PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خروجی صدای 5.1 یا 7.1 از لپ تاپ

Ava UK
21-01-2010, 07:05
دوستان من میخوام که خروجی 5.1 یا 7.1 را از لپ تاپم بگیرم و به یکی از سینماهای خانگی انتقال بدم. تنها خروجی که پیدا کردم خروجی جک 3.5 میلی متری در لپ تاپ هست. این خروجی فقط میتونه بصورت استریو و 2.1 کاناله صدا رو بیرون بده.

من 2 نوع سینمای خانگی دارم.

Panasonic SA-HT540
Sony BDV-E800W

لپ تاپم هم Asus M60J است که تقریبا همون مشخصات HP-DV6 2020 رو داره.

اگر از طریق خروجی های لپ تاپ نمیشه خروجی 5.1 یا 7.1 گرفت در این صورت آیا راهی هست که بشه این کارو کرد؟ مثلا یک کارت صدای اکسترنال بگیرم حل میشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشاپیش ممنون.

Ava UK
21-01-2010, 09:24
دوستان من تصمیم گرفتم که Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 رو بگیرم شاید کمکی بکنه. آیا میتونه کمک کننده باشه.

اینم سایتشه..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این کارت صدای اکسترنال تنها کارتی بود که خروجی های زیادی داره. حتی اپتیکال و هم میتونه صدای 92kHz رو ساپورت کنه.
به نظرتون بگیرم این کارتو؟

BLACK-BLACK
21-01-2010, 12:08
دوستان من میخوام که خروجی 5.1 یا 7.1 را از لپ تاپم بگیرم و به یکی از سینماهای خانگی انتقال بدم. تنها خروجی که پیدا کردم خروجی جک 3.5 میلی متری در لپ تاپ هست. این خروجی فقط میتونه بصورت استریو و 2.1 کاناله صدا رو بیرون بده.

من 2 نوع سینمای خانگی دارم.

Panasonic SA-HT540
Sony BDV-E800W

لپ تاپم هم Asus M60J است که تقریبا همون مشخصات HP-DV6 2020 رو داره.

اگر از طریق خروجی های لپ تاپ نمیشه خروجی 5.1 یا 7.1 گرفت در این صورت آیا راهی هست که بشه این کارو کرد؟ مثلا یک کارت صدای اکسترنال بگیرم حل میشه؟

پیشاپیش ممنون.

دوست عزیز چرا از کابل HDMI استفاده نمیکنی؟کابل HDMI میتونه صدای 5.1 کانال رو انتقال بده.

r_22009
21-01-2010, 14:29
اگه HDMI دارید بهترین راهه وگرنه باید از همون جک 3.5 میلی متری استفاده کنین. شاید تبدیلش پیدا بشه که بتونین برای سینما خانگی استفاده کنین

Ava UK
21-01-2010, 20:25
لپ تاپ خروجی HDMI داره اما سینمای خانگی ورودی HDMI نداره. اینو چطور میشه وصل کرد؟ اگر هم از تبدیل HDMI به Stereo جک استفاده کنم که صدا همون 2.0 یا 2.1 میشه.

در انجمن های صدا و موزیک که سرچ کردم اکثرا پیشنهاد کرده بودند که کارت صداهایی که از طریق USB وصل میشند نویز و کیفیت بهتری دارند تا PCI ها . فکر کنم همون Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 رو بگیرم و از طریق پورت Audio Optical به هم وصلشون کنم.