PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارس آنلاین از ساعت چند شب به بعد مجانی؟

naeemtop
13-01-2010, 23:09
سلام
من مدتی هست از پارس آنلاین استفاده میکنم و در ماه 4 گیگ پهنای باند دارم

الان شنیدم که یه ساعت هایی تو شب پهنای باند مصرف نمیشه؟

میخواستم بدونم درسته؟چه ساعتی؟

و اگه آره آیا میشه دانلود رو در اون ساعت ها گذاشت؟

چون من اون زمان خوابم چطور میتونم یه لینک دانلود رو طوری تنظیم کنم که در زمان مشخصی شروع کنه و سپس در زمان معینی تمام کنه؟

ممنون

KING_DESIGNER
13-01-2010, 23:20
برای تهران نیست برای شهرستانهاست و فکر کنم 3 شب به بعده الان میان توضیح میدن خودشون

mehrdad38
13-01-2010, 23:32
سلام

چون من اون زمان خوابم چطور میتونم یه لینک دانلود رو طوری تنظیم کنم که در زمان مشخصی شروع کنه و سپس در زمان معینی تمام کنه؟

ممنون

نه كينگ جان پارس آنلاين تو تهران هم رايگان داره از ساعت 1 تا 6 صبح. بله درسته تو اين ساعات كاملا رايگانه. در رابطه با دانلود شبانه بچه ها لطف كردن يه تاپيك گذاشتن اگر يه نگاه تو تالار بندازي پيداش مي كني.

KING_DESIGNER
14-01-2010, 00:43
نمیدونستم داش مهرداد
عجب پس این یارو کی بود اون دفعه ای میگفت نداره
فقط حجمیه ؟ جالب شد دفعه دیگه سعی میکنم اینو یادم نره ولی توی سایتش هم قبلا چیزی ننوشته بود بزار دانلودم تموم شد میرم یهسی میزنم ببینم این پارسیها چجوری شدن:13:

reb
14-01-2010, 00:49
نمیدونستم داش مهرداد
عجب پس این یارو کی بود اون دفعه ای میگفت نداره
فقط حجمیه ؟ جالب شد دفعه دیگه سعی میکنم اینو یادم نره ولی توی سایتش هم قبلا چیزی ننوشته بود بزار دانلودم تموم شد میرم یهسی میزنم ببینم این پارسیها چجوری شدن:13:
شما درست میفرمایید قبلا فقط شهرستان داشت ولی الان تهران هم داره :31:

KING_DESIGNER
14-01-2010, 01:43
:5::31: 'گیلی لی لی لی :31:

mashiat
19-02-2010, 01:19
آقا تهران هنوز هم شبانه رایگان داره و کم نمیکنه از حجم ؟ آخه رفتم تو سایت پارس انلاین دیدم اون خبر رو که نوشته تهران شبانه رایگان میدیم رو دیگه نذاشته و چیزی تو سایتش ننوشته دیگه . یعنی شبانه رایگان تهران رو برداشتند یا نه فقط خبرش رو برداشتند و رایگان هست هنوز؟

mehrdad38
19-02-2010, 10:32
نه عزيز رايگانه 1 تا 6 صبح. :27:

mary83
19-02-2010, 10:37
آقا تهران هنوز هم شبانه رایگان داره و کم نمیکنه از حجم ؟ آخه رفتم تو سایت پارس انلاین دیدم اون خبر رو که نوشته تهران شبانه رایگان میدیم رو دیگه نذاشته و چیزی تو سایتش ننوشته دیگه . یعنی شبانه رایگان تهران رو برداشتند یا نه فقط خبرش رو برداشتند و رایگان هست هنوز؟
منم این سوال و دارم اگه کسی اینجا پارس داره بیاد بگه زودتر تنکس:11::11:

7777
19-02-2010, 11:49
نه عزيز رايگانه 1 تا 6 صبح. :27:

احتمال می دهم برای کسانی که از قدیم هنوز سرویسشان باقی مانده است ، شبانه رایگان موجود است ولی برای کسانی که به تازگی سرویس می خرید شبانه رایگان فقط برای شهرستان آنهم ساعت دو تا شش صبح است.
زيرا خبر مربوط به شبانه رایگان از سایت پارس آنلاین حذف شده است؟ چون در پکیج های قبلی معرفی شده برای تهران شبانه رایگان بود وجود داشت اما در پکیج های جدید معرفی شده در این لینک ،

