60 میشه 110 درصد
در ضمن ما انتظار نداریم تهرانی اصیل بیاد طرفدار تراکتور بشه . با توجه به این اپیدمی که تراکتور ایجاد کرده طولی نمیشه که مردم سایر شهرها هم سرخابی رو ول میکنند طرفدار شهر خودشون میشن اونروز ببینم به چی مینازین ؟

هیچ توهینی نیست منطقی است خواهشا حذف نشود

satttanism
24-01-2010, 19:29
دوستان آمار الکی ندید
توی اصفهان بیشتری ها طرفدار سپاهان هستند
حیف که استادیوم نقش جهان هنوز ساخته نشده وگرنه توی همه بازی ها پر بود
الانشم که فولاد شهر 30 کیلومتری اصفهان هست و با اون جاده خطرناکش توی بیشتر بازی های سپاهان تقریبا پر و اگه بازی حساس باشه که دیگه جای سوزن اندازی هم نیست
ما مدعی کل کشور نیستیم ولی توی کل استان بیشتری ها سپاهانی هستند
شاید بتونم بگم اصفهان کمترین طرفدارهای سرخابی رو داره نسبت به ما بقی استان ها

mehryazdan
24-01-2010, 19:40
دوستان آمار الکی ندید
توی اصفهان بیشتری ها طرفدار سپاهان هستند
حیف که استادیوم نقش جهان هنوز ساخته نشده وگرنه توی همه بازی ها پر بود
الانشم که فولاد شهر 30 کیلومتری اصفهان هست و با اون جاده خطرناکش توی بیشتر بازی های سپاهان تقریبا پر و اگه بازی حساس باشه که دیگه جای سوزن اندازی هم نیست
ما مدعی کل کشور نیستیم ولی توی کل استان بیشتری ها سپاهانی هستند
شاید بتونم بگم اصفهان کمترین طرفدارهای سرخابی رو داره نسبت به ما بقی استان ها
خوب قربون آدم چیز فهم ما هم همینو میخواهیم حیف نیست اصفهانی تیم پر افتخاری مثل سپاهان رو ول کنند برند سمت سرخابیها
اون 6 و 7 نفر رو هم که من گفتم از دوستی که در چند تایپیک بالا گفتن نقل قول کردم حرف خودم نیست
مطمئن باشید تو تبریز هم اصلا طرافدارای سرخابی در حدی نیستند که شمارش بشند
زنده باد تیمهای شهرستانی و البته تراکتور

MORINIO
24-01-2010, 19:44
من آمار الکی نمیدم چیزیه که خودم دارم میبینم!

توی کل استان بیشتری ها سپاهانی هستند

اینو قبول دارم ولی توی خود شهر اصفهان اینطوری نیست

satttanism
24-01-2010, 20:11
من آمار الکی نمیدم چیزیه که خودم دارم میبینم!

اینو قبول دارم ولی توی خود شهر اصفهان اینطوری نیست

من که مال اطراف نیستم من توی خود شهرم
تو خود شهر من نمیگم اصلا نیست ولی بیشتری ها سپاهانی هستند
اونایی هم که طرفدار سپاهان نیستند اکثرا اصفهانی نیستد و از اطراف اومدند
در مورد شهرستان ها ی اصفهان که باید گفت تقریبا همه سپاهانیند
دلیل این مورد هم مشخص هست چون اصفهانی ها توی بیشتر زمینه ها با تهرانی ها توی رقابت هستند و تقریبا همیشه در مقابل هم قرار دارند

بهتره به این بحث ادامه ندیم چون تاپیک منحرف میشه

امير موسر
24-01-2010, 20:18
دوستان این ترتیب همیشه تو ایران پا برجا میمونه !

1-پرسپولیس
2-استقلال
3- بقیه تیما !

من خودم استقلالی دو آتیشه هستم ! ولی همیشه قبول داشتم که طرفدارای پرسپولیس بیشتر هستن !

mehryazdan
24-01-2010, 20:28
دوستان این ترتیب همیشه تو ایران پا برجا میمونه !

1-پرسپولیس
2-استقلال
3- بقیه تیما !

من خودم استقلالی دو آتیشه هستم ! ولی همیشه قبول داشتم که طرفدارای پرسپولیس بیشتر هستن !
اینکه میگین همیشه اینجوری میمونه کاملا مشخصه که جانبداری میکنی مطمئن باشید اصلا اینجوری نمیمونه الان که چند ساله سرخابی بد جوری دنبال سپاهان افتادند هنوز هم نمیتونن بهش برسن روزی سپاهان تو فوتبال این کشور متولد شد حالا نوبت تراکتور و فردا تیمهایی مثل فولاد و...
باز هم میگم همیشه با پول بیت المال بازیکنان تیمهایی مثل فولاد و فجر رو خریدید بعد آمدید واسه شهرستانیها شاخ وشانه کشید الان چند ساله که فوتبال پایتخت تمام شده الان دیگه نوبت شهرستانیهاست
منطقی هست خواهشا حذف نشود

Rastin.
24-01-2010, 20:44
حالا این حرفا چه ربطی به موضوع تاپیک داره!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شکی نیست که الان تیمهای آبی و قرمز پایتخت پرطرفدارترین هستن...تلخه اما واقعیت فوتبال امروز ماست , کسی که قبول نکنه خودشو فریب داده..البته با قدرت گرفتن تیمهای شهرستانی روز بروز از محبوبیتشون کم میشه خوشبختانه!

