PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حواشي نظر سنجي برنامه نود (طرفدار كدام تيم هستيد)

ragbar12
19-01-2010, 01:41
برنامه نود امشب يه نظر سنجي گذاشته بود كه تقريبا معلوم بود نتيجش چيه چون واقعا تيمهاي پرسپوليس واستقلال در سطح كشور بيشترين طرفدارانو دارن ودر اخر هم پرسپوليس با 51 درصد پرطرفدار ترين تيم ايران از ديد گاه بيننده گان نود شناخته شد.
ولي در اخر برنامه فراز كمالوند با پرسپوليسي خواندن عادل فردوسي پور كل نظر سنجي رو زير سوال برد.

goldenm
19-01-2010, 01:50
به نظر من نظرسنجیش درست بود
اگر تراکتور رو در نظرسنجی نمیذاشت بازم همون نتایج نظرسنجی قبلی تکرار میشد چون 99 درصد تراکتوری ها طرفدار پرسپولیس هستند و البته درصد طرفداران استقلال هم نسبت به نظرسنجی قبل ثابت مونده بود
خوب بود برای این تاپیک هم یه نظرسنجی میذاشتی

free_touch
19-01-2010, 02:01
از کسی که اصلیت خودشو فراموش کنه بیش از این انتظاری نیست.
از حرصش که اصلیتشو رو کردن این حرفا رو زد.
در کل معلومه که تراکتور در حد پرسپولیس نیست.

mahdishata
19-01-2010, 02:52
از خود فتح الله زاده هم بپرسید میگه بیشترین طرفدار برای پرسپولیسه
رد خور نداره

sia-saketi
19-01-2010, 02:58
این مرتیکه کمالوند رو داشتی چه حرصی می خورد؟ برای اینکه خودش رو عزیز کنه و هواداراش رو توی تراکتور جذب کنه چه تهمت هایی که به 90 و عادل نمی زد! دلایلش هم که آخر خنده بود!!!
عادل هم آخرش دید که نه خیر! این یارو کمالوند از بیخ *چیزه!* گفت خداحافظ و تلفن یارو کمالوند مذخرف رو قطع کرد... خوشم اومد از عادل که گفت: تا زمانی که من توی 90 هستم و 90 هست حتی یک دونه (با چند بار تاکید گفت یک دونه) از اس ام اس ها توی نظرسنجی های 90 از آغاز تولید برنامه ی 90 تا الان اینور و اونور نشده و نخواهد شد.

mahpesar
19-01-2010, 05:19
برنامه نود امشب يه نظر سنجي گذاشته بود كه تقريبا معلوم بود نتيجش چيه چون واقعا تيمهاي پرسپوليس واستقلال در سطح كشور بيشترين طرفدارانو دارن ودر اخر هم پرسپوليس با 51 درصد پرطرفدار ترين تيم ايران از ديد گاه بيننده گان نود شناخته شد.
ولي در اخر برنامه فراز كمالوند با پرسپوليسي خواندن عادل فردوسي پور كل نظر سنجي رو زير سوال برد.

گزارش های عجیب از تماشاگران و مسئولان تراکتور بعنوان بهترین باشگاه جهان خیلی دیدنی بود...!

که تراکتور از منچستر و بارسلون پرطرفدارتره !!! .....حرف خنده داریه..... امیدوارم این خبر به

خارج ار کشور درز نکنه.....چون یک دلیل جدید برای مردم دنیاست که به کارهای ما ایرانی ها بخندند ...!!!!

بارسا و مچستر حداقل 10 میلیون طرفدار تو ایران دارند نمیدونم بر چه
مبنایی تیم تراکتور پرطرفدارترین تیم جهان..!!!

فردوسی پور میدونست مربی ترکتور حسابی جوگیر شده براش برنامه ویژه ترتیب داد

از اول معلوم بود که طرفدارای استقلال و پرسپولیس با تراکتور قابل مقایسه نیست

ولی این نظرسنجی ترفندی بود تا مردم متوجه بشند چه اندازه جو مربی تراکتور رو گرفته......!!!!!

که منم کارش رو تایید میکنم چون یکی از مشکلات ورزش حتی کل مملکت ما جوگیرشدن ..!

تا هر کی کوچکترین موفقیتی پیدا میکنه سریع جوگیر میشه و موفقیتی رو که بدست هم آورده برباد میده

برخلاف تاریخ کشورما که این همه آدم با فرهنگ داره که ظرفیتشون خیلی بالا بود...

مثلا الان خودم هم جوگیر شدم کم آوردم.....!!:18:

pandemonium
19-01-2010, 09:27
کجایند این تراکتوری هایی که مدام دم از نظرسنجی میزدند و مدام نتیجه های زاغارت و غیرمعتبر 4 تا سایت رو اینجا میذاشتند ؟!

این هم نتیجه نظرسنجی نود که منتظرش بودید .

امير موسر
19-01-2010, 09:34
گزارش های عجیب از تماشاگران و مسئولان تراکتور بعنوان بهترین باشگاه جهان خیلی دیدنی بود...!

که تراکتور از منچستر و بارسلون پرطرفدارتره !!! .....حرف خنده داریه..... امیدوارم این خبر به

خارج ار کشور درز نکنه.....چون یک دلیل جدید برای مردم دنیاست که به کارهای ما ایرانی ها بخندند ...!!!!

:27:
بنده خدا جدی هم میگفت ! دل آدم کباب میشه براشون !

یارو برداشته 30.000 نفر با خودش آورده تهران بعد میگه ما همه جا طرفدار داریم ! اگر همه جا دارید چرا همشون همشهری بودن !!؟ اون یارو هم باحال بود ساعت 10 صبح پا شده اومده استادیوم میگه استادیوم خالی به ما جا نمیدن ! خودشون خیلی مهم فرض کردن و فکر کردن تماشاگرای استقلال از صبح میانم استادیوم برای اینا !

ولی در کل همه چی مشخص شد دیروز ! تراکتور و بقیه تیما فعلا زوده به سرخابی برسن !

afsane_tab
19-01-2010, 09:42
اقا ندونسته حرف نزنید . با حدس و گمان حرف نزنید. ما که تو تبریز بودیم با 5 خط گوناگون به گزینه 3 اس ام اس زدیم دلیورید نداد که نداد .تا الان هم که این پست رو میگذارم نداده!
کل آذربایجان شرقی.غربی .اردبیل.زنجان شد 200 هزار؟ خود ورزشگاه تو فصل امتحانات 80 هزار نفر میرن . بدون پیر-زیر 15 سال - زن- و .......

امير موسر
19-01-2010, 09:45
اقا ندونسته حرف نزنید . با حدس و گمان حرف نزنید. ما که تو تبریز بودیم با 5 خط گوناگون به گزینه 3 اس ام اس زدیم دلیورید نداد که نداد .تا الان هم که این پست رو میگذارم نداده!
کل آذربایجان شرقی.غربی .اردبیل.زنجان شد 200 هزار؟ خود ورزشگاه تو فصل امتحانات 80 هزار نفر میرن . بدون پیر-زیر 15 سال - زن- و .......

حالا کل آذربایجان شرقی و غربی و زنجان و غیره مگه طرفدار تراکتورن !؟ منم اس ام اسم نرفت هر کار کردم ! دلیل نمیشه که !

afsane_tab
19-01-2010, 09:47
حالا کل آذربایجان شرقی و غربی و زنجان و غیره مگه طرفدار تراکتورن !؟ منم اس ام اسم نرفت هر کار کردم ! دلیل نمیشه که !
شما در نظر بگیر که تبریز کم تر از 400 هزار نیست نه که کلاً 200 هزار

taghi_ramzi
19-01-2010, 09:48
الان 80 هزار نفر ورزشگاه رفتن ملاک نیست قارداشم!
به نظرت اگه تراکتور بره دسته یک یا دو ، بازم 80 هزار نفر میره ورزشگاه ؟ من که فکر نمی کنم...
خود کمالوند می گفت اول که من تیم رو تحویل گرفتم برای هر بازی 200-300 نفر آدم میومد ورزشگاه

vahid78
19-01-2010, 09:49

مطمئنی همه مردم اذربایجان غربی و شرقی و اردبیل و زنجان همه طرفدار تراکتورن؟!

vahid78
19-01-2010, 09:51
اتفاقا منم با سه تا خط هرکار کردم نرفت ...

taghi_ramzi
19-01-2010, 09:53
مطمئنی همه مردم اذربایجان غربی و شرقی و اردبیل و زنجان همه طرفدار تراکتورن؟!
زنجان که اصلا! حتی یک درصد!

afsane_tab
19-01-2010, 09:53
با سند حرف بزنید!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid78
19-01-2010, 09:56
چه ربطی داره دوست من!؟!اینها که ملاک نیس!
خوب تو اون لحظه ای که شما 3 رو زدی حتما خطها خلوت تر بوده ...

afsane_tab
19-01-2010, 09:57
معمولاً غرض ورزی علیه ترک ها زیاده. استقلالی که 4 هزار نفر نمیرفت ورزشکاه .روز بازی تراکتور 40 هزار نفر اومده بودن و اونم کاره تماشاگراش با پرنده بود!!

امير موسر
19-01-2010, 09:57
باشه شما درست میگی تراکتور سازی پرطرفدارترین تیم جهانه ! البته نه الان رفیقم اینجاست میگه اعلام شده اول رئاله و بعد تراکتور !

afsane_tab
19-01-2010, 09:58
چه ربطی داره دوست من!؟!اینها که ملاک نیس!
خوب تو اون لحظه ای که شما 3 رو زدی حتما خطها خلوت تر بوده ...

سواد که داری . 2 تا عکس رو ردیفاشو با هم مقایسه کن!

afsane_tab
19-01-2010, 10:00
باشه شما درست میگی تراکتور سازی پرطرفدارترین تیم جهانه ! البته نه الان رفیقم اینجاست میگه اعلام شده اول رئاله و بعد تراکتور !
خوب تو چرا کاسه داغ....

afsane_tab
یکم با سند حرف بزنید!!!

vahid78

سواد که داری . 2 تا عکس رو ردیفاشو با هم مقایسه کن!
دوست عزیز،پیشنهاد میدم یکم مودب تر باشی ...
اون دو تا عکس به فاصله های زمانی متفاوتی فرستاده شده

afsane_tab
19-01-2010, 10:05

دوست عزیز،پیشنهاد میدم یکم مودب تر باشی ...
اون دو تا عکس به فاصله های زمانی متفاوتی فرستاده شده

فکر کنم ساعتش مقابلش نوشته شده:10:

Kurosh
19-01-2010, 10:09
یکم با سند حرف بزنید!!!
مدارکش در وزارت کشور موجوده...:27:

vahid2004z
19-01-2010, 10:14
آقا همین الان خیر رسید طرفدارای رئال هم رفتن سمت تراکتور!:31:
پس تراکتور شد پرطرفدارترین تیم جهان!ممنظومه شمسی!کهکشان راه شیری!
بذار دلشون خوش باشه !چه کارشون دارید!

masoudtr
19-01-2010, 10:20
کجایند این تراکتوری هایی که مدام دم از نظرسنجی میزدند و مدام نتیجه های زاغارت و غیرمعتبر 4 تا سایت رو اینجا میذاشتند ؟!

تا یک مدت طولانی که نون اون نظر سنجی را میخوردن که تازه میگفت پرشورترین نه پرطرفدارترین
حالا که به نفعشون نبوده میگن الکیه و قبول نداریم
چقدر از این بچه بازی ها بدم می یاد:27:
خوب حال کمالوند را گرفت مردک مربی یک تیمیه که یک جام هم تا بحال نبرده ادعاش گوش فلک را کر کرده
در کل طرفدارای تراک باید تو خوابشون ببین که تماشاگر هایی مثل استقلال و پرسپولیس داشته باشند:27::27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]احتمالا کار امریکا و اسرائیل است:31:
منم به 2 فرستادم نرفت
من فکر کنم اون 500 هزار تا باطله هم همین طرفدارای تراک بودن که 100 بار اس ام اس میزدن
همین بابا ببین چند بار به 20090 اس ام اس زده

BehzadKiNG
19-01-2010, 10:26
من این نظرسنجی رو قبول دارم و به عادل هم اعتماد کامل دارم از نظر اخلاقی !
همش تقصیر کمالونده ! چون هواداران بیشتری رو سمت خودش جذب کنه ، الکی شعارهای گنده می دهد !
واسه پول تیم رو ول می کند می رود ، میبینه نمیشه می آید و می گوید به عشق هوادارها برگشتم !

در کل طرفدارای تراک باید تو خوابشون ببین که تماشاگر هایی مثل استقلال و پرسپولیس داشته باشند

صد در صد با این حرفت موافقم ! چون ما سر یک کبوتر بی گناه رو از سرش جدا نمی کنیم !

ShayaN3K
19-01-2010, 10:26
اقا چرا بیخودی جوش می زنید !؟
چرا 1 ساعت که از برنامه گذشت اس ام اس نزدی !؟
اون موقع که ترافیک اس ام اس ها کمتر بود .
بیخودی بهونه نیار دیگه. خیلی زشته آدم مردم رو چیز فرض کنه بگه پر طرفدار ترین تیم اول Real Madrid بعد تراکتور
بعد از این حرف داشتم 1 ربع می خندیدم. خیلی ضایعست.
واقعیت رو باید قبول کرد. منم که یه استقلالیم نمی گم تعداد پرسپولیسیا از ما کمتره چه برسه
خودمون رو با Real مقایسه کنم. : دی
گذشته از این حرفا ولی مصاحبه ی مردم بوشهر رو دیدید !؟
چقدر با فرهنگ بودن.
اصلا تو حرف هم دیگه نمی پریدن. وقتی یه نفر داشت مصاحبه می کرد همه نمی ریختن روش.
من خیلی با این بوشهریا حال کردم دیشب.
عادل هم دیشب کارش خیلی قشنگ بود که این مسابقه رو گذاشته بود.
فقط برای تراکتور و کمالوند گذاشته بود.

elyartab
19-01-2010, 10:33
آدم فقط بايد يه كمي مردونگي و انصاف داشته باشه.
خداييش كدومتون تو شمالغرب و تبريز بودين كه ببينين اس ام اس هاي ارسالي ميره يا نه؟

ميتونم قسم بخورم تو جايي كه 4 نفر اس ام اس فرستاده بودن حتي يكيشون هم از طرف اپراتور پيام تاييد نفرستاده شد.
من از دوستان و آشنايان از هركي ميپرسيدم ميگفت اس ام اسش دلايور نشده .

از پيام هاي ارسالي اونايي رو سيستم ثبت ميشن كه از طرف 200090 پيام تاييد براشون ارسال بشه.

حالا قضاوت با همه منصفان

Mohsen6558
19-01-2010, 10:35
بیخودی بهونه نیار دیگه. خیلی زشته آدم مردم رو چیز فرض کنه بگه پر طرفدار ترین تیم اول Real Madrid بعد تراکتور
واقعیت رو باید قبول کرد. منم که یه استقلالیم نمی گم تعداد پرسپولیسیا از ما کمتره چه برسه
چقدر با فرهنگ بودن.
اصلا تو حرف هم دیگه نمی پریدن. وقتی یه نفر داشت مصاحبه می کرد همه نمی ریختن روش.
شما به عکس ها توجه کنی اواخر برنامه ارسال شده
ساعت دو

hamed malekpour
19-01-2010, 10:35
پامك ها قطع بود من ديروز با 7تا سيم كارت امتحان كردم نرفت تا 12:45بعد خوابيدم در نظر سنجي تقلب شده بود من طرفدار تراكتور هستم.

afsane_tab
19-01-2010, 10:41
چقدر با فرهنگ بودن.
غرض ورزی یعنی همین دیگه . خیلی ها به ترک ها حسودیشون میشه. اینجا مگه بحث فرهنگه؟
بیشتر قهرمانهای در سطح اول جهانتون ترک بودن و هستن . علی دایی که نمیزارین کار کنه. رضا زاده. هادی ساعی.یوسف کرمی ، کریم باقری و ......
اینجا بحث فرهنگ هستش؟:46:

BehzadKiNG
19-01-2010, 10:45
بحث های متفرقه رو لطفا" وارد بحث نظرسنجی نکنید !
آخر و عاقبت نداره !

elyartab
19-01-2010, 10:46

برنامه ی این هفته ی نود با برگزاری یک مسابقه ی اس ام اسی جنجالی شور و هیجان را مابین هواداران فوتبال و بینندگان تلویزیونی این برنامه شعله ور ساخت.