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

صراحتاً نوشته شده است که شبانه رایگان از ساعت 2 تا 6 است. البته برای شهرستانها

و برای تهران و کرج هم در تعرفه جدید هیچ حرفی از شبانه رایگان زده نشده است این هم لینک آن

mary83
19-02-2010, 12:08
یعنی فقط چند ماه رایگان داشته؟؟چه عجیب !! اون موقع که ما خواسیتم بگیریم نداشت وفتی مرکزمون خراب شد داشت حالا که درست شده نداره:41::13: حالا من که فعلا تو نوبت مخابم:8: می خوام بک چیری موفتی بگیرم همین خوبه؟
تنکس:11:

mehrdad38
19-02-2010, 14:15
در هر صورت فهميدن اين موضوع كار بسيار راحتيه كافي بين ساعت 1 تا 6 صبح چند دقيقه اي دانلود انجام داده بشه بعد تو قسمت حساب كاربر ببينيد از ميزان حجم مصرفي كم شده يا نه به همين راحتي.:27:

7777
19-02-2010, 15:32
در هر صورت فهميدن اين موضوع كار بسيار راحتيه كافي بين ساعت 1 تا 6 صبح چند دقيقه اي دانلود انجام داده بشه بعد تو قسمت حساب كاربر ببينيد از ميزان حجم مصرفي كم شده يا نه به همين راحتي.:27:

لطفا اگر کسی انجام داد نتیجه را این جا بنویسد ،

ferble
19-02-2010, 15:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سه روز با 128 مخابرات يه کله دانلود بشه شايد به اين رقم برسيم.

7777
19-02-2010, 15:41
سه روز با 128 مخابرات يه کله دانلود بشه شايد به اين رقم برسيم.

یعنی علیرغم همه مسائلی که در این پست گفته شده است همچنان ساعت یک تا شش رایگان هست؟

احتمال می دهم برای کسانی که از قدیم هنوز سرویسشان باقی مانده است ، شبانه رایگان موجود است ولی برای کسانی که به تازگی سرویس می خرید شبانه رایگان فقط برای شهرستان آنهم ساعت دو تا شش صبح است.
زيرا خبر مربوط به شبانه رایگان از سایت پارس آنلاین حذف شده است؟ چون در پکیج های قبلی معرفی شده برای تهران شبانه رایگان بود وجود داشت اما در پکیج های جدید معرفی شده در این لینک ،

صراحتاً نوشته شده است که شبانه رایگان از ساعت 2 تا 6 است. البته برای شهرستانها

و برای تهران و کرج هم در تعرفه جدید هیچ حرفی از شبانه رایگان زده نشده است این هم لینک آن

mehrdad38
19-02-2010, 15:50

علاوه بر اين راهكاري كه تو پست بالا توضيح دادم يه راهكار خيلي خيلي راحت ديگه اي هم هست اينكه راحت به پشتيباني پارس آنلاين زنگ بزنين بپرسيد كه 1 تا 6 صبح رايگانه يا نه؟ ديگه اين كه غصه نداره اين همه بحث نمي خواد.:31:

sina1401sina
20-02-2010, 00:27
با سلام
من در کرج هستم و تلفنی از دفتر فروش پارس آنلاین پرسیدم گفتن از ساعت 1 شب تا 6 صبح رایگانه

Masoud.Neshat
27-02-2010, 08:44
حالا اصل مطلب رو بگین ! سرعت شبانه چطوره ؟ همون سرعت روزانست ؟ یا مثل اکثر شرکتهای دیگه فتیله رو شبا پایین میکشن!؟:27:

mohsen_gh1991
28-02-2010, 17:32
اره من ت. مشهد امروز ثبت نام کردم گفت از 2 تا 6 صبح.فقط سوال اینه که برای دانلود شبانه از همون یوزر و پسورد روزانه استفاده میشه یا یه اکانت جدا داره؟

ferble
28-02-2010, 18:02
اره من ت. مشهد امروز ثبت نام کردم گفت از 2 تا 6 صبح.فقط سوال اینه که برای دانلود شبانه از همون یوزر و پسورد روزانه استفاده میشه یا یه اکانت جدا داره؟
فقط صبانت شبانه یوزر و پسورد جداگانه است.

armin39
02-03-2010, 00:13
Chera kasi nemige sorat shab ha chetore?khaheshan begid.

capitan black
02-03-2010, 01:12
Chera kasi nemige sorat shab ha chetore?khaheshan begid.