ما داریم سنگ این شهرستانی ها رو به سینه میزنیم اونوقت اونها رفتن طرفدار سرخابی شدند آخه کی تیم شهرشو ول میکنه بره طرفدار تیم پایتخت بشه این تیمها تو این چند وقت مفتی از بیت المال خوردند تازه شدند این:31:
حیف اون پولهایی که از جیب شهرستانیها میره و تیمهاشون هر روز منحل میشن
اون پولهایی که از بلیت تماشاچیهای شهرستانی در میاد میره تو جیب استقلال پرسپولیس

دوست عزیز نیاز نیست سنگ کسی رو به سینه بزنید فقط سعی کنید از خود سرخابی ها پر ادعاتر نشید!! :rolleye: و به نظر همین شهرستانیها (که الان اکثرشون طرفدار پیروزی یا استقلالن) احترام بذارین بجای انکار واقعیت!

در مورد قسمت آخر هم نظرتون رو به بودجه صدر نشین شهرستانی لیگ جلب میکنم...

B U L U T
24-01-2010, 20:46
اینکه میگین همیشه اینجوری میمونه کاملا مشخصه که جانبداری میکنی مطمئن باشید اصلا اینجوری نمیمونه الان که چند ساله سرخابی بد جوری دنبال سپاهان افتادند هنوز هم نمیتونن بهش برسن روزی سپاهان تو فوتبال این کشور متولد شد حالا نوبت تراکتور و فردا تیمهایی مثل فولاد و...
باز هم میگم همیشه با پول بیت المال بازیکنان تیمهایی مثل فولاد و فجر رو خریدید بعد آمدید واسه شهرستانیها شاخ وشانه کشید الان چند ساله که فوتبال پایتخت تمام شده الان دیگه نوبت شهرستانیهاست
منطقی هست خواهشا حذف نشودتائید
تیم های مثل پیروزی و استقلال
فقط با کمک دولت (رسانه ،جانب گرایی، پارتی بازی، و پول) تونستن پیشرفت کنن چنین پیشرفتی زود از بین میره
سمبلش هم خودتون دارید فرو پاشیش رو میبینید

دوست عزیز نیاز نیست سنگ کسی رو به سینه بزنید فقط سعی کنید از خود سرخابی ها پر ادعاتر نشید!! :rolleye: و به نظر همین شهرستانیها (که الان اکثرشون طرفدار پیروزی یا استقلالن) احترام بذارین بجای انکار واقعیت!

در مورد قسمت آخر هم نظرتون رو به بودجه صدر نشین شهرستانی لیگ جلب میکنم... این هم امده بگه استقلال و پیروزی پرطرفدار تر از تیم های دیگه هست نه تیم تراکتور
و همه شهرستانی ها تبریز و ... طرفدار پیروزی و استقلال هستند

ROOTKIT
24-01-2010, 20:49

نکته جالب اینه که از موقعی که فوتبال پایتخت ( استقلال و پرسپولیس ) تموم شد فوتبال ملی هم تموم شد.
ضعف این دو تیم برخلاف دیدگاه شما اصلا به نفع فوتبال ایران نیست و نمونه اش رو هم تو این چند سال داریم با بازیکنای ضعیفی که تحویل تیم ملی داده می شوند و فوتبال مزخرف تیم ملی می بینیم .

B U L U T
24-01-2010, 20:57
نکته جالب اینه که از موقعی که فوتبال پایتخت ( استقلال و پرسپولیس ) تموم شد فوتبال ملی هم تموم شد.
ضعف این دو تیم برخلاف دیدگاه شما اصلا به نفع فوتبال ایران نیست و نمونه اش رو هم تو این چند سال داریم با بازیکنای ضعیفی که تحویل تیم ملی داده می شوند و فوتبال مزخرف تیم ملی می بینیم .
نه عزیزم علت اصلی سقوط تیم ملی فلج کردن تیم های شهرستانی بویژه تبریز و تراکتور بود
چون زمان اوج ، تیم ملی ایران 3 الی 6 بازیکن top از اذربایجان داشت

satttanism
24-01-2010, 21:02
دوست عزیز شما مثل اینکه به خودت شک داری که همش میگی این پست حذف نشود!
مسلما اگه پست شما ایرادی داشته باشه حذف خواهد شد حالا چه شما بگید چه نگید
تا وقتی که توهین و کل کل در میون نباشه چرا باید پستی حذف بشه؟

mehryazdan
24-01-2010, 21:02
اصلا قبول ندارم چه ربطی داره شما فرض کن سپاهان و تراکتور به جای استقلال و پرسپولیس قدرتمند بشند چه فرقی داره یعنی اگر بخواهیم تیم ملی قوی باشد حتما باید به سرخابی ها برسیم ؟ این هم از اون حرفهاست
در مورد بودجه سپاهان هم میتونم اینو بگم که سپاهان داره زور بازوش رو میخوره شما هر وقت تونستید تو این چند سال این همه قهرمانی و نایب قهرمانی آسیا رو بیارید اونوقت حرفتون قبوله
میدونین با رفتن سپاهان به فینال لیگ آسیا چه پولهایی سرازیر باشگاهش شد پس این پولها زور بازوشه نه چیزه دیگه
از مدیران خواهش میکنیم این تایپیک رو نبندند چون صحبت های بسیار خوبی در حال انجام هست
بنده تا حالا نه توهینی کردم نه کل کل فقط چون سرنوشت دیگر تایپیک ها را دیدیم چشممون ترسیده که نکنه پست ما هم حذف بشه یا تایپیک بسته بشه

