PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تکنیکهای فتوشاپ ( آموزش از طریق سورس )( آموزشهای : رامین احمدی )

ramin-ahmadi
28-03-2006, 21:34
سلام
دوستان میخوام از امروز براتون خلق تصاویری زیبا را با استفاده از فتوشاپ آموزش بدم
برای شروع میخوام این زنجیر زیبا رو بهتون آموزش بدم پس فایل رو دانلود و فایل PDF را بخوانید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.zip]دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد فایل : tapsait.com

ramin-ahmadi
28-03-2006, 21:41
دوستان آموزشها هر 5 تا به 5 تا در لیست قرار میگیره ( آموزش های جدید را در صفحه آخر دنبال کنید و نظرات خود را بیان کنید )

لیست نهایی !

تاریخ آپدیت : 31 خرداد 1385

دوستانی که نتونسته بودند از شماره های 1 و 2 و 4و 5 پرینت بگیرند این شماره ها نیز اصلاح شدند .

لیست آموزشهای این تاپیک :

1- ساخت زنجیر - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- ساخت دکمه های فلزی - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- ساخت طناب سه بعدی - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- ساخت بک گراند سه بعدی 1 - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5- ساخت یک Disco ball - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6- خونریزی روی صورت - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7- ساخت چشمان رنگی - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8- روتوش پوست صورت - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9- روتوش پوست صورت 2 - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

10 - رنگی کردن قسمتی از عکس - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

11 - ساخت کاغذ سوخته - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

12- ساخت دیوار یخی - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

13- بک گراند 2 - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

14- ساخت یک texture - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

15- ساخت قطرات شبنم - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

16 - توپ سه بعدی - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

17- ساخت یک مفتول - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

18 - ساخت LCD - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

19- ساخت یک متن بخیه شده - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

20 - ساخت یک صخره سنگ - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

21 - تکنیک Light Blast - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

22 - تکنیک Nice Chrome Text - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

23 - دکمه های حرفه ای - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

24 - تکنیک Fresh icon ‌- عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

25- ایجاد سایه برای متن - عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bb
28-03-2006, 22:25
ممنونم
مرسی

ramin-ahmadi
29-03-2006, 01:11
این هم دومیش :
در این آموزش طریقه ساختن این دکمه های زیبا را یاد میگیرید :

.zip]دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد : tapsait.com

bb
29-03-2006, 08:53
آقا خیلی ممنون
قبلی خیلی خوب بود
لینک آموزش جدید خرابه

Arashpc
29-03-2006, 10:05
سلام رامين جان خسته نباشي كارت عاليه فقط ازت يه در خواست كوچولو دارم و اون اينكه لينكي كه واسه داون لود دكمه ها گذاشتي خرابه لطفا اگه ميشه لينكه صحيح رو بزاريد دكمه ها قشنگه نميشه ازشون گذشت :biggrin:

Elfin-D
31-03-2006, 15:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].zip

bb
01-04-2006, 19:49
مرسی
این رو هم گرفتیم

ramin-ahmadi
01-04-2006, 23:15
سلام دوستان من برگشتم
جاتون خیلی خیلی خالی بود
از فردا دوباره کارم رو شروع میکنم

shahnameh
01-04-2006, 23:28
دستدون درد نكنه بابت زحمتي كه كشيديد

ramin-ahmadi
02-04-2006, 11:56
در این آموزش میخوام به شما طیقه ساخت یک طناب سه بعدی را آموزش بدم :

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ramin-ahmadi
02-04-2006, 11:59

ramin-ahmadi
03-04-2006, 09:22
دوستان کسی نظری نداره ؟

ramin-ahmadi
03-04-2006, 10:55
خوب پس همین جا این تاپیک رو میبندیم

ramin-ahmadi
03-04-2006, 14:44
دلم نیومد نصفه کاره ولش کنم امروز این background سه بعدی زیبا رو بهتون آموزش میدم :

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه لینک دوباره خراب بود از اینجا بگیرید :

Elfin-D
03-04-2006, 21:15
رامين جان
من پيشنهاد ميكنم براي استقبال بيشتر هر كدوم از اين اموزشها رو در يك تاپيك جدا قرار بده

ramin-ahmadi
03-04-2006, 22:27
باشه
از این به بعد برای هر کدوم یک تاپیک باز میکنم

rb97
04-04-2006, 15:19
دلم نیومد نصفه کاره ولش کنم امروز این background سه بعدی زیبا رو بهتون آموزش میدم :

اگه لینک دوباره خراب بود از اینجا بگیرید :

جالب بود

ramin-ahmadi
04-04-2006, 21:40
جالب بود
منتظر چیزهای جالب تری هم باش
ولی من آخر نمیدونم چی کار کنم تک تک بزارم یا همرو تو همین تاپیک بزارم ؟
به نظر خودم همش یه جا باشه بهتره

Elfin-D
05-04-2006, 00:09
ببين
اگر همه تو يك تاپيك باشه،اولن استقبال كمه.يعني خيلي كم كساني هستند كه بيان ببينن به تاپك پست تشكر اضافه شده و يا اموزش جديد،در پاني پستهاي تشكر متوالي ميتونه تاپيك رو از مسير اصلي خودش منحرف كنه.لذا اگر براي هر اموزش يك تاپيك جديد باز بشه تقريبا اين مواردي كه عرض كردم اتفاق نمي افته

safety
05-04-2006, 09:03
سلام
من پيشنهاد مي كنم در همين تاپيك ادامه بدهيد اما ليست آموزشها را در صفحه اول بصورت فهرست به روز كنيد و در يك جمله معرفي نمائيد.

ramin-ahmadi
05-04-2006, 15:52
سلام
من پيشنهاد مي كنم در همين تاپيك ادامه بدهيد اما ليست آموزشها را در صفحه اول بصورت فهرست به روز كنيد و در يك جمله معرفي نمائيد.

منظورت صفحه اول همین تاپیکه ؟

ramin-ahmadi
05-04-2006, 15:57
امروز میخوام این disco Ball زیبا رو بهتون آموزش بدم :

دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].zip

ramin-ahmadi
05-04-2006, 16:05
دوستان من یک نظر هم دارم
اون اینه که یک تاپیک جدید باز کنید و اسمش رو هم بزاریم ( لیست آموزش های سال 85 و فقط نام تصویر و لینک دانلود و یک عکس پیش نما برای هر آموزش در آن قرار بدیم و کسی هم چیزی توش ننویسه و در واقع جزئیات در اینجا و لینک اصل در اونجا باشه !
چطوره ؟

safety
05-04-2006, 16:37
سلام

منظورت صفحه اول همین تاپیکه ؟
بله منظورم همين تاپيك است.

اون اینه که یک تاپیک جدید باز کنید و اسمش رو هم بزاریم ( لیست آموزش های سال 85 و فقط نام تصویر و لینک دانلود و یک عکس پیش نما برای هر آموزش در آن قرار بدیم و کسی هم چیزی توش ننویسه و در واقع جزئیات در اینجا و لینک اصل در اونجا باشه !
اين پيشنهاد بهتره، به شرطي كه اين تاپيك جديد آموزشهاي سال 85 با عنوان مهم در بالاي صفحه فيكس بشه.

ramin-ahmadi
05-04-2006, 18:01
سلام

بله منظورم همين تاپيك است.

اين پيشنهاد بهتره، به شرطي كه اين تاپيك جديد آموزشهاي سال 85 با عنوان مهم در بالاي صفحه فيكس بشه.

اگه یکی از دوستان مدیر زحمتشو بکشه انجامش میدیم

Shahin King
05-04-2006, 21:31
سلام

دوست عزیز : شما در کلیه آموزشهاتون لینک یک سایت رو قرار دادین . که این خلاف مقررات این انجمنه.
لطفا آموزشها رو با نام پی 30 ورلد یا بدون درج لینک اون سایت ارائه کنین .

