PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Halo: Reach

صفحه ها : [1] 2

779
15-01-2010, 18:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : Bungie

ناشر : Microsoft Game Studio

نویسنده : Martin O'Donnell

پلتفروم : Xbox 360

سبک : Sci-Fi First Persion Shooter

مود قابل بازی : Single Player - Multiplayer

تاریخ انتشار : TBA 2010

خوب اولین اطلاعات هم از این بازیه پر طرفدار فاش شد!

Halo: Reach

Halo: Reach تقریبا مقدمه ای از Halo: Combat Evolved است. اتفاقات Halo Reach در سال 2552 قبل از Halo Combat Evolved اتفاق می افتد.انسان ها که زیر نظر United Nations Space Command یا USNC محافظت می شوند ، حمله ای دوباره و طولانی علیه نژاده جدیدی از بیگانگان ترتیب می دهند. اسم آن ها Covenant است. در اتفاقاتی که در Halo Reach می بینیم ، تقریبا تمامیه انسان هایه سایر سیارات کشته شده اند . سیاره ی Reach مستحکم ترین سیاره ی UNSC در تمام دنیا است و مرکز فعالیت دانشمندان و سربازان است.
شما در این بازی در نقش Noble 6 بازی می کنید . Noble گروه مخصوص است، که ترکیبی از بهترین سربازان ، نظیر Spartan ها را دارد!
Carter-259 فرمانده ی گروه Noble است. شخصیت زن Spartan-Kat 320 معاون فرمانده است. Jorge-052 متخصص اسلحه هایه سنگین است که آن ها را حمل می کند همچنین تنها Spartan ll در این گروه است. Emile-239 هم جزو شخصیت هایه جالب بازی است که رویه کلاهه خودش عکس اسکلت نقاشی کرده است و در آخر هم Jun-266 آخرین نفر در این تیم است.
بر طبق گفته هایه Game Informer ، سیاره ی Reach محور اساسی داستانش ، درباره ی تیم Noble است شما در آن جا ساکنان آن منطقه را هم ملاقات می کنید! سیاره ای تاریک و انبوه از موجودات مختلف که در میان آن شما در پی ماموریت خود هستید.
در دمویی که شرح داده شد ، تیم Noble برایه پیدا کردن خرابکاری می روند اما هیچ کسی را نمی یابند! خانه ای متروکه ، درحالیکه رویه سقف و دیوار آن اثراتی از Plasma مشاهده می کنند ، پیدا می کنند. اما در آن گاه رادار آن ها چیزی را نشان می دهد ! به زودی یگان هایه Covenant ها وارد می شوند و جنگ سختی در می گیرد!
Bungie می گوید که در این لحظه Covenant ها را وحشتناک درست کرده است ( بیشتر بازی به سبک سینمایی ساخته شده است ) و آن ها در حاله صحبت کردن با زبانه مادریشان هستند که بیشتر مانند کشیدن چنگال به آهن است!
بازی از تکنولوژیه جدیدی در AI استفاده می کند ، به طوریکه در حین جنگ ، هر کاراکتری 40 نوع AI و هر اتوموبیلی 20 نوع AI دارد! ( در حالیکه در Halo 3 فقط 20 نوع AI ما در جنگ ها می دیدیم ).
طرفداران نسخه ی اورجینال Halo را خواهیم دید که در Reach خواهند بازگشت. خط جون بازی Damage می خورد . همچنین HUD بازی باز هم در این نسخه تغییر کرده است و شما می توانید نام و جونه هم گروهیانتان را ببینید و همینطور اسلحه هایه Sniper Rifle ، Assault Rifle ، Magnum ، Plasma Pistol ، Sword و Needler برگشته اند. نارنجک های Spike و Flame رفته اند اما به جای آن نارنجک های Frag و Plasma هستند.

ضمنا Marksman Rifle ( اسلحه ای بین Sinper Rifle و Battle Rifle ) و Needler Rifle هم ( تفنگی که Range معمولی دارد که می تواند 3 نفر را که پشت سره هم هستند را یک باره منفجر کند البته با هدف گیری ای دقیق ) برایه اولین بار اضافه شده اند.
از چیز هایی که در Halo Reach اضافه شده است ، به نظر می رسد که یک Armor ablility هم باشد. هنوز اطلاعاته زیادی از این مورد نیامده اما می توانید برایه یک Spartan بهترین ability را استفاده کنید نظیر Comflage یا Sprint که هر کدام کاره مخصوصی انجام می دهند. شما می توانید ability هایتان را هر موقع که دوست داشتید عوض کنید.
Game Informer اطلاعات خلاصه ای در مورد Multiplayer داده است البته نه در حدی که نوآوری هایه گیم پلی جدید را دید. بر طبق آن Halo Reach تمام خصوصیات مالتی پلیر Halo 3 را دارد ( شامل Co-op 4 نفره آنلاین ، Split Screen ، مسابقات 16 نفره آنلان ، ذخیره کردن فیلم ها و ... )همچنین خصوصیات جدیدی هم آمده است که هنوز رونمایی نشده است( بیشتر در مورد Armor ability است ).
همینطور دشمنان جدیدی هم رونمایی شده است که یکی از آن ها Skirmishers است ( یک موجودی شبیه شغال که با دو پا راه می رود ) همچنین اعلام شده که بازی بین 20 تا 40 تا Dynamic Lights در یک لحظه استفاده می کند و همینطور Reach از Motion Capture در صحنه های سینمایی استفاده کرده است. به طور اساسی ، این ها باعث شده که Halo Reach کمی ترسناک تر از نسخه هایه قبلی شود.

نقد ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اسکریت شات ها : ( از راست به چپ )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تریلر ها :

Spike VGA 09: Exclusive ln-Engine

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

VGA Announcement Promo

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

E3 09: Debut Trailer

E3 09 : Conference Trailer

Box Art :

Not Final Art

منابع :

Turok-71
16-01-2010, 07:50
من خودم شخصا به کپی کردن مطلب (نه اخبار) علاقه ای ندارم ولی چه میشه کرد اطلاعات خوبی گذاشته.:دی
----------------------------------------
♦ بازی‌نامه هیلو ریچ بر مبنای رمان سقوط ریچ (Fall of Reach) نگارش نشده است.
♦ شخصیتی که بازی‌کننده کنترل وی را در بازی برعهده خواهد گرفت از نسل سوم اسپارتان‌هاست. جورج052 تنها اسپاران نسل دوم تیم نوبل بشمار می‌رود، از این رو از اندامی بزرگتر نسبت به سایر اعضاء تیم برخوردار است.
♦ کارتر259 و کیت320 تنها اعضاء تیم نوبل بشمار می‌روند که از ابتدای شکل‌گیری این گروه با آن همراه بودند.
♦ بازی‌کننده‌ امکان شخصی‌سازی شمایل شخصیتی که کنترل وی را برعهده می‌گیرد، خواهد داشت.
♦ فضا و اتمسفر بازی نسبت به سایر قسمت‌های مجموعه بازی‌های هیلو بمراتب تاریک‌تر خواهد بود. حتی تاریک‌تر از نسخه ODST.
♦ گروه‌های یاغی و شورشی انسان‌ها در جریان بازی حاضر خواهند بود.
♦ نژاد کاوننت‌ها (دشمنان اصلی انسان‌ها در مجموعه بازی‌های هیلو) خطرناک‌تر و بمراتب ترسناک‌تر از نژادهای موجود در هیلو1 طراحی شده‌اند.
♦ سربازان کاوننت دیگر به زبان انگلیسی صحبت نخواهند کرد، بلکه به زبان خودشان باهم ارتباط برقرار می‌کنند.
♦ گروه جدیدی از دشمنان که شباهت بسیار زیادی به شغال دارند تحت عنوان اسکیرمیشر به بازی اضافه شده‌اند. این موجودات بسیار زیرک و کنشده بوده و بصورت گروهی به دشمنانشان حمله می‌کنند.
♦ گرافیک و جلوه‌های بصری بازی پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته است.
♦ نیروهای الیت (نیروهای ویژه دشمن با قابلیت‌ بالا در رزم تن به تن) وحشی‌تر از همیشه باز خواهند گشت.
♦ صحنه‌های درگیری در ریچ بسیار وسیع‌تر خواهد بود. اگر در شماره سوم هیلو هوش مصنوعی بازی تنها توانایی کنترل 20 شخصیت در هر صحنه را داشت، این قابلیت در ریچ به کنترل 40 شخصیت و 20 خودرو ارتقاء پیدا کرده است.
♦ صحنه‌های بازی بمراتب سینمایی‌تر خواهند بود.
♦ اعضاء تیم نوبل در قسمتی از خط داستانی بازی از هم جدا می‌شوند، اما بزودی به یکدیگر ملحق خواهند شد.
♦ نوار سلامتی بصورت خودکار پر می‌شود.
♦ تنفگ تک‌تیر با دقت بالا و قدرت تخریب چند برابر، مخصوص تیراندازان حرفه‌ای در بازی وجود خواهد داشت.
♦ تنفگ‌های دقیق‌زن و مگنوم در ریچ وجود خواهند داشت. صدای اسلحه‌ها نسبت به نسخه‌های گذشته طبیعی‌تر خواهد بود.
♦ تفنگ سوزنی (تفنگی که قابلیت پرتاب میخ‌های کشنده را داراست) مشابه نسخه‌های گذشته با قابلیت شلیک به سر از فاصله نزدیک وجود خواهد داشت.
♦ نارنجک‌های میخ‌دار و آتش‌زا در نسخه ریچ وجود نخواهند داشت اما بازی‌کننده به نارنجک‌های ترکش‌دار و پلازما دسترسی دارد.
♦ از هلیکوپترهای موسوم به فالکون برای عملیات‌ ترابری استفاده می‌شود.
♦ خودروهای شخصی و غیرنظامی قابل استفاده خواهند بود.
♦ انجام خط داستانی بازی بصورت کاملا مخفیانه ممکن خواهد بود.
♦ استفاده از چاقو مشابه اکثر عناوین اکشن اول‌شخص به بازی اضافه شده است.
♦ گرانت‌ها (نیروهای پیاده‌نظام دشمن که معمولا دست به عملیات‌های انتحاری می‌زنند) بمراتب خطرناک‌تر بنظر می‌رسند.
♦ نیروهای الیت نسبت به نسخه‌های گذشته قد بلندتری دارند و خمیدگی پشت آن‌ها کمتر شده است.
♦ اکثر قریب به اتفاق قسمت‌های هیلو3 بهمراه چند بخش جدید به ریچ اضافه خواهد شد. با توجه به توضیحات ارائه شده، تبدیل شدن هیلو ریچ به یکی از عناوین طراز اول اکشن اول‌شخص در سال 2010 میلادی، دور از ذهن نیست
-------------------------------------------
منبع:

779
16-01-2010, 23:00
من خودم شخصا به کپی کردن مطلب (نه اخبار) علاقه ای ندارم ولی چه میشه کرد اطلاعات خوبی گذاشته.:دی
----------------------------------------
♦ بازی‌نامه هیلو ریچ بر مبنای رمان سقوط ریچ (Fall of Reach) نگارش نشده است.
♦ شخصیتی که بازی‌کننده کنترل وی را در بازی برعهده خواهد گرفت از نسل سوم اسپارتان‌هاست. جورج052 تنها اسپاران نسل دوم تیم نوبل بشمار می‌رود، از این رو از اندامی بزرگتر نسبت به سایر اعضاء تیم برخوردار است.
♦ کارتر259 و کیت320 تنها اعضاء تیم نوبل بشمار می‌روند که از ابتدای شکل‌گیری این گروه با آن همراه بودند.
♦ بازی‌کننده‌ امکان شخصی‌سازی شمایل شخصیتی که کنترل وی را برعهده می‌گیرد، خواهد داشت.
♦ فضا و اتمسفر بازی نسبت به سایر قسمت‌های مجموعه بازی‌های هیلو بمراتب تاریک‌تر خواهد بود. حتی تاریک‌تر از نسخه ODST.
♦ گروه‌های یاغی و شورشی انسان‌ها در جریان بازی حاضر خواهند بود.
♦ نژاد کاوننت‌ها (دشمنان اصلی انسان‌ها در مجموعه بازی‌های هیلو) خطرناک‌تر و بمراتب ترسناک‌تر از نژادهای موجود در هیلو1 طراحی شده‌اند.
♦ سربازان کاوننت دیگر به زبان انگلیسی صحبت نخواهند کرد، بلکه به زبان خودشان باهم ارتباط برقرار می‌کنند.
♦ گروه جدیدی از دشمنان که شباهت بسیار زیادی به شغال دارند تحت عنوان اسکیرمیشر به بازی اضافه شده‌اند. این موجودات بسیار زیرک و کنشده بوده و بصورت گروهی به دشمنانشان حمله می‌کنند.
♦ گرافیک و جلوه‌های بصری بازی پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته است.
♦ نیروهای الیت (نیروهای ویژه دشمن با قابلیت‌ بالا در رزم تن به تن) وحشی‌تر از همیشه باز خواهند گشت.
♦ صحنه‌های درگیری در ریچ بسیار وسیع‌تر خواهد بود. اگر در شماره سوم هیلو هوش مصنوعی بازی تنها توانایی کنترل 20 شخصیت در هر صحنه را داشت، این قابلیت در ریچ به کنترل 40 شخصیت و 20 خودرو ارتقاء پیدا کرده است.
♦ صحنه‌های بازی بمراتب سینمایی‌تر خواهند بود.
♦ اعضاء تیم نوبل در قسمتی از خط داستانی بازی از هم جدا می‌شوند، اما بزودی به یکدیگر ملحق خواهند شد.
♦ نوار سلامتی بصورت خودکار پر می‌شود.
♦ تنفگ تک‌تیر با دقت بالا و قدرت تخریب چند برابر، مخصوص تیراندازان حرفه‌ای در بازی وجود خواهد داشت.
♦ تنفگ‌های دقیق‌زن و مگنوم در ریچ وجود خواهند داشت. صدای اسلحه‌ها نسبت به نسخه‌های گذشته طبیعی‌تر خواهد بود.
♦ تفنگ سوزنی (تفنگی که قابلیت پرتاب میخ‌های کشنده را داراست) مشابه نسخه‌های گذشته با قابلیت شلیک به سر از فاصله نزدیک وجود خواهد داشت.
♦ نارنجک‌های میخ‌دار و آتش‌زا در نسخه ریچ وجود نخواهند داشت اما بازی‌کننده به نارنجک‌های ترکش‌دار و پلازما دسترسی دارد.
♦ از هلیکوپترهای موسوم به فالکون برای عملیات‌ ترابری استفاده می‌شود.
♦ خودروهای شخصی و غیرنظامی قابل استفاده خواهند بود.
♦ انجام خط داستانی بازی بصورت کاملا مخفیانه ممکن خواهد بود.
♦ استفاده از چاقو مشابه اکثر عناوین اکشن اول‌شخص به بازی اضافه شده است.
♦ گرانت‌ها (نیروهای پیاده‌نظام دشمن که معمولا دست به عملیات‌های انتحاری می‌زنند) بمراتب خطرناک‌تر بنظر می‌رسند.
♦ نیروهای الیت نسبت به نسخه‌های گذشته قد بلندتری دارند و خمیدگی پشت آن‌ها کمتر شده است.
♦ اکثر قریب به اتفاق قسمت‌های هیلو3 بهمراه چند بخش جدید به ریچ اضافه خواهد شد. با توجه به توضیحات ارائه شده، تبدیل شدن هیلو ریچ به یکی از عناوین طراز اول اکشن اول‌شخص در سال 2010 میلادی، دور از ذهن نیست
-------------------------------------------
منبع:

من دو چیزه عجیب دیدم اگه کسی انگلیسیش خوبه که حداقل بتونه بفهمه به منم بگه! ( چون من که اینطوری دیدم )
Health Bar is back along with energy shield گفته ی منبع ایشون!
The health bar will take damage and not replenish over time like your shield گفته ی IGN !
من نمیدونم شاید تویه معنی مشکل دارم اما مطمئنم که حداقل قسمته اولش اینکه : "خطه جون Damage خواهد خورد "
خودتون قضاوت کنین کدوم درسته :دی
شک کردم به این موضوع ! ( تویه ترجمه ی dbazinews ترجمه ی دقیق این نوشته ی انگلیسی نیست ماشالله اینقدر منبعه عتیقه داده بود این سایت که منبعش Blogspot بود ! به سختی تونستم تویه گوگل پیدا کنم ، کلا به این سایت زیاد اعتماد کامل نداشته باشید ، البته اگه درست بگم )
شایدم هر دوش درست باشه !

Layken
17-01-2010, 19:03
مگه قرار نبود تو این قسمت مستر چیف عزیز قابل بازی بشه...؟؟؟
پس چی شد.؟

Masoud King
17-01-2010, 19:04
من دو چیزه عجیب دیدم اگه کسی انگلیسیش خوبه که حداقل بتونه بفهمه به منم بگه! ( چون من که اینطوری دیدم )
Health Bar is back along with energy shield گفته ی منبع ایشون!
The health bar will take damage and not replenish over time like your shield گفته ی IGN !
من نمیدونم شاید تویه معنی مشکل دارم اما مطمئنم که حداقل قسمته اولش اینکه : "خطه جون Damage خواهد خورد "
راست میگی این دوتا کاملا متضاد هستن:
ign گفته health bar بازیابی نمیشه ولی اون یکی گفته میشه!!
مشخصا ign باید راست گفته باشه : دی

مشخصا طق قول سازنده گرافیک بازی قول داده شده که پیشرفت بزرگی بکنه!!
Halo: Reach built on overhauled game engine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

779
17-01-2010, 19:10
مگه قرار نبود تو این قسمت مستر چیف عزیز قابل بازی بشه...؟؟؟
پس چی شد.؟

اون در حده شایعه بود !
منم فکرشو کردم گفتم فقط تویه نسخه هایه Original این Master Chief بود!
گرافیک بازی اگه پیشرفت نکنه که Halo نمیشه :دی
مخصوصا بازی ای که 3 سال روش دارن کار میکنن ...

Layken
18-01-2010, 00:32
دنیای زندگی بشر بسیار پر فراز و نشیب بوده است روزبه روز نیاز انسان به مواد اولیه و بستری مناسب برای زندگی بیشتر میشود.
بازی های زیادی در این مضمون ساخته شده است که در اینده ای نه چندان دور اتفاق میافتد که بازی Halo یکی از انهاست.
این مقدمه را گفتم تا کمی تعریف دنیای Halo برام اسون باشه.
Halo دنیای است که نه تنها بشر بلکه موجودات دیگری نیز به دنبال ان هستند.
Halo شبیه به یک حلقه باریک (در مقایسه با قطر حلقه ) است که می توان بر روی ان زندگی کرد.
سطح بیرونی آن ظاهری مکانیکی دارد و قسمت دورونی ان دارای شرایط کامل زندگی اب.هوا. گیاهان و....است
حتی در Halo یک نوع سیستم شبانه روزی نیز حاکم است. halo دارای یک ستاره و یک قمر است.
این حلقه قطری در حدود 10000 کیلو متر مربع دارد که نشان از عظمت بنا را دارد.
در کل تعداد این حلقه ها 7 تا است. ( 7 در بازی halo عدد مقدسی هستش) و هر کدام را با نام (Installation) می شناسند که هر کدام از انها
یک نوع کد گذاری شده اند مثلا ( Installation 02).
Halo خیلی شبیه به رینگ ورد در رمان تخیلی لری نیون (Larry Niven ) است با این تفاوت که شعاع halo برابر با 50000 کیلو متر است
در صورتی که رینگ ورد برابر با 95 میلیون مایل است.
تمامی این حلقه ها Halo توسط یک سیستم شلیک شعاعی به هم متصل هستند که این سیستم در صورت به کار انداختن سیستم شروع به کار خواهد
کرد که در نهایت با توجه به ایجاد انفجاری مهیب تا شعاع 25 هزار سال نوری میشود. که در این صورت کل کهکشان راه شیری و بقیه منظومه از بین
خواهند رفت.
اما در این بین یکی از Halo ها ( Installation 04) در جریان اتفااتی که در قسمت اول رخ داد نابود شد.
سیستم شلیک اماده بود که با توجه به هشیاری مستر چیف این سیستم از کار افتاد ولی منجر به نابود یکی از Halo ها شد.

resident_evil
18-01-2010, 01:02
اينم كامل ترين مطلب در مورد HALO . اگر حال داشتين حتما بخونين . بسيار كامل هستش

Turok-71
18-01-2010, 07:35
دوستان من تا الان این سری بازی رو انجام ندادم!
ولی خواستم بپرسم که مثل سری cod به صورت گروهی به دشمن حمله میشه یا نه؟

Layken
18-01-2010, 11:36
گروهی ..ان طور که تو بقیه بازی ها هست نیست اما خب بیشتر شبیه سبک بازی های فضایی هستش.
ولی شده برخی مراحل با 2..3 نفر هستی..
چطور بگم البرز جان تا بازی نکنی نمیشه گفت چه جور بازی هستش..باید ببینی.

mehdy.z
18-01-2010, 11:37
این جوری هم که مهدی جان میگن نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
خوب پس اینم پاک شود لطفا تا سندی نشود بر حماقت بنده!!!
منم منظوری نداشتم:20:

Layken
18-01-2010, 11:43
من نقل و قولم خراب شده ...واسه همین موندم...:31:
مثل اینکه منبع هر دو طرف هم اون اقا در بازی سنتر هم من یکی بوده...که مجله بازی رایانه هستش.:20:
نشسته بودم همشو بنویسم .:31:

Sam Fisher 11
18-01-2010, 21:35
از دوستان یه خواهشی دارم!
توهماتشون رو به این بازی نسبت ندن...
فقط کسی که هیلو بازی کرده باشه میدونه هیلو چطوریه...دلیلی نداره همه جا و همیشه پست بدیم!