رفیق اولا فارسی تایپ کن..دوما بیشتر از روزانه هستش..موفق باشی

Masoud.Neshat
05-03-2010, 14:01
رفیق اولا فارسی تایپ کن..دوما بیشتر از روزانه هستش..موفق باشی
میشه لطف کنین دقیقتر بگید, مثلا شب با اکانت 512 یا 1024 چندکیلوبایت برثانیه دانلود دارین؟ نوسان داره ؟ قطعی داره ؟ محدودیت برا سایتای شیرینگ مثل رپیدشیر اعمال شده؟ تورنت چی ؟ ...وگرنه همه شرکتا اولش معتقدن بهترین سرویس رو دارن اما واقعیت...

Inter
05-03-2010, 14:50
گند بزنن به این پارس کجا سرعتش بالاست شبانه

درست تو بازه زمانی 1 تا 6 سرعت بطور افتضاحی میاد پایین و شاید به 4 یا 5 کیلوبایت در ثانیه برسه

من تا حالا شبانه بیشتر از 450 مگ نتونستم دان کنم

شاید هم اشکال از مرکز مخابراتی ما بوده. (من تهران نیستم)

کلاً تو ایران اینترنت حکم لپ لپ یا همون تخم مرغ شانسی رو داره واسه یکی خیلی عالی در میاد و واسه یکی دیگه افتضاح

دوستانی که سرعت شبانشون خوبه، از اول شروع سرویسشون اینجوری بوده یا به تدریج سرعتاشون رفته بالا؟

من حدود 15 روزه گرفتم و اصلاً راضی نیستم

armin39
05-03-2010, 16:26
inter jan shoma ahl kojai ke soratet paine?akhe mikham az pars begiram.

sei_pm
05-03-2010, 16:35
گند بزنن به این پارس کجا سرعتش بالاست شبانه

درست تو بازه زمانی 1 تا 6 سرعت بطور افتضاحی میاد پایین و شاید به 4 یا 5 کیلوبایت در ثانیه برسه

من تا حالا شبانه بیشتر از 450 مگ نتونستم دان کنم

شاید هم اشکال از مرکز مخابراتی ما بوده. (من تهران نیستم)

کلاً تو ایران اینترنت حکم لپ لپ یا همون تخم مرغ شانسی رو داره واسه یکی خیلی عالی در میاد و واسه یکی دیگه افتضاح

دوستانی که سرعت شبانشون خوبه، از اول شروع سرویسشون اینجوری بوده یا به تدریج سرعتاشون رفته بالا؟

من حدود 15 روزه گرفتم و اصلاً راضی نیستم

کدوم شهر هستید؟

Inter
06-03-2010, 21:09
من ساکن تبریز هستم

sei_pm
06-03-2010, 21:23
من ساکن تبریز هستم

اشتباه شما همینه تو هر شهری یک شرکت خوبه تو تبریز هم همارا بهترینه.

T I G E R
06-03-2010, 21:43
من ساکن رشتم و تا دو ماه پیش پارس انلاین داشتم
اوایل از ساعت 2 تا 6 صبح رایگان بود که بعد به 1 تا 6 صیح تغییر دادند
اما اون اواخر به 1 تا 7 صبح هم رسیده بود
یعنی من در این بازه زمانی (1-7 صبح) هرچی دانلود میکردم از حجمم کم نمیشد

sei_pm
07-03-2010, 00:15
من ساکن رشتم و تا دو ماه پیش پارس انلاین داشتم
اوایل از ساعت 2 تا 6 صبح رایگان بود که بعد به 1 تا 6 صیح تغییر دادند
اما اون اواخر به 1 تا 7 صبح هم رسیده بود
یعنی من در این بازه زمانی (1-7 صبح) هرچی دانلود میکردم از حجمم کم نمیشد

خوب شبی چند مگ دانلود میکردید و حالا از کدوم شرکت سرویس میگیرید؟

mohsen_gh1991
09-03-2010, 19:13
سلام
کسی نمیدونه چطوری باید از میزان اعتبارمون مطلع بشیم(از طریق سایت)؟