TractorFC.com-اختصاصی کلوب هواداران تراکتور:
عادل فردوسی پور مجری این برنامه با اجرای توطئه ای کثیف تمام تلاش خود را انجام داد تا در برنامه ی ای که سالها برای شهرت آن زحمت کشیده بود به نوعی به کتمان حقیقت میلیونی بودن هواداران تراکتور بپردازد و چنین وانمود کند که تراکتورسازی در مقابل تیم های سرخابی هواداران بسیار اندکی دارد. شاید اگر برای نویسنده و صدها نفر از کابران این سایت محتمل نشده بود که این مسابقه تنها توطئه ای کثیف برای کم جلوه نشان دادن هواداران میلیونی تراکتور است هرگز این مقاله نگاشته نمی شد ولی به اذعان صدها نفر از کاربران و هواداران تراکتور در روز برگزاری این مسابقه به هیج وجه اس ام اس های ارسالی از سوی هواداران تراکتور به مقصد نمی رسید. نکته جالب تر این است که هنگامی که از همان سیم کارتهایی که نمی شد گزینه ی 3 ر ا ارسال کرد سایر گزینه های موجود به آسانی تحویل داده می شد. عادل فردوسی پور شاید با این عمل کثیف خود سعی در خودشیرینی برای هواداران و مسولان سرخابی ها بود ولی شاید از یاد برده باشد که بیشتر بینندگان این برنامه تا اینک از هواداران تراکتور بوده اند ولی با آشکار شدن دست های پشت پرده ی برنامه ی نود جهت تحقیر هواداران تراکتور بی شک از هفته ی آینده به شدت از شمار بینندگان این برنامه کاسته خواهد شد. واقعا متعجب کننده است که سیستم پیامکی برنامه به نوعی دستکاری شده بود که به هیچ وجه ارسال شماره 3 امکان پذیر نبود و تنها از سی چهل پیامک تنها یکی از آنها به سختی تحویل داده می شد. در حقه بازی و بی وجدانی فردوسی پور و دست اندرکاران برنامه ی نود همین کافی است که در هر یک از بازیهای تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام بیش از 80 هزار نفر حضور می یابند و یا در بازی مقابل استقلال در تهران بیش از 50 هزار نفز از این بازی استقبال می کنند. واقعا متعجب کننده است که در مقابل این همه حضور میزان هواداران تراکتورسازی در این برنامه تنها 200 هزار نفر بیان می گردد. عدم ارسال پیامک شماره ی 3 اگر تنها برای یک یا دو نفر اتفاق می افتاد بی شک شائبه ای پیش نمی آمد ولی این آمار در مقیاس هزاران هزار پیامک رخ داد تا بار دیگر وجود افکار تبعیض آمیز مابین دست اندرکاران و مجری برنامه ی نود بیش از پیش قوت گیرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آقای فردوسی پور شاید برای شما این توطئه و دسیسه برای کم رنگ جلوه دادن هواداران تراکتور تنها به دلیل کاهش اتحاد هواداران تراکتور در سرتاسر ایران باشد ولی با این وجود هرگز هواداران تراکتور از گناه شما مبنی بر شرکت در این توطئه نخواهند گذشت و مطمئن باشید که این بی حرمتی شما بی پاسخ نخواهد ماند.

آقای فردوسی پور اینجا دیار آذربایجان دیار دلیران و شیرمردان است اینجا خون ستارخان در رگهای ما جاری است. فکر نکنید که این کار کثیف شما از سوی هواداران تراکتور بی پاسخ خواهد ماند. مهمترین کاری که از هفته ی آینده در جهت محکوم کردن افکار و رفتار مالیخولیایی شما از سوی هواداران تراکتور صورت خواهد گرفت این است که دیگر هیچ پیامکی از سوی هیچ یک از هواداران تراکتور به برنامه ی شما فرستاده نخواهد شد. تحریم پیامک به برنامه ی نود تا عذرخواهی رسمی عادل فردوسی پور از هواداران تراکتور ادامه خواهد یافت تا روزی که وی رسما و از طریق تریبون برنامه ی نود به دستکاری اس ام اس ها و اخلال در سیستم پیامکی در جهت عدم دریافت گزینه ی 3 اذعان کند.

آقای فردوسی پور هوادار تراکتور هرگز دل به برنامه شما و یا سایر رسانه ها نبسته است که بخواهد با این رفتارها و افکار شما دلسرد شود. باور داشته باشید که این اعمال و رفتار شما نه تنها تخریبی در وجهه ی هواداران میلیونی تراکتور نخواهد داشت بلکه عزم آنها را در رسیدن به قله های رفیع تر راسخ تر خواهد ساخت. تراکتور بیدی نیست که بخواهد با این بادها بلرزد. زیرا که پرچم تراکتور همواره بر فراز به اهتزاز در خواهد آمد.

در آخر باید اشاره کنیم به بی حرمتی فردوسی پور هنگاه سخن گفتن با فراز کمالوند که با بی شرمی تمام جلوی صحبت کردن فراز کمالوند را گرفت و گوشی را در مقابل سخنان فراز قطع کرد. آقای فردوسی پور مطمینا منتظر پاسخ شدید هواداران تراکتور در روز جمعه باشید.

ShayaN3K
شما به عکس ها توجه کنی اواخر برنامه ارسال شده
ساعت دو
پس دیگه مشکلی نیست.
ارسال شده دیگه.

غرض ورزی یعنی همین دیگه . خیلی ها به ترک ها حسودیشون میشه. اینجا مگه بحث فرهنگه؟
بیشتر قهرمانهای در سطح اول جهانتون ترک بودن و هستن . علی دایی که نمیزارین کار کنه. رضا زاده. هادی ساعی.یوسف کرمی ، کریم باقری و ......
اینجا بحث فرهنگ هستش؟:46:
من که چیزی نگفتم.
پستم رو نگاه کنی اون موضوع تموم شده بود و من 2 تا موضوع جدا رو نوشتم.
منظور من این نبود که تبریزیا بی فرهنگن که. :10:
فقط می گم به پای ماها نمی رسین.

pinchingholian
به نظر من که طرفدار استقلالم مهم نیست که یه تیم 100 هزار هوادار داشته باشه یا 100 میلیون هوادار. مهم اینه که هواداراش حمایتش کنن. الان هیچ تیمی توی ایران مثل تراکتور هواداراش حمایتش نمی کنن . توی سرمای زیر صفر درجه هم ورزشگاه پر میشه. حتی وقتی از سایپا باختن بازم از تیم حمایت شد یعنی طرفدارای تراکتور به معنای واقعی حاضرن برای تیمشون جون بدن. همین که توی ورزشگاه آزادی 40 هزار طرفدار میاد این خیلی عالیه و باید سایر تیمها از این هواداران یاد بگیرن. چند سال پیش وقتی استقلال با فجر توی حافظیه مسابقه داشت 80 درصد طرفدارای استقلال بودن اما الان شاید 20 تا 30 درصد باشن. یعنی چه اتفاقی افتاده که دیگه مثل قبل حمایت نمیشن؟

sajad
19-01-2010, 10:55
جمع بندي : برنامه 90 ديروز و نظر سنجي اون براي فقط اين بود كه اين همه طرفداري كه از تراكتور اومدن بگن كه كمن . و اما حرف و حديث پيرامون پرطرفدارترين زياده .
1- شهرهايي كه تيمشون در نظرسنجي نبود قطعا براي اينكه استان هاي شمالغرب راي نيارن به سرخابي را راي دادن . ( تيم هاي زيادي بودن )

2- مشكل ارسال پيامك قطعا وجود داشت

در كل با نظر سنجي ديروز قطع به يقين نمي شه گقت كدون تيم پرطرفدارترينه . اونوقيتيكه تمام تيم ها گذاشته شن و چنددين روز فزصت داده شه مي شه قطعي گفت . زيادم نبايد روي اين نظر سنجي ها حساسيت نشون داد . آن چيز كه عيا هست چه حاجت به بيان هست . همه مي تونن از آمار ورزشگاه ها . بفهمن جريان چيه . يا يك برنامه ورزشي نمي شه هيچ نتيجه قطعي اعلام كرد . نه براي سرخابي نه تراكتور نه هيچ تيم ديگه . هيچ وقت هيچ برنامه اي در كشور هاي اسپانيا - آلمان نديدم كه همچشن مسابقه اي بزارن . چون به تيماشون احترام ميزارن و مي دونن اين برنامه ها موحب تقابل طرفداران خواهد شد . برنامه 90 كار بسيار اشتباهي كرد . بازم مي گم همه مي تونن با ورزشگاه ها بفهمن جريان چيه . اين مسابفه موجب افزايش تنش بين طرفداران خواهد شد و ... از همين امروز صبح در تمام سايتهاي - فروم ها و ... دعوا شروع شده .. اين بحث ها فايده اي ندارن . متاسفانه 90 براي بالا بردن آمار برنامش و .. خيلي چيزار ديروز پايمال كرد كه بعد ها عواقب خواهد داشت .

با احترام به طرفداران پرسپوليس - استقلال - تراكتور

Alamate Soal
19-01-2010, 10:56
اين رو خودتون نگاه كنين و قضاوت كنين . چرا شماره 3 به سختي دليورد ميشد ديشب ؟ من با 2 تا خط ايرانسل و 2 تا خط همراه اول اين رو امتحان كردم و طبق استعلامي كه كردم اين مشكل در شهرهاي شمال غرب كشور وود داشته . جايي كه تيم تراكتور سازي ميليون ها طرفدار داره .

بسياري از اسم.ام.اس هاي پيش شماره هاي 0914 هم كه اصلا دليورد نميشد !!

نظر سنجي واقعي برگزار بشه اين آمار تغيير چنداني نميكنه

Mohsen6558
19-01-2010, 10:57
پس دیگه مشکلی نیست.
ارسال شده دیگه.

من که چیزی نگفتم.
پستم رو نگاه کنی اون موضوع تموم شده بود و من 2 تا موضوع جدا رو نوشتم.
منظور من این نبود که تبریزیا بی فرهنگن که. :10:
دقت نمی کنین انگار
ارسال نشد آخر سر هم به گزینه ی سه

nw_nk
19-01-2010, 10:58
حواشي نظر سنجي برنامه نود (طرفدار كدام تيم هستيد) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

elyartab
19-01-2010, 11:15
فلسفه قصه اينه كه فردوسي پور چون خيلي وجدان اگاهي داره نخواسته واضح تقلب كنه.
از بالا هم دستور اومده كه آقا يه نخ دندوني چيزي وارد روتر اس ام اس كنين تا يه چند ساعتي مختل بشه.

اينجوري ديگه اقا فردوسي پور شريف وظيف خودش مبني بر اجراي صحيح مسابقه رو انجام داده در حالي كه مشكل از يه جايي ديگه بوده!!!

اصلا ديدين چجوري قضيه كبوتره رو ماسمالي كرد؟! حالا اگه تو بوشهر يه صندلي تو اتاق كنفرانس كم بود داد و هوارش تا هفت آسمون گوش رو كر ميكرد.

واقعا خيلي خودشو خراب كرد

afsane_tab
19-01-2010, 11:16

از چه نظر؟

جمع بندي : برنامه 90 ديروز و نظر سنجي اون براي فقط اين بود كه اين همه طرفداري كه از تراكتور اومدن بگن كه كمن . و اما حرف و حديث پيرامون پرطرفدارترين زياده .
1- شهرهايي كه تيمشون در نظرسنجي نبود قطعا براي اينكه استان هاي شمالغرب راي نيارن به سرخابي را راي دادن . ( تيم هاي زيادي بودن )

2- مشكل ارسال پيامك قطعا وجود داشت

در كل با نظر سنجي ديروز قطع به يقين نمي شه گقت كدون تيم پرطرفدارترينه . اونوقيتيكه تمام تيم ها گذاشته شن و چنددين روز فزصت داده شه مي شه قطعي گفت . زيادم نبايد روي اين نظر سنجي ها حساسيت نشون داد . آن چيز كه عيا هست چه حاجت به بيان هست . همه مي تونن از آمار ورزشگاه ها . بفهمن جريان چيه . يا يك برنامه ورزشي نمي شه هيچ نتيجه قطعي اعلام كرد . نه براي سرخابي نه تراكتور نه هيچ تيم ديگه . هيچ وقت هيچ برنامه اي در كشور هاي اسپانيا - آلمان نديدم كه همچشن مسابقه اي بزارن . چون به تيماشون احترام ميزارن و مي دونن اين برنامه ها موحب تقابل طرفداران خواهد شد . برنامه 90 كار بسيار اشتباهي كرد . بازم مي گم همه مي تونن با ورزشگاه ها بفهمن جريان چيه . اين مسابفه موجب افزايش تنش بين طرفداران خواهد شد و ... از همين امروز صبح در تمام سايتهاي - فروم ها و ... دعوا شروع شده .. اين بحث ها فايده اي ندارن . متاسفانه 90 براي بالا بردن آمار برنامش و .. خيلي چيزار ديروز پايمال كرد كه بعد ها عواقب خواهد داشت .

با احترام به طرفداران پرسپوليس - استقلال - تراكتور

دقیقاً موافقم

bbkagp
19-01-2010, 11:23

آقا من اینجام... فقط به خاطر نظرسنجی نود کل نظرا برگشته...

دیروز نه اس ام اس من و نه هیچکدوم از دوستام نرسید... ایرانسل می رسید 0914 نه...

نود همچی معتبر هم نی که اینقدر بهش استناد شه... گذشته از اون وضعیت اس ام اس ایران رو که می دونید...

اصلا بی خیال، بازی استقلال رو که همه دیدین... آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است... برید از حسودی بمیریدددددددددددد :27::27::5::8:

mehrzad3344
19-01-2010, 11:25
اقاي كمالوند حرفهاي خنده داري ميزد مثلا از نظر اون تو سيستان بلوچستان تراكتور هم طرفدار داره

h_doost
19-01-2010, 11:35
تقلب کاملا واضح و کاملا برنامه ریزی شده بود. در حالیکه همه انتظار داشتند تو این برنامه صحبت از حضور تماشاگرهای تراکتور تو آزادی بشه که یکهو آقای فردوسی پور پرطرفدارترین تیم رو میزاره و تراکتور فقط 200 هزار رای میاره. این خودش نشون میده که فردوسی پور به روشی که شده میخاست بگه طرفدارهای تراکتور کمند.