ممنون

Elfin-D
06-04-2006, 01:13
عرض به خدمتتون كه من هنوز مخالفم
اگر قرار بود كه همه اموزشها در يك تاپيك قرار بگيره ،ديگه وجود يك انجمن مجزا چه سودي داشت؟يك تاپيك در انجمن متفرقه كافي بود
در ثاني اگر در سالهاي اينده(بين 70 تا 110 سال)بخوايم قسمت جديدي به نام مقالات داشته باشيم،اين اصلا صحيح نيست كه يك تاپيك به مثلا 20 تا اموزش بدرد بخور فتوشاپ به علاوه 100 تا پست تشكر اختصاص پيدا كنه

yas iran
06-04-2006, 01:52
سلام من ميخام چند تا عكس تو صفحه وب بزارم چگونه ميتونم لطفا به من بگيد اميل من اين هست
iran_ezadi@yahoo.com

ramin-ahmadi
06-04-2006, 09:13
سلام من ميخام چند تا عكس تو صفحه وب بزارم چگونه ميتونم لطفا به من بگيد اميل من اين هست
iran_ezadi@yahoo.com

اول از همه میخواستم بدونم این یعنی چی ؟ این نوشته تو این تاپیک چی کار میکنه ؟

دوم اینکه من نمیتونم نام سایت خودم رو از بالای آموزش ها پاک کنم چون این آموزشها رو تو سایت خودم هم میزارم و منبع اصلیش اونجاست
اما میتونم لوگوی p30world رو هم در کنارش قرار بدم و پسورد رو هم بردارم
اگه موافقید نظر خودتونو اعلام کنید .

Elfin-D
06-04-2006, 14:16
رامين جان
شما محتاري كه كاري رو كه زحمت كشيدي روش فقط اسم خودت رو ذكر كني.من فكر نميكنم لزومي براي ذكر نام پي سي ورلد باشه

ramin-ahmadi
06-04-2006, 14:33
سلام

دوست عزیز : شما در کلیه آموزشهاتون لینک یک سایت رو قرار دادین . که این خلاف مقررات این انجمنه.
لطفا آموزشها رو با نام پی 30 ورلد یا بدون درج لینک اون سایت ارائه کنین .

ممنون

پس این چیه ؟ ایشون میگویند باید پی 30 ورلد باشه و شما میگید نزارید !!

Elfin-D
06-04-2006, 14:35
ايشون احتمالا نميدونستند كه سايت براي شماست
پيشنهاد ميكنم از حاشيه دوري كنيد و به اصل كار با رعايت قوانين بپردازيد

arash_irani
06-04-2006, 20:28
اول از همه میخواستم بدونم این یعنی چی ؟ این نوشته تو این تاپیک چی کار میکنه ؟

دوم اینکه من نمیتونم نام سایت خودم رو از بالای آموزش ها پاک کنم چون این آموزشها رو تو سایت خودم هم میزارم و منبع اصلیش اونجاست
اما میتونم لوگوی p30world رو هم در کنارش قرار بدم و پسورد رو هم بردارم
اگه موافقید نظر خودتونو اعلام کنید .
سلام دوسن من
اول از اينكه محبت ميكنيد و زحمت گذاشتن مقاله های آموزشی رو در انجمن متقبل میشوید و به نوعي با دوستان و سايت همكاري ميكنيد كمال تشكر و قدرداني رو دارم
از آنجا که در هر سايت و انجمني تبليغ براي يك سايت خاص و يا انجام دادن كارهاي تجاري بدون اجازه مسوول سايت و صاحبان سايت ممنوع هستش بالطبع سایت P30World نیز از این قضیه مستثنی نبوده و مثل دیگر سایتها برای برقراری نظم و پیشبرد اهداف سایت قوانینی رو در برداره و اگر توجه کرده باشید در همان ابتدای ثبت نام شما هم قوانین رو پذیرفتید و در غیر این صورت شما الان عضو نبودید !
قرار دادن اسم سایت در سربرگ PDF هاتون و همینطور در پایین یعنی در امضای آموزش PDF شده و یا قرار دادن پسورد برای فایلهایPDF خودش به نوعی تبلیغ برای سایت محسوب میشه
دوستانی که در اینجا زحمت میکشند و آموزش میذارند هیچکدوم چشمداشتی نسبت به این کار ندارند و فقط حس انسان دوستی و کمک رسانی و خدمت به همنوع و هموطن باعث شده که این همه زحمت رو متقبل بشوند

در پایان دوست من امیدوارم که همکاری و ابراز لطفتون و محبتی که در حق ما داشتید کم نشده و از این پس برای داشتن محیطی سالم و دوست داشتنی تر با رعایت و احترام به قوانین ما را در پیشرفت و تعامل یک محیطی کاملا علمی و آموزشی یاری دهید
باز هم از حضورتون به دلیل بی ادبی و جسارتی که روا داشتم از شما معذرت خواهی میکنم

ارادتمند شما : آرش ایرانی
یا حق

Shahin King
07-04-2006, 02:15
رامين جان
شما محتاري كه كاري رو كه زحمت كشيدي روش فقط اسم خودت رو ذكر كني.من فكر نميكنم لزومي براي ذكر نام پي سي ورلد باشه

الفین جان سلام

اسم خودشون که موردی نداره . زحمت کشیدن و حتما باید اسم نویسنده که خودشون باشن رو زیرش تایپ کنن .
اما آدرس سایت خلاف مقررات انجمنه .

باز هم از این دوست عزیز که زحمت می کشن برای ارائه آموزشها تشکر می کنم .
آرش جان توضیحات کامل رو دادن . ;)

قربان شما : شاهین کینگ

Elfin-D
07-04-2006, 02:40
والا من عمري اينجا اموزش گذاشتم و اسم سايت رو نياوردم و كسي گير نداده
فكر نميكنم خلاف مقرارت باشه
هست؟

Shahin King
07-04-2006, 02:47
سلام مجدد

سوء تفاهم رو داری ؟؟؟

الفین جان

من گفتم
لطفا آموزشها رو با نام پی 30 ورلد یا بدون درج لینک اون سایت ارائه کنین
یعنی یا اسم سایت پی 30 ورلد تو آموزشهاشون باشه یا اصلا آدرس هیچ سایتی نزارن .

( گذاشتن آدرس پی 30 ورلد هم اجبار نیست من کجا گفتم ؟ )

اما اسم خودشون موردی نداره .

قربانت : شاهین کینگ

Elfin-D
07-04-2006, 03:05
تصميم گيرنده نهايي شمايي ولي ذكر نام سايت خود نويشنده چه مشكلي به وجود مياره؟

tondar1
07-04-2006, 04:55
سلام
مرسي از اين كارت
خيلي جالب
فقط لطفا بي خيا شيد بزارين همه استفاده كنن نه دعوا البته منظوري ندارم شايد حق با شماست ولي بي خيال

ramin-ahmadi
07-04-2006, 11:12
سلام دوسن من
اول از اينكه محبت ميكنيد و زحمت گذاشتن مقاله های آموزشی رو در انجمن متقبل میشوید و به نوعي با دوستان و سايت همكاري ميكنيد كمال تشكر و قدرداني رو دارم
از آنجا که در هر سايت و انجمني تبليغ براي يك سايت خاص و يا انجام دادن كارهاي تجاري بدون اجازه مسوول سايت و صاحبان سايت ممنوع هستش بالطبع سایت P30World نیز از این قضیه مستثنی نبوده و مثل دیگر سایتها برای برقراری نظم و پیشبرد اهداف سایت قوانینی رو در برداره و اگر توجه کرده باشید در همان ابتدای ثبت نام شما هم قوانین رو پذیرفتید و در غیر این صورت شما الان عضو نبودید !
قرار دادن اسم سایت در سربرگ PDF هاتون و همینطور در پایین یعنی در امضای آموزش PDF شده و یا قرار دادن پسورد برای فایلهایPDF خودش به نوعی تبلیغ برای سایت محسوب میشه
دوستانی که در اینجا زحمت میکشند و آموزش میذارند هیچکدوم چشمداشتی نسبت به این کار ندارند و فقط حس انسان دوستی و کمک رسانی و خدمت به همنوع و هموطن باعث شده که این همه زحمت رو متقبل بشوند

