PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد دكمه

mostafa_aa
29-03-2006, 00:20
سلام دوستان

من جدیدا مطالب این انجمن رو مطالعه کردم و ظرف همین چند روز به فلش علاقه پیدا کردم
برای شروع کار می خوام بدونم چه جوری می شه یه دکمه تعریف کرد تا با کلیک روی اون به
قسمتی از کامپیوتر دسترسی پیدا کرد یا برنامه ای اجرا شود

ممنون می شم منم میون خودتون راه بدید

مرسی

ramin-ahmadi
29-03-2006, 01:05
چقدر با فلش کار کردی ؟

silver
29-03-2006, 03:58
دوست خوب به جمعمون خوش اومدي ... فلش برنامه اي هستش كه كلا براي ساخت تصاوير پويا يا تعامل با كاربر در صفحات وب با حجم كم ساخته شده .... البته چون از زبان جاوا اسكريپت پشتيباني مي كنه طبعا مي شه با هاش برنامه نويسي كرد اما همونطور كه گفتم هدف برنامه فلش چيزه ديگه ست ....
حالا درباره سئوال شما دكمه درست كردن در فلش يه چيزه و نسبت دادن اعمال يا اكشن هاي مختلف به دكمه يه چيز ديگه ... اگر آموزش دكمه رو خواستيد من در خدمتم كه البته تو انجمن بگرديد آموزشش داده شده
در مورد اجرا شدن يك فايل اجرايي هم به تاپيك زير يه سر بزنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي به نظر مي رسه براي شروع كار يهو پريدي اون آخرها! چيز سختي انتخاب كردي

mostafa_aa
29-03-2006, 11:24
سلام به همگی

silver جان خیلی ممنون از راهنمایی خوبی که کردی ، خیلی به دردم خورد
در مورد اینکه کار سختی هم انتخاب کردم هم خواستم بگم که اینم معلوم می کنه که من زیاد وارد نیستم و فکر می کنم این کار خیلی آسونه ....
اگه می تونی در مورد اول هم کمکم کنی ازت ممنون می شم

آقا رامین عزیز ، در مورد سوال شما هم می خوام بگم فقط می تونم انیمیشن های خیلی ساده در فلش درست کنم

ممنون می شم اگه مطلب جالبی در مورد فلش دارید برایم بفرستید

بازم ممنون

silver
29-03-2006, 13:00
مصطفي جان گام اول براي ياد گيري فلش شناخت ابزار و نوار زمان (timeline) لايه ها symbol ها حرکتهای بین گذاری یا mtion ها و شناخت مشخصات (properties ) هاست
گام دوم درک اکشن اسکریپت ها و نحوه استفاده از آنها در یک فیلم فلش است
کلا فلش برنامه منعطف و خیلی جذابیه که در صورت شروع نمی شه ازش دل کند
از لینکهای زیر می تونی استفاده کنی

ولی تواین انجمن می تونی چیزهایی که بلدی تکمیل کنی فکر نکنم آموزش پایه ای از صفر وجود داشته باشه .... حالا با مدیرها صحبت می کنم که اگر احتیاج به همچین تاپیکی بود روش کار کنیم

Elfin-D
31-03-2006, 14:22
براي اموزش از پايه من كتاب رو پيشنهاد ميكنم كه البته در اين زمينه كتابهاي انتشارات ناقوس خيلي خوين