ShayaN3K
19-01-2010, 11:39
از چه نظر؟

منظورم تعداد هواداره

دقت نمی کنین انگار
ارسال نشد آخر سر هم به گزینه ی سه
منم خودم 7 بار امتحان کردم.
ولی آخر سر Deliver شد
-----------------------------

چرا نمی خواید قبول کنید !؟
تراکتور فقط توی شهر خودش طرفدار داره
یعنی می گید توی تهران و شیراز و اصفحان و .... هم طرفدار داره !؟

vahid78
19-01-2010, 11:42
دوستان اگه بهونشون نرفتن اس ام اس بوده، خوب برای ما هم نمیرفته خودم با 3 خط متفاوت امتحان کردم اخرش هم نتونستم بفرستم

.SA33D.
19-01-2010, 11:43
اقایون محترم آذری زبان ها و طرفداران تراکتورسازی ...ما قبول داریم که شما روی تیمتون خیلی تعصب دارید و همیشه همه با هم میرین که تشویقشون کنید و قبول هم داریم که خیلی جو گیر شدین که فکر میکنین همه ی طرفدارهای پرسپولیس فقط همونایی هستند که میان ورزشگاه و خیلی جوگیر تر بخاطر اینکه فکرمیکنید پرطرفدارترین تیم جهان(و چه بسا تمام کائنات) هستید و این جو زدگی هم دلیلی نداره جز راهیابی بعد این همه مدت به سطح اول فوتبال ایران(قربونش برم اونم چه فوتبالی).
جناب کمالوند هم تا میتونست با اشکار کردن بی منطقیش خودش رو ضایع کرد.(چطور اون نظر سنجی همین برنامه ی نود رو که طرفدارای تراکتور رو پر شورترین اعلام کرده بود رو قبول داشت و تا یه ماه مثل ... هوا کرده بود... اما اینو قبول نداشت؟؟؟)
ضمنا ادعای خنده دارتر ایشون هم این بود که از تبریز sms ارسال نمیشه!!!! ایشون اگه یکم عقل داشت میدونست توی این ترافیک خطا نه تنها تبریز بلکه کل ایران حتی تهران این مشکل رو داشتن.(نمونه ش خونه ی خودمون که از 7 تا گوشی فقط3تاش ارسال موفق داشت)
اخ چه حالی کردم وقتی عادل صدای کمالوند رو قطع کرد...:27:

زنــــده بــــاد پرسپــــولیــــس

elyartab
19-01-2010, 11:44
پس با يه حساب سرانگشتي يعني كل تبريز+شهرهاي اطراف، يعني در كل كسايي كه طرفدار تراكتورن.....
اره ديگه به اندازه تقريبا ظرفيت سه تا يادگار اما هستن!!

همه اون 45 50 هزار نفري هم كه اين هفته آزادي بودن لژيونر بودن و از خارج اومدن!

يعني در كل همه طرفدارا اون 45 هزار تا هستن كه هميشه از اين شهر به اون شهر جابجا ميشن! ( حالا راستي چجوري و با چه وسيله اي جابجا ميشن؟!!! )

bbkagp
19-01-2010, 11:46
اخه فقط 50 هزار نفر حاضرن که یکی دو روز وقت بذارن برن یه شهر دیگه و ورزشگاه آزادی... و همیشه ورزشگاه تبریز پره... اون وقت فقط 200 هزار تا اس ام اس... من خودم 5 تا اس ام اس دریافت کردم که می گفتن برای تراختور عدد 3 رو به 200090 بفرستین... حالا با این همه ذوق و شوق و اینکه فرستادن اس ام اس فقط چند ثانیه وقت می خواد نسبت به رفتن به آزادی... به نظرتون فقط همون 200 هزار تا؟

BehzadKiNG
19-01-2010, 11:49
چرا نمی خواید قبول کنید !؟
تراکتور فقط توی شهر خودش طرفدار داره
یعنی می گید توی تهران و شیراز و اصفحان و .... هم طرفدار داره !؟

تهران که هوادار داریم ولی کسی* مدعی نشده تو شیراز و اصفهان هم داریم !

فکر کنم پارسال بود یا پیرسال که نظرسنجی بود بین استقلال و پرسپولیس !
پرسپولیس فکر کنم با 70 درصد آرا برنده شد !
استقلالی ها همین هایی که ما الان میگفتیم رو می گفتند !
همشون می گفتند ما فرستادیم ، ولی ارسال نشد !

*منهای کمالوند

.SA33D.
19-01-2010, 11:50
اره اصلا تراکتورسازی یک میلیاردو هفتصدو نود وسه هزارو دویست و نه نفر هوادار ثبت شده داره(البته هوادارای غیر رسمی رو بیخیال)

bbkagp
19-01-2010, 11:54
... فکر میکنین همه ی طرفدارهای پرسپولیس فقط همونایی هستند که میان ورزشگاه ...

حالا چرا شما فکر می کنین که همه طرفدارای تراختور اونایین که میآن ورزشگاه :27:؟؟؟؟

...(نمونه ش خونه ی خودمون که از 7 تا گوشی فقط3تاش ارسال موفق داشت)

این چه نظر سنجیه که مثل یه مسابقه ارسال اس ام اس می مونه... بهد بر حسب اتفاق 0911 ها دلیور می شن و 0914 ها نه...

با توجه به وضعیت ارسال اس ام اس ایران همه می دونن که قابل اعتماد نیست... پس نظرسنجی بر پایه اس ام اس قابل اعتنا نی...

فردوسی پور هر موقع کم میاره همین کارو می کنه... قدرت دست اونه و هر کاری دلش می خواد میکنه... می تونستن کمالوند به برنامه دعوت کنن

afsane_tab
19-01-2010, 11:54
اقایون محترم آذری زبان ها و طرفداران تراکتورسازی ...ما قبول داریم که شما روی تیمتون خیلی تعصب دارید و همیشه همه با هم میرین که تشویقشون کنید و قبول هم داریم که خیلی جو گیر شدین که فکر میکنین همه ی طرفدارهای پرسپولیس فقط همونایی هستند که میان ورزشگاه و خیلی جوگیر تر بخاطر اینکه فکرمیکنید پرطرفدارترین تیم جهان(و چه بسا تمام کائنات) هستید و این جو زدگی هم دلیلی نداره جز راهیابی بعد این همه مدت به سطح اول فوتبال ایران(قربونش برم اونم چه فوتبالی).
جناب کمالوند هم تا میتونست با اشکار کردن بی منطقیش خودش رو ضایع کرد.(چطور اون نظر سنجی همین برنامه ی نود رو که طرفدارای تراکتور رو پر شورترین اعلام کرده بود رو قبول داشت و تا یه ماه مثل ... هوا کرده بود... اما اینو قبول نداشت؟؟؟)
ضمنا ادعای خنده دارتر ایشون هم این بود که از تبریز sms ارسال نمیشه!!!! ایشون اگه یکم عقل داشت میدونست توی این ترافیک خطا نه تنها تبریز بلکه کل ایران حتی تهران این مشکل رو داشتن.(نمونه ش خونه ی خودمون که از 7 تا گوشی فقط3تاش ارسال موفق داشت)

زنــــده بــــاد پرسپــــولیــــس

از ادبت معلومه که اهل کجایی :10:

ShayaN3K
19-01-2010, 11:55
تهران که هوادار داریم ولی کسی* مدعی نشده تو شیراز و اصفهان هم داریم !

فکر کنم پارسال بود یا پیرسال که نظرسنجی بود بین استقلال و پرسپولیس !
پرسپولیس فکر کنم با 70 درصد آرا برنده شد !
استقلالی ها همین هایی که ما الان میگفتیم رو می گفتند !
همشون می گفتند ما فرستادیم ، ولی ارسال نشد !
*منهای کمالوند

شماها هوادار ندارید. اعتماد به نفستون خیلی بالاست.

قبلاهم گفتم این تراکتوریا کاری کردن که اگه بین تراکتور و پرسپولیس قرار باشه یکی رو انتخاب کنم. با رضایت کامل 100% پرسپولیس رو انتخاب می کنم.

pinchingholian
19-01-2010, 11:58
آقاجون دعوا نکنید . اصلا به این روشها نمیشه فهمید چه تیمی پر طرفدار تره.
باید رفراندوم (همه پرسی گذاشت). یه روز تعطیل و در سراسر ایران که هر کسی با شناسنامه بیاد و به تیمش رای بده. البته اگه اینبار طرفدارای تیم بازنده نگن Where is my vote

bbkagp
19-01-2010, 11:59
شماها هوادار ندارید. اعتماد به نفستون خیلی بالاست.

قبلاهم گفتم این تراکتوریا کاری کردن که اگه بین تراکتور و پرسپولیس قرار باشه یکی رو انتخاب کنم. با رضایت کامل 100% پرسپولیس رو انتخاب می کنم.
میشه هوادارو تعریف کنین ببینیم شما به چی میگین هوادار...؟

تعداد تماشاگرارو که میان ورزشگاه قبول ندارین... هزار تا نظرسنجی تو نت هست هیچکدوم رو نمی بینین... بر اساس یه نظر سنجی مقرضانه جو گیر شدین...

afsane_tab
اگر اس ام اس های ما دلیورید میشد این حرف حدیث هارو نداشت!

arash66_2m
اگه راست میگین یه نظرسنجی اینجا بزارین که همه فقط یه بار بتونن رای بدنن !
اون وقت معلوم میشه کدوم تیم پرطرفدارترین تیمه ...

اسمش هم باشه ...
شما طرفدار کدام تیم هستید مثل همونی که تو نظرسنجی نود بود...
اینجا دیگه که ارساس پیام ها مختل نمیشه که !
من تراختور !!!:5:

AAKOJ
19-01-2010, 12:00
یک نفر از طرفداران تراکتور را به هزار اس و پس نمی دم . چی خیال کردید . هر چی می خوان بگین بگین . همه کار های ما ایرانی همین طور مادربزرگ 80 ساله که بازی های پروین را در دهه های گذشته می دید فکر میکنه که همون تیمه و زود به نوش میگه یه س ام اسی بسند تا دینمو نسبت به پیروزی ادا کنیم . پس اس و پس زیاد به خودشون زور نزنند .
به عمل کار بیاید . مطمئن باشید اون 10 درصدی که به طرفداران استقلال داده بودیم در بازی پیروزی به صفر خواهد رسید و پیروزی در بازی مقابل تراکختور در تبریز خواهد دونست که چه تیمی پرطرفداره . منتظر اون روز باشید .

afsane_tab
19-01-2010, 12:01
اگه راست میگین یه نظرسنجی اینجا بزارین که همه فقط یه بار بتونن رای بدنن !
اون وقت معلوم میشه کدوم تیم پرطرفدارترین تیمه ...

اسمش هم باشه ...
شما طرفدار کدام تیم هستید مثل همونی که تو نظرسنجی نود بود...
اینجا دیگه که ارساس پیام ها مختل نمیشه که !
من تراختور !!!:5:
من تراختور

arash66_2m
19-01-2010, 12:04
من تراختور

نه رفیق !
باید نظر سنجی گذاشته بشه اینطوری هر دقیقه یکی میگه تراختور یکی میگه استقلال یکی میگه پیروزی !

ShayaN3K
19-01-2010, 12:05
میشه هوادارو تعریف کنین ببینیم شما به چی میگین هوادار...؟

تعداد تماشاگرارو که میان ورزشگاه قبول ندارین... هزار تا نظرسنجی تو نت هست هیچکدوم رو نمی بینین... بر اساس یه نظر سنجی مقرضانه جو گیر شدین...

من جوگیرم یا شما دوست من !؟
شما الان این تاپیک با تمام تاپیک های مشابه رو نگاه کن.
فقط 4 نفر هستید که هی می گید تراکتور تراکتور.
من گفتم تماشاچی نمیاد ورزشگاه !؟
منم اگه تیمم بعد 1 قرن و اندی موفق می شد ببینه لیگ برتر یعنی چی کل محل رو شیرینی می دادم. ورزشگاه که جای خود داره.
دوست من با این حرفا به جایی نمی رسیم.
فقط خواهش می کنم ازت دفعه ی بعد خودتون رو با Real مقایسه نکنین که اگه یه نفر بشنوه به کل ایرانیا می خنده

مففق باشی.:40:

elyartab
19-01-2010, 12:06
نظرسنجي سايت هوادارن

در مسابقه sms برنامه نود، پیام شما ارسال شد؟

pinchingholian
19-01-2010, 12:10
شيث رضايي: نظرسنجي نود به روياپردازي خيلي‌ها پايان داد

*نظرسنجي نود را ديدي؟
بله، عجب نظرسنجي‌اي بود خيلي‌ها در رويايشان فكر مي‌كردند كه پرطرفدارترين تيم ايران‌اند. آنقدر هم اين فكر و خيال را به ديگران و خودشان القا كرده بودند كه باورشان شده بود. اما ديشب اثبات شد كه پرسپوليس طرفدارترين تيم ايران و آسياست. تمام آسيا مي‌داند كه پرسپوليس پرطرفدارترين است. اما يكسري در داخل سعي داشتند اين حقيقت را كتمان كنند. به هر حال ديشب همه چيز مشخص شد و به شخصه براي بازي كردن و حضور در تيمي مثل پرسپوليس به خود مي‌بالند

masoudtr
19-01-2010, 12:17
نود همچی معتبر هم نی که اینقدر بهش استناد شه...
چطور اون روزی که گفت پرشورترین و اول شدین
بهش میشد استناد کرد ولی حالا معتبر نیست
تازه برای همین بازی با استقلال هم اگه تو تهران هوادار داشتین از تبریز پا نمیشدن اون همه ادم بیارن با دیگه و قابلمه
اون عنکبوتی هم باحال بود طرف از طبقه بالا خودشو پرت کرده پایین این طرفداری تراک چقدر خوشحال شده بودن:31:

bbkagp
19-01-2010, 12:18

*نظرسنجي نود را ديدي؟
بله، عجب نظرسنجي‌اي بود خيلي‌ها در رويايشان فكر مي‌كردند كه پرطرفدارترين تيم ايران‌اند. آنقدر هم اين فكر و خيال را به ديگران و خودشان القا كرده بودند كه باورشان شده بود. اما ديشب اثبات شد كه پرسپوليس طرفدارترين تيم ايران و آسياست. تمام آسيا مي‌داند كه پرسپوليس پرطرفدارترين است. اما يكسري در داخل سعي داشتند اين حقيقت را كتمان كنند. به هر حال ديشب همه چيز مشخص شد و به شخصه براي بازي كردن و حضور در تيمي مثل پرسپوليس به خود مي‌بالند

نظرسنجي نود خيلي‌ها رو هم به خیال پردازی برد... یعنی به نظرتون نود اینقدر قابل استناده...

