PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک میلیون تمام برای ----- hd و سینمای خانگی

pmax
21-01-2010, 22:00
سلام دوستان

بلاخره جونم از دست سینمای tz225 سامسونگ به لب اومد . امروز فروختمش 240 تومن ! و حالا می خوام سینمای دیگری بخرم
یک تصمیم دیگه هم دارم اونم اینه که ----- hd بگیرم

اینجوری که متوجه شدم ----- hd تقریبا بین 300 تا 800 تا قیمت داره
سینمای بدرد بخور هم 470 به بالاس

حالا از دوستان یک راهنمایی دو جانبه می خوام
بودجه من دقیقا 1 میلیونه و فوقش 100 تا بالاتر ( بیشتر از اون اصلا نمی خوام هزینه کنم )
این بودجه رو چطور بین ----- و سینما تقسیم کنم که بهترین ها رو ( با این بودجه مشخص و محدود ) خریده باشم ؟
یعنی لطفا بگید
فلان سینما رو بخر مثلا 600 و فلان ----- رو بخر مثلا 400 تا

ممنون از همگی

djmilad_mrb
21-01-2010, 22:41
دوست من پیشنهاد من اینه که فعلا پول رو سیو کنید و بعدا (بعد از عید )اقدام به خرید کنید (به لحاظ تنوع و قیمت پایینتر و همچینین آمدن مدل های جدیتر 2010 )
اما در مورد جواب سوالتون شما اول باید اولویت بندی کنید و نیازتون رو مشخص کنید چون همونطور که میدونید انتخاب لوازم صوتی خیلی سختر از لوازم تصویری هست
به نظر خودم در حال حاضر با توجه به پیشنهادهایی که بچه ها تو هر قسمت از این تالار دادن
برایه سینمای خانگی یه مدل پایونییر (787) و یه مدل فیلیپس (3378) هست که به نسبت هزینه ای که میکنید کیفیت خوبی دارن
در مورد ----- هم در حال حاضر عاقلانه نیست که حدودا 700 -800 تومان برایه بهترین ----- اچ دی موجود (دریم باکس 800) هزینه کنید
در ثانی فعلا کانال های فول اچ دی هنوز راه اندازی نشده (1080p)
اما خوب یه نمونه ----- هست که مشخصاتش با دریم باکس تقریبا یکیه (cube revo ) مدلشو دقیق یادم نیست دورو بر 300 -350 تومن فکر کنم بود
برایه راهنمایی بیشتر به این قسمتها مراجعه کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lurenzo
22-01-2010, 00:55
بنظر من شما ابتدا سینمای خانگی رو انتخاب کنید.چون ----- های اچ دی بدرد بخور مدل هاشون محدودن.
شما اگر نخوای 700 تومن بدی جای دریم 800 ، میتونی بین 450 تا 500 تومن بدی جای CubeRevo Mini HD یا 300 تومن بدی جای CubeRevo 250 HD.شما از بین اینها انتخاب کن مطمئن باش پشیمون نمیشی چون این مدل ها الان ثبات خوبی در سی سی کم دارن.

rezayas
22-01-2010, 01:03
بنظر من رسی ور لینوکس بیس فقط دریم 800hd بگیر تا دوهفته دیگه هم قیمت 600 یا زیر ان
کیوب ریوو 250 گزینه بعدی شما باشد با نرخ 280
اگر خواستی بگیری بمن پیغام بزن تا فروشنده مطمعنی را بشما معرفی کنم
ولی قبلش بگم این رسیورها دردسر خاص خودشون را داره و باید اعصاب پولادین داشته باشی
یک اکانت سیسیکم هم لازم داری ششش ماهه 60 تومن با خط اینترنت ای دی اس ال و پینگ 4.2.2.4 زیر 250 میلی
بدون این مشخصات دنبال ----- لینوکس بیس نروید
سوالی بود در خدمتم

FCSS1982KIAN
22-01-2010, 02:26
سلام دوستان

بلاخره جونم از دست سینمای tz225 سامسونگ به لب اومد . امروز فروختمش 240 تومن ! و حالا می خوام سینمای دیگری بخرم

