PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مموری کارت M2 سونی اریکسون

hosseincode2008
19-01-2010, 21:48
سلام دوستان

من دیروز یه مموری 2 گیگ M2 ، Memory Stick Micro برای C702 خریدم ولی امروز که با رم ریدر خود گوشی وصل کردم به کامپیوتر وقتی داشتم از کامپوتر به مموری فایل کپی میکردم یه ارور اومد و دیگه از اون موقع نه کامپیوتر و نه خود گوشی رم رو به هیچ وجه نمیشناسن . البته یه فایل داشت تموم میشد که من یه فایل دیگه رو کپی کردم و دو تاش با هم داشت منتقل میشد که یهو ایستاد و ارور اومد . رم به کل نابود شده ؟ هیچ راهی نیست ؟!

hosseincode2008
20-01-2010, 15:41
امروز رفتم پيش فروشنده خودش گفت سوخته ولي بردم يه جاي ديگه گفت نيم سوز شده . من بدبخت چيكار كنم ؟ بدبختي اينجاست كه هولوگرم روي رم هم كنده شده و گارانتي قبول نميكنه .

اگه نيم سوز شده باشه ميشه كاري كرد ؟

enimonte
20-01-2010, 20:10
امروز رفتم پيش فروشنده خودش گفت سوخته ولي بردم يه جاي ديگه گفت نيم سوز شده . من بدبخت چيكار كنم ؟ بدبختي اينجاست كه هولوگرم روي رم هم كنده شده و گارانتي قبول نميكنه .

ببین حدودا 1 سال قبل بود یکی توی همین پی سی ورلد گفت که اگه مموری سوخته یا نیم سوز رو بذاری وسط 2 تا آهن ربا برای چند ساعت،بعد بذاری توی گوشیت دوباره کار میده.من خودم گذاشتم برای من کار نداد.امتحان کن ضرر نداره

golmohammadi
21-01-2010, 02:10

کار اشتباهی کردین
نباید همزمان دو فایل را کپی میکردین
یه بار low level format کن احتمال داره درست بشه
اگر هم نشه 8-9 تومن از دست دادی

ببین حدودا 1 سال قبل بود یکی توی همین پی سی ورلد گفت که اگه مموری سوخته یا نیم سوز رو بذاری وسط 2 تا آهن ربا برای چند ساعت،بعد بذاری توی گوشیت دوباره کار میده.من خودم گذاشتم برای من کار نداد.امتحان کن ضرر نداره

اینچیزا را بار نکنید
اصلا مموری چیز مغناطیسی نداره که اثر کنه
همش ای سی هست + و بیشتر خازن داره و....