pouyacapitan
19-01-2010, 12:19
مسابقه !!! .
کلمه مسابقه که ذاتا اسمش بیانگر عادلانه بودن شرایط آن می باشد،هفته ها بعد از اینکه تیم تراختور شوروحالی به لیگ داد هفته ها بعد از اینکه استادیوم آزادی صددر صد پر شد …هفته هابعد اینکه اکثر مربیان و بازیکنان لیگ برتر به پرهوادار بودن و پور شور بودن تراختوری ها اعتراف کردند.
هفته ها بعد اینکه اکثریت مربیان و بازیکنان به فرهنگ والای تراختوری ها اذعان داشتند…هفته ها و هفته ها و . . با همه بایکوت خبری تراختور ، همه شور و حال این لیگ رو مدیون تراختوری ها بودند، اما آماری که در ۹۰ بر صفحه تلویزیون نشان داد .
بیانگر اعلام آمادگی جامعه بی اخلاق فوتبال و رسانه ها برای کوبیدن و نابود کردن این هواداران بود . هوادارنی که از اقصی نقاط آزربایجان تراختور را عاشقانه دوست داشتند ، هوادارانی که نه با بیانیه ، نه با جایزه نه با . . . در شهر های دیگر حضور داشتند.
اس ام اس های که قریب به اتفاق شان به مقصد نرسیدند .و تلفن های که همه نا امیدانه از فرستادن اس ام اس در جریان بودند . اگر تمام مسابقاتی رو که در ۹۰ برگزار شده بررسی کنیم هرزمانی که نفعی برای تراختوری ها و آزربایجان بود حرف اول را زده و با فاصله زیادی پیشتاز بوده است .
تعداد اس ام اس های رسیده به ۹۰ حتی به تعداد یکی از شهرهای آزربایجان نیز نبود . مسابقه ای که بعضی از دوستان از احتمال دستکاری آن خبر داده بودند.
فدراسیون ، لیگ برتر ، کمیته انضباطی و ۹۰ و رسانه ها اگر در نظر سنجی پور شورترین سرتان بی کلاه ماند ناراحت نباشید . چرا که نه تراختوری ها آنشب بیادماندنی را فراموش خواهند کرد و نه امشب را . هواداران تراختور آنشبی را که با همتشان خواب را از چشمانتان ربودند و امشبی را که به همت بی اخلاقی و ناپاک بودن فوتبالتان و رسانه تان شادی و هلهله کردین .
ما بودیم ، هستیم و خواهیم بود. بغض مانده در گلوی عادل فردوسی پور از آنشب بیاد ماندنی امشب برطرف شد پس ناراحت نباشید .
مربی تیم ملی و اروپا و آمریکا دیده ، از هواداران تراختور بعنوان نگین کمیاب یاد می کند . فدراسیون ، سازمان لیگ رسانه ها و ۹۰ بی اخلاق ، وسعت دل شماها به اندازه دل کبوتر قرمز تراختور نیست . اینرا ما نیک می دانستیم و می دانیم از کوزه همان برون تراورد که در اوست . از اول شروع ۹۰ تراختور در بایکوت خبری بود.
تا امشب، امشب که حماسه روز جمعه مثل پتک بر سرتان فرود آمده با گزارش ها گزینشی و نشان دادن پلاک ها ۱۵ سعی کردین که وانمود کنید که
تراختور فقط در تبریز هواداردارد و اهدافی دیگر که لزومی بر بیانشان نمی بینم . بدخوهان تراختور از همه نوع بدانند که با هیچ نیرنگ و فریبی نمی توانند خدشه ای بر عشقمان وارد کنند و روزی خواهد رسید که ما جهانی خواهیم شد .
تضمین شعر سعدی توسط استاد شهریار
سعدی
شمع را باید از این خانه برون بردن و کشتن
تا که همسایه نداند که تو در خانهء مایی
شهریار
سعدی این گفت و شد ازگفتهِ خود باز پشیمان
که مریض تب عشق تو هدر گوید و هذیان
بشب تیره نهفتن نتوان ماه درخشان
«کشتن شمع چه حاجت بود از بیم رقیبان
پرتو روی تو گوید که تو در خانهء مایی»
به قلم Aynali

afsane_tab
19-01-2010, 12:20

*نظرسنجي نود را ديدي؟

منبع؟
معده pinchingholian :27:

Alamate Soal
19-01-2010, 12:21

Alamate Soal
19-01-2010, 12:22
برنامه نود برنامه ای در دستان ناپاک…(جمعه همه با هم استادیوم سهند)

نود برنامه ای در دستان ناپاک، دستانی که حرمت ها را می شکند، دستانی که به راحتی دست در امانت مردم می کنند، دستانی که از آستین کسانی بیرون آمده است که یاد برده اند که خیانت در امانت آنانی می کنند که آغوشان را برایشان باز کرده بودند. دیروز ، دیشب لحظه ای بود که برای ما دوستی نودی های شغال سفت آشکار شد. خنده های تمسخر آمیز عادل بی عدالت، ستونهای نظرسنجی ساختگی، خبرهای بر علیه تراختور ، چنان حملات دامنه دار بود که گویی هر آنچه ساخته بودیم آماج این حملات قرار گرفته بودند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اين تصوير كوچك نمايي شده.براي ديدن تصوير با سايز اصلي اينجا كليك نماييد.سايز واقعي تصوير595x387 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از نود چه انتظاری دارید، زمانی که در برنامه ای برای دوری از موج سبز گزینه ها جابجا کرد ، برنامه ای که رای های مردم را برای خود مصادره کردند تا بگویند ما بد بازی می کنیم چون، ستاره نداریم..
وقتی ورزشگاه را در عرض ۱۰ دقیقه پر کردند و میکروفون ها را می بندند تا بگویند ۴۰ میلیون دروغ هست تا بگوید شما ها زیاد نیستید، تا بگویند تراختور تنهاست!!! پس امروز آمد آمد تا برنامه ای از پیش تعیین شده را به اجرا در بیاورد، اصلا اختلالی نبود، کافی بود گزینه ها را جابجا کنند، تراختور را پایین بکشند یا ۰۹۱۴ ها قفل شود و هرچی که فکر می کنید می توانستند بکنند و کردند تا شور و شوقی که زنگ خطر را در گوش این ناپاکان به صدا در آورده بود، خاموش کند.
ولی من به شما می گویم ما اگر همان هایی هستیم که دایی را بالاتر از کریمی بردیم با اگر ما همان هایی هستیم که اس اس و پس پس رو تو آزادی غریب کردیم. پس ما می توانستیم در صداقت بیش از ۵۶ در صد رای را بگیریم ….,ولی چه اتفاقی میافتد؟! آیا ما فرزندان آذربایجان نا امید می شویم، نه خیر، ما وقتی آزادی ها را ۸۰ هزار نفری پر کردیم، آن وقت همگان یعنی آن ۲۷ درصد بقیه ملت باور خواهند کرد.

bbkagp
19-01-2010, 12:23
چطور اون روزی که گفت پرشورترین و اول شدین
بهش میشد استناد کرد ولی حالا معتبر نیست
تازه برای همین بازی با استقلال هم اگه تو تهران هوادار داشتین از تبریز پا نمیشدن اون همه ادم بیارن با دیگه و قابلمه
اون عنکبوتی هم باحال بود طرف از طبقه بالا خودشو پرت کرده پایین این طرفداری تراک چقدر خوشحال شده بودن:31:
اولا اخه اون موقع نمی دونستن نتیجه چی میشه... دستکاری در کار نبود... این بار بود...
ثانیا ما (حداقل من) هیچ وقت در مورد اون صحبت نکردم... نود اصلا قابل استناد نی... موقع پخش برنامه سوال معلوم میشه... خیلیا نمی بینن... خیلیا وقت نمی کنن... خیلیا اس ام اس شون دلیور نیشه... مثل اون حرف که میگه: اشتباهات داوری جزء ورزشه قبول، حالا چرا همه اشتباها علیه ما ؟... اس ام اس دلیور نمیشه درست... آخه چرا 0914 ها اصلا دلیور نمی شدن؟

afsane_tab
19-01-2010, 12:24
حالا از این فروم نتیجه بگیرید که چه خبره .تعداد چند به چنده!

pouyacapitan
19-01-2010, 12:25
برنامه نود برنامه ای در دستان ناپاک…(جمعه همه با هم استادیوم سهند)

نود برنامه ای در دستان ناپاک، دستانی که حرمت ها را می شکند، دستانی که به راحتی دست در امانت مردم می کنند، دستانی که از آستین کسانی بیرون آمده است که یاد برده اند که خیانت در امانت آنانی می کنند که آغوشان را برایشان باز کرده بودند. دیروز ، دیشب لحظه ای بود که برای ما دوستی نودی های شغال سفت آشکار شد. خنده های تمسخر آمیز عادل بی عدالت، ستونهای نظرسنجی ساختگی، خبرهای بر علیه تراختور ، چنان حملات دامنه دار بود که گویی هر آنچه ساخته بودیم آماج این حملات قرار گرفته بودند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اين تصوير كوچك نمايي شده.براي ديدن تصوير با سايز اصلي اينجا كليك نماييد.سايز واقعي تصوير595x387 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از نود چه انتظاری دارید، زمانی که در برنامه ای برای دوری از موج سبز گزینه ها جابجا کرد ، برنامه ای که رای های مردم را برای خود مصادره کردند تا بگویند ما بد بازی می کنیم چون، ستاره نداریم..
وقتی ورزشگاه را در عرض ۱۰ دقیقه پر کردند و میکروفون ها را می بندند تا بگویند ۴۰ میلیون دروغ هست تا بگوید شما ها زیاد نیستید، تا بگویند تراختور تنهاست!!! پس امروز آمد آمد تا برنامه ای از پیش تعیین شده را به اجرا در بیاورد، اصلا اختلالی نبود، کافی بود گزینه ها را جابجا کنند، تراختور را پایین بکشند یا ۰۹۱۴ ها قفل شود و هرچی که فکر می کنید می توانستند بکنند و کردند تا شور و شوقی که زنگ خطر را در گوش این ناپاکان به صدا در آورده بود، خاموش کند.
ولی من به شما می گویم ما اگر همان هایی هستیم که دایی را بالاتر از کریمی بردیم با اگر ما همان هایی هستیم که اس اس و پس پس رو تو آزادی غریب کردیم. پس ما می توانستیم در صداقت بیش از ۵۶ در صد رای را بگیریم ….,ولی چه اتفاقی میافتد؟! آیا ما فرزندان آذربایجان نا امید می شویم، نه خیر، ما وقتی آزادی ها را ۸۰ هزار نفری پر کردیم، آن وقت همگان یعنی آن ۲۷ درصد بقیه ملت باور خواهند کرد.

یاشا گردشیم!!
یاشا.
عادل بی عدالت خجالت خجالت

pinchingholian
19-01-2010, 12:26
منبع؟
معده pinchingholian :27:

Alamate Soal
19-01-2010, 12:27
TractorFC.com- برنامه ی این هفته ی نود با برگزاری یک مسابقه ی اس ام اسی جنجالی شور و هیجان را مابین هواداران فوتبال و بینندگان تلویزیونی این برنامه شعله ور ساخت.

TractorFC.com-اختصاصی کلوب هواداران تراکتور:
عادل فردوسی پور مجری این برنامه با اجرای توطئه ای کثیف تمام تلاش خود را انجام داد تا در برنامه ی ای که سالها برای شهرت آن زحمت کشیده بود به نوعی به کتمان حقیقت میلیونی بودن هواداران تراکتور بپردازد و چنین وانمود کند که تراکتورسازی در مقابل تیم های سرخابی هواداران بسیار اندکی دارد. شاید اگر برای نویسنده و صدها نفر از کابران این سایت محتمل نشده بود که این مسابقه تنها توطئه ای کثیف برای کم جلوه نشان دادن هواداران میلیونی تراکتور است هرگز این مقاله نگاشته نمی شد ولی به اذعان صدها نفر از کاربران و هواداران تراکتور در روز برگزاری این مسابقه به هیج وجه اس ام اس های ارسالی از سوی هواداران تراکتور به مقصد نمی رسید. نکته جالب تر این است که هنگامی که از همان سیم کارتهایی که نمی شد گزینه ی 3 ر ا ارسال کرد سایر گزینه های موجود به آسانی تحویل داده می شد. عادل فردوسی پور شاید با این عمل کثیف خود سعی در خودشیرینی برای هواداران و مسولان سرخابی ها بود ولی شاید از یاد برده باشد که بیشتر بینندگان این برنامه تا اینک از هواداران تراکتور بوده اند ولی با آشکار شدن دست های پشت پرده ی برنامه ی نود جهت تحقیر هواداران تراکتور بی شک از هفته ی آینده به شدت از شمار بینندگان این برنامه کاسته خواهد شد. واقعا متعجب کننده است که سیستم پیامکی برنامه به نوعی دستکاری شده بود که به هیچ وجه ارسال شماره 3 امکان پذیر نبود و تنها از سی چهل پیامک تنها یکی از آنها به سختی تحویل داده می شد. در حقه بازی و بی وجدانی فردوسی پور و دست اندرکاران برنامه ی نود همین کافی است که در هر یک از بازیهای تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام بیش از 80 هزار نفر حضور می یابند و یا در بازی مقابل استقلال در تهران بیش از 50 هزار نفز از این بازی استقبال می کنند. واقعا متعجب کننده است که در مقابل این همه حضور میزان هواداران تراکتورسازی در این برنامه تنها 200 هزار نفر بیان می گردد. عدم ارسال پیامک شماره ی 3 اگر تنها برای یک یا دو نفر اتفاق می افتاد بی شک شائبه ای پیش نمی آمد ولی این آمار در مقیاس هزاران هزار پیامک رخ داد تا بار دیگر وجود افکار تبعیض آمیز مابین دست اندرکاران و مجری برنامه ی نود بیش از پیش قوت گیرد.

آقای فردوسی پور شاید برای شما این توطئه و دسیسه برای کم رنگ جلوه دادن هواداران تراکتور تنها به دلیل کاهش اتحاد هواداران تراکتور در سرتاسر ایران باشد ولی با این وجود هرگز هواداران تراکتور از گناه شما مبنی بر شرکت در این توطئه نخواهند گذشت و مطمئن باشید که این بی حرمتی شما بی پاسخ نخواهد ماند.

آقای فردوسی پور اینجا دیار آذربایجان دیار دلیران و شیرمردان است اینجا خون ستارخان در رگهای ما جاری است. فکر نکنید که این کار کثیف شما از سوی هواداران تراکتور بی پاسخ خواهد ماند. مهمترین کاری که از هفته ی آینده در جهت محکوم کردن افکار و رفتار مالیخولیایی شما از سوی هواداران تراکتور صورت خواهد گرفت این است که دیگر هیچ پیامکی از سوی هیچ یک از هواداران تراکتور به برنامه ی شما فرستاده نخواهد شد. تحریم پیامک به برنامه ی نود تا عذرخواهی رسمی عادل فردوسی پور از هواداران تراکتور ادامه خواهد یافت تا روزی که وی رسما و از طریق تریبون برنامه ی نود به دستکاری اس ام اس ها و اخلال در سیستم پیامکی در جهت عدم دریافت گزینه ی 3 اذعان کند.

آقای فردوسی پور هوادار تراکتور هرگز دل به برنامه شما و یا سایر رسانه ها نبسته است که بخواهد با این رفتارها و افکار شما دلسرد شود. باور داشته باشید که این اعمال و رفتار شما نه تنها تخریبی در وجهه ی هواداران میلیونی تراکتور نخواهد داشت بلکه عزم آنها را در رسیدن به قله های رفیع تر راسخ تر خواهد ساخت. تراکتور بیدی نیست که بخواهد با این بادها بلرزد. زیرا که پرچم تراکتور همواره بر فراز به اهتزاز در خواهد آمد.

