PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسش های من از شاتل و پاسخ آن

Life24
14-01-2010, 20:33
با درود

بنده پرسش هایی آماده کردم و از یکی از مسئولین شاتل پرسیدم
و ایشون قول دادند به تک تک سوالات پاسخ دهند

و ظاهرا این شخص همکاری خوبی با ما خواهند کرد.
پاسخ یکی از پرسش ها

هر پاسخی که ارسال شد بنده اینجا میزارم.

(کسی اگر سوالی داره مطرح کنه یا با پاسخ شاتل مشکل داره و میخواد ازشون بپرسیم)

(مدیریت محترم بزرگواری فرماید که فعلا تاپیک را ادغام نکند پیشاپیش ممنونم)

شرکت شاتل علاقه عجیبی به تحمیل کردن مودم های زاکسل به مشترکان داره.
شاید هم با شرکت دیگر که متعلق به خودش هست اقدام به وارد کردن این نوع مودم ها میکند
به نحوی که در حال ثبت نام ذهن شما رو به طرفی می برند که گمان میکنید اگر مودمی غیر از مودم آنها خریداری کنید دیگر نمیتوانید از اینترنت بهره ببرید(همان گونه که به مودم های زاکسل جدیدا ترافیک رایگان میدهد

سلام

در مورد مودم زاکسل لازم به ذکر است این مودم مورد تایید شاتل و دارای پشتیبانی صد در صد است. حال با توجه به تجهیزات مخابراتی شاتل که زاکسل می باشد پس از لحاظ کانفیگ و ست بودن با تجهیزات مخابراتی مشکلی نداریم. در ضمن نیروهای بخش پشتیبانی کلیه اطلاعات مربوط به مودم های زاکسل را می دانند و این کمک بسیار بزرگی در راهنمایی و خدمات دهی سریع به مشترکین می کند.
با سپاس

parsa205
14-01-2010, 21:06
اگه این جوری باشه خوبه یه سوال من داشتم چرا سرعت سرویس 128 برای بعضی جاها ...:21:برابر 2MB وبرای ما که از 512 استفاده میکنیم همیشه خدا کمتر از این مقدار هستش؟

Life24
14-01-2010, 21:08
اگه این جوری باشه خوبه یه سوال من داشتم چرا سرعت سرویس 128 برای بعضی جاها ...:21:برابر 2MB وبرای ما که از 512 استفاده میکنیم همیشه خدا کمتر از این مقدار هستش؟
خوب میگه دلمون میخواد
شما 128 گرفتی
نمیشه گفت چرا به این 2 میدی به اون 512
چون ما تا 128 حق حرف زدن داریم
فعلا دعوای ما سر 128 هست

parsa205
15-01-2010, 00:07
خوب میگه دلمون میخواد
شما 128 گرفتی
نمیشه گفت چرا به این 2 میدی به اون 512
چون ما تا 128 حق حرف زدن داریم
فعلا دعوای ما سر 128 هست
اولا سرویس من اکو 512 هستش و شاتل نمیتونه کمتر از 512 به من بده....در ثانی دل مون میخواد که نشد حرف آخه واقعا انصافه یه عده از 128 بشند 512 یه عده از 128 بشند 1024 ما که هستیم 512 مقدار سرعت کمتر از این مقدار باشه من پیشنهاد میکنم یه نظر سنجی راه بندازیم ببینیم چند درصد از اکو 512 ها از سرویس خودشون راضی اند....

orkideh07
15-01-2010, 10:38
ازشون بپرس این محدود کردن سرعت دانلود از یه سری سایتها تو ساعات رایگان دیگه چه صیغه ایه ؟ ( اگرم خواست همون مزخرفات همیشگی که ترافیک میره بالا و لابد سرعت سایتی که ازش دانلود می کنید کمه و از این دست رو تحویل بده خوب جوابشونو بده) بپرس آزار دارن 128 رو روی 512 باز گذاشتن ولی شبها اینقدر گلوشو میگیرن که راست 128 هم سرعت نداره...به ما مثل آرتی ها همون سرعت 17-20 بدون نوسان رو واسه شبانه و روزانه بدن کافیمونه !

Life24
15-01-2010, 10:49
ازشون بپرس این محدود کردن سرعت دانلود از یه سری سایتها تو ساعات رایگان دیگه چه صیغه ایه ؟ ( اگرم خواست همون مزخرفات همیشگی که ترافیک میره بالا و لابد سرعت سایتی که ازش دانلود می کنید کمه و از این دست رو تحویل بده خوب جوابشونو بده) بپرس آزار دارن 128 رو روی 512 باز گذاشتن ولی شبها اینقدر گلوشو میگیرن که راست 128 هم سرعت نداره...به ما مثل آرتی ها همون سرعت 17-20 بدون نوسان رو واسه شبانه و روزانه بدن کافیمونه !
پرسیدم فعلا جواب ندادند
میگن تو برخی از مراکز مخابراتی ترافیک بالا میره
من هم گفتم فروش رو در ان مرکز ها متوقف کنید تا ظرفیت سازی جدید کنید. :20: