PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان کردستان

payamf1
20-01-2010, 18:45
خیلی از شهرهای ایران تاپیک adsl خودشون رو فعال کردن فقط جای سنندج خالی بود که راه انداختیم!
به هرحال در این تاپیک مشکلات و مزایای اینترنت Adsl خودتون رو اعلام کنین تا بتونیم کمکی به هم در مورد اینترنت پرسرعت داشته باشیم...

باتشکر
Payamf1

payamf1
20-01-2010, 18:50
اولین مرکز یا Provider در سنندج که قویترین هم هست شرکت پارس آنلاین هست که با مدیریت آقای شبلی اداره میشه
آدرس : خیابان حسن آباد

از جمله مزیتهای این شرکت سرعت بسیار بالا نسبت به پول پرداختیه مثلا خود من ماهی 10000 تومان میدم اینترنت 128 کیلوبایت دارم و با سرعت 150 تا 180 هم دانلود میکنم!:26:در حالیکه با Provider قبلیم که ماهی 30000 تومان میدادم با 15 ذانلود میکردم و 256کیلوبایت هم با 25 تا 30 دانلود میکرد!:13:

البته من شرکتهای دیگه ارائه دهنده اینترنت پرسرعت رو تو سنندج امتحان کردم و بهترینش همین پارس آنلاینه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام شرکت : زاگرس رایانه کردستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدیر عامل : محمود شبلی

پست الکترونیک :
sanandaj_zagrosweb@parsonline.net
info@zagrosweb.net

وب سایت :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تلفن : ٣٢٢٦٩١١ و ٣٢٨٣٦٢۵ - ٠۸٧۱

فکس : ٣٢٢٦٩١٢ - ٠۸٧۱

آدرس : سنندج، خیابان حسن آباد، بالاتر از بانک کشاورزی، روبروی آموزشگاه فرزانگان

payamf1
20-01-2010, 18:54
شرکت بعدی برژوند رایانه هستش که من خودم مدتی از همین شرکت اینترنت دایافت میکردم سرعتش چندان بالا نیست و خیلی هم سروکارتون با شماره پشتیبانی هست چون همش اینترنت قطع و وصل میشه و باید زنگ بزنید و بگید کنترل کنند...
قیمتهاش بالاس و به نظرم ارزش نداره هرچند که اصلا معلوم نیست نمایندگی چه شرکتی رو دارن...

payamf1
20-01-2010, 18:58
البته شرکتهای دیگه ای مثل : روژ سیستم و رایان روش هم هستن که من اطلاعات زیادی دربارشون ندارم ولی اگر کسی خبر داره بگه و از ما دریغ نکنه! :5:

payamf1
29-06-2010, 12:00
طبق اخباری که دارم شاتل بزودی قرار هست که نمایندگی بزنه و اتفاقا میخواد وایرلس هم بیاره
البته چون فردی که میخواد این نمایندگی رو بزنه خواهر زاده اش دوستمه من اینطوری مطلع شدم. البته فعلا رزومه ارسال شده و باید منتظر جواب شاتل موند.

armin_punisher6
29-06-2010, 12:55
به به کردهای عزیز.مبارک باشه.فقط یه نظر سنجی هم بزارین که بهترین شرکت ارائه دهنده adsl تو سنندج کدوم شرکته و اسم شرکتارو تو نظر سنجیتون بزارین.