T I G E R
15-03-2010, 20:46
خوب شبی چند مگ دانلود میکردید و حالا از کدوم شرکت سرویس میگیرید؟
اوایل سرویس 128 داشتم ولی بعد که سرعتاش بد شد رفتم سرویس 64 گرفتم که سرعت دانلودش استاندارد 8 کیلوبایت بود
معمولا در پاییز و زمستان سرعت ADSL بیشتر میشه و اواسط پاییز هم سرعت اینترنت پارس آنلاین خوب شد
طوریکه رفتم 128 گرفتم و شبی 600-700 مگ دانلود داشتم و دو سه شب هم بالای 1 گیگ هم میشد
اما ناگهان مجددا کیفیتش حتی از حالت استاندارد کم شد و من رفتم از شرکت اندیشه سبز خزر رشت سرویس گرفتم
در رشت حداقل اندیشه سبز خزر از پارس آنلاین بهتره

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

سلام
کسی نمیدونه چطوری باید از میزان اعتبارمون مطلع بشیم(از طریق سایت)؟
قبلا از بخش خرید سایت پارس آنلاین به تمام اطلاعات اینترنت خودت (ریز مصرف ، زمان باقیمانده و ...) می تونی دسترسی داشته باشی

الان هم که سایت جدید پارس آنلاین رو دیدم ، متوجه شدم در همون صفحه اصلی هم ورود کاربران ADSL رو گذاشته

sei_pm
15-03-2010, 21:10
اوایل سرویس 128 داشتم ولی بعد که سرعتاش بد شد رفتم سرویس 64 گرفتم که سرعت دانلودش استاندارد 8 کیلوبایت بود
معمولا در پاییز و زمستان سرعت ADSL بیشتر میشه و اواسط پاییز هم سرعت اینترنت پارس آنلاین خوب شد
طوریکه رفتم 128 گرفتم و شبی 600-700 مگ دانلود داشتم و دو سه شب هم بالای 1 گیگ هم میشد
اما ناگهان مجددا کیفیتش حتی از حالت استاندارد کم شد و من رفتم از شرکت اندیشه سبز خزر رشت سرویس گرفتم
در رشت حداقل اندیشه سبز خزر از پارس آنلاین بهتره

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

قبلا از بخش خرید سایت پارس آنلاین به تمام اطلاعات اینترنت خودت (ریز مصرف ، زمان باقیمانده و ...) می تونی دسترسی داشته باشی

الان هم که سایت جدید پارس آنلاین رو دیدم ، متوجه شدم در همون صفحه اصلی هم ورود کاربران ADSL رو گذاشته

در حال حاظر با اندیشه شبی چند گیگ میگیرید؟
چه سرویسی رو گرفتید و چقدر پول میدید؟

T I G E R
15-03-2010, 22:53
در حال حاظر با اندیشه شبی چند گیگ میگیرید؟
چه سرویسی رو گرفتید و چقدر پول میدید؟
اندیشه سبز خزر صرفا رشت و شهرستانهای مهم استان گیلان رو ساپورت میکنه
اگه رشت هستید می تونید در تاپیک زیر تمام مطالب پیرامونش رو مطع بشید
صفحات اخر تاپیک فوق کیفیت سرعت اندیشه رو می تونید از طریق پست های کاربران گوناگون مطلع بشید
الان سرویس 128 با محدودیت 8 گیگ ماهیانه 24 تومان گرفتم

sei_pm
15-03-2010, 23:12
اندیشه سبز خزر صرفا رشت و شهرستانهای مهم استان گیلان رو ساپورت میکنه
اگه رشت هستید می تونید در تاپیک زیر تمام مطالب پیرامونش رو مطع بشید
صفحات اخر تاپیک فوق کیفیت سرعت اندیشه رو می تونید از طریق پست های کاربران گوناگون مطلع بشید
الان سرویس 128 با محدودیت 8 گیگ ماهیانه 24 تومان گرفتم

این تهران مثل اینکه از آخر باید قطب اول IT بشه.