بی باک بی بال
24-01-2010, 21:06
اقا اصلا چرا این قدر بحث می کنید
شما خودتان بگید تراکتور چقدر طرفدار دار ؟
10 میلیون 20میلیون چقدر
خواهشا همی طرفداری تراکتور جواب بدهند

B U L U T
24-01-2010, 21:09
اصلا قبول ندارم چه ربطی داره شما فرض کن سپاهان و تراکتور به جای استقلال و پرسپولیس قدرتمند بشند چه فرقی داره یعنی اگر بخواهیم تیم ملی قوی باشد حتما باید به سرخابی ها برسیم ؟ این هم از اون حرفهاست
در مورد بودجه سپاهان هم میتونم اینو بگم که سپاهان داره زور بازوش رو میخوره شما هر وقت تونستید تو این چند سال این همه قهرمانی و نایب قهرمانی آسیا رو بیارید اونوقت حرفتون قبوله
میدونین با رفتن سپاهان به فینال لیگ آسیا چه پولهایی سرازیر باشگاهش شد پس این پولها زور بازوشه نه چیزه دیگه
از مدیران خواهش میکنیم این تایپیک رو نبندند چون صحبت های بسیار خوبی در حال انجام هست
بنده تا حالا نه توهینی کردم نه کل کل فقط چون سرنوشت دیگر تایپیک ها را دیدیم چشممون ترسیده که نکنه پست ما هم حذف بشه یا تایپیک بسته بشه
تایئد

گفتم که

نه عزیزم علت اصلی سقوط تیم ملی فلج کردن تیم های شهرستانی بویژه تبریز و تراکتور بود

این ها هم فکر کردن که تیم ملی فقط از پیروزی و استقلال باید گزینه اش رو انتخاب کنه تیم ملی یه تیم که از کل
تیم ها بازیکنانش انتخاب میشن

ShayaN3K
24-01-2010, 21:11

خیلی خنده بود :16::16::16::16:
چرا اینقدر گیر می دین دوستان تراکتوری ؟
بابا توی هر تاپیکی دارین می رین روی بحث استقلال و پرسپولیس
آقا من که یه استقلالیم قبول دارم پرسپولیسیا از ما بیشترن شماها قبول ندارین ؟

یکم تواضع داشته باشین
تا تراکتور مساوی می کنه توی هر بازی یه تاپیک میاد بالا که تراکتور فلان و فلان
به نظرتون الان من یا خیلی از استقلالیای دیگه باید تاپیک بزنن که استیل آذین جلوی استقلال نابود شد ؟
یا پرسپولیسیا باید تاپیک بزنن ؟ فرقی نداره
میگید چرا هوادارای سرخابی نمیان ورزشگاه چون ماها انقدر رفتیم که دیگه راهش رو حفظیم.
فعلا هوادارای تراکتور جو گیرن. بعد دو تا فصل اگه نرن دست یک :31: دیگه بیشتر از 10 هزار نفر نمیرن ورزشگاه

mehryazdan
24-01-2010, 21:19
اقا اصلا چرا این قدر بحث می کنید
شما خودتان بگید تراکتور چقدر طرفدار دار ؟
10 میلیون 20میلیون چقدر
خواهشا همی طرفداری تراکتور جواب بدهند
من طرفدار تراکتورم و این تیم رو با هیچ تیمی عوض نمیکنم من همیشه سعی کردم تو زندگیم با منطق صحبت کنم من نمیگم طرفدار تراکتور بیشتر از استقلال و پرسپولیسه چون این یه واقعیته که در اکثر شهرهای دیگه سرخابی ها طرفدار دارند ولی تراکتور و سپاهان اینجوری نیستندولی من میتونم اینو بگم اختلاف رایی که در برنامه 90 بود برخلاف گفته آقای فردوسی پور واقعیت فوتبال ایران نیست اختلاف با این میزان رای اصلا نمیتونه واقیعیت داشته باشه البته من گفتم فردوسی پور رو دوست دارم و ایراد رو از جانب اون نمی بینم ذلیلش هم اون پیامک هایی بود که اصلا فرستادنش تو شهر ما تقریبا غیر ممکن بود تو خوابگاه از 100 تا دانشجو حدودا 15 یا 20 نفرشون تونستن بفرستن شاهدش خودمم چون خودمم دانشجو هستم
انشالله شما یک روز که تراکتور بازی داره پاشو بیا تبریز ببین شهر کلا با روزهای دیگش فرق میکنه خیابونها آروم میشه و هر چند دقیقه صدای شیپور شنیده میشه خلاصه عالمی شده این تراکتور تو شهر ما الحق که پرشورترین تماشاگران لیگ هستند

mehryazdan
24-01-2010, 21:24
خیلی خنده بود :16::16::16::16:

