PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرسنال صدرنشين ليگ برتر فوتبال انگليس شد

pinchingholian
21-01-2010, 13:55
تيم فوتبال آرسنال پس از دريافت دو گل از بولتون به يک نبرد متقابل دست زد و موفق شد ضمن جبران دو گل خورده، چهار بر دو به پيروزي دست يافته و صدرنشين ليگ برتر فوتبال انگليس شود

شاگردان آرسن ونگر که درصدد کسب عنوان قهرماني ليگ برتر هستند در اين ديدار با گل زودهنگام " گري کهيل " که بولتون را پيش انداخت غافلگير شدند . گل " ماتيو تايلور " از روي نقطه پنالتي نيز اين اختلاف را در همان نيمه اول دو برابر کرد .
اما يک ضربه " توماس روسيچکي " آرسنال را دو دقيقه به پايان نيمه اول به بازي باز گرداند و سپس " سس فابرگاس " و " ورمايلن " و " آرشاوين " سه گل ديگر براي اين تيم در نيمه دوم به ثمر رساندند.
با اين پيروزي آرسنال همچون چلسي 48 امتيازي شد ولي به لطف تفاضل گل بهتر و يک بازي بيشتر به طور موقت به جاي اين تيم صدرنشين ليگ برتر شد .

D r i v e r
21-01-2010, 17:17
Viva Arsenal

hosseinmusicmaster
21-01-2010, 18:06
به کوری چشم بعضیا از جمله آقای جاودانی و شبکه سوم که بازی تیمای وسط جدولی رو حساس تر تشخیص میدن و اونارو پخش میکنن

cescjoon
21-01-2010, 19:35
^ اینو خوب اومدی ایول
دم تمامی بازیکنمان آرسنال گرم
صدر نشینی چه بوی خوبی میده :دی

VBYOFSKI
21-01-2010, 20:00
بازیکنا تو این بازی واقعا غیرت گذاشتن. :40:
بازیه 2-0 باخته رو تو لیگ انگلیس 4-2 بردن کاره هر تیمی نیست. :31:
در ضمن تفاضل یکیه به خاطره تعداد گله زده بیشتر الان صدریم. (تو متن خبر نوشته بود تفاضلمون بیشتره)
خبره خوبی که خوندم اینه که مثل اینکه توماس روسیچکی :40: تو این بازی ترکونده بوده.

در ضمن هوادارای لندنی ادعا میکنن که ادین ژکو رو توی لندن و منطقه اشبرتن گرو دیدن.

cescjoon
21-01-2010, 20:47
آره منم شنیدم این شایعه رو!
کاش این بیاد آخ که چه گل زنیه
من که واقعا دوست دارم توی لباس آرسنال ببینمش

vahid78
21-01-2010, 22:13
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ژکو؟!؟! همون بوسناییه؟!

VBYOFSKI
22-01-2010, 00:27
ژکو؟!؟! همون بوسناییه؟!

الان تو گوگل نگاه کردم زده بود بوسنی. (نمیدونستم کجاییه)
تو وولسفبورگ بازی میکنه.

cescjoon
22-01-2010, 01:20
آره مال بوسنی هست.
خیلی توی قهرمانی فصل قبل وولفسبورگ سهیم بود!
الان مدتیه تیم های مطرح اروپا دنبالشن واقعا گل زن خفنیه