در پایان دوست من امیدوارم که همکاری و ابراز لطفتون و محبتی که در حق ما داشتید کم نشده و از این پس برای داشتن محیطی سالم و دوست داشتنی تر با رعایت و احترام به قوانین ما را در پیشرفت و تعامل یک محیطی کاملا علمی و آموزشی یاری دهید
باز هم از حضورتون به دلیل بی ادبی و جسارتی که روا داشتم از شما معذرت خواهی میکنم

ارادتمند شما : آرش ایرانی
یا حق

خوب دوستان دیگر خودشون سایتی ندارند و کسانی هم که از یک منبع دیگر آموزش ها رو اینجا میزارن لینک منبع رو ذکر میکنند

ramin-ahmadi
07-04-2006, 11:50
دوستان بهتره بیشتر از این بحث رو ادامه ندیم و به کار اصلی مون بپردازیم من قصدم آموزشه نه چیزه دیگه ای و برای اینکه اختلاف نظر و چیز دیگری پیش نیاد من یک سری تغییرات تو فایل های PDF دادم که امیدوارم مدیران این بخش رو هم راضی کنه .
امروز آموزش طریقه قرار دادن خونریزی روی صورت را براتون آماده کردم :

پسورد هم نداره ! :blush:

ramin-ahmadi
07-04-2006, 13:26
لیست تمام آموزش ها رو در صفحه اول قرار دادم

ramin-ahmadi
07-04-2006, 19:56
دوست دارید یکی از چشمهای زیبای زیر را داشته باشید پس با ما همراه باشید تا بتوانید این چشمها رو با فوتوشاپ بسازید :

فکر میکنم مدیران عزیز هنوز هم از دست من دلخورن :sad:
فردا یک آموزش میزارم که واقعا بدرد خیلی ها میخوره ! فردا حتما به این تاپیک سر بزنید .
پس فعلا با اجازه :happy:

arash_irani
08-04-2006, 01:14
خوب دوستان دیگر خودشون سایتی ندارند و کسانی هم که از یک منبع دیگر آموزش ها رو اینجا میزارن لینک منبع رو ذکر میکنند
سلام دوست من
شما از كجا ميدونيد كه بقيه دوستان سايت و يا وبلاگ شخصي ندارند؟؟

فکر میکنم مدیران عزیز هنوز هم از دست من دلخورن :sad:
فردا یک آموزش میزارم که واقعا بدرد خیلی ها میخوره ! فردا حتما به این تاپیک سر بزنید .
پس فعلا با اجازه :happy:
دوست من مساله ناراحت شدن نيست و اصلا كسي براي گذاشتن آموزش ناراحت نميشه :)
شما در سايت و يا فروم خودتون هم يك سري قوانين داريد و دوست داريد كاربرها با رعايت كردن و اجراي قوانين هم به خودشون و هم به شما احترام بذارند درسته ؟؟
دوست من ما همه از همكاري و زحماتي كه ميكشيد نهايت تشكر رو داريم و واقعا از آموزشها هم لذت ميبريم و هم استفاده ميكنيم
باز هم اميدواريم كه شاهد همكاري و فعاليت هر چه بيشتر شما دوست خوبمون در اين انجمن باشيم
موفق و هميشه پيروز باشيد
يا حق

ramin-ahmadi
08-04-2006, 14:12
به هر حال آموزشهای من که به شما نمیرسه امیدوارم آموزشهای من برای دوستان مفید باشه و من خیلی دوست دارم با شما همکاری کنم و دوست ندارم از دست هم دلخور بشیم حالا این تغییراتی که تو فایلهای پی دی اف دادم خوبه ؟ یا بازم بیشتر تغییر بدم ؟

ramin-ahmadi
08-04-2006, 18:55
همانطور که به شما دیروز قول داده بودم امروز یک آموزش عالی براتون آماده کردم که خیلی به کار میاد مخصوصا کسانی که خیلی علاقه به روتوش عکس دارند در این آموزش شما یاد میگیرید که چگونه کیفیت پوست صورت را بهتر کنید : به دو عکس زیر توجه کنید :

ramin-ahmadi
08-04-2006, 19:23
البته میتوانید رنگ چشمها رو هم در این عکس توسط آموزش قبلی تغییر دهید یا کیفیت آنرا بهتر کنید !
لطفا نظرات خود را درباره این آموزش بگید

rb97
08-04-2006, 19:26
این آخری خیــــــــــــلی قشنگ بود مرسی

ramin-ahmadi
09-04-2006, 13:18
در این آموزش یاد میگرید چطور رنگ پوست صورت را به شکل زیر در بیاورید که خیلی تو روتوش تصاویر صورت به کار میرود :

ramin-ahmadi
09-04-2006, 13:19
آموزشها همزمان در صفحه اول قرار میگیرند :)

ramin-ahmadi
09-04-2006, 23:14
در این قسمت می آموزید که چگونه قسمتی از یک عکس را مانند شکل زیر در بیاورید :

ramin-ahmadi
11-04-2006, 11:26
سلام
دوستان امروز میخوام طریقه ساخت یک کاغذ سوخته را به شما آموزش بدم :

طبق معمول هم که کسی نظری نداره . ولی اگر این آموزش ها رو کس دیگه ای مینوشت کلی نظر داشت !

safety
11-04-2006, 12:03
سلام
با تشكر، ليست صفحه اول خيلي كمك مي كند. اما ممكن است باعث شود. ديگر كسي به صفحات بعدي سر نزند و به همين علت تعداد نظرات و مشاركت ساير دوستان كمتر شود. بايد براي اين مسئله هم فكري شود!

ramin-ahmadi
11-04-2006, 12:48
باید هر 5 تا آموزش که تموم شد بعد در صفحه اول قرار بگیره
پس تا الان که 11 تا گذاشتم اما دیگه در صفحه اول نمیزارم تا به 15 تا برسه !

rb97
11-04-2006, 15:34
بــد نـبـود

ramin-ahmadi
12-04-2006, 10:04
در این قسمت آموزش دیوار یخی رو با هم کار میکنیم :

ramin-ahmadi
14-04-2006, 00:09
ببخشید که با تاخیر یک روزه خدمت میرسم
امروز یک background زیبا رو براتون آماده کردم ( کمی حجم عکس بالاست که به خاطر رزولویشنش هست )

rb97
14-04-2006, 16:50
قبلا 2-3 تا مثل این گزاشته شده بود

ramin-ahmadi
15-04-2006, 00:30
چه عجب نمردیم و یک نظر دیدیم .
دوست عزیز من قبلی ها رو ندیدم اگه تکراری میزارم منو ببخشید چون اصلا وقت اینکه سرچ کنم یا اینکه تک تک تمام تاپیک ها رو نگاه کنم ندارم .
به خوبی خودتون ببخشید .

Mahdi Hero
15-04-2006, 17:53
هميه کرت توپ بد دست درد نکنه

ramin-ahmadi
16-04-2006, 09:48
این هم یک texture بسیار زیبا :

ramin-ahmadi
17-04-2006, 15:44
دوستان متاسفانه من نمیتونم تو persiangig فایل ها مو آپلود کنم کسی سایت دیگه ای سراغ نداره برای آپلود ؟

Elfin-D
17-04-2006, 15:47
sharemation.com

ramin-ahmadi
17-04-2006, 17:19
sharemation.com

فضاش خیلی کمه چیزی مثل پرشین گیگ سراغ نداری که بعد یک مدت هم خراب نشه و تمام فایل هامونو از بین نبره

br0991
17-04-2006, 19:15
فضاش خیلی کمه چیزی مثل پرشین گیگ سراغ نداری که بعد یک مدت هم خراب نشه و تمام فایل هامونو از بین نبره
ضمن خسته نباشید و دست مریزاد به دوست عزیز آقا رامین ، اگه مایل بودی در مورد فضا می تونم بهت کمک کنم این آیدیه من در یا هو هست منتظر پیغامت هستم ، once.4ever@yahoo.com

ramin-ahmadi
18-04-2006, 20:59
سلام
دوستان پرشین گیگ درست شد و من دوباره با آموزش های جدید اومدم
امروز براتون ساخت قطرات شبنم رو آماده کردم :

ya abbas
21-04-2006, 18:24
با تشکر از همگی

آموزش هاتون خیلی عالیه
بازم ادامه بدید.