PlayStation3
30-06-2010, 10:36
خیلی ممنون دوست عزیز...
جای همچین تاپیکی خالی بود...
از دوستان خواهش میکنم بحثو ادامه بدن.
راستی منم یه سوال داشتم:
PCM چیه؟
چون من رفتم پارس آنلاین واسه ثبت نام گفت باید خط تلفنتون Pcm نباشه
و از کجا باید بدونیم؟

---------- Post added at 10:36 AM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

در ضمن اگه لطف کنید در مورد مودم های adsl صحبت کنین...
قیمت و ....
ممنون

1987msb
30-06-2010, 11:56
پيام جان سلام ممنون دوست عزيز
من بهاران ميشينم، آيا مي تونم از ADSl شركت هايي كه گفتي استفاده كنم؟
راستي چه مودمي براي ADSL بايد بخرم ؟
با تشكر.:11:

payamf1
30-06-2010, 12:37
پيام جان سلام ممنون دوست عزيز
من بهاران ميشينم، آيا مي تونم از ADSl شركت هايي كه گفتي استفاده كنم؟
راستي چه مودمي براي ADSL بايد بخرم ؟
با تشكر.:11:
اره میتونی
برو مرکز تلفن بهاران بپرس ببین pcm هست؟
بعد برو پارس آنلاین.
من دیروز حدود 8 شب راه افتاد اینترنتم و الانم با 150 دانلود با لینک مستقیم دارم.

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

[/COLOR]در ضمن اگه لطف کنید در مورد مودم های adsl صحبت کنین...
قیمت و ....
ممنون[/QUOTE]

هرکسی بره پارس آنلاین بهش میگن باید مودمهای خودمونو برداری وگرنه اینترنت کار نمکینه :18:
باور نکنین برای فروش خودشون این حرفارو میزنن. من smc دارم گفتن کار نمیکنه منم گفتم : خودم راش میندارم :دی
و بدون مشکل هم کار میکنه.

الان مارکهای symphony , zyxel , smc , d-link رو بورسه ولی عموم cisco !! خریده بود !!! فکر کنم حدود 110 هزار تومان واقعا جالب بود بهترین مودمی بود که توی عمرم دیده بودم.:31:

PlayStation3
30-06-2010, 15:36
ممنون از جوابت پیام جون.
جایی میشناسی واسه خرید که مارک خوب داشته باشه؟
راستی خودت چه سرویسی گرفتی؟
128 به بالا رو راحت میدن؟
ممنون....

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

ممنون از جوابت پیام جون.
ممنون....

payamf1
30-06-2010, 17:11
ممنون از جوابت پیام جون.
ممنون....

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

ممنون از جوابت پیام جون.
ممنون....
همیکنه پستت دوتا پشت سرهم اومده معلومه که دایل آپی :دی

اره برژوند رایانه خوبه ادرسو که بلدی؟

من 128 3 گیگ اره بالاترم میدن اگر بخوای البته فک کنم برای 512 گواهی میخواد.

PlayStation3
30-06-2010, 17:28
ممنونم بابت جوابت...
راستش من اصلا نمیخوام زیاد دانلود کنم
میخام مدت کانکت بودنم زیاد باشه...
3 ماهه 9 gig خوبه یا نه؟
راستی مودم دست دوم خوب جایی پیدا نمیشه؟
فک نکنم واسه 3 ماه ارزش داشته باشه 60 70 تومن بدم...(فقط واسه تابستونا میخوام)
ببخش که سوالام زیاد شد...
بازم ممنون

payamf1
30-06-2010, 18:59
ممنونم بابت جوابت...
راستش من اصلا نمیخوام زیاد دانلود کنم
میخام مدت کانکت بودنم زیاد باشه...
3 ماهه 9 gig خوبه یا نه؟
راستی مودم دست دوم خوب جایی پیدا نمیشه؟
فک نکنم واسه 3 ماه ارزش داشته باشه 60 70 تومن بدم...(فقط واسه تابستونا میخوام)
ببخش که سوالام زیاد شد...
بازم ممنون
اره خوبه یه چیزی تهش میمونه اگه دانلود نکنی
دست دوم فکر نکنم جایی باشه باید بگردی
اگر فقط واسه یه مدت کوتاه میخوای ارزش نداره چون باید هزینه نصب بدی و 10 هزار تومان میکشه روی هزینه ات که واقعا ارزششو نداره

PlayStation3
30-06-2010, 19:04
اره خوب راس میگی...
ببینم چی میشه...
در هر حال خیلی ممنونم ازت....

