PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باشگاه تراكتورسازي: 50 درصد ظرفيت ورزشگاه آزادي را مي‌خواهيم

BehzadKiNG
12-01-2010, 21:33
باشگاه تراكتورسازي با صدور بيانيه‌اي خواستار اختصاص 50 درصد از ظرفيت ورزشگاه آزادي در بازي روز جمعه مقابل استقلال تهران شد.
در اين بيانيه آمده است: با توجه به ظهور پديده‌اي چون هواداران پرشور و پرتعداد تراكتور در فوتبال كشور و دادن انرژي مضاعف و شور و حال خاص به ليگ برتر، به اين وسيله باشگاه تراكتورسازي رسما خواهان 50 درصد از ظرفيت استاديوم آزادي است.

اين بيانيه مي‌افزايد: هواداراني كه خود را مهياي بازي بزرگ روز جمعه مقابل استقلال مي‌كنند در تماس‌هاي پي‌درپي نگراني خود را از عدم اختصاص جايگاه كافي و مناسب ابراز مي‌كنند كه اين مسئله از هم‌اكنون به يكي از دغدغه‌هاي بزرگ اين باشگاه تبديل شده است.

در اين بيانيه تصريح شده است: زمزمه‌هايي به گوش مي‌رسد كه بعضا مسئله 10 درصد ميهمان پيش كشيده مي‌شود، بايد قبول كرد در وضعيت كنوني كه فوتبال ايران از عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها رنج مي‌برد، هواداران تيم محبوب تراكتورسازي تبريز سرمايه‌اي گرانبها براي فوتبال كشور محسوب مي‌شوند.

در پايان اين بيانيه آمده است: اميدواريم با توجه به اينكه در بازي‌هاي تيم‌هاي پيروزي و استقلال در مقابل هم و در خارج از تهران مسئله هواداران اين تيم به دليل كثرتشان در جاي جاي ميهن پهناور رعايت نمي‌شود، مسئولان امر بازي‌هاي تراكتور را نيز با تيم‌هاي حريف به خصوص در بازي روز جمعه جدي گرفته و در راستاي جلوگيري از برخي مسائل حاشيه‌اي از هرگونه ممانعت و ورود هواداران خونگرم تراكتور به ورزشگاه جدا خودداري كنند.

منبع : football3.ir

آرش-19
13-01-2010, 12:18
بابا دیگه هرچقدر هم طرفدار داشته باشه, بیشتر از 5 درصد در بازی که مهمان
هستند که نباید داشته باشند !

Hamid-kakero
13-01-2010, 13:50
ما هواداران استقلال هم با شما همدرديم!چون تو بازي رفت كه با تيمي به نام تراكتور در تبريز بازي داشتيم تنها 5تا10درصد دراختيار هواداران متعصب استقلال بود كه چون اين خبر در رسانه ها بارها تكرار شده بود لذا استقلالي هاي پرشمار تبريزي براي ديدن اون بازي نرفتن.تازه هواداراي تراكتور همون 5 درصد رو هم اين قدر با بطري آب زدند كه آخر بازي اونجا خالي شد و همه رفتند!به نظر من براي طرفداران تركتور 5 در صد آن هم در طبقه دوم و بدترين جاي آزادي مناسب است(بدون!)

malaki_mall
13-01-2010, 15:59
بابا جنوب شهر تهرون واسه خودش یه پا تبریزه.

kral_pontiac
13-01-2010, 16:45
منم میخوام میخوام!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا ایران است !!
تقصیر تو که نیست !!!
اینجا اسپانیا نیست که بارسلونا از یه گوشه کشور پاشه بیاد و تیمهای پایتخت رو بذاره تو جیب عقبش و بشه قهرمان باشگاههای دنیا !!!

saxiass
13-01-2010, 17:10
آخه معقولشم همون 10% هست.:46:

pcforlife
13-01-2010, 17:11
خدا کنه با این شرایطی استقلالی ها تو لیگ دارن، حداقل ثلث (عربیش بود!! همون یک سوم!) استادیوم واسه اونا بیان...!
با اینکه ناجور ترختور رو دوست دارم، ولی بدجور دلم واسه پرسپولیس استقلال میسوزه...:45:

