PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صبانتی ها بیاند اینجا

ali_disslove
13-01-2010, 17:58
دوستان من میخوام یه adsl بگیرم از هر کی یه چیز میشنویم یکی میگه این isp خوبه یکی میگه بده قطعی داره

ممنون میشم دوستان بگند چه سرویسی گرفتند و شب ها سرعت دانلودشون چنده ؟وآیا قطعی دارند یا نه ؟

آیا سرعت هر شب خوب یا بده یا شانسیه؟ممنون میشم دوستان نظرشون رو ذکر کنند

با تشکر

joe_satriani
13-01-2010, 18:07
آره . منم مثه شما.!! ميخوام يكي بگيرم اما هر جا رو كه نگاه ميكنم يكي تعريف كرده يكي گفته بدرد نميخوره. موندم چي بگيرم. دوستان بيان و بگن كه چطوريه!!!!

joe_satriani
13-01-2010, 19:15
يعني اينجا هيش كي صبا نت نيست؟؟؟؟‌پس چرا توي نظر سنجي تاپيكهاي قبل اين همه صبا نت هست؟؟!!!! :31:

isbn
13-01-2010, 19:48
والا هست زیادم هست اما به دلایلی که نمیدونم چیه حرف زدن در رابطه صبانت مساوی اس با مرگ:3::45: نمونش همین تاپیک هایه قبلی که در باره صبا نت زدن همه و همه پاک شدن بدون دلیل .:41:

siavashsiavash
13-01-2010, 20:01
سلام
دوست عزیز من صبا دارم الن1 سالی میشه
اگر از نظر قیمت بخوای چون برای من مهم بود خوب هست
اگر از نظر سرعت بخای به خیلی از عوامل بستگی داره
من سرعت روزنه ام بین 25تا 50 هست البته بعضی وقتا هم تا 90یا 110می رسه اما کم پیش می یاد
من اگر همیشه سرعت 110باشه با 1هفته دان3g می پره
من 3g در ماه استفاده می کنم با سرعت128
والا سرعت شبانه هم بد نیست هم تورنت می زارم هم با idm در هر ساعت بین 240m تا360m دان دارمخودت حساب کن از 3تا7 حدود1gتا 1.4g میشه
برای من پشتیبانیش بد نبوده خیلی وقت ها هم زنگ زدم ور نداشتن وپیچوندم
من شنیدم پشتیبانی پارس انلاین وشاتل خوب هست و.........
حالا خود به سایته سر بزن ببین کدوم قیمت وبقیه چیزاش خوب هست بد بگیر
راستی منطقه ما7757هست
از نظر قطعی هم به نظرم همه isp قطعی داره تواین 1سال شده 6ساعت سرعت کم شه و1روز هم adsl نداشته باشم اما وقتی به تایپیکه دیگران سر زدم دیدم برای بقیه هم کماکان اینجوری بوده

joe_satriani
13-01-2010, 20:07
شما هزينت چقد شده هميني كه داري؟؟ سرعت 128 و سه گيگ .به اضافه مودم و هزينه نصب و راه اندازي!!

siavashsiavash
13-01-2010, 21:08
سلام
راستش من مودم را از جای دیگری گرفتن به اسم alfex فکر کنم33000t خریدم
چون الان صبا یک ماه دیگر نمی ده 3ماه جمعا میشه39210t ویا ماهی13262t
ایم لینک صبا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این پارس راستی شبانه رایگان نداره

این هم شاتل از نظر حجم دان عالی هست چون 12g را با28000t می توانی بگیری اما برای من قیمت مهم هست وبیشتر از 3G لازمم نمیشه تازه 5شنبه وجمع رایگان البته فکر کنم سرعت دانت بین 16 تا24 باید باشه برای 128k

armin321
13-01-2010, 22:17
من یک سال میشه صبا نت دارم ، انصافا خیلی راضیم.

