PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grepolis بازی جدید استراتژیک از Innogames

صفحه ها : [1] 2

hadi_gamer
22-01-2010, 00:18
سلام بچه ها
همونطور که میدونید Innogames شرکتیه که دو تا از بهترین بازیهای براوزر بیس رو تا حالا ساخته یعنی tribal wars و the west .
اینبار این شرکت یه بازی استراتژیک جدید با گرافیکی فوق العاده ولی در عین حال ساده و سبک روی براوزر ارائه کرده با امکانات بسیار جدید و بهتر از تریبال.
پیشنهاد میکنم این بازی رو از دست ندید چون اونطور که از سابقه شرکت بر میاد این بازی هم مانند دو بازی قبلی یکی از موفق ترین بازیهای آنلاین خواهد بود.
ورلد beta جدیدتر هست تو اون ثبت نام کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

C0OPeR
22-01-2010, 00:39
ChaGhal بیدم :دی
کدوم منطقه برم ؟ شمال , جنوب , ...... ?

hadi_gamer
22-01-2010, 00:41
آقا بازیش واقعا شاهکاره.یه خورده که باهاش ور رفتم کم کم دارم متوجه میشم که چه چیز خفنیه.
ترکیب منوهای the west و استراتژی تریبال و نو آوریهای بسیار زیاد دیگه.به جرات میتونم بگم تمام بازیهای استراتژیک براوزر رو درسته قورت میده.از تراوین و جنگ خانها و .... بگیر تا آخر.
آقا بازی نکنید از دستتون رفته.

hadi_gamer
22-01-2010, 00:41
شمال شرقی من رفتم north east .
لطفا همه North East رو انتخاب کنن.

Little Sparrow
22-01-2010, 11:11
Registration

Sorry, all of the beta spaces are already taken!

C0OPeR
22-01-2010, 11:34
Registration

Sorry, all of the beta spaces are already taken!

ئه مگه میشه !! :18:

هادی مختصات من اینه :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Little Sparrow
22-01-2010, 11:38
شانسه دیگه من که نتونستم ثبت نام کنم.

*IN*
22-01-2010, 11:42
:41:

C0OPeR
22-01-2010, 11:46
عجب قیمتای خفنی میدن نامردا ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا 5 تا گزینه پرمیوم خفن داره هر کدوم هم دوهفته 100 گلد با این حساب اگه یکی 20EUR بده میتونه تقریبا 6 ماه کامل همه ی گزینه رو به صورت فعال داشته باشه :18::18:

C0OPeR
22-01-2010, 11:48
شانسه دیگه من که نتونستم ثبت نام کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:41:

واسا تیکت میذارم ببینم مشکل از کجاست !

C0OPeR
22-01-2010, 12:31
جواب داد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید is full yes

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید < They are the Beta forums, your friends wont be able to register until places are available.
شما ها تو سرور بتا خواستید ثبت نام کنید یا ورد بتا ؟!
باری ثبت نام به این لینک برید ببینید مشکل داره !

*IN*
22-01-2010, 13:13
جواب داد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید is full yes

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید < They are the Beta forums, your friends wont be able to register until places are available.
شما ها تو سرور بتا خواستید ثبت نام کنید یا ورد بتا ؟!
باری ثبت نام به این لینک برید ببینید مشکل داره !

دمت گرم مشکل حل شد
Esrafil هستم با این مختصات[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
22-01-2010, 13:34

آقا تا میتونید با اون 6 تا swordeman روستاهای مخصوص فارم رو غارت کنید :27:

hadi_gamer
22-01-2010, 14:50
توجه کنید که ورلد بتا همین دیروز باز شده و توش میشه پیشرفت خوبی داشت.پس سریعتر ثبت نام کنید.
North East

hadi_gamer
22-01-2010, 14:51
نمیدونم ممد کجاست اون که خوره این بازیها بود.
ممد اگه بیای مطمئنم تریبال رو ول میکنی.

hadi_gamer
22-01-2010, 14:54
هنوز توی گوگل هم که سرچ میکنم کس دیگه ای این بازی رو معرفی نکرده فقط یه وبلاگ هست که همین مطلب من رو کپی کرده.
پیش بینی میکنم به زودی نت پر بشه.

vitamin2002
22-01-2010, 14:58
منم خیلی می خواهم بازیش کنم ولی می خواهم بعد 1 ماه برم کار آموزی
اگه شروع کنم از زندگی می مونم

C0OPeR
22-01-2010, 15:05
هادی این چرا help ش کامل نیست !! :18:
دهنم سرویس شد فهمیدم واسه barracks چیا لازمه !
الان باز دنیال اینم کدوم یونیت بیشتر بار میزنه (یونیت کارگر افغانی) :دی تا بیشتر غارت کنم .

hadi_gamer
22-01-2010, 15:13
هادی این چرا help ش کامل نیست !! :18:
دهنم سرویس شد فهمیدم واسه barracks چیا لازمه !
الان باز دنیال اینم کدوم یونیت بیشتر بار میزنه (یونیت کارگر افغانی) :دی تا بیشتر غارت کنم .
علی چی میگی بابا.کاری نداره که.توی senate زیر ساختمونها یه + هست که اونو بزنی کل ساختمونا میاد بعد اگه بری روی ساختمون نوشته چیا لازم داره.
help اش هم خیلی کامله.
اینطور که من متوجه شدم slinger - hoplite - horseman - chariot - catapult یونیتهای زمینی هجومی هستن.
horseman خوراکه فارم کردنه.تو مایه هایه ال سی میمونه تو تریبال.
swordfighter و archer هم یونیتهای زمینی دفاعی هستن.
باید سعی کنیم هر چه سریعتر horseman بسازیم.

C0OPeR
22-01-2010, 15:20
مشکل از مرورگرم بود . (+) رو نشون نمیداد الان با FF اومدم نشون داد . تو هلپش هم میرفتم صفحه سفید میاورد :27:
آقا کارگر افغانی رو هم پیدا کردم :دی آرچر بسازی اندازه یه نیسان بار میزنه :دی
همون horseman هم از همه خفن تره .

hadi_gamer
22-01-2010, 15:24
یه سری نیروی تخیلی هم داره.پسر خیلی خفنن.تو مایه های نابودگر و ستاره مرگ ...
ولی خیلی طول میکشه تا بشه ساخت.

C0OPeR
22-01-2010, 15:27
پرمیومش خیلی نامردیه هادی !! ما که نداریم چی کار کنیم :41:

hadi_gamer
22-01-2010, 15:33
پرمیومش خیلی نامردیه هادی !! ما که نداریم چی کار کنیم :41:
نه بابا از تریبال که نامردی تر نیست.
بعدش هم به وسیله سایتهای واسطه میشه خرید.نگرانی نداره.

Little Sparrow
22-01-2010, 15:40
منم اومدم sorooush مختصات:

C0OPeR
22-01-2010, 15:52

این farming village ها رو درست فارم کنید ! مقدار loot شما بستگی به strenght اون داره که با هر حمله mood کم میشه که روی strength هم تاثیر داره ! نکته دوم هم اینکه اگه mood خیلی کم شه کندتر زیاد میشه ولی اگه مقدارش بالا باشه سریعتر پر میشه ! پس یکم دقت کنید و حریص نباشید :دی

Little Sparrow
22-01-2010, 15:57
وقتی هم که اموزش تموم شد مزرعه رو ارتقا بدین.منم با این 6 نفر همه کار می کنم از اینو به اونور:31:
راستی ایدی یاهوی من snnavabi2006 هست ادم کنید.

Gam3r
22-01-2010, 20:53
هادي و چاقال عزيز !! ما كه غاز نيستم !! تاپيك ميزنين به ما هم اطلاع بدين !! :دي
اسم شركت اينو گيم هست يعني بازي نكني نصف عمرت بر فناس !
منم اومدم ورلد بتا

دستت سروش درد نكنه كه تاپيكو بهم داد ، چاقال و هادي كه ازون دوستايي هستند كه از صد تا دشمن بد ترن !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نميدونين من خيلي وقته مواد بهم نرسيده بدجور خمارم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

black.assassin
22-01-2010, 22:08
منم اومدم
کا 54
561-442

Gam3r
22-01-2010, 22:16
اي بابا اگه تا تابستون به اين روند بازيهاي آنلاين فارسي و خارجي باحال بيان من اون همه پوينتي كه براي تابستون رزرو كرده بودم چي ميشه !! :41:
الان توي 7 تا بازي هستم ، تا تابستون به صورت ميانگين اگه ماهي يك بازي بيادش ، ميشه حدودا 12 تا بازي !!
به نظرتون چيكار كنم ؟ :41: اي كاش روزاي من 48 ساعت بود !! :31:
خود تريبال كلي وقت گير هستش !! ايروپابليك هم كه دارم مشهور ميشم ميخوام دوباره برم مجلس شوراي اسلامي ( با اكثر آرا‌ء ) حال همرو بگيرم :31:

يادمه بچگيام هي تلويزيون آگهي نشون ميداد تبليغ ميكرد به كودكانتان نه گفتن را بياموزيد !!
يكي ميتونه به من ياد بده ؟ :31:

C0OPeR
22-01-2010, 22:32
هادي و چاقال عزيز !! ما كه غاز نيستم !! تاپيك ميزنين به ما هم اطلاع بدين !! :دي
اسم شركت اينو گيم هست يعني بازي نكني نصف عمرت بر فناس !
منم اومدم ورلد بتا