باتشکر

bb
21-04-2006, 18:42
دستت درد نکنه
مرسی

هدیه
21-04-2006, 19:51
سلام
واقعا دستتون درد نکنه

ramin-ahmadi
21-04-2006, 21:09
بابا چه عجب دوستان یک نظر در مورد این آموزش ها دادن !!!! واقعا تعجب داره !

bb
22-04-2006, 06:33
وا من که از اولش تو این تاپیک بودم
ببخسید یادم رفته تشکر کنم .
متشکرم
قربون دستت .

safety
22-04-2006, 13:59
سلام
فايل 15 غير قابل پرينت گرفتن است. با قفلي كه گذاشته ايد خيلي سخت گيري كرده ايد.

Behroooz
22-04-2006, 18:08
به اینجاهم سری بزنید و حالش را ببرید
یک افکت جدید از فتوشاپ

ramin-ahmadi
23-04-2006, 00:05
این هم یک توپ بسیار زیبا : ( مجبور شدم تو rapid Share آپلود کنم ! )

ramin-ahmadi
23-04-2006, 00:09
امیدوارم این دفعه دیگه دوستان نظر بدن

arash_irani
23-04-2006, 03:04
این هم یک توپ بسیار زیبا : ( مجبور شدم تو rapid Share آپلود کنم ! )

............
سلام رامين جان
مطميني كه اين فايل كامل هستش؟؟؟؟
من كه تا نصفه بيشتر نديدم يه بار ديگه بيزحمت چكش كن
ممنون و موفق باشید
یا حق

safety
23-04-2006, 07:51
سلام
لطفاً در RapidShare آپلود نكنيد. حالا كه مجبوريد ! لطفاً بعداً جاي ديگر هم بگذاريد تا ما هم ببينيم.

ramin-ahmadi
23-04-2006, 09:27
دوستان ببخشید واقعا دیشب مجبور شدم اونجا آپلود کنم امروز صبح پشین گیگ رو تست کردم دیدم دوباره فعاله فکر کنم قفط صبح کار میکنه به هر حال دوباره تو پرشین گیگ آپلود کردم :

Behroooz
23-04-2006, 10:30
جالت است مرسي

safety
23-04-2006, 16:59
سلام
ممنون از آپلود مجدد.
اما فايل pdf فقط يك صفحه اي و ناقص است. لطفاً خودتان هم آنرا باز كرده و ببينيد. البته اين را قبلاً هم آقاي arash_irani تذكر داده بود.اما هنوز به همان صورت است.
آقا بهروز به همين صورت دانلود كرديد كه مي گوئيد جالب است يا فايل شما درست بوده؟!

ramin-ahmadi
24-04-2006, 14:09
بله دوست عزیز شما درست میگید فایل ناقص بود و من دوباره آنرا آپلود کردم نمیدونم این آقا بهروز چطور از این یک صفحه چیزی فهمیدند که میگن جالب بود !!!!!!!

این ورژن اصلی و سالم :

safety
24-04-2006, 14:55
سلام
من آموزش روشن كردن رنگ پوست را انجام دادم ولي ناموفق بودم .يك عكس دسته جمعي در محيط بسته بود كه تمام صورتها تيره تر بود اما نتيجه نهايي بدتر شد. اگر نكته خاصي دارد اضافه كنيد.

ramin-ahmadi
24-04-2006, 16:46
شما باید خود صورت ها رو انتخاب کنید بعد این کار رو انجام بدید نه به صورت کلی

arash_irani
25-04-2006, 01:23
بله دوست عزیز شما درست میگید فایل ناقص بود و من دوباره آنرا آپلود کردم نمیدونم این آقا بهروز چطور از این یک صفحه چیزی فهمیدند که میگن جالب بود !!!!!!!

این ورژن اصلی و سالم :

سلام دوست من
جالبيش اينجا هستش كه شما دوبار با همين نقص آپلود كردين اگر پست 76 رو ميخوندين نوشته بودم كه فايلتون ناقص هستش و دوباره در پست بعدي شما همان فايل ناقص رو در پرشين گيگ آپلود كردين
اگر دوستان نظر نميدن به خاطر اين نيست كه از كار شما راضي نيستند به خاطر اين هستش كه نميخواند حجم تاپيك بالا بره و در هر صفحه بتونند چند آموزش شما رو دانلود كنند
موفق باشيد
يا حق

ramin-ahmadi
25-04-2006, 06:08
سلام دوست من
جالبيش اينجا هستش كه شما دوبار با همين نقص آپلود كردين اگر پست 76 رو ميخوندين نوشته بودم كه فايلتون ناقص هستش و دوباره در پست بعدي شما همان فايل ناقص رو در پرشين گيگ آپلود كردين
اگر دوستان نظر نميدن به خاطر اين نيست كه از كار شما راضي نيستند به خاطر اين هستش كه نميخواند حجم تاپيك بالا بره و در هر صفحه بتونند چند آموزش شما رو دانلود كنند
موفق باشيد
يا حق

دوست عزیز شما فایل را دانلود نکرده میگید خرابه و همون قبلیه عزیز اول دانلود کن بعد بگو خرابه من امروز برای سومین بار خودم دانلود کردم و کاملا درست بود فایل قبلی رو من لینکش رو از پرشین گیگ پاک کردم و در همان جا فایل جدید را آپلود کردم به خاطر شبیه بودن اسمشون لینک قبلی با لینک فعلی یکی هستند ولی فایل قبلی پاک شده و فایل جدید جای آن آپلود شده . :happy:

safety
25-04-2006, 07:26
سلام
اشاره آقاي arash_irani به يادداشت قبلي خودشان در خصوص آپلود اول بود كه در دومي تكرار شد و نه آخرين آپلود كه درست است و در نقل قول خود نشان داده اند.
ضمناً اگر ممكن است آموزشها را كاملتر بنويسد مثلاً در آموزش 10 به نحوه انتخاب گزينه هاي اولين پنجره بعد از انتخاب Channel Mixer اشاره اي نشده است كه در صورت اشتباه در آن، در تنظيم گرينه هاي پنجره اي كه نشان داده ايد هرگز به عكس سياه و سفيد مد نظر شما نخواهيم رسيد. غالب آموزشهاي فروم فتوشاپ در سطحي است كه همه بدون اشتباه بتوانند آنرا انجام دهند.
با تشكر مجدد

arash_irani
25-04-2006, 16:46
دوست عزیز شما فایل را دانلود نکرده میگید خرابه و همون قبلیه عزیز اول دانلود کن بعد بگو خرابه من امروز برای سومین بار خودم دانلود کردم و کاملا درست بود فایل قبلی رو من لینکش رو از پرشین گیگ پاک کردم و در همان جا فایل جدید را آپلود کردم به خاطر شبیه بودن اسمشون لینک قبلی با لینک فعلی یکی هستند ولی فایل قبلی پاک شده و فایل جدید جای آن آپلود شده . :happy:
خوبه شماره پست ( 76 ) هم نوشتم و توضيح دادم كه كدوم فايل و كدوم پست خراب بوده مثل اينكه با دقت پستها رو نميخونيد و چند كلمه رو ميخونيد و نظر ميدين :sad:
موفق باشيد
يا حق

ramin-ahmadi
25-04-2006, 16:58
سلام
اشاره آقاي arash_irani به يادداشت قبلي خودشان در خصوص آپلود اول بود كه در دومي تكرار شد و نه آخرين آپلود كه درست است و در نقل قول خود نشان داده اند.
ضمناً اگر ممكن است آموزشها را كاملتر بنويسد مثلاً در آموزش 10 به نحوه انتخاب گزينه هاي اولين پنجره بعد از انتخاب Channel Mixer اشاره اي نشده است كه در صورت اشتباه در آن، در تنظيم گرينه هاي پنجره اي كه نشان داده ايد هرگز به عكس سياه و سفيد مد نظر شما نخواهيم رسيد. غالب آموزشهاي فروم فتوشاپ در سطحي است كه همه بدون اشتباه بتوانند آنرا انجام دهند.
با تشكر مجدد