امیدوارم از حرفم دلخور نشید منظورم شخص خاصی نبود...
+
بابت تاپیک و اطلاعاتی که قرار میدید حتی کپی ها ممنون

سعی کنید موفق باشید

mehdy.z
18-01-2010, 21:39
ویرایششششش....
.....ولش کن با طرفداران لااقل این بازی نمیشه در افتاد:31:

Bs_panzer
18-01-2010, 21:55
من هنوز odst رو هم نرسیدم بازی کنم !

ولی 3 رو با داداشم تموم کردم خیلی زیباست !

منم 2 رو تو پی سی بازی کردم خاطره بدی داشتم تا یه مدت از هیلو :دی پیشنهاد می کنم 3 رو بازی کنید یا odst تا پتانسیل بازی دستتون بیاد :دی

سعی کنید موفق باشید

:دی :دی

halflife g
18-01-2010, 22:13
سعی کنید موفق باشید

خيلي جالبه...... .:31::31:

در مورد halo...كلا يه جوريه ...به نظر خود من كه محيط و اتمسفر و كاراكتراي خفن و با ابوهتي مثه gears of war نداره....و البته قسمت single player اش هم تقريبا خيلي جالب نيس......

ولي........

اول شخص بسيار بسيار رواني داره و مهمتر از همه آنلاين فوق العاده اي داره...در يك كلام آنلاينش محشره.

Bs_panzer
18-01-2010, 22:17
خيلي جالبه...... .:31::31:

در مورد halo...كلا يه جوريه ...به نظر خود من كه محيط و اتمسفر و كاراكتراي خفن و با ابوهتي مثه gears of war نداره....و البته قسمت single player اش هم تقريبا خيلي جالب نيس......

ولي........

اول شخص بسيار بسيار رواني داره و مهمتر از همه آنلاين فوق العاده اي داره...در يك كلام آنلاينش محشره.

co-op هم کسی رفته باشه کیس مناسبیه :27:

نمی دونم چرا این قدر انجمن خلوت شده دیگه مثه قدیما نیست ! :(

خیلی بچه ها بی بخار شدن

halflife g
18-01-2010, 22:29
co-op هم کسی رفته باشه کیس مناسبیه :27:

نمی دونم چرا این قدر انجمن خلوت شده دیگه مثه قدیما نیست ! :(

خیلی بچه ها بی بخار شدن

من كه از co op اش خيلي خوشم نمياد چون همونطور كه گفتم از single player اش خوشم نمياد...خيلي بي هيجان و تصنعي.....البته بر عكش آنلاينش كه فقط هيجانه.

Layken
19-01-2010, 00:55
من نتم مشکل پیدا کرده با گوشی دید میزنم. نمی دونم چه شده که باعث شده مهدی ویرایش کنه.
حسرت می خوریم که جام خالی بود:31:

من كه از co op اش خيلي خوشم نمياد چون همونطور كه گفتم از single player اش خوشم نمياد...خيلي بي هيجان و تصنعي.....البته بر عكش آنلاينش كه فقط هيجانه.
شما چرا اخه این حرفارو میزنی...:46:
برای ختم کلام که فقط در مورد بازی بحث بشه(از این به بعد) بگم که...

Halo دیگر یک بازی نیست بلکه یک پدیده اجتماعی هستش.

halflife g
19-01-2010, 10:24
شما چرا اخه این حرفارو میزنی...:46:
برای ختم کلام که فقط در مورد بازی بحث بشه(از این به بعد) بگم که...

Halo دیگر یک بازی نیست بلکه یک پدیده اجتماعی هستش.

خوب مگه چه ايرادي داره من كه به كل از بازي بد نگفتم ....نكات منفي و مثبتشو گفتم......... بالاخره هر بازي ايرادايي داره مخصوصا halo كه ايراداي ظاهريش(نه گرافيكيش) زياده و بايد زياد بازي كني تا به عظمت اين بازي پي ببري...... .

CATALONIA
20-01-2010, 14:26
SCREENSHOT هاي جديد از بازي 

Halo Reach

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

لينك هاي بزرگنمايي از راست به چپ : 

CATALONIA
20-01-2010, 15:05
Halo: Reach beta video فاش شد !

اينجا اين ويدئو را ببينيد

resident_evil
20-01-2010, 16:47
بدون شك اين ويدئو توطئه اي بيش نيست براي تو كف گذاشتن امثال من كه به شدت منتظر كوچيك ترين خبر ازين بازي هستن . تا ميخواد وارد بازي بشه دوربين رو مياره پايين . بايد منتظر بمونيم ببينيم امشب GI چه چيزي از بازي منتشر ميكنه . چيزي كه كاملا مشخصه شاهكار ـه marty O'Donnel هستش كه واقعا باز هم آهنگ هاي زيبايي خلق كرده .

CATALONIA
22-01-2010, 14:00
Halo: Reach هفتاد درصد كامل شده است 

اين خبر رو Bungie اعلام كرده و گفته كه سازندگان بازي تمام سعي خودشون رو ميكنن كه بازي رو عرضه كنن و انتظار گيمر ها رو زودتر پايان ببخشه . 

---------------------------------------------------------------------------
اين هم متن كامل خبر 

بانجی: پروژه هیلو ریچ 70 درصد کامل شده است

در آخرین شماره منتشر شده از ماهنامه Edge، مسئولان بانجی تایید کردند 70 درصد از پروژه ساخت آخرین شماره از مجموعه بازی‌های هیلو به‌اتمام رسیده است.
همچنین در این شماره، مسئولان بانجی در کنار تایید خبر فوق تاکید کردند ساخت هیچ‌یک از مراحل بازی هنوز بطور کامل به‌اتمام نرسیده است. در آخرین شماره از مجله Edge اطلاعات جدیدی در خصوص نسخه ریچ از مجموعه بازی‌های هیلو منتشر شده است:
• در جریان بازی اتفاقات غافل‌گیرکننده بسیاری رخ خواهد داد.
• محیط‌های مراحل بازی بسیار وسیع خواهند بود، بطوری که بازی‌کننده می‌تواند در فاصله‌ای بسیار دورتر، اعضای تیم نوبل را در جریان درگیری با نیروهای دشمن مشاهده کند. به عبارت ساده‌تر مراحل به‌هیچ وجه شمایلی خطی نخواهند داشت و ممکن است اعضاء تیم برای لحظاتی از هم جدا شوند.
• موتورهای چهارچرخ مانگوس در کنار تعداد بسیار زیادی وسایل نقلیه جدید به بازی اضافه شده است.
• دوربین‌های دید در شب موجود در نسخه ODST در این شماره هم وجود خواهد داشت.
همچنین سازندگان بازی تاکید کردند هیلو ریچ از نهایت قابلیت‌های سخت‌افزاری کنسول ایکس‌باکس360 استفاده خواهد کرد.
در قسمتی از مصاحبه مجله Edge با مسئولان بانجی خط داستانی بازی هیلو ریچ با فیلم سینمایی تایتانیک مقایسه شده است. به‌احتمال بسیار زیاد در انتهای داستان شاهد نابودی وسیع مواضع انسان‌ها و از بین رفتن تعدادی از اعضاء گروه نوبل خواهیم بود که بار تراژیک داستان را به فیلم سینمایی تایتانیک نزدیک می‌کند.
در اواسط هفته گذشته تعدادی تصویر داخلی از مراحل هیلو ریچ در اکثر سایت‌های مرتبط با بازی‌های ویدئویی و کامپیوتری منتشر شد.
بازی هیلو ریچ در پاییز سال جاری میلادی بطور انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس360 منتشر شد.

موتورهای چهارچرخ مانگوس

منبع 

Yi Yi
22-01-2010, 16:52
با توجه به عکس‌های منتشر شده، طراحی محیط اطراف به خاطر جزئیات کم و رنگ‌های مرده و سرد، کسالت آوره.
البته شاید طراح بازی به عمد خواسته این حس به gamer دست بده.

Layken
22-01-2010, 22:44
ولي نه زياد نبايد به تصاوير دل بست (به كفته يكي از دوستان فروم عكس با خود بازي فرق ميكنه)
حتما كرافيك خوبي خواهد داشتز يعني بايد داشته باشه

resident_evil
22-01-2010, 23:02
همانطور که میدونید مجله Edge پیش نمایشی از بازی Halo: Reach در آخرین شماره تهیه کرده و اطلاعات جدیدی را از این بازی بدست آورده. یکی از این اطلاعات مربوط به قسمت گرافیک و موتور این بازی بود. به گفته ی Bungie، آنها موتور بازی را از ریشه ارتقا دادند و قصد دارند از تمام قدرت X360 در این بازی استفاده کنند. اما Edge مصاحبه ای کوتاه در این خصوص با Bungie داشته که توجه شما را به آن جلب میکنم:

محرک اصلی برای تمام این پیشرفت ها چیست؟

Marcus Lehto: خیلی چیزها. البته به طور قطع دلیل اون زمان بیشتر ما نبود! ما طراحان بهتری داشتیم، افرادی که می توانند کارهای زیباتری انجام دهند بیشتر شده بودند، ما داشتیم مهارت هایمان را ارتقا می دادیم و یاد می گرفتیم که چطور زیباترین چیزها را در موتور خود وارد کنیم و هربار کارهای بیشتری با سخت افزار انجام می دادیم.

Joseph Tung: ما به شکل دیگری به معماری 3 بُعدی نزدیک شدیم (نسبت به Halo 3). که نتیجه ای فوق العاده بهتر نسبت به آن بازی حاصل شد.

Marcus Lehto: ما داریم تا جایی که میشه از سخت افزار xbox استفاده می کنیم و از هر قسمت CPU,GPU و Memory آن برای خلق چیزی فراتر از Halo 3 بهره می بریم.

مکان های باز و گسترده Halo با راهروها و مراحل کوچک بازیهایی از قبیل Modern Warfare 2 خیلی فرق میکند. چطور می خواهید با وجود این، به همان کیفیت و جزئیات برسید؟

Marcus Lehto: به جای اینکه در محیطی کوچک، تعداد کمی Object با جزئیات خیلی زیاد به کار ببریم ، ما دوست داریم محتوا و غنای بیشتری در محیطی باز و گسترده داشته باشیم، بنابراین ما قصد نداریم 2 یا 3 دشمن از یک نوع و با جزئیات فراوان در یک صحنه نشان دهیم و این برای تجربه یک گیم پلی باز زیاد جالب نیست. در بازی حجم زیادی از کاراکترها، وسایل نقلیه، اسلحه، مناظر و بر روی هرکدام از آنها کلی افکت وجود دارد، محیط ها خالی نیستند و ما از این نظر به هیچ وجه کم نگذاشتیم. ما بازیکن را در محیطی کوچک محدود نمی کنیم. شما می توانید از کوچکترین قسمت هر محیط برای پیشرفت خود در بازی استفاده کنید.

Brian Jarrard: شما میتوانید به هر کجای محیط بروید و آنجا را ببینید، همه چیز و همه جا را. حتی دورترین نقاط و این چیزی است که حجم کار ما را خیلی زیاد کرد.

برای پیشرفت و ارتقا هوش مصنوعی چه کار کردید؟

Marcus Lehto: ما به طراحانمان ابزاری برای هوش مصنوعی دادیم، که آن را "Front" می نامیم. چیزی که باعث میشود دشمنان در هر رویارویی به صورت بسیار هوش مندانه عمل کنند. به صورت گروهی و استراتژیک وار یک مکان را بگیرند، سنگرگیری کنند و گروهی حمله کنند. انجام چنین کاری قبلا بسیار سخت بود، چون طراحان این کارها را اسکریپت نویسی میکردند و ما نمیخواستیم که این بار چنین کاری انجام دهیم. ما محیطی باز و با گیم پلی Sandbox می خواستیم، طوری که هر بار بازی کنید با دفعه قبل کاملا متفاوت خواهد بود. سیستم Front به ما این قابلیت را می دهد که این ارتباطات را منطقی تر بسازیم.

Joseph Tung: سیستم هوش مصنوعی بازی فوق العاده نیرومند است، که خیلی عالی شبیه سازی می کند. بسیاری از مردم به این توجه نمی کنند که این موضوع چقدر می تواند تجربه متفاوت تری را در اختیارشان بگذارد و اینکه همه چیز کاملا شبیه سازی شده و به صورت یکنواخت و اسکریپت نویسی شده نیست. شما میتوانید داخل یک اتاق نارنجک پرتاب کنید که تمام آن به صورت فیزیکی شبیه سازی شده است. حتی در این محیط های بسیار بزرگ، مثلا صحنه ای را خواهید دید که یک نفر زیر یک Warthog (یکی از وسایل نقلیه) نارنجک پرتاب میکند که باعث می شود آن وسیله پرتاب شود و با برخورد به شخص دیگری در قسمتی دیگر از محیط او را بکشد. این یکی از چیزهایی است که پیاده سازی آن سخت و پیچیده است و بسیاری به آن توجه نمی کنند و در بطن بازی گم می شود.

فکر می کنید مردم به اندازه کافی به این موضوع توجه کنند و آن را به اندازه بازیهایی با اسکریپت نویسی زیاد مثل Modern Warfare 2 و Uncharted 2 موفق بدانند؟

Marcus Lehto: تفاوت بین بازیهایی با اسکریپت نویسی زیاد مثل Uncharted و تجربه ای تعاملی که در Halo دریافت می کنید، در Longevity و تعداد دفعات تکرار است. شما می توانید بارها و بارها مراحل تک نفره را بازی کنید و هربار تجربه متفاوتی داشته باشید و این چیزی است که باعث شده مردم قسمت Multiplayer ما را سالها بازی کنند.

اما بازیهای Halo هنوز به خاطر Campaign کوتاه مورد انتقاد قرار می گیرند و بازیکن ها برای بارها تکرار کردن آن خیلی شوق نشان نمی دهند.

Joseph Tung: ما داریم کارهای جالبی در قسمت تک نفره Reach انجام می دهیم که مردم را تشویق میکند تا بارها آن را تکرار کنند. سورپرایزهای بزرگی در بخش تک نفره وجود دارد.

واقعا لذت بخش ـه حرفاشون !

Masoud King
22-01-2010, 23:10
اسکن های مجله Edge

آخرین شماره این مجله به پوشش این بازی پرداخته بود که شما اسکن های این مجله رو در زیر میبینید:

Masoud King
23-01-2010, 10:14
سلام
امروز Bungie در twitter تائید کرد که تصاویر منتشر شده در مجله های GI و Edge از نسخه پیش از آلفا هستش!

resident_evil
24-01-2010, 12:56
خُب نميدونم آپديت هاي GameInformer رو در مورد Reach دنبال ميكنين يا نه اما آخرين آپديتشون يعني 22 ژانويه مربوط به marty O'Donnel بود و كار او بر روي موسيقي تريلر بازي كه در VGA به نمايش در اومد .

آپديت بعدي هم فردا هستش كه به نظر خبرهاي بزرگي در مورد بازي منتشر خواهد شد كه البته در آپديت فردا 2 خبر رو خواهيم داشت .
ميتونيد ازين صفحه اخبار رو دنبال كنين .

اينم كنسرت HALO !

CATALONIA
25-01-2010, 16:18
New Halo: Reach shots and art get out

من چون نميدونم كدوم قديميه كدوم جديد لينك رو ميزارم 

يه خبر هم بانگي گفته بود كه اين بازي HALO 4 نيست 

resident_evil
26-01-2010, 00:49

آپديت جديد Reach در GI

resident_evil
26-01-2010, 12:19
نميدونم به عكس هاي بازي دقت كردين يا نه . اما يكي از عكس Crosshair در سمت چپ صفحه قرار گرفته ولي خود اسلحه مستقيم هستش ! اين اولين نشانه بود براي اين بازي تا به استفاده از ناتال در بازي نزديك تر بشيم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).png

به قول يكي از دوستان اگر حقیقت داشته باشه نشان دهنده اطمینان کامل مایکروسافت نسبت به قدرت این کنترلر است هستش و اينكه به راحتي ميشه به بهترين شكل ازون در بازي هاي FPS استفاده كرد . بايد منتظر موند ديد چي ميشه

Carter، فرمانده گروه و جزئیاتی از او :

resident_evil
26-01-2010, 12:21
delete .............

CATALONIA
29-01-2010, 19:52
Halo: Reach – kick ass new shots

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

لينك هاي بزرگنمايي‌:(از راست به چپ ) 

Layken
30-01-2010, 14:45
يادش بخير تو صحنه اخر Halo 3 مسترچيف در حالي كه ميرفت به اون جايگاهش به كورتانا گفت كه منتظرم باش.
بعد ارام خوابيد.
واقعا كاراكتر مسترچيف دست نيافتني است.:40:

779
11-02-2010, 17:15
خوب من حدود یک هفته بود ترجمه هایه لازم رو کرده بودم اما برنامه ی Photoshop نداشتم اما همین 1 ساعت پیش به دستم رسید .
از امروز کار گزاشتن Profile شخصیت هایه بازی رو شروع می کنم :

لینک : ( با Res : 1024x1325 )

Update :

لینک : ( با Res : 1024x1500

Masoud King
12-02-2010, 01:44
بتای Halo: Reach در May 3

تنها کمتر از 30 دققیه از رخداد X10 نگذشته بود که مایکروسافت تائید که Halo: Reach beta در May 3 شروه خواهد شد یعنی کمتر از سه ماه دیگه. این multiplayer beta فقط به وسیله دیسک Halo 3: ODST در دست رس خواهد بود, درست مثه اینکه Halo 3 beta فقط برای کسانیکه Crackdown رو داشتند باز میشد!

در ضمن مرسی شایانی... کار قشنگی بود.
شخصیت ها رو هم تو پست های جداگانه بده تا متوجه بشیم تاپیک آپدیت شده.

CATALONIA
12-02-2010, 16:22
تصویر روی جلد بازی 

resident_evil
13-02-2010, 14:42
آخرين تريلرش رو نميدونم ديدين يا نه اما فوق العادست . بازي با اين وسعت تو اين سبك با اين گرافيك بي نظيره ! تازه اينا مال ALPHA هستش و همين نسخه ي BETA هم ازين سرتر خواهد بود چه برسه به نسخه ي نهايي !

779
13-02-2010, 17:23
Update :

لینک : ( با Res : 1024x1556 )

CATALONIA
14-02-2010, 10:42
كاور بازي 

resident_evil
15-02-2010, 13:40

عكس ها خيلي زيادن همه رو نميزارم ديگه
اينا همگي از نسخه ي آمفا بازي هستن و نسخه ي نهايي به يه چيز فوق العاده طرف خواهيم بود .

pedram_sad
15-02-2010, 14:23
این review هفت دقیقه ای رو دان کردم واقعا بازی متحول شده
developer ها خودشون کامل توضیح دادن که چقدر تغییر ایجاد شده

از گرافیک و engine که به کل متحول شده و ارتقا پیدا کرده که انصافا عالی شده گرافیک
تا داستان و اوردن شخصیت های جدید و customize های جدید و ...

بی صبرانه منتظر masterpiece بعدی bungie هستیم :31:

resident_evil
15-02-2010, 15:09
اون آخرش هركي يه جمله اي ميگه كه آخرين جمله رو مارتي ميگه واقعا زيباست

This is the definitive Halo , made by people who created Halo

كلا همشون تو كارشون بهترين هستن و بسيار هم دوست داشتنين .

4870x2
02-03-2010, 15:22
امروز اون تحول بخش مالتی پلیرش كه خودشون میگن مثل یه بمب میتركه رونمایی میشه(8

resident_evil
03-03-2010, 16:16

Layken
14-03-2010, 00:45
نمی دونم میدونید یا نمی دونید یا من دیر فهمیدم. به هر حال...
قرار از یک ماه بعد قسمت Live راه اندازی بشه و عشق Live بازان از اول اردیبهشت مولتی هیلو ریچ بزنند.

resident_evil
14-03-2010, 02:33
نمی دونم میدونید یا نمی دونید یا من دیر فهمیدم. به هر حال...
قرار از یک ماه بعد قسمت Live راه اندازی بشه و عشق Live بازان از اول اردیبهشت مولتی هیلو ریچ بزنند.

البته فقط اونايي كه ODST اوريج خريداري ميكنن !

CATALONIA
15-03-2010, 20:48
Halo: Reach to get September 14 worldwide release

بنابر گفته ي مايكروسافت بازي در سرتاسر جهان در روز سه شنبه 14 سپتامبر عرضه خواهد شد .
البته سايت VG247 گفته كه اين تاريخ به احتمال زياد عوض خواهد شد و Bungie مثل بازي HALO 3 : ODST دير از تاريخ گفته شده بازي رو عرضه ميكنه .
بايد ديد ...

CATALONIA
03-04-2010, 21:23
يك تريلر از فيلم Halo ديدم گفتم شايد جالب باشه اينجا هم بزارمش !‌

Halo Bollywood Movie Trailer

S.Y.K
06-04-2010, 21:38
سربازان ، ماشین ها و اسلحه های Halo Reach مشخص شد !