برای دانلود شبانه واقعا صبا نت عالیه

ali_disslove
13-01-2010, 22:31
یعنی واقا با 128 شبی 1400 میشه دانلود کرد<پس با 512 یا 1 مگ میشه شبی چه قدر ؟؟

اتفاقا منم مودم آلفکس دارم اون وقت این 1 ساعت یکبار که قطع میشه باید بیدار باشیمو هی درستش کنیم و وصلش کنیم یا اینکه خودش وصل میشه ؟؟؟

بعد اگه در حال دانلود از راپید شیر بدون اکانت باشیم که بعد 1 ساعت که قطع میشه دوباره میتونه وصل شه چون قابلیت ریزوم برا بدون اکانتا نیست--درسته؟؟؟

مثله شاتل برا راپید و بعضی سایت های دیگه محدودیت نگذاشته که شبا سرعت بیاد پایین ؟؟؟

isbn
13-01-2010, 22:39
نه کلا صبانت شبانش چه 128 باشی چه 512 چه 1 مگ طوری هست که 1400 به بالا دانلود میکنی سرعت شبانه 120-130 اینطوراست .

siavashsiavash
14-01-2010, 00:55
یعنی واقا با 128 شبی 1400 میشه دانلود کرد<پس با 512 یا 1 مگ میشه شبی چه قدر ؟؟

اتفاقا منم مودم آلفکس دارم اون وقت این 1 ساعت یکبار که قطع میشه باید بیدار باشیمو هی درستش کنیم و وصلش کنیم یا اینکه خودش وصل میشه ؟؟؟

بعد اگه در حال دانلود از راپید شیر بدون اکانت باشیم که بعد 1 ساعت که قطع میشه دوباره میتونه وصل شه چون قابلیت ریزوم برا بدون اکانتا نیست--درسته؟؟؟

مثله شاتل برا راپید و بعضی سایت های دیگه محدودیت نگذاشته که شبا سرعت بیاد پایین ؟؟؟

سلام
می توانی یا اکانت بگیری یا مثل من فایل هاتو مستقیم کنی وبا idm دان کنم
یک برنامه هم هست به اسم ADSL Autoconnect اگر 1ساعت dc شی دوباره وصلت می کنه جون یوزر وپسورد شبانه فرق داره با روزانه
توخود ie هم می توانی تنظیم کنی که اگر dc شدی دوباره وصل شه
دوست عزیز هر شب1.4G نمیشه دان کرد بعضی شبها 1g
کمتر وبیشتر داره
همه isp یک سری از سایت هارا محدود می کنند
شما می توانی فایل هاتو مستقیم کنی
کمی در این سایت جستجو کنی می توانی یاد بگیری که چطور مستقیم کنی

S A M S U N G
14-01-2010, 02:49
فردا این تاپیک به جرم حمل مواد مخدر و اغتشاش در نظم فروم به ترش میره :دی

میگی نه نگاه کن :دی

ali_disslove
15-01-2010, 11:46
فردا این تاپیک به جرم حمل مواد مخدر و اغتشاش در نظم فروم به ترش میره :دی

میگی نه نگاه کن :دی

از چه نظر ؟بحثمون که صبانته چیزی دیگه توش زده نشده--شاتلم یه تاپیک مجزا داره

VahidDG2007
15-01-2010, 18:50
والا هست زیادم هست اما به دلایلی که نمیدونم چیه حرف زدن در رابطه صبانت مساوی اس با مرگ:3::45: نمونش همین تاپیک هایه قبلی که در باره صبا نت زدن همه و همه پاک شدن بدون دلیل .:41:

این تاپیک هم بزودی به تاریخ خواهد پیوست این 1000بار :31:

mohammad.ef
16-01-2010, 13:04
سلام
من 1مگ دارم قبلا سرعت دانلود حدود 220 بود اما تقریبا یک ماهه رسیده به 15 و 16 .نمیدونم از همه اینجور شده یا فقط مال من .