دوست عزیز چندتا آموزش تو این سایت میخواهید به شما نشون بدم که کامل و دقیق توضیح داده نشده ؟ من سعی کردم آموزش هامو کامل و همراه عکس باشه در حالی که خیلی از دوستان به جای عکس از شماره استفاده میکنند در ضمن نمیدونم چرا همه فقط نکات منفی رو یادآوری میکتند !!

somayeh_63
25-04-2006, 18:05
تاپيك خيلي خوبيه
كلي ازش استفاده كردم
فقط چون وقت نداشتم همه رو دانلود نكردم
يك دنيا از اقاي معلم ممنون

safety
26-04-2006, 08:19
سلام

دوست عزیز چندتا آموزش تو این سایت میخواهید به شما نشون بدم که کامل و دقیق توضیح داده نشده ؟ من سعی کردم آموزش هامو کامل و همراه عکس باشه در حالی که خیلی از دوستان به جای عکس از شماره استفاده میکنند در ضمن نمیدونم چرا همه فقط نکات منفی رو یادآوری میکتند !!
اگر آموزشهاي شما مفيد نبود كه نظر نمي داديم. در ضمن با گفتن نكات منفي و اصلاح آن باعث رشد اين تاپيك خواهيم شد. اما با تعريف و تمجيد كه چيزي حاصل نمي شود.در هر صورت خيلي ممنون از آموزشهايتان و اميدوارم ادامه پيدا كند.
نكات مثبت: 1.مثل برخي از آموزشها از سايتهاي فارسي كپي نشده. 2. pdf شده 3. همراه با عكس است. 4. نويسنده آن به پستهاي ديگران توجه مي كند.

br0991
26-04-2006, 10:42
سلام

اگر آموزشهاي شما مفيد نبود كه نظر نمي داديم. در ضمن با گفتن نكات منفي و اصلاح آن باعث رشد اين تاپيك خواهيم شد. اما با تعريف و تمجيد كه چيزي حاصل نمي شود.در هر صورت خيلي ممنون از آموزشهايتان و اميدوارم ادامه پيدا كند.
نكات مثبت: 1.مثل برخي از آموزشها از سايتهاي فارسي كپي نشده. 2. pdf شده 3. همراه با عكس است. 4. نويسنده آن به پستهاي ديگران توجه مي كند.
چون در زمینه آموزشی فعالیت دارم ، با اجازه شما خواستم یه نکته رو بهتون بگم ،
1- تمجید و انتقاد هم باید منطقی باشه و هم اینکه سازنده ( بعضی از مواقع دوستان طوری برخورد می کنند که انگار طرف کارش خوب نیست و موظف هست طبق دستور العمل ایشون عمل کنند ) در انتقاد کردن باید با ظرافت کار کرد و نباید هر چیزی به ذهن آدم رسید بدون فکر و تجزیه و تحلیل آن مطلب رو سریع بنویسه می تونه با عث افت کار بشه ===> هر انتقادی درست نیست

2- معمولا کسانی حق انتقاد دارند که در اون زمینه تا یه حدی محارت داشته باشند ، و کسانی که محارت ندارند مسا ئل و مشکلا تشون رو باید به صورت سوالی و با احترام مطرح کنند ( این قاعده کار هست و باعث رشد کار می شه )

امیدوارم فهمیده باشی .

ramin-ahmadi
26-04-2006, 16:39
چون در زمینه آموزشی فعالیت دارم ، با اجازه شما خواستم یه نکته رو بهتون بگم ،
1- تمجید و انتقاد هم باید منطقی باشه و هم اینکه سازنده ( بعضی از مواقع دوستان طوری برخورد می کنند که انگار طرف کارش خوب نیست و موظف هست طبق دستور العمل ایشون عمل کنند ) در انتقاد کردن باید با ظرافت کار کرد و نباید هر چیزی به ذهن آدم رسید بدون فکر و تجزیه و تحلیل آن مطلب رو سریع بنویسه می تونه با عث افت کار بشه ===> هر انتقادی درست نیست

2- معمولا کسانی حق انتقاد دارند که در اون زمینه تا یه حدی محارت داشته باشند ، و کسانی که محارت ندارند مسا ئل و مشکلا تشون رو باید به صورت سوالی و با احترام مطرح کنند ( این قاعده کار هست و باعث رشد کار می شه )

امیدوارم فهمیده باشی .

خیلی ممنون از شما من سعی کردم تمام آموزشهامو صحیح به دست شما برسونم و اگه اشتباه کوچکی توش هست باید ببخشید چون تمام این آموزشها رو من خودم مینویسم و عکس میگیرم و .... و این کار خیلی سختیه و ممکنه بعضی وقتها یک عکسی رو یادم بره بزارم یا نوشته ای جا بیفته

ramin-ahmadi
27-04-2006, 19:59
سلام دوستان ببخشید یکی دو روزه آپلود نکردم برای اینکه این یکی دوروز جبران بشه فردا یک آموزش بسیار عالی براتون در نظر گرفتم که دارم متن انگلیسیشو ترجمه میکنم و تا فردا هم آماده میشه و میزارم اینجا پس فردا حتما به این تاپیک سر بزنید
!

ramin-ahmadi
27-04-2006, 21:19
این هم یک آموزش بسیار عالی و جالب فقط این دیگه ارزش نظر دادن رو داره حتما نظرتون رو بگید :

حالا هی انتقاد کنید :tongue:

rb97
28-04-2006, 11:55
تکراریه

خودم قبلا اینو گزاشته بودم

ramin-ahmadi
28-04-2006, 12:12
تکراریه

خودم قبلا اینو گزاشته بودم

جدی ! من ندیده بودم پس بیخودی یک ساعت نشستم ترجمش کردم

somayeh_63
01-05-2006, 09:34
خب من نديده بودمش
الان ميشينم انجام ميدم و ميارم که نمره بديد

منتظر ادامه ي اموزشها هستم

ramin-ahmadi
01-05-2006, 10:45
خب من نديده بودمش
الان ميشينم انجام ميدم و ميارم که نمره بديد

منتظر ادامه ي اموزشها هستم

مرسی
امروز یک آموزش جدید میزارم

rb97
01-05-2006, 15:22
منتظریـــــــــــم

somayeh_63
01-05-2006, 21:15
من اين فنره رو نميتونم درستش کنم

jvd
01-05-2006, 21:59
با سلام خدمت دوستان
آقا رامين ممنون
كارت خيلي 20ته مر 30 عزير

somayeh_63
02-05-2006, 00:36
ببخشيد ميشه توضيح بدين اين عکسو چطوري اين طوري ميشه کرد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).gif

saye
02-05-2006, 01:45
ببخشيد ميشه توضيح بدين اين عکسو چطوري اين طوري ميشه کرد؟

سلام
با اجازه دوستان
اول لایه ای که تصویر مورد نظرتون توشه رو فعال کنید
بعد از منوی
filter> stylize>tiles
رو انتخاب کنید
بعد باید مقدار عددها رو نسبت به نیاز خود کم و زیاد کنید
موفق باشید ...

ramin-ahmadi
06-05-2006, 12:08
دوستان تا ساعاتی دیگر آموزش ساخت یک Lcd زیبا در این تاپیک بعد از چند روز بیکار ماندن این تاپیک امروز دوباره راه میوفته

somayeh_63
06-05-2006, 20:08
پس كو اموزش؟
از صبح هي ميرمو ميام اما خبري نيست

ramin-ahmadi
06-05-2006, 20:27
این هم از قسمت 18 آموزشهای رامین احمدی امیدوارم خوشتون بیاد :

منتظر نظرات شما هستم

rb97
06-05-2006, 23:11
خیلی قشنگه دستت درد نکنه

bb
06-05-2006, 23:16
دستت درد نکنه عزیز جان

arash_irani
07-05-2006, 04:21
سلام
مرسي رامين جان دانلود كردم ولي وقت نكردم انجامش بدم راستي تو اين آموزش كه نوشتي اموزش هفدهم در حالي كه خودت گفته بودي آموزش هجدهم هستش ؟؟؟؟