یکم تواضع داشته باشین
تا تراکتور مساوی می کنه توی هر بازی یه تاپیک میاد بالا که تراکتور فلان و فلان
به نظرتون الان من یا خیلی از استقلالیای دیگه باید تاپیک بزنن که استیل آذین جلوی استقلال نابود شد ؟
یا پرسپولیسیا باید تاپیک بزنن ؟ فرقی نداره
میگید چرا هوادارای سرخابی نمیان ورزشگاه چون ماها انقدر رفتیم که دیگه راهش رو حفظیم.
فعلا هوادارای تراکتور جو گیرن. بعد دو تا فصل اگه نرن دست یک :31: دیگه بیشتر از 10 هزار نفر نمیرن ورزشگاه
تو این چند ساله تو دسته 1 چون ورزشگاه اختصاصی تراکتور کوچیک بود ظرفیت 30 هزار نفری همیشه پر بود تازه دسته 1 اگر اینطور باشه که شما میگید نباید اون همه آدم میرفت ورزشگاه اگر اون همه کمک دولت نبود شما خیلی وقت بود دسته یک بودید :31:

B U L U T
24-01-2010, 21:31
خیلی خنده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جوابی داره بگو
والا چنین صحبت های نشانه کم اوردن هست نه چیز دیگه ای

بی باک بی بال
24-01-2010, 21:33
قربون ادم منطقی

انشالله شما یک روز که تراکتور بازی داره پاشو بیا تبریز ببین شهر کلا با روزهای دیگش فرق میکنه خیابونها آروم میشه و هر چند دقیقه صدای شیپور شنیده میشه خلاصه عالمی شده این تراکتور تو شهر ما الحق که پرشورترین تماشاگران لیگ هستند
من هم قبول دارم شما پرشورترین تماشاگران لیگ هستید نه بیشترین طرفدار درست :46:
حالا اختلاف مهم نیست چون پیام من هم نرفت چرا چون اصلا نفرستادم :31:
من هم کرمانی الویتم مس کرمان بعد استقلال
این چیز عادی که هر کس طرفدار تیم شهرش
از اینکه از ا ین به بعد یه تیم دیگه هم بجز پیروزی هست که بشه با طرفدارش کل کل کرد خیلی خوشحالم
دیگه از بس با هوادر پیروزی کل کل کردیم خسته شدیم :10:

ROOTKIT
24-01-2010, 21:35

اینو من نمیگم خیلی از کارشناسها میگند نمونه های زیادی هم براش وجود داشته برای مثال قهرمانی ایران در بازهای آسیایی پکن برابر بود با زمانی که استقلال تو اوج قرار داشت بعد از اون پرسپولیس و استقلال( سقوط به دسته های پایین تر) افت کردن نتیجه اش این شد که تیم ملی هم جام جهانی نرفت و هم تو بازیهای آسیایی هیروشیما از گروهش بالا نیومد اما از زمانی که استقلال و پرسپولیس تو لیگ آزادگان دوباره اوج گرفتن بازیهای درخشان ایران تو جام ملتها و بازیهای آسیایی بانکوک و جام جهانی شروع شد . تو لیگ برتر هم این دو تیم مثل لیگ آزادگان و یا لیگ کشوری قدیم هیچگاه بطور مطلق قدرت برتر نبودن و نتیجه اش این شده که هر سال فوتبال ایران داره نزول میکنه.

ferdfe
24-01-2010, 21:37
بابا چرا شما ها اینقدر ساده این اینها همه بازی های سیاسی که سر ملت رو با این حرف ها گرم کنن !!!

mehryazdan
24-01-2010, 21:44
اینو من نمیگم خیلی از کارشناسها میگند نمونه های زیادی هم براش وجود داشته برای مثال قهرمانی ایران در بازهای آسیایی پکن برابر بود با زمانی که استقلال تو اوج قرار داشت بعد از اون پرسپولیس و استقلال( سقوط به دسته های پایین تر) افت کردن نتیجه اش این شد که تیم ملی هم جام جهانی نرفت و هم تو بازیهای آسیایی هیروشیما از گروهش بالا نیومد اما از زمانی که استقلال و پرسپولیس تو لیگ آزادگان دوباره اوج گرفتن بازیهای درخشان ایران تو جام ملتها و بازیهای آسیایی بانکوک و جام جهانی شروع شد . تو لیگ برتر هم این دو تیم مثل لیگ آزادگان و یا لیگ کشوری قدیم هیچگاه بطور مطلق قدرت برتر نبودن و نتیجه اش این شده که هر سال فوتبال ایران داره نزول میکنه.
دوست عزیز باور کن ربطی نداره میدونی چرا کارشناسها اینو میگن چون ما هیچ وقت تیمهای شهرستانی قدرتمندی نداشتیم لاجرم وقتی استقلال و پرسپولیس بازیکنای خوب و تیم قوی داشتند تیم ملی هم قوی بود چون او موقع تیمهای شهرستانی بازیکنان خیلی خوبی نداشتند که به تیم ملی بدهند اصلا شما فرض کن استقلال پرسپولیس نباشن مشخصه وقتی چند تا تیم قدرتمند دیگه باشند که بتونند جای این دو تا تیم رو پر کنند دیگه این قضیه نقض میشه
تیمهای مورد علاقم رو میگم تا فکر نکنین بنده تعصب چشمم رو کور کرده
1. تراکتور که همیشه اول میمونه با هیچ تیمی عوضش نمیکنم
2.فولاد خوزستان که به خاطر خطه فوتبال خیزش و بازیکنایی که به کشور تحویل داده
3.سپاهان به خاطر تولد یک تیم شهرستانی بزرگ که تمام تیمها رو به باور رسوند