دستت سروش درد نكنه كه تاپيكو بهم داد ، چاقال و هادي كه ازون دوستايي هستند كه از صد تا دشمن بد ترن !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نميدونين من خيلي وقته مواد بهم نرسيده بدجور خمارم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ئه ئه !! عجبا :18::18:
مرد حسابی هادی در حیرت بود که تو کجایی !! منم همینطور .
تو که فروم رو میخوری یعنی تاپیک رو ندیده بوذی ؟!!
به هر حال من به نوبه خودم معذرت میخوام :10::40:

منم اومدم
کا 54
561-442

اي بابا اگه تا تابستون به اين روند بازيهاي آنلاين فارسي و خارجي باحال بيان من اون همه پوينتي كه براي تابستون رزرو كرده بودم چي ميشه !! :41:
الان توي 7 تا بازي هستم ، تا تابستون به صورت ميانگين اگه ماهي يك بازي بيادش ، ميشه حدودا 12 تا بازي !!
به نظرتون چيكار كنم ؟ :41: اي كاش روزاي من 48 ساعت بود !! :31:
خود تريبال كلي وقت گير هستش !! ايروپابليك هم كه دارم مشهور ميشم ميخوام دوباره برم مجلس شوراي اسلامي ( با اكثر آرا‌ء ) حال همرو بگيرم :31:

يادمه بچگيام هي تلويزيون آگهي نشون ميداد تبليغ ميكرد به كودكانتان نه گفتن را بياموزيد !!
يكي ميتونه به من ياد بده ؟ :31:

ممد اینطوری نمیتونی باید یکی رو ول کنی ! خیلی وقتت رو میگیره ! من که تقریبا وست رو ول کردم فقط روزی یه بار اونم چی بشه سر بزنم !
وقت چیز با ارزشیه بهترین استفاده رو ازش ببر :27::10:

=========
آقا نظرتون چیه یه اتحاد تشکیل بدیم همین بچه های پی سی با هم باشیم :8::5:

vitamin2002
22-01-2010, 23:00
من که تقریبا وست رو ول کردم فقط روزی یه بار اونم چی بشه سر بزنم !
چاقال تو که وست را زدی کنار حداقل بیا کنار من من بتونم این رنک 3 و یا 2 را با تجربه دوئل بگیرم :10: تو که بازی نمی کنی حداقل بزار من به هدفم تو این بازی برسم این رنک 1 دوئل بازی را ول کرد و نمی تونم تجربه از دوئل بگیرم فقط تو می تونی بهم تجربه خوب بدی
البته احتمال نمی دم این کار را بکنی ولی گفتم یک درخواستی بکنم :31: :20:

Gam3r
22-01-2010, 23:08
ئه ئه !! عجبا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرد حسابی هادی در حیرت بود که تو کجایی !! منم همینطور .
تو که فروم رو میخوری یعنی تاپیک رو ندیده بوذی ؟!!
به هر حال من به نوبه خودم معذرت میخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربونت علي جون
باراك ساختي ؟
والا من كه خودتون ميدونين جديدا رفتم توي يه كاراي ديگه كمتر به اينجاها ميرسم :21:
سريال فرار از زندان خيلي قشنگه‌ !!

ممد اینطوری نمیتونی باید یکی رو ول کنی ! خیلی وقتت رو میگیره ! من که تقریبا وست رو ول کردم فقط روزی یه بار اونم چی بشه سر بزنم !
وقت چیز با ارزشیه بهترین استفاده رو ازش ببر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من از وقت مردم ( mordam ) هم استفاده ميكنم ! توي اتوبوس و دست شويي و اماكن عمومي و ... هم كانكت ميشم عقب نيوفتم :31:

C0OPeR
22-01-2010, 23:10
چاقال تو که وست را زدی کنار حداقل بیا کنار من من بتونم این رنک 3 و یا 2 را با تجربه دوئل بگیرم :10: تو که بازی نمی کنی حداقل بزار من به هدفم تو این بازی برسم این رنک 1 دوئل بازی را ول کرد و نمی تونم تجربه از دوئل بگیرم فقط تو می تونی بهم تجربه خوب بدی
البته احتمال نمی دم این کار را بکنی ولی گفتم یک درخواستی بکنم :31: :20:
مدیران پست پاک کن و تاپیک قفل کن بیان جلوی این کاربر خاطی رو بگیرن داره تاپیک رو منحرف میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اگه بخوام کلا ول کنم اکانت رو میدم به یکی از بچه ها :27:

C0OPeR
22-01-2010, 23:14
قربونت علي جون
باراك ساختي ؟
والا من كه خودتون ميدونين جديدا رفتم توي يه كاراي ديگه كمتر به اينجاها ميرسم :21:
سريال فرار از زندان خيلي قشنگه‌ !!

من از وقت مردم ( mordam ) هم استفاده ميكنم ! توي اتوبوس و دست شويي و اماكن عمومي و ... هم كانكت ميشم عقب نيوفتم :31:
آره جیگر ساختم ولی زهی خیال باطل ! باید آکادمی بزنی تا بتونی آرچر ریسرچ کنی :27:
فعلا همون 6 تا رو بفرست اینور اونور . من که دهنشون رو سرویس کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
22-01-2010, 23:19
مدیران پست پاک کن و تاپیک قفل کن بیان جلوی این کاربر خاطی رو بگیرن داره تاپیک رو منحرف میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره جیگر ساختم ولی زهی خیال باطل ! باید آکادمی بزنی تا بتونی آرچر ریسرچ کنی :27:
فعلا همون 6 تا رو بفرست اینور اونور . من که دهنشون رو سرویس کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چقدر كم فارم ميكنن ولي خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
داره دوگانگي اسمايلي برام به وجود مياد كه از كدوم استفاده كنم علي ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي اسمايلي باحالي هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باراك بزني ميشه اسورد بدونه ريسرچ ساخت ؟

Gam3r
22-01-2010, 23:21
علي آروم تر پيشرفت كن اعصابم رو داري خورد ميكني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
22-01-2010, 23:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چقدر كم فارم ميكنن ولي خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
داره دوگانگي اسمايلي برام به وجود مياد كه از كدوم استفاده كنم علي ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي اسمايلي باحالي هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باراك بزني ميشه اسورد بدونه ريسرچ ساخت ؟

چه اشتباهی کردما ! باز به اسمایلی گیر دادی :31:
اسورد چیه ممد آبرومون رو بردی "سورد" :27: بله میشه ساخت 95 تا چوب و 95 تا سیلور

C0OPeR
22-01-2010, 23:25
علي آروم تر پيشرفت كن اعصابم رو داري خورد ميكني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما اینیم دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته کار من نیستا همه ی زحمتشو این بچه ها (همون 6 تا سورد) میکشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
22-01-2010, 23:25
چه اشتباهی کردما ! باز به اسمایلی گیر دادی :31:
اسورد چیه ممد آبرومون رو بردی "سورد" :27: بله میشه ساخت 95 تا چوب و 95 تا سیلور

اسورد اسورد اسورد :31:

چقدر زياد ريسورس ميخوادش !!‌
اين درصد هايي كه وقتي روي روستا ميري مينويسه و هر دفعه كم ميشه چيه ؟

Gam3r
22-01-2010, 23:27
ما اینیم دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته کار من نیستا همه ی زحمتشو این بچه ها (همون 6 تا سورد) میکشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا مغرور نشو شوخي كردم به بازي اميدوار باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درضمن رنك دو كه انقدر ارزش نداره داري به خودت زحمت ميدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
22-01-2010, 23:29
به به میبینم که ممد هم اومد.خوش اومدی.
ممد اسمت چیه تو بازی؟
در مورد اتحاد هم به نظر من بریم تو یه اتحاد قوی.این دیگه بچه بازی نیست.اگه تو اتحاد قوی نباشی نابود میشی.

C0OPeR
22-01-2010, 23:31
اسورد اسورد اسورد :31:

چقدر زياد ريسورس ميخوادش !!‌
اين درصد هايي كه وقتي روي روستا ميري مينويسه و هر دفعه كم ميشه چيه ؟

اونا mood بید :دی
هر چی این بیشتر باشه برو بچ روستا خفنتر کار میکنن از این طرف بیشتر میتونی غارت کنی :27:
نزنی بیاریش زیر 90 که یهو دیدی نصف شد loot

حالا مغرور نشو شوخي كردم به بازي اميدوار باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درضمن رنك دو كه انقدر ارزش نداره داري به خودت زحمت ميدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای بار 1000 م من واسه رنکینگ بازی نمیکنم (بماند که همیشه اون بالا ها هستیم) :5:
ای بابا تو رنک یک شو من خودم یه سور درست حسابی میدم :8:

C0OPeR
22-01-2010, 23:33
به به میبینم که ممد هم اومد.خوش اومدی.
ممد اسمت چیه تو بازی؟
در مورد اتحاد هم به نظر من بریم تو یه اتحاد قوی.این دیگه بچه بازی نیست.اگه تو اتحاد قوی نباشی نابود میشی.