قسمت هفدهم : ساخت LCD
موفق باشید
یا حق

ramin-ahmadi
07-05-2006, 08:42
اره توی نوشتنش اشتباه شده ولی درستش کردم اگه الان دانلود کنید نوشته 18

somayeh_63
07-05-2006, 19:40
سلام اقای رامین احمدی
من یه اشکال دارم
اخر این اموزش وقتی لایه جدید به نام Highlight ساختم و داخل Path رفتم چیزی به نام Work Path اصلا وجود نداره تا روش راست کلیک کنم و ادامه بدم
میشه بگید چیکار باید بکنم؟
مرسی

راستی بقیه ی آموزش هاتونو انجام دادم ولی خجالت میکشم بذارم اینجا
اخه همه شون ضایع شدن

ramin-ahmadi
07-05-2006, 19:53
سلام
دوست عزیز به احتمال زیاد یک جای کار رو اشتباه رفتی یک بار از اول با دقت انجام بده مطمئن هستم که میتونید درست کنید بعد در پنجره Path حتما نباید اون اسمی که من نوشتم باشه شاید برای شما چیزه دیگری باشه

Shahin King
07-05-2006, 20:40
راستی بقیه ی آموزش هاتونو انجام دادم ولی خجالت میکشم بذارم اینجا
اخه همه شون ضایع شدن

سمیه جان خجالت واسه چی ؟
شما طرحهات رو بزار اینجا که غریبه نیست همه خودی هستن ( پی 30 ورلدی ) .
مخفی کردن ضعف ها از پیشرفت شما جلوگیری می کنه . طرحهات رو بزار تا دوستان نظر بدن .

قربانت : شاهین

somayeh_63
08-05-2006, 11:35
سلام
دوست عزیز به احتمال زیاد یک جای کار رو اشتباه رفتی یک بار از اول با دقت انجام بده مطمئن هستم که میتونید درست کنید بعد در پنجره Path حتما نباید اون اسمی که من نوشتم باشه شاید برای شما چیزه دیگری باشه

چشم اقاي احمدي دوباره ازنو انجامش ميدم

سمیه جان خجالت واسه چی ؟
شما طرحهات رو بزار اینجا که غریبه نیست همه خودی هستن ( پی 30 ورلدی ) .
مخفی کردن ضعف ها از پیشرفت شما جلوگیری می کنه . طرحهات رو بزار تا دوستان نظر بدن .

قربانت : شاهین

اخه اقا شاهين هيشكي اموزشهايي رو كه ديده و انجام داده رو نميذاره
اينجا همه استاد گرافيكن
فقط من يكي از رو اموزشها ياد ميگيرم
برا همين خجالت ميكشم بذارم
نميشه يه جايي باشه برا كسايي مثه من تا تمرينامونو انجام داديم بذاريم اونجا شما اشكالاتمونو بگين؟

(چقده پررو :puke: :tongue: )

somayeh_63
08-05-2006, 12:06
ببخشيد ميشه توضيح بدين اين عكس رو چطوري ميشه ساخت؟

اين دومي چون حجمش بيشتره تو لينك ميذارم
ولي حتما ببينيد چون اين تميزتر و قشنگتر از اوليه

واقعا عالي كار شده
دلم ميخواد ياد بگيرم
ميشه كمك كنيد؟

Behroooz
08-05-2006, 14:37
كارتون عاليه

ramin-ahmadi
08-05-2006, 17:29
با کمی تمرین میشه این عکس رو ساخت
سعی میکنم اگه تونستم براتون آموزششو بزارم

arash_irani
08-05-2006, 22:02
اخه اقا شاهين هيشكي اموزشهايي رو كه ديده و انجام داده رو نميذاره
اينجا همه استاد گرافيكن
فقط من يكي از رو اموزشها ياد ميگيرم
برا همين خجالت ميكشم بذارم
نميشه يه جايي باشه برا كسايي مثه من تا تمرينامونو انجام داديم بذاريم اونجا شما اشكالاتمونو بگين؟

(چقده پررو :puke: :tongue: )
سلام
اتفاقا بر عكس سميه خانوم هيشكي انجام نميده مطلقا :sad:
استاد بودنشون حرفي نست كم حوصله بودنشون منو كشته :tongue:
خب سميه جان يكي از دلايلي كه براي هر آموزش تاپيك جدا گانه ميزنند براي همينه كه دوستان اشكالاتشون اونجا بر طرف بشه و نمونه كار هر آموزش رو اونجا بزارند ولي خب فعلا كه تاپيكها داره زياد ميشه :sad:
موفق باشيد
يا حق

Hamid110
08-05-2006, 22:15
سلام دوستان عزيز

باز هم دير به يك تاپيك توپ رسيدم . . . !

خوبه

ramin-ahmadi
08-05-2006, 22:23
دوستان من یک پیشنهاد دارم لطفا مدیران بخش فوتوشاپ جواب بدن
پیشنهاد من اینه که یک تاپیک به عنوان سوالات تاپیک تکنیکهای فوتوشاپ باز کنیم تا دوستان سوالاتشون و همچنین نمونه کاراشون رو اونجا بزارن چون این تاپیک حالا حالا ها ادامه داره من این تاپیک رو میخوام تا مرز 50 تا 100 آموزش هم ببرم ( البته تا اونجایی که وقت به من اجازه میده چون من الان 3 تا پیشنهاد کار دارم که مهمترینشون نشریه الکترونیکی هوای تازه ست که تازه داره راه میوفته و اولین نشریه حرفه ای الکترونیکی خواهد بود )

ramin-ahmadi
09-05-2006, 19:17
این هم یک متن بخیه شده !!! خیلی زیباست لینک آموزش این متن رو دوست عزیزم Rb97 معرفی کردن و ترجمش با من بوده دوستان عزیز متن فارسی رو ببینید متن انگلیسی رو هم ببینید تا متوجه بشید که من فقط متن رو ترجمه نمیکنم بزارم اینجا اول خودم درست میکنم بعد یک چیزهایی بهش اضافه میکنم تا شما راحتتر بتونید انجامش بدید :

متن انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hamid110
10-05-2006, 01:42
سلام

رامین جان باز هم ممنون

somayeh_63
10-05-2006, 09:51
من زدم به سيم اخر
همين جا ميذارم هر چي اموزش اينجا هست
ببشخيد ديگه اقايون مدير
###############

سلام اقا رامین خسته نباشید و مرسی
یه سوال
وقتی از Path به Layer برمیگردم داخل نوشته سفید میمونه
وقتی هم توشو با رنگ پر میکنم بد میشه
چیکار کنم باید؟؟

ramin-ahmadi
10-05-2006, 15:12
شما نباید روی دکمه invisible لایه نوشته ( همون عکس چشم کلیک کنید )
برای رنگ کردن داخلش هم اول باید دکمه CTRL را نگاه داشته و سپس روی لایه کلیک کنید و سپس داخل آن را رنگ کنید یا اینکه دکمه های CTRL + J را بزنید و سپس در لایه جدید آن را رنگ کنید
امیدوارم مشکلتون حل شده باشه !

rb97
11-05-2006, 21:07
خدایی چیز قشنگیه

اگر وقت داشتم خودم ترجمه می کردم ولی رامین زحمتشو کشید

ramin-ahmadi
15-05-2006, 14:32
این هم از بیستمین قسمت از آموزشهای تکنیکهای فوتوشاپ که ساخت یک صحره سنگ زیبا میباشد :

ramin-ahmadi
15-05-2006, 14:38
در ضمن لیست مقالات این تاپیک هم آپدیت شد !

ramin-ahmadi
17-05-2006, 16:29
دوستان کسی نظری نداره ؟؟؟؟

somayeh_63
18-05-2006, 00:33
سلام اقا رامين و بقيه
ممنون بابت اموزش جديد
الان دانلود ميكنم
راستي يه سوال
چطوري ميشه تو يه عكس مثلا دماغ يه ادمي رو دراز كرد
يا گوشاشو مثه گوشهاي غولا كرد
اميدوارم منظورمو متوجه شده باشيد

ببخشيد جاي ديگه اي سراغ نداشتم اشكالامو بپرسم
راستي صفحه ي قبل يه طرح گذاتشم كسي روش ساختن اونو بلد نيستم بهم ياد بده؟
خيلي لازمش دارم

Hamid110
18-05-2006, 00:49
سلام اقا رامين و بقيه
ممنون بابت اموزش جديد
الان دانلود ميكنم
راستي يه سوال

خيلي لازمش دارم

سلام

براي اينكار .. .