در آخر باید اشاره کنیم به بی حرمتی فردوسی پور هنگاه سخن گفتن با فراز کمالوند که با بی شرمی تمام جلوی صحبت کردن فراز کمالوند را گرفت و گوشی را در مقابل سخنان فراز قطع کرد. آقای فردوسی پور مطمینا منتظر پاسخ شدید هواداران تراکتور در روز جمعه باشید.

mahdishata
19-01-2010, 12:30
بابا رئال وبارسا حواسشون نبود تراکتور هست وگرنه جسارت نمیکردن امار 10 میلیونی هوادار بدن بیرون:41:

این قدر بگید تراکتور تا خسته شید.

pinchingholian
19-01-2010, 12:30

کار بسیار زیبایی است

.SA33D.
19-01-2010, 12:33
حق دارید...من از طرف همه ی هوادارن سرخابی درکتون میکنم...خیلی سوزش داره....:27:

bbkagp
19-01-2010, 12:35
عمو محسن مرسی

pouyacapitan
19-01-2010, 12:35
می بینم که بد می سوزی؟؟
در روزی که تو خونمون با هر 4 تا موبایل موفق به ارسال اس ام اس نشدم خیلی هارفتن رو توهم!!!

bbkagp
19-01-2010, 12:37
ادبت کشته منو... مشت نشانه خروار :31:

pinchingholian
19-01-2010, 12:39
یاشا گردشیم!!
یاشا.
عادل بی عدالت خجالت خجالت

درسته که این نظرسنجی شرایط عادلانه ای نداشت اما نباید عادل را مقصر دانست. عادل به اصرار همین طرفدارای تراکتور این مسابقه را گذاشت و مطمئنا تمام تلاش خود را در جهت هرچه بهتر انجام شدن این مسابقه کرده است. حال اگر مشکلاتی به وجود آمده نباید او را مقصر دانست و او را بی عدالت دانست و یا به طرفداری از تیم خاصی نسبت داد. الان طرفدارای تراکتور دادن کاری میکنن که طرفدارای استقلال با اون پرنده بیگناه کردن یعنی دارن گردن عادل که همیشه به بی طرف بودن خود اشاره کرده رو میشکنن. قبول کنین که عادل واسه ضایع نشدن حق تیمهای شهرستانی خیلی زحمت میکشه و اگه اینجوری در موردش صحبت بشه عادلانه نیست.

afsane_tab
19-01-2010, 12:44

خیلی ها منتظر این بی عدالتی بودن تا بی ادبی خودشونو رو کنن!

behii
19-01-2010, 12:45
ویرایش : مراجعه شود به ->

pouyacapitan
19-01-2010, 12:52
حرکت قشنگیه اما هدفتون و نیت تون که یه چیز دیگست !!!!
2 تا 2 تا آدم تو تهران کشته میشن دادتون در نمیاد , بعد یه کبوتر .... :13:

بحث رو لطفا سیاسی نکنیم.
یاشاسین اذربایجان میلی حرکته!
اذربایجان وار اولسون ایستمین کور اولسون.

good_messi
19-01-2010, 12:53
من هم با 4 تا موبایل تا اخر برنامه فرستادم نرفت که نرفت

Alamate Soal
19-01-2010, 13:02

سرخابی ها بايد دلشون به حال همديگه بسوزه كه كارشون تو استاديوم فحش دادن به ناموس همديگست . . .

pinchingholian
19-01-2010, 13:02
عقب نشيني عجيب كمالوند در كمتر از 12 ساعت/کمالوند: پرسپولیس پرطرفدارترین تیم ایران است /منظور من این نبود که اس‌ام‌اس‌های طرفداران تراکتور عمدا نمی‌رسد

فراز کمالوند سرمربی تراکتورسازی در برنامه دوشنبه‌شب 90 با عادل فردوسی‌پور دچار چالش شد و در مورد مسابقه نظرسنجی این برنامه با لحنی اعتراض‌آمیز حرف‌هایش را مطرح کرد و معتقد بود که این نظرسنجی واقعی نیست.کمالوند در جملات خود به عادل فردوسی‌پور تاکید کرد که نظرسنجی واقعی نیست و طرفداران تراکتور بیشتر هستند. او حتی در قسمتی از جملات خود به این موضوع اشاره کرد که فردوسی‌پور پرسپولیسی است و خودش آمار نظرسنجی را عوض می‌کند تا پرسپولیس در همه نظرسنجی‌ها اول باشد. کمالوند که در این برنامه بارها با فردوسی‌پور جروبحث کرد توضیحاتی را در این مورد ارائه داد و نکته قابل توجه این بود که او با صراحت اعلام کرد که پرسپولیس پرطرفدارترین تیم ایران است. در ضمن کمالوند تاکید کرد که نتوانست به طور کامل حرف‌هایش را در برنامه 90 بزند و منظورش را به درستی برساند.کمالوند ابتدا در پاسخ به این سئوال که چرا سعی داشتید نظرسنجی را زیر سئوال ببرید، می‌گوید: «اصلا چنین بحثی مطرح نبود. من به عادل فردوسی‌پور گفتم که بسیاری از طرفداران تراکتور در تبریز و جاهای دیگر به من اس‌ام‌اس می‌دهند و می‌گویند که ما نمی‌توانیم در این نظرسنجی شرکت کنیم و سیستم ارسال اس‌ام‌اس در تبریز با مشکل مواجه شده بود. من بر همین اساس گفتم که این نظرسنجی‌ را قبول ندارم و اصلا منظورم این نبود که اس‌ام‌اس‌ها عمدا به این برنامه ارسال نمی‌شود. مشکلاتی به وجود آمده بود و همین موضوع باعث شد تا خیلی از طرفداران تراکتور نتوانند در این نظرسنجی شرکت کنند و به همین دلیل گفتم که آمار واقعی نیست.»سرمربی تراکتور در پاسخ به این سئوال که آیا معتقدید تراکتورسازی از پرسپولیس پرطرفدارتر است، می‌گوید: «اول باید یک بحث را مطرح کنم. چطور امکان دارد تیمی که در استادیوم آزادی 50 هزار تماشاگر دارد در نظر سنجی 90 فقط 150 هزار شرکت‌کننده داشته باشد. من گفتم که یک پرسپولیسی هستم و خانواده ما هم پرسپولیسی است و از این موضوع ابایی ندارم ولی باید بگویم که در نظرسنجی برنامه 90 اگر اس‌ام‌اس‌ها از تبریز می‌رسید تراکتورسازی تا 30 درصد رای می‌آورد ولی هیچ وقت مدعی نیستم که تراکتورسازی پرطرفدارترین تیم ایران است. من از بچگی پرسپولیسی بودم و این موضوع را نمی‌توانم نفی کنم که این تیم پرطرفدارترین تیم ایران است. الان هم که سرمربی تراکتور هستم اگر تیمم شانس قهرمانی داشته باشد مطمئن باشید که برای پرسپولیس نذر می‌کنم تا قهرمان شوم.»کمالوند در ادامه می‌گوید: «فردوسی‌پوردر قسمتی از حرف‌هایش گفت که در شماره‌های 914 حدود 80درصد به تراکتور رای داده‌اند ولی من معتقدم که صددرصد به تراکتور رای داده‌اند چون امکان ندارد که در تبریز یک نفر فوتبالی باشد و تیم اولش تراکتور نباشد مثل آبادان که صنعت نفت محبوب‌ترین تیم است. من به هیچ عنوان قصد نداشتم این موضوع را عنوان کنم که این نظرسنجی عمدا عوض می‌شود و به عدالت عادل فردوسی‌پور هم شک ندارم.» وی در پاسخ به این سئوال که فکر نمی‌کنید مطرح کردن این موضوع که فردوسی‌پور پرسپولیسی است غیرحرفه‌ای بود، تاکید می‌کند: «به نظر من هیچ ایرادی ندارد و خیلی مواقع رئیس‌جمهور‌ها هم اعلام می‌کنند که طرفدار فلان تیم هستند. در ضمن من اول خودم را گفتم که پرسپولیسی هستم.»کمالوند ادامه می‌دهد: «فردوسی‌پور بسیار باهوش و تحصیل‌کرده است و زمانی که در فوتبال ایران به دنبال اطلاعات بود هیچکس نمی‌دانست که فوتبال اروپا چه معنایی دارد. اتفاقا او مثل اسمش عدالت دارد ولی مشکل من در برنامه 90 این بود که عادل نمی‌گذاشت حرف‌هایم را بزنم. من باز هم می‌گویم که منظورم از قبول نداشتن نظرسنجی این نبود که عمدا مشکلاتی وجود دارد فقط منظورم این بود که سیستم ارسال اس‌ام‌اس در تبریز دچار مشکل شده بود و همین موضوع باعث شد تا تراکتور رای کمی بیاورد.»سرمربی تراکتور تاکید می‌کند: «بحث و چالش ما هم از زمانی آغاز شد که فردوسی‌پور بحث زادگاه مرا مطرح کرده من به هیچ عنوان و در هیچ مصاحبه‌ای نگفته‌ام که در آبادان به دنیا آمده‌ام من گفتم که پدر و مادرم اهل آبادان هستند و در این شهر به دنیا آمده‌اند و پدرم هم کارمند شرکت نفت بوده است. من هم در لرستان به دنیا آمده‌ام و نمی‌دانم این موضوع کجایش مبهم است که این حرف و حدیث‌ها را درست می‌کنند.» کمالوند در پایان حرف‌هایش می‌گوید: «تا به امروز هرکس حرفی می‌زد می‌خواستم جوابش را بدهم ولی فکر می‌کنم این موضوع تمرکزم را به هم می‌ریزد. از حالا به بعد حداقل تا یک ماه مصاحبه نخواهم کرد و فقط در کنفرانس مطبوعاتی حرف‌هایم را خواهم زد.»

SevenCity
19-01-2010, 13:05
------------------

malaki_mall
19-01-2010, 13:09
تا ملت اینقدر خرافه پرست باشن و ندونن که به قیم احتیاج ندارن به هیچ جا نمی رسیم.

ShayaN3K
19-01-2010, 13:17
سرخابی ها بايد دلشون به حال همديگه بسوزه كه كارشون تو استاديوم فحش دادن به ناموس همديگست . . .
پس مواظب باش این دوتا رو با هم متحد نکنی که اون وقت مقابل یه تیم دیگه فحش ناموس میدن. :31:
هر چند که اون زمان گذشته که تو استادیم دعوا میشد. من خودم 4تا از بهترین رفیقام پرسپولیسین و با هم میریم یه بار تو تماشاچیای استقلال میشینیم و یه بار هم پرسپولیس.
خیلی ها هستن مثل ما بهترین رفیقاشون طرفدار تیم مقابلن.

lol
واقعا کار اون بالایی ها خیلی درسته!
خیلی باهوشن
با یه برنامه ی ورزشی چنان میان فارس و ترک و لر و عرب و کرد و غیره دشمنی میندازن که بیا و ببین!
البته این کارو تازه شروع نکردن سالها و قرن هاست که میان توده های مردم دشمنی میندازن تا خودشون به اهدافشون برسند!
ایول به این هوش و ذکاوت
بیچاره مردم نژادپرست و طایفه پرست و جوگیر ما که به خاطر یه نظرسنجی کوچیک با هم دشمن خونی میشن!
تاسف!

تایید میشه 100%
ولی بی خیال تاپیک رو سیا.سی نکن که بسته میشه. :46:

Vah!d
19-01-2010, 13:17
واقعا ما ایرانی ها خیلی با حال هستیم ها ! وقتی کسی به نفعمون حرف میزنه و مطلوب ما حرف میزنه اونو چنان عزت و احترام میکنیم و به حرفاش استناد میکنیم که طرف خودش تعجب میکنه !

من قصد کل کل با کسی ندارم ولی طرفداران عزیز تراکتور چرا اون موقع که فردوسی پور نظرسنجی گذاشت و تیم شما شد پرشورترین تیم لیگ از نظرسنجی برنامه نود پارچه و نوشته درست کردید و در بوق و کرنا کردید که مردم بیایید و ببینید که حق با ماست ولی الان که خلاف خواسته شما ثابت شده عادل فردوسی پور شد دروغگو ؟

کمی انصاف هم خوبه !

pouyacapitan
19-01-2010, 13:27
آزربایجان میللتی

چکمز بو ذلتی

mac_world
19-01-2010, 13:32
سلام کسی اون قسمت کمالوند و داره که داره به عادل دری وری میگه؟ اگه دارید لطفا لینک بدید
ممنون

pinchingholian
19-01-2010, 13:43
هادی عقیلی: اصفهانی ها از اینکه پیامکشان ارسال نمی شود گله مند بودند

هادی عقیلی:به نظرم این نظرسنجی به نوعی نسبی است. خیلی از اصفهانی ها از اینکه پیامکشان ارسال نمی شود گله مند بودن و این نقص این نظرسنجی بود. من خودم بارها امتحان کردم ولی موفق به ارسال پیامک نشدم.

afsane_tab
19-01-2010, 14:01
منم فکر میکنم کار عادل نباشه کار از جای دیگه بود . ماهم بحثمون سر پر طرف دار ترین نیست که دعوا سر دلیوری نشدن گزینه 3 هستش

vahid_vaezinia
19-01-2010, 14:01
من مشهدم ! توی خونمون 4 تا موبایل هست و فقط من ایرانسل دارم !!! 4 تا اس ام اس به نود زدم ! به گزینه ی ( 1 )

فقط ایرانسل من رسید !

پس توجه کنید : 100% همین جوری که هادی عقیلی گفته همه جا مشکل بوده !! ایراد ارسال اس ام اس توی تمام کشور بوده نه برای یک منطقه ! دلیلش هم واضحه : حجم وسیع پیام های ارسالی ! فقط آذری زبان های عزیز دارن یکم کم لطفی میکنن !

afsane_tab
19-01-2010, 14:04
من مشهدم ! توی خونمون 4 تا موبایل هست و فقط من ایرانسل دارم !!! 4 تا اس ام اس به نود زدم ! به گزینه ی ( 1 )

فقط ایرانسل من رسید !

پس توجه کنید : 100% همین جوری که هادی عقیلی گفته همه جا مشکل بوده !! ایراد ارسال اس ام اس توی تمام کشور بوده نه برای یک منطقه ! دلیلش هم واضحه : حجم وسیع پیام های ارسالی ! فقط آذری زبان های عزیز دارن یکم کم لطفی میکنن !
پس نتیجه میگیریم که بیشتر تهرانیا در این نظر سنجی شرکت کردن و به خاطر همین...:27:

Kurosh
19-01-2010, 14:08
این حرفا چیه می زنید ، من با دو تا گوشی از خونمون به 2 یعنی پرسپولیس رای دادم ، ولی دلیور نشد...اصولاً از هر چیزی استفاده می کنید تا....

sajad
19-01-2010, 14:13
بازم مي گم . به دليل همين اختلالات وسيع گذاشتن مسابقه پرطرفدارترين و به به چالش كشيده طرفداراي دو تيم اصلا درست نبود و برنامه نود بدترين كار ممكن رو كرد . و با اين كارش برنامه اي ور كه محبوب همه بود به نوعي به تقابل با تيم ها تبديل كرد . اين نظر سنجي به هيچ عنوان گوياي پر طرفدارترين تيم نبود .

bbkagp
19-01-2010, 14:15

فقط ایرانسل من رسید !

می دونی چرا ما اینقدر معترضیم:
1) همه داشتن از حسادت آب می شدن که چرا تاراختور این قدر طرفدار داره که یهو با این نظر سنجی همه زبون در آوردن...
2) فردوسی پور بلافاصله شروع به دهن کجی کرد...
3) بازیکنا هم کلی تراختور و طرفداراشو مسخره کردن و می کنن و ...
4) مهمتر از همه اینکه برا تیمی مثل سپاهان فرقی نمی کنه که 1% بیاد یا 2%... ولی برا ما بین 65% تا 11% خیلی فرق وجود داره... پس توجه کنید کم لطفی شده وگرنه ما کم لطفی نمی کنیم...

bbkagp
19-01-2010, 14:20

فقط ایرانسل من رسید !