B U L U T
24-01-2010, 21:49
ببین شما اسامی بازیکنان رو که اون رمون بازی داشتن رو ببینی می فهمی من چی میگم

ROOTKIT
24-01-2010, 22:04
دوست عزیز باور کن ربطی نداره میدونی چرا کارشناسها اینو میگن چون ما هیچ وقت تیمهای شهرستانی قدرتمندی نداشتیم لاجرم وقتی استقلال و پرسپولیس بازیکنای خوب و تیم قوی داشتند تیم ملی هم قوی بود چون او موقع تیمهای شهرستانی بازیکنان خیلی خوبی نداشتند که به تیم ملی بدهند اصلا شما فرض کن استقلال پرسپولیس نباشن مشخصه وقتی چند تا تیم قدرتمند دیگه باشند که بتونند جای این دو تا تیم رو پر کنند دیگه این قضیه نقض میشه
تیمهای مورد علاقم رو میگم تا فکر نکنین بنده تعصب چشمم رو کور کرده
1. تراکتور که همیشه اول میمونه با هیچ تیمی عوضش نمیکنم
2.فولاد خوزستان که به خاطر خطه فوتبال خیزش و بازیکنایی که به کشور تحویل داده
3.سپاهان به خاطر تولد یک تیم شهرستانی بزرگ که تمام تیمها رو به باور رسوند

این یک واقعیته که استقلال و پرسپولیس اساس تیم ملی هستند و خواهند بود تو خیلی از کشورهای دنیا هم همینطور که یک یا دو باشگاه اساس فوتبال ملی اون کشور رو تشکیل میدن.
خوب شما میگید قبلن تیمهای شهرستانی قوی نبودن حالا که قوی هستند و بازکنای خوبی دارند که تو تیم ملی هم بازی می کنند چرا تیم ملی این وضعیت رو داره اکثر بازیکنای تیم ملی هم دیگه مثل سابق از استقلال و پرسپولیس نیستن ؟

mehryazdan
24-01-2010, 22:21
این یک واقعیته که استقلال و پرسپولیس اساس تیم ملی هستند و خواهند بود تو خیلی از کشورهای دنیا هم همینطور که یک یا دو باشگاه اساس فوتبال ملی اون کشور رو تشکیل میدن.
خوب شما میگید قبلن تیمهای شهرستانی قوی نبودن حالا که قوی هستند و بازکنای خوبی دارند که تو تیم ملی هم بازی می کنند چرا تیم ملی این وضعیت رو داره اکثر بازیکنای تیم ملی هم دیگه مثل سابق از استقلال و پرسپولیس نیستن ؟

حرفتون اصلا منطقی نیست چون اسمشون استقلال پرسپولیس هست باید پایه تیم ملی باشند یهو بفرمایید تیمی مثل سپاهان و فولاد و تراکتور کشک هستند دیگه اگه اینجوره دیگه بیخیال بشم در ضمن خیلی از تیمهای بزرگی بودند که زمانی آوازه شون کل دنیا رو گرفته بود اما حالا اسمشون هم نیست در ضمن الان تیم ملی صاحب نداره وگرنه اگه این بازیکنان صاحب بالا سرشون باشه الان بازیکنان خبلی خوبی داریم
الان تیم ملی یکجورایی قربانی سیاست شده وگرنه تا همین جام جهانی قبل چند سال یکی از بهترین تیمهای ملی سالهای اخیر رو داشتیم که بازیکنانشون اکثرا از تیمهای شهرستانی بودند
اصلا شما فرض کن تیمی مثل فولاد تو این چند سال وجود نداشته حالا ببین با وجود تیمهای پایتخت کی تیم ملی میتونست موفق باشه ؟ دیگه بازیکنی نمیموند

بی باک بی بال
24-01-2010, 22:33

هر چی تیم های شهرستانی قویتر بازیکنهای بهتر تربیت می شوند شما روی نیمکت استقلال و بخصوص پیروزی رو نگاه کن یه مشت بازی کنه نیمکت نشین که هر کدامشون یه زمان توی تیم خودشون ستاره بودن ولی الن چی

ROOTKIT
24-01-2010, 23:18
حرفتون اصلا منطقی نیست چون اسمشون استقلال پرسپولیس هست باید پایه تیم ملی باشند یهو بفرمایید تیمی مثل سپاهان و فولاد و تراکتور کشک هستند دیگه اگه اینجوره دیگه بیخیال بشم در ضمن خیلی از تیمهای بزرگی بودند که زمانی آوازه شون کل دنیا رو گرفته بود اما حالا اسمشون هم نیست در ضمن الان تیم ملی صاحب نداره وگرنه اگه این بازیکنان صاحب بالا سرشون باشه الان بازیکنان خبلی خوبی داریم
الان تیم ملی یکجورایی قربانی سیاست شده وگرنه تا همین جام جهانی قبل چند سال یکی از بهترین تیمهای ملی سالهای اخیر رو داشتیم که بازیکنانشون اکثرا از تیمهای شهرستانی بودند
اصلا شما فرض کن تیمی مثل فولاد تو این چند سال وجود نداشته حالا ببین با وجود تیمهای پایتخت کی تیم ملی میتونست موفق باشه ؟ دیگه بازیکنی نمیموند