صادق هدایت
16-01-2010, 13:24
این صبانت سرویس یک ماهه هم اضافه کرده؟ هان؟!

Persian_Gun's
16-01-2010, 15:59
سلام.
من هم 2 سال هست که از صبانت استفاده میکنم و در کل ازش راضی هستم...

online_amin
16-01-2010, 16:49
آقا دلیلش چیه برای صبانت هر تاپیکی که باز میشه بسته میشه؟ من خودم چندیدن تاپیک سنگین رو دیدم که غیبش زده. مگه بحث هایی میکنن؟

نکنه این پی سی با صبا هم آره؟

isbn
16-01-2010, 17:07
سلام
من 1مگ دارم قبلا سرعت دانلود حدود 220 بود اما تقریبا یک ماهه رسیده به 15 و 16 .نمیدونم از همه اینجور شده یا فقط مال من .

نه برایه منم اینطور شده ولی میاد پایین تا 50-60

صادق هدایت
16-01-2010, 17:33
این صبانت سرویس یک ماهه هم اضافه کرده؟ هان؟!

نه؟!!!
آره؟!!!!

ms368
16-01-2010, 17:46
توی شیراز من شبانه سرعت 35 الی 40 هست
البته از سرور رپیدشیر و اکانت پریمیوم

از سرور های مستقیم و غیره 15 الی 20

isbn
16-01-2010, 22:58
نه؟!!!
آره؟!!!!

سرویس 1 مگ رو 1 ماهه میده اما 128 و 512 رو 10 گیگ به بالا 1 ماهه میده
یعنی 128 و 512 5گیگ رو 1 ماهه نمیده فقط سه ماهه البته فک کنم فقط تو تهران این کارو میکنه.

mohammad.ef
19-01-2010, 20:12
سلام

توجه توجه :

من ADSL با کارت دانشجویی گرفتم اما صبانت بی خبر پهنای باندم را محدود کرده ( 128 ) و میگه 1 مگ فقط با ثبت شرکت یا جواز کسب میدیم . اونهایی که سرعتشون اومده پایین حواسشون باشه

mehrdad38
19-01-2010, 21:49
توجه توجه :

من ADSL با کارت دانشجویی گرفتم اما صبانت بی خبر پهنای باندم را محدود کرده ( 128 ) و میگه 1 مگ فقط با ثبت شرکت یا جواز کسب میدیم . اونهایی که سرعتشون اومده پایین حواسشون باشه

برو يه تو دهني بزن بهشون. اينكه نمي شه پول 1 مگابيت رو بگيره بياد 128 كيلوبيت بده.:2::2::2::13::13::41::41::41::41::41:

Apollo
19-01-2010, 22:47
صبانت مشکلی نداره من یک سال و نیم دارم استفاده میکنم
فقط نصب و مودم رو خودتون انجام بدید
پشتیبانی واسه من خوب بوده
یکبار سوم چهارم عید ساعت دوازده شب زنگ زدم جوابمو دادن.
قیمتش هم نسبت به بقیه کمتره من هر چی گشتم یه آی اس پی ارزون تر پیدا کنم برم اونجا نشد

توجه توجه :

این بخاطر یکسری مسائلی که اینجا نمیشه گفت.
فشار روی iSP ها بیشتر شده.
دانشجو هم که هستید دیگه بدتر

saman_t
20-01-2010, 14:15
من حدودا 2 ساله از صبانت استفاده میکنم سرعتش میانگین بالای 60 کیلو بایت(480 کیلو بیت بود) شبا هم تا 1 گیگ دانلود میکردم ولی الان یکماهه میانگین شده 15 کیلو بایت شبا هم نمیتونم دانلود کنم به سختی وصل میشم فقط صبحا سرعت خوبه دیگه دارم ناامید میشم پیش شماره ام3346 است

paymanonline
22-01-2010, 13:11
آقا از چند تا چند رایگانه؟

تو سایتش چیزی ننوشته!

