PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ضبط صدا

Yi Yi
20-01-2010, 23:04
لطفا یه نرم افزار ترجیحا رایگان برای ضبط صدا از محیط ویندوز معرفی کنید. منظورم از محیط ویندوز هر چیزیه که از خودش صدا در می کنه! مثل یه ویدیو، یه آهنگ، یه بازی، صداهای ویندوز و ...

Ship Storm
20-01-2010, 23:19
Steady Recorder | ضبط هرگونه صدای خروجی از کارت صدای سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Yi Yi
21-01-2010, 14:06
نرم افزارهایی که معرفی کردید، کرک ندارند؟
متاسفانه هر کدوم در نسخه ی رایگان محدودیت هایی داشتند.

xeNociDe
21-01-2010, 14:20
سلام . . . . نرم افزار توپ میخوای؟؟؟

برو و Adobe Audition بگیر من الان دارم روش کار میکنم!

متاسفانه نمی دونم لینک دانلود بخصوصی داره یا نه ولی بهت پیشنهاد می کنم به سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یک سر بزنی...:8:

اگر بازم نتونستی دانلودش کنی بهم بگو تا لینکشو برات پیدا کنم یا برات تو Rapidshare لینک ایجاد کنم:5:

Yi Yi
21-01-2010, 16:45

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یک سر بزنی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر بازم نتونستی دانلودش کنی بهم بگو تا لینکشو برات پیدا کنم یا برات تو Rapidshare لینک ایجاد کنم
نرم افزار توپ نمی خوام. نرم افزار ضبط صدا می خوام. audition به نطرم دانلدش خیلی بالاتر از توان اینترنتم باشه.

Yi Yi
21-01-2010, 16:46

یک سر بزنی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر بازم نتونستی دانلودش کنی بهم بگو تا لینکشو برات پیدا کنم یا برات تو Rapidshare لینک ایجاد کنمنرم افزار توپ نمی خوام. نرم افزار ضبط صدا می خوام. audition به نطرم دانلدش خیلی بالاتر از توان اینترنتم باشه.

Saeed System
21-01-2010, 17:16
اگه از کارت صدای realtek استفاده میکنی فکر میکنم توی کنترل پنل خودش یه برنامه کمکی ضبط صدا داشته باشه.:46:

Ship Storm
21-01-2010, 21:39
نرم افزارهایی که معرفی کردید، کرک ندارند؟
متاسفانه هر کدوم در نسخه ی رایگان محدودیت هایی داشتند.

در مورد کرک انجمن جداگانه داریم

درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])