PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه در رابطه با طراحی وب

HESAM.K
15-01-2010, 20:57
سلام به دوستان خوبم ...

من باید یه پروژه بنویسم .موضوع پروژه من طراحی یه سایت فروش کتاب و cd هست .من باید این پروژه رو به صورت index (offline) تحویل بدم .

شروع به نوشتنش کردم و تا یه جاهایی پیش رفتم اما حالا باید یه فرم (نام و نام خانوادگی ،شهرسکونت و ...) برای خرید طراحی کنم . این فرم باید به یه آدرس ایمیل فرستاده بشه .

من برای طراحی فرم میخواستم از برنامه ی CoffeeCup Web Form Builder استفاده کنم اما این برنامه مشکل داره .(مشکلات :فارسی تایپ نمیکنه و مهمتر از همه فرم هایی که طراحی میکنه به صورت offline کار نمیکنه !!!)
یه نمونه از فرمی رو که با اون برنامه طراحی کردم رو براتون آپ کردم که میتونید مشکلاتش رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان کمک کنید .منظورم یه برنامه برای طراحی فرم به من معرفی کنید !!!؟؟؟

خواهشا ً سریع ...

پیشاپیش ممنونم

Ship Storm
15-01-2010, 22:18
با Visual Studio 2005 یا 2008 میتونی کار کنی؟
کلا طراحیت رو به نظر من با اون انجام بده البته هرچند یکم برای کارهای آفلاین نرم افزارهای سبک تر مثل DreamWeaver و امثال اون بهتره ولی برای طراحی فرم ویژوال استدیو امکانات کاملی رو در اختیار قرار میده

HESAM.K
16-01-2010, 13:20
سلام دوستان ...

تو رو خدا به دادم برسید ...بدبخت شدم... به خاک سیاه نشستم.... تو رو خدا کمک کنید ...

استادمون قاطی کرده گفته من باید تا 30 دی پروژه رو تحویل بدم تو رو به خدا کمک کنید ...

Ship Storm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز Visual Studio 2005 میتونه واقعا یه فرم ارسال ایمیل درسته کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تا حالا با اون کار نکردم کار با هاش سخته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لینک دانلودش رو داری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سریع سریع سریع سریع سریع سریع سریع سریع سریع سریع سریع سریع سریع سریع

منتظر جوابتون ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]