PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی. ایمیلی با این عنوان EURO MILLIONES LOTTERY BOARD

tandos
16-01-2010, 19:30
چند وقت پیش برام یک ایمیل امد که شما در لاتری برنده 815 هزار یورو شده اید. که البته این توضیح را داد که ایمیل شما به طور تصادفی انتخاب شده و شما برنده این لاتری هستید و با ذکر مشخصات کامل خود با این شماره تلفن تماس بگیرید .چند سوال داشتم دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنند اول اینکه برای شما هم شده که تا به حال چنین ایمیلی بیاد ؟ به نظرتون راست می گن؟ خالی بندی؟ یا می خواهن کلاهبرداری کنند؟ اگه دوستان منو راهنمایی کنند ممنون میشم.

sepid12ir
16-01-2010, 21:23
این دست ایمیلها زیاده دوست عزیز.... خیلی هم زیاده... من نخوانده پاکشون میکنم....در واقع Junk Emails بهشون میگن............ پاکش کنید و از این دست ایمیلها را اصلا باز نکنید:10:..................... وگرنه همه ی ما الان میلیاردر بودیم :دی

SAH-IE
18-01-2010, 13:19
همونطور که دوستمون گفتن این میل ها همه کلاه برداریه!!
Report Spam کنید تا از این آدرس دیگه تو اینباکستون میلی ظاهر نشه!!

joe_satriani
18-01-2010, 16:37
اينا در واقع ايميل هاي بخت آزمايي هستن. شما بايد طبق اين طور ايميل ها شما عمل كنيد، مثلا كارت بخريد، ثبت نام كنيد و از اينطور كار ها ، سپس در يه قرعه كشي به شما اون مبلغ ميرسه.
به قول دوستان از اين ايميل ها زياده و نبايد بهشون توجه كرد چون سر كارين!! حداقل واسه ما ايرانيا.
اما در كشورهاي غرب و حتي اروپايي اينطور ايميل ها معتبر هستند و اينطور مسابقات بخت آزمايي به نام Lottery وجود داره، پس نبايد بيهوده شمرد !!!

amironica
06-02-2010, 03:28
همون طور دو تا از دوستان اول گفتند، این ایمیل های اسپم هستند و باهداف دیگری دارند و مثلا در ابتدا زا شما در خواست می کند که برای شروع کار 2000 دلار پول باید بدهید یا اینکه از شما شماره حساب دلاری یا یوریی می خواهند که ممکن است با آن بخواهند پول وشیی کنند که برای شما دردسر وحشتناک ممکن است بشود و از این دست جریانات
در مورد لاتاری، چطور فردی که در لاتاری شرکت نکرده برنده اعلام می شود!!!!!

joe_satriani
06-02-2010, 14:06
دوست عزيز من كه نگفتم طرف برنده شده!!!!!! ( متن رو كامل بخونيد لطفا!)
اگه كامل يه بار متن پست رو بخونيد نوشتم كه بايد كارت بخري سپس ثبت نام كني و مراحل خودش، و اينكه اين طور لاتاري ها وجود داره اما ذكر كردم در كجا ها و با چه شرايطي.
نگفتم كه ايميلي با اين عنوان اومد لاتاري هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حتي گفتم در اون كشورها معتبره . نه در ايران!
موفق باشيد.