اون که البته . ولی یادمه تو تریبال بچه های ایرانی ترایب رنک دو رو داشتن و خیلی خوب اداره میکردن رو همین حساب گفتم .
ممد هم یه نقشی داشت تو ترایب یادم نیست ولی خیانت کرد و رفت :21:

vitamin2002
22-01-2010, 23:34

جمله معروف " پست شمارش نمی شه پس چرا پاک کنند " :31:
==================
والا راست می گم بیار یوزرت را کنار من حداقل ازت بتونم تجربه بگیرم بیاری می گم رنک 3 شدنم به خاطر چاقال هست :31:
در راه رضای خدا :31:

C0OPeR
22-01-2010, 23:41
جمله معروف " پست شمارش نمی شه پس چرا پاک کنند " :31:
==================
والا راست می گم بیار یوزرت را کنار من حداقل ازت بتونم تجربه بگیرم بیاری می گم رنک 3 شدنم به خاطر چاقال هست :31:
در راه رضای خدا :31:

خیلی تو بازی کمک کردی که بخوام بهت کمک کنم . میبینم که از رنک 4 بالاتر نمیری :27::21:
بیخیال ادامه نده تاپیک منحرم میشه . نمیتونم اینکار رو بکنم شرمنده :20:

hadi_gamer
23-01-2010, 00:02
حال نمیده همش به این روستاهای بی صاحب حمله کنی.من میخوام سریع تر هورسمن بسازم به روستاهای دیگه حمله کنم.

vitamin2002
23-01-2010, 00:08
خیلی تو بازی کمک کردی که بخوام بهت کمک کنم . میبینم که از رنک 4 بالاتر نمیری :27::21:
بیخیال ادامه نده تاپیک منحرم میشه . نمیتونم اینکار رو بکنم شرمنده :20:

خوب من از اول گفته بودم هدفم رسیدن به رنک بالاست . حالا چه طور می تونستم کمک کنم ؟ الان من به آرش کمک می کنم تا ورلد 10 بتونه بره رنک بالا ( البته چند تا فورت رفتم براش تو این 1 ماه نتونستم براش فورت برم چون امتحانات مشغولم کرده نمی تونم در یک روز چند تا فورت برم
=======
الان رنک 4 هستم ولی تا 14 الی 18 روز حتما رنک 3 هستم چون ازم 3200 تجربه جلوتر هست ولی اگه بتونم تجربه دوئل ازت بگیرم می تونم خیلی زود تر بهش برسم و 100 می تونم اون یارو رنک 2 چینی را هم تا لول 98 اینا بگیرم ولی بدون دوئل نمی تونم تا رنک 2 برم بالا
حالا یک کمکی کن تا برم رنک 2 :31: اسم تو را هم پروفایلم می گزارم به عنوان کمک کننده برای رنک 2 شدنم
دارم خواهش می کنم من هدفم نه پوز دادن هست نه چیز دیگه فقط می خواهم ببینند یک ایرانی رنک بالا هست اگه دقت کنی در پروفایلم 4 ماه نوشتم سرباز ایرانی می خواهم یک ایرانی رنک 2 داشته باشیم

دیگه از این بیشتر اصرار نمی کنم چون یوزر مال تو هست و تصمیمم مال تو هست

hadi_gamer
23-01-2010, 00:14
vitamin2002 کافیه دیگه اینجا تاپیک وست نیست.

vitamin2002
23-01-2010, 00:22
vitamin2002 کافیه دیگه اینجا تاپیک وست نیست.

هادی جون اگه دقت کنی به جمله پایانی

دیگه از این بیشتر اصرار نمی کنم چون یوزر مال تو هست و تصمیمم مال تو هست
گفتم دیگه ادامه نمی دم
ممنون از بابت تذکر :20:

Gam3r
23-01-2010, 12:21
به به ميبينم که ممد هم اومد.خوش اومدي.
ممد اسمت چيه تو بازي؟
در مورد اتحاد هم به نظر من بريم تو يه اتحاد قوي.اين ديگه بچه بازي نيست.اگه تو اتحاد قوي نباشي نابود ميشي.

اتحاد هاي قوي بازيكن هاي قوي هم ميگيرن !!
من نامم هميشه همه جا يكيه بجز فروم ها و چند تا بازي كه بن شده باشم و مجبور باشم نامم رو عوض كنم !!
M-Pro
ميخواستم اين يوزر رو بزنم ولي ارور داد زياد طولانيه !! Captain Michael Scofield !! باحاله نه ؟‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونا mood بيد
هر چي اين بيشتر باشه برو بچ روستا خفنتر کار ميکنن از اين طرف بيشتر ميتوني غارت کني
نزني بياريش زير 90 که يهو ديدي نصف شد loot

براي بار 1000 م من واسه رنکينگ بازي نميکنم (بماند که هميشه اون بالا ها هستيم)
اي بابا تو رنک يک شو من خودم يه سور درست حسابي ميدم

زود تر ميگفتي علي براي من به 30 رسيد !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون که البته . ولي يادمه تو تريبال بچه هاي ايراني ترايب رنک دو رو داشتن و خيلي خوب اداره ميکردن رو همين حساب گفتم .
ممد هم يه نقشي داشت تو ترايب يادم نيست ولي خيانت کرد و رفت

نه بابا خيانت چيه من جانم را در راه اسلام ميدم !!
بهتره بريم يه قبيله خارجكي !! حد اقل سايشون بالاي سرمونه !!
من كه فعلا رفتم يه جا تا ببينم چي ميشه !!

حال نميده همش به اين روستاهاي بي صاحب حمله کني.من ميخوام سريع تر هورسمن بسازم به روستاهاي ديگه حمله کنم.

بساز بساز حتما ميتوني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هادي جون اگه دقت کني به جمله پاياني

گفتم ديگه ادامه نمي دم
ممنون از بابت تذکر

خيط شدش حال كردم !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------

رفته بودم يكي از تاپيك هاي پي سي ورلد كه توش جملات كوتاه از بزرگان جهان ميزارن
امروز يه جمله ي قشنگ گذاشتن كه خوندم و حال كردم گفتم اينجا هم بزارم شما لذت ببرين !!

"يه مرد قوي،از خودش دفاع مي کنه ولي يه مرد قوي تر ،از ديگران"

HoJJaT_07
23-01-2010, 14:34
الان من وارد شدم

بعد نفهمیدم چیزی ازش

الان مپ کجاست مختصاتمو ببینیم

HoJJaT_07
23-01-2010, 14:36
64
601
449

من اینجام نزدیکم بهتون؟

HoJJaT_07
23-01-2010, 14:40
چاقال این اسم شهره گذاشتی ؟! Exodor

درن آی دوست داری؟

حالا اینجا شهراش خاکی نیست سبز هستش منم اسم شهرمو گذاشتم SW

:دی

شهر بعدی انشالله Org بعدشم Ironforge در نهایت Thunder Bluff و SM

C0OPeR
23-01-2010, 15:20
اتحاد هاي قوي بازيكن هاي قوي هم ميگيرن !!
من نامم هميشه همه جا يكيه بجز فروم ها و چند تا بازي كه بن شده باشم و مجبور باشم نامم رو عوض كنم !!
M-Pro
ميخواستم اين يوزر رو بزنم ولي ارور داد زياد طولانيه !! Captain Michael Scofield !! باحاله نه ؟‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زود تر ميگفتي علي براي من به 30 رسيد !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا خيانت چيه من جانم را در راه اسلام ميدم !!
بهتره بريم يه قبيله خارجكي !! حد اقل سايشون بالاي سرمونه !!
من كه فعلا رفتم يه جا تا ببينم چي ميشه !!

بساز بساز حتما ميتوني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيط شدش حال كردم !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------

رفته بودم يكي از تاپيك هاي پي سي ورلد كه توش جملات كوتاه از بزرگان جهان ميزارن
امروز يه جمله ي قشنگ گذاشتن كه خوندم و حال كردم گفتم اينجا هم بزارم شما لذت ببرين !!

"يه مرد قوي،از خودش دفاع مي کنه ولي يه مرد قوي تر ،از ديگران"
یعنی خودت احساس نمیکردی هر دفعه کمتر میشه ؟! البته عمرا به 30 رسونده باشی :27:
در ضمن جمله آخری زیبا بود :10:

چاقال این اسم شهره گذاشتی ؟! Exodor

درن آی دوست داری؟

حالا اینجا شهراش خاکی نیست سبز هستش منم اسم شهرمو گذاشتم SW

شهر بعدی انشالله Org بعدشم Ironforge در نهایت Thunder Bluff و SM
بلی :27: خیلی دوست میدارم :دی مخصوصا female هاشو که خودت میدون چی میشن :21::8:
ایول کار خوبی کردی اسم شهرتو گذاشتی SW :27:

آقا تعداد این بدبختا رو به 8 رسوندم از تنهایی دربیان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برادران این کاره اول آکادمی بسازم یا برم تو کار ریسورس ؟!
تو تریبال که همون اول ملت رو فارم میکردیم خیلی حال میداد اینجا وضعیتش چطوره ؟ روستا هم با فاصله ثانیه ای آدم جرئن نمیکنه کاری بکنه ! :41:

Little Sparrow
23-01-2010, 15:30
من که زدم تو کار ریسورس سریعتر ساخت و ساز میشه کرد.

Gam3r
23-01-2010, 15:44
منم فقط دارم ريسورس بالا ميبرم

C0OPeR
23-01-2010, 16:11
خوبه مختصات بدین فارمتون کنم :دی

Little Sparrow
23-01-2010, 16:17
بفرما...پذیرای نیرو های شما هستیم.