S.Y.K
08-04-2010, 21:19
تصاویر جدید
تصاویر از بخش Multi Player
تصاویر از نسخه ی Beta بازی هست
به نظر Halo Reach داره کار خیلی بزرگی رو انجام میده با دیدن تصاویر جدید
بیش از پیش امیدوار شدم به این بازی

یک سری تصاویر دیگه + یک سری توضیحات به زودی در همین پست !

mohammad_twe
08-04-2010, 21:35
واقعا گرافیک بازی تحول پیدا کرده , حالا این نسخه beta هست بازی تا 33/34 روز دیگه میاد حتما بهتر هم میشه

resident_evil
09-04-2010, 00:51
واقعا گرافیک بازی تحول پیدا کرده , حالا این نسخه beta هست بازی تا 33/34 روز دیگه میاد حتما بهتر هم میشه

منظورت اين بود كه اينا آلفا هستن نسخه بتا تا سوم may مياد ؟ : دي

mohammad_twe
09-04-2010, 02:28
منظورت اين بود كه اينا آلفا هستن نسخه بتا تا سوم may مياد ؟ : دي
مگه اینا تصاویر مولتی بازی نی ؟ !عکس های سری دوم که یحیی گذاشت منظورمه ؟!!

تصاویر جدید
تصاویر از بخش Multi Player
تصاویر از نسخه ی Beta بازی هست
مگه اینا تصاویر مولتی بازی نی ؟ !

mehdi30nema
09-04-2010, 09:26
اون دشمنانی که شبیه قورباغه و تو شماره 3 خیلی زیاد بودند بودن تو این شماره هستند یا نه ؟

resident_evil
09-04-2010, 12:34

اون من اينارو نديدم اصلا شرمنده : دي

mehdi30nema
09-04-2010, 18:40

همون چیزایی که قد کوتاه داشتند و صدای عجیبی هم دارند و تو مراحل یک و دو هالو 3 هم خیلی زیاد بودند .

mohammad_twe
09-04-2010, 18:47
همون چیزایی که قد کوتاه داشتند و صدای عجیبی هم دارند و تو مراحل یک و دو هالو 3 هم خیلی زیاد بودند .
ایشون جوابی که دادن برای پست من بود :دی

نوید :

:دی

halflife g
09-04-2010, 18:52

به احتمال 99 درصد تو reach هم هستن.......چون یه جورایی اینا پای ثابت دنیای هیلو هستن ........ .

Layken
14-04-2010, 12:05
دوستان اسم اون كاراكتر كه عقب همشون واستاده و شكل روي ماسكش اسكلت هستش. چيه..؟؟
من خيلي حال مي كنم باهاش. اگه مسترچيف نيست خب بايد از يكيش خوشمون بياد از اون خوشم مياد ...
شخصيت قابل قبولي به نظر مياد..
اگه ممكنه يه عكس هم ازش بزاريد برام.

779
14-04-2010, 21:04
دوستان اسم اون كاراكتر كه عقب همشون واستاده و شكل روي ماسكش اسكلت هستش. چيه..؟؟
من خيلي حال مي كنم باهاش. اگه مسترچيف نيست خب بايد از يكيش خوشمون بياد از اون خوشم مياد ...
شخصيت قابل قبولي به نظر مياد..
اگه ممكنه يه عكس هم ازش بزاريد برام.

اسمش Emile هستش.
اگه تاپیک رو دنبال میکردی نوشته بودم توضیحاتشو!!!!

Masoud King
15-04-2010, 12:48
پیشرفت گرافیکی بازی از Halo 3 و دو ویرایش از خود Halo: Reach رو در زیر ببینید:

این عکس هم هر سه تا رو یه جا مقاسه کرده:

resident_evil
15-04-2010, 13:48
مسعود فولتره ميتوني يه جا ديگه آپ كني

مشاهده شد !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انفجارها و جزئيات اسلحه فوق العادس !

pedram_sad
15-04-2010, 13:51
نوید جان برای من که باز شد
حالا من با اجازه مسعود یک جای دیگه اپ کردم البته عکسی که از نظر خودم از باقی مهمتر بود :31:
مثلا این عکس :

Layken
16-04-2010, 23:20
این بازی 1 امتیاز از قسمت (داستان و هیجان) کم خواهد داشت.
که حتما تو امتیاز نهایی تاثیر گذار خواهد بود. علتش هم نبود مسترچیف خواهد بود.

اسمش Emile هستش.
اگه تاپیک رو دنبال میکردی نوشته بودم توضیحاتشو!!!!

دنبال کردم عزیز ولی هیچ کدوم رو باز نکرده . وگرنه نمی پرسیدم

resident_evil
17-04-2010, 00:02
این بازی 1 امتیاز از قسمت (داستان و هیجان) کم خواهد داشت.
که حتما تو امتیاز نهایی تاثیر گذار خواهد بود. علتش هم نبود مسترچیف خواهد بود.

ازون حرفا بودا حامد !

Layken
17-04-2010, 22:02

طرز تفکر غربی که موجب ظهور کردن بازی های بسیار زیادی در مبنای تفکرات عقاید و ایده های مختلف شده است. مغرب زمین را با جنگ ستارگان...با وارکرافت..با استارکرافت..و با..خیلی های دیگه میشناسیم. که با توجه به نسلی که در جامعه خود دارند منجر به پرورش همچین ایدولوژی هایی شده.
بازی halo از جمله این بازی ها هستش یک بازی با رعایت تمام معیارهای غربی و تفکرات کمپانی هایی که هر کدام بر این این ایده که چه چیزی برای نسل نوجوان..جوان..میانسال..و مهمتر از همه پیر لازم هست. همه انها جم شدند فکر کردند و به نتیجه ای جز Halo نرسیدند
Halo رو می توان از جمله بازی هایی دانست که از همان ابتدای ظهور خود در میان بازی ها مسیری تازه هم برای خود و هم برای دیگر سازندگان ایجاد کرد.همیشه این نواور بودن هست که لازمه خلاقیت رو در بر داره ...خلاقیت تکمیل شده از برنامه های نواوران باعث شد تا Halo به یک شاهکار کم نظیر تبدیل شود. گیم پلی...موسیقی...و مهمتر از همه داستان بازی داستان دنیای halo را می توان برگرفته از همان ایده های غربی و نسل غرب پسندالهام گرفت.
گیم پلی بازی halo همیشه شهره بوده و المان های تعریف کرده نسل شوتر اول شخص را یک گام جلوتر برد نسلی که با ولفنشتاین و Doom ظهور کرد و به جرات می توان گفت با halo کامل شد.
ماکروسافت شرکتی که کار منتشر کردن بازی را بر عهده دارد و Bungie کمپانی سازنده بازی halo خواهد بود. کمپانی که هنوز بعد گذشت نزدیک به یک دهه است که هنوز بر روی این بازی کار می کند و هر بار وجود نامش در کنار بازی بازیبازان را راضی و خشنود می کند. در کنار این موارد ظهور کارکتر بسیار محبوب مسترچیف (Master Cheef) است که باعث شده لذت این بازی روز به روز بیشتر بشه. و طرفداران بیشتری رو جمع کند. شخصیتی که حرف نمی زند و موقعی که حرف می زند باید گوش به سخنانش داد. یک اسپارتان کامل محبوب و مهربان.
زیز ان لباس فلزی که هنوز ما منتظر دیدن چهره او بعد از چند سال هستیم.

************************************************** ******************************

Halo :1
پلتفرم.: Pc..Xbox....Mac
اولین قسمت بازی شاید کمتر کسی ان موقع انتظار داشت که این بازی خیلی سریع به این شکوه برسد.
تعریف مبنای جدید گیم پلی با گرافیکی دلچسب در نسل وقت که هر کسی را وادار به پایان دادن بازی می کرد چون داستانی فراتر از یک رمان رو در بر دارد.
مسترچیف با اسلحه جدید در کنار کارکترهای جدید که باد در فضای کاملا ناشناخته به مبارزه با موجودات ناشناخته تر بپردازیم.
************************************************** *******************************

Halo :2
پلتفرم.:PC..Xbox..
بازی و داستان بازی همه را منظر ادامه این شاهکار کردند تا این که قسمت دوم از halo وارد بازار شد. این بار با قسمت مولتی بسیار قوی که باعث شد هزاران نفر را
در ساعات اولیه به انلاین بکشاند. همه چیز پیشرفت کرده بود ولی گرافیک بازی ایراداتی داشت که خب به نسل جدید در ان زمان نمی رسید و بسیار عقبتر بود.
گیم پلی کاملا طولانی که 12 ساعت گیمر را در فضای درگیرانه و نفسگیر خود غرق می کند.
بازی کمی گنگ به پایان میرسد تا باز طرفداران رو منتظر به قسمت سوم خود نگه دارد.

halo.:3
پلتفرم.: Xbox 360
نسل جدید کنسول های خانگی معرفی Xbox 360 همه منتظر قسمت سوم بازی بودند تا این که بعد از 3 سال از انتشار کنسول نهایتا ماکروسافت قفل دلهارو شکست
و اعلام انتشار بازی در سال 2008 رو داد. صفهای طولانی جلو مغازه ها از نوجوان گرفته تا یک پیرمد 80 ساله که روزها قبل برای خرید بازی
در صفهای نشسته و چادر زده بودند. در کنار تبلیغات گسترده از بازی چای Halo فنان halo چرخ و فلک halo و غیره ..که در نقاط مختلف
جهان پراکنده شده بود. تا این که بازی منتشر شد و فروشی نزدیک به رکورد مرد عنکبوتی 3 رو به خود اختصاص داد.
منتقدان سینما سر تعظیم در مقابل هنر بازی های رایانه ای فرود اورده و لقب هنر هشتم را به این هنر دادند.
داستان بازی در این قسمت تمام می شود . همه به انچه باید و انتظار داشتند رسیدند. ولی باز گرافیک بازی به روز نبود و ایرادی بزرگ رو با خود
حمل می کرد. اما همه این ها در کنار گیم پلی و داستان بازی جزی بیش نبود.

halo Wars
پلتفرم..:Xbox 360
Halo از همان اول ایده یک بازی استرادژیک رو در دست ساخت داشت اما با تغییراتی که در هیئت مدیره صورت گرفت بازی به یک اکشن اول شخص تغییر یافت
پس جای خالی همچین سبکی احساس بود این قسمت از بازی یک استراتژی بود که باید اسپارتان هارو از نمای بالا هدایت می کردیم.

halo 3:ODST

یک DLC که بعدا تبدیل به بازی کامل شد. روایتن داستان این بار از دید سربازان odst بود که وقایع فی ما بین halo 1 , 2 رو نشون می داد.
خب اینبار انتظار زیاد نبود پس بازی هم نقاط ضعف زیادی داشت که نمی توانست انتظارات رو براورده کند.
روکی کارکتری که ساده و کوچکترین درجه ماجرای این بازی در کنار همرزمانش را دارد و باید مورد هدایت دستان بازیباز میشد.

Halo :Reach

عنوانی که ماکروسافت قول های زیادی درباره ان داده است. چشم انتظار بسیاری از بازیبازان ..تا این که این بار قدرت Xbox رو در انحصاری ترین بازی خود
به نمایش بگذارد. با توجه به ترلیرها و تصاویر پخش شده تا این جا حاکی از یک بازی بزرگ را میدهد که بی صبرانه منتظریم تا پاییز امسالمان را با
این بازی گرم کنیم و داستان خود را در سیاره ریچ دنبال کنیم.

resident_evil
18-04-2010, 02:08
حامد مطمئني HALO 1 & 2 روي PS2 هم اومدن ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

resident_evil
18-04-2010, 02:09
حامد مطمئني HALO 1 & 2 روي PS2 هم اومدن ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Layken
18-04-2010, 09:46
2 رو هم که هستش خیلی دیدم با پک Ps2 هستش و تو مجلات هم خودنم که هست. ولی چون خودم رو pc بازی کرده بودم هیچ وقت امتحان نکردم. ولی مطمئن دقیق نیستم
باز اگه اشتب می کنم یا غلط برداشت کردم می تونم ویرایش کنم. تا مطلبی اشتباهی قرار داده نشه.:20:
چون خودم بازی نکردم هر دوشون رو روی pc بازی کردم.

pedram_sad
18-04-2010, 12:18
نه حامد جان
محصولات Halo فقط روی platform های microsoft عرضه شدن
Xbox
Pc
Xbox 360

اینم لینک Halo 2 که also اون روی pc هست فقط

Layken
18-04-2010, 14:24
ممنون
حیف وقت نیست وگرنه این همه بازیش ریخته تو مغازه ها می بردم امتحانی میکردم.
بعد اگه درست نبود با کله مخشون رو می طابونم بینم که چرا همچین چیزهایی می فروشن.
ویرایش میشود.

resident_evil
21-04-2010, 20:12

اينو ببينين لذتشو ببرين

Rohallah_tavakoli
21-04-2010, 20:19
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينو ببينين لذتشو ببرين

داداش Not Found میده! یه جا دیگه آپلود کن....

ممنون

CATALONIA
21-04-2010, 20:21
Hands-on with the Halo: Reach multiplayer beta

چندين شات از multi 

تمام پريويو هاي Halo: Reach multiplayer 

masoud93
22-04-2010, 17:53
من halo odst بازی کردم خیلی اشغاله حالا باید ببینیم این چجوری هست.

resident_evil
22-04-2010, 18:12

اينم يه مقايسه با HALO 3 !

resident_evil
22-04-2010, 18:12

اينم يه مقايسه با HALO 3 !

و اين هم بيقه مخلفاتش !

sinak3
22-04-2010, 20:49
تصاویر بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزرگنمایی:

Rohallah_tavakoli
22-04-2010, 22:33
با این که خودم xbox360 دارم ...هر کاری کردم از سری halo خوشم بیاد نشد!!! شاید این شماره نظرم رو عوض کنه!:31:

resident_evil
24-04-2010, 13:57
همون تريلري كه صفحه قبل گذاشتم رو ديدم امروز . كاملا فك انداز بود ! عالي بود .به نظر من امسال بهترين MultiPlayer رو خواهد داشت . تنوعي كه تو mode ها و سلاح ها هستش تو كمتر بازي ديده ميشه

sinak3
24-04-2010, 14:22
همون تريلري كه صفحه قبل گذاشتم رو ديدم امروز . كاملا فك انداز بود ! عالي بود .به نظر من امسال بهترين MultiPlayer رو خواهد داشت . تنوعي كه تو mode ها و سلاح ها هستش تو كمتر بازي ديده ميشه

نوید تو چه قد فن بازی در میاری.خوبه نقطه ضعفتو پیدا کردم از این به بعد خواستم حالتو بگیرم از ریچ بد میگم:5::27::31:

اینو ببین:

resident_evil
24-04-2010, 14:38
نوید تو چه قد فن بازی در میاری.خوبه نقطه ضعفتو پیدا کردم از این به بعد خواستم حالتو بگیرم از ریچ بد میگم

اتفاقا اصلا مهم نيست ميخواي فُحش بده لذتشو ببر آخر سال همه چيز معلوم ميشه : دي

sinak3
24-04-2010, 14:40
اتفاقا اصلا مهم نيست ميخواي فُحش بده لذتشو ببر آخر سال همه چيز معلوم ميشه : دي

ای بابا شوخی بود مگه من گفتم بازیه بدیه.عکسارو دیدی؟

resident_evil
24-04-2010, 14:43
ای بابا شوخی بود مگه من گفتم بازیه بدیه.عکسارو دیدی؟

اون : دي آخر جملم رو نديد مگه پسر ؟ اون يعني منم شوخي كردم ديگه بابا !
بله مشاهده شده بود قبلا : دي

halflife g
26-04-2010, 09:51
Hands On - Halo: Reach Multiplayer Beta

همونطور كه ميدونيد Halo: Reach multiplayer beta سوم ماه مي در دسترس هست. Adam Hartley در جريان يك نمايش در لندن فرصت پيدا كرده كه بازي رو تجربه كنه و اين Hands-On رو نوشته كه مطمئنم حتي تو ايران اين بازي و مخصوصا قسمت مالتي پليرش طرفداران خيلي زيادي داره (كه يكيش خودمم) و دارن براي بازي لحظه شماري ميكنن, بالاخره طرفداران هيلو نسخه ي بتاي اين بازي رو سوم مي ميتوانند تجربه كنند.

اگر از طرفداران هيلو هستيد نيازي به ياد آوري نداريد كه multiplayer beta جديدي براي تست بازي Bungie’s Halo: Reach - استوديوي قبلي Microsoft - در سوم ماه مي در سرتاسر دنيا در دسترس است. براي اين كار شما احتياج به يك نسخه از Halo 3: ODST داريد - كه حتما هم داريد - كه ميتوانيد با آن از سوم مي به multiplayer beta بازي Reach دسترسي پيذا كنيد.

گرچه اگر هنوز Xbox 360 نداريد و به دلايل ژرف و منطق عدم لذت بردن, هنوز فكر ميكنيد كه از طرفداران Halo نيستيد, بنابراين ما فقط ميتوانيم اصرار بكنيم كه اين كار را بكنيد و يك نسخه از ODST تهيه كنيد و از حساب بانكيتان براي روز يكشنبه (سوم May) كنار بگذاريد تا با لذت, بيگانه هاي بزرگ و ترسناك را با دستهايتان بكشيد. براي كساني كه هنوز نميدانند, Halo: Reach پروژه ي عظيم بعدي از اين سري خواهد بود, كه امسال عرضه خواهد شد. ورژن تك نفره ي اين بازي قرار است اتفاقاتي را روايت كند كه قبل از تمامي قسمت هاي اصلي اين فرانچايز اتفاق ميفتند. كه شما نقش واحد بسيار كوچك از نيرو هاي ويژه به نام Noble Team را ايفا ميكنيد. و ما انتظار داريم چيزي كمتر از يك بازي باورنكردني پوليش شده, با توجه به جزييات, customisation توانايي هاي كاركتر ها و كلا يك گيم پلي با كيفيت بالا نبينيم.

با وجود اين, الان ما مخواهيم كه تمام نگرانيمان را به طرف ديگر قضيه, يعني قسمت مالتي پلير بازي منعطف كنيم. VG247 زماني 'جدي' به بازي Halo: Reach beta كه هنوز منتشر نشده در جريان همايشي كه در لندن برگذار شد, اختصاص داد. سحتي با حدود نيم ساعت بازي آشكار ميشود كه چرا chapter پنجم و پاياني قرار است بانگ خداحافظي و وداع را به ياد آورد.

No limits to player numbers

در مقوله ي تعدار بازيبازهايي كه ميتوانند در تست بتا شركت كنند, در جريان اين اتفاق در لندن يكي از سخنگويان مايكروسافت تاييد كرد كه هيچ محدوديتي در تعداد بازيباز ها وجود ندارد. و همچنين طراح ارشد مولتي پلير بازي يعني Chris Carney و مدير انجمن بازي Brian Jarrard قبلا به Seattle Times گفته بودند كه اين بازي ميزبان سه ميليون نفر در ريجن مورد نظر است.

طرفداران Hardcore , با خواندن اخبار كه Bungie هيچ استفاده اي از هيچ گونه motion-controlled و المنت هاي Natal براي كشتن هاي تن به تن جديد در بازي نكرده است, آهي از جهت رفع نگراني كشيدند. وقتي كه شما در شروع به استفاده از اين حمله ي جديد اقدام ميكنيد, (كارهاي زيادي در ابتدا ميتوانيد بكنيد و لذت بردن از خيلي از انيميشن هاي كشتن متفاوت كه به عقب ميرويد و با ديد سوم شخص از آن تعجب و حيرت ميكنيد) در نظريه ها فهميدن اينكه چرا مايكروسافت ساختار Natal را كنار گذاشت, ساده است.

با تمام تشكر, اين كار انجام نگرفت, چون مردان Bungie گفتند: “Reach” يك اساس و بنيان است, يك حركت ناگهاني كه واقعا وابسته به چيزيست كه ميليون ها نفر 10 سال صرف كردند تا به آن نزديك شوند, بنا براين ما به دنبال دوباره سازي آن در حال حاظر نيستيم.
به اضافه اينكه اين انيميشن هاي كشتن در واقع جزييات كوچكي به چيزي كه يك بازي مولتي پلير زيباست, اضافه ميكند, در واقع آنها اين كار را انجام داده اند, به صورتي كه به بازيباز ها اجازه ميدهد كه از عقب براي چند ثانيه اي شاهد اين صحنه و حمله ي حيرت آور مربوط به آن باشند كه در نظر - كه هنوز در مسيري قرار دارد كه هيچ گاه احساس قطع ارتباط با اكشن هاي بازي به شما دست نميدهد - يك تست از مهارت سازندگان است كه چگونه گيم پلي را در اولويت قرار ميدهند. - چيزيست در اولين تجربه ي Halo: Reach فكر وذهنم به سمت Manhunt 2 ميرود , چون Rockstar نتوانست اين گونه انيميشن هاي كشتن را با موفقيت در بازي قرار دهد و حالا Bungie به همه نشان داد كه اين كار بايد چگونه صورت گيرد.

Halo noobs welcome

آن نوب هاي هيلو كه در دهه ي اخير, خود را با بازي ها خفه نكردند, نيازي نيست كه در مورد اين كه سختي بازي آنها را از بازي منصرف خواهد كرد صحبت كنند, زيرا كنترل در اين شماره به گونه اي با مهارت و هنر درست شده كه به جايي رسيده كه به صورت ذاتي, سريع و راحت آن را مياموزيد. حدود يك ساعتي با آن سر و كله بزنيد به سرعت عمل مطلوبي دست پيدا ميكنيد.

Bungie مدت زيادي به صورت دقيق, طولاني و سخت به Activision’s Call of Duty: Modern Warfare 2 توجه داشت و متوجه شد كه نياز دارد كه در زمينه ي ساخت بازي آنلاين براي Xbox 360 و به صورت يكه تاز جايگاه اول را, امسال (چندي ديگر) در اختيار گيرد, توجه خاصي به خرج دهد. به نظر من , با چند ساعت نخستين بازي Halo: Reach, فكر ميكنم به راحتي به اين هدف دست پيدا كنند. به اضافه ي جزييات جديد و جالب بازي, مثل همان اشاراتي كه به مبارزات و كشتن هاي تن به تن داشتم.