می دونی چرا ما اینقدر معترضیم:
1) همه داشتن از حسادت آب می شدن که چرا تراختور این قدر طرفدار داره که یهو با این نظر سنجی همه زبون در آوردن...
2) فردوسی پور بلافاصله شروع به دهن کجی کرد...
3) بازیکنا هم کلی تراختور و طرفداراشو مسخره کردن و می کنن و ...
4) مهمتر از همه اینکه برا تیمی مثل سپاهان فرقی نمی کنه که 1% بیاد یا 2%... ولی برا ما بین 65% تا 11% خیلی فرق وجود داره... پس توجه کنید کم لطفی شده وگرنه ما کم لطفی نمی کنیم...

t.s.m.t
19-01-2010, 14:36

خدایا به امید تو امروز یا بن میشیم یا از دار آویخته میشیم،ولی باشد ارزشش را دارد...
1.تراکتور فقط 300 هزار رأی با همراه ثابت رأی آورده بود،اگر کمی بیشتر دقت کنیم از هر ده نفر تنها یکی خط ثابت و مابقی خط ایرانسل دارند،و از آنجائی که سایت هواداران تراکتور فقط خط ثابت قبول دارد لذا پس حداقل 2 میلیون رأی در برنامه ی دیشب طبیعی بنظر میرسید
2.این 51 درصد و 33 درصد این دوتیم کجا بودند،پس چرا ورزشگاه هایشان خلی ست،دیشب علم آمار را در کل زیر سؤال بردند!
3.هماهنگی جالبی بود!4 ماه هواداران تراکتور خود داوطلب بر این نظر سنجی بودند و در زمانی که سیستم مخابراتی شهرهای بزرگ آذربایجان مختل بود! این نظر سنجی صورت پذیرفت ،من که هر چه قدر خواستم نتوانستم اس ام اس بفرستم!جالب اینکه فقط گزینه ی 3 بلوکه شده بود!
4.آقای فردوسی پور فرمودند از رأی های مردم مثل ناموسشان مراقبت میکنند!،خوب راست گفتند دیگر اصلا رأی از آذربایجان به برنامه ی نود نمی رفت که ایشان مراقب ناموس خود باشند!
5.لااقل جوری می کردند که دیگر این همه تابلو نشه،آخه شاهین بوشهر به اندازه ی تماشاگرای تو سکوشم رأی نیاورد!آی خدا بخندم یا گریه کنم،هواداری که از صبح میره ورزشگاه برا تشویق تیمش یعنی حال نداشته یه اس ام اس بفرسته برا تیمش،حتماً نداشته دیگه!
6.ظاهرا تراکتور 160 هزار رأی آورده بود!،احتمالا زلزله ای یا بلایی آمده و ما خبر نداریم و همه ی سی میلیون ترک ایران افتادند دربستر!شایدم...
7.دیگه شما چرا باور میکنین،اینجا که نظرات میلیونی عوض میشه،دیگه چند هزار جای خودش را دارد...
8.اصلا ما تو همه چی آخریم و شما اولید،دیگه کور و کر که نیستیم...
انشاءالله که نظر سنجی عادلانه بود....

MORINIO
19-01-2010, 14:45

واقعا در این مورد که فقط باید به حرفهای اون تماشاگر خندید! :دی حالا بارسا و منچستر و رئال و اینا رو که بزاریم کنار همین یوونتوس 170 میلیون طرفدار رسمی تو جهان داره حالا غیر رسمیاش هیچی! :20:

تا یک مدت طولانی که نون اون نظر سنجی را میخوردن که تازه میگفت پرشورترین نه پرطرفدارترین
حالا که به نفعشون نبوده میگن الکیه و قبول نداریم
چقدر از این بچه بازی ها بدم می یاد:27:
خوب حال کمالوند را گرفت مردک مربی یک تیمیه که یک جام هم تا بحال نبرده ادعاش گوش فلک را کر کرده
در کل طرفدارای تراک باید تو خوابشون ببین که تماشاگر هایی مثل استقلال و پرسپولیس داشته باشند:27::27:

احتمالا کار امریکا و اسرائیل است:31:
منم به 2 فرستادم نرفت
من فکر کنم اون 500 هزار تا باطله هم همین طرفدارای تراک بودن که 100 بار اس ام اس میزدن
همین بابا ببین چند بار به 20090 اس ام اس زده

همون 500 هزار تا باطله ها رو هم اگه با 200 هزارتا رایشون جمع کنی بازم به پرسپولیس نمیرسند!:27:
ما خودمون از اصفهان با چهار تا موبایل به پرسپولیس رای دادیم که فقط دوتاش رسید!

آقا من اینجام... فقط به خاطر نظرسنجی نود کل نظرا برگشته...

دیروز نه اس ام اس من و نه هیچکدوم از دوستام نرسید... ایرانسل می رسید 0914 نه...

نود همچی معتبر هم نی که اینقدر بهش استناد شه... گذشته از اون وضعیت اس ام اس ایران رو که می دونید...

اصلا بی خیال، بازی استقلال رو که همه دیدین... آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است... برید از حسودی بمیریدددددددددددد :27::27::5::8:

آره کاملا دیدیم که استقلالیها تو یکی دو ساعت پنجاه هزار تا تماشاگر رفتن به استادیوم تا روی شمارو کم کنن!

حالا چرا شما فکر می کنین که همه طرفدارای تراختور اونایین که میآن ورزشگاه :27:؟؟؟؟

این چه نظر سنجیه که مثل یه مسابقه ارسال اس ام اس می مونه... بهد بر حسب اتفاق 0911 ها دلیور می شن و 0914 ها نه...

با توجه به وضعیت ارسال اس ام اس ایران همه می دونن که قابل اعتماد نیست... پس نظرسنجی بر پایه اس ام اس قابل اعتنا نی...

فردوسی پور هر موقع کم میاره همین کارو می کنه... قدرت دست اونه و هر کاری دلش می خواد میکنه... می تونستن کمالوند به برنامه دعوت کنن

اونموقع که تو نظرسنجی قبلی پرشورترین هواداران شدین همین شماها داشتین خودتونو ** میدادین حالا نظرسنجی بی اعتبار شد؟!!

یک نفر از طرفداران تراکتور را به هزار اس و پس نمی دم . چی خیال کردید . هر چی می خوان بگین بگین . همه کار های ما ایرانی همین طور مادربزرگ 80 ساله که بازی های پروین را در دهه های گذشته می دید فکر میکنه که همون تیمه و زود به نوش میگه یه س ام اسی بسند تا دینمو نسبت به پیروزی ادا کنیم . پس اس و پس زیاد به خودشون زور نزنند .
به عمل کار بیاید . مطمئن باشید اون 10 درصدی که به طرفداران استقلال داده بودیم در بازی پیروزی به صفر خواهد رسید و پیروزی در بازی مقابل تراکختور در تبریز خواهد دونست که چه تیمی پرطرفداره . منتظر اون روز باشید .

شما اول برید این اسم تیمتونو عوض کنین بعد به استقلال و پرسپولیس بگین اس و پس!

خیلی ها منتظر این بی عدالتی بودن تا بی ادبی خودشونو رو کنن!

اون چیزی که اون دوستمون گفتن بی ادبی نبود عین واقعیت بود! غیر از اینه؟

در آخر حرف فردوسی پور به کمالوند: شما توهم زدین!:27:

saeid127
19-01-2010, 15:17
این تاپیک رو از نیم ساعت پیش تا حالا همش رو خوندم.
من خودم چند تا دوست آذری دارم.یه نکته مشترک بین بیشتر آذری ها اینه که زود در مورد یه چیزی واکنش نشون می دن.شما این تاپیک رو مرور کنید نصف پست هاش رو طرفدار های تراک زدن(با اینکه 5-6 نفر بیشتر نیستند!).طرفدار های تراکتور هم تعصبی هستند!
اول میگن کار عادل بوده!
بعد میگن کار مخابراته!!
بعد میگن کار استکبار جهانیه!!(لول!! :31:)
حالا گیرم که در نظر سنجی تقلب شده(که بعید می دونم!)
خوتون وجدانا,انصافا,خداییش قضاوت کنید.طرفدار های کدوم تیم بیشتره!
استقلال و پرسپولیس همه جای ایران طرفدار دارند.اصلا اعتراض خیلی ها این بود که اینها همه جا میزبانند(به غیر از چند شهر کوچیک)
من خودم هر وقت پرسپولیس میاد اصفهان می رم ورزشگاه!با اینکه جا نمی دن 40 درصد ورزشگاه قرمزه.10-20 درصد هم بیرون می مونند.برای استقلال هم تقریبا مشابه!
من خودم با 4 شماره به گزینه 2 اس ام اس زدم فقط یکیش دلیوری داد!
بازم میگم طرفدار های تراکتور تعصبی ترند(کلا ترک با غیرت معروفه)!

devil_ff2008
19-01-2010, 15:18
دوستان راکتوری توجه داشته باشن که پرسپولیس و استقلال هم خیلی خیلی بیشتر از اینی که دیشب دیدید طرفدار دارند و البته تراکتور
وقی از 30 ملیون پرسپولیسی (به گفته AFC ) و 20 ملیون استقلالی فقط این تعداد اس ام اس دادن معلومه که این نظر سنجی ها آمار کامل رو نشون نمیدن
فقط درصد هاش میتونه درست باشه نه تعدادش
البته با توجه به تعصب تراکتوری ها و این که به هم کلی اس ام اس دادن که تو نظر سنجی شرکت کنن باید درصد تراکتور رو بیشتر از درصد واقعی در نظر گرفت
برای مثال من یه پرسپولیسیه دو آتیشه ام ولی دیشب موفق نشدم نود رو ببینم
در ضمن اگه مشکل اس ام اسی هست برای کل کشور هست نه فقط آذربایجان

elyartab
19-01-2010, 15:46
درسته که این نظرسنجی شرایط عادلانه ای نداشت اما نباید عادل را مقصر دانست. عادل به اصرار همین طرفدارای تراکتور این مسابقه را گذاشت و مطمئنا تمام تلاش خود را در جهت هرچه بهتر انجام شدن این مسابقه کرده است. حال اگر مشکلاتی به وجود آمده نباید او را مقصر دانست و او را بی عدالت دانست و یا به طرفداری از تیم خاصی نسبت داد. الان طرفدارای تراکتور دادن کاری میکنن که طرفدارای استقلال با اون پرنده بیگناه کردن یعنی دارن گردن عادل که همیشه به بی طرف بودن خود اشاره کرده رو میشکنن. قبول کنین که عادل واسه ضایع نشدن حق تیمهای شهرستانی خیلی زحمت میکشه و اگه اینجوری در موردش صحبت بشه عادلانه نیست.

آقا جان حرف ما اينه. تو كه ميدونستي تعداد پيام هاي ارسالي زياد خواهد شد، تو كه ميدونستي با يه ملت عظيم متعصب طرفي، تو كه ميدونستي سيستم اس ام اس دستكااري ميشه آخه چرا بدون لحاظ كردن تمهيدات لازم مياي نظرسنجي به اين بزرگي رو اجرا ميكني؟

خلاصه اينكه تو كه عرضه شو نداري چرا نظرسنجي به پا ميكني؟

يارو تو آخر برنامه نظرسنجي رو كه با سرعت مافوق صوت افزايش ميافت يه باركي قطع ميكنه و ميگه تمومه! خاك تو سرت

devil_ff2008
19-01-2010, 17:13
6.ظاهرا تراکتور 160 هزار رأی آورده بود!،احتمالا زلزله ای یا بلایی آمده و ما خبر نداریم و همه ی سی میلیون ترک ایران افتادند دربستر!شایدم...
من موندم این آمار دقیق رو از کجا میارن دوستان !!!
الان کمالوند میاد میگه مدارکش موجوده میتونید برید ببینید :دی
اینجاست که تشابه بعضیا معلوم میشه (البته من نمیخوام بگم کمالوند و ا.ن) :دی

Rastin.
19-01-2010, 17:15
اصلا ادعای پر طرفدارترین تیم بودن از نظرسنجی همین برنامه شروع شد در حالی که سوال در مورد پرشورترین طرفداران بود.. من و خیلیای دیگه که به تراکتور رای دادیم طرفدار این تیم نیستیم! اما اگه بازم اون سوال پرسیده بشه به تراکنور رای میدم چون برای هیچ تیمی 20هزار تماشاگر از شهرشون نمیاد آزادی...همون برنامه کمالوند طوری جوسازی کرد که انگار تراکتور پر طرفدارترین تیمه و به عادل گفت اگه جرات داری یه نظر سنجی بذار تا معلوم بشه!! که همین اتفاق افتاد و حالا که نتیجه بنفعش نیست با کولی بازی انگ پرسپولیسی بودن به برنامه میزنه..پس چطور روی نظرسنجی قبلی همین برنامه اونهمه مانور داد!!؟؟
کمالوند خیلی زود خودشو به مردم نشون داد البته با کمک عادل!:27:

اما در مورد بعضی اشکالاتی که دوستان مطرح کردن:
_طبیعیه که شلوغیه خطها در ارسال sms اختلال ایجاد کرد..خود من با سه خط امتحان کردم..نشد! به گزینه 3 هم رای ندادم!!
_ایراد میگیرن که: یعنی کل آذربایجان 200 هزار جمعیت داره؟!...باید پرسید مگه همه مردم شرکت کردن در این نظر سنجی, یعنی جمعیت ایران شد دو و نیم ملیون!!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
_ میگن نظرسنجی نود معتبر نیست و اصلا تحریف شدست !...چطور براساس نظرسنجی قبلی همین برنامه ادعا کردین پرطرفدارترین هستین؟!! و برای بعضی نظرسنجیهای اینترنتی که هر نفر میتونه صدها رای بده کلی تاپیک توی همین بخش زدین؟ :rolleye:

در آخر بگم تعصب و علاقه به تیم وشهر و قومیت قابل احترامه اما تا جایی که جلوی انصاف و واقع بینی رو نگیره!!

afsane_tab
19-01-2010, 17:32
واقعا در این مورد که فقط باید به حرفهای اون تماشاگر خندید! :دی حالا بارسا و منچستر و رئال و اینا رو که بزاریم کنار همین یوونتوس 170 میلیون طرفدار رسمی تو جهان داره حالا غیر رسمیاش هیچی! :20:

همون 500 هزار تا باطله ها رو هم اگه با 200 هزارتا رایشون جمع کنی بازم به پرسپولیس نمیرسند!:27:
ما خودمون از اصفهان با چهار تا موبایل به پرسپولیس رای دادیم که فقط دوتاش رسید!

آره کاملا دیدیم که استقلالیها تو یکی دو ساعت پنجاه هزار تا تماشاگر رفتن به استادیوم تا روی شمارو کم کنن!

اونموقع که تو نظرسنجی قبلی پرشورترین هواداران شدین همین شماها داشتین خودتونو ** میدادین حالا نظرسنجی بی اعتبار شد؟!!

شما اول برید این اسم تیمتونو عوض کنین بعد به استقلال و پرسپولیس بگین اس و پس!

اون چیزی که اون دوستمون گفتن بی ادبی نبود عین واقعیت بود! غیر از اینه؟

در آخر حرف فردوسی پور به کمالوند: شما توهم زدین!:27:
حالا یک تماشاگر از روی تعصب یه چیزی گفته شما هم تکرار کنید!
او تماشاگری که سر پرنده رو جا کند .بی دلیل جون یک جاندار را گرفت پس در نتیجه همه تماشگران استقلال قاطل هستند :31: این هم مثل نتیجه گیری شما

دوماً راست میگی طرف دار زیاد دارن .همون طرف دار که نشسته توی خونه جای گرم و نرم یدونه عدد میفرسته! طرف دار پوج و تو خالی وقتی که تیم میره میانه های جدول طرف دار زمین و زمان رو فش میده. نه اینکه آخر بازی موقع باخت مثل رئال مادرید تیم رو 45 دقیقه بمونن ورزشگاه تشویق کنن

mahpesar
19-01-2010, 17:49
برادران و خواهران تراکتوری صلوات بفرستید .......

sms میدم با تراکتور همتون رو زیر بگیرندا ......

منم از گیلان sms دادم به شماره 3 گفتن نمیفرستیم....

sms اومد باید بری به پرسپلیس رای بدی ....

afsane_tab
19-01-2010, 17:52
برادران و خواهران تراکتوری صلوات بفرستید .......

sms میدم با تراکتور همتون رو زیر بگیرندا ......

منم از گیلان sms دادم به شماره 3 گفتن نمیفرستیم....

sms اومد باید بری به پرسپلیس رای بدی ....