1987msb
01-07-2010, 06:50
سلام پيام، راستي اين 128 ها محدوديت دانلود داره؟ چقدر؟
بعد اگه دانلود نكنم مي تونم 24 ساعت و يك ماه كامل به اينترنت وصل شم يا نه؟
بعد براي دانلود مگه 128 بايت بر ثانيه نيست؟ پس چطوري با سرعت 150 دانلود مي كني؟

payamf1
01-07-2010, 12:21
اره محدودیت داره ....هرچقدر بخوای ماهی 1 یا 3 یا 10 و... نظره خودته
اره دیگه همیشه کانکته و نیازی به هیچ کاری نداره
خوب دیگه پارس آنلاین پهنای باند زیاد داره بعضی از خط تلفن ها سرعتشون خیلی میره بالا

babak_gww
13-12-2010, 21:18
عجب!

دیدم تاپیک رفته قعر پی سی :دی

گفتم بکشم بالا تا دوستان جدیدتر بتون ببینن تاپیکرو

--------------------------------

در ضمن فعلا زاگرس سرویس نمیده میگه پورت خالی نداریم !

سرعتهای پارسم که افتضاح شده جدیدا ...

payamf1
13-12-2010, 21:23
عجب!

دیدم تاپیک رفته قعر پی سی :دی

گفتم بکشم بالا تا دوستان جدیدتر بتون ببینن تاپیکرو

--------------------------------

در ضمن فعلا زاگرس سرویس نمیده میگه پورت خالی نداریم !

سرعتهای پارسم که افتضاح شده جدیدا ...
متاسفانه زاگرس رایانه سنندج اصلا طرز برخوردشون با مشتری خوب نیست من سر همین مورد باهاشون درگیری لفظی داشتم.

سرعت من که خوبه... چطور؟

babak_gww
14-12-2010, 22:54
متاسفانه زاگرس رایانه سنندج اصلا طرز برخوردشون با مشتری خوب نیست من سر همین مورد باهاشون درگیری لفظی داشتم.

سرعت من که خوبه... چطور؟

من که هنوز تو نوبت پورتم :13:

ولی یکی از دوستام با پارس اشتراک داره ... میگه سرعتا یک هفتست کشیده پایین ...

شما 128 داری؟ چند دانلودت تو روز و تو رایگان شب؟ اگه مقدوره یه تست بزار :10:

payamf1
15-12-2010, 01:02
من که هنوز تو نوبت پورتم :13:

ولی یکی از دوستام با پارس اشتراک داره ... میگه سرعتا یک هفتست کشیده پایین ...

شما 128 داری؟ چند دانلودت تو روز و تو رایگان شب؟ اگه مقدوره یه تست بزار :10:
من 128 هستم.

توی روز حدودا توی بهترین حالت 100 و بدترین 50
توی شب هم که متغیره و معمولا بین 50 تا 70 هست

babak_gww
15-12-2010, 13:06
شاتل که قرار بود اینجا نمایندگی بزنه ، چی شد ، مثل اینکه منصرف شدن کلا ،

اصلا به غیر از پارس گزینه ی بهتری فکر کنم نیست ...

payamf1
15-12-2010, 14:52
متاسفانه تو سنندج این جور چیز اصلا جا نیفتاده. مردم اصلا حاضر نیستن بابت اینترنت پولی خرج کنن.

شاتل هم قرار بود بیاد حتی بنر هاشم زده بود ولی منصرف شد.

الان روژ هم ADSL داره ولی بهترینش همین زاگرسه (نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه!)

babak_gww
15-12-2010, 16:56
متاسفانه تو سنندج این جور چیز اصلا جا نیفتاده. مردم اصلا حاضر نیستن بابت اینترنت پولی خرج کنن.

شاتل هم قرار بود بیاد حتی بنر هاشم زده بود ولی منصرف شد.

الان روژ هم ADSL داره ولی بهترینش همین زاگرسه (نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه!)