Okay, details

قابليت هاي جديد armor و گيم پلي مربوط به آن قابل توجه ترين مورد اضافه شده به بازيست. قابليت هاي armor شما, قابليتهاي استفاده ي دوباره كه براي كاركتر شما نقاط برتري تاكتيكي در ميدان نبرد بوجود مياورد. اين قابليت ها شامل "Sprint" (قابليتي تنها براي اسپارتانها كه يك burst در سرعت شما, هر گاه كه لازم بود به وجود مياورد) ; "Active Camo" (قابليت نامرئي شدن) ; "Evade" (قابليتي تنها براي Elite ها) ; "Jet Pack" (وحشتناك! به مراتب مورد علاقه ي ما) ;و "Armor Lock" (كاركتر شما را براي مدتي آسيب نا پذير ميكند)

همچنين بازيباز ها قبل از شروع بازي, بايد قابليت ويژه ي Armor و سلاح اسلي و جانبي خود را انتخاب كنند. و اين كليديست براي تغيير نحوه ي گيم پلي كه البته بسيار خوب است, كه به شما اجازه ميدهد بهتر از قبل روي گيم پلي تمركز داشته باشيد. براي بازي هاي تيمي (team-based) مطمئن بودن از اينكه قابليت ها و اسلحه هاي متفاوتي در تيم داريد ميتواند موجب پيروزي شما شود. اسلحه هاي جديد هم شامل (Designated Marksman Rifle (DMR كه جاي Battle Rifle در Halo3 را گرفته, يك timed-detonation grenade launcher (نارنجا انداز با انفجار زماني), يك Covenant Focus Rifle and - و احتمالا مهيب ترين آنها - anti-vehicle Plasma Launcher.

به دليل تايپ بازي, Halo: Reach شامل بسياري از آپشن هاي كلاسيك مثل Catch the Flag , Slayer or King of the Hill و همچنين 4 تاي جديد - Generator Defense, Stockpile, Headhunter and و محبوب ترين اين ها Invasion. بتا, همچنين شامل چهار محيط جديد است كه هر كدام نوع مختلفي از آپشن ها را به شما پيشنهاد ميكند. Powerhouse و Swordbase براي بازي هاي جمعي و آپشن هاي party game خوب است, مثل Headhunter و Slayer. Overlook براي Generator Defense ايدئال است, و Boneyard مپ اختصاصي براي Invasion است.

Halo Invasion and Headhunter

Invasion و Headhunter ,دو نوع جديد بودند كه به نظر با اقتدار در نمايش مايكروسافت در لندن, محبوب ترين بودند. Invasion به صورت يك مود با objective چند فاز كه يك تيم از اسپارتان ها را به رقابت با تيمي از اليت ها واميدارد. اليت ها يورشي را آغاز ميكنند كي طي آن بايد يكي ازobjectiveها را از اسپارتان ها در اختيار بگيرند. در دور بعد قسمت بزرگي از نقشه همراه با آشنا سازي و به كار گيري از وسايل نقليه باز ميشود (هنوز وسيله ي نقليه ي جديدي معرفي نشده) اين اتفاق همراه با آشكار شدن سه objective ديگر به منظور دفاع براي اسپارتان ها, ميفتد. بعد از آن اگر اليت ها موفق به در اختيار گرفتن سه منطقه شدند يك Phantom به منظور انتقال اطلاعات از اين سه پايگاه منتظر است كه اگر اين اتفاق بيفتد آنها پيروز ميشوند.
روي هم رفته Invasion يك مود ميلتي پلير شگفت انگيز و جالب است كه احساس سرعت را به طور كامل و بدون نقص به بازيباز منتقل ميكند.

Bungie ديگر تايپ محبوب ما را شرح داد, Headhunter به عنوان '' party' game' جديدي كه كه هدف جمع آوري و گرفتن بيشترين تعداد جمجمه (skulls) است. يك party game فاني. ولي ... خوبه و كار ميكنه ... وقتي كه كشته ميشويد يك جمجمه از جسد شما ميفتد. هدف در اين بازي جمع آوري هر تعداد جمجمه ايست كه ميتوانيد بدست آوريد, و سپس انتقال آن به مكان ها و ناحيه هاي علامت گذاري شده است.

Stockpile پارتي گيم ديگريست كه Territories را با Capture the Flag تركيب كرده كه پرچم ها رندم وار در نقشه (در جاهاي مشخص شده كه پرچم ها ظاهر ميشوند) ظاهر ميشوند. و آخرين game type جديد بازي, Generator Defense است كه در آن سه اسپارتان در مقابل 3 اليت قرار گرفته ,و هدف در اين مود از بين بردن ژنراتور هاست, البته قبل از اينكه زمان تايمر به صفر برسد.

بيرون از دنياي multiplayer هيلو, Bungie همچنين محيط هايي براي اجتماع, انجمن و matchmaking تدارك ديده است, بتا براين شما ميتوانيد با دوستان خود, با افراد در level شما, كساني كه در منطقه ي شما هستند و يا 'همگروه هايي با طرز فكر همانند شما' (بر اساس پر حرفي, انگيزش, كار تيمي و ضرب آهنگ و تون كار و بازيتان) بسيار سريع تر و راحت تر وارد بازي شويد. همچنين تيم شما ميتواند به مود و نقشه اي كه ميخواهيد بازي كنيد راي دهد كه گزينه ي بسيار خوبيست. مگر اينكه شما آشوب طلي باشيد و از دموكراسي متنفر باشيد.

و در آخر, Bungie يك matchmaking جديد را معرفي كرده است كه "Arena" نام دارد. كه حرفه اي ها را هدف قرار داره.

منبع:bc

resident_evil
26-04-2010, 19:02
با تموم شدن كار بر روي بتاي بازي رفتن سراغ بخش Campaign و اطلاعاتش رو هم در روزهاي آينده ميدن بيرون !

779
26-04-2010, 19:55
با تموم شدن كار بر روي بتاي بازي رفتن سراغ بخش Campaign و اطلاعاتش رو هم در روزهاي آينده ميدن بيرون !

ای که همیشه خوش خبر باشی نوید :دی
واقعا خیلی وقته منتظره خبر هایه Campaign هستم اما هیچی نمیاد!
منم کلا همیشه عاشق Campaign ام خلاصه دیگه خیلی منتظر موندم از اون وقتی که تاپیک زدم اطلاعات کامل و درست و حسابی از Campaign نیومده! امیدوارم Campaign این بازی بترکونه که بدجوری باهاش حال میکنم.
( جدیدا هرچی میزنم تویه سایت ها نوشته Beta Hands-On و Multiplayer و ... دهنم سرویس شد دیگه :دی )

halflife g
27-04-2010, 19:48
یک عدد تریلر جدید دیگه از بازی رو امروز دیدم باید بگم آفرین ...واقعا عالی بود گرافیک خیلی خیلی بهتر شده ...کلا هیجان خفن رفته بالا اون excute ها هم که هیجان بازی رو چند برابر کرده...

بدون شک با یک بازی رکورد شکن و بسیار مهلک روبرو خواهیم بود:40:

resident_evil
28-04-2010, 12:23

حجم بازي مارا متعجب كرد ! مشكل حجم حل شد حالا بايد دنبال odst باشيم !

Big-Boss
28-04-2010, 13:26
Halo Reach Beta Trailer

resident_evil
29-04-2010, 18:52

اين يكي از همه جذابتره !

Bs_panzer
02-05-2010, 16:01

با این که ماله 3 هست ولی باحال بود دلم نیمد نذارم :دی

resident_evil
04-05-2010, 01:42

40 دقيقه گيم پلي از بتاي بازي ببينين لذت ببرين . فوق العادست

resident_evil
05-05-2010, 23:18
اوه اوه ! امروز با خبر شديم بتاي Reach نه odst اوريج ميخواد نه code !
شما ODST رو داخل كنسول مبارك فرو ميكنيد بعد به LIVE وصل ميشين و ميرين تو بازي . تو منوي بازي آخرين گزينه زده Play Beta . اونو ميزنين و بعد هم به راحتي بتا رو دان ميكنين . به همين راحتي به همين خوشمزگي

mohammad_twe
06-05-2010, 12:04
اوه اوه ! امروز با خبر شديم بتاي Reach نه odst اوريج ميخواد نه code !
شما ODST رو داخل كنسول مبارك فرو ميكنيد بعد به LIVE وصل ميشين و ميرين تو بازي . تو منوي بازي آخرين گزينه زده Play Beta . اونو ميزنين و بعد هم به راحتي بتا رو دان ميكنين . به همين راحتي به همين خوشمزگي
پس مارو اسگووووول کرده بودن :13::21: :دی

vahidgame
08-05-2010, 01:43
سایت IGN از این بازی 10 تا عکس برتر رو گذاشته که از نسخه بتای بازی و برگزیده یوزرهای سایت IGN هستش:

resident_evil
13-05-2010, 17:50

mohammad_twe
13-05-2010, 18:33
مسترچیف ؟!

resident_evil
13-05-2010, 19:51
مسترچیف ؟!

بـــــــــــله !

mohammad_twe
13-05-2010, 19:53
oh my god !!!
شنیدم که میگفتن تو reach نیست ؟!!!!! نا امید بودم حسابی ! امیدم برگشت :دی

m_kasaeei
28-05-2010, 11:27
oh goD !

BC

ویرایش : چرا اینطوری گذاشتم لینک عکسارو :دی

Layken
03-06-2010, 14:09
این تصاویر بالایی in Game هستش. ؟؟:18:

مسترچیف ؟!
مسخره کردن ملتو مثلا این بودنشو از اول می گفتن چی میشد. خخخخخخ
من که از اولایل تاپیک می دونستم چیف جونی هستش....

Masoud King
01-08-2010, 23:54
Halo: Reach is finished

خوب Bungie تائید کرد که ساخت این بازی تموم شد و الان بازی دیگه کامل شده و باید منتشر انتشار اون در 14 سپتامبر باشیم. البته اینطور که پیش میره میشه امیدوار بود تا لینک های بازی خیلی زودتر بیان!!

pedram_sad
02-08-2010, 00:09
بازی خداست
از همه فاکتور
گرافیکش فوق العاده شده اصلا یک تحول عظیم در سری halo
بد جوری میترکونه

masoud93
02-08-2010, 10:47
من کلا یه هالو بازی کردم اونم halo odst بوده که خیلی آشغاله حالا باید ببینیم این چی میشه.
(راستی هالوها قبلی هم مثل odst بوده یا نه)

amin 2010
02-08-2010, 13:04
مسعود جان (با شما !!! اون یکی مسعود !!!) اقا ODST چجوری میگی اشغاله!!!!؟؟؟
من بهترین بازی عمرم بوده بعد هیلو 3!!!
اینم مثله همون HALO ODST هستش با گرافیک بهتر و باحالتر شدن کل بازی و .......... JETPACK!!!!

masoud93
02-08-2010, 15:32
نه بازی آشغال نبود فقط دشمنات که میومدن مسخره بودن (یه جورایی بچه بازی بود)

نمی خوام از بازی بد بگم ولی شاید بازی برا live خوب باشه و سینگلش حال نمیده.

در کل من خوشم نیومد خداییش بازی اختصاصی فقط gears of war 2

راستی مگه دیگه کی مسعود بود :31:

Spaniuly
02-08-2010, 21:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 72810_140.jpg

دانلود با حجم 9.53 مگ و فرمت flv کیفیت بالا

عالی بود!:18:

hamijoon
02-08-2010, 21:18
كاش نميگفتن مستر هست يهو سوپرايز ميشديم :31:

Layken
11-08-2010, 15:40
خیلی از بازی ها چون حتی ماه تاریخ انتشارشون با Halo :Reach یکی بود انتشار بازی خودشون رو به
تاخیر انداختن. بی صبرانه منتظر این بازی هستیم.

Alireza.M67
11-08-2010, 22:05
یادمه یکی به من گفت که بعد از چند بار بازی HALO بهش علاقمند شد و به من توصیه کرد که بعد از یه مدت دوباره برم سراغش .
هر کی بود بیاد من یه ماچش بکنم .:31:
چند روز پیش گفتم یه بار دیگه یه شانسی به این بازی بدم .
HALO 3 ODST رو بازی کردم و واقعا الآن میفهمم چرا انقدر طرفدار داره .
از حالا منم به جمع منتظران Reach پیوستم .

pedram_sad
11-08-2010, 22:35
یادمه یکی به من گفت که بعد از چند بار بازی HALO بهش علاقمند شد و به من توصیه کرد که بعد از یه مدت دوباره برم سراغش .
هر کی بود بیاد من یه ماچش بکنم .:31:
چند روز پیش گفتم یه بار دیگه یه شانسی به این بازی بدم .
HALO 3 ODST رو بازی کردم و واقعا الآن میفهمم چرا انقدر طرفدار داره .
از حالا منم به جمع منتظران Reach پیوستم .
خوشحالم علی رضا جان
که شما هم به عمق این ابر بازی انحصاری که تو تاریخ جایگاه بسیار عظیمی برای خودش داره پی بردی و به طرفدار ای اون پیوستی
همگی منتظر میمانیم تا چندی دیگر ! :31:

CATALONIA
17-08-2010, 15:01
ويدئوي جديد بازي به نام A Spartan Will Rise 

amin 2010
19-08-2010, 16:13

Microsoft و Bungie بازی Halo Reach رو بصورت 3D در کلن نمایش می دهند .
مد 3D برای ریچ تایید نشده بود اما اخبار حاکی از وجود این قابلیت در این بازی هستش .
Halo Reach تاریخ 14سپتامبر بصورت جهانی عرضه خواهد شد .

kortol
20-08-2010, 18:26

Microsoft و Bungie بازی Halo Reach رو بصورت 3D در کلن نمایش می دهند .
مد 3D برای ریچ تایید نشده بود اما اخبار حاکی از وجود این قابلیت در این بازی هستش .
Halo Reach تاریخ 14سپتامبر بصورت جهانی عرضه خواهد شد .

.................................................. .................................................. ................
آدم این عکس رو می بینه یاد فیلم آواتار می افته!!!!!!! کوهستان های معلق و مقدس پاندورا در فیلم آواتار..........

Leon-117
22-08-2010, 13:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روش Unlock كردن كلاه خود شخصيت هاي بازي:
برای Carter
یک مرحله Campign رو روی درجه Legendary بدون اینکه بمیرید به پایان برسونید!
برای Emile
یک مدال Bulltrue در یکی از حالات مولتی پلیر یا FireFight بدست بیاورید!
برای Jorge
یک نشان Killtacular در بخش مولتی پلیر بدست آورید!
برای Jun
100 دشمن رو پشت سرهم بدون مردن بکشید ، در حالت Campign یا مولتی پلیر!
برای Kit
انتقام مرگ یکی از هم تیمی هاتون رو توی بازی مولتی پلیر بگیرید.

ويدئوي توضيحات:
منبع:

hamijoon
22-08-2010, 13:58
خيلي حال ميده همه ويدئوهايه جديدش تو لايو هست . من از صبح تا شب ميشينم ميبينم ....

SAM_FISHER_HQ
22-08-2010, 22:16
بی صبرانه منتظر آخرین عنوان این شرکت هستم.

Masoud King
26-08-2010, 23:31
سلام

شایعه شده که حدود 100 دیسک از این بازی رو از کارخانه مایکروسافت تو پرتوریکو دزدیدن!!

این همون کارخانه ای هستش که مایکروسافت تمام نرم افزار های خودش از قبیل سیستم عامل و بازی رو توی اون تولید میکنه... البته دیسک هاشون رو.

قضیه هم از اینجا شروع شده که کپی های این بازی داشته تو خیابون فروخته میشده و همچنین یه عده تو لایو هم بازی کردن!!

خلاصه قضیه ای شده... البته فقط در حد شایعه هستش و وقتی از پایگاه خبری مایکروسافت هم اینو پرسیدن اونا هیچی نگفتن در این مورد فعلا.... حالا اگه دزدیه باشن و کرک بشه و داده بشه تو نت که دستشون درد نکنه... هرچی از این استکبار کنده بشه غنیمته : دی

Khashayar King
27-08-2010, 08:03
سلام

شایعه شده که حدود 100 دیسک از این بازی رو از کارخانه مایکروسافت تو پرتوریکو دزدیدن!!

این همون کارخانه ای هستش که مایکروسافت تمام نرم افزار های خودش از قبیل سیستم عامل و بازی رو توی اون تولید میکنه... البته دیسک هاشون رو.

قضیه هم از اینجا شروع شده که کپی های این بازی داشته تو خیابون فروخته میشده و همچنین یه عده تو لایو هم بازی کردن!!

خلاصه قضیه ای شده... البته فقط در حد شایعه هستش و وقتی از پایگاه خبری مایکروسافت هم اینو پرسیدن اونا هیچی نگفتن در این مورد فعلا.... حالا اگه دزدیه باشن و کرک بشه و داده بشه تو نت که دستشون درد نکنه... هرچی از این استکبار کنده بشه غنیمته : دی

نه بابا :31: شایعه چیه ؟! مایکروسافت دیروز (فکر کنم) گفت هرگونه بازی کردن halo reach در محیط live منجر به بن شدن میشه !

یعنی تا قبل از انتشار بازی دیده شد چند نفر دارن live میزنن ، مایکرو سافت هم آتیشی شده !بیچاره مایکرو سافت ! (خدا زدتش :39:)

نسخه غیر قانونیش هم الان دارن میفروشن ... (اینجا نه !)

killerj
27-08-2010, 09:05
سلام
منم یه جایی لینکهاشو واسه دانلود دیدم !

Masoud King
28-08-2010, 15:35
سلام
منم یه جایی لینکهاشو واسه دانلود دیدم !
سلام
در مورد این لینکا هم دوستان تست کرده بودن مثه اینکه هر چی لینک اومده خرابه..
به احتمال بسیار زیاد تا هفته دیگه باید بشه بازی رو تهیه کرد و یه حالی داد به بدن!!
+
اولین گیم پلی هم از قسمت کمپین بازی منتشر شد:

Sam Fisher 11
29-08-2010, 09:31

شات های بالا همگی مربوط به فیلم 66 ثانیه ییه جدیدترین شاهکار Bungie ئه. واقعا حرفه ای و زیبا ساخته شده... موزیک هم مثل همیشه بشدت تاثیر گذار...O'Donnell با موسیقی های حماسی و نابی که میسازه واقعا تاثیر بازیه halo رو بر هر گیمری دو چندان میکنه!
ختما ویدئوی رو دانلود کنید حتما! مطمئنم که بارها و بارها اون رو تماشا میکنید...

Halo: Reach: Deliver Hope Live Action Trailer
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 82510_140.jpg

Platform: only on Xbox360

Release: Sep 14, 2010
کیفیت: HD
فرمت: wmv
حجم: 50 MB

Director: Noam Murro
Editor: Angus Wall
Music: Martin O'Donnell

CATALONIA
01-09-2010, 15:15
بازي منتشر شد ... 
اونم از نوع Region : Free 
بريد كيفش رو ببريد .. 
البته توجه داشته باشيد LIVE بازي نكيند چون هنوز تو ABGX ثبت نشده .! 

amin 2010
01-09-2010, 16:46
بازي منتشر شد ...
بريد كيفش رو ببريد ..

شهاب جون خوش خبر باشی !! 4 تا زن بگیری ایشاللاه !!! عجب خبری !!

بالاخر تابستون منور شد !!! یه دو هفته بی نظیر در زمینه بازی داشتیم : K & L 2 و MAFIA II و ......HALO
فقط کاش کمپینش طولانی باشه بتونیم تا روز لایو زدنش صبر کنیم.

IRAN_KING
01-09-2010, 17:40
هنوز تاریخ انتشار فرا نرسیده چطوری منتشر شده ؟

نسخه اصلی هست ؟این......

amin 2010
01-09-2010, 17:44
هنوز تاریخ انتشار فرا نرسیده چطوری منتشر شده ؟

نسخه اصلی هست ؟این......

برادر مسعود چنین گفت

pedram_sad
02-09-2010, 00:07
بازي منتشر شد ...
بريد كيفش رو ببريد ..
شهاب جان همین الان تو abgx هم ثبت شد
دیگه برین کیف online اش رو هم ببرین :31:

Alireza.M67
02-09-2010, 03:02
شهاب جان همین الان تو abgx هم ثبت شد
دیگه برین کیف online اش رو هم ببرین :31:

این که هنوز تاریخ انتشارش نرسیده .
اگه آنلاین بازی کنی که بن میشی . (قضیه همون تاریخ خوردن اچیومنت)

mohammad_twe
02-09-2010, 11:14
اچیو تاریخ نمیخوره ! اینا یکسری شایعه پراکنی بود ! من خودم هزار بار اینطوری بازی کردم و رفتم لایو ! حتی flag هم نشدم هنوز :دی

Masoud King
02-09-2010, 13:46
سلام

خوب بازی هم تو مشهد اومده... دوستان مشدی میتونن برن تهیه کنند.

منم برم بازی رو یه تستی کنم ببینم چطوریاست.

Layken
02-09-2010, 14:16
من هم امرو سفارش اینترنتی دادم بیاد
و اگه فردا برسه دستم دیگه عالی میشه. وا.....این قلبم چرا وایساد. بابا بزن بکوب تو روخدا بزار اینو بازی کنم
بعد متوقف شو :31:

Leon-117
02-09-2010, 16:50
بهخوب اين بازي هم منتشر شد.فقط اميدوارم داستان بازي لو نره.....