متاسفانه شما قدمت استقلال و پرسپولیس رو نمی بینید این دوتیم یه زمانی که ازشون خوب حمایت میشد چقدر بازیکن به فوتبال ایران تحویل دادن خیلی از بازیکنای بزرگ ایران از تیمهای پایه این دو تیم به سطح بالای فوتبال ایران رسیدند خیلی از بازیکنای شهرستانی بودن که تو این دو تیم به اوج فوتبال خودشون رسیدن من نمیگم تیمهای شهرستانی مهم نیستند من میگم این تیمها پتانسیل اینو ندارند که مستقیما باعث تقویت تیم ملی بشند .
من کاملا با این حرف شما مخالفم که میگید تیم ملی قربانی سیاست شده ما از بازیهای آسیایی بانکوک دیگه تیم ملی قدرتمند ندیدیم .

هر چی تیم های شهرستانی قویتر بازیکنهای بهتر تربیت می شوند شما روی نیمکت استقلال و بخصوص پیروزی رو نگاه کن یه مشت بازی کنه نیمکت نشین که هر کدامشون یه زمان توی تیم خودشون ستاره بودن ولی الن چی
همین فتح الله زاده کلی بازیکن از تیمهای پایه استقلال به فوتبال ایران معرفی کرد امثال تیموریان ، طالب لو و غیره خود بخود سبز نشدن اگر به این دو تیم مثل قبل بها داده بشه پتانسیل بازیکن سازی هم دارند

mehryazdan
25-01-2010, 00:25
بابا تیمهای شهرستانی هم قدمت خوبی دارند مثلا تراکتور یا مثلا خود شاهین ... انصافا تیم ایران از سال 2002 تا 2006 خیلی خوب بازی میکرد من هنوز هم رو حرفم هستم بازیکنانی مثل خلعتبری یا شجاعی نکونام غلامرضا رضایی بازیکنانی هستند که مطمئن باشید اگر تیم ملی عربستان این چنین بازیکنانی داشت همیشه قهرمان جام ملتها میشد ما هیچ وقت نخواستیم به وضعیت تیم ملی برسیم همیشه یکی آمده بعد از یکی دو سال رفته یکی مربی ایرانی آورده یکی خارجی هیچ وقت استراتزی درستی رو تیم نبوده
تیم ملی همیشه قربانی تغییراتی هست که همیشه با تغییر در سیاست در فدراسیون فوتبال بوجود آمده فیفا واسه همین هم به ایران گیر میده که نباید مردان دولتی در فدراسیون فوتبال دخالت کنند

136209
25-01-2010, 00:53
دمه تبریزیها گرم خوب روی این سرخآبی ها رو کم میکنند

Rastin.
25-01-2010, 01:44
من طرفدار تراکتورم و این تیم رو با هیچ تیمی عوض نمیکنم من همیشه سعی کردم تو زندگیم با منطق صحبت کنم من نمیگم طرفدار تراکتور بیشتر از استقلال و پرسپولیسه چون این یه واقعیته که در اکثر شهرهای دیگه سرخابی ها طرفدار دارند ولی تراکتور و سپاهان اینجوری نیستندولی من میتونم اینو بگم اختلاف رایی که در برنامه 90 بود برخلاف گفته آقای فردوسی پور واقعیت فوتبال ایران نیست اختلاف با این میزان رای اصلا نمیتونه واقیعیت داشته باشه البته من گفتم فردوسی پور رو دوست دارم و ایراد رو از جانب اون نمی بینم ذلیلش هم اون پیامک هایی بود که اصلا فرستادنش تو شهر ما تقریبا غیر ممکن بود تو خوابگاه از 100 تا دانشجو حدودا 15 یا 20 نفرشون تونستن بفرستن شاهدش خودمم چون خودمم دانشجو هستم

ببین دوست عزیز..خود من طرفدار هیچیک از این دو تیم نیستم اما واقعیت رو باید قبول کرد...همونطور که خودت گفتی طرفداراشون فعلا بیشتره, البته با قدرت گرفتن تیمهای شهرستانی هر روز کمتر میشن خوشبختانه!

اما اینکه گفتید اصلا نمیتونه واقعیت داشته باشه دلیلتون چیه؟؟ چون نتیجه اونطور که انتظار داشتید نبود! بقول یکی از دوستان فکر میکردین چند درصد ایران طرفدار تراکتورن؟!
مسئله ارسال نشدن smsها که طبیعی بود بخاطر ترافیک شبکه و همه جای ایران این مشکلو داشتن...خود من با سه خط ارسال کردم نشد.

در مورد سپاهان باید بگم اشتباه میکنید این تیم وابسته به صنایع فولاد و دولتیه...یعنی دقیقا از جیب ملت خرج میکنه.

mehryazdan
25-01-2010, 02:46
ببین دوست عزیز..خود من طرفدار هیچیک از این دو تیم نیستم اما واقعیت رو باید قبول کرد...همونطور که خودت گفتی طرفداراشون فعلا بیشتره, البته با قدرت گرفتن تیمهای شهرستانی هر روز کمتر میشن خوشبختانه!

