PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیدن کاتهای دوربین

amir.sam
15-01-2010, 16:32
:31:با سلام ، تو ادیوس چه جوری میشه کاتهای دوربین را به طور اتوماتیک مارک گذاری کرد؟ اصلا میشه یا نه؟

علي طهماسبي
16-01-2010, 15:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifبا سلام ، تو ادیوس چه جوری میشه کاتهای دوربین را به طور اتوماتیک مارک گذاری کرد؟ اصلا میشه یا نه؟

با سلام
در مورد سوال شما اينو نمي دونم فقط اينو مي دونم كه موقع كپچر كاري كني كه تمام كاتهاي دوربين رو كات كنه يعني به صورت قطعه قطعه هر موقع كات زده شده اونم قطع كنه موفق باشي

behrang_shadow
21-01-2010, 21:46
وقتی با کابل DV کپچر میگیری، خودش کلیپ ها رو از محل کات دوربین جدا میکنه.

jakmilyouner
01-02-2010, 00:06
با سلام خدمت دوستان اين امر واقعا براي من مهم است لطفا كمك كنيد فيلم موردنظر در برنامه ديگه تبديل كرده ام و حا لا ميخام كات هاي دوربين رو ببينم اكثر نرم افزارها دارن يعني برنامه به اين قدرتمندي نداره؟

nimatavassoli
21-02-2010, 11:59
با سلام خدمت دوستان اين امر واقعا براي من مهم است لطفا كمك كنيد فيلم موردنظر در برنامه ديگه تبديل كرده ام و حا لا ميخام كات هاي دوربين رو ببينم اكثر نرم افزارها دارن يعني برنامه به اين قدرتمندي نداره؟

در قسمت اپلیکیشن ستینگ از زیر مجموعه Deck setting فقط گزینه at timecode break را تیکدار نمایید. تا هر کات دوربین (سکانس) را برای شما جدا کپچر کند . آقای جک عزیز . اگه زبان لاتین وارد بودی راحت ترجمه میکردی

Mr Andersson
22-02-2010, 02:25
درود;

دوستان سوال دوستان چیز دیگریست و جواب چیز دیگری.. درسته حتی مووی میکر هم سکانس ها رو جدا میکنه (در حد دقت خودش) پیناکل هم این کار رو میکنه.. اما من این قابلیت رو تو پریمیر و ادیوس ندیدم.

.......

xfx-2010
06-06-2010, 12:50
دوست عزیز در حالت پیش فرض edius فیلمهایی که با اون کپچر میشرو کات میکنه اسمشم divide در قسمت application setting deek seting تنضیمات مربوته وجود دارد
ولی نمیدونم چرا بعضی از فیلمهارو نمیتونه کات کنه من همیشه این مشکل داشتم اگه کسی راه حلی براش داره بگه ؟

علي طهماسبي
10-06-2010, 20:38
دوست عزیز در حالت پیش فرض edius فیلمهایی که با اون کپچر میشرو کات میکنه اسمشم divide در قسمت application setting deek seting تنضیمات مربوته وجود دارد
ولی نمیدونم چرا بعضی از فیلمهارو نمیتونه کات کنه من همیشه این مشکل داشتم اگه کسی راه حلی براش داره بگه ؟
دوست عزيز ايني كه گفتي براي قبل از كپچره يا بعد ؟

majid0307
12-06-2010, 14:28
ادیوس به طور پیش فرض موقع کپچر کاتهای دوربین را جدا میکند

که تنظیمات ان در قسمت

application setting/ deck settings
میباشد
اگر خواستید که فیلم تکه تکه نشود باید تیکهای زیر این قسمت را بردارید
Automatically divide files
در مورد بعضی از فیلمها که مشکل دارند باید این توضیح را بدهم که شما سعی کنید فیلم را با همان دوربینی که ضبط کرده ا ید پخش کنید تا مشکل حل شود

علي طهماسبي
12-06-2010, 14:58
دوست عزيز ايني كه شما گفتيد براي قبل از كپچره بعد از كپچر هيچ اهميتي نداره يعني اگه فايل كاملي داشته باشيم نمي تونيم كاتهاشو اونها رو برش يا مارك گذاري كنيم