Masoud King
03-09-2010, 00:51
خوب خدا قسمت کرد شد چند لولی بازی کنم

در زمینه شوتر بازی واقعا هیچ چیزی کم نداره...کنترل روون و راحت و زمان پاسخ دهی عالی و کلا هیچ نکته ی آزار دهنده ای توش دیده نمیشه. تنوع سلاح بازی هم مثل همیشه خیلی خوبه و سلاح های متنوعی تو بازی قرار داره.

صدا گذاری بازی و vice acting واقعا خوب کار شده. مخصوصا موزیک های بازی و صداهای جانبی. همچنین شخصیت پردازی بازی هم خیلی خوبه.

گرافیک بازی واقعا تو این سطح بسیار وسیع و موقعیت های پر از آبجکت و دشمن واقعا عالیه. تو بازی تا اینجا من هیچ افت فریم یا باگ گرافیکی ندیدم.

بی شک یکی از بهترین و یا شاید بهترین شوتری بود که تا حالا بازی کردم.

Leon-117
03-09-2010, 14:35
منم يكم بازي كردم.فقط ميتونم بگم بازي فــــوقـــــلــــعـــــاد ســــــت!
گرافيك بازي واقعا پيشرفت كرده!
گيم پلي بازي خيلي خيلي روون هستش!
موسيقي و صداهاي بازي رو هم فقط بايد خودتون بشنويد!
در كل به نظر من بهترين شوتر امساله!

amin 2010
03-09-2010, 14:42
منم يكم بازي كردم.فقط ميتونم بگم بازي فــــوقـــــلــــعـــــاد ســــــت!
گرافيك بازي واقعا پيشرفت كرده!
گيم پلي بازي خيلي خيلي روون هستش!
موسيقي و صداهاي بازي رو هم فقط بايد خودتون بشنويد!
در كل به نظر من بهترين شوتر امساله!

بهترین امسال ؟ اگه اینطور باشه که شکسته !!! این بازی برای بهترین بودن درتمام دوران ساخته شده نه فقط امسال!!!

Leon-117
03-09-2010, 15:32
بهترین امسال ؟ اگه اینطور باشه که شکسته !!! این بازی برای بهترین بودن درتمام دوران ساخته شده نه فقط امسال!!!
ديگه به اونجاهاش فكر نكرده بودم!:31:بين بازي هاي امسال گفتم!

Alireza.M67
03-09-2010, 16:05
برادرا شما این روز جمعه ای بازیو از کجا گیر اوردید ؟
بگید ما هم بریم بخریم .

CHEGUEVARA.
04-09-2010, 12:50
اين بازي واقعا"‌ full hd هست........؟؟؟؟
يه سايتي نوشته بود كه فول هست......
چرا اين تاپيك خوابيده.....:19:

Masoud King
04-09-2010, 13:24
اين بازي واقعا"‌ full hd هست........؟؟؟؟
يه سايتي نوشته بود كه فول هست......
چرا اين تاپيك خوابيده.....
آره full hd اجرا میشه

.Behnam.
04-09-2010, 14:39
سلام دوستان ...اگه من این بازیو بازی کنم ... چیزی از داستان سر در میارم ؟ یا حتما باید نسخه های قبلی رو بازی کنم ؟
ممنون

CATALONIA
04-09-2010, 14:58
سلام دوستان ...اگه من این بازیو بازی کنم ... چیزی از داستان سر در میارم ؟ یا حتما باید نسخه های قبلی رو بازی کنم ؟
ممنون
اينجا بخون شما يه چيزا هايي دستگيرت ميشه :

masoud93
04-09-2010, 15:19
مطمعا هستید که بازی روی رزولوشن 1920*1080 اجرا میشه ؟

پس حتما امروز باید برم بازی رو بخرم.

راستی می خواستم بدونم مراحل بازی زیبا هستن یا فقط به درد لایو بازی کردن میخوره ؟

mohammad_twe
04-09-2010, 16:14
مطمعا هستید که بازی روی رزولوشن 1920*1080 اجرا میشه ؟

پس حتما امروز باید برم بازی رو بخرم.

راستی می خواستم بدونم مراحل بازی زیبا هستن یا فقط به درد لایو بازی کردن میخوره ؟
کامپاین بازی هم مثل مولتیش فوق العادست ! داستانی عمقی و حماسی ...

Alireza.M67
04-09-2010, 17:33
بازی یه شاهکار به حساب میاد .
نسبت به نسخه ی قبلی (ODST) خیلی خیلی بهتر شده .
گرافیک که اصلا زیر و رو شده .
جلوه های بصری هم که نگو ...
در مورد گیم پلی هم باید بگم بهترین گیم پلی رو در بازی های FPS داره یعنی COD و KZ از این جهت میان بعد این بازی .
ولی سیستم رانندگی پیشرفت خاصی نداشته وو هنوز تو این زمینه ضعیفه .

Leon-117
04-09-2010, 21:06
دوستان من بيشتر بازي كردم اومدم از بازي تعريف كنم:
همونطور كه توي پست قبلي هم گفتم بازي واقعا شاهكاره.
گرافيك خيلي خوبه.مناظربازي واقعا چشم نوازند.
داستان بازي هم خيلي خوب كار شده و به شدت گيرا هستش.
موسيقي و آهنگ هاي بازي هم واقعا قشنگ هستند.
ولي به جز بخش داستاني قسمت Fire Fight هم خيلي جالبه.امروز يه كم بازي كردم.
در كل بانجي به تمام وعده هايي كه داده بود عمل كرده.

vegas
04-09-2010, 23:03
آره full hd اجرا میشه

البته این سایت بر اساس حدس و نتیجه گیری گفته که بازی full hd خواهد بود ....:31:
فکر نکنم حتی 720p واقعی هم باشه !:46:

Alireza.M67
05-09-2010, 01:32
داداش باور کن نظراتت خیلی جالبه
فقط یه چیزی رو یادت باشه این نظر شماست ! شما نظرات خودتو خیلی جامع در نظر می گیری
مثلا یه شبه به این نتیجه رسیدی بهترین گیم پلی رو داره چنان هم با اعتماد به نفس میگی که این بازی بهترین FPS هست که من بعید می دونم منتقد های ign و game spot هم این قدر قاطعانه نظر بدن
شما هر وقت خواستی راجع به بازی های دیگر کنسول ها نظر بدی سعی کن یه واژه " نظر شخصی " رو بهش اضافه کنی!
شب خوش !

طبیعتا وقتی چیزی رو از جایی نقل قول نکردم یعنی هر چی که گفتم نظر شخصیه و فکر نمی کنم لازم باشه ته هر پستم بنویسم "نظر شخصی"

sam_sali
05-09-2010, 03:18
من از اولین HALO تا الان با تک تک بازی هاش حال کردم.
داستان رو درست حسابی متوجه نمیشدم،گرافیک آنچنانی هم که نداشتند(نمیگم گرافیکشون بده،همیشه خوب بوده نه عالی (البته به جز Reach)،حمله نکنید!!!!)گیم پلیشون هم خوب بود با استانداردهای FPS موفق!
خودم هنوز نمیدونم واسه چی اینهمه باهاشون حال میکنم و میدونم خیلیا هم هستند که مثل من نمیدونن!به خاطر همین این بازی و کل سری HALO رو به همه پیشنهاد میکنم!سعی نکنید با تئوری ازش خوشتون نیاد!یازی کنید،حتما خوشتون میاد!

halflife g
05-09-2010, 21:53
بازی فوق العادس............ .

داستان عالی و غم انگیز
گیم پلی بسیار بسیار روون و متنوع از سفینه رووندن بگیر تا مبارزه با اسلحه و هلی کوپتر(تازه این شماره کنترلشون خیلی بهتر شده مخصوصات هلی کوپتر.......)
موزیک هم که همه میدونن.....

کلا جزییات بسیار زیاد و فوق العاده ای به بازی اضافه شده..هوش مصنوعی فوق العاده دشمنها مخصوصا الیتها...اضافه شدن جت پک و امکانات جدید به زره...سلاحها خوشدست تر شدن.......طراحی مراحل قسمت داستانی بسار زیبا شده..مخصوصا مرحله سفینه و البته مراحل غم انگیز بازی که متاثر کنندس........ امکانات ترور دشمت از پشت سر با انیمیشن های زیبا

گرافیک در حد بسیار مناسبی پیشرفت کرده(البته بهترین نیست ولی برای haloکافیه) مخصوصا draw distance ها مجذوب کنندن

در کل این شماره halo ایراد بخصوصی نداره و مطمینا مولتیشم فوق العاده خواهد بود............منتظر شکستن رکوردهای بی نظیر دیگه ای از این بازی باشین چه از لحاظ امتیاز و نمره و چه از لحاظ فروش و چه از لحاظ مقدار ساعات بازی آنلاین........ .

راستی میزان پیش فروش این بازی نزدیک ه 2 میلیون نسخه بوده که تقریبا با میزان کل فروش بازی fps کنسول رقیب برابری می کنه...... .

البته تا حالا هم دو تا نمره گرفته این بازی که به شرح زیرند:

Strength Gamer:10/10

plasma station:9.6/10

این هم تکه های از نقد سایتها:

"Halo Reach زندگی رو از شما میگیره !! ولی بعد از این اتفاق احساس خوبی دارید ! باید این بازی رو بخرید "
" Halo Reach بدون شک شگفت انگیزه ! داستان باور نکردنی و گرافیک درجه یک هستش ! "

داداش باور کن نظراتت خیلی جالبه
فقط یه چیزی رو یادت باشه این نظر شماست ! شما نظرات خودتو خیلی جامع در نظر می گیری
مثلا یه شبه به این نتیجه رسیدی بهترین گیم پلی رو داره چنان هم با اعتماد به نفس میگی که این بازی بهترین FPS هست که من بعید می دونم منتقد های ign و game spot هم این قدر قاطعانه نظر بدن
شما هر وقت خواستی راجع به بازی های دیگر کنسول ها نظر بدی سعی کن یه واژه " نظر شخصی " رو بهش اضافه کنی!
شب خوش !

اتفاقا نظر ایشون خیلی هم جامع هستش........همونطور که شماره 3 این بازی (با این که اصلا با این شماره قابل قیاس نیس) 17 میلیون نسخه فروش کرد...(80 درصد بازیهای انحصاری کنسول سونی رو بذاری کنارهم به این آمار نمیرسن)
این شماره هم غوغا خواهد کرد مخصوصا الان که دیگه واقعا مشکل بخصوصی نداره بازی...... .

همین halo3 میانگین نمراتش 93 اینا بود ..در نتیجه این بازی هم یه چیزی تو این مایه ها و شایدم بیشتر نمره می گیره........(شاید 95 ...)

من قبل از این بازی با بازی کردن 2 killzone اون رو بهترین fps این نسل میدونستم ولی با بازی کرد نreach مطمینم که هیچ بازی نمیتونه به پای این گیم پلی و بازی برسه......شک نکنید(اگر حرف ما رو قبول ندارید خووندن نفد مجلات براتون اثبات خواهد کرد چی به چیه)

بیشترین دلیل دوست نداشتن halo در ایران اینه که خیلی از ایرانی جماعت از فضای فانتزی خوششون نمیاد کلا بازیهایی مثه gears که توشون سرترکوندن و اره کردن باشه یا مثه killzone خنجر تو چش هلگاست فرو کردن یا با شاتگاه هدشات کردنو دوس دارن(یعنی عشق خشونت)

ولی خارجیها خیلی پایبند این اصول نیستن و از خود گیم پلی باز ی لذت میبرن......... .(البته مرسوم نبودن بازی کردن آنلاین هم مزید بر علت چون زیبایی halo در آنلاین مشخصتر)

mehdy.z
05-09-2010, 23:59
داستان عالی و غم انگیزوای من فقط میمیرم برای همین یه نکته_ش... گذشته از سبک عالی بازیش کلا دیوونه_ی بازیهایی با داستانهای این سبکی هستم...
واقعا به Xbox 360 دارها بعد از اینهمه انتظار تبریک میگم...امیدوارم یه روزی نوبت من هم بشه تا این بازی رو تجربه کنم چون به شخصه ذاتا عاشق این بازی هستم:8:
:46:

Masoud King
06-09-2010, 02:46
بیشترین دلیل دوست نداشتن halo در ایران اینه که خیلی از ایرانی جماعت از فضای فانتزی خوششون نمیاد کلا بازیهایی مثه gears که توشون سرترکوندن و اره کردن باشه یا مثه killzone خنجر تو چش هلگاست فرو کردن یا با شاتگاه هدشات کردنو دوس دارن(یعنی عشق خشونت)

ولی خارجیها خیلی پایبند این اصول نیستن و از خود گیم پلی باز ی لذت میبرن......... .(البته مرسوم نبودن بازی کردن آنلاین هم مزید بر علت چون زیبایی halo در آنلاین مشخصتر)
والا من نکته ای که تو بازی ندیدم همین فانتزی بودنش هست
بازی تخیلی هست ولی اصلا فانتزی نیست.
+
کاش روی رانندگی با ماشینش بیشتر کار می کردن..کنترل خوبی نداره ولی مابقی وسایل نقلیش کنتربشون خوبه و کافی هست.
+
جدول بهترین بازی سالم یکم بهم خورد با اومدن این بازی...اصلا انتظار نداشتم اینطوری بشه : دی
+

ign و gamespot رو خیلی جدی نگیرین... خیلی تبلیغاتی هستند... بهترین نقد ها رو میشه از سایت های متوسط پیدا کرد...چون نمرشون هیچ تبلیغات خاصی نداره و واسه همین قلمشون پاک تره.
البته نه اینکه اونا معتبر نباشن... ولی منکه همچی بهشون اطمینان ندارم که واقعیت بازی ها رو بنویسن.. مخصوصا بازی های ویژه و خط قرمزی..
در کل من گیم پلی reach رو به خیلی از شوتر های دیگه مثه call of duty ترجیح میدم... دلیلش هم اینکه که گیم پلی reach واقعا گیرا تره ;)

mammad*2
06-09-2010, 09:52
راهی برای غیر فعال کردن vibrationوجود داره؟
من هرچی تو منوها میگردم چیزی پیدا نمی کنم

halflife g
06-09-2010, 10:19
والا من نکته ای که تو بازی ندیدم همین فانتزی بودنش هست
بازی تخیلی هست ولی اصلا فانتزی نیست.درسته بازی خیلی خیلی از فانتزی بودنش کم شده ولی بالاخره بازم رگه هایی از فانتزی بودن هس توش..ولی همونطور که بانجی گفته بود این شماره کلا تاریک خواهد بود و همین تاریک بودن رو کل ساختار بازی تاپیر داشته...... .

ign و gamespot رو خیلی جدی نگیرین... خیلی تبلیغاتی هستند... بهترین نقد ها رو میشه از سایت های متوسط پیدا کرد...چون نمرشون هیچ تبلیغات خاصی نداره و واسه همین قلمشون پاک تره.تقریبا میشه امتیاز gamespot رو حدس زد...به احتمال 60 درصد 9 می گیره به احتمال 30 درصد هم 9.5 و به احتمال 10 درصد هم 10 می گیره...... .کلا بازی خارق العادس ایراد چندانی نداره....... .

یکی هم اینکه به امتیاز یه سایت توجه نکیند بلکه میانگین امتیازا رو ببینید بهتره چون جامعتره...

راستی دو تا نکته:

1-بعد از اینکه بازی تموم میشه و فهرست سازندگان میاد حتما بعد فهرست رو تماشا کنید چون یه قسمتی داره که فوق العاده غم انگیزه ونشون میده که چی میشه

2-مد firefight رو هم بازی کنید فوق العادس اعتیادآور ......... .

.Behnam.
06-09-2010, 10:59
راهی برای غیر فعال کردن vibrationوجود داره؟
من هرچی تو منوها میگردم چیزی پیدا نمی کنم
دکمه Xbox Guide ( همون دکمه وسطیه که آرم Xbox هستش) رو فشار بده ... بعد دو تا برو سمت راست ( sttings) بعد برو تو Prefrences ... بعدش Vibration ... بعدش .... Disable

halflife g
06-09-2010, 11:34
وای من فقط میمیرم برای همین یه نکته_ش... گذشته از سبک عالی بازیش کلا دیوونه_ی بازیهایی با داستانهای این سبکی هستم...
واقعا به Xbox 360 دارها بعد از اینهمه انتظار تبریک میگم...امیدوارم یه روزی نوبت من هم بشه تا این بازی رو تجربه کنم چون به شخصه ذاتا عاشق این بازی هستم:8:
:46:

واقعا داستان و روایتش غم انگیز....چکیده دو سه سطری بازی و رو میذارم تو اسپویلر تا بخوونید و به عظمت بازی پی ببرید:

"بازی با نشون دادن کلاهخود یکی از سربازان که شکسته و روی زمین افتاده شروع میشه ...

.بعد از اون داستان شروع میشه شما در قالب یکی از اعضای گروه noble هستید که برای نجات سیاره reach اعزام شدید و چون شما نفر ششم هستید به noble six معروف هستید این گروه قرار یک تنه نتیجه جنگ رو عوض کنن

مبارزه شروع میشه تقریبا هر چپتری از بازی که میگذره یکی از این یاران کشته میشند فرمانده گروه هم خودش رو برای زنده موندن گروه فدا می کنه وشما هم به عنوان نفر آخر زنده میمونید ولی راه بازگشت به پایگاه رو انتخاب نمی کنید و میدونید که با انجام آخرین ماموریتتون خواهید مرد پس آخرین ماموریتتون رو انجام میدید و اینجاس که بازی تموم میشه

ولی........

.بعد از دیدن cast بازی شما وسط یه بیابون با تعداد محدودی فشنگ بازی رو باز به دست می گیریدو چند تا دشمن می کشید ولی کم کم کلاهخودتون می کشنه و بعد فشنگتون تموم میشه..کلاهخود رو از سرتون درمیارید و میافتید زمین وکشته میشید.......کلاهخودی که اول بازی نشون داده میشه همین کلاهخود شماس....

سیاره ریچ نابود میشه وشما نمیتونید نجاتش ببید ولی به خاطر کاری که کردید در آینده نزدیک سیاره نجات پیدا می کنه...... "

pcali
06-09-2010, 11:53
با تشکر از جناب halflife g که مواردی که باعث شد تا من راضی به خرید بازی بشم رو ذکر کردن
واقعا این developer های که مایکروسافت استخدام میکنه برای ساخت یک بازی به اندازه sony
کارشون عالیه و یک اثر بیاد موندنی رو از خودشون بجا میزارن.

Leon-117
06-09-2010, 12:17
بازي رو تموم كردم.فقط ميتونم بگم فوقلعاده بود.داستان بازي واقعا مثل يه كتاب بود.توي كل بازي داستان به بهترين شكل روايت ميشد.فقط ميتونم بگم عالي بود.
در مورد داستان بازي:
به نظر من داستان هيلو:ريچ خيلي خيلي بهتر از مافيا 2 بود.
در كل من به بازي امتياز 9.9 ميدم.

underworld
06-09-2010, 17:31
ببخشید دوستان من شماره 2 این بازی رو چند سال پیش که فقط روی ویستا اجرا میشد رو با کامپیوتر بازی کردم
باید بگم هم از نظر گیم پلی هم گرافیک هم همه چیز افتضاح بود اون زمان نسبت به بازی های FPS دیگه
اینی که الان اومده شماره چندمشه؟
ظاهرا بچه ها همه ازش تعریف میکنن.....آیا کسی هست که قبول داشته باشه شماره 2 افتضاح بود و از این راضی باشه؟
من از بازی تخیلی خوشم نمیاد ولی با این حال با Gears of War 2 حال کردم
یعنی این هم مثل همون GOW قشنگه؟!

.Behnam.
06-09-2010, 18:08
ببخشید دوستان من شماره 2 این بازی رو چند سال پیش که فقط روی ویستا اجرا میشد رو با کامپیوتر بازی کردم
باید بگم هم از نظر گیم پلی هم گرافیک هم همه چیز افتضاح بود اون زمان نسبت به بازی های FPS دیگه
اینی که الان اومده شماره چندمشه؟
ظاهرا بچه ها همه ازش تعریف میکنن.....آیا کسی هست که قبول داشته باشه شماره 2 افتضاح بود و از این راضی باشه؟
من از بازی تخیلی خوشم نمیاد ولی با این حال با Gears of War 2 حال کردم
یعنی این هم مثل همون GOW قشنگه؟!
شماره 2 بازی که اکران شد ... هنوز 360 نیومده بود.... روی Xbox بودش فقط ... پس اصلا گرافیکش رو با 360 مقایسه نکن .( اصلا اون موقع نبود اینطور گرافیکی) ... گرافیک این نسخه معلومه که بهتره ... شک نکن:31: ...

amin 2010
06-09-2010, 19:22
wow wow wow!!!
بالاخره بازی رو گرفتم . بی نظیر .گرافیک عالی صداگزاری بهترین گیم پلیی بهتر از تمام بازی های FPS نسل .
براحتی میتونید با بخش سینگل و مولتیش تا ماه ها و حتی سال ها سرگرم باشید .

Leon-117
06-09-2010, 19:50
در مورد داستان و آخر بازي.
واقعا هر وقت كه يكي از اعضاي نوبل ميمردند ميخواستم گريه كنم!.ولي مسئله ي دردناك تر در مورد پايان بازي برا من اين بود:Noble Six تو تنهايي مرد.هيچكس پيشش نبود.:41:

masoud93
06-09-2010, 19:58
منم امروز صبح بازی دستم رسید.

به نظر من که گرافیکش عالیه و فکر کنم رزولوشن فول هم بود چون خیلی لبه ها و ... صاف بودن.

