PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشگلی در Word

jedivssith
28-03-2006, 22:58
درود

من وقتی برنامه ‏Word‏ را باز می کنم، و یا در همان حال یک سند جدید باز می کنم. مکان نما در سمت چپ (لاتین) است، ضمناً من زبان ‏فارسی را در ویندوز نصب کرده ام. حالا چطور می توانم با هر بار باز کردن برنامه و یا سند جدید مکان در سمت راست (فارسی) باشد.‏

سپاسگزارم ‏

*NashenaS*
28-03-2006, 23:08
درود

من وقتی برنامه ‏Word‏ را باز می کنم، و یا در همان حال یک سند جدید باز می کنم. مکان نما در سمت چپ (لاتین) است، ضمناً من زبان ‏فارسی را در ویندوز نصب کرده ام. حالا چطور می توانم با هر بار باز کردن برنامه و یا سند جدید مکان در سمت راست (فارسی) باشد.‏

سپاسگزارم ‏
دوست خوبم...
شما وقتي كه فارسي ساز رو نصب كرديد بايستي كليد هاي ميان بر مي گن فكر كنم ( Shortcut ) رو تعيين كرده باشي...
اون ها احتمالا Shift + Alt ... Shift + Ctrl ... Ctrl + Alt بودن... حالا نمي دونم خودت كدوم رو انتخاب كردي...
اگه ياد نيست مهم نيست...
از توي Control Pannel مي توني اين كار رو انجام بدي...
اين مسير رو بايد دنبال كني:
Start/Control Pannel/Regional and Language Options/Languages/Details/Setting/Key Setting...
موفق باشي... :)

smd7m
29-03-2006, 23:12
يك ماكرو براي اينكار طراحي كن و با نام AutoOpen ذخیره کن ...

rezanew
30-03-2006, 09:28
فكر كنم اين طوري بشه
برو اينجا
Start>all programs>Microsoft Office>Microsoft ofice tools>Microsoft office 2003 language setting

و زبان Default رو Arabic انتخاب كن

jedivssith
30-03-2006, 13:08
درود

rezanew عزیز راه حل شما مشگل بنده را حل کرد. بسیار از شما دوست عزیز سپاسگزارم. و امیدوارم سوالات شما نیز بی جواب درست نماند.

تقدیم به تو:

اول به تو بی اعتنایی میکنند، سپس به تو می خندند، بعداً با تو می جنگند و دست آخر تو پیروز می شوی. (مهاتما گاندی)
اگر آدم منتظر بماند تا کاری را چنان خوب انجام دهد که هیچ کس از آن ایرادی نگیرد، هیچ وقت کاری انجام نخواهد داد. (جان هنری نیومن)
او که می پرسد، پنج دقیقه نادان است. او که نمی پرسد، همواره نادان می ماند. (ضرب المثل چینی)

قربانت مسعود