اما اینکه گفتید اصلا نمیتونه واقعیت داشته باشه دلیلتون چیه؟؟ چون نتیجه اونطور که انتظار داشتید نبود! بقول یکی از دوستان فکر میکردین چند درصد ایران طرفدار تراکتورن؟!
مسئله ارسال نشدن smsها که طبیعی بود بخاطر ترافیک شبکه و همه جای ایران این مشکلو داشتن...خود من با سه خط ارسال کردم نشد.

در مورد سپاهان باید بگم اشتباه میکنید این تیم وابسته به صنایع فولاد و دولتیه...یعنی دقیقا از جیب ملت خرج میکنه.
ببینید درصد خرج کردن از جیب ملت فرق میکنه قبول دارم که وابسته به شرکت فولاد سپاهان هست ولی فراموش نکنید که حضور طولانی مدت این تیم در جام باشگهای آسیا و جهان و پولهایی که از حضور در این تورنمنت ها نصیب باشگاه میشه کم پولی نیست از حق پخش تلوزیونی اسپانسر تبلیغات تا ... سپاهان جز معدود تیمهایی که الان تقریبا یجورایی حرفه ای داره اداره میشه پس خیلی شایسته تر از تیمهای پایتخت هست
در مورد سوال اول ببیند من گفتم طرفدارای سرخابی بیشتر ولی سهم تراکتور درست نبود هر هفته 75000 هزار نفر میرن ورزشگاه از بین این همه آدم شما حدودا 40000 تا همیشه میان بقیه هم بطور تصادفی عوض میشن من خودم بعضی وقتها میرم بعضی وقتها نه . در بازی با فجر 110 هزار نفر تماشاگر داشت چه در داخل استادیوم چه در اطراف تپه های استادیوم یه 30 و 40 هزار نفری هم برگشتند چون جا نبود حالا شما 150 هزار نفر حساب کن که به طور تصادفی میان ورزشگاه اینها طرفدارای دو آتیشه تراکتور هستند شما برای این 150 هزار تا 100 هزار پیامک حساب کن که خیلی معقول هست حداقل 100 هزار تا هم از خانواده اینها دوستاشون و حتی خودشون حساب کن تازه اینها کسایی بودند که به ورزشگاه میان
حالا شما از جمعیت تقریبا 4 میلیونی این استان 1 میلیونش رو بیخیال شو بزار 3 میلیون شما از این 3 میلیون به نظرت چقدر پیامک واسه تراکتور میاد
حالا استانهای آذری زیان مثل اردبیل آذربایجان غربی زنجان بعضا همدان رو حساب کن به نظرت از اینها چقدر پیام میاد
حالا ترک هایی که در تهران هستند و اصلا هم تعدادشون کم نیست رو حساب کنید جهت یادآوری میگم او جمعیت در آزادی همشون که از تبریز نیامده بودند به پلاکهای ماشینها که از کرج آمده بودند یک نگاهی میکردید متوجه میشدید که بیش از 50 درصد اونها مال خود تهران بودند حالا خدا وکیلی به نظرتون از بین این همه جمعیت سهم تراکتور 200 هزار تاست ؟
من نمیگم طرفدارای زیادی از ایران داریم من میگم این همه ترک وآذری زبان در ایران که جمعیتشون خیلی زیاده فقط 200 هزار تا پیامک زدن
جمعیت میلیونی فقط 200 هزار تا ؟

mehryazdan
25-01-2010, 03:04
یا مثلا تیم شاهین 25000 هزار تا هر فته تماشاگر داره 20000 هزار تا پیامک جمع کرده بود
تیمهایی مثل نساجی ملوان مس استقلال اهواز ابومسلم پاس هم که طرفداراشون زیاده هیچی اگه ما گزینه سایر رو میدیدم متوجه میشدیم که از بین این همه تیم فقط چند هزار تا رای جمع شده که واسه منی که به منطقم مراجعه میکنم اصلا جور در نمیاد ؟ آخه چرا اینجوری شد ؟ من ادعا نمیکنم طرفدار تراکتور از سرخابیها بیشتره ولی مطمئنا اون اختلاف نمیشه واقعیت فوتبال ایران باشه
در ضمن حتما طرفدارای سرخابی هم قبول دارن اگر از هر شهرستان یک تیم در نظر سنجی وجود داشت مثلا همین تیمهای بالا مطمئن باشید تعداد طرفدارای این دو تیم افت بسیار شدیدی پیدا میکرد در حالی که این اتفاق هرگز برای تراکتور نمی افتاد این نظرسنجی تا حدود زیادی علمی نبود چون پیامک تمام تیمهایی که در نظرسنجی نبودند خودآگاه یا ناخودآگاه سرازیر استقلال پرسپولیس شده بود
یجورایی کل ایران در مقابل تراکتور بودند این نظرسنجی عادلانه نبود فقط 3 گزینه ؟ اون همه تیم هیچی ؟
حالا راست حسینی منطقی بود یا نه ؟

"R E Z A"
25-01-2010, 09:14
آقا من قبول دارم که اگه از تک تک ایرانیا بپرسن طرفدار کدوم تیمی تراکتور تیم سوم یا دوم در پرطرفدارترین میشه .