داستان هم که فعلا عالی داره پیش میره.

گیم پلی نصبتا خوب بود.

Xx Hossein xX
06-09-2010, 21:13
زمان انتشار رسمی بازی کیه !؟ الان عرضه شده ؟!
میتونیم مالتی بازی کنیم ؟!

halflife g
06-09-2010, 21:28
زمان انتشار رسمی بازی کیه !؟ الان عرضه شده ؟!
میتونیم مالتی بازی کنیم ؟!

یه هفته ای مونده به عرضه....درنتیجه واسه مولتیش باید صبر کنید........ .ولی تا وقتی مولتیش بیاد میتونید برید firefight بزنید تکی یا coop خداییش شاهکار ساختنش چندین مد مختلف داره اصلنم تکراری نمیشه نامرد مثه هلو میمونه هر چی میخوری مثه اینکه هیچی نخوردی........:31:

در مورد داستان بازي:
به نظر من داستان هيلو:ريچ خيلي خيلي بهتر از مافيا 2 بود.

منم موافقم......کلا اون آخرش که نرفت سوار سفینه بشه و گفت " "negative I have the gun" یا وقتی که دیدیم فرمانده یا kat چطور مردن و مهمتر از همه وقتی دیدیم noble six تنهای تنهای میون دشمنها مرد صحنه های خفنی بودن...واقعا آدمو بغض میگرفت........ .

mehdi30nema
07-09-2010, 07:27
منم دیروز بازی رو گرفتم .
من فقط هالو 3 رو بازی کرده بودم . این نسبت به اون بازی خیلی پیشرفت کرده و گرافیک واقعا بهتر شده .
موسیقی هم که حرف نداره یک موسیقی حماسی و عالی .
فقط یه سوال :
برای تیراندازی مثل بازی های دیگه شوتر نمیشه زوم کرد و تیر زد ؟ ( چون الان فقط بدون زوم تیراندازی میکنه )

A.N.A.P
07-09-2010, 08:05
منم دیروز بازی رو گرفتم .
من فقط هالو 3 رو بازی کرده بودم . این نسبت به اون بازی خیلی پیشرفت کرده و گرافیک واقعا بهتر شده .
موسیقی هم که حرف نداره یک موسیقی حماسی و عالی .
فقط یه سوال :
برای تیراندازی مثل بازی های دیگه شوتر نمیشه زوم کرد و تیر زد ؟ ( چون الان فقط بدون زوم تیراندازی میکنه )
واقعا بازی قشنگیه !!! مخصوصا مرحله 6 جایی که تو فضایی !!! یه سوال میگم من الان مرحله 7 هستم ولی آچیو

مرحله 4 رو بهم نداده ؟؟؟

جواب سوال دوستمون : شما RS فشار بدی زوم میکنه !!!

Leon-117
07-09-2010, 08:29
دوستان كلاه خود كارتر رو براي آواتار باز كردم.
خيلي آسونه شما هم يه تستي كنين.

mehdi30nema
07-09-2010, 08:34
واقعا بازی قشنگیه !!! مخصوصا مرحله 6 جایی که تو فضایی !!! یه سوال میگم من الان مرحله 7 هستم ولی آچیو

مرحله 4 رو بهم نداده ؟؟؟

جواب سوال دوستمون : شما RS فشار بدی زوم میکنه !!!

منظورم زوم کردن مثل بازی گیرز بود . یه همچین چیزی نداره ؟

راستی من تازه رسیدم به مرحله دو . بازی چند مرحله است ؟

Layken
07-09-2010, 11:49
wow wow wow!!!
بالاخره بازی رو گرفتم . بی نظیر .گرافیک عالی صداگزاری بهترین گیم پلیی بهتر از تمام بازی های FPS نسل .
براحتی میتونید با بخش سینگل و مولتیش تا ماه ها و حتی سال ها سرگرم باشید .
ببخشيد ميشه در مورد عالي بودن گرافيك كمي توضيح بديد..؟

masoud93
07-09-2010, 12:05
این بازی هم کمپینش تموم شد.

حالا باید خودمون رو برای لایو آماده کنیم.

halflife g
07-09-2010, 12:25

من یه توضیح بدم ....... .

گرافیک این بازی در نوع خودش عالیه

محیط بسیار وسیع کلی دشمن در یک صحنه به همراه کلی وسایل نقلیه (حالا این المانها رو با المانهای kz2 مقایسه کن می بینی که نسبت به halo هم محیطا کوچیکتر و خطیتر بود و هم تعداد دشمن کمتر بود)در نتیجه نباید انتظار گرافیک kz2 رو داشت چون همونطور که گفتم اون موارد بالا تا حد زیادی حافظه دستگاه رو به خودشون مشغول می کنه....... .

ولی در کل

draw distance "عالیه" ...
افکتاش "عالین" مثه افکت blur یا افکت انفجارا......
نور پردازی "خیلی خوبه"(عالی نیس)
بافتها هم "خوب تا خیلی خوب"

در نتیجه میشه گفت گرافیکش واقعا پیشرفت کرده و یه جورایی برای halo عالی محسوب میشه

A.N.A.P
07-09-2010, 12:50

آهان !!!:18: نمیدونم منظورت چیه !!!

بازیش فکر کنم 10 مرحله باشه !!! من 1 روز بازی کردم رسیدم الان وسطای مرحله هفتمم !!!

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

دوستان كلاه خود كارتر رو براي آواتار باز كردم.
خيلي آسونه شما هم يه تستي كنين.
چه جوری ؟؟؟

amin 2010
07-09-2010, 12:53

اره عزیزم میشه .
گرافیک بازی چند تا نکته بارز داره .
اولی کیفیت بسیار خوب بافت ها هستش دومی نورپردازی داینامیک و زیبای بازی هستش که با بازی بزرگی مثله KZ 2 تفاوت چندانی نداره .
فیزیک بازی بسیار خوب کار شده تنها مشکلش تخریب پذیری پایینه . منظورم از فیزیک خوب حرکت زیبای اجسام در مقابل شلیک ، حرکت بسیار زیبا و واقع گرایانه اب در اثر برخورد تیر و .. هستش .اب این بازی بهترین ابی هست که تابحال دیدم حتی بهتر از کرایسیس !! فیزیک اب بی همتاست .
امیدوارم حدودا منظورمو گرفته باشی !!!

افکتاش "عالین" مثه افکت blur یا افکت انفجارا
شدیدا تایید میشه !!! بازی حتی در حالت معمولی هم کمی چاشنی بلور توش دیده میشه که بشدت بازی رو طبیعی تر جلوه میده ( البته به پای بلور کرایسیس نمی رسه )

Leon-117
07-09-2010, 13:54

نه نداره همچين قابليتي ولي بازم اكشن بازي خيلي روونه.
10 تا chapter هست.

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

چه جوری ؟؟؟
يه مرحله رو تو درجه سختي legendery بدون مرن به پايان رسوندم.
راه حل گرفتن كلاه خود همه ي اعضاي نوبل رو 6-7 صفحه پيش گذاشته بودم.
ويرايش:

Hamid Hamid
07-09-2010, 17:03
من امروز بازي رو گرفتم يه نيم ساعتي هم بازي كردم اما راستش رو بخواين زياد خوشم نيومد! به نظرم خيلي مصنوعي بود!
نظر شما چيه؟ بازي سال 2010 اما گرافيك...:13:

amin 2010
07-09-2010, 17:21
بازي سال 2010 اما گرافيك...:13:

ببخشید اما گرافیک چی !؟؟ میشه یه دو تا ایراد فنی از گرافیک بگیرید؟؟ این بازی جزو 3 بازی برتر کنسول 360 از نظر گرافیک هست( به نظر من اوله ) اینکه شما از بازی خوشتون نیومده بحثش جداست .. این بازی گیم پلیی بشدت معتاد کننده داره با داستان و موسیقی بی نظیر . اینکه شما کلا با سبک فضایی بازی مشکلی دارید مشکل بازی نیست سلیقه شما اینجوریه ( خود من با اینکه ME 1 & 2 بازی های بزرگی هستند ولی به هیچ وجه نتونستم باهاشون کنار بیام اما هیچ وقت از بازی ایراد نگرفتم چون می دونستم سلیقه من به بازی نمی خوره !!

+

دوستانی که می خوان برن مدرسه اصلا بازی نکنن !!! معتاد میشین به بازی باید بی خیال درس و مشق بشین !!دی:

Hamid Hamid
07-09-2010, 17:30
ببخشید اما گرافیک چی !؟؟ میشه یه دو تا ایراد فنی از گرافیک بگیرید؟؟ این بازی جزو 3 بازی برتر کنسول 360 از نظر گرافیک هست( به نظر من اوله ) اینکه شما از بازی خوشتون نیومده بحثش جداست .. این بازی گیم پلیی بشدت معتاد کننده داره با داستان و موسیقی بی نظیر . اینکه شما کلا با سبک فضایی بازی مشکلی دارید مشکل بازی نیست سلیقه شما اینجوریه ( خود من با اینکه ME 1 & 2 بازی های بزرگی هستند ولی به هیچ وجه نتونستم باهاشون کنار بیام اما هیچ وقت از بازی ایراد نگرفتم چون می دونستم سلیقه من به بازی نمی خوره !!

+

دوستانی که می خوان برن مدرسه اصلا بازی نکنن !!! معتاد میشین به بازی باید بی خیال درس و مشق بشین !!دی:
آره عزيز جان من اصلآ از بازي خوشم نيومد.ديگه اين سليقه ي منه!
و شما خوشت اومد چون سليقت فرق ميكنه:11: كاملآ طبيعيه.البته من همش نيم ساعت پاش بودم.نظر قطعيم رو فردا ميگم.

Masoud King
07-09-2010, 18:10
( خود من با اینکه ME 1 & 2 بازی های بزرگی هستند ولی به هیچ وجه نتونستم باهاشون کنار بیام اما هیچ وقت از بازی ایراد نگرفتم چون می دونستم سلیقه من به بازی نمی خوره !!

+
پس واجب شد که بن بشی : دی
+
دوستان بهانه های بنی اسرائیلی برای بازی نیارین... واقعا نمیشه ایراد خاصی به بازی گرفت

halflife g
07-09-2010, 23:13
ببینید دوستان این بازی اگه کلا قسمت داستانیش تعطیل هم بود و گرافیکش هم در حد 5 سال پیش به خاطر گیم پلی بی نظیر و عظمت فوق العاده مدهای آنلاینش و البته firefight امتیاز کلیش زیر 90 نمیشد........ .حالا که دیگه همچین بخش داستانی سوزناک و فوق العاده متنوعی داره و گرافیکش خوبه در نتیجه علاوه بر اینکه رکورد فروش بازی رو خواهد شکست مطمینا امتیازش هم از 93 یا 94 پایین نخواهد اومد...... .

حالا منظور من از گفتن اینا چی بود؟؟

منظورم اینه که از بازی با این وسعت محیطی و این همه ابجکت همزمان عملا نمیشه انتظار گرافیک در حد گیرز یا کرایسس یا کیلزون رو داشت.....اگرچه گرافیک بازی در بعضی جاها واقعا دلرباس......

اگه محیطهای بازی قرار بود با گرافیک مثلا killzone2 اجرا ببشه شما عمرا 2 فریم در ثانیه هم نمی گرفتید....حالا خودتون انتخاب کنید :"محیط وسیع و دشمنهای زیاد و بازی sandbox" یا "گرافیک فوق العاده"؟

این بازی واسه ارایه گرافیک نیومده و نمیخواد مخاطب رو با گرافیک بیشتر پای tv بشونه..هدفش گیم خالص هست همین........مثه sims یا wow که هدف فقط تجربه یه لذت ناب از بازی هست و کسی هم ازش انتظار گرافیک وحشتناک نداره......... .

تونستم منظورمو برسونم؟؟

halflife g
08-09-2010, 01:10
نقدی بر بازی

Halo reach

بازی halo برای اولین بار در نسل قبل بر روی کنسول xbox منتشر شد و توانست سبک fps را بر روی کنسول ها مرسوم کند.....از مشخصه های این بازی میتوان به فضایی بودن داستان و موجودات تخیلی و گیم پلی بسیار روان و البته مولتی پلیر برجسته اشاره کرد.

شماره 2 این بازی هم بر رو کنسول xbox منتشر شد ولی halo 3 بر روی کنسول نسل جدید مایکروسافت یعنی xbox 360 عرضه شد و اگرچه به پای دو نسخه قبلی خود نمی رسید ولی توانست با فروشی معادل 17 میلیون نسخه به موفقیت بزرگی دست پیدا کند

بعد از نسخه 3 نسخه odst هم منتشر شد که با وجود فروش خیلی خوب نتوانست halo را به جایگاهی که شایسته است برساند تا اینکه بانجی(شرکت سازنده بازی) در سال 2008 پرده از راز ساخت آخرین و بزرگترین halo برداشت تا به نوعی خداحافظی باشکوه این شرکت با این ip باشد.......... .

در زیر به نقد کوتاهی از این بازی میپردازیم:

داستان

داستان این شماره حول گروهی به نام noble می گردد که برای انجام ماموریت خاصی عازم سیاره reach که هم اکنون زیر حمله شدید کاوننت ها است می شوند ....شما در نقش یکی از اعضای این گروه هستید و چون نفر آخر هستید به noble six معروفید........... .

کلا سری halo داستانی حماسی دارد و این شماره هم از این امر مستثتی نیست منتها موضوع این شماره شدیدا احساسی و غم انگیز است و در نتیجه یکی از بهترین بخش های بازی هم هست..........داستا بازی زیبا روایت میشود و تنوع مناسبی هم در ماموریتهای بازی ایجاد می کند

داستان بازی به حدی زیبا هست که شما تا روزها بعد از پایان بازی هم با فکر کردن به halo یاد گروه noble و فداکاریهاش بیفتید........ .

نمره این بخش 9.5 می باشد

گیم پلی

گیم پلی بازی همانی هست که باید باشد.....مبارزات سریع و روان و خوش دست و البته با آزادی عمل زیاد

بخش داستانی یا firefight را میتوانید تا 4 نفر coop آفلاین بازی کنید که بالاطبع تجربه لذت بخشی است.

میتوانید جنسیت و لباس و تمام لوازم کاراکتر خود را شخصی سازی کنید و کلا با شخصیتی که خود میسازید بازی کنید البته برای داشتن زره های قویتر باید CR جمع کنید که آن هم با بازی کردن آنلاین و کشتن دشمنان بدست می اید(بعضی از قسمتهای زره ها آنقدر گران است که ماه ها بازی انلاین مداوم نیاز است)

در این شماره چند اسلحه به بازی اضافه شده اند که تنوع بسیار خوبی به بازی داده اند مثل اسلحه DMR اسپارتانها که واقعا خوش دست و زیبا طراحی شده است

اسلحه DMR

هوش مصنوعی دشمنان فوق العاده بالاست(مخصوصا الیتها) و گاهی شکست دادن هر کدام از این سربازان کار دشورایست ...به زیبایی جا خالی می دهند و به لطف محیطهای بزرگ هر لحظه در حال حرکت هستند هوش مصنوعی یاران خودی نیز در حد مطلوبی است ولی به پای دشمنان بازی نمیرسد..... .

مثل شماره های قبلی باز هم وسایل نقیله در بازی وجود دارد ولی اینبار راندن سفینه در فضا هم اضافه شده که تجربه بسیار لذت بخشی است در کل هدایت وسایل نقیله مناسب و مهیج طراحی شده است به غیر از کنترل ماشین های جیپ که کمی اعصاب خردکن هستند

برای اولین بار قابلیت ترور دشمنان از پشت هم در بازی گنجانده شده بدین ترتین که با رفتن به پشت دشمن نگون بخت و نگه داشتن دکمه melee دشمن طی یک انیمیشن زیبا از نمای سوم شخص توسط چاقوی شما به قتل میرسد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] assinate_70970__size_655_1500.jpg

ترور کردن دشمن از پشت سر

برای اولین بار در بازیهای اول شخص از جت پک استفاده شده است که زیبایی بازی رو دو برابر می کند و البته امکانات دیگری هم وجود دارد مانند نامریی شدن یا ساختن یک نمونه تقلبی از خودتان(برای پرت کردن حواس دشمن) و.... که واقعا نقطه قوت بزرگی به حساب میاید.

جت پک

مد firefight بازی هم به مانند مد horde بازی gears of war میباشد ولی صد ها برابر بزرگتر و مهیج تر ..موج موج دشمن به سمت شما حمله می کنند و شما باید به صورت تکی آفلاین یا coop افلاین یا آنلاین در مقابل دشمنان ایستادگی کنید ......
این مد دارای ظریفترین تنظیمات و شخصی سازی هاست....مشخص کردن نوع دشمنان ..نوع سلاحها....نوع مپها....و.....همه و همه در دستان شماس...
علاوه بر موارد بالا مدهای آنلاین بازی نیز بزرگتر و عظیمتر از قبل حظور دارند

نمره این بخش مطمینا چیزی نیس به جز 10 که واقعا برازنده این بازی است.

گرافیک

گرافیک این بازی نسبت به شماره قبلی آن دچار بهبود بسیار قابل توجهی شده است....مناظر دور دست بسیار زیباست و همواره در دوردستها گروهی از انسانها در حال جنگ و جدال هستند..........افکتهای انفجار بسیار زیبا کار شده اند و افکت blur در بازی هم قابل توجه است...بازی لبه های تیز کمتری دارد....جزییات لباس اسپارتاها و سلاحها خوب کار شده اند.
اما در مقابل بافتها در بازی در حد عالی و به خصوص در حد بازی fps کنسول رقیب نیست.......نورپردازی در بازی نیز خوب کار شده و نسبتا قابل قبول است

ولی مطمینا نمایش چنین محیطهای بزرگ شلوغی با قفل کردن فریم روی 30 کار هر کسی نیست و واقعا جای تحسین دارد

در کل برای این بخش نمره 9.4 مناسب است.

صدا و موسیقی

halo علاوه بر گیم پلی بی رقیب خود به داشتن موسیقی بسیار زیبا نیز مشهور است و reach هم از موسیقی برجسته ای بهره میبرد موسیقی در بازی در بالاترین حد خود کار شده است و فوق العاده است
صدا گذاری بازی نیز چیزی از بازی های روز کم و کسر ندارد و عالی است.........

نمره این بخش نیز 9.7 است....... .

ارزش تکرار

با فعال کردن هر یک از skull ها که هر کدام به مانند یک قانون جدید عمل می کند(مثلا دشمنان فقط نارنجک پرتاب می کنند یا سریعتر میشوند یا فقط با دوربین دار به شما حمله می کنن)و همچنین آزادی عمل بسیار زیاد در بازی و البته بخش های متنوع و مختلف مطمینا این بازی ارزش ماهها و شاید سالها بازی کردن را داشته باشد

مطمینا نمره این بخش هم 10 خواهد بود

در نهایت بازی halo reach بزرگترین و بهترین بازی کنسول xbox360 تا کنون می باشد و اگر از طرفداران موضوعهای تخیلی و فضایی هستید به هیچ عنوان این بازی را از دست ندهید و البته اگر از موضوعات تخیلی هم متنفر هستید لااقل نیم نگاهی به بازی بیاندازید.

امتیاز نهایی:9.7

Sam Fisher 11
08-09-2010, 04:04
خیلی خوشحالم که میبینم طرفداران هیلو تو این انجمن دیگه انگشت شمار نیستن: دی البته یه دلیلش اینه که الان عده ی بیشتری ایکس باکس دارن(از کاربران این فروم) و همین هم باعث شده تاپیک بازی بدون اینکه مهم باشه مدام بالای سایر تاپیک ها قرار بگیره...

اگه یه سری به تاپیک هیلو 3 بزنید منظورمو میگیرید(البته حیف که بیشتر عکسای لانچ بازی پاک شدن)... اون سال ما خودمونو جریدیم که به ملت بفهمونیم این یکی از خدایگان fpsئه !
اتفاقا همین بحث هایی که شما الان سر گرافیک بازی دارید تو اون تاپیک هم مطرح بود: دی هنوز که هنوزه جنگل بازیه هیلو 3رو فراموش نکردم بخصوص رنگ بندی و نورپردازی فوق العاده اش که حس میکردی واقعا نور خورشید داره محیط رو روشن و گرم میکنه...هیلو 2رو هم رو پی سی بازی کردم که اون هم در زمان خودش گرافیک خوبی داشت. کلا هیلو یه شوتره خاصیه که شما اگر الان شماره های قبلی رو هم برید بازی کنید بتون فاز میده!

به دوستانی که امکان لایو رفتن دارن توصیه میکنم به وقتش حتما لایو بازی رو هم امتحان کنید!
ممکنه اولش گیج بشید و نتونید زیاد کسی رو بکشید چون لایو فوق العاده سریعی داره... ولی از حسن هاش اینه که هم هیجان زیادی داره و هم اینکه همیشه گیمرهای زیادی هست که باهاشون بازی کنید به خصوص اگه با رفقا بریزید تو بیشتر بهتون فاز میده و حسابی هم میخندید;)

A.N.A.P
08-09-2010, 08:00
اوه ... اوه ...اوه !!! این مرحله 9 چقدر سخت بود !!! از هوا و زمین موشک نثارت میکردن !!!

mehdi30nema
08-09-2010, 09:52
دوستان تمام کردن بازی چند ساعت نیاز داره ؟

A.N.A.P
08-09-2010, 10:13
دوستان تمام کردن بازی چند ساعت نیاز داره ؟'
من که دو روزه تمومش کردم شاید بقیه دوستان زود تر تموم کردن !!!

