PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشتراک وایرلس

sokote mordab
13-01-2010, 11:43
سلام
من می خواهم یک اشتراک وایرلس بگیرم چون خط خونمون pcm است .
1-غیراز تجهیزات انتن و مودم وسیله ی دیگری می خواهد ؟
2-میشود از wifi نوت بوکم استفاده کرد و دیگر مودم نخرم مدل نوت بوک ?asus m51
ممنون

sei_pm
13-01-2010, 13:11
سلام
ممنون
بستگی به شرکت سرویس دهنده داره . میوتونی از داتک بپرسی اگر جواب نداد مجبوری آنتن بگذاری.

golabi2
13-01-2010, 14:44
فکر نکنم به جز آنتن ومودم چیز دیگه ای بخواد!نمیدونم لب تاب شما وایرلس داره یا نه.اگه داره میشه مودم نخری دیگه!!!
ولی چرا نمیری مخابرات pcm خط رو بردارن؟خط منم اینجوری بود درستش کردن!

mehrdad38
13-01-2010, 14:52
سلام
ممنون

كابل شبكه هم لازمه.:31: جواب سوال دوم رو نمي دونم ولي احتمالا جوابش نه هست. خوب مي توني يكم پول بدي برات كابل مسي بكشن بري ADSL استفاده كني.:46:

sei_pm
13-01-2010, 16:27
سلام
ممنون
شما خطتون کابل مسی هست نمی خواد اینکار رو برات بکننئ فقط باید انقدر پاش وایسی که بگی من ضروری احتیاج دارم . بعد حتما میگند امکانات نداریم . شما هم بگو همه خطها که PCM خط من رو بردارید و با خط همسایه که PCM نیست سیمهاشو از سر پست عوض کنید.

sokote mordab
13-01-2010, 16:40
جعبه تلفن منطقه مان قدیمی است و جای خالی هم ندارد که عادی بشه یک ماه دنبالش بودم نشد.

حدودا قیمت تجهیزاتش چقدر است؟
لپ تاپ WIFI دارد

sei_pm
13-01-2010, 17:54
جعبه تلفن منطقه مان قدیمی است و جای خالی هم ندارد که عادی بشه یک ماه دنبالش بودم نشد.

لپ تاپ WIFI دارد
قرار نیست جای خالی داشته باشه . شما میری بیرون دم پست نگاه میکنی میبینی فوقش 6 تا PCM چسبوندن به دیوار حالا اگر پست شما 10 تا خط داشته باشه 4 تاش PCM نیست . حالا سیم شما رو از PCM درمیارند . سیم اونی که PCM نیست رو وصل می کنند به شما . شماره ها رو هم از سوئئیچینگ مرکز درست می کنند. کار شما با رییس مرکز حل میشه . اگر انجام نداد باید وقت بگیری بری مرکز کل. حتما حل می کنند. اگر دکل بخوای بزنی باید بالای 300 خرج کنی. حالا شاید همسایه ها اجازه ندهند. ولی اگر آنت WI-FI نزدیکتون باشه .با همون لپتاپ میشه . شما سرچ کن ببین چیزی میگیری یا نه . اگر نه باید دکل بزنی. از داتک سوال کن خیلی خوب راهنماییت میکنه.

mehrdad38
14-01-2010, 20:41

لپ تاپ WIFI دارد

تجهيزات وايرلس:

1- آنتن وايرلس حدودا 150 تا 180 هزار تومن.
2- هزينه راه اندازي 45 تا 50 هزار تومن.
3- كابل شبكه قيمت بر اساس ميزان نياز.
4- در صورت امكان سنجي 10000 هزينه خواهد داشت.
5- اشتراك 128 نامحدود اشتراكي ماهي 28 تا 30 هزار تومن.

fandak
14-01-2010, 23:25
چون من هم می خوام وایرلس بگیرم واسه خونه . می خوام ببینم خوبه یا بده ؟ می صرفه ؟ چون اینجا فقط با دایال آپ می شه وصل شد . adsl هم که نیست اصلا ! .

sokote mordab
15-01-2010, 09:42
بعد از نصب انتن از ان به کامپیوتر کابل میاد و وصل میشه به کارت شبکه؟ اگر این طور است پس کار مودم چیه ؟

golabi2
15-01-2010, 22:08
به نظرمنم برو دنبالش pcm رو بردارن،به نفعت میشه!