بودجه من دقیقا 1 میلیونه و فوقش 100 تا بالاتر ( بیشتر از اون اصلا نمی خوام هزینه کنم )
این بودجه رو چطور بین ----- و سینما تقسیم کنم که بهترین ها رو ( با این بودجه مشخص و محدود ) خریده باشم ؟
یعنی لطفا بگید

ممنون از همگی

pmax جان سلام

من تو این مدت خیلی دنبال ----- اچ دی تو اینترنت گشتم اما تبم فروکش کرده به این نتیجه رسیدم که اول شب عید b690 رو بخرم و مدتی با x-95 بسازم بعد ----- اچ دی بگیرم هم یه مقدار ارزونتر میشه هم مدلهای جدید وارد بازار میشه من بشخصه منتظر ورود رسیورهای اچ دی استرانگ به بازار هستم اما من حیث المجموع قضیه من فرق میکنه و شما چند گام از بنده جلوتر هستید.

pmax
22-01-2010, 19:33
ممنونم از همگی دوستان که لطف کردند راهنماییم کردند
احتمالا ----- cube revo می گیرم
اما سینما رو یکم بیشتر بررسی خواهم کرد .

خوشحال می شم اگر بازهم ایده ای هست منم درجریان بذارید .
من یکشنبه شروع می کنم به خرید

با سپاس

Ami R 940
22-01-2010, 19:35
به نظر من pmax عزیز بهترین انتخاب واس شما پایونیر 787 هستش با قیمت 480 هزار تومان

در رابطه با 787 هم زیاد صحبت کردم با کمی سرچ می تونی بهشون برسی.

matin_vv
22-01-2010, 21:04
پيشنهاد من اينه كه شما يه دستگاه HTPC اسمبل كن، يك كارت --- خوب هم بنداز روش، يك كارت وايرلس هم بگذار روش و يك اكانت cccam هم بگير براش، كلش از يك ميليون كمتر ميشه. حالا اين دستگاه هم يه ريسيوره كه همه كانالها رو به كمك cccam‌باز ميكنه، هم يه كامپيوتره كه ميتوني باهاش بازي كني، به اينترنت وصل شي و هزار تا كار ديگه، هم يه پليره كه همه فرمت ها رو به راحتي برات پخش ميكنه، و از همه مهمتر هيچ وقت كهنه نميشه، هر وقت هم اراده كردي ارتقاءش ميدي!
يه سرچ تو نت راجع به HTPC يا Home Theater Persnal Computer يا Media Computer بكن، دستت مياد.

farzadmaham
22-01-2010, 21:51
ریسیور دریم باکس800که خودم الان دارم باید حدود 650 تومن باشه درایران البته دوبی حدود 2000 درهم که میشه 540 تومن.
سینمای خانگی پایونیر 787هم که دوستان خیلی تعریفش میکنن 480 تومن.که روهم میشه 1130تومن.
کانالهای HDروی ماهواره های مختلف همشون کارتی هستن وباریسیورهایی مثل استرانگ کارتش روباید بخری که قیمت پکیج اسکای بصورت کامل مثلا حدود 2 ملیون تومن درسال هست.بنابراین اقتصادی نیست.
ریسیورهای دریم باکس با پرتکل سی سی کم وهزینه ماهانه حدود 10 تا 15 هزارتومن اکانت سی سی کم والبته اینترنت adslکه اونهم ماهانه حدود 10 -12 تومن هزینه داره قابلیت باز کردن این پکیج وکلی پکیج دیگه رودارند.
در ضمن ریسیور دریم باکس 800 خروجی صدای اپتیکال هم داره وکانالهای اچ دی که صدای دالبی روپشتیبانی میکنند مثلا mtv hdازش استفاده میشه.
البته ریسیور دیگه دریم باکس که اچ دی روساپورت میکنه مدل 8000 هست که قیمتش درایران حدود 1500000هست.

