PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سينماي خانواده تا 800 تومان

ab2reza1360
12-01-2010, 08:24
سلام به همه عزيزان. يكي از دوستام دنبال يه سينماي خانواده عالي تا حدود قيمت 800 تومن هستش. خودش يه ليست سوني در آورده بود اما من با توجه به چيزايي كه اينجا خوندم بهش فيليپس پيشنهاد كردم. تلويزيونشون سوني هستش حالا نظر شما چيه؟ لطفا به جزئيات بهم بگين و فرق سوني و فيليپس و برام بنويسين.
ممنون و سپاس

Ami R 940
12-01-2010, 10:18
سلام به همه عزيزان. يكي از دوستام دنبال يه سينماي خانواده عالي تا حدود قيمت 800 تومن هستش. خودش يه ليست سوني در آورده بود اما من با توجه به چيزايي كه اينجا خوندم بهش فيليپس پيشنهاد كردم. تلويزيونشون سوني هستش حالا نظر شما چيه؟ لطفا به جزئيات بهم بگين و فرق سوني و فيليپس و برام بنويسين.
ممنون و سپاس
بهترین انتخابب تا رنج قیمت یک میلیون به نظر من rs7 پایونیر هستش

در زمینه تفکیک صدا و نرمی باس فلان حالا حالا ها مونده شرکت هایی مثل فیلیپس که سحله یاماها و...به نزدیکی پایونیر برسن .

RS7 TODOROKI پایونیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حدود قیمت 850-870

The Sound of Thunder
TODOROKI is the powerful music component system for people who really want to feel their music. What makes TODOROKI special is its outstanding sound clarity and power. And there's more: the system features cool, all-black styling and is highly flexible when it comes to expanding the configuration. All in all, Pioneer's TODOROKI will blow you away !

Features
Three Big Beats For You
Bass Power: Lots of it! TODOROKI's large 30cm active subwoofer delivers stronger, heavier bass.

High-Accuracy Sound Reproduction
The system's 3-way front tallboy speakers guarantee excellent sound detail, while its thrilling reproduction of heavy beats reminds you of the music in your favorite club.

Cool and Sleek Styling
With its no-nonsense, all-black gear design, TODOROKI looks at home in a club or wherever you like to rock.

Ready to Expand on Demand
USB movie / music capability (with Pioneer DV-410V-K / DV-310-K DVD players)
TODOROKI systems can be connected to USB mass-storage devices for easy playback of DivX & WMV*video files, JPEG photo files and WMA / MP3 / MPEG-4 AAC music files. (DV-410V-K Only)

Ready for iPod and other portable audio players
TODOROKI HTP-RS7 accepts inputs from iPod and other USB devices through its lossless digital interface. Just connect your device to the front USB terminal and then operate it using TODOROKIs remote control and on-screen display. That's all you need to do to get thundering, high-quality music straight from USB.

160W x 5 + 200W subwoofer (RMS)
Two 3-way front tallboy speakers, centre speaker, two satellite speakers, 30cm active subwoofer
Auto MCACC with 5-band EQ
HDMI Input & Output
iPod Digital Interface
Portable audio player ready
Advanced Sound Retriever
Auto Level Control
Phase Control

ab2reza1360
13-01-2010, 14:38
آقا همه ميگن پايونير صداي توپي داره اما تصوير نه. حال چه بايد كرد؟آقا راهنمايي كنين لطفا

Ami R 940
13-01-2010, 16:43
آقا همه ميگن پايونير صداي توپي داره اما تصوير نه. حال چه بايد كرد؟آقا راهنمايي كنين لطفا

خیر اینطور نیست فکر می کنم شما پست های یکی از دوستان رو در این سایت خوندی مبنی بر بی کیفیت بودن پلیر پایونیر .

پلیر این دوستمون مشکلات فنی داره از دوستان من هستن ایشون , اتفاقا خودمم قبلا همون مدل 282 رو داشتم به هیچ وج اینطور نیست .

چیپست های مورد استفاده قرار گرفته پایونیر برای uspcaling در پلیر و پنل های hdtv هاش همیشه در هر محصولی پایین تر از excelllent نبوده تو این دو سال اخیر از دید سایت های ریو کننده و دیگر مراجع,و همیشه جز تحسین و تمجید من چیزی در این رابطه ندیدم!

بعد از پایونیر در زمینه upscaling توشیبا در رده دوم هست .

الان من دو مدل پایین تر از همین rs7 رو دارم مدل 787 هر موقع واقعا دی وی دی توش تماشا کردم لحظه ای نشده upscaling عالیش منو به وج نیاره .

ata_webmaker
18-01-2010, 14:48
با سلام امیر جان من نمایندگی بردم مشگلی هم نداشت به این نتیجه رسیدم که با تلویزیون های سونی همخوانی ندارد این مطلب رو جایی خوندم و خودم هم به این نتیجه رسیدم