S A M S U N G
22-01-2010, 13:25
آقا از چند تا چند رایگانه؟

تو سایتش چیزی ننوشته!
3 تا 7 صبح .

ali_tadvin
22-01-2010, 17:05
برای منم حدود 1 ماهه سرعت دانلود شبانش خیلی کم شده !!
دلمون به شبانش خوش بود که اینهم ....

sasan816
22-01-2010, 17:10
دوستان قيمت نصب سرويسش چقدره ؟

scali
24-01-2010, 00:46
برای منم حدود 1 ماهه سرعت دانلود شبانش خیلی کم شده !!
دلمون به شبانش خوش بود که اینهم ....
اره بابا واسه منم خیلی اومده پایین نمیدونم چیکار کنم . زنگ میزنم بهشون میگن همه شبا دانلود دارن واسه همین اومده پایین . منم فقط واسه همین شبانه بود که صبا خریدم .:41:

hosein63
25-01-2010, 04:37
با درود متاسفانه بله همینطور هست سرعت شبانه برای من طوری هست که کلا سرعت دانلود 0 می شود. مطلبی که قابل توجه می باشد این هست که صبانت به قدری قدرت دارد که حتی دستور بسته شدن تایپکهای صبانت را در این سایت صادر می کند.با این حساب تو خود سایت هستند کسانی عضو هستند که نام کاربری عادی دارند اما شاید همین افراد شرکت صبانت هستند اینجا باید اعلام کنیم که اگر این سرویس شبانه به سرعت قبلی خودش برنگردد صبانت همه مشتری های خودش را از دست خواهد داد چون تنها چیزی که صبانت را از دگر isp ها برتر می کند همین سرعت بالای شبانه هست پس صبانت خوب به این مسئله توجه داشته باش این دیگر مسئله 3 ماه شارژ اجباری و این حرفها نیست.

S A M S U N G
25-01-2010, 08:03
دوستان صبانتی اگه یه گروه بشیم یه وقت 1 ساعته بزاریم بریم صبانت پیش مسئولش که من یه بار رفتم پیشش . حساب کار دستشون میاد .

فقط مرام بزارین یه 60-50 نفر از بجه های کرج و تهران یه روز پاشیم بریم اونجا .

مخلصیم .

paymanonline
25-01-2010, 12:59
این سرویس 2 مگ صبا نت قیمتش چقدره؟

mohammad.ef
26-01-2010, 19:27
سلام
این صبانت را باید تحریم کرد تا وضعیتش بهتر شه . همه جور دزدی داره میکنه

meteora1
29-01-2010, 09:53
من دیشب با صبا ۱.۵ گیگ دانلود کردم . منطقه مخابراتی یزدان پناه . فقط مشکلم اینه که سرعت دانلود تورنت پائین آمده ولی لینک مستقیم رو خوب دانلود میکنه

hosein63
29-01-2010, 18:42
من دیشب با صبا ۱.۵ گیگ دانلود کردم . منطقه مخابراتی یزدان پناه . فقط مشکلم اینه که سرعت دانلود تورنت پائین آمده ولی لینک مستقیم رو خوب دانلود میکنه
زیاد خوشحال نباشید چون به زودی سرعت شما هم افت خواهد کرد این سیاست و حقه بازی صبانت هست که به صورت دوره ای صورت هر منطقه را کاهش می دهد همانطور که قبلا هم گفتم اگر بخواهد همزمان سرعت همه کاربران را کم کند تمام مشتری ها را از دست خواهند داد .

eclips
29-01-2010, 23:24
زیاد خوشحال نباشید چون به زودی سرعت شما هم افت خواهد کرد این سیاست و حقه بازی صبانت هست که به صورت دوره ای صورت هر منطقه را کاهش می دهد همانطور که قبلا هم گفتم اگر بخواهد همزمان سرعت همه کاربران را کم کند تمام مشتری ها را از دست خواهند داد .