امير موسر
13-01-2010, 18:57
اطلاعیه کانون هواداران استقلال : 90 درصد سکوهای آزادی روز جمعه به هواداران استقلالی اختصاص دارد . منتظر حضور پرشور شما حامیان آبی هستیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kral_pontiac
13-01-2010, 18:57
آخه معقولشم همون 10% هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربون ادب آدم چیزفهم !!
تراختور هم فقط یه پیشنهاد داده !!
نمیدونم این اقایون چرا این همه از داخل دارن میسوزن :21:

آخه من چقدر بگم ؟ !!!! آقا تا یه تیم نباشه که برابر سرخابی عرض اندام کنه فوتبال ایران پیشرفت نخواهد کرد !!!:10:

malaki_mall
13-01-2010, 20:05
منظورشون از 90 درصد چیه؟ :13: خیلی که بخواد واسه استقلال بیاد 20 هزار تا. :41:

mehdi_1981
13-01-2010, 20:26
خوب تو کدوم بازی استقلال پنجاه هزار نفر اومدن آزادی؟
ما ترختوری ها هم حرفی نداریم شما نود هزار نفر بیان ما هم ده هزار نفر.
وقتی استقلال و پرسپولیس مثل گذشته ها استادیوم رو پر نمیکنن چه باید گفت.

elyartab
14-01-2010, 08:58
50 درصد رو نميدن كه، ميگيرن !!! :27:

امير موسر
14-01-2010, 09:06
منظورشون از 90 درصد چیه؟ :13: خیلی که بخواد واسه استقلال بیاد 20 هزار تا. :41:

میدونم ! ولی منظورش اینه که اگه یه استقلاالیم نیاد و استادیوم خالی باشه یه جای بیشترم به تراکتوریا نمیدن !

AAKOJ
14-01-2010, 20:50
من طرف دار تراکتورم . اما از خدام که 50 هزار استقلالی در ورزشگاه حضور داشته باشن . چون این کش مکش ها باعث میشه تا روز به روز بر طرف داران هر دو تیم اضافه بشه . در ضمن حضور بیشتر هوادارن استقلال نشان دهنده قدرت و صلابت تراکتور هم است (عین گفته خود استقلالی ها که در بازی رفت گفتند این همه تماشاگر به خاطر استقلال اومده )

iman_s
15-01-2010, 00:41
اتفاقا تبريزيها بيان بهتره.
چون از نزديك شاهد باخت تيمشون هستند :دي

pandemonium
15-01-2010, 09:00
حالا بازی ساعت چند هست؟

Hamid-kakero
15-01-2010, 11:30
خدا کنه با این شرایطی استقلالی ها تو لیگ دارن، حداقل ثلث (عربیش بود!! همون یک سوم!) استادیوم واسه اونا بیان...!
با اینکه ناجور ترختور رو دوست دارم، ولی بدجور دلم واسه پرسپولیس استقلال میسوزه...:45:
نه داداش لازم نيست دلت واسه استقلالي كه يكي از پرطرفدارترين تيم هاي آسيايه بسوزه.استقلال در كل ايران ميليون هوادار داره نه مثل بعضي تيمها كه فقط همشهرياشون طرفدارشن؛
در ضمن من دلم بيشتر براي شما مي سوزه چون وقتي استقلال با تراكتور تو تبريز بازي داشت چشم نداشتن هواداراي استقلال رو تو تبريز ببينن با بطريهاي آب ازشون استقبال كردند.

زنده باد استقلال

mehdi_1981
15-01-2010, 12:08
teraxtur teraxtur

Behroooz
15-01-2010, 12:17
من میگم تراکتور میبره

good_messi
15-01-2010, 12:19
نه داداش لازم نيست دلت واسه استقلالي كه يكي از پرطرفدارترين تيم هاي آسيايه بسوزه.استقلال در كل ايران ميليون هوادار داره نه مثل بعضي تيمها كه فقط همشهرياشون طرفدارشن؛
در ضمن من دلم بيشتر براي شما مي سوزه چون وقتي استقلال با تراكتور تو تبريز بازي داشت چشم نداشتن هواداراي استقلال رو تو تبريز ببينن با بطريهاي آب ازشون استقبال كردند.