C0OPeR
23-01-2010, 16:22
ای بابا ما از دار دنیا همین 8 تا سرباز(عمله) رو داریم اینو دیگه از ما نگیرین :27:
احتمالا یه کار اشتباهی کردم ! یه ساعت پیش روی 700 بودم الان 850 ! :18:

Gam3r
23-01-2010, 16:36
آفرين علي !! :دي

HoJJaT_07
23-01-2010, 16:37
چاقال آیدی یاهوت چیه

اه اه درن آی زن من زیاد خوشم نمیاد

تو یعنی توی عمرت Blood Elf Female ندیدی ؟ ببینی چی میگی دیگه یه عکس میذارم ماله هیرو خودم

(منظورم اینه بعدا میذارم)

C0OPeR
23-01-2010, 16:46
chaghal_p30@yahoo.com هیچ وقت آن نیستم :دی
برو با اون سلیقت !! :13:

کسی به هیچ اتحادی نرفته ؟ همون روز اول واسم 3 تا دعوتنامه رسید (میدونستن حرفه ای ام) :5:

Gam3r
23-01-2010, 16:49
دروغ ميگه يه بار آنلاين شد ولي هي ميرفت و ميومد كه غذاش نسوزه !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HoJJaT_07
23-01-2010, 16:58
اینم بلود الفم توی سرور قدیمی

اگه الان گاو Full Deadly + Relentless که توی سرور فعلی هستش رو بذارم چی میگی

ها ها (لول)

البته اونجام یه گاو داشتم Full T9

خب از جو خارج نشیم بیخیال

HoJJaT_07
23-01-2010, 17:22
آقا اتحاد ایرانی بسازیم؟

چاقال هر جا میری منم میام لول

hadi_gamer
23-01-2010, 17:28
سلام بچه ها من الان تو اتحاد رتبه 6 بازی هستم kingdom of honor .
هر کی خواست بگه اینوایتش کنم.

Little Sparrow
23-01-2010, 17:29
به نظر من بیاین تو legio beta اگه نیاین و اتحاد بزنین من نمیام چون همه ی جزیره ی من از این اتحادن.:13:

hadi_gamer
23-01-2010, 17:39
طرف تو اتحاد ما 29 تا سورد داره :18:
من موندم کی اینا رو ساخته.تازه دو روزه سرور باز شده.

hadi_gamer
23-01-2010, 17:40
به نظر من بیاین تو legio beta اگه نیاین و اتحاد بزنین من نمیام چون همه ی جزیره ی من از این اتحادن.:13:
مهم نیست دورت کی باشه.دور من هم همه از یه اتحاد دیگه هستن ولی جرات حمله به اتحاد قوی رو ندارن.
خواستی اسمتو بگو اینوایت کنم.

HoJJaT_07
23-01-2010, 17:41
اتحاد 6 چیه من به اتحاد رنک یک نامه زدم گفتم میشه اینوایت کنی ؟ هنوز جواب نداده :دی

HoJJaT_07
23-01-2010, 17:43
بابا بیاید اتحاد رنک یک قوی ترینه . من دارم میرم

HoJJaT_07
23-01-2010, 18:33
میگم چرا نمیشه خرید :دی

Invalid request

Error: Your Credit card has not been accepted by our payment provider Global Collect.
Please check the entered information or select a different payment option.
Status:160

C0OPeR
23-01-2010, 18:35
دروغ ميگه يه بار آنلاين شد ولي هي ميرفت و ميومد كه غذاش نسوزه !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینو راس میگه . عجب خافظه ای داریا :27:

اتفاقا اشتباهت همینجاست . سعی کن با اطرافت دشمن باشی تا راحت بتونی فارم کنی و بعدا نوبل :21:

طرف تو اتحاد ما 29 تا سورد داره :18:
من موندم کی اینا رو ساخته.تازه دو روزه سرور باز شده.
دیگه پرمیومی گفتنو ... :31:
البته ما هم چیزی کم نداریما فقط به همین 8 تا راضی هستیم :27:

اتحاد 6 چیه من به اتحاد رنک یک نامه زدم گفتم میشه اینوایت کنی ؟ هنوز جواب نداده :دی
منتظر باش حتما جواب میدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هادی دیگه اینوایت کرد نمیشد نه گفت وگرنه یه پس کتک مفصل بود :31:

C0OPeR
23-01-2010, 18:37
میگم چرا نمیشه خرید :دی

Invalid request

Error: Your Credit card has not been accepted by our payment provider Global Collect.
Please check the entered information or select a different payment option.
Status:160

چون :
Your Credit card has not been accepted by our payment provider Global Collect.

C0OPeR
23-01-2010, 18:40
آقا یه سری از این پروفایل های تریبالی بریزین اینجا بچه ها استفاده کنن ! پروفایلم خالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
23-01-2010, 18:43
بچه ها سعی کنید point whore نباشید.از این اول نیرو بسازید تا یهو مثل تریبال نوبل نشید.از ما گفتن بود.این تجربه سالهای استراتژیک بازی کردن من هستش.

HoJJaT_07
23-01-2010, 18:48
You Have Not Prepared

-------
درمورد پرداخته هم wtf مشکل چیه

Little Sparrow
23-01-2010, 18:53
من می گم کل جزیره. CHAGHAL چی می گی؟یه نفر باهات دشمن دو نفر باهات دشمن کل جزیره...:31:

Gam3r
23-01-2010, 18:57
هادي منو اينوايت كن !
دارم فقط ريسورس بالا ميبرم چه حالي ميده !! الان برم تو كار باراك بد جوري كم ميارم !!

Little Sparrow
23-01-2010, 19:02
من رفتم COIG ولی بیرون اومدم به همون دلیلی که گفتم و اینکه خیلی شلوغ پلوغ بود فرومش و دویست و خورده ای عضو داشت.
من باراک رو ساختم میرم تو کار فارم کسایی که بازی رو ول کردن...

cenariu0s
23-01-2010, 19:07
با dial up هم میشه بازی کرد؟ تو روز چه قدر وقت می گیره؟

Gam3r
23-01-2010, 19:08
من احتمالا فردا سرباز ساختن رو شروع ميكنم !!

C0OPeR
23-01-2010, 19:54
من می گم کل جزیره. CHAGHAL چی می گی؟یه نفر باهات دشمن دو نفر باهات دشمن کل جزیره...:31:
چند وقت دیگه کل جزیره میشه 3-4 نفر که اونها هم دشمنت باشن بهتره تا رفیق :دی

با dial up هم میشه بازی کرد؟ تو روز چه قدر وقت می گیره؟
1- بلی
2- به مقدار کافی

Gam3r
23-01-2010, 20:00
بچه ها به نظرتون كدوم جواب درسته :دي

مدت زمان گردش کدام سیاره به دور خودش دو برابر مدت زمان گردش آن به دور خورشید است ؟

1 : زحل
2 : عطارد
3 : نپتون
4 : مریخ

Little Sparrow
23-01-2010, 20:09
چند وقت دیگه کل جزیره میشه 3-4 نفر که اونها هم دشمنت باشن بهتره تا رفیق :دی

اگه چند نفر رفیق باشه من به دشمن ترجیح میدم.کلا من بر پایه صلح بالا میرم. تو میگی چند نفر میرن من میشینم اونایی که میرن رو فارم میکنم.:27:

Gam3r
23-01-2010, 20:13
15 تا سورد ساختم تا حالا

HoJJaT_07
23-01-2010, 20:18
چاره ای نیست وقتی همه ایرانیا هستند.

اینوایت کن هادی

C0OPeR
23-01-2010, 20:19
15 تا سورد ساختم تا حالا
8 تا آرچر ساختم ! نبوووووود ؟ آی نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــفـــــــــ ـــــــــــــــس کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه چند نفر رفیق باشه من به دشمن ترجیح میدم.کلا من بر پایه صلح بالا میرم. تو میگی چند نفر میرن من میشینم اونایی که میرن رو فارم میکنم.:27:
Keep your friends close and your enemies closer :27:

C0OPeR
23-01-2010, 20:19
چاره ای نیست وقتی همه ایرانیا هستند.

اینوایت کن هادی
خدا لعنتت کنه حجت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
23-01-2010, 20:21
علی واقعا آرچر ساختی؟:18:
چطوری؟

C0OPeR
23-01-2010, 20:23
علی واقعا آرچر ساختی؟:18:
چطوری؟
ای بابا بذار دو دقیقه خوشحال بمونیم دیگه :41:
خالی بستم ممد کم بیاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Little Sparrow
23-01-2010, 20:25
چه سریع می سازین من فقط وقت کردم باراکس رو بسازم منابعم تموم شد.دارم فارم میکنم حداقل یه چی بسازم.

C0OPeR
23-01-2010, 20:27
من تا صبح آرچرام در میاد البته اگه خواب نمونم :دی

Little Sparrow
23-01-2010, 20:32
بیکارینا.من میام نهایتا 4 ساعت وای می ایستم.

M A X I M U M
23-01-2010, 20:33
Decisive Wisdom

World Beta
North East

Gam3r
23-01-2010, 20:34
من جدي 15 تا سورد ساختم

HoJJaT_07
23-01-2010, 20:35
میگم چرا خدا منو لعنت کنه ؟ :دی

hadi_gamer
23-01-2010, 20:46
منم 12 تا سورد دارم.

Gam3r
23-01-2010, 20:49
الان شدش 20 تا

ميخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسازم

Gam3r
23-01-2010, 21:42
امكانش هستش كه يكي اسم بازي رو تعبير و تفسير بكنه ؟!!
من كه هرچي فكر كردم چيزي به ذهنم نرسيدش !!
بعدشم يه سوال ديگه !!‌ يادم رفت سوالم چي بود بعدا ميپرسم !! :دي

hadi_gamer
23-01-2010, 21:57
علی آرچر رو فعلا بیخیال شو.آرچر همش 24 تا میتونه ریسورس بیاره که این فقط 8 تا بیشتر از سورد هستش ولی هزینه ای که قراره بابت رسیذن به آکادمی بدی خیلی خیلی زیاده یعنی با این هزینه میتونی حدود 50 تا سورد بسازی که خیلی بیشتر از آرچر غارت میکنن بعدش راحت میتونی آرچر و هورسمن رو بسازی.این نظر منه.

