PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور ميتونم از خانه ام به محل كارم متصل شوم؟

Pejvak61
18-01-2010, 16:43
من در شركتي كه توش كار ميكنم كامپيوتري دارم كه به طور مداوم به اينترنت متصله و آي پي استاتيك هم داره.
آيا راهي داره كه بتونم از خونه مستقيماً دسكتاپ سيستم شركت رو ببينم؟

من تا اونجا كه متوجه شدم بايد در مقصد كسي باشه و چيزي رو تأييد كنه تا ميهمان بتونه به ميزبان وصل بشه.

اگر راهي دارين لطف كنين به طور كامل در مورد وظايف ميهمان و ميزبان طي ارتباط توضيح بدين و نكات قوت و ضعف امنيتيش رو هم حتماً بررسي كنيد.

EHSANRF
18-01-2010, 17:58
با استفاده از ريموت دسكتاپ خود ويندوز ميتونيد اين كار رو انجام بديد!

سرچ كنيد چيزهاي زيادي در اين باره در انجمن نوشته شده!

fujin
18-01-2010, 18:52
remote connection راه حل شماست ....
اگه یوزری که وارد میخواد بشه ادمین باشه به ازحازه نیازی نداره

ardalan_zapata
19-01-2010, 18:37
استفاده از برنامه Team Viewer رو پیشنهاد میکنم بهتون

DrXoX
19-01-2010, 21:16
استفاده از برنامه Team Viewer رو پیشنهاد میکنم بهتون

بهترین گزینه هستش

mjzaret
21-01-2010, 00:13
دوست خوبمون اردلان استفاده از نرم افزار Team Viewer رو پیشنهاد کردند. من هم با ایشون موافق هستم. خودم تونستم با این نرم افزار دسک‌تاپ کامپیوترم رو از یه جایی که سرعت اینترنت بالایی داشت ببینم.
روش کار به این صورته که خود نرم افزار یه ID به شما می‌دی که مربوط به سیستم‌تون میشه و در دنیای اینترنت این ID براتون ثابته. در انتها رمزی رو هم به شما نشون می‌ده که بایستی در موقع استفاده از این نرم افزار این رمز رو در اختیار داشته باشید.
بعد از گرفتن ID و رمز کامپیوتر ادارتون حال میایم روی سیستم خونه. از همین نرم‌افزار برای کانکت شدن استفاده می‌کنیم. ID کامپیوتر اداره رو در جایی که مربوط به اون هست وارد می‌کنیم. حال دکمه‌ی Connect رو می‌زنیم و منتظر می‌مونیم. بعد از این رمز رو از ما می‌خواد و ما با وارد کردن رمز به دسک‌تاپ کامپیوتر ادارمون دسترسی داریم.
شرمند اگه یه خورده بد نوشتم.

mjzaret
21-01-2010, 00:15
دوست خوبمون اردلان استفاده از نرم افزار Team Viewer رو پیشنهاد کردند. من هم با ایشون موافق هستم. خودم تونستم با این نرم افزار دسک‌تاپ کامپیوترم رو از یه جایی که سرعت اینترنت بالایی داشت ببینم.
روش کار به این صورته که خود نرم افزار یه ID به شما می‌دی که مربوط به سیستم‌تون میشه و در دنیای اینترنت این ID براتون ثابته. در انتها رمزی رو هم به شما نشون می‌ده که بایستی در موقع استفاده از این نرم افزار این رمز رو در اختیار داشته باشید.
بعد از گرفتن ID و رمز کامپیوتر ادارتون حال میایم روی سیستم خونه. از همین نرم‌افزار برای کانکت شدن استفاده می‌کنیم. ID کامپیوتر اداره رو در جایی که مربوط به اون هست وارد می‌کنیم. حال دکمه‌ی Connect رو می‌زنیم و منتظر می‌مونیم. بعد از این رمز رو از ما می‌خواد و ما با وارد کردن رمز به دسک‌تاپ کامپیوتر ادارمون دسترسی داریم.
شرمنده اگه یه خورده بد نوشتم.:46:

Pejvak61
22-01-2010, 21:59
ولي تصور ميكنم اين نرم افزار هنگام اتصال احتياج به تأييد ميزبان داره. اينطور نيست؟

undertaker_ss
23-01-2010, 12:24
ولي تصور ميكنم اين نرم افزار هنگام اتصال احتياج به تأييد ميزبان داره. اينطور نيست؟

شما فقط کافیه برنامه رو روی میزبان ران کنید و نبندیش
بعد بهتون یوزر و آی دی میده (همون طور که دوستمون گفتن)