T I G E R
16-03-2010, 07:49
این تهران مثل اینکه از آخر باید قطب اول IT بشه.
اندیشه سبز خزر نمانیدگی عصر اطلاعات رو داره (همونطور هم که در تاپیک فوق خودتون عنوان کردید)
ولی نمیدونم Pap مزبور همون کیفیت و سرعت اندیشه سبز خزر در رشت رو داره یا نه (بخاطر وسعت کاربرانش و مسائل دیگه)
آخه اندیشه سبز خزر چندان به Pap مزبور هم وابسته نیست

sei_pm
16-03-2010, 08:06
اندیشه سبز خزر نمانیدگی عصر اطلاعات رو داره (همونطور هم که در تاپیک فوق خودتون عنوان کردید)
ولی نمیدونم Pap مزبور همون کیفیت و سرعت اندیشه سبز خزر در رشت رو داره یا نه (بخاطر وسعت کاربرانش و مسائل دیگه)
آخه اندیشه سبز خزر چندان به Pap مزبور هم وابسته نیست

درسته ولی شما نگفتید با همین سرویس که دارید متوسط تو ساعات رایگان چقدر دانلود میکنید. مثل اینکه بچه ها تو تاپیک می گفتند سرعت رو آورده پایین.
میشه یک تست از سرور باکو بندازید

mohsen_ahmadi_7369
05-04-2010, 21:33
با سلام
من الان از 128 پارس آنلاین استفاده می کنم و با سرعت 150 تا 200 کیلوبایت در ثانیه هم دان می کنم شب هم از ساعت 1تا 6 رایگانه بدون هیچ مشکلی

mohsen_gh1991
06-04-2010, 11:44
درسته پارس اگه هیچی هم نداشته باشه سرعت شبانه خوبی داره.

Masoud.Neshat
06-04-2010, 19:07
با سلام
من الان از 128 پارس آنلاین استفاده می کنم و با سرعت 150 تا 200 کیلوبایت در ثانیه هم دان می کنم شب هم از ساعت 1تا 6 رایگانه بدون هیچ مشکلی

درسته پارس اگه هیچی هم نداشته باشه سرعت شبانه خوبی داره.
این تست خودتونه برای شبانه ، شما ازین راضی هستین؟!

این هم روزانشه. با اینکه سرعت دانلود خوبه ولی پینگش بیشتر از 3 برابر مقدار متوسط ونرماله ! پینگ 728 میلی ثانیه یعنی فاجعه ! تو ایران نورمش بین 250 تا 350 هستش. این یعنی نقص فنی تو سخت افزاریا نرم افزار روترهاشون وجود داره یا بطور کلی پیکربندی شبکشون ایراد داره ؛ قطعا.

mohsen_gh1991
06-04-2010, 19:09
آره پینگش بالاست ولی سرعت دانلودش خوبه به خصوص شبانه که در حد قابل قبولی قرار داره.

Masoud.Neshat
06-04-2010, 19:23
این تست خودتونه برای شبانه ، شما ازین راضی هستین؟!

این هم روزانشه. با اینکه سرعت دانلود خوبه ولی پینگش بیشتر از 3 برابر مقدار متوسط ونرماله ! پینگ 728 میلی ثانیه یعنی فاجعه ! تو ایران نورمش بین 250 تا 350 هستش. این یعنی نقص فنی تو سخت افزاریا نرم افزار روترهاشون وجود داره یا بطور کلی پیکربندی شبکشون ایراد داره ؛ قطعا.

آره پینگش بالاست ولی سرعت دانلودش خوبه به خصوص شبانه که در حد قابل قبولی قرار داره.

این حد قابل قبول رو باید بازش کنیم و شفاف باشه ، اعداد و ارقام حدود 35 تا 40 کیلوبایت برثانیه رو نشون میدن، پس شبی حدود 650 مگ دانلود میشه کرد البته بشرطیکه دانلود مستقیم باشه یعنی اکانت رپیدشیر داشته باشید، ولی با تورنت چون سرعت آپلودش پایینه و نصف سرعت دانلودشه و تورنت به هردوتاش حساسه ، نهایتا دریافت خیلی کاهش پیدا میکنه. من الان با سرویسی که هم دانلودش هم آپلودش 512 هست با چنتا تورنت سریع و خوب در ساعت 150 مگ میگیرم پس با سرعت آپلود 184 کیلوبیتی این مقدار قطعا کم و کمتر میشه.