Gam3r
23-01-2010, 21:59
نظر شما خيلي محترمه !!!

HoJJaT_07
23-01-2010, 22:20
نظر شما خيلي محترمه !!!

منظورش مضخرف بود :دی

C0OPeR
24-01-2010, 07:02
اوکی بیخیال شدیم . زدیم تو کار برادر سورد :دی

Gam3r
24-01-2010, 12:31
هادي پيشرفتت رو در چي ميبيني ؟ :دي

روح سگ ول گرد
24-01-2010, 14:26
این بازی رو به صورت غیر جدی شروع کردم :دی

نمی فهمم چرا هر چی بازی هادی معرفی می کنه اینجوری در میاد :دی

C0OPeR
24-01-2010, 14:58
چون که دل در گرو هادی بستیم بلکه به سر منزل مقصود برسیم :18::27: به به حافظا :31:

Gam3r
24-01-2010, 16:55
بدون شوخي 15 تا شمشير زن داري شماها چي ؟

a3m00n
24-01-2010, 17:01
با سلام...
ماهم استارتو زدیم ..
ببینیم مثه تریبال میشه یا نه : دی

north east
k64
416|608
SaEiD

Gam3r
24-01-2010, 17:06
خدايا خودت عاقبت مارو به خير كن و مارا جزو نيكوكاران قرار بده !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a3m00n
24-01-2010, 17:11
خدايا خودت عاقبت مارو به خير كن و مارا جزو نيكوكاران قرار بده !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

: دی

یعنی من تا این حد ... : دی

اینجا سعی می کنم فقط یکمی خشن تر از تریبال باشم و زیاد به مردم گیر ندم : دی

از فردا جنگ با همسایه هام شروع میشه لول :)

Gam3r
24-01-2010, 17:23
يكي تو ميتوني از فردا با همسايه هات بجنگي يكي رنك يك !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط فكر خيانت به سرت نزنه باز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
24-01-2010, 17:27

شنیدم قراره با محمد یه اتحاد بزنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (شوخی) :10:

Gam3r
24-01-2010, 17:29
آره داريم روش فكر ميكنيم !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علي اوضاعت چطوره چقدر نيرو داري‌ ؟ البته پوينتت كه گوياي همه چيز هست نميخواد چيزي بگي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
24-01-2010, 17:35
والا چی بگم ! نیرو که زیاد ندارم 14 تا سورد ! میخواستم آرچر بسازم که منصرف شدم
شب هم یه سری سورد میسازم که تا فردا بتونم 30-40 تایی داشته باشم .
این روستاهای اطراف رو از کی میشه فارم کرد ؟ یه جا خونده بودم یادم رفت !

Gam3r
24-01-2010, 17:37
علي فقط منابع بالا بردي ؟
اين پوينتت شامل چيائه

Gam3r
24-01-2010, 17:39
چه حالي ميده !!
Gained resources:

77
78
85

Booty: 240/240

C0OPeR
24-01-2010, 17:43
منابع هم آره ولی فکر کنم بخاطر اینکه Senate لول بالا دارم اینطوریه !
به هر حال کار اشتباهی بود باید منابع و نیرو رو همزمان بالا برد .

هادی خودش تاپیک میزنه بازی معرفی میکنه میره دیگه نمیاد :دی

C0OPeR
24-01-2010, 17:43
چه حالي ميده !!
Gained resources:

77
78
85

چند تا سورد داری ممد ؟

Gam3r
24-01-2010, 17:44
هادی خودش تاپیک میزنه بازی معرفی میکنه میره دیگه نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره سيگار ميكشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Little Sparrow
24-01-2010, 17:45
برین کنار دارم میام 10 سورد و منابعم همین طور زیاد میشه.میگم هر کی لول منابعشو بگه هان؟
موفق باشید.

Gam3r
24-01-2010, 17:46
چند تا سورد داری ممد ؟

15 تا البته قابل شمارو نداره استاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها يه سوال !! اين مود هر حمله 4 تا كم ميشه !! هر چند ساعت چند تا زياد ميشه ؟
+
اين مود مخصوص هر بازيكن هست يا براي همه يكيه ؟

Gam3r
24-01-2010, 17:48
برین کنار دارم میام 10 سورد و منابعم همین طور زیاد میشه.میگم هر کی لول منابعشو بگه هان؟
موفق باشید.

من راستگو هستم همرو ميگم مثل چاقال نيستم :31:

چوب لول 6
سنگ لول 5
آهن لول 4

+

15 تا شمشير زن !

C0OPeR
24-01-2010, 17:51
موفق باشید.

لول منابع که هر ساعت تغییر میکنه برادر :46:

15 تا البته قابل شمارو نداره استاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها يه سوال !! اين مود هر حمله 4 تا كم ميشه !! هر چند ساعت چند تا زياد ميشه ؟
+
اين مود مخصوص هر بازيكن هست يا براي همه يكيه ؟

منابع از کجا آوردی اینهمه سورد ساختی :18:

mood ساعتی یکی دوتا زیاد میشه strength هم همینطور . برای همه بازیکنا هستش .

C0OPeR
24-01-2010, 17:53
من راستگو هستم همرو ميگم مثل چاقال نيستم :31:

چوب لول 6
سنگ لول 5
آهن لول 4

+

15 تا شمشير زن !

یه آفتابه گرفتی رومون دیگه ! یعنی من دروغ میگم ! :دی

Gam3r
24-01-2010, 17:55
منابع از کجا آوردی اینهمه سورد ساختی :18:

mood ساعتی یکی دوتا زیاد میشه strength هم همینطور . برای همه بازیکنا هستش .

ريسورس براي ساختن 5 تاي ديگه هم دارم تا 20 تا كنم ولي بيشتر با ريسورس بالا بردن حال ميكنم !! :31:

یه آفتابه گرفتی رومون دیگه ! یعنی من دروغ میگم ! :دی

علي :40:
اين حرفا چيه :31: يادته خالي بستي آراچر ساختي ؟ :31: به خاطر اون بود !! :31:

DHAMID
24-01-2010, 18:01
این دهکده سبزا که وسط نقشه هستن واسه چین؟
مال کسین یا یا واسه حمله گزاشتن اونارو؟
واسه دیوار سطح1 چند تا سرباز لازمه؟

hadi_gamer
24-01-2010, 18:01
سلام من اومدم.
میبینم که بحث پشت سر من داغ بوده :31:

این بازی رو به صورت غیر جدی شروع کردم :دی

نمی فهمم چرا هر چی بازی هادی معرفی می کنه اینجوری در میاد :دی

یعنی چی اینجوری در میاد؟چجوری در میاد؟:18:

منابع هم آره ولی فکر کنم بخاطر اینکه Senate لول بالا دارم اینطوریه !
به هر حال کار اشتباهی بود باید منابع و نیرو رو همزمان بالا برد .

هادی خودش تاپیک میزنه بازی معرفی میکنه میره دیگه نمیاد :دی
عزیزم من کار و زندگی دارم مثل شما علاف و بیکار نیستم که از صبح تا شب پشت بازی هستین. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره سيگار ميكشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
صد بار گفتم تو تاپیک بچه رفت و آمد میکنه.جلوی بچه ها نگو بد آموزی داره مگه تو گوش این ممد میره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Little Sparrow
24-01-2010, 18:02

لول منابع که هر ساعت تغییر میکنه برادر :46:

منظورم فارم بود اون یه تیکه.
بابا چه سریع می سازین:
چوب لول 6
سنگ لول 5
معدن سکه است اهنه چیه لول 3 ولی یه ساعت دیگه میشه لول 4
با 10 سورد
موفق باشید.

C0OPeR
24-01-2010, 18:02
اونو که خودم گفتم خالی بستم ممد رو ضایع کنم :27::40:

Gam3r
24-01-2010, 18:05
عزیزم من کار و زندگی دارم مثل شما علاف و بیکار نیستم که از صبح تا شب پشت بازی هستین. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كجا كار ميكني ؟ چقدر حقوق ميگيري ؟ راضي هستي ؟ روزي چند ساعت هستش ؟ هر سايت چقدر ميگيري ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صد بار گفتم تو تاپیک بچه رفت و آمد میکنه.جلوی بچه ها نگو بد آموزی داره مگه تو گوش این ممد میره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه چيه هادي !! اين نسل ، نسله مدرنه !! نسل امروزي !! پسره 7 سالشه فحش خواهر مادر ميده !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چشم و گوشا بايد از همين سن 6-7 سالگي باز بشه ديگه وگرنه مثل علي همين كه 19 ساله شد هي ميگه من زن ميخوام !!‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينو روان شناس ها گفتن !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
24-01-2010, 18:05
سلام من اومدم.
میبینم که بحث پشت سر من داغ بوده :31:

یعنی چی اینجوری در میاد؟چجوری در میاد؟:18:

بیکار کجا بود ! صبح تا ساعت 3 که اداره ! الانم میبینی پشت هم پست میدم پشت سیستمم دارم برنامه مینویسم اینجا رو هم رفرش میکنم :27:

Gam3r
24-01-2010, 18:07
منظورم فارم بود اون یه تیکه.
بابا چه سریع می سازین:
چوب لول 6
سنگ لول 5
معدن سکه است اهنه چیه لول 3 ولی یه ساعت دیگه میشه لول 4
با 10 سورد
موفق باشید.