زنده باد استقلال

من نمیدونم این هوادارای میلیونی استقلال کجا هستند که هر موقع هر کدوم از سایت ها مثل پارس فوتبال و گل نظرسنجی میذاره تراکتور با اختلاف زیاد در صدره

vahid78
15-01-2010, 12:24
اتفاقا تبريزيها بيان بهتره.
چون از نزديك شاهد باخت تيمشون هستند :دي

:دی :دی

بازی امروز خیلی هیجانی میشه ... چون کل سایتهای طرفدار استقلال فراخوان دادن که بیان ورزشگاه ... مسلما خیلی واقعیتها تو این بازی مشخص میشه

pcforlife
15-01-2010, 12:37

زنده باد استقلال

دوست عزیز
من میگم اوضاع پرسپولیس استقلال یه جوریه که طرفدارای متعصب سرخ آبی رو کلافه کرده... و هرکی (مثل من) از بیرون نگاه می کنه واسه این دو تیم و بی تفاوتی مسئولین این دو تیم (از بازیکن بگیر تا رییس سازمان تربیت بدنی) ناراحت و نگران میشه...
ضمنا من تا موقعی که تیم مورد علاقم (ترختور) دسته یک بود، دوست داشتم تیمای تهرانی خصوصا استقلال پرسپولیس برابر حرفاشون برنده بشن و در کل تیمای تهرانی قهرمان بشن... (حالا به شهرستانی های محترم بر نخوره... نظرم رو گفتم!!!:31:)
ضمنا پیشنهاد میکنم تو لحن صحبت کردنت تجدید نظر کنی...:20:
یاعلی:11:

afsane_tab
15-01-2010, 12:58
دوست عزیز
من میگم اوضاع پرسپولیس استقلال یه جوریه که طرفدارای متعصب سرخ آبی رو کلافه کرده... و هرکی (مثل من) از بیرون نگاه می کنه واسه این دو تیم و بی تفاوتی مسئولین این دو تیم (از بازیکن بگیر تا رییس سازمان تربیت بدنی) ناراحت و نگران میشه...
ضمنا من تا موقعی که تیم مورد علاقم (ترختور) دسته یک بود، دوست داشتم تیمای تهرانی خصوصا استقلال پرسپولیس برابر حرفاشون برنده بشن و در کل تیمای تهرانی قهرمان بشن... (حالا به شهرستانی های محترم بر نخوره... نظرم رو گفتم!!!:31:)
ضمنا پیشنهاد میکنم تو لحن صحبت کردنت تجدید نظر کنی...:20:
یاعلی:11:

دقیقاً :8:

iman_s
16-01-2010, 00:28
من نمیدونم این هوادارای میلیونی استقلال کجا هستند که هر موقع هر کدوم از سایت ها مثل پارس فوتبال و گل نظرسنجی میذاره تراکتور با اختلاف زیاد در صدره
كسي كه خوابيده رو ميشه بيدار كرد ولي كسي كه خودش رو به خواب زده رو نميشه بيدار كرد.
قبوله شما بگو تراكتورسازي پرطرفدارترين تيم ايرانه.

الان طرفدارهاي تراكتور فقط به خاطر بحث ترك و غير ترك هست كه اين همه شور و شوق دارند.بلاخره بعد از چند سال تو ليگ يك تيم از اونور اومده و بايد ازش طرفداري كنند.خيليها رو ميشناسم كه فقط به خاطر اينكه ترك هستند ميگن طرفدار تراكتور هستند در صورتي كه تا ديروز استقلالي يا پرسپوليسيه دئ آتيشه بودند و الان هم وقتي سرخابي ها بازي دارند ميشه فهميد ته دلشون چي هست.حتي چند سال قبل كه ماشين سازي و تراكتور تو ليگ دسته يك اون زمان بازي داشتند خيلي از همشهرياتون براشون تره خرد نميكردند.