ولی یه سوال دارم اونم اینکه واسه اینکه ثابت کنند تراکتور پرطرفدارترین نیست چرا باید توی نظرسنجی تقلب بشه ؟

بی باک بی بال
25-01-2010, 11:17
من نمیگم طرفدارای زیادی از ایران داریم من میگم این همه ترک وآذری زبان در ایران که جمعیتشون خیلی زیاده فقط 200 هزار تا پیامک زدن
جمعیت میلیونی فقط 200 هزار تا ؟
خوب به همون میزان هم پیام های طرفداری استقلال پیروزی نرفت
خود عادل هم گفت اگه امکانش بود امش10 میلیون شرکت کنند داشتیم

mehryazdan
25-01-2010, 12:36
خوب به همون میزان هم پیام های طرفداری استقلال پیروزی نرفت
خود عادل هم گفت اگه امکانش بود امش10 میلیون شرکت کنند داشتیم
خوب در 2 پست بالاترم نظرتون چیه ؟

Rastin.
25-01-2010, 16:05
یا مثلا تیم شاهین 25000 هزار تا هر فته تماشاگر داره 20000 هزار تا پیامک جمع کرده بود
تیمهایی مثل نساجی ملوان مس استقلال اهواز ابومسلم پاس هم که طرفداراشون زیاده هیچی اگه ما گزینه سایر رو میدیدم متوجه میشدیم که از بین این همه تیم فقط چند هزار تا رای جمع شده که واسه منی که به منطقم مراجعه میکنم اصلا جور در نمیاد ؟ آخه چرا اینجوری شد ؟ من ادعا نمیکنم طرفدار تراکتور از سرخابیها بیشتره ولی مطمئنا اون اختلاف نمیشه واقعیت فوتبال ایران باشه
در ضمن حتما طرفدارای سرخابی هم قبول دارن اگر از هر شهرستان یک تیم در نظر سنجی وجود داشت مثلا همین تیمهای بالا مطمئن باشید تعداد طرفدارای این دو تیم افت بسیار شدیدی پیدا میکرد در حالی که این اتفاق هرگز برای تراکتور نمی افتاد این نظرسنجی تا حدود زیادی علمی نبود چون پیامک تمام تیمهایی که در نظرسنجی نبودند خودآگاه یا ناخودآگاه سرازیر استقلال پرسپولیس شده بود
یجورایی کل ایران در مقابل تراکتور بودند این نظرسنجی عادلانه نبود فقط 3 گزینه ؟ اون همه تیم هیچی ؟
حالا راست حسینی منطقی بود یا نه ؟

زیاد نه!! چون هیچ دلیل قانع کننده ای نیاوردین که نظر سنجی بی اعتباره, در حالی که همه حق شرکت در این نظرسنجی رو داشتن و مشکل ارسال sms بخاطر ترافیک شبکه به یک صورت برای همه مناطق وجود داشته!

فقط چون نتیجه طبق پیش بینی و انتظارتون نبوده میگید حتما غلطه! بدون هیچ دلیلی...

حالا ترک هایی که در تهران هستند و اصلا هم تعدادشون کم نیست رو حساب کنید جهت یادآوری میگم او جمعیت در آزادی همشون که از تبریز نیامده بودند به پلاکهای ماشینها که از کرج آمده بودند یک نگاهی میکردید متوجه میشدید که بیش از 50 درصد اونها مال خود تهران بودند حالا خدا وکیلی به نظرتون از بین این همه جمعیت سهم تراکتور 200 هزار تاست ؟
جمعیت میلیونی فقط 200 هزار تا ؟ شما فکر میکنید اکثر ترک زبانها هر جای ایران باشن با تراکتورن!! در این مورد زیاد توضیح نمیدم...وضعیت طرفداری در تهران که تعداد قابل توجهی ترک داره گویای همه چیز هست! اکثریت طرفداران تراکتور در خود آذربایجان متمرکزن و همونطور که از گزارش نود معلوم بود بیشتر تماشاگران بازی استقلال از همون مناطق اومده بودن..

حالا شما از جمعیت تقریبا 4 میلیونی این استان 1 میلیونش رو بیخیال شو بزار 3 میلیون شما از این 3 میلیون به نظرت چقدر پیامک واسه تراکتور میاد
جمعیت میلیونی فقط 200 هزار تا ؟ این دیگه از اون بهانه هاست! دوست من از هواداران فوتبال در مناطق مختلف کلا 2/5 ملیون در این نظر سنجی شرکت کردن! شما انتظار داشتی 3 ملیون رای بیارین؟؟!! :eh:
از اون تعداد ده درصد طرفدار تراکتور بودن, بحث نسبتهاست نه تعداد هوادار...همه فوتبال دوستان در این برنامه رای ندادن, یه عده هم پیامشون نرسیده وگرنه تعداد طرفداران سرخابی در خود تهران چند برابره اینه!

یه نظرسنجی آماری بوده که با اختلاف دو سه درصد میشه رو نتیجش حساب کرد و هیچ دلیلی برای رد کردنش وجود نداره..

mehryazdan
25-01-2010, 16:22
شما که الحمدالله هیچ چیزی رو قبول نمیکنید درباره پیامک های سایر تیم ها که سرازیر استقلال پرسپولیس شدن چی میگید ؟
دیگه زیاد نمیخواهم بحث کنم چون احساس میکنم بیهوده است به هر حال نظرات من کاملا مشخصه من قضاوت رو واگذار میکنم به دوستان حالا شما دوست داری فکر کنی تمام شهرستانها طرف خودشون نیستن و طرفدار سرخابیها هستند این یه بحث دیگه هست میتونین هر جور دوست داشتین فکر کنین