كلا من از همه بهترم اينو بايد اينجا هم بهتون ثابت كنم تا باور كنين ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونو که خودم گفتم خالی بستم ممد رو ضایع کنم :27::40:

بچه بودي بهت ياد ندادن دروغگو ميره جهنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیکار کجا بود ! صبح تا ساعت 3 که اداره ! الانم میبینی پشت هم پست میدم پشت سیستمم دارم برنامه مینویسم اینجا رو هم رفرش میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ايشون هم شاغل هستند چه جالب !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو بايد به ازاي پولي كه ميگيري كار كني علي ، اين كار تو خيانت به كارفرما هستش و در اون دنيا عذاب سختي ميبيني !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
24-01-2010, 18:07
كجا كار ميكني ؟ چقدر حقوق ميگيري ؟ راضي هستي ؟ روزي چند ساعت هستش ؟ هر سايت چقدر ميگيري ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه چيه هادي !! اين نسل ، نسله مدرنه !! نسل امروزي !! پسره 7 سالشه فحش خواهر مادر ميده !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چشم و گوشا بايد از همين سن 6-7 سالگي باز بشه ديگه وگرنه مثل علي همين كه 19 ساله شد هي ميگه من زن ميخوام !!‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينو روان شناس ها گفتن !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی اینو از برق بکشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31:

C0OPeR
24-01-2010, 18:10
این دهکده سبزا که وسط نقشه هستن واسه چین؟
مال کسین یا یا واسه حمله گزاشتن اونارو؟
واسه دیوار سطح1 چند تا سرباز لازمه؟

سلام .
به اونا میگن farming village . مخصوص فارم شدن و غارت منایع هستش .
واسه دیوار هم سرباز لازم نیست .

Gam3r
24-01-2010, 18:12
حال ميده !!‌ :دي

Mood 96% (-3)

Strength 46% (-1)

Gained resources:

79
81
80

Gam3r
24-01-2010, 18:14
اين ترايب هم به خلافت هادي سوم ، خليفه ستمگر عباسي حال ميده ها دي:
هادي چيكار كردي دسترسي اينوايت گرفتي

C0OPeR
24-01-2010, 18:14
بچه بودي بهت ياد ندادن دروغگو ميره جهنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بچه بودیم زیادی به ما چیزیاد دادن نتیجش این شد :دی

تو بايد به ازاي پولي كه ميگيري كار كني علي ، اين كار تو خيانت به كارفرما هستش و در اون دنيا عذاب سختي ميبيني !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من 48 برابر پولی که میگیرم دارم کار میکنم ! وگرنه با من قرارداد نمیبستن :27:

هادی اوضاع خوبه ؟ مشکلی نیست ؟
چیزی نمیگی آخر مجبور میشم بچه ها رو بفرستم خودم با خبر شم :27:

C0OPeR
24-01-2010, 18:16
اين ترايب هم به خلافت هادي سوم ، خليفه ستمگر عباسي حال ميده ها دي:
هادي چيكار كردي دسترسي اينوايت گرفتي

همه دارن ممد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روح سگ ول گرد
24-01-2010, 18:17
خدایی تریبال وارز چیز دیگریست.

چیزی اضافه تر از تریبال نداره نه؟؟؟

تا اونجایی که من دیدم فقط تکنولوژی د وست رو انداختن رو نقشه های این و والسلام

Gam3r
24-01-2010, 18:19
بچه بودیم زیادی به ما چیزیاد دادن نتیجش این شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معلومه دايره العلوم شدي !! :دي

من 48 برابر پولی که میگیرم دارم کار میکنم ! وگرنه با من قرارداد نمیبستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اينجوريه پس تا ميتوني از وقت اداره بزن برو بازي كن :دي

چشزی نمیگی آخر مجبور میشم بچه ها رو بفرستم خودم با خبر شم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه دارن ممد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا حتما بايد جلوي همه ضايع ميكردي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
24-01-2010, 18:23
اوه اوه چه اسپم بازاری شد ! جواب بدم باز اسپم میشه ! فکر نکنی کم آوردما ! :31:

نگفتین از کی میشه جمله به اطراف رو شروع کرد ؟

Gam3r
24-01-2010, 18:25
از هر وقتي بشه حمله كرد :دي
بيا اسپم بديم حال ميده !! پس من برو كلوب !! شب ميام باي !!

C0OPeR
24-01-2010, 18:27
از هر وقتي بشه حمله كرد :دي
بيا اسپم بديم حال ميده !! پس من برو كلوب !! شب ميام باي !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو برو دیرت نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
24-01-2010, 18:31
رفتم بسته بودش برگشتم الان چيه ميخندي :دي

hadi_gamer
24-01-2010, 18:32
هادی اوضاع خوبه ؟ مشکلی نیست ؟
چیزی نمیگی آخر مجبور میشم بچه ها رو بفرستم خودم با خبر شم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا علی تو نمکسیا هستم الان 8 تا حمله داره بهم میشه از رییس ترایب gods.
بیا بزنیم داغونش کنیم.

C0OPeR
24-01-2010, 18:58
بابا علی تو نمکسیا هستم الان 8 تا حمله داره بهم میشه از رییس ترایب gods.
بیا بزنیم داغونش کنیم.
چی ؟! چه غلطا ! آسفالتشون میکنم ! یه ربات بارکش ازت کم شه کل اتحادشون نابوده :27:
به لیدر تیم دستور دادم هماهنگ کنه باهاش همکاری کن . خودم هم میام کمک :10:

HoJJaT_07
24-01-2010, 19:37
نصب این اتحاد مال فنلاند هست

میگم ظاهرا اتحاد فنلاندی نیومدیم ؟

همه بیاید اینجا بنویسید Iran

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[thread_id]=139&forum[page]=7

البته نکته جالب اینه پست اول گفته :

I live in finland and i am 12 years old

:18::21:

HoJJaT_07
24-01-2010, 19:38
لینک نیوفتاد

همه برید توی فروم >> Off topic >> تاپیک Where Are U From

--------------

پسره 7 سالشه فحش خواهر مادر ميده !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممد بازم از تجریبیاتت بگو اینا رو خودت انجام دادی ؟

WTF لول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
24-01-2010, 20:14
الان 22 تا سورد دارم ... :8:

Gam3r
24-01-2010, 20:21
آفرين هادي ، من 17 تا دارم و دارم ساختمون بالا ميبرم !
به نظرم ريسورس بالا نبرم بهتره ها !! چيز زيادي نميده !! ولي فارم خيلي بيشتره ميده !!
شماها هم كه هم پوينتتون خوبه و هم سرباز زياد دارين !! كدوم ساختمون رو دارين بالا ميبرين ؟

hadi_gamer
24-01-2010, 20:28
نه ریسورس به درد نمیخوره من الان با هر فارم حدود 80 - 100 تا از هر منبع گیرم میاد که مثلا یه منبع سطح7 حدود 40 تا از هر منبع میده یعنی من تو 20 دقیقه تقریبا دو برابر ریسورسی که منبع بهم میده رو در میارم که تو ساعت میشه 6 برابر.

hadi_gamer
24-01-2010, 20:32
این آخرین فارم من

Gained resources:

117
152
83

Gam3r
24-01-2010, 20:40
نه ریسورس به درد نمیخوره من الان با هر فارم حدود 80 - 100 تا از هر منبع گیرم میاد که مثلا یه منبع سطح7 حدود 40 تا از هر منبع میده یعنی من تو 20 دقیقه تقریبا دو برابر ریسورسی که منبع بهم میده رو در میارم که تو ساعت میشه 6 برابر.

خب تو مطمئني ميتوني هميشه از اين 20 دقيقه اي استفاده كني ؟ يه هفته ديگه مجبوري براي فارم كلي اينور و اونور بري !! :41:
كي ميشه بازيكن هاي كناري رو فارم كرد ؟

hadi_gamer
24-01-2010, 20:45
خب تو مطمئني ميتوني هميشه از اين 20 دقيقه اي استفاده كني ؟ يه هفته ديگه مجبوري براي فارم كلي اينور و اونور بري !! :41:
كي ميشه بازيكن هاي كناري رو فارم كرد ؟
خوب همش که قرار نیست فارم کنی . کم کم ریسورسها رو هم بالا میبری.
من میخوام سریعتر به هورسمن برسم بعد میریزم سر بازیکنای دیگه.

hadi_gamer
24-01-2010, 20:49
وای گیلد romanian warriors با 915 تا عضو الان رتبه یک رو داره :18:

Gam3r
24-01-2010, 20:50
آره خيلي خفنن !! نوب دونيه !! كل بغلياي من از اين قبيله هستن !!
الان ميشه شما ليست لول كل ساختمون هاتون رو بزارين ؟! ( ميدونم كه هيچكدومتون نميزارين :دي )

hadi_gamer
24-01-2010, 20:57
سنات 6
چوب 7
فارم 5
آجر 4
انبار 3
نقره 3

Gam3r
24-01-2010, 21:00
چرا انقدر سنات رو بالا ميبرين !!

hadi_gamer
24-01-2010, 21:01
تا نیم ساعت دیگه میشم 25 تا سورد.
انبار سنگم پر شد اینقدر فارم کردم.:31:

Gam3r
24-01-2010, 21:01
ظلم تو روز روشن !! واقعا من از اين بد شانس تر هم ميشم ؟!!