MobinS
08-09-2010, 10:31
نشونه ی اسلحه اش روی دشمن قفل میشه؟

A.N.A.P
08-09-2010, 10:34
نشونه ی اسلحه اش روی دشمن قفل میشه؟
آره منم چند دفعه این احساسو کردم ... نمیدونم !!!

Hamid Hamid
08-09-2010, 10:47
به نظرتون يه مقدار مهمات زود تموم نميشه؟!
من يه وقتايي مجبورم تفنگ اين دشمنارو استفاده كنم.
بعد اگرم پشت هم تير نزنيم بهشون دوباره جون ميگيرن؟ درسته؟

halflife g
08-09-2010, 10:57

رو نرمال 8 ساعت...... .

نشونه ی اسلحه اش روی دشمن قفل میشه؟ نه همچین چیزی نیس...قشنگی halo به همینه که با دسته کنسول یه fps رو روون بازی کنید و گرنه قفل بشه که حال نمیده.

البته تو منوی بازی این قابلیت هست که میتونید فعال یا غیرفعالش کنید.

به نظرتون يه مقدار مهمات زود تموم نميشه؟!
من يه وقتايي مجبورم تفنگ اين دشمنارو استفاده كنم.
بعد اگرم پشت هم تير نزنيم بهشون دوباره جون ميگيرن؟ درسته؟نه دیگه خواستن تا شما از همه اسلحه ها استفاده کنید طبیعیه....... .

نیروهای الیت سپر دارن مثه شما که با چند ثانیه استراحت سپرشون برمیگرده و باید از اول بزنید ....ولی بقیه نیروها اینطوری نیستن هر چقدر که شما بزنید از جونشون کسر میشه تا بمیرن........ .

amin 2010
08-09-2010, 11:46
صحنه ای که کیت ( اسمشو درست یادم نیست !!) تیر می خوره خیلی حماسیه مخصوصا موزیک اون صحنه استثنایی کار شده .
کلا دم بانجی بشدت گرم قبل از دانشگاه یه تجربه عالی برامون فراهم کرد .

tommy vercetti
08-09-2010, 12:22
حدود 8 ساعت رو نرمال:10:

Leon-117
08-09-2010, 13:23
دوستاني كه بازي رو تموم كردن حتما با درجه سختي legendery بازي رو برن.من يه مرحله رفتم با خودم گفتنم نه بابا آسونه!
الان تازه رسيدم چپتر 4 نميدونيد چي ميكشم!2 تا از اين اليت ها كه بيان فورا فرار رو بر قرار ترجيح ميدم!:31:

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

صحنه ای که کیت ( اسمشو درست یادم نیست !!) تیر می خوره خیلی حماسیه مخصوصا موزیک اون صحنه استثنایی کار شده .
کلا دم بانجی بشدت گرم قبل از دانشگاه یه تجربه عالی برامون فراهم کرد .
عجيب تاييد ميشه.
"كلا از اينجور صحنه ها توي اين بازي خيلي زياده.ولي من بيشتر دلم برا كارتر سوخت"

amin 2010
08-09-2010, 15:18
REACH سری HALO را به مقصد رساند .

گرافیک :10 / 9.8

همیشه بانجی گیم پلی و موزیکی عالی رو با گرافیکی معمولی اما چشم نواز مخلوط می کرد و یک بازی زیبا از سری هیلو رو بیرون میداد . اما این بار همه چیز عوض شده !!!
بازی گرافیکی بی همنا دارد . دوستانی که LP 2 رو بازی کردن حتما گرافیک بازی رو بیاد دارن . اتفجار های زیبا و موجودات بسیار بزرگ از مشخصه های بازی بود . حال در ریچ تمام انچه در LP2 دیدید رو 10 برابر کنید !!!
صحنه هایی از بازی هست که واقعا نمی توانید قبول کنید که در این نسل شاهد چنین عظمتی هستید . صحنه ای که خارج از جو سیاره یکی از سفینه ها منفجر میشه بسیار چشم نوازه و دیدن انفجار شیی که حجمی به اندازه یک سیاره را دارد میتونه قدرت گرافیکی این بازی رو به نمایش در بیاره . دیگرصحنه بی نظیر بازی چپتر 9 . منفجر شدن سطح سیاره هست که بقدری زیبا کار شده شما ان را با یک جلوه ویژه از سینمای هالیوود اشباه خواهید گرفت .
اما کمی هم فنی بررسی کنیم . کیفیت بافت ها تنها مشکل بازی هست . بافت ها بعضی جاها بسیار عالی کار شدن اما برخی جاها در سطح اسم بازی ظاهر نمی شن . افکت های انفجار بازی بی نظیر کار شده کافیست به منفجر شدن یک مکان دقت کنید .قطعات به صورت بسیار طبیعی به اطراف پراکنده میشن . و بعد از انفجار ذرات سرخ رنگی در فضا به حرکت در می اید !!!
اب و افکت های اون به شیوه ای بسیار واقع گرایانه کار شدن .با یک ماشین به دریاچه ای وارد بشید تا حرکت زیبای اب وایجاد موج در اون رو ببینید .
در ضمن بازی از افکت بلور م بهره می بره که سطح کیفی اونو بسیار افزایش داده .
در کل بانجی با ریچ سنت شکنی کرد و گیم پلیی عالی را چاشنی گرافیکی بی نظیر کرد تا بازی خارق العاده رو به طرفدارانش ارائه بده .

جزئیات گروه نوبل بی نظیر است .
گیم پلی :10 / 10

گیم پلی بازی برای طرفداران کاملا اشناست . شما می تونید همزمان 2 سلاح رو حمل کنید (البته گاهی اوقات این عدد به 3 هم میرسه) هدف گیری در بازی بسیار عالی کار شده و شما براحتی می تونید نقطه دلخواهتونو هدف قرار بدید . شما در بازی قابلیت روندن ماشین هلی کوپتر و نوعی فضا پیما رو دارید . کنترل فضاپیما و هلی کوپتر عالی کار شده ولی روندن ماشین ها کمی سخته که نکته منفی حساب نمی شه . در کل این بازی در بخش گیم پلی مثل همیشه عالی کار کرده و لایق نمره ای جز 10 نیست .
+ برای خود من لذت بخش ترین کار سوار شدن بر جت پک و شلبک با راکت لانچر سر الیت های نگون بخت بود !!!دی: البته کشتن مخفیانه دشمنان با انیمیشن های زیبایی که نمایش داده میشد هم خیلی به ما چسبید !!
هوش مصنوعی بازی هم بسیار خوب عمل می کنه و شما در درجه های سختی بالا ( حتی مدیوم !!) کار سختی رو در پیش خواهید داشت . بشخصه تا بحال دشمنانی به باهوشی دشمنان ریچ ندیدم .

شخصی سازی نوبل 6

صداگزاری : 10 / 10

صداگزاری بازی بی نظیره . موسیقی های حماسی در سرتاسر بازی پخش میشن .هنگام نبرد صدای تیر و دشمنان عالی کار شد ه وبه شما حس بودن در یک صحنه نبرد واقعی رو میده . هیچ گونه اشکالی نمی توان به بخش صداگزاری بازی وارد کرد و باز هم مثله همیشه شاهد بهترین تجربه از نظر صداگزاری در این بازی هستیم .

داستان : 10 / 10

دوستان در مورد داستان بازی توضیحات جامعی دادن . تنها به این توضیحات اینو اضافه می کنم که ریچ از نظر داستانی هم رده بازی های بزرگ تاریخ بازیسازی قرار میگیره . شما بعد از اتمام بازی به پایان زیبای اون فکر خواهید کرد .

طراحی عالی و خلاقانه دشمنان

نتیجه گیری کلی :

HALO : REACH اخرین هیلویی هست که به دست بانجی ساخته میشه . و باید منصف باشیم . بانجی تونست با REACH سری هیلو رو به مقصد برسونه !!!
شاید برخی دوستان نتونن با تاریخ وقوع بازی کنار بیان اما این بازی بین 3 بازی برتر کنسول 360 هستش . پس در اسرع وقت یک نسخه از بازی تهیه و داستان نوبل 6 رو پیگیری کنید !!

نکات مثبت :
گرافیک ، صداگزاری ، گیم پلی بی نظیر + هیجان !!!!

نکات منفی :
در بازی گاهی اوقات شاهد افت فریم هستیم که البته با توجه به سطح جزئیات و Draw distance بالا و نورپردازی پویا قابل بخشش هست .( البته تقصیر خودم بود این افت فریم ، بالا سرم دو تا هواپیمای اجنبی بود ، جلومم 5 یا 6 تا الیت غاصب اونجا همین جوری با راکت لانچر میزدمشون که فریم یکم افت کرد !!)

ارزش بازی 10 /10
ارزش فنی بازی : 10 / 9.8
اینم همینجوری میزارم !!!خیلی خوشگله !!

باندل HALO REACH

ممنون که نقدو خوندین
all rights reserved !!Armin
+

راستش اخر بازی خجالت کشیدم !! اونجا که بانجی از طرفدارای وفادارش که بازی رو خریدن تشکر کرد !!!شاید به خاطر همینم که شده نسخه اصل این بازی رو هم تهیه کنم

A.N.A.P
08-09-2010, 15:27
گرافیک :10 / 9.8

همیشه بانجی گیم پلی و موزیکی عالی رو با گرافیکی معمولی اما چشم نواز مخلوط می کرد و یک بازی زیبا از سری هیلو رو بیرون میداد . اما این بار همه چیز عوض شده !!!
بازی گرافیکی بی همنا دارد . دوستانی که LP 2 رو بازی کردن حتما گرافیک بازی رو بیاد دارن . اتفجار های زیبا و موجودات بسیار بزرگ از مشخصه های بازی بود . حال در ریچ تمام انچه در LP2 دیدید رو 10 برابر کنید !!!
صحنه هایی از بازی هست که واقعا نمی توانید قبول کنید که در این نسل شاهد چنین عظمتی هستید . صحنه ای که خارج از جو سیاره یکی از سفینه ها منفجر میشه بسیار چشم نوازه و دیدن انفجار شیی که حجمی به اندازه یک سیاره را دارد میتونه قدرت گرافیکی این بازی رو به نمایش در بیاره . دیگرصحنه بی نظیر بازی چپتر 9 . منفجر شدن سطح سیاره هست که بقدری زیبا کار شده شما ان را با یک جلوه ویژه از سینمای هالیوود اشباه خواهید گرفت .
اما کمی هم فنی بررسی کنیم . کیفیت بافت ها تنها مشکل بازی هست . بافت ها بعضی جاها بسیار عالی کار شدن اما برخی جاها در سطح اسم بازی ظاهر نمی شن . افکت های انفجار بازی بی نظیر کار شده کافیست به منفجر شدن یک مکان دقت کنید .قطعات به صورت بسیار طبیعی به اطراف پراکنده میشن . و بعد از انفجار ذرات سرخ رنگی در فضا به حرکت در می اید !!!
اب و افکت های اون به شیوه ای بسیار واقع گرایانه کار شدن .با یک ماشین به دریاچه ای وارد بشید تا حرکت زیبای اب وایجاد موج در اون رو ببینید .
در ضمن بازی از افکت بلور م بهره می بره که سطح کیفی اونو بسیار افزایش داده .
در کل بانجی با ریچ سنت شکنی کرد و گیم پلیی عالی را چاشنی گرافیکی بی نظیر کرد تا بازی خارق العاده رو به طرفدارانش ارائه بده .

گیم پلی :10 / 10

گیم پلی بازی برای طرفداران کاملا اشناست . شما می تونید همزمان 2 سلاح رو حمل کنید (البته گاهی اوقات این عدد به 3 هم میرسه) هدف گیزری در بازی بسیار عالی کار شده و شما براحتی می تونید نقطه دلخواهتونو هدف قرار بدید . شما در بازی قابلیت روندن ماشین هلی کوپتر و نوعی فضا پیما رو دارید . کنترل ماشین و هلی کوپتر عالی کار شده ولی روندن ماشین ها کمی سخته که نکته منفی حساب نمی شه . در کل این بازی در بخش گیم پلی مثل همیشه عالی کار کرده و لایق نمره ای جز 10 نیست .

صداگزاری : 10 / 10

صداگزاری بازی بی نظیره . موسیقی های حماسی در سرتاسر بازی پخش میشن .هنگام نبرد صدای تیر و دشمنان عالی کار شد ه وبه شما حس بودن در یک صحنه نبرد واقعی رو میده . هیچ گونه اشکالی نمی توان به بخش صداگزاری بازی وارد کرد و باز هم مثله همیشه شاهد بهترین تجربه از نظر صداگزاری در این بازی هستیم .

داستان : 10 / 10

نتیجه گیری کلی :
HALO : REACH اخرین هیلویی هست که به دست بانجی ساخته میشه .
پست در حال تکمیل شدن

اینو راست میگی ؟؟؟ واقعا یه لحظه بغض کردم !!!:37::37::37:

Shahroozs2
08-09-2010, 16:39
سلام
کسی فروشگاه اینترنتی میشناسه این بازی رو به صورت پچ شده بفروشه که برای لایو رفتن مشکلی نباشه؟
اگه کسی میشناسه pm بده

MILIN3M
08-09-2010, 17:10
یه سوال من این هالو قبلیو گرفتم ولی اصلا نتونستم باش ارتباط برقرار کنم 5دفعه بازیش کردم اما سر جمه 10مین هم نتونستم..مثل توذنومنت بودو....این نسخه هم اینطوریه؟؟؟

4870x2
08-09-2010, 17:22
ای توف به این شانس!
بازی رو سفارش دادم ولی خود به تعطیلات: دی

MILIN3M
08-09-2010, 19:00
دلم طاقت نیائرد رفتم خریدمش همین الان باید بگم که همین اولش منو گرفت با اون موزیکش ...امیدوارم خوشم بیاد

hessi19
08-09-2010, 23:43
منم بازی رو گرفتم . همچیش عــالیه . از گرافیک گرفته تا تنوع اسلحه ها . فقط اگه کل بازی به صورت سوم شخص بود خیلی باحال تر میشد

ali_ranger22
09-09-2010, 00:09
خب ما هم بازی کردیم کمی
خیلی خوب بوده تا حالا نمی شه ایرادی آن چنانی گرفت
با درجه سختی Legendary هم شروع کردم واقعا سخت و چالشیه

Leon-117
09-09-2010, 07:53
خب ما هم بازی کردیم کمی
خیلی خوب بوده تا حالا نمی شه ایرادی آن چنانی گرفت
با درجه سختی Legendary هم شروع کردم واقعا سخت و چالشیه
«ن تنها پيشرفتي كه تو درجه legendary كردم اين بود كه رفتم chapter 5!
ديگه تحمل ندارم!نميتونم برم!:27:

Layken
09-09-2010, 11:39
خب بازي رو ديشب تموم كرديم .....
يكي ديگر از شاهكارهاي بانجي و البته اخرين شاهكارش در سري هيلو هم افتخاري بود كه بازي كرديم و تمام كرديم
تو لول اخر تازه داشتم گرم بازي ميشدم كه يهو ديدم بازي تموم شد ميشه گفت عطش من هنوز تموم نشده و
نياز به مرحله جديد بد جوري رو مخم رفت . بازي خيلي خوب اما درگير كوتاه بودن بيش از حد.

در نتیجه میشه گفت گرافیکش واقعا پیشرفت کرده و یه جورایی برای halo عالی محسوب میشهبله موافقم فقط ميشه گفت در نوع خودش و بين سري باز يهاي هيلو خوب هستش. :10:

اولی کیفیت بسیار خوب بافت ها هستش دومی نورپردازی داینامیک و زیبای بازی هستش که با بازی بزرگی مثله KZ 2 تفاوت چندانی نداره .نه تفاوت چنداني نداره فقط زمين تا اسمون بينشون فاصله هستش.

هست که تابحال دیدم حتی بهتر از کرایسیس !! فیزیک اب بی همتاست اين حرفت امين جان ديگه از اون حرفها بود حيف كه چند روزي ميري مسافرت كاش الان بودي بحثي مي كرديم.
شايد تنها موردي كه اصلا پيشرفت نداشت اب بود .....فيزيك اب خوب بود اما نه اين كه ديگه بياي با كرايسي مقايسه كن داداش من.
KL2 اومد ميدون مقايسه و قابل قياس هست تا حدودي
راستي ديگه لطفا ديگه خدايي حرف خنده دار نزن .

halflife g
09-09-2010, 14:16
خب بازي رو ديشب تموم كرديم .....
يكي ديگر از شاهكارهاي بانجي و البته اخرين شاهكارش در سري هيلو هم افتخاري بود كه بازي كرديم و تمام كرديم
تو لول اخر تازه داشتم گرم بازي ميشدم كه يهو ديدم بازي تموم شد ميشه گفت عطش من هنوز تموم نشده و
نياز به مرحله جديد بد جوري رو مخم رفت . بازي خيلي خوب اما درگير كوتاه بودن بيش از حد.

البته خیلی کوتاهم نبودا حامد.......رو نرمال 8 ساعت طول می کشید.....cod mw2 که به 6 ساعت هم نمی رسید..:31:تازه ارزش تکرار این خیلی خیلی بالاس.... .

نه تفاوت چنداني نداره فقط زمين تا اسمون بينشون فاصله هستش..عشق یه halo همینه دیگه نذاشته امین مقایسه رو دقیقتر انحام بده....:31:

ولی درسته از لحاظ بصری و از لحاظ بافت و نورپردازی از kz2 عقبه اما به خاطر AI بالا تو محیط و وسعتش نمره گرافیکیش از kz2 پایینتر نخواهد بود(گیم اسپات به odst و kz2 نمره مساوی 9 رو برای گرافیک داده بود)

راستی وقتی دو نفری یا چهار نفری بازی می کنی(چه حالت داستانی چه firefhight) تعداد دشمنا هم 2 یا 4برابر میشه ولی اصلا افت فریم مشاهده نمیشه که انصافا خودش کلی حرفه

Amin.P30
09-09-2010, 15:43
دوستان اگر کسی سرعتش بالاست این لینک رو یه تست بزنه.

Layken
09-09-2010, 15:56
راستی وقتی دو نفری یا چهار نفری بازی می کنی(چه حالت داستانی چه firefhight) تعداد دشمنا هم 2 یا 4برابر میشه ولی اصلا افت فریم مشاهده نمیشه که انصافا خودش کلی حرفه
حالا ما قراره با رفيقمون 2 تا مانيتور بزاريم كنار هم اون موقع 2 نفري بكوبيم
واي چه حالي ميده ......:40:

tommy vercetti
09-09-2010, 16:13
الان حدود چند ساعت بازی کردم.
بازی از لحاظ گرافیک و تصاویر پشت زمینه عالی کار شده است.
موزیک خوب بود، البته برخی جا ها زننده می شد. ( نمی دونم چرا! مثلا یه آهنگ تند داشت که یه نتش بد نواخته شده بود. شما هم بعدا حرف منو می فهمید.)
گیم پلی شباهت خاصی با شماره های قبل داشت. اما این بار کم تر به اسلحه های دشمن نیاز پیدا می کردیم. و این امر بسیار خوب بود.
مهم ترین عاملی که مرا در بازی رنج می داد، نبود خون و نوع مرگ دشمنان بود. وقتی شما انسانی را مورد هدف قرار می دهید، تیر خورده و با حالتی ملموس می میرد، اما در اینجا چنین چیزی وجود نداشت.
البته دشمنان دیگر بعد از دوساعت تیر زدن نمی میرند و از لحاظ جانی تضعیف شده اند.
داستان عالی بود.
باز هم اطلاعات جدید اعلام خواهم کرد.
ممنون.

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

راستی بچه ها دیگه هیلو ی عرضه نخواهد شد؟

Leon-117
09-09-2010, 16:23
-

راستی بچه ها دیگه هیلو ی عرضه نخواهد شد؟
هيلو عرضه ميشه ولي بانجي نميسازدش و استديوي 343 ميسازدش.

halflife g
09-09-2010, 16:46
حالا ما قراره با رفيقمون 2 تا مانيتور بزاريم كنار هم اون موقع 2 نفري بكوبيم
واي چه حالي ميده ......:40:

خو چه کاریه؟؟.......هر دوتون تو یه کنسول split بزنید ...راحت تره که.... .

ولی این firefight خوراک چند نفر بازی کردنه ..چندین ساعت بازی می کنی بازم تشنه تر میشی....... .ملسه به خدا ملس..

جالبش اینجاس که حتی میتونی با جت پک هم دشمن رو ترور کنی(البته اونم با جت پک باید بیاد بالا)

مهم ترین عاملی که مرا در بازی رنج می داد، نبود خون و نوع مرگ دشمنان بود. وقتی شما انسانی را مورد هدف قرار می دهید، تیر خورده و با حالتی ملموس می میرد، اما در اینجا چنین چیزی وجود نداشت.

خوب دوست عزیز علت اینه که دشمنان شما انسان نیستند پس نه قرار خون ازشون بپاشه(البته می پاشه ها از brute ها خون می پاشه ولی از بقیه نه..)و نه قرار مثه آدم بمیرن.

Amin.P30
09-09-2010, 17:26
دوستان اگر کسی سرعتش بالاست این لینک رو یه تست بزنه.