نه اینطوریام نیست ، من الان 3 ماهه تو نوبت پورتم ... تو این مدت پورت اضافه کردن ولی به من نرسیده هنوز

یعنی تقاضا بالاست ...

payamf1
15-12-2010, 21:46
نه اینطوریام نیست ، من الان 3 ماهه تو نوبت پورتم ... تو این مدت پورت اضافه کردن ولی به من نرسیده هنوز

یعنی تقاضا بالاست ...
میبخشید قصد جسارت نداشتم عزیز
منظورم این بود اینجا یوزر کمه نسبت به بقیه شهرها...

babak_gww
23-12-2010, 00:55
میبخشید قصد جسارت نداشتم عزیز
منظورم این بود اینجا یوزر کمه نسبت به بقیه شهرها...

اونش که بله ، از همین تاپیکم معلومه :31:

babak_gww
01-02-2011, 00:48
خبر تازه اینکه دم پارس آنلاینی ها گرم

بعد از کلی پیگیری تو نمایندگی واسه گرفتن پورت جدید و به نتیجه نرسیدن

زنگیدم تهران و بعد از اینکه مشکلو مطرح کردم قول دادن و قرار شد که تجهیزات رو بفرستن و پهنای باند جدید بخرن..

الان تجهیزات اومده . فقط مونده این تنبلا اینجا نصبش کنن ... کف کردیم بخدا

حالا جالب اینجاست که پیگیری من باعث شد پورت اضافه کنن ولی واسه خودم نمونه :دی

fery_lion
25-02-2011, 22:10
سلام .. به به همشهریهای عزیز... من صاحب دوم این یوزرنیمم.
راستش من از برزوند که نمایندگی عصر انتقال داده ها یا همون عصر تلکام هست اشتراک دارم.(البته صاحب اصلی این یوزر پارس انلاینه) متاسفانه برای خط 6 که حول و حوش همین شهرک سعدی باشه تو پارس انلاین اصلا پرت نمیمونهو منم مجبور شدم از همین برژوند بگیرم. 128 حجمی 3 گیگ . سرعت دانلود در بهترین حالت 14 کیلوبایت و در بدترینش 12 صرف نظر از نواسانات لحظه ای. مودم هم SMC ه که از همون برژوند گرفتم . اما بر خلاف گفته اقا پیام نتونستیم باهاش رو یه خط پارس انلاین کانکت بشیم. لطفا آق پیام تو این مورد که تجربه دارید راهنمایی کنید! .
بعدشم اینکه این نمایندگی محترم برزوند قانونهای خودش رو داره. یعنی از تعرفه های اصلی عصر انتقال داده ها استفاده نمیکنه و به مراتب تعرفه های گرونتری رو برای خودش در نظر گرفته. مثلا هزینه همین 128Kbs برای عصر تلکام هستش 11300 اما برژوند رایانه محترم میگیره 15000.یا سرویس 1 ماهه 1مگابایت 3 گیگ اداری عصر تلکام میده 17000 اما برژوند محترم 512 رو میگیره 35000 . خوب دیگه رقیب ندارن دارن سو استفاده میکنن رقیب اصلیشون هم پورت نداره و این وسط ماییم که به ساز اونا میرقصیم.

payamf1
26-02-2011, 07:29
مودم SMC روی خطهای پارس آنلاین مشکلی نداره فقط باید یه بار از اول کانفیگ بشه و تنظیمات اعمال بشه

payamf1
06-06-2011, 16:07
بالاخره ADSL مخابرات هم راه اندازی شد!!!