کاملا موافقم

Cleeev
30-01-2010, 09:32
دیشب کیفیت خیلی خوب شده بودا...! یعنی کوچکترین تفاوتی با ساعات روزانه نداشت و اصلاً هیچ گونه مشکلی نه از نظر پینگ وجود داشت نه از نظر باز شدن صفحات و نه از نظر سرعت... تمام وقت سرعت یکسان بود و در تمام مدت با سرعت بالای 95 داشتم از تورنت دانلود میکردم (تهران)... به نظر میاد صبانت داره سیستماش رو بهبود میده و مدتیه خیلی از حجم مشکلات ساعات شبانه کاسته شده...

این دو تا مطلبم بخونید چیزای خوبی گفتم که کاملاً جواب میدن و کیفیت اتصالتون رو افزایش میدن... هم واسه روزانه این تنظیمات رو به کار ببرید و هم برای شبانه حتی اگه شرکتای دیگه هم هستید و یا حتی اگه خارج از کشور هستید (اینا رو قبلاً توی تاپیکای صبانت که اینجا بود گفته بودم (و بودیم) که مدیران محترم همه رو مورد عنایت قرار دادن و پاک کردن...!) :

sasan816
30-01-2010, 11:36
این صبانت دیگه داره شورشو در میارهاینم از سرعتش که دم به دقیقه کم میشه

mohammad.ef
30-01-2010, 11:38
سلام
چه لابی قدرتمندی داره این صبانت تو فروم . هر تایپیک بر علیهش را پاک می کنن . :13:

ali_disslove
30-01-2010, 14:36
اما من پارتیم از همه قوی تره نگاه کنید که تاپیکی که من زدمو عمرا پاک کنند--میگی نه نگا کن

hosein63
30-01-2010, 15:22
سلام
چه لابی قدرتمندی داره این صبانت تو فروم . هر تایپیک بر علیهش را پاک می کنن . :13:

دلیل ساده هست به قول انگلیسی ها money talks

soheil.m
31-01-2010, 10:25
سلام

من با اکانت شبانه ام یک مشکلی دارم. میخوام ببینم بقیه بچه ها نیز چنین مشکلی دارن؟

من چند هفته ای است که از صبا سرویس گرفتم. دو هفته اول فقط از ساعت 3 تا 4 کانکت بودم و بعدش user و pass را قبول نمیکرد. زنگ زدم صبا و طبق معمول مشکل را انداختن گردن مودمم ولی از همون شب درست شد :18: . حالا دیشب دوباره این مشکل بوجود آمد با این تفاوت که اصلا به هیچ وجهی کانکت نمیشد و user و pass را قبول نمیکرد چه روزانه و چه شبانه. 100 بار مودم بدبخت را خاموش روشن کردم و دوباره کانکشن ساختم، نشد که نشد. دیگه اعصابم از صبا خورد شده. همش 4 هفته است که سروی گرفتم.
سوال آخر امکانش هست که سرویس را کنسل کنم؟ چقدر از پولم را بر میگردانند؟ و چقدر طول میکشه خط را خالی کنند؟ با اجبار سرویس 3 ماهه به من غالب کردن.

با تشکر

S A M S U N G
31-01-2010, 13:04
سلام

من با اکانت شبانه ام یک مشکلی دارم. میخوام ببینم بقیه بچه ها نیز چنین مشکلی دارن؟

من چند هفته ای است که از صبا سرویس گرفتم. دو هفته اول فقط از ساعت 3 تا 4 کانکت بودم و بعدش user و pass را قبول نمیکرد. زنگ زدم صبا و طبق معمول مشکل را انداختن گردن مودمم ولی از همون شب درست شد :18: . حالا دیشب دوباره این مشکل بوجود آمد با این تفاوت که اصلا به هیچ وجهی کانکت نمیشد و user و pass را قبول نمیکرد چه روزانه و چه شبانه. 100 بار مودم بدبخت را خاموش روشن کردم و دوباره کانکشن ساختم، نشد که نشد. دیگه اعصابم از صبا خورد شده. همش 4 هفته است که سروی گرفتم.
سوال آخر امکانش هست که سرویس را کنسل کنم؟ چقدر از پولم را بر میگردانند؟ و چقدر طول میکشه خط را خالی کنند؟ با اجبار سرویس 3 ماهه به من غالب کردن.