Booty: 243/288

فارمم خالي شد !!

hadi_gamer
24-01-2010, 21:02
چرا انقدر سنات رو بالا ميبرين !!
چون آکادمی سنات لول 8 میخواد.

Gam3r
24-01-2010, 21:02
تا نیم ساعت دیگه میشم 25 تا سورد.
انبار سنگم پر شد اینقدر فارم کردم.:31:

براي من ظهر فول شده بود !!
الان شد 20 تا شمشير زن !! خوش به حالتون !! :31:

hadi_gamer
24-01-2010, 21:14
راستی یونیت جاسوس نداریم؟
شاید تو کشتی ها باشه.تو زمینی ها که نداریم.

Little Sparrow
24-01-2010, 21:20
چجور نداریم تو غار باید درست کنی.زمینی هم هست.

hadi_gamer
24-01-2010, 21:25
غار دیگه کجاست ؟

Gam3r
24-01-2010, 21:27
فكر كنم منظورش غارت باشه :))
هوايي نداريم ؟ :))
كاشكي اينوگيم يه بازي فضايي ميساخت ! يا مثلا مافيايي !! باحال تر ميشد
اين بازيي كه الان سخته توي سبك تريبال هستش چه فايده !

Little Sparrow
24-01-2010, 21:30
cave یا غار جایی که توش نیروی جاسوسی تربیت می کنی.تو سنا علامت مثبتو بزنین لیست ساختمون ها با پیش نیازهاشو رو میده.
غار و تو ضیحاتشم هست.

Gam3r
24-01-2010, 21:33
چه جالب اطلاع نداشتم !!
ولي خيلي ريسورس ميخوادش ...

ميگم اون علامت مثبت روي چوب اون بالاي صفحه براي چي هستش ؟ كسي ميدونه ؟

hadi_gamer
24-01-2010, 21:34
آها دیدم ممنون.:20:

hadi_gamer
24-01-2010, 21:35
27 تا سورد :5:

Little Sparrow
24-01-2010, 21:36
محمد کجا رو می گی؟

Gam3r
24-01-2010, 21:41
هادي تركوندي !!

---

اون بالا كه عكس چوب هستش و تعداد چوب هاتون رو نوشته
روي عكس چوب يه علامت مثبت نيست ؟ ( گوشش )

hadi_gamer
24-01-2010, 21:49
اگه روش بری توضیحش رو نوشته .اون شانسیه مثلا نوشته تو این جزیره سکه بیشتر تولید میشه و یه کمی بیشتر از لول منابعت بهت ریسورس میده.

Little Sparrow
24-01-2010, 21:54
اهان وقتی من میرم رو عکس چوب میگه تولید چوب تو این ناحیه زیاده.شایدم اشتباه میگم نمیدونم.

Gam3r
24-01-2010, 21:55
هه !! چه باحال و چقدر چرت !!
به نظرم تريبال بهتر هست نظر شما چيه ؟

Little Sparrow
24-01-2010, 22:01
ترایبال یکم به نظر من قدیمی شده و یکم ساده است به نظر من اگه زیان انگلیسیت خوبه این بهتره.

C0OPeR
24-01-2010, 22:15
نصب این اتحاد مال فنلاند هست

میگم ظاهرا اتحاد فنلاندی نیومدیم ؟

همه بیاید اینجا بنویسید Iran

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[thread_id]=139&forum[page]=7

البته نکته جالب اینه پست اول گفته :

I live in finland and i am 12 years old

:18::21:
ای بابا نمیگفتی ایرانیم آبرومون رو بردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ظلم تو روز روشن !! واقعا من از اين بد شانس تر هم ميشم ؟!!

Booty: 243/288

فارمم خالي شد !!
مواظب باش زیاد نیاری پایین یه وقت دیدی تو حمله تلفات دادی ! باز نگی نگفتی

27 تا سورد :5:
احسنت :27:

هه !! چه باحال و چقدر چرت !!
به نظرم تريبال بهتر هست نظر شما چيه ؟
جااااان ؟ :18:
مرد حسابی طرف نمیاد بعد چند سال یه بازی بده بیرون که از نسخه قبلی که خودش ساخته ضعیفتر باشه !!

black.assassin
24-01-2010, 23:34
منظورتون اینه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دهکده ها رو که می بینید فقط برای فارم نیست .شما می تونید باهاشون تجارت کنید و این منظورش اینه که اگه 1.25 سنگ بدی 1 چوب می گیری .
البته تو راهنماش خوندم اینو . شایدم نیست .

hadi_gamer
25-01-2010, 01:01
31 سورد برای امشب دیگه کافیه.فردا میرم تو کار ساختمون.

a3m00n
25-01-2010, 05:22
ترایبال یکم به نظر من قدیمی شده و یکم ساده است به نظر من اگه زیان انگلیسیت خوبه این بهتره.

مخالف ......
تریبال از این بهتره.

بچه ها من یه ترایب زدم به اسم رستم.

شماها هم بیاین توش...

ROSTAM

اکانت خودمم
SaEiD

a3m00n
25-01-2010, 05:23

مخالف ......
تریبال از این بهتره.

بچه ها من یه ترایب زدم به اسم رستم.

شماها هم بیاین توش...

ROSTAM

اکانت خودمم
SaEiD

C0OPeR
25-01-2010, 08:22
lol ديوار لول 1 ساختم :20:

Master generals
25-01-2010, 10:40
منم اومدم. برین کنار که می حوام بترکونم دی:

Master generals
25-01-2010, 11:27
:2::2::2::2::2::2::2:

این چیه دیگه؟

اگه پریموم داشته باشی که عین خر پیشرفت می کنی

پیش تکلیف بقیه چی میشه

C0OPeR
25-01-2010, 13:37
بالاخره بايد يه فرقي بين كسي كه پول ميده با اوني كه مجاني بازي ميكنه باشه !
هر چند خودمم پرميوم ندارم ولي تا حدودي موافقم كه پرميومش زيادي نامرديه :دي

Gam3r
25-01-2010, 13:59
:2::2::2::2::2::2::2:

این چیه دیگه؟

اگه پریموم داشته باشی که عین خر پیشرفت می کنی

پیش تکلیف بقیه چی میشه

آره خيلي نامردي هستش

بالاخره بايد يه فرقي بين كسي كه پول ميده با اوني كه مجاني بازي ميكنه باشه !
هر چند خودمم پرميوم ندارم ولي تا حدودي موافقم كه پرميومش زيادي نامرديه :دي

علي تو كه پولدار هستي برو بخر براي ما هم بفرست :31:

C0OPeR
25-01-2010, 14:43
يه بار تو عمرم واسه نمكسيا پول دادم هنوز پشيمونم !! :41:

Master generals
25-01-2010, 14:49
من که بیخیالش شدم

تریبال خیلی بهتره. با اینکه من خودم همیشه پریموم می گیرم ولی این جوری دیگه خیلی نامردیه

C0OPeR
25-01-2010, 16:20
برای رنکینگ بازی کردن و حرص و جوش زدن نیاز به پرمیوم هم داره ولی برای لذت بردن از بازی به چیزی نیاز ندارید :46:

Little Sparrow
25-01-2010, 16:40
به نظر من هم دوستان سخت گیری می کنند.

DHAMID
25-01-2010, 16:53
ایرانی ها تو اونجا قبیله ندارن؟
اگه دارن بگید تا منم بیام توش

Master generals
25-01-2010, 17:01
برای رنکینگ بازی کردن و حرص و جوش زدن نیاز به پرمیوم هم داره ولی برای لذت بردن از بازی به چیزی نیاز ندارید :46:
اینو راست می گی

ولی من به اندازه کافی از تی دبلیو دارم لذت می برم.

و عین برق 3 فاز انقدری فاز می ده که جا برای یه بازی دیگه نداشته باشه (از نظر وقت)

hadi_gamer
25-01-2010, 19:29
خوب 35 تا سورد دارم.دیگه فکر کنم بسه چون با هر بار فارم کردن حدود 10 % مود روستا میاد پایین و زیاد نمیشه فارم کرد دیگه.
باید برم تو کار آکادمی.

Gam3r
25-01-2010, 19:43
من 40 تا سورد دارم

hadi_gamer
25-01-2010, 19:55
اوه بیخیال ممد.چه پیشرفتی کردی.:46:
البته من الان رسیدم خونه.

Gam3r
25-01-2010, 20:10
توي هر فارم 200 تا ميزنم خيلي حال ميده !!
سه سوته همه جا خالي شدش !!
ميخوام بزارم كنار حال نميده

Gam3r
26-01-2010, 13:08
مسخره بازي شده !!
توي يه فارم روستا رو خالي ميكنم اونم با مود 100% !!

Gam3r
26-01-2010, 18:02
60 تا سورد .... نبــــــود ؟

Little Sparrow
26-01-2010, 18:10
من 27 تا سورد دارم.هن هن می کنم شاید بهت رسیدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
26-01-2010, 18:17
60 تا سورد .... نبــــــود ؟
میخوای چیکار اینهمه ؟!
سنگ هایی که اضافه میاد رو چیکار میکنی ؟!

Gam3r
26-01-2010, 18:39
ميخوام تا 100 تا بسازم همينجوري !! :دي
خب خيلي بيشتر فارم ميكنم ديگه علي !!

C0OPeR
26-01-2010, 18:45
خدایی نکرده یکی بهت حمله کنه همشو از دست بدی که بدبخت میشی ! یه سری ساختمون هم بساز !

hadi_gamer
26-01-2010, 19:25
سورد دیگه اشتباهه.من میخوام هورسمن بسازم چون میخوام هجومی بازی کنم.

