PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر IP

AliReza-M
16-01-2010, 21:36
سلام. من خیلی فوری باید IP سیستمم رو عوض کنم، ولی نمیدونم باید چه کار کنم. لطفا اگه کسی بلده، یه توضیح جامع بهم بده.

ممنون

AliReza-M
18-01-2010, 15:53
یعنی یکی نمیخواد راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟:9:

mahpesar
18-01-2010, 21:55
سیستم عاملت چیه....؟

اگر از adsl استفاده میکنی بعد از انجام این کار
نمیتومی کانکت بشی...

AliReza-M
19-01-2010, 02:47
سیستم عاملت چیه....؟

اگر از adsl استفاده میکنی بعد از انجام این کار
نمیتومی کانکت بشی...

سیستم عاملم XP هست. Adsl هم ندارم و با Dial up به اینترنت میرم.

قضیه حیاتیه و باید حتما IP رو تغییر بدم.:41:

mahpesar
19-01-2010, 23:46
از قسمت networkconection
من خیلی وقته xp کار نمیکنم یادم نیست
از طریق propertis مربوط به کانکت برید به این قسمت ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از این قسمت میتونید ip رو تغییر بدید ...
روی use foloowin adress کلیک کنید ......

تنظیمات dns دست نزنید....

از ip قبلی بک آپ بگیرید ...

برای بازگشت به حالت اولیه روی obtain a ip automatic کلیک کنید

دوباره میگم اگه adsl دارید اتصالتون قطع میشه مراقب باشید

hassan_sia
21-01-2010, 17:59
اگه منظورت به طور طبیعیه در صورتی که دیال وصل میشی با یه کارت دیگه کانکت شو ! اگه adsl داری مودم رو 10 دقیقه خاموش کن و بعد وصل شو اگه منظورت روشهای غیر طبیعه ! خوب با فیلــــــترشکن ها چه از نوع سایتی و چه از انواع دیگه میشه ایپی عوض کرد

Netw0rks
21-01-2010, 18:39
سلام .
با ایرانسل که کانکت بشی ، میشه چی رو تشخیص داد ؟
منظورم اینه که با pc که کانکت بشی میشه ip رو تشخیص داد اما گوشی که ip نداره ...
میشه شماره موبایل یا یه همچین چیزی رو به دست آورد ؟
من اگه با ایرانسل بیام تو این فروم ، مدیرای سایت اینو میفهمن ؟

AliReza-M
28-01-2010, 01:36
از قسمت networkconection
من خیلی وقته xp کار نمیکنم یادم نیست
از طریق propertis مربوط به کانکت برید به این قسمت ....

بعد از این قسمت میتونید ip رو تغییر بدید ...
روی use foloowin adress کلیک کنید ......

تنظیمات dns دست نزنید....

از ip قبلی بک آپ بگیرید ...

برای بازگشت به حالت اولیه روی obtain a ip automatic کلیک کنید

دوباره میگم اگه adsl دارید اتصالتون قطع میشه مراقب باشید

سلام دوست عزیز

این کارایی که کردید انجام دادم،ولی مشکلم حل نشد. امیدوارم حوصلتون بگیره که این متن رو تا آخرش بخونید.

مشکل من نسبتا پیچیدست. این مشکل حتی با با پارتیشن بندی هم درست نشد. برای همین فکر کردم شاید با تغییر IP مشکلم حل بشه که نشده.

من وقتی به اینترنت وصل میشم، در Task Manager یه سری فایلها و برنامه ها باز میشه که قبلا روی سیستم نبوده. حتی زمانی که هنوز هیچ برنامه ای روی سیستمم نصب نکردم. وقتی ویندوز عوض میکنم، همه چی خوبه، ولی بلافاصله بعد از اتصال به اینترنت، این برنامه ها باز میشه و به کلی پهنای باندم رو میگیره، به شکلی که سبکترین صفحات اینترنت هم به زور باز میشه.در واقع، اطلاعاتی مدام در حال send و receive هست.

این فایل ها بعضیهاشون با پسوند tmp هستند و هربار یه اسمی دارند.

در کنار این فایل ها، برنامه هایی با نام reader_s و imPlayok باز میشه که خود این برنامه ها در این آدرس ذخیره شده و وقتی اونها رو پاک میکنم، بعد از اتصال به اینترنت، دوباره برمیگردند.
C:\Documents and Settings\AiReza

در هیمن آدرس، یک فایل با پسوند dat به نام NTUSER ویک فایل با نام ntuser.dat با فرمت text document وجود داره که نه باز میشوند و نه به هیچ قیمتی پاک میشند.

حتی برنامه smss که در پوشه system32 هست هم در این آدرس ظاهر میشه و اون هم پاک نمیشه. در واقع در Task Manager دو تا smss باز میشه که آدرس یکیش در پوشه system32 هست و یکیش در آدرس مذکور.

نکته ای که هست اینه که در Properties فایل reade_s ، نام کمپانی هم ذکر شده ( tzuk ).
در Task Manager به تعداد زیادی از فایل svchost.exe هم باز میشه که فضای رم رو اشغال میکنه.

این مشکل با انواع آنتی ویروس و آنتی تروجان و ..... هم حل نشده. بعضیهاشون این فایل ها رو پیدا نمیکنند و اونهایی هم که پیدا میکنند، نمیتونند باهاش مبارزه کنند.

یکی از دوستانم گفت که به احتمال زیاد هک شدی. چون اگه ویروس بود، نهایتا با پارتیشن بندی یا تعویض ویندوز از بین میرفت.

این اتفاق، حتی باعث شده که برنامه هایی مثل Nero دیگه روی سیستمم کار نکنند.

امیدوارم کسی بتونه این مشکل من رو حل کنه، چون ماههاست این مشکل رو دارم. به جرات میتونم بگم که برای این مشکل مجبور شدم بیش از 50 بار ویندوز عوض کنم و البته دو بار هم پارتیشن بندیم رو به هم بریزم.

ازتون برادرانه خواهش دارم که کمکم کنید.

از این که این مصیبت نامه رو خوندید، ممنون

ehsan_wwe
28-01-2010, 11:21
ببين تو منظورت اينه كه اي پي validet خوب براي اين كار اگه حياتيه بايد بري 6 7 تا static IP بخري و هر موقع كه كانكت ميشي با يكي از اينا كانكت شو (‌هزينش تغريبا ميشه 60 70 تومن )
با اين روش دانلود از rapid share و ... هم اسون ميشه چون ايپيت عوض ميشه

ehsan_wwe
28-01-2010, 11:27
راستي مشكلتم يك قلق ساده داره اين همه دردسر نداره راستي پارتيشن بندي هم كلي شرايت داره و اصلا نيازي نيست
تلفنمو برات ميزارم زنگ بزن برات توضيح ميدم