هر کی میخواد بگیره بره و توی مخابرات خیابان ژاندارمری ثبت نام کنه... مزایای این اینترنت سرعت بالاتر و قیمت پایینتر نسبت به دیگر شرکتهاست پس بشتابید بشتابید...!!! :دی

hiva_59
08-07-2011, 11:21
من به همه همشهریها پیشنهاد میکنم از ADSL مخابرات استفاده کنن. قبول دارم که مخابرات وارد یک جنگ نابرابر با بقیه شرکتهای سنندج شده و قیمت و سرعتش غیر قابل رقابت هست اما سایر شرکتهای اینترنت پر سرعت سنندج در دو سه سال اخیر تا جایی که تونستن مشتری رو تیغ زدن و برای کسب چند هزار تومن درآمد بیشتر تمام حقوق مشتریهشون رو زیر پا گذاشتن و حالا هر چی سرشون بیاد حقشونه.
خود بنده شش ماه تمام منت نماینده پارس آنلاین رو کشیدم اما به بهانه عدم ارائه پهنای باند از طرف مخابرات، از ارائه خدمات خودداری میکرد در حالی که دلیل واقعیش این بود که حاضر نبودم از خود شرکت مودم بخرم، اما در همین مدت هر کسی که مودمهای پارس آنلاین رو با دو برابر قیمت از نماینده این شرکت (زاگرس رایانه) خریداری کرد، بدون هیپ مشکلی اشتراک بهش تعلق میگرفت.
در نهایت بعد از اینکه از سایر شرکتها ناامید شدم، سراغ مخابرات رفتم و در حال حاضر از سرویس 256K با محدودیت 18 گیگ در سه ماه استفاده میکنم که سرعت دانلودش حدود 50-60 هست و قطعی هم نداره و در کل خیلی ازش راضی هستم.

DVB4IR
03-08-2011, 09:59
میگم من پارس انلاین بهم ADSL نمیداد میگفتت خططتون نمیدونم چیه سرویس نمیدیم
الان مخابرات میده ؟

DVB4IR
03-08-2011, 10:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babelirani
03-08-2011, 18:59
میگم من پارس انلاین بهم ADSL نمیداد میگفتت خططتون نمیدونم چیه سرویس نمیدیم
الان مخابرات میده ؟
سلام
دوتس عزیز شما احتمال خیلی زیاد خط تلفنتون pcm که تا وقتی خطتتون عوض نشه ( که من 1 ساله دنبالشم ) نمیتونید از اینترنت ADSL هیچ شرکتی استفاده کنید
با تشکر

SIRaras
16-08-2011, 23:00
سلام دوستان خواهشا یکی بداد من برسه. من از همین اینترنت adsl مخابرات سنندج استفاده میکنم. حذوذ یه ماهه آوردم ولی سرعتم در حد شلغمه !!! با مرکز دیتا شونم که تماس گرفتم(1899) میگن به ما ربطی نداره. 256 - 3ماهه گرفتم. ضمننا اینم بگم که از پورت usb استفاده میکنم یعنی میتونه مشکل ازون باشه؟! آخه من نمیدونم چجوری با لن وصلش کنم
خواهش میکنم بدادم برسید.:11:

BLACK_SUN
19-08-2011, 15:33
:19:قیمت ها چنده ماله مخابرات؟به شخص 512 به بالا رو هم میدن؟:19:

BLACK_SUN
26-08-2011, 16:44
کسی جواب مارو نمیده؟

a_2008
27-08-2011, 10:36
یکی بیاد بگه چطورـــه؟!یا چیز پی ان و اینا مشکلی نداره؟!پشتیبانیش خوبه؟!

sasan440
14-04-2012, 19:23
دوستان کسی خبر نداره ایا مخابرات اینترنت نامحدودم اراعه میده؟

drdivx
01-08-2012, 23:24
سلام مباركه من 256 كيلوبايت 4گيگ 2ماهه رو اوردم با 24500 تومان كه اين نسبت به امكانات و سرعت پارس انلاين خيلي بالاست تازه 256 كيلوبايت من 70 دانلود ميكنه كه اين پول واقعا

زياد و انده حرامه!!!!