Gam3r
26-01-2010, 19:38
اتفاقا سورد ساختن درسته

C0OPeR
26-01-2010, 21:15
هادی چه گیری دادی به horseman :دی
ببین چقدر باید سختی بکشی تا بتونی reaserch کنی !

بیا عکس گرفتم ببین کجاست ! اکادمی لول 10 میخواد 8 تا هم research point ...

C0OPeR
27-01-2010, 20:55
همه تو مود vacation رفتین ؟ :دی

C0OPeR
27-01-2010, 21:02
این ساختمونا چقدر طول میکشه ساخته شه ! صف ساخت هم که دوتا بیشتر نیستش همش warehouse من پر میشه :41:
مخصوصا سنگ خیلی زیاد میارم همش پرت میشه :دی

hadi_gamer
27-01-2010, 22:42
انبار رو لولش رو ببر بالا دیگه.من فعلا زدم تو کار slinger

C0OPeR
27-01-2010, 22:55
ئه ! چرا reasearch point حروم کردی آخه ! اون که بدرد نمیخوره !! آرچر به مراتب بهتره ...

hadi_gamer
27-01-2010, 23:07
آرچر که دفاعیه.من میخوام هجومی بسازم.

C0OPeR
28-01-2010, 09:55
قبول دارم دفاعيه ولي يه هجومي ميساختي كه ارزش reasearch point دادن رو داشته باشه .
منم اطلاعات زياد ندارم از يكي دو نفر پرسيدم گفتن آرچر بهتره ولي همش به استراتژي خود بازيكن بستگي داره ديگه :46:

Gam3r
28-01-2010, 13:36
همه تو مود vacation رفتین ؟ :دی

تريبال از اين سنگين تره !!

black.assassin
28-01-2010, 14:00
منم بالاخره به آکادمی رسیدم . فعلا ساخته نشده ولی به زودی ساخته میشه! :دی
در ضمن لول ساختومانام هم خیلی خوبن . تولیداتم بالاس . فارم هم می کنم .

hadi_gamer
28-01-2010, 14:19
برای روستای هجومی بهتره ترکیب slinger و horseman و hoplite و chariot باشه.
روستای دفاعی هم فقط باید توش آرچر و سورد باشه .من روستای دومم رو دفاعی میکنم.

hadi_gamer
28-01-2010, 14:24
ای بابا جاسوسی حداقل 1000 تا سکه میخواد.دلمون خوش بود غار ساختم.

new evil
28-01-2010, 14:51
سلام
من می خوام ثبت نام کنم فقط یه سوال :دی :دی
از کدوم ادرس ثبت نام کنم؟بتا؟یه ادرسی بدید که خودتونم توش باشید
North East

Little Sparrow
28-01-2010, 18:10
منم مثل محمد زدم تو کار سورد و میخوام دفاعی کار کنم و کمی هم مخلوط کردن هجومی.من الان میزنم کل دهکده رو فارم می کنم.یک حالی میده.کلی منبع میده.

C0OPeR
28-01-2010, 18:28
ئه 7 روز شد ؟ :18:
یه عکسی چیزی از حمله به یه روستا بذار ببینیم چطوریه :دی

C0OPeR
28-01-2010, 18:35
آقا یه اسپم بدم :دی
دارم این آهنگای lady Gaga رو گوش میدم ! علیرضا بهم معرفی کردش . همینطوری دارم بالا پایین میپرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
28-01-2010, 18:38
6 ساعت هست كه بي وقفه داشتم استرونگ هولد بازي ميكنم !! سردرد دارم خفن !!

C0OPeR
28-01-2010, 18:43
خب مگه مرض داری ؟ :دی
حتما داشتی با این عمله ها دور قلعه رو خندق میزدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
28-01-2010, 19:06
آقا یه اسپم بدم :دی
دارم این آهنگای lady Gaga رو گوش میدم ! علیرضا بهم معرفی کردش . همینطوری دارم بالا پایین میپرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک دانلودشو میذاری؟
کانال viva یکی دو تا کلیپ هاشو میذاره.آهنگاش قشنگه.

hadi_gamer
28-01-2010, 19:15
نتیجه تحقیقاتمو میگم
نیروی هجومی مقابل سورد hoplite هست و نیروی هجومی مقابل آرچر slinger هست.
آرچر در مقابل chariot خوب دفاع میکنه و سورد در مقابل horseman و تو هجوم هم برعکس یعنی chariot سورد رو خوب میزنه و horseman آرچر رو .
حالا پیدا کنید پرتقال فروش را.کسی فهمید من چی گفتم ؟ :31:

C0OPeR
28-01-2010, 19:22
بیا هادی جون از تورنت گرفتم یه 7-8 هزارتایی سیدر داره :دی

فقط میتونم بگم یه چیز خارق العادست :8::8:
آهنگ هایی که Bold کردم خدا هستن :27:

C0OPeR
28-01-2010, 19:25
نتیجه تحقیقاتمو میگم
نیروی هجومی مقابل سورد hoplite هست و نیروی هجومی مقابل آرچر slinger هست.
آرچر در مقابل chariot خوب دفاع میکنه و سورد در مقابل horseman و تو هجوم هم برعکس یعنی chariot سورد رو خوب میزنه و horseman آرچر رو .
حالا پیدا کنید پرتقال فروش را.کسی فهمید من چی گفتم ؟ :31:

aaaaaa دمت گرم هادی !! :18: خیلی اطلاعات خفنی بووود . ترکوندی :27:

DHAMID
28-01-2010, 19:31
من به یکی از این فارم ویلیجا حمله کردم توش نیرو داشت
چرا؟

C0OPeR
28-01-2010, 19:34
Booty: 1000/1000 فارم در فاصله 6 دقیقه ای :27:

hadi_gamer
28-01-2010, 19:40
من 4 تا فارم رو ترکوندم.مثل اینکه تو جزیره من کسی فارم نمیکنه.همش رو 70% هست
علی تا چند درصد فارم میکنی؟ من میترسم زیر 70 بیارم.

Gam3r
28-01-2010, 19:43
كي مياد بخورمش

C0OPeR
28-01-2010, 19:43
من یه بار به 68 رسوندم نصف شد لوت ! ترسیدم ایندفعه حمله کنم هیچی که نده هر چی نیرو دارم بمیرن :دی

Gam3r
28-01-2010, 19:47
كسي نمياد بخورمش ؟

C0OPeR
28-01-2010, 19:48
هی نمیخوام چیزی بگم باز ممد اصرار میکنه :دی

C0OPeR
28-01-2010, 19:51
هادی یا ممد پسووردمو بدم فردا جای من بازی میکنین ؟ من فردا باید برم ماموریت :دی

Gam3r
28-01-2010, 19:51
اول بگو كجا ميخواي بري :دي

C0OPeR
28-01-2010, 19:54
کار خاصی نیستش یه جلسه کاری :دی

Gam3r
28-01-2010, 19:57
خب بايد اول بزاري بخورمت

C0OPeR
28-01-2010, 20:00
ممد دیرم شد باید برم بیرون !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واست میفرستم حال کردی آن شو بازی کن :40::10:

Gam3r
28-01-2010, 20:01
يه سوال !! اگه اكانت رو ديليت كني همون لحظه پاك ميشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چاقال پسوردت رو عوض نكن ديرت ميشه همون پسوردي كه توي همه اكانت هات مشتركه رو برام بفرست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
28-01-2010, 20:05
خوشبختانه طراحان بازی فکر همچین مواقعی رو کردن و همون موقع پاک نمیشه :دی
پسووردم رو هم عوض کردم بخاطر اطمینان زیادی که بهت دارم (شوخی) :27::10:

hadi_gamer
28-01-2010, 20:08
مگه سیتر نداره؟

Gam3r
28-01-2010, 20:09
علي اكانتت لوگين نميشه و ارور ميده اين اكانت فقط صاحبش رو ميشناسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
28-01-2010, 20:12
چاقال چرا ميل ها و ريپورت هاتو پاك كردي :دي ( البته من كه نديدم حدس ميزنم :دي )

Gam3r
28-01-2010, 20:21
هادي علي رو نگا كن 5 دقيقه نشده اكانت دستم اومده ها !!
Booty: 1120/1120

Gam3r
28-01-2010, 20:34
علي پريميوم هم داري كه

hadi_gamer
28-01-2010, 20:36
پریمیوم ؟:18:
علی باز تو پریمیوم خریدی به ما نگفتی؟:13:

Gam3r
28-01-2010, 21:09
2 تا از پريميوم هاش فعاله

new evil
28-01-2010, 21:16
منم اومدم
دنیای بتا

شمال شرق (فارسی را پاس بداریم)
64 668 455

new evil
28-01-2010, 22:16
اتحاد شماها چیه؟ Warp Time ه ؟
ما هم راه میدید؟

C0OPeR
29-01-2010, 10:59
ممد خدا لعنتت کنه بابا خالی میبنده هادی پرمیوم ندارم که میخوای یوزر پسورد بدم برو نگاه کن !
حالا درسته ما ماموریتیم ولی به هر حال یه لپ تاپ پیدا میشه دیگه .... :دی

هادي علي رو نگا كن 5 دقيقه نشده اكانت دستم اومده ها !!
Booty: 1120/1120
ایول . جبران میکنم :40:

این همکارم میگه با این سنت مثل ****** نشستی داری بازی میکنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]