pedramgolchin
23-01-2010, 10:21
سلام دوستان

یعنی لطفا بگید

ممنون از همگی

سلام Pmax
اول از همه تبریک میگم از شر ht سامسونگ راحت شدی
منم قصد دارم که یه ----- hd بگیرم ولی فعلا دست نگه داشتم که قیمتا و همینطور تعداد کانالای hd مناسبتر بشه
ولی تا اونجایی که من تحقیق کردم ما 2 راه داریم:
1)خرید یه ----- hd : بهترین گزینه در حال حاضر که best budget هم باشه dreambox 800hd هستش که امکانات خیلی خوبی داره که اگه اینو بخری با یه ht فیلیپس 3378 که خودم 440 خریدم از شرکا میتونی به بازدهی خیلی خوبی برسی در کل من که خیلییییییییی از 3378 راضیم که خروجی صداش عالیه:8:
2)راه دوم که من قصد دارم همینکارو کنم خرید یه لپتاپ به اضافه یه کارت --- هستش که مزایا و معایب خودش رو داره ولی واسه کسی مثل من که لپتاپ نداره انتخاب خوبیه که هم لپتاپ دار بشم و هم توی خونه با خرید یه کارت --- skystar hd2 usb به قیمت 200000 تومن و یه اکانت cccam و adsl هم وبگردی کنم و هم کانالای hd رو از خروجی hdmi لپتاپ با بهترین کیفیت و ساپورت داشته باشم و دیگه نگران ساپورت شدن یا نشدن ----- در آینده نباشم به نظر من بهترین لپتاپ واسه اینکار که بشه باهاش بازیها رو در حد قابل قبولی اجرا کرد و قیمتش هم به بودجه ما بخوره اینه:
Acer Aspire 5738G-66450Mn
T6670@2.2GHz,2MB,800MHz
DDR3 4GB 800MHz+500GB SATA
ATI Radeon HD 4570 512MB
Price: 799,000T

pmax
24-01-2010, 06:14
ممنونم از همه

ممکنه بهم بگید وضعیت ساپورت زیرنویس فارسی در این سینماهایی که معرفی کردید چگونه هست ؟

ممنون

zacree1360
02-02-2010, 21:26
پيشنهاد من اينه كه شما يه دستگاه HTPC اسمبل كن، يك كارت --- خوب هم بنداز روش، يك كارت وايرلس هم بگذار روش و يك اكانت cccam هم بگير براش، كلش از يك ميليون كمتر ميشه. حالا اين دستگاه هم يه ريسيوره كه همه كانالها رو به كمك cccam‌باز ميكنه، هم يه كامپيوتره كه ميتوني باهاش بازي كني، به اينترنت وصل شي و هزار تا كار ديگه، هم يه پليره كه همه فرمت ها رو به راحتي برات پخش ميكنه، و از همه مهمتر هيچ وقت كهنه نميشه، هر وقت هم اراده كردي ارتقاءش ميدي!
يه سرچ تو نت راجع به HTPC يا Home Theater Persnal Computer يا Media Computer بكن، دستت مياد.

با سلام خدمت دوست عزیز این سرگرمیهای خانگی که معرفی کردین از کا می تونین تهیه کنم ایا در بازار ایران موجوده اگه هست کجا می تونیم پیدا کنیم ممنون میشم راهنمای کنین

matin_vv
02-02-2010, 22:41
سلام دوست من.

بايد خودتون اسمبل كنيد. كيسش رو كه به نظر من thermaltake‌ برداريد كه فونيران كه نمايندگيش هست چند مدلي كيس خوابيده مخصوص اينكار داره. باقي قطعاتش رو هم ميتونيد خودتون انتخاب كنيد.
يك نگاهي به اينجا بندازيد، شايد كمكي كنه:

zacree1360
08-02-2010, 23:42
سلام دوست من.

بايد خودتون اسمبل كنيد. كيسش رو كه به نظر من thermaltake‌ برداريد كه فونيران كه نمايندگيش هست چند مدلي كيس خوابيده مخصوص اينكار داره. باقي قطعاتش رو هم ميتونيد خودتون انتخاب كنيد.
يك نگاهي به اينجا بندازيد، شايد كمكي كنه:

ب نظر شما یک سیستم تقریبا خوب برای HT pc چی میتونه باشه(بهترین اسمبلی قطعات چیه؟) حدالمعقول ام AMD باشه
من الان یه هفته است دنبال ی کیس خوابیدم اینجا(بندرعباس) پیداش نکردم، شماره تماس یا آدرس این شرکت(تهران یا هر جای دیگه) رو اگه دارید ممنون میشم.