با تشکر
سلام .

دیشب مشکل سراسری بوده . واسه من هم ارور میداد و به اینترنت نمیرفت . زنگ زدم پشتبانی گفت صبح درست میشه گفتم خسته نباشی ! خوب شد گفتی وگرنه نمیدونستم چیکار کنم !!!!

هیچ مبلغی بهت برنمیگردونن . 24 ساعته خطت جمع میشه .

مخلصیم .

DrXoX
31-01-2010, 13:42
سلام

با تشکر

دیشب فکر می کنم مشکل همه بوده:46:

Cleeev
31-01-2010, 14:05
من صبح ساعت 8 بلند شدم دیدم زرشک اینترنت کار نمیکنه مجبور شدم با GPRS ایرانشل کار کنم...

زنگ زدم گفتم چرا کانکت نمیشه...؟؟؟!!! گفتش که دیشب مشکل پیدا کرده قرار بوده صبح درست بشه هنوز... به زودی درست میشه...

که حدوداً 10 صبح درست شد...!

راستی این پست صفحه قبل منم بخونید... تغییر DNS ها واقعاً مفیده...

در ضمن به نظر میاد مشکل شبانه رو دارن برطرف میکنن کیفیت داره خوب میشه به طوری که پریشب کیفیت عالی بود پینگ روی 400-500 عین روزانه...!!!

soheil.m
31-01-2010, 15:27
من صبح ساعت 8 بلند شدم دیدم زرشک اینترنت کار نمیکنه مجبور شدم با GPRS ایرانشل کار کنم...

زنگ زدم گفتم چرا کانکت نمیشه...؟؟؟!!! گفتش که دیشب مشکل پیدا کرده قرار بوده صبح درست بشه هنوز... به زودی درست میشه...

که حدوداً 10 صبح درست شد...!

راستی این پست صفحه قبل منم بخونید... تغییر DNS ها واقعاً مفیده...

در ضمن به نظر میاد مشکل شبانه رو دارن برطرف میکنن کیفیت داره خوب میشه به طوری که پریشب کیفیت عالی بود پینگ روی 400-500 عین روزانه...!!!

با تشکر
تائید میشه پریشب خیلی خوب بود من در 4 ساعت بیش از 1.5 گیگ دانلود کردم

meteora1
31-01-2010, 20:59
من هم دیشب کلا قطع بودم . بیخودی لپتاپ رو ۴ ساعت روشن گذاشتم. ولی پریشب خیلی سرعت خوب بود.
سوال از Cleev:
این تغییر DNS که میگی مفیده یعنی دقیقا چقدر فرق به وجود میاره ؟ من شب ها وبگردی نمیکنم واسه دانلود خالی هم به درد میخوره؟ یه سوال دیگه هم اینکه برای زیاد شدن سرعت دانلود تورنت روشی سراغ داری؟

Cleeev
31-01-2010, 22:46
سوال از Cleeev:
این تغییر DNS که میگی مفیده یعنی دقیقا چقدر فرق به وجود میاره ؟ من شب ها وبگردی نمیکنم واسه دانلود خالی هم به درد میخوره؟ یه سوال دیگه هم اینکه برای زیاد شدن سرعت دانلود تورنت روشی سراغ داری؟

تأثیرش در سرعت دانلود از لحاظ کمیت نیست بلکه از لحاظ کیفیته... با بهبود وضعیت پینگ، برنامه دانلود کننده برای دستیابی به سرورهای جدید، کمتر وقت صرف میکنه که به خصوص برای تورنت خیلی پینگ و کیفیت اتصال مهمه... که درمورد تورنت با بهبود پینگ، با توجه به اینکه به افراد بیشتری میتونید وصل بشید و سریعتر میتونید وصل بشید، سرعت بهبود پیدا میکنه...