reza41
07-04-2010, 23:43
دوستان من الان چند وقته که در طول روز سرعت خوبی دارم و مثل همیشه است اما از ساعت یک شب که رایگان میشه سرعت من به زیر 1 کیلو بیت در ثانیه می رسه هر چقدر هم زنگ میزنم میگم میگن مشکلی نیست. کسی دیگه این مشکل رو داره. واقعا از پشتیبانی اینها هیچ کاری بر نمیاد

Masoud.Neshat
08-04-2010, 11:25
دوستان من الان چند وقته که در طول روز سرعت خوبی دارم و مثل همیشه است اما از ساعت یک شب که رایگان میشه سرعت من به زیر 1 کیلو بیت در ثانیه می رسه هر چقدر هم زنگ میزنم میگم میگن مشکلی نیست. کسی دیگه این مشکل رو داره. واقعا از پشتیبانی اینها هیچ کاری بر نمیاد

همینه دیگه! اکثر شرکتا همینجوره. تازه یه شرکت که اسمشو نمی برم گفته بود :
"شبانه رایگان اشانتیونه که شرکت لطف میکنه به کاربراش میده و هیچ وظیفه ای در موردش نداره! اگر کنده، قطعی داره یا هر چیز دیگه پیگیریش در تعهد ما نیست!"

sei_pm
08-04-2010, 11:42
سرویسی که هم دانلودش هم آپلودش 512 هست با چنتا تورنت سریع و خوب در ساعت 150 مگ میگیرم پس با سرعت آپلود 184 کیلوبیتی این مقدار قطعا کم و کمتر میشه.

شما از کدوم شرکت سرویس میگیرید؟

همینه دیگه! اکثر شرکتا همینجوره. تازه یه شرکت که اسمشو نمی برم گفته بود :
"شبانه رایگان اشانتیونه که شرکت لطف میکنه به کاربراش میده و هیچ وظیفه ای در موردش نداره! اگر کنده، قطعی داره یا هر چیز دیگه پیگیریش در تعهد ما نیست!"

عجیبه پشتیبان شاتل هم همین حرف رو میزد.

A.M.D.D.E.V.I.L
08-04-2010, 11:51
نه هنوز وقتش نیومده که ما حتی با دادن مبالغ هنگفت پول به این شرکت ها یک سرویس درست حسابی بگیریم
تنها چیزی که ارزش داره اینه که (البته واسه افرادی که تو تهران نیستند ممکنه جواب نده):
خوب درس بخونید
از یکی از دانشگاه های تهران قبول بشید (ترجیحا علم و صنعت)
و بترکونید تو خوابگاه من که هر چی فایل بالای 500 مگ میخوام دانلود کنم لینکشو میدم به دوستم که توی علم و صنعت میخونه

!As@d
11-04-2010, 00:58
پارس آفلاين! الان شبانه اش! افتضاح شده.... صد رحمت به ديال آپ! دانلود 2 تا 3 كيلوبايت در ثانيه! حتي براي باز كردن صفحات ساده هم بايد كلي منتظر بمونم! قبلا اينطوري نبود ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza41
12-04-2010, 13:57
پارس آفلاين! الان شبانه اش! افتضاح شده.... صد رحمت به ديال آپ! دانلود 2 تا 3 كيلوبايت در ثانيه! حتي براي باز كردن صفحات ساده هم بايد كلي منتظر بمونم! قبلا اينطوري نبود ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره واقعا. بعضی وقتا که کمتر از یک کیلو بیت هست. واقعا افتضاحه هر چقدر هم زنگ می زنی هیچ اتفاقی نمی افته و فقط توجیه الکی می کنن

!As@d
12-04-2010, 22:29
شنيدم كه عمدا اينكارو كردند....(پس تماس بي فايده هست...) ظاهرا چون رايگانه زورشون برده...:31: نكنه به سرورشون فشار بياد! حيف كه حق انتخاب زيادي ندارم و بايد بين بد و بدتر اينو انتخاب كرد. :41:

amin_damer
19-04-2010, 20:26
نه هنوز وقتش نیومده که ما حتی با دادن مبالغ هنگفت پول به این شرکت ها یک سرویس درست حسابی بگیریم
تنها چیزی که ارزش داره اینه که (البته واسه افرادی که تو تهران نیستند ممکنه جواب نده):
خوب درس بخونید
از یکی از دانشگاه های تهران قبول بشید (ترجیحا علم و صنعت)
و بترکونید تو خوابگاه من که هر چی فایل بالای 500 مگ میخوام دانلود کنم لینکشو میدم به دوستم که توی علم و صنعت میخونه

ma daneshgahe tabriz vazemon az hame behtare vali fagat tabestona ,sorate download tabestona ta 76 Mb/s mirese to 3 saat mishod 30 gig download kard!!