ایول .تیم آدم که تو نظر سنجی نباشه همینو بهش میگن دیگه:10:

t.s.m.t
19-01-2010, 17:55
معنی پرشور که این نیست!!!
پرشور به این میگن که بیان و نود دقیقه تیمشون رو تشویق کنن!!!که میکنن
یا برای هر شهری حداقل ده -بیست هزار تماشاگر خود جوش برن،و میرن
دیگه وقتی ورزشگاه پر میشه یعنی پرطرفداره دیگه،
اینا که این همه رأی آوردن این همه طرفدارشون کجاست که همیشه ورزشگاهاشون خالی میمونه؟
حرف شما که بیشتر غیر منطقیه!
سالی دوبار تو بازی دربیشون ورزشگاه پر میشه اونم از چابهار گرفته تا فلان تماشاگر میاد،که این فصلم اونم پر نشد،بحث تعداد و فلان که نیست،ظاهرا بعضیا دوس ندارن بدونن که تو کشورشون آمار واقعی جمعیت و پراکندگی چه جوریه،
ولی درکل عادل عادلم حرفه،اون خودش موذی هستش،همه رو مسخره میکنه و خودش تاب حرف حق رو نداره،

ولی اگه قراره اونا میلیونی بیارن و ورزشگاهاشون خالی باشه!همون بهتر که ما آخر باشیم و ورزشگاهمون پر!
در عوض ما با 8 تا سیمکارت ایرانسل گزینه ی 2 نزدیم،همش از هر محله فقط یه دونه اس ام اس رفت،
تازه معلوم بود کی داره بحث میکنه،طرف نشسته بود خونشون نمیدونه فوتبال چیه تا دیده نصف ورزشگاه قرمزه،کفشاش رو پاش کرده و شلوارش رو هم تو راه ورزشگاه تنش کرده که بریم کم نیاریم...

mahpesar
19-01-2010, 18:03
ایول .تیم آدم که تو نظر سنجی نباشه همینو بهش میگن دیگه:10:

خب شما میگید همه کشور طرفدار تراکتورند

خب منم طرفدارام دیگه ...حرف خودتون هم قبول ندارین...:27:

pcforlife
19-01-2010, 18:04
من خودم طرفدار ترختور هستم و البته پیامک من که گزینه 3 بود فعلا تو پندینگه!!! ولی به نظر من پرسپولیس استقلال طرفدارهای بیشتری دارند...
دلیلش هم سبقه اونا تو تاریخ فوتبال ایرانه... تراکتورسازی 7 سال بعد از پرسپولیس و 25 سال بعد استقلال تاسیس شده... حالا شما تصور کنید که 40 سال پیش هر کی چشم باز میکرده میدیده یا آبی قهرمان میشه یا قرمز... حالا اگه طرف شهرستانی بوده، میدیده که از شهر خودشم که تیمی توی اون جام نبوده... لیگ مربوطه هم که لیگ تهران بوده!! و همه مسابقاتش اونجا برگذار میشده... خوب هرکی با وجود این شرایط طرفدار سرخآبیه... شما تا همین چند فصل قبل تو جدول لیگ برتر میدیدی که بیش از یک سوم تیم ها جزء استان تهران بودن... خوب معلومه با وجود این شرایط همه یا طرفدار پرسپولیسن یا استقلال. شاید اگه تو لیگ از هر استان یا از هر ناحیه ای حداقل یک تیم حضور داشت، طرفدارهای استقلال پرسپولیس کمتر می شدند.
اما راجع به نظر سنجی برنامه نود...
در ابتدا باید بگم که واقعا بعیده فردوسی پور با اون شخصیت دوست داشتنیش بخواد برنامه پرطرفدارش رو با تقلب همراه کنه...
دوستان...
به نظر من کلا این نظر سنجی ها مقیاس (به قول عادل متر!!) دقیقی برای به دست آوردن تهداد طرفدارای یه تیم نیست... چون امکان داره یکی 4 تا موبایل داشته باشه و یه نفر اصلا موبایل نداشته باشه... یا ترافیک و آنتن دهی باعث بشه از یه شهری پیامک بیاد و از یه جایی نیاد... این کار باید توسط کانون هواداران برگذار بشه و هر کسی واسه خودش یه کارت هواداری بگیره و کارت هواداری ملاک نظرسنجی باشه...
ضمنا شما در نظر بگیرید که وجود گزینه سایر به هیچ وجه نظرسنجی را عادلانه نکرده بود... تصور کنید که تراکتور سازی تو این نظر سنجی نبود... به نظر شما طرفدارای این تیم دیگه به برنامه نود پیامک میزدند؟ اگر پیامک میزدند به گزینه سایر رای میدادند؟
به نظر من اگر نظرسنجی آنقدر جامعیت داشت که تمام تیم های لیگ برتر در آن نظر سنجی حضور داشتند، هم تعداد آرا بیشتر میشد و هم فاصله پرسپولیس استقلال با تیم های دیگر من جمله ترختور اینقدر زیاد نبود.
ببخشید پرحرفی کردم.:11:
یاعلی

pinchingholian
19-01-2010, 18:15
نشسته بود خونشون نمیدونه فوتبال چیه تا دیده نصف ورزشگاه قرمزه،کفشاش رو پاش کرده و شلوارش رو هم تو راه ورزشگاه تنش کرده که بریم کم نیاریم...

اونیکه میگه تیراختور بعد از رئال توی دنیا بیشترین هوادار رو داره از فوتبال چیزی میدونه؟ یا اونکه میگه ما از بارسا و منچستر هم طرفدار بیشتر داریم؟ ماشاء الله یکی دونفر هم نبودن ، همشون توهم زده بودن.
میشه گفت همه هوادارای تراکتور غیرت دارن و این غیرت باورنکردنی است و باید همه از اونا یاد بگیرن.
اونی هم که تا دیده نصف ورزشگاه قرمزه،کفشاش رو پاش کرده و شلوارش رو هم تو راه ورزشگاه تنش کرده که بریم کم نیاریم ، اونم غیرت داشته رو تیمش

Tornado2800
19-01-2010, 18:23
فکر نمی کنم نیازی به نظر سنجی بود ، بدون شک پرسپولیس از تیراختور ! طرفدارانش بیشتر و استقلال و پرسپولیس همیشه علمدار این نظر سنجی ها هستند و خواهند بود !

به زور که نمیشه ارا جمع کرد ! شما شاید به تیراختورتون رای بدید ، ولی شخصا هیچ وقت رای نخواهم داد !
فعلا متن پایین رو بخونید کافیه.

دو میلیون آذری، 20 میلیون هوادار تراکتور سازی! ادعای فراز کمالوند در همان هفته های ابتدایی لیگ که گفت تیمش پر طرفدارترین تیم ایران است از همان ابتدا به یک لطیفه شبیه بود تا یک آمار قابل استناد. در همان روزها نوشتیم در خوشبینانه ترین حالت نیز میلیون ها نفر فاصله میان سرخ های پایتخت و تبریز وجود دارد که البته نگارنده مورد تهاجم هموطنان آذری قرار گرفت. عادل فردوسی پور اولین بار پیش از 65 دربی پایتخت و با انتخاب سوال «طرفدار کدام تیم لیگ برتری هستید» بزرگترین جامعه آماری موجود در فوتبال را به چالش کشید که هواداران پرسپولیس با رای قاطع و با پیشی گرفتن از رقیب سنتی نیمی از آرا را به خود اختصاص دادند. هرچند عنوان پرطرفدار ترین تیم آسیا سال هاست برای پرسپولیس برازنده نموده و حتی مراجع رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیر بر آن صحه گذارده اند اما از ابتدای لیگ نهم و با بازگشت تراکتورسازی به لیگ برتر پس از 8 سال عده ای سعی در مصادره این عنوان به نفع خود داشتند.

همان زمان نگارنده با انتشار مطلبی اشاره کردم که اصولا از نظر آماری و با استناد به علوم ریاضی اثبات این ادعای کمالوند محال ممکن است چرا که به طور کلی کل جمعیت آذری زبان های ایران به میزان مورد اشاره ایشان نمی رسد! از همه این ها که بگذریم نمی توان تصور کرد همه آذری زبان ها ورزش دوست، فوتبالدوست و هوادار تراکتورسازی هستند کما اینکه بخشی از هموطنان آذری نیز در زمره هواداران پرسپولیس قرار می گیرند و علاوه بر آن اختلافات قومیتی نیز میان بخش شرقی و غربی این دیار وجود دارد! تاریخ نشان می دهد مردمان دیار آذربایجان غیرت و تعصب ویژه ای دارند و این علاقه آن ها نشان از تعصب به تیم شهرشان است و اتفاقا همین حضور تراکتورسازی در لیگ برتر بر هیجان این رقابت ها افزوده تا جایی که از خود می پرسم به راستی فوتبال ما در این 8 سال چه میزان از عدم حضور این تیم و هواداران پرشور آن متضرر شده است. فردوسی پور شب گذشته بار دیگر سوال مسابقه sms برنامه اش را به پرطرفدار ترین تیم ایران اختصاص داد و این بار تمام مدعیان در میان گزینه ها حضور داشتند.
و حاصل همان بود که از پیش هم یقین داشتیم، هواداران پرسپولیس از سراسر ایران 51 درصد آرا را به خود اختصاص دادند تا اکثریت مطلق فوتبالدوستان ایرانی باشند و اثبات کنند حتی رقابت با این تیم برای کسب این عنوان ممکن نیست و کسانی که ادعای پوشیدن این پیراهن را دارند باید بدانند که این جامه به تن آن ها زیاد از حد گشاد است.

Tornado2800
19-01-2010, 18:29
خدایا به امید تو امروز یا بن میشیم یا از دار آویخته میشیم،ولی باشد ارزشش را دارد...
1.تراکتور فقط 300 هزار رأی با همراه ثابت رأی آورده بود،اگر کمی بیشتر دقت کنیم از هر ده نفر تنها یکی خط ثابت و مابقی خط ایرانسل دارند،و از آنجائی که سایت هواداران تراکتور فقط خط ثابت قبول دارد لذا پس حداقل 2 میلیون رأی در برنامه ی دیشب طبیعی بنظر میرسید
2.این 51 درصد و 33 درصد این دوتیم کجا بودند،پس چرا ورزشگاه هایشان خلی ست،دیشب علم آمار را در کل زیر سؤال بردند!
3.هماهنگی جالبی بود!4 ماه هواداران تراکتور خود داوطلب بر این نظر سنجی بودند و در زمانی که سیستم مخابراتی شهرهای بزرگ آذربایجان مختل بود! این نظر سنجی صورت پذیرفت ،من که هر چه قدر خواستم نتوانستم اس ام اس بفرستم!جالب اینکه فقط گزینه ی 3 بلوکه شده بود!
4.آقای فردوسی پور فرمودند از رأی های مردم مثل ناموسشان مراقبت میکنند!،خوب راست گفتند دیگر اصلا رأی از آذربایجان به برنامه ی نود نمی رفت که ایشان مراقب ناموس خود باشند!
5.لااقل جوری می کردند که دیگر این همه تابلو نشه،آخه شاهین بوشهر به اندازه ی تماشاگرای تو سکوشم رأی نیاورد!آی خدا بخندم یا گریه کنم،هواداری که از صبح میره ورزشگاه برا تشویق تیمش یعنی حال نداشته یه اس ام اس بفرسته برا تیمش،حتماً نداشته دیگه!
7.دیگه شما چرا باور میکنین،اینجا که نظرات میلیونی عوض میشه،دیگه چند هزار جای خودش را دارد...
8.اصلا ما تو همه چی آخریم و شما اولید،دیگه کور و کر که نیستیم...
انشاءالله که نظر سنجی عادلانه بود....

عکس هارو پاک کردن تاپیک شلوغ نشه
شدیدا عکسی که گذاشتی تکذیب میکنم. که خیلی دلایل فنی میتونه داشته باشه !
در مورد بحثی که فرمودی چرا ورزشگاها خالیه ؟ شما یادت باشه این اکثریت کشور به این نظر سنجی رای داددند و نه فقط تهران ! پس این نظریتون کاملا رد میشه
و تیم شما بعد از N سال به لیگ برتر رسید ! و طبیعی هستش که برای نگه داشتنش این همه هوادار بیاد
چون ظاهرا خیلی ها منتظر بودند
متن های دیگه رو هم نخوندم به خاطر اینکه سرم شلوغه .
علمدار این نظر سنجی ها همیشه استقلال و پرسپولیس خواهند بود.

همه ی سی میلیون ترکهان ؟ :18: نکنه منم...

amir_rahmani
19-01-2010, 18:29
JUST PERSPOLIS
REAL.MADRID
JUVENTUS
CHELSEA

wickietetsu
19-01-2010, 18:31
با سلام
چیزه ...
مثل اینکه این خلط مبحث گریبان مربی مون (کمالوند) روهم گرفت.
ما ادعای پر هوادار ترین ( اونایی که به ورزشگاه میان) رو داریم نه پر طرفدارترن رو !
خوب معلوم بود که استقلال و پرسپلیس میبرند .
الام ماشالا دست هر کودک بالای 5 سال یه موبایله و همشون هم بدون اینکه بدونن اصلا فوتبال چیه یا طرفدار استقلالن یا پیروزی .

به هر حال من دیشب 3 تا پیامک در ساعات مختلف فرستادم که هیچ کدوم نرسید !!!

و من در هر صورت به داشتن تیم درجه 1 ایران افتخر می کنم هر چند عادل جان !! بخواد با قطع کردن ارتباط حین اینکه کمالوند داشت حرف می زد ما رو خراب کنه .

قربونتون
دعا کنین . فردا هم امتحان دارم :20:

Tornado2800
19-01-2010, 18:33
آزربایجان میللتی

چکمز بو ذلتی

لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید
قوانین رو با دقت مطالعه نمایید !
فارسی نوشتن در انجمن یک شرط هستش

ShayaN3K
19-01-2010, 18:54
مثل اینکه این خلط مبحث گریبان مربی مون (کمالوند) روهم گرفت.
ما ادعای پر هوادار ترین ( اونایی که به ورزشگاه میان) رو داریم نه پر طرفدارترن رو !
خوب معلوم بود که استقلال و پرسپلیس میبرند .

قربون آدم چیز فهم
اون زمانی هم که مسابقه ی پر شور ترین تماشاچیا بود من خودم با این که استقلال هم توی گزینه ها بود به تراکتور رای دادم چون خدایش پرشور تر بودن
ولی این دلیل نمی شه که بخوان بگن طرفداراشون بیشتره

amir_oyama
19-01-2010, 19:03
من چند هفته پشت سر هم میخواستم به نود اس ام اس بدم که نمیرفت
اعصابم خورد شد دیگه اس ام اس ندادم تا دیشب
که اس ام اسم شانسی رفت ولی مال برادرم نرفت خونمون هم اهوازه

136209
19-01-2010, 19:22
آقا چرا بحث الکی میکنید
30 40 ساله این استقلال و پرسپولیس رو به زور به خورد مردم دادن تلویزیون رو روشن میکنی سرخ آبی
روزنامه میخونی سرخ آبی
تو سایت میری سرخ آبی بایدم نتیجه نظر سنجی این باشه
افتخارم میکنند که تو کل لیگ 2 تا ورزشگاه پر از تماشاچیه در حالی که 7 تا ورزشگاه خالییه

t.s.m.t
19-01-2010, 19:33
عادل خائن
آواره گردی
مسیج مارو دریافت نکردی

کردی تقلب از اول ... آه و واویلا
پرسپولیس را کردی اول ... آه و واویلا

t.s.m.t
19-01-2010, 19:38
آقا چرا بحث الکی میکنید
30 40 ساله این استقلال و پرسپولیس رو به زور به خورد مردم دادن تلویزیون رو روشن میکنی سرخ آبی
روزنامه میخونی سرخ آبی
تو سایت میری سرخ آبی بایدم نتیجه نظر سنجی این باشه
افتخارم میکنند که تو کل لیگ 2 تا ورزشگاه پر از تماشاچیه در حالی که 7 تا ورزشگاه خالییه

دیشب حق تراکتور خورده نشد،به همه تیما ی غیر سرخ آبی توهین شد،اینا فکر میکنن که در کل جمعیتشون چند نفره که دارن به همه زور میگن،خدا رحمت کنه شهریار رو با اون شعر معروفش،

شاهین بوشهرم به اندازه ی تماشاگراش رأی نیاورد،واقعا مضحکه،
اگه امثال ابومسلم سرشون بریده بشه،عیبی نداره ولی امان که کسی نگه بالا چش این دو تا تیم ابرو هست،

چطور چند وقت پیش استقلال تو صدر بود الان یهویی پیروزی شد،یعنی استقلال و پیروزی هم به همین اندازه اختلاف دارن،من که فکر نمیکنم،تقلب از این واضح تر...