دوستان این کدوم نسخه بازیه.
این بازی چند تا نسخه داشته تا الان.

yoosef_st
09-09-2010, 22:05
پیرو پست بالایی:
3 نسخه از این بازی موجوده. (با توجه بهاین پست):

اینا فرقشون چیه؟
چیا کم و زیادتر توی خود بازی داره؟

Layken
10-09-2010, 12:00
خو چه کاریه؟؟.......هر دوتون تو یه کنسول split بزنید ...راحت تره که...
اخه مي دوني اون موقع صفحه كوچيكتر ميشه حال نميده فك كن تو دو تا مانيتور باحالتر ميشه

اینا فرقشون چیه؟
چیا کم و زیادتر توی خود بازی داره؟
به نظر من كه از بيرون تهيه كنيد بهتره چون هنوز اون طور كه بايد شايد نسخه هاي دانلودي
همچين كامل نيستند من ديشب داشتم ول مي گشتم كه متوجه شدم چند تاشون ايراد دار هستن.

mohammad_twe
10-09-2010, 12:17
سلام
بکس Live باز که بعد از 3 شنبه میخوان Reach رو تو Live بازی کنن GT من رو ادد کنن تا بتونیم با هم لذت یکی از بزرگترین بازیهای Live رو تقسیم کنیم :دی
GT : mamad021

yoosef_st
10-09-2010, 13:10
اخه مي دوني اون موقع صفحه كوچيكتر ميشه حال نميده فك كن تو دو تا مانيتور باحالتر ميشه

به نظر من كه از بيرون تهيه كنيد بهتره چون هنوز اون طور كه بايد شايد نسخه هاي دانلودي
همچين كامل نيستند من ديشب داشتم ول مي گشتم كه متوجه شدم چند تاشون ايراد دار هستن.
الان این جوابِ شما چه ربطی به سوالِ من داشت؟؟××؟؟

shakerifar
10-09-2010, 13:17
بی صبرانه منتظر ریلیز رسمی هستیم تا یه حالی با این بازی تو لایو ببریم
فقط تو بازی اسمان reach رو نگاه کنید تا به عظمت کار پی ببرید به نظرم قشنگ ترین اسمون تو کل بازی ها هستش
Gt-parshansh

ali_ranger22
10-09-2010, 14:38
تو لایو پریدن اونم به سرعت فک کنم خطری باشه ، نه ؟
حالا ما رو هم اد کنید : ranlingers

mohammad_twe
10-09-2010, 15:00
الان زوده علی جان
بعد از 3 شنبه با reach بیاین لایو !
اددت کردم علی
---------------------
علی جان GT که اشتباهه داداش :27::31:

ali_ranger22
10-09-2010, 21:04
الان زوده علی جان
بعد از 3 شنبه با reach بیاین لایو !
اددت کردم علی
---------------------
علی جان GT که اشتباهه داداش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا میگم فک کنم بعد از عرضه شدن رسمی هم برای یه مدتی خطری باشه
آها اشتباه نوشتم :دی
ralingers

halflife g
10-09-2010, 22:11
کلا میگم فک کنم بعد از عرضه شدن رسمی هم برای یه مدتی خطری باشه
آها اشتباه نوشتم :دی
ralingers

نه ....موج بن کردن مایکرو معمولا یه ماه دیگه شروع میشه.....ولی بهر حال شما هم چند روز بعد عرضه برین لایو(تا بقییه بازی کنن ببینن امنه بعد شما برین:31:)

corey
10-09-2010, 22:16
از دو ساعت پیش تا الان که بازی تموم شد هنوز تو شک پایان بازیم
واقعا بازی فوق العاده ای بود از همه نظر

کلا سری halo خیلی سلیقه ای بود یه عده ای خیلی خوششون میومد و یه عده ای هم... هر چند halo3 و o.d.s.t هم بعد از مدتی بازی کردن فوق العاده جذاب میشد
ولی این reach از اولش خارق العادست و تا اخر بازی میخکوب کنندست

halflife g
11-09-2010, 08:54
سایت gameinformer به بازی امتیاز بسیار خوب 9.5 رو داده......

این امتیاز اولین امتیاز رسمی این بازی هست که در متا و رنکینگ ثبت میشه

mehdi30nema
11-09-2010, 11:44
امروز رسیدم به اون مرحله ایی که در فضا باید با سفینه ها بجنگیم ، واقعا جو عالی و اکشن فوق العاده ایی داشت .
حیفه این بازی ادامه پیدا نکنه ، شکوه و عظمت این بازی با هیچ بازی قابل مقایسه نیست حتی با کیل زون

tommy vercetti
11-09-2010, 15:12
امروز بازی را تا وسطاش رفتم.
فقط می تونم بگم از این بهتر نمی شه،
گرافیک عالی، مخصوصا افکت های تصویری و در خشش که در نوع خود مثال زدنی هستند.
گیم پلی متنوع، نرم و روان،
موسیقی از ساعات اول بهتر شده، یکم هم حماسی شده،
داستان هم که هر چه جلو تر می ریم، قوی تر می شه.
ممنون.

mohammad_twe
11-09-2010, 16:38
2 روز تا ریلیز بازی مونده
بچه ها منتظریما تو Live , خیلی از بچه ها مثل خودم اکانت Gold رو فقط برای Reach شارژ کردن :40:
دیگه انتظارم داره به پایان میرسه :40: بدجور ذوق زده'ام :دی

halflife g
11-09-2010, 16:54
امروز به قصد کسب اون اچیو که میگه تو firefight باید 200000 امتیاز جمع کنی با داداشم شروع کردیم به بازی......آخرای بازی فقط الیت بود که می ریختن رو سرمون....عجب فضایی شده بود....من با جت پک تو هوا دشمنو میزدم..دادشم هم با اون زره sprint فقط داشت دور مپ میدوید و میزد:31:.......اوضاعی بود....... .بعد از چند ساعت بازی این اچیو رو هم صید کردیم.

فک کنم مولتی این از شماره 3 هم خرتو خر تر میشه:31:........بی نظیره..... .

779
11-09-2010, 18:52
نامردا...
همتون میرین آآنلاین...
من به زور با داداشم بازی می کنم :19:
انشالله مهر نتم وصل شه میام.
راستی عید همتون مبارک :دی
میگم کسی قضیه ی این Forge رو میدونست یک توضیحی بده ممنون میشم :دی

halflife g
11-09-2010, 19:22
نامردا...
همتون میرین آآنلاین...
من به زور با داداشم بازی می کنم :19:
انشالله مهر نتم وصل شه میام.
راستی عید همتون مبارک :دی
میگم کسی قضیه ی این Forge رو میدونست یک توضیحی بده ممنون میشم :دی

چطوری شایان؟؟
forge مپ سازی هست برای آنلاین...یعنی شخصی سازی مپ ..البته کل مپ رو که عوض نمی کنه...جای respawn و وسایل نقلیه واینا رو تو خودت مشخص می کنی ...تو halo3 هم بود دیگه........ .

راستی بچه ها اگه اینم مثه گیرز2 و کیلزون 2 قابلیت بازی آنلاین رو بصورت افلاین با هوش مصنوعی(bot) داشت چی میشد............میرفتیم فضا:31:

Masoud King
12-09-2010, 08:24
Halo: Reach reviews

Eurogamer – 9
PlanetXbox360 – 10
G4 – 5/5
1UP – A+
Giant Bomb – 4/5
Kotaku – N/A
IGN – 9.5
Xbox360Achivements – 94
Shack – N/A
GT – 9.3
GamesRadar – 8 [Campaign - 7, Multiplayer - 9]
Joystiq – 5/5
IGN UK – 10
The Guardian – 5/5
GamePro – 5/5
D’Toid – 10
Machinima – 9.5
Videogamer – 9
NowGamer – 9.4
GameZone – 8.5

+
ما هم بریم نقد خودمون رو بنویسیم : دی

SAM_FISHER_HQ
12-09-2010, 13:36

Worth Playing هم Review بازی رو ساعاتی پیش منتشر کرد. WR امتیاز 8.5 از 10 رو داد.

Review ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halflife g
12-09-2010, 14:27
امتیازهای جدید:

Game Revolution 10/10
Destructoid 10/10
Telegraph 10/10
Joystiq 10/10
cooptimus 5/5
game revolution A+
gamevideos A+
techland 9.8/10
gamer365 9.5/10
Xbox360Achievements 9.4/10
Everyeye.it 9.3/10
Computer and Video Games 9.2/10
Eurogamer Italy 9/10
kombo.com:9/10
M2G:9/10
videogamezone.de 8.7/10
GON 4/5

خوب صبح با 12 تا نقد میانگینش تو متا 93 بود ولی الان با این امتیازهای فوق العاده که براش صادر شده فک کنم یه نمره هم بالا بیاد...(انتظار 92 تا 95 میره..)

aha2012
12-09-2010, 15:58
من این بازیو دارم ولی نمیدونم چرا باهاش حال نمیکنم:41:
لطفا یکی راهنماییم کنه که از بازی خوشم بیاد:20:
با odstهم حال نمیکنم
یه چیزی بگید که حال کنم و بتونم بازیش کنم آخه هی بچه ها تعریفشو میکنن آدم دهنش آب میوفته:31:
پس هر ترفندی دارید بگید منم خوشم بیاد:31:
ممنونم

hamijoon
12-09-2010, 16:04
شما امتيازاتو ببين خودت تحريك ميشي باز ميشيني پاش . :31:

فكر كنم بتونم حدش بزنم چرا بدت مياد .
به خاطر اين نيست كه يكم رنگي پنگيه ؟؟ يعني از اون حالت جنگهايه خشونت آميزي كه من خودم خرابشم به دوره .

من خودم از سري Halo كلا بدم ميومد به همين دليلي كه گفتم . بعد نويد گفت بشين بازي كن حال ميده آخه من كلا 2 مين بازي كرده بودم . يكم بازي كردم Game Play ش گرفت منو . ديگه ولم نكرد تا Reach ...

aha2012
12-09-2010, 17:04
دمت گرم.ولی به رنگی پنگی کاری ندارم.بازیش مثل نسخه ی اولشه.همون اسلحه ها و ............
البته منم زیاد بازیش نکردم و تو همون مرحله ی اول هستم
کلا نمیدونم چرا نمیتونم خودمو باهاش سازگار کنم
ترفند دیگه ای هست بگو

ترفندی نیست؟؟؟:31:

halflife g
12-09-2010, 17:45
ادامه امتیازها :

mirror 10/10
gamer lounge 10/10

hamijoon
12-09-2010, 17:48
دمت گرم.ولی به رنگی پنگی کاری ندارم.بازیش مثل نسخه ی اولشه.همون اسلحه ها و ............
البته منم زیاد بازیش نکردم و تو همون مرحله ی اول هستم
کلا نمیدونم چرا نمیتونم خودمو باهاش سازگار کنم
ترفند دیگه ای هست بگو

والا من به زور بازي كردم عاشقش شدم . منم همون يه مرحله بازي كرده بودم .

حالا به زور بازي كن شايد جواب داد:31:

Hamid Hamid
12-09-2010, 18:54
دوستان به نظر شما من چرا ازين بازي خوشم نمياد؟!
خودمم موندم! آخه از سبكش كه نيست چون من از COD خيلي خوشم مياد(سبكشون يجوره ديگه؟ شوتر اول شخص؟) و همه ي نسخه هاش رو بازي كردم!‌حتي چند بار.
اما شما عزيزان كه هي ميگيد بازيش آخرشه و خيلي خوبه و چه باحاله ... من نميدونم چرا نتونستم فضاي بازي رو تحمل كنم:41:.
نكنه من يه بازيه ديگه رو خريدم؟! اما آخه همين هالو ريچ نوشته كه...

halflife g
12-09-2010, 19:11
دوستان به نظر شما من چرا ازين بازي خوشم نمياد؟!
خودمم موندم! آخه از سبكش كه نيست چون من از COD خيلي خوشم مياد(سبكشون يجوره ديگه؟ شوتر اول شخص؟) و همه ي نسخه هاش رو بازي كردم!‌حتي چند بار.
اما شما عزيزان كه هي ميگيد بازيش آخرشه و خيلي خوبه و چه باحاله ... من نميدونم چرا نتونستم فضاي بازي رو تحمل كنم:41:.

ببین دوست عزیز علت اینکه شما و مخصوصا قشر کثیری از ما ایرانیها این بازی رو دوست نداریم اینه که فرم کلی بازی تخیلی هستش...هم نوع مردن دشمنا و هم نوع مبارزه و خودشم با اینکه بازی +18 هستش ولی خشونت آنچنانی نداره(چیزی که ما ایرانیها عاشقشیم)
خیلی هم نمیخواد به سمت واقع گرایانه بودن بره....پریدنش متفاوته....دوییدنش...تفنگ دشمنا.......

خیلی ها از بازی با توضیحات بالا خوششون نمیاد....... .

ولی در عوض این چی داره؟؟وقتی شما COD بازی می کنی با اینکه اول شخصه ولی نمیتونی همینطوری بری قلب دشمن و بزنیشون و باید کمی بزنی بعد کمی از دشمن دور شی..ولی halo قشنگیش به همینه که بپر وسط دشمنا و با استفاده از تواناییت یا قدرتهای تخیلی بازی دشمنها رو نابود کن.....

علاوه بر اون تو بازی مثه gears یا COD شما آزادی عمل نداری ولی اینجا هر طور که بخوای میتونی بازی رو تموم کنی و این هم خودش امتیاز بزرگیه....... .

تونستم منظورمو برسونم؟؟؟؟؟؟

Hamid Hamid
12-09-2010, 19:16
ببین دوست عزیز علت اینکه شما و مخصوصا قشر کثیری از ما ایرانیها این بازی رو دوست نداریم اینه که فرم کلی بازی تخیلی هستش...هم نوع مردن دشمنا و هم نوع مبارزه و خودشم با اینکه بازی +18 هستش ولی خشونت آنچنانی نداره(چیزی که ما ایرانیها عاشقشیم)
خیلی هم نمیخواد به سمت واقع گرایانه بودن بره....پریدنش متفاوته....دوییدنش...تفنگ دشمنا.......

خیلی ها از بازی با توضیحات بالا خوششون نمیاد....... .

ولی در عوض این چی داره؟؟وقتی شما COD بازی می کنی با اینکه اول شخصه ولی نمیتونی همینطوری بری قلب دشمن و بزنیشون و باید کمی بزنی بعد کمی از دشمن دور شی..ولی halo قشنگیش به همینه که بپر وسط دشمنا و با استفاده از تواناییت یا قدرتهای تخیلی بازی دشمنها رو نابود کن.....

علاوه بر اون تو بازی مثه gears یا COD شما آزادی عمل نداری ولی اینجا هر طور که بخوای میتونی بازی رو تموم کنی و این هم خودش امتیاز بزرگیه....... .

تونستم منظورمو برسونم؟؟؟؟؟؟
بله دوست عزيز حرفت كاملا درسته چه راجب اون فضاي تخيلي و ارتباط برقرار نكردن من و چه راجب اون خشونتي كه مثال زدي.
اما اون مبارزه اي كه گفتي رو من اونطور مثل COD بيشتر ميپسندم.
هرچند اين بازي هم سبك خودش رو داره و علاقه مندان خودش رو.
با تشكر:11:

halflife g
12-09-2010, 21:02
ادامه امتیازها:

gamereactor 10/10
dualshockers 10/10

Advanced Ali-001
12-09-2010, 22:16
پلتفروم : Xbox 360
خوشحالم که بالاخره روانه بازار شد هالو ریچ ممنون از779
ولی فکر کنم برای بازی کردنش باید یه420هزار تومن خرج کنیم من فکر نکنم کار عاقلانه ای باشه که یه بازی فقط وفقط برای یک پلوفتروم بیاد یعنی بقیه که این پلوفتروم رو ندارن باید برن بمیرن.
یک گاف دیگه متاسفانه......

saeed_cpu_full
12-09-2010, 22:21
ولی فکر کنم برای بازی کردنش باید یه420هزار تومن خرج کنیم من فکر نکنم کار عاقلانه ای باشه که یه بازی فقط وفقط برای یک پلوفتروم بیاد یعنی بقیه که این پلوفتروم رو ندارن باید برن بمیرن.

اتفاقا همین بازی ها هست که رقابت بین کنسول ها رو بوجود آورده و دلیل اصلی برتری یه کنسول به کنسول دیگه بازی هایی هست که برای اون عرضه میشه
هیلو هم یک سری بسیار پر طرفدار انحصاری برای X360 بوده و البته 2 نسخه ی اون برای PC هم اومده

vegas
12-09-2010, 22:54
اگه مایکروسافت همین Halo و Gears of war و .. برای کنسولش اختصاصی نباشه با چی میخواد کنسولش رو بفروشه ؟!:31:
همین طور که سونی داره با همین بازی های اختصاصی کنسولش رو میفروشه ! و الان هم خیلی فروش کنسولش نسبت به قبل بیشتر شده !

Alireza.M67
12-09-2010, 23:13

ببین تمام لذت این بازی به اینه که بپری وسط میدون خشاب رو خالی کنی رو طرف .
یعنی خیلی دنبال استراتژی چیدن نباش.

halflife g
12-09-2010, 23:35
ادامه امتیازا:

oxm uk 10/10 (همه به اعتبار این سایت واقف هستنید....جالبش اینجاس که این سایت این بازی رو بدون اشکال قابل توجه دونسته)

میانگینش تو متا رسیده به 94.....فوق العاده داره پیش میره.

اتفاقا کاملا هم عاقلانس فضای رقابتی که میگن همینه بازیهای انحصاری یکی از عوامل مهم در برتری یه پلتفرم هستش.....

شمام لازم نیس بمیری...یک سوم پولی رو که واسه خرید سیستمت میدی بدی واسه خرید کنسول کلی بازی جدید رو میتونی انجام بدی و لازم نیست بیای تو تاپیک یه بازی به پلتفرمش توهین کنی و بحث پلتفرم و کنسول رو هم وسط نکش.

اگه مایکروسافت همین Halo و Gears of war و .. برای کنسولش اختصاصی نباشه با چی میخواد کنسولش رو بفروشه ؟!:31:
همین طور که سونی داره با همین بازی های اختصاصی کنسولش رو میفروشه ! و الان هم خیلی فروش کنسولش نسبت به قبل بیشتر شده !

پس الن ویک و forza2 و fable (که با تاخیر واسه pc میاد) چی هستن دوست من........... .راستی بازی انحصاری crytek هم که در دست ساخت هستش برای ایکس باکس رو هم اضافه کن......... .کینکت هم که هست

البته درسته با جمع کردن اون بالایی ها هم تعداد انحصاریهای x360 به پای ps3 نمیرسه ولی از لحاظ فروش ایکس باکس در جایگاه خوبی هستش:

1-فروش همین halo reach مطمینا بیشتر از فروش" killzone 2+killzone3+uncharted2" خواهد بود......... .

2- از لحاظ فروش کنسول هم که درسته اختلاف کمتر شده ولی الان 3 ماه پشت سر هم هستش که ایکس باکس تو فروش کلی جلوتره.....

3-از لحاظ بازی آنلاین هم که درامد ایکس باکس نجومیه....ولی مال ps3 "صفر " هستش چون رایگانه............ .

پس در نتیجه شما به فکر این کمپانیها نباشید و از بازیها لذت ببرید چون اونا راه درآمدزایی رو میدونن مخصوصا شرکتهایی مثه مایکرو سافت و سونی.......... .

Hamid Hamid
13-09-2010, 13:55
سلام.دوستان تو يكي از تاپيك ها خوندم كه 2مليون نسخه پيش فروش داشته.درسته؟
سوال بعديم اينه كه اين ركورد خوبيه؟ بهترين فروش رو تو بازيهاي انحصاري 360 چه گيمي داشته؟ واينكه به نظرتون اين بازي ميتونه تو فروش اول بشه؟
ممنون

halflife g
13-09-2010, 15:57
ادامه امتیازا:

MSN: 10 /10
SFX-360: 9.2 / 10
IGN AU: 9 / 10
JeuxVideo: 9 /10

سلام.دوستان تو يكي از تاپيك ها خوندم كه 2مليون نسخه پيش فروش داشته.درسته؟
سوال بعديم اينه كه اين ركورد خوبيه؟ بهترين فروش رو تو بازيهاي انحصاري 360 چه گيمي داشته؟ واينكه به نظرتون اين بازي ميتونه تو فروش اول بشه؟
ممنون

فکر کنم بالاترین رکورد پیش فروش بازی هست که تا حالا در تاریخ زده شده(البته COD black ops هم در پیش فروش عالی عمل کرده ولی چون واسه چند پلتفرم میاد فک کنم در پیش فروش بازیها رکورد دست reach بمونه........)

بهترین فروش x360 مال halo3 بوده که تفریبا حدود 11 یا 12 میلیون نسخه هستش(البته 17 هم میگن که با عقل جوردرنمیاد:31:)بعد از اون cod mw2 و gears 2 بودن........ .

در فروش بین تمام بازیهای این نسل اول خواهد بود شکی نکیند.....البته یک رقیب داره اونم GT5 کنسول سونی هستش که فک کنم اونم پشت سر بذاره....... .cod هم درسته فروشش از reach بیشتره ولی چون واسه چند پلتفرم میاد در نتیجه حساب نمیشه..... .

ممنون...... .

Masoud King
13-09-2010, 17:05
یه خبر خوب برا لایو بازا.

از 17 تا 19 سپتامبر کسائیکه اکانت گلد ندارن میتونن با همون اکات سیلور برن لایو و ریچ بزنن!

Microsoft’s also announced it’s opening Live up to Silvers for Reach only, beginning this weekend.

From September 17-19, anyone who isn’t a Gold Live member can experience the full multiplayer experience of the game.

vg247

MILIN3M
13-09-2010, 18:39
منی که از نسخه های قبلیش خوشم نمیومد این منو جذب کرد..چه حالی میده این وسط میدون جنگ زیر اتیش دشمن با اون موسیقی...واو اینو تموم کنم میرم سراغ قبلیاش...یکی یه لینکی میده من از داستان این بازی سر درارم