Royce
08-01-2011, 01:46
سلام
هنوز از یک شب به بعد رایگانه؟سراسر کشور اینطوریه؟

ویرایش
خودم فهمیدم : د ی

کلیه سرویسهای حجمی دارای قابلیت دانلود رایگان شبانه از ساعت 1 الی 6 بامداد می باشند.

navid_3941
08-01-2011, 11:49
سلام.چطور میشه فهمید چه قدر از حجم اینترنت استفاده کردیم.منظورم اینه که سایتی داره؟؟؟

koorosh2500
08-01-2011, 13:32
سلام
هنوز از یک شب به بعد رایگانه؟سراسر کشور اینطوریه؟

رایگان هست ولی:
1- حتما ساعت 1 شب مودم رو خاموش و روشن کنید مجددا ساعت 6 صبح مودم رو روشن و خاموش کنید
2- به هیچ وجه قبل از اتمام قراردادتون اینترنتی تمدید نکنید.

در غیر این صورت کلاه گشادی سرتون می گذاره:

Gladiator King
08-01-2011, 13:38
سلام.چطور میشه فهمید چه قدر از حجم اینترنت استفاده کردیم.منظورم اینه که سایتی داره؟؟؟

اینم سایتش:

Inspiring
01-04-2012, 14:09
دوستان پارس آنلاین الان که ساعت ها جلو رفته هم از ساعت یک شب تا شش صبح رایگانه یا عوض شده؟

mohammad-ali2
09-09-2012, 17:39
سلام عزیزان من
توجه توجه ؟/؟
عزیزان هواستان باشه پارس آنلان از15 شهریور ازساعت 2 تا7 صبح رایگانش کرده
در بقیه ساعات از ترفیکتان کم میشه
دوست شما محمدعلی

ery1382
07-03-2014, 07:07
سلام

ممنون
با توجه به اینکه تعداد زیادی از مشترکین به دلیل رایگان بودن حجم ترافیک از ساعت ١ تا ۶ صبح برای بهره مندی از این تسهیلات، اقدام به دانلود می نمودند و با توجه به اینکه سرویس ADSL2+ یک سرویس اشتراکی است و پهنای باند به تعداد مشترکین آنلاین تسهیم می شود، سرعت اختصاص یافته به هر مشترک در این بازه زمانی کمتر از ساعات غیر رایگان است.

به همین دلیل، بسیاری از مشترکین از کندی سرعت در ساعتهای ترافیک رایگان ابراز نارضایتی نمودند. از اینرو شرکت پارس آنلاین با توجه به نیاز و درخواست مشترکین در خصوص بهبود وضعیت و ساعت مصرف رایگان شبانه اقدام به تغییر ساعت رایگان شبانه از ١ الی ۶ بامداد به ٢ الی ۷ بامداد نموده است. این اقدام برای بهبود وضعیت استفاده متعارف مشترکین تا ساعت ٢ بامداد با سرعتی بالاتر از سرویس خریداری شده مشترکین، صورت پذیرفته است.

بدون تردید شرکت پارس آنلاین تلاش دارد تا در بیشتر اوقات شبانه روز بتواند خدمات ADSL2+ با سرعت و کیفیت قابل توجهی را به مشترکین خود ارائه نماید و بدون تردید این اقدام صرفاً جهت استفاده مطلوب تر از خدمات در طول شبانه روز بوده است.
این تغییر از تاریخ ١۵ شهریور ماه ١٣۹١ بنا به درخواست شما عزیزان صورت خواهد پذیرفت و شما می توانید از تاریخ مذکور در زمان مناسبتری از این تسهیلات بهره مند گردید.

nasimteli
11-07-2014, 15:53
سلام
هنوز از یک شب به بعد رایگانه؟اینترت محدود پارس آنلاین شبها رایگان است

jmehdi111
09-03-2017, 23:43
سلام

اینترنت رایگان برای شهر ساری از چه ساعتی شروع میشه؟