گزينه اي رو كه روي عكس زير مشخص كردم رو كليك كن . .پنجره اي رو كه باز شد ميتوني اين كار رو باهاش انجام بدي .. يه نگاه بندازي ميفهمي چقدر راحته و ديگه نياز به آموزش خاصي هم نداره . . :) :blush:

موفق باشيد :) :happy: :blush:

ramin-ahmadi
18-05-2006, 11:17
منظورت کدوم عکسه ؟

arash_irani
18-05-2006, 16:47
سلام اقا رامين و بقيه
ممنون بابت اموزش جديد
الان دانلود ميكنم
راستي يه سوال

خيلي لازمش دارم
سلام
سميه جان اگر ميشه اشكالاتتون رو در قسمت خود فتوشاپ با باز كردن يك تاپيك مجزا و با نامي در همان مورد اشكال مطرح كنيد تا اولا زودتر رفع اشكال و ثانيا اگر ديگر كاربران هم چنين اشكالي داشتند با مراجعه به تاپيك شما رفع اشكال و از سوالهاي متعدد خودداري بشه
بازم از همكاريتون سپاسگزارم :)
موفق باشيد
يا حق

ramin-ahmadi
23-05-2006, 11:13
دوستان ببخشيد چند روزيه كه نيستم تلفن منزل قطع شده من به زودي برميگردم با آموزشهاي جديد

ramin-ahmadi
01-06-2006, 19:34
سلام بر دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
ببخشید که چند وقتی نبودم امروز براتون یک آموزش دیگه از فوتوشاپ آماده کردم که امیدوارم لذت ببرید :

rb97
01-06-2006, 23:20
ghablan mesle in gozashte boodam

ramin-ahmadi
02-06-2006, 09:26
خوب اشکالی نداره که منم یکبار دیگه میزارم تا تجدید خاطره بشه بعد شما میگی مثل اینو گذاشتی پس خوده این نبوده

rb97
02-06-2006, 11:09
چون متنش 1 چیزه دیگه بود

ramin-ahmadi
04-06-2006, 11:23
این هم قسمت بیست و دوم از تکنیکهای فوتوشاپ که امیدوارم لذت ببرید و من همچنان منتظر نظرات شما هستم :

دانلود :

k.h
04-06-2006, 11:31
خيلي ممنون هر چي از اين آموزشها بزاريد كمه

Venus
05-06-2006, 17:18
با سلام و تشکر بسیار
این persian gig باز نمی کنه مشکل داره.؟؟؟در ضمن میشه تمام اموزشها در همین صفحه اول هم قرار بدین مثل این کاری که کردید ادامش بدین تا نخوایم تمام صفحات رو سرچ کنیم.
ممنون از زحمات شما عزیزان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramin-ahmadi
05-06-2006, 20:26
دوست عزیز فایلها سالمه شما با کدوم فایل مشکل دارید ؟

tondar1
06-06-2006, 11:30
سلام
ممنون از آموزش هاي مفيدتون

ramin-ahmadi
08-06-2006, 20:08
این هم از بیست و سومین قسمت از آموزش فوتوشاپ که ساخت دکمه های شیشه ای میباشد :

دانلود :

دوستان من در استفاده از ادیتور این سایت مشکل دارم روی هر دکمه ای که میزنم Script error میده لطفا یکی راهنمایی کنه
در ضمن این آموزشها به 25 برسه این تاپیک رو تعطیل میکنم چون داره کم کم بازدید کننده هاشو از دست میده

Hamid110
09-06-2006, 00:04
این هم از بیست و سومین قسمت از آموزش فوتوشاپ که ساخت دکمه های شیشه ای میباشد :

دانلود :

دوستان من در استفاده از ادیتور این سایت مشکل دارم روی هر دکمه ای که میزنم Script error میده لطفا یکی راهنمایی کنه
در ضمن این آموزشها به 25 برسه این تاپیک رو تعطیل میکنم چون داره کم کم بازدید کننده هاشو از دست میده

سلام . .

رامين جان ممنون از زحمت هاي خوبت :) من با اين آموزش هاي شما كلي كار با فوتوشاپ ياد گرفتم . .

رامين جان در ضمن اين فايلي كه امروز گذاشتي خوب دانلود ميشه . .اما موقعه باز شدن فايل زيپ ارور ميده . . كه فكر ميكنم مشكل هنگام آپلود كردنه . . ( براي من هم همچين مسئله اي پيش اومده ) . .

باز هم ممنون . .

موفق باشي و نيز خسته نباشي دوست عزيز :) ;) :blush:

ya abbas
09-06-2006, 00:18
سلام
واقعا دستت درد نكنه رامين جان خيلي استفاده كرديم

خواهشاَ اين تاپيك رو قطع نكن.چون ما ازش استفاده مي كنيم. حالا ديگران بعدا ميانو نظرات خودشونو مي دن.

ramin-ahmadi
09-06-2006, 09:37
سلام . .

رامين جان ممنون از زحمت هاي خوبت :) من با اين آموزش هاي شما كلي كار با فوتوشاپ ياد گرفتم . .

رامين جان در ضمن اين فايلي كه امروز گذاشتي خوب دانلود ميشه . .اما موقعه باز شدن فايل زيپ ارور ميده . . كه فكر ميكنم مشكل هنگام آپلود كردنه . . ( براي من هم همچين مسئله اي پيش اومده ) . .

باز هم ممنون . .

موفق باشي و نيز خسته نباشي دوست عزيز :) ;) :blush:

دوست عزیز حق با شماست فایل خوب آپلود نشده بود من دوباره آپلود کردم :

arash_irani
09-06-2006, 11:28
دوست عزیز حق با شماست فایل خوب آپلود نشده بود من دوباره آپلود کردم :

سلام دوست من
همون موقع هم دانلود کردم اشکال داشت و دوباره هم اشکال داره لطفا اگر میشه با یک نام دیگه آپلود کنید :)
ممنون و موفق باشید
یا حق

somayeh_63
09-06-2006, 19:51
این هم قسمت بیست و دوم از تکنیکهای فوتوشاپ که امیدوارم لذت ببرید و من همچنان منتظر نظرات شما هستم :

دانلود :

اقاي احمدي درستش كردم
ببينيد چطوري شده
من كه كلي خوشم اومد از اين تكنيك مرسيييييييييييييي

ramin-ahmadi
09-06-2006, 20:29
سلام دوست من
همون موقع هم دانلود کردم اشکال داشت و دوباره هم اشکال داره لطفا اگر میشه با یک نام دیگه آپلود کنید :)
ممنون و موفق باشید
یا حق

دوست عزیز من فایل را دانلود کردم صد در صد سالم بود فکر کنم بهتره شما برنامه دانلود منیجر خود را عوض کنید انشاالله مشکلتون حل میشه
نمی دونم کسی آموزش شماره 23 رو دانلود کرده یا نه اگه دوستان دیگر هم مشل دارن بگن تا درستش کنم .
به خاطر همینه که میگم بزارید تعطیلش کنم چون واقعا کسی نظری نداره من آموزش شماره 24 رو آماده کردم اگه همه دوستان با آموزش شماره 23 مشکلی ندارند برم سراغ آموزش بعدی .
از سمیه جان هم ممنونم خیلی کارتون قشنگه موفق باشید و خیلی خوشحالم که تونستم کمکی به شما دوستان عزیز کنم .

Hamid110
09-06-2006, 20:50
سلام . . آقا رامين گل ممنون . .

دانلود كردم . . در باز شدن فايل زيپ هم هيچ مشكلي نداشت . .

آموزش خوبيه . .

مرسي

من يكي كه منتظر آموزش بعدي از شما هستم . .ديگران هم فكر ميكنم همينطور . .