مهم اینه که تأثیر داره و خیلی کیفیت مخصوصاً باز شدن صفحات بهبود پیدا میکنه (باز شدن صفحات تفاوتی با فراخوان سرورها و افراد جدید در تورنت و دانلود نداره)... پینگ کلاً مهمه...

شما اگه چیزایی که توی دو تا لینکی که توی پست صفحه قبلم گذاشتم، نوشتم رو بخونید کل قضییه دستتون میاد:

امیدوارم این بهبود کیفیت اخیر در ساعات شبانه، همیشگی بشه و از این فلاکت اعصاب خوردکن دربیایم...

armin1388
31-01-2010, 22:55
سلام من صبانت دارم با پیش شماره 2217 الان 5 ماه گرفتم اینجا همه می گن اکانت شبانه صبانت کلی دانلود کردن ؟؟ !
مگه می شه ؟؟ پس چرا من این همه شب بیدار بودم دریغ از 10 مگابایت ؟ ، کی می گه داره شب ها دانلود می کنه از اکانت رایگانش؟؟

Jackbil
01-02-2010, 03:20
با سلام
قضیه چیه؟
من رایگانم قطعه چرا؟:13:
-----------------------------------------
در جواب آقای armin1388 باید گفت:
من خیلی دانلودکردم یعنی باید بگم هر چی دانلود کردم از شبانه بوده
شما بهتره دنبال سایتایی بگردید که فایلهاشون رو از طریق لینک مستقیم به اشتراک میذارن نه repid shared و امثالُهُم

Cleeev
01-02-2010, 12:26
دوستان، دیشب سرعت و پینگ چطور بود (در مقایسه با 3 شب پیش که کیفیت عالی شده بود)...؟؟؟ بازم کیفیت رفته بود پایین...؟؟؟ من دیشب دانلود نکردم کامپیوتر خاموش بود... بگید ببینیم چگونه س...!

سلام من صبانت دارم با پیش شماره 2217 الان 5 ماه گرفتم اینجا همه می گن اکانت شبانه صبانت کلی دانلود کردن ؟؟ !

مگه می شه ؟؟ پس چرا من این همه شب بیدار بودم دریغ از 10 مگابایت ؟ ، کی می گه داره شب ها دانلود می کنه از اکانت رایگانش؟؟

خوب لینک باید مستقیم باشه... رپیدشیر و اینا که لینکشون مستقیم نیست فایده نداره...

DrXoX
01-02-2010, 13:43

بهتره تعداد فایل هایی که واسه دانلود میذاری بیشتر از 3 تا باشه مثلا 4 فایل همزمان

armin1388
01-02-2010, 16:02
دوستان صبانتی یعنی الان شما شب ها دارید دانلود می کنید ؟؟ سرعت دانلودتون چند ؟ کدوم سایت ها برای دانلود شبانه مناسبه ؟؟

Javan2754
02-02-2010, 10:48
من حدود یه سال و نیم صبانت 3 ماهه 128 با 9 گیگ گرفتم. :8:
از نظر قیمت نسبت به آیسپی های دیگه خوبه.
سرعت روزانه ش خوبه بین 50-90 (اولش که تا 170 میره ولی بعد از 2-3 دقیقه میشه50-90)
سرعت شبانه ش بد نیست 10-30 میچرخه. کاچی بهتر از هیچیه.
من در کل راضیم. آیسپی دیگرو نمیدونم شبانه ش چطوره؟