جمعه معلوم میشه که خیانت به رأی مردم یعنی چی،چششاشون رو باز کنن و ببینن،با خفه کردن میکروفن تماشاگر تراکتور ،بلوکه کردن گزینه ی 3 که اصل مسأله عوض نمیشه...

t.s.m.t
19-01-2010, 19:40

amir_oyama
19-01-2010, 19:41
خدا به داد عادل بیچاره برسه!
بیاو درستش کن

t.s.m.t
19-01-2010, 19:50
دیروز سر یه حیوون بی گناه رو می کنن
امروز رأی مردم رو میخورن
فردا می خوان چیکار کنن!!؟

فکر میکنن تبریزم مثل بقیه ی شهراست که حقشون خورده بشه و ساکت بمونن،اشتباه بزرگی کردن که رأی آزربایجان رو خوردن!!!

.SA33D.
19-01-2010, 19:51
بابا بیخیال نمیشین چرا؟ باشه دیگه ما قبول داریم شما از رئال و بارسا و میلان و ... هم پرطرفدارتر و پرهوادارترین. عادل هم هر چی مسیج با شماره 3 اومد رو با شماره 2 ثبت کرد. تو رو خدا دیگه انقدر شایعات بی پایه و اساس در نیارین. شورشو در میارین اه اه اه

t.s.m.t
19-01-2010, 19:54
بابا بیخیال نمیشین چرا؟ باشه دیگه ما قبول داریم شما از رئال و بارسا و میلان و ... هم پرطرفدارتر و پرهوادارترین. عادل هم هر چی مسیج با شماره 3 اومد رو با شماره 2 ثبت کرد. تو رو خدا دیگه انقدر شایعات بی پایه و اساس در نیارین. شورشو در میارین اه اه اه

جمعه معلوم میشه...

AAKOJ
19-01-2010, 19:57
سلام
دوست عزیز . همان طور که همه دوستان متحد القول هستند در بازی بعدی یه کاری می کنیم که کسانی که چشم دیدن این همه طرف دار را ندارند خار و ذلیل بشوند . در کشوری که برای به دست آوردن هزار نفر تماشگر خودشون را به درودیوار می زنند وجود این همه طرف دار مانندخاری برای بسیاری از افراد است. اما باعث و بانی ها این عمل مطمئن باشند که با این کارشان فقط و فقط عشق طرف داران را نسبت به تراختور بیشتر کردند .یاشاسین تراختوررررررررررررررررررر رر

B U L U T
19-01-2010, 19:57
دیروز سر یه حیوون بی گناه رو می کنن
امروز رأی مردم رو میخورن
فردا می خوان چیکار کنن!!؟

فکر میکنن تبریزم مثل بقیه ی شهراست که حقشون خورده بشه و ساکت بمونن،اشتباه بزرگی کردن که رأی آزربایجان رو خوردن!!!

الان واقعا میفهمم تراکتور و ترک ها چه قدرتی دارن
مهم نیست این نظر سنجی
چون این ها حتی دفعه قبل که تراکتور اول بود میگفت اینها با ایرانسل 3 یا 4 تا رای دادن ولی حالا خودشون رو جر میدن

rezanew
19-01-2010, 19:58
به زور که نمیشه ارا جمع کرد ! شما شاید به تیراختورتون رای بدید ، ولی شخصا هیچ وقت رای نخواهم داد !
فعلا متن پایین رو بخونید کافیه.

فکر نکنم تراختور به رای شما نیازی داشته باشه دوست عزیز!! :D

اول از همه بگم که من طرفدار ترکتورم ولی تبریزی نیستم!

در مورد اینکه تقلب شده، نمیشه این تهمت رو زد! حداقل به عادل فردوسی پور! چون من دیشب از 4 تا گوشی که میفرستادم 3تاش نرفت ولی یکیش رفت!! پس اینکه بگیم عادل اس ام اس ها رو نمیشمرد یکم نامردیه!!
کلا دیشب گویا مخابرات مشکل داشته! حالا شاید مشکل منطقه آذریها بیشتر بوده!! ولی باز هم نمیشه گفت مخابرات از قصد نمیزاشت اس ام اس ها برن!!

اما من یه چیزی رو میتونم بگم که این آماری که برای تراختور دیشب جمع شد خیلی خیلی کمتر از مقدار واقعیشه!! کافیه یه حساب سر انگشتی بکنید از تعداد تماشاگرهایی که به ورزشگاه میرن! و تعداد افراد خانوادهشون رو هم در نظر بگیرین!!! چون من که یه نفرم از گوشی پدرم و مارم و داداشم هم اس ام اس دادم (که البته فقط مال من دلیور شد).
حالا اونایی که به ورزشگاه نمیرن (مثل من که تبریز نیستم تا برم) رو میزاریم کنار.....

.SA33D.
19-01-2010, 19:58
جمعه معلوم میشه...

وای وای چقدر ترسناک!!!! حالا هرکی ندونه میگه تراکتورسازی همه ی تیمها رو 6 تایی کرده حالا خوبه دور رفت بردیمتون...اوه اوه شما اگه 2 تا جام برده بودین چقدر ادعاتون میشد؟؟؟

sasha_h
19-01-2010, 20:07
شبکه ایران - سوال جنجالی نظرسنجی برنامه تلویزیونی" نود" باعث شد یک بار دیگر ماهیت آیتم جنجالی این برنامه تلویزیونی از سوی یکی دیگر از مربیان فوتبال ایران زیر سوال برود تا مجری و تهیه کننده این برنامه برای دفاع از آیتم برنامه خود مجبور شود در برابر دوربین از کوره در برود و با بیان" نظرسجی برنامه مثل ناموس من است!" شدت عصبانیت خود را به مخاطب نشان دهد و با قطع کردن تماس تلفنی میهمان مورد علاقه‌اش نشان دهد وی هم در مواقعی از نقد متواری می‌شود.
"عادل فردوسی پور" مجری و تهیه کننده برنامه تلویزیونی " نود" برای این که یک بار دیگر میزان مخاطبان برنامه خود را به رخ دیگر رقبایش بکشانند برای چندمین بار در سال جاری شامگاه دیشب سوال تکراری " کدام تیم را بیشتر از همه دوست دارید؟" را برای اآتم نظرسنجی برنامه خود طراحی کرد و با قراردادان نام تیم‌های :«1- استقلال 2- پرسپولیس 3–تراکتورسازی 4- سپاهان 5- شاهین بوشهر 6- سایر تیم.» از مخاطبانش خواست برای شرکت در نظرسنجی بدون هیچ بهانه‌ای گزینه دلخواه خود را انتخاب کنند تا بدین شکل پر هوادارترین تیم باشگاهی ایران شناخته شود.
مجری رفسنجانی برنامه تلویزیونی " نود " که دوست داشت مرز شرکت کنندگان در این نظرسنجی رکورد‌های قبلی شرکت‌کنندگان را بشکند با تهیج مخاطبان خود با جمله‌های احساسی تلاش کرد مردم را تشویق به شرکت در این نظرسنجی کند تا یک بار دیگر با استفاده ابزاری این مساله منتقدان خود را وادار به سکوت کنند اما " عادل" در این مقوله صاحب پیروزی نشد چرا که تعداد شرکت کنندگان در این برنامه از مرز 2 میلیون و ششصد هزار نفر عبور نکرد در صورتی که در برخی برنامه‌های دوره قبلی این برنامه شاهد حضور بیشتر از این آمار در مسابقه نظرسنجی برنامه " نود" بودیم.
با این حال مجری برنامه تلاش کرد با به کار بردن جملاتی نظیر" امشب بار ترافیکی خطوط بسیار سنگین است، امشب خیلی از هواداران ما برای ارسال گرینه دلخواه خودشان با مشکل رو به رو شدند،به تلاش خودتان برای ارسال پیامک برای شرکت در نظر سنجی ادامه دهید یا برای شرکت در نظر سنجی تنها یک بار پیامک بزنید." به نوعی از لحاظ روانی مخاطب را در فضایی قرار دهد که اگر در این نظرسنجی شرکت نکند فرصتی را برای تاثیرگذاری از دست خواهد داد.
زمانی که فرصت شرکت در آیتم نظر سنجی این برنامه به خط پایان نزدیک شد، مجری برنامه با ژستی فاتحانه اعلام کرد:" ما امشب می‌توانیم بر اساس آمار اعلام کنیم که پرطرفدارترین تیم فوتبال باشگاهی ایران کدام تیم است چرا که شما انتخاب کردید که کدام تیم رتبه اول را دارد."
وی با اعلام نتایج نظرسنجی خود این نوید را به مخاطب برنامه تلویزیونی‌اش داد که تیم فوتبال پرسپولیس با کسب 51 درصد آرا افراد شرکت کننده در این نظرسنجی به عنوان بهترین تیم باشگاهی از لحاظ هوادار انتخاب شده که این اتفاق می‌تواند بسیاری از شک و شبهات در این خصوص را برطرف کند.
وی در ادامه اعلام کرد:"پرسپولیس با 51 درصد اکثریت آرا را به دست آورد و 33 درصد مردم به استقلال رای دادند. تراکتورسازی هم 11 درصد رای آورد و 3 در صد از میان شرکت کنندگان عدد 4 را به نشان هواداری از سپاهان ارسال کردند. شاهین بوشهر و سایر تیم ها هم حدود یک درصد رای آوردند که با این تفاسیر مشخص شد پرسپولیس پرطرفدارترین تیم باشگاهی فوتبال ایران است. بر همین اساس با مدیران این تیم تماس خواهیم گرفت و نظرات آنها را جویا خواهیم شد."
در شرایطی که مخاطب برنامه منتظر ارتباط تلفنی عوامل برنامه " نود " با " حبیب کاشانی" سرپرست باشگاه پرسپولیس بودند ناگهان مجری برنامه در عین ناباوری اعلام کرد تماس ما با سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی برقرار است تا در این خصوص با ایشان صحبت کنیم!
دوست و همکار قدیمی " عادل فردوسی‌پور" که هر هفته به بهانه‌ای روی خط ارتباطی این برنامه به عنوان میهمان تلفنی حاضر می‌شود، به جای سرپرست پرطرفدارترین باشگاه ایران روی خط می‌آید تا علامت‌ سوال‌ها در این خصوص افزایش یابد که چرا " فردوسی‌پور" به جای تماس با سرپرست باشگاه پرسپولیس دوست صمیمی و همکار قدیمی خود را برای ارتباط تلفنی انتخاب کرد در حالی که مدیران استقلال و پرسپولیس در اولویت بودند و گار قرار بود در این زمین کسی صحبت کند باید مدیران عامل این دو باشگاه پر طرفدار کشور روی خط ارتباطی می‌آمدند نه مربی حاشیه‌سازی نظیر " فراز کمالوند!"
البته " عادل فردوسی‌پور" تصور نمی‌کرد این اتفاق چقدر برای او گران تمام شود به همین خاطر مکالمه تلفنی را با او آغاز کرد و در شرایطی که قرار بود تنها 120 ثانیه به وی فرصت سخنوری دهد در کمال ناباوری 9 دقیقه و 57 ثانیه به وی فرصت داد تا او هرآنچه دل تنگش می‌خواهد درباره باشگاه‌های پرطرفدار ایران و شخص فردوسی‌پور به زبان آورد.
وی با لحنی متفاوت اعلام کرد:«من اصلا این نتیجه را قبول ندارم. کدام تیم را می‌شناسید که بیاید تهران و با استقلال بازی کند و به اندازه حریف تماشاگر داشته باشد. آقای فردوسی پور من و شما در ابرار ورزشی پیش از این که شما مجری شوید و من مربی شوم همکار بودیم. همه می‌دانیم شما پرسپولیسی هستید و نتیجه این سوال هم به خاطر همین است.من اطمینان دارم شما نتیجه دلخواه شما در این برنامه اعمال شده است!»
فردوسی‌پور که دوست داشت این ماجرا را با خنده به نوعی جمع‌ و جور کند،زمانی که با اتهام "تقلب" در نظرسنجی برنامه " نود" از دوست و همکار قدیمی خود رو به رو شد، این مساله را تکذیب کرد و در ادامه خیلی جدی گفت:«قسم می‌خورم از ابتدا تا کنون حتی یک پیام کوتاه هم در این برنامه جابجا نشده و تا زمانی که من هستم و این برنامه هم هست چنین اتفاقی نمی‌افتد. من مثل ناموس خودم از نظرسنجی این برنامه مراقبت می‌کنم و دوست عزیز! به شما اعلام می‌کنم ادعای شما کاملا کذب محض است. »
"فردوسی‌پور" که تا کنون بدین گونه از کوره در نرفته بود، با حرکتی عجیب و قطع ارتباط تلفنی سرمربی تراکتورسازی در برابر مخاطب نشان داد که وی هم می‌تواند در برابر نقد عصبانی شود! در حالی که همیشه این شعار را سر می‌دهد که هر فردی باید داری ظرفیت نقدپذیری باشد.
ادعای سرمربی تراکتورسازی تبریز در خصوص " تقلب" در آیتم نظرسنجی برنامه " نود" پیش از این هم از سوی افرادی چون" خداداد عزیزی" ، "فیروز کریمی"،" عباس انصاری‌فرد" مطرح شده بود اما مجری برنامه " نود" تاکنون چنین واکنشی به این ماجرا نشان نداده بود.

M O B I N
19-01-2010, 20:13
ببینید طرفداران تراکتور زیاد هستن شاید کمیت نداشته باشن ولی طرفدارهای خوبی هستن
طرفداران استقلال و پرسپولیس شاید زیاد باشن ولی مثل طرفداران تراکتور نیستن به نظر من فردوسی پور تقلب نمی کنه چون ارزش نداره !!! مثلا که چی تراکتور تماشاگراش زیاد باشه یا استقلال مردم خودشون میفهمن ! هر وقت تونست تیم شهرستانی جلوی استقلال 75000 تماشا گر بیاره ..... !!!

sajad
19-01-2010, 20:19
نظر سنجي ديروز برنامه 90 اشتباه محض بود . و توهين به تمام استانهايي كه نماينده دارن و اسمشون نبود يا اصلا ندارن . تماما هم هدف برتر بودن تيم هاي سرخابي نسبت به شهرستاني ها بود .

JIGSA
19-01-2010, 20:41
دوستان تراکتوری !!!!!

شما ها پرشورترین طرفداران ایران ممکنه باشین. اما پرطرفدارترین تیم نیستین.
شما برو تو شهرهای مختلف و نظرسنجی بزار. باز هم 85% آرا رو سرخابی میاره. اما تراکتور ممکنه 1% هم نیاره.
اگر تراکتور تو تبریز 90% رای بیاره و بقیه شهرهای ایران رو روستا درنظر بگیریم شاید تراکتور بتونه بالای 50% آرا رو بیاره.
2 زار منطقی باشین.