DariushGreat
07-08-2012, 13:53
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

DVB4IR
14-03-2013, 16:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روی مخابرات هم بسته شده ؟:n29:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farogh_90
18-05-2013, 17:02
سلام به همه دوستان همشهری عزیز ... من 1 سال پیش وایمکس مبین نت می آوردم 2 مگ ماهی 4 گیگ بود فک کنم ، روزا دانلود رو 400 بود و شبا هم که رایگان بود ، می رفت رو 200-250 . ماهی 14 تومن . واسه تابستون که تا صبح بیدار بودیم خوب بود :n02: . قبلش از اینترنت مخابرات استفاده می کردم ( 2 سال پیش ) قیمتاش بالا بود و سرعتش هم خوب نبود . بعدش ( از 6 ماه پیش تا الان ) از آسیا تک استفاده میکنم . همشو امتحان کردم < 128 نا محدود . حجمی ، 256 نا محدود و 512 نا محدود . 512 نا محدودش ماهی نزدیک فک کنم 20 تومن بود سرعت دان رو 50-75 بود . ولی 128 حجمی سرعتش بد نبود . حدود 100-150 ماهی 3و6 گیگ نزدیک 10-15 تومن . الانم یکی از دوستام میگه از 128 پارش آنلاین استفاده میکنم سرعتم از 200 کمتر نمیاد ! حتی میگه بعضی وقتا تا 1 مگ هم میره :n19:. تعریف پارس رو خیلی شنیده بودم . حالا میخوام از پارس آنلاین بیارم .

حالا چند تا سوال از عزیزان ؟؟

1. اگه از پارس آنلاین نامحدود 128 بیارم ، اگه زیاد دانلود کنم سرعتم رو کم میکنن ، نه ؟ ( آخه شنیده بودم از جاهای دیگه ، مثلا اگه تو یه هفته بالای مثلا 80 گیگ دان کنی ، سرعت واقعی رو بهت میدن .)
2. سرعت سرویس های نا محدود با سرویس های با محدودیت حجمی فرق داره ؟
3. سرعت شبانش تو 128 و 256 چطوریه ؟ ( تو طرح های حجمی )
4. من خودم واسه مخابرات و آسیاتک مودمم رو کانفیگ کردم ... حالا خواستم بدونم کانفیگ واسه پارس آنلاین چجوریه ؟ سخت تره ؟

خیلی ممنون :n02:

farogh_90
27-05-2013, 23:50
کسی نیـــــــست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

abidarnet
14-07-2015, 18:29
سلام دوستان. من عضو جدید این فروم هستم. چند سالی هست که با شرکت های اینترنتی سنندج همکاری دارم.
جدیدا شرکت شاتل به آپارتمان هایی که خطوط تلفنشون PCM و فیبر نوری هست ، اینترنت ADSL ارائه می کنه.
حتی اگر خط تلفن هم نداشته باشید ، باز هم به صورت ADSL اینترنت رو بهتون تحویل میده.
چنانچه مایل بودین ، می تونید با شماره های شرکت شاتل ، نمایندگی سنندج 33228090 تماس بگیرید و مشخصات خودتون رو ثبت کنید.
چنانچه در اپارتمان شما ، تعداد متقاضیان اینترنت به 8 نفر برسد ، بلافاصله شرکت اقدام به نصب تجهیزات می کند.
هزینه ها هم همانند سرویس های ADSL می باشد.
سئوالی داشتین ، در خدمتتون هستم:n16:

abidarnet
14-07-2015, 18:31
شرکت شاتل به تازکی به خطوط PCM و فیبر نوری اینترنت ارائه می کند. برای اولین بار در استان کردستان.

abidarnet
14-07-2015, 18:32
سلام
دوتس عزیز شما احتمال خیلی زیاد خط تلفنتون pcm که تا وقتی خطتتون عوض نشه ( که من 1 ساله دنبالشم ) نمیتونید از اینترنت ADSL هیچ شرکتی استفاده کنید
با تشکر

شرکت شاتل به تازکی به خطوط PCM و فیبر نوری اینترنت ارائه می کند. برای اولین بار در استان کردستان.