PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال کردن hedphones

MRW.REZAI
11-01-2010, 22:07
سلام !!!ویندوز سون داریور صدای کامپیوتر من را میشناسه . ولی من چون عادت کردم که از hedphones استفاده کنم توی قسمت playback کنار ساعت میرم متاسفانه غیر فعاله ,ونمیخوام از cd مادربرد استفاده کنم . آیا راهی هست که همینجوری فعالش کرد؟

join me
11-01-2010, 22:57
سلام دوست عزیز
مال من هم 7 میشناسه درایور برای این ساخته میشه که بطور کامل با سیستم هماهنگ شه در نتیجه درایور باید نصب شود اگر هم درایور شما قدیمیه یه سر به سایت شرکت سازنده مادربورد بزن

SCORPIONx
13-01-2010, 15:48
دوستان من توی ویندوز ایکس پی به راحتی و در عین واحد میتونستم هم از اسپیکر صدا بگیرم و هم از هدفون.

یعنی کارت صدای مادربردم امکان خروجی 5.1 رو هم داره.

ولی توی ویندوز 7 هر کاری میکنم این امکان رو نمیتونم همزمان داشته باشم که هم از اسپیکر صدا بگیرم و هم از هدفون.

و باید هر دفعه یکیشون رو به خروجی کارت صدا وصل کنم تا صدا بگیرم.

کسی میدونه مشکل از کجاست؟

cdp
14-01-2010, 00:31
سلام !!!ویندوز سون داریور صدای کامپیوتر من را میشناسه . ولی من چون عادت کردم که از hedphones استفاده کنم توی قسمت playback کنار ساعت میرم متاسفانه غیر فعاله ,ونمیخوام از cd مادربرد استفاده کنم . آیا راهی هست که همینجوری فعالش کرد؟

دوستان من توی ویندوز ایکس پی به راحتی و در عین واحد میتونستم هم از اسپیکر صدا بگیرم و هم از هدفون.

یعنی کارت صدای مادربردم امکان خروجی 5.1 رو هم داره.

ولی توی ویندوز 7 هر کاری میکنم این امکان رو نمیتونم همزمان داشته باشم که هم از اسپیکر صدا بگیرم و هم از هدفون.

و باید هر دفعه یکیشون رو به خروجی کارت صدا وصل کنم تا صدا بگیرم.

کسی میدونه مشکل از کجاست؟

سلام

شما باید درایور کارت صدا (و درصورتی که کارت صدای آنبرد دارید>>درایورهای کارت صدای مادربرد) مخصوص ویندوز 7 (در صورتی که وجود نداشت>> ویندوز ویستا) رو نصب کنید....

Mohammad King
14-01-2010, 00:51
سلام

اگر پیدا نکردین.
مشخصات مادر بورد را بدین تا براتون لینک کنم.