مرسي رامين جان از زحمت هات

موفق باشي . .

ramin-ahmadi
10-06-2006, 07:04
به خاطر این گفتم چون آموزش شماره 24 تکمیل کننده آموزش شماره 23 هست
در آموزش شماره 24 شما با تکنیکی به نام fresh Icon آشنا میشوید توسط این تکنیک شما میتوانید آیکون های زیبایی طراحی کنید همچنین میتوانید لوگو و بنر های زیبایی برای سایت خود طراحی کنید .
چیزی که در این قسمت و قسمت قبلی آموختید دادن جلوه های زیبا به شکل هایی است که در فوتوشاپ میسازید امیدوارم این نکته که در این دو آموزش وجود داشت را فهمیده باشید و خوشحال میشم اگه کسی این نکته ای را که یاد گرفته بگه تا ببینم چقدر دوستان به این نکته ها اهمیت میدن در هر یک از این 24 قسمتی که تا حالا به شما دوستان یاد دادم نکته ای وجود داره یکی از دوستان گفته بودن این آموزش ها فقط یک چیز به ما یاد میده که این اصلا درست نیست مثلا آموزش شماره 23 . اگه این آموزش رو خوب یاد گرفته باشید میتوانید شکل های دیگری مثل شکل زیر بسازید :

خوب زیاد حرف زدم میریم سراغ آموزش شماره 24 :

bb
10-06-2006, 07:13
ممنون عزیز جان

somayeh_63
10-06-2006, 16:07
ايوللللللللللللللل چه رو دور افتادي شما اقاي رامين احمدي

ببينيد اين نمونه ي اموزش 23

خداييش خيلي باحال بود

فقط رنگشو عوض كردم خيلي جوات شد :tongue:

برم بشينم 24 رو تمرين كنم

فكر كنم درس بي درس :)

ramin-ahmadi
10-06-2006, 20:39
خوبه اما اگه سایزشو کوچک تر میگرفتید قشنگتر میشد .
بزودی آخرین آموزش این تاپیک را خواهم گذاشت و از P30world خداحافظی خواهم کرد .

safety
11-06-2006, 10:18
سلام
اين تاپيك بيش از 3700 بار بازديد كننده داشته كه فكر كنم بايد راضي كننده باشد. ضمن اينكه بايد توجه كنيد كه بخش فتوشاپ علاقه مندان خاص خودش را دارد و مانند ساير بخشها افراد زيادي به آن مراجعه نمي كنند. اميدوارم به كار خودتان ادامه بدهيد. ضمناً همانگونه كه در اوايل تاپيك بحث شد در صورتي كه ميخواهيد مراجعين كم نشوند مي توانيد براي هر آموزش يك تاپيك مجزا ايجاد كنيد.
موفق باشيد.

ramin-ahmadi
11-06-2006, 16:22
در واقع همین کار را هم خواهم کرد و شاید هر آموزش را به صورت جداگانه در یک تاپیک قرار دهم

Saeed kmss-D
15-06-2006, 20:10
چرا دیگه اموزش نمیذارین؟

edris60
15-06-2006, 20:29
سلام رامین جان :)
خسته نباشید
من تازه این تاپیکو کشف کردم ، خیلی خیلی آموزشهای جالبی گذاشتین
واقعا جای تشکر داره
انشالله دعای خیر کسانیکه از این آموزشها استفاده میکنن خیلی جاها بدردتون خواهد خورد
بسیار سپاسگزارم و از طرف همه ممنون از شما بخاطر وقتی که برای آموزش میذارین
منتظر آموزشهای بعدی شما هستیم.

با سپاس فراوان

END_GIRL
20-06-2006, 03:29
من کلی استفاده کردم از اولین پست تا اخرین.مرسی اقا رامین

ramin-ahmadi
20-06-2006, 22:36
سلام
دوستان قسمت 25 آماده شده و بزودی آپلود خواهم کرد ! ( به احتمال زیاد امشب یا فردا )
از تمام دوستانی که از این آموزش ها حمایت میکنند ممنونم و امیدوارم تونسته باشم یک کار کوچیکی برای شما عزیزان انجام داده باشم

Elfin-D
21-06-2006, 20:33
سلام
رامین جان
من منتظر اموزشهای مفید شما هستم
خسته نباشید

ramin-ahmadi
21-06-2006, 22:29
سلام دوستان این هم بیست و پنجمین قسمت از تکنیکهای فوتوشاپ که ایجاد سایه برای متن است که امیدوارم از این آموزش که آخرین آموزش هم هست لذت ببرید شاید باز برگشتم اما به یک شکل دیگه :blush:

فعلا خدانگهدار تا .... :sad:

ramin-ahmadi
21-06-2006, 22:36
لیست هم بروز شد !

ya abbas
22-06-2006, 07:14
سلام
رامين جان مثل هميشه گل كاشتي
واقعا عالي بود
ممنون

somayeh_63
22-06-2006, 07:46
سلام دوستان این هم بیست و پنجمین قسمت از تکنیکهای فوتوشاپ که ایجاد سایه برای متن است که امیدوارم از این آموزش که آخرین آموزش هم هست لذت ببرید شاید باز برگشتم اما به یک شکل دیگه :blush:

فعلا خدانگهدار تا .... :sad:

ايواي
چي شده ميخوايد بريد؟
ما اذيتتون كرديم؟
حالا يه جا ژيدا كرده بوديم داشتيم فتوشاژ ياد ميگرفتيما
شمام ميخوايد بريد
نميشه حالا نريد؟؟؟؟؟

somayeh_63
22-06-2006, 07:49
راستي اقاي احمدي دانلود نميشه

ramin-ahmadi
22-06-2006, 09:18
این هم لینک سالم :

Venus
22-06-2006, 13:43
این هم دومیش :
در این آموزش طریقه ساختن این دکمه های زیبا را یاد میگیرید :

با سلام و تشكر :)
چرا من نمي تونم اينارو دان كنم ؟ ارور ميده؟ با فاير فاكس و مكستون امتحان كردم؟؟؟؟؟؟

persiangig.com
not found
The page you requested cannot be found.
• If you typed the URL(address) yourself, please make sure that the spelling is correct.
• If you clicked on a link to get here, there may be a problem with the link.
• Try using your browser's 'Back' button to choose a different link on that page, or use search to find what you are looking for.

ممنون
منتظر

somayeh_63
22-06-2006, 15:06
مرسي اقا رامين دانلود شد
ولي نريد ديگه
چي ميشه؟

ramin-ahmadi
22-06-2006, 16:01
با سلام و تشكر :)
چرا من نمي تونم اينارو دان كنم ؟ ارور ميده؟ با فاير فاكس و مكستون امتحان كردم؟؟؟؟؟؟

persiangig.com
not found
The page you requested cannot be found.
• If you typed the URL(address) yourself, please make sure that the spelling is correct.
• If you clicked on a link to get here, there may be a problem with the link.
• Try using your browser's 'Back' button to choose a different link on that page, or use search to find what you are looking for.

ممنون
منتظر

سلام
دوست عزیز از این لینک امتحان کن :

در ضمن دوستان میتوانند از طریق امضایی که در زیر پست های من وجود دارد نیز کلیه آموزشها رو دانلود کنند چون تمام لینک ها سالم هستند پس بهتر آموزشهای مورد نظر را از اینجا دانلود کنید.

Hamid110
23-06-2006, 11:45
سلام . . ممنون رامين جان . .

بيست و پنجمين رو هم دانلود كردم . .

موفق باشي . .

hemo
23-06-2006, 19:45
عزيز جان دستت درد نكنه ....

بيشتر آموزشها رو از اول دانلود كردم.
موفق باشي.

Elfin-D
23-06-2006, 23:19
سلام دوستان
برای اینکه رامین جان تصمیم گرفت برای هر اموزش یک تاپیک جدا باز کنن برای جلوگیری از بینظمی و پر شدن این تاپیک از پست بیهوده اینجا قفل میشه تا در فرصت بعدی راجع به فرپاشیش تصمیم گرفته بشه
توجه:اگر درباره اموزشهای ارائه شده در این تاپیک مشکلی دارید برای ان تاپیک جدا باز کنید و در تاپیک نام اموزش یا لینک ان را قرار دهید
مرسیاز توجه شما
قفلید!