PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعيد ميدونم كسي بتونه جواب بده !!

Mehdi_Full
27-03-2006, 23:53
آقا يه مادربورد ايسوز مدل P4P800-X دارم . سيمهاي مربوط به Port هاي USB جلوي كيس را دقيقا وصل كردم از روي دفترچه مادربورد ( در درست جا زدن پورتها شكي نيست ) ولي جواب نميده و اين ارور رو ميده :
USB Device Not Recognized
one of the USB devices attached to this computer has malfunctioned and windows does not recognized it .
و وقتي روش كليك ميكنيم Unknown Device ميده .
تمام روشها رو امتحان كردم و از سالم بودن مادربورد هم اطمينان دارم چون روي همين مدل مادربورد رو سيستم ديگه هم امتحان كردم جواب نداد پس مادربورد سالمه .
رو چند تا ويندوز مختلف هم امتحان كردم جواب نداد .
Setup مادربورد رو هم تو قسمت ( USB ) فعال و تنظيم كردم جواب نداد .

حالا مهندساي سخت افزار جواب بدن . چون من با USB خيلي كار ميكنم . ببخشيد طولاني شد . خيلي ممنونم .

mahdy2021
28-03-2006, 00:29
شما ويندوزت چي؟

mahdy2021
28-03-2006, 00:39
چون من الان دارم ميرم 3 نكته ميگم:

1-حتما آخرين درايوره مادربردتو از سايتش بگير

2- شما براي فرانت يو اس بي جامپرهاي لازم گزاشتي؟؟؟

3-همه اتصالات درست وصل شدن؟

فعلا باي

saeed774
28-03-2006, 00:45
اقا مهدي عزيز
سيمهاي usb رو حتما برعكس وصل كردي جاهاشونو عوض كن چون منم اين مشكلو داشتم

Mehdi_Full
28-03-2006, 05:46
آقا مهدي 2021 ويندوزم XP Media Center Edition 2005 SP2 هستش .
در مورد جواب دوم گزينه دوم يعني فرانت يو اس بي اگه ميشه يه كمي توضيح بدي ممنون ميشم .
و خدمت آقا سعيد 774 بايد عرض كنم كه نميشه برعكس زده باشم اولا اينكه از روي دفترچه مادربورد زدم و ثانيا فكر ميكنم اگه جاشونو مثلا گراند رو اشتباه بزنم اون سخت افزاري رو كه بهش وصل ميشه امكان داره بسوزه .

Mehdi_Full
28-03-2006, 06:08
راستي منظورت از درايور مادربورد چيه ؟ تو سايت ايسوز رفتم درايور براي آنبورد صدا و Lan گذاشته بود براي يو اس بي XP چيزي نبود .

Rashidahwazian
28-03-2006, 12:47
مهدی 2006 درایور مادربورد علاوه بر کارت صدا و Lan چیزای دیگه هم هست که باید ببینی تو سی دی مادربوردت چیا هست دنبال همونا بگردی.دنبال درایور usb نمی خواد بگردی... امتحان کردی پشت مادربوردت رو؟ یعنی از usbهای پشت استفاده کن ببین چه خبره... front usb که مهدی 2021 گفت یعنی همون usbهای جلو... اگر usb های پشت مادربورد هم جواب ندادن شاید اشکال از دستگاه usb باشه که داری استفاده می کنی ... چیه ؟ mP3 player یا modem یا ... ؟

Subzero
28-03-2006, 13:08
با سلام:
اگه سیمهایی که از Usb کیست میاد چهار رشتۀ جداگانه هست جای دو رشتۀ دومی و سومی رو با هم عوض کن حتمأ جواب میده.

mahdy2021
28-03-2006, 13:14
آقا مهدي 2021 ويندوزم XP Media Center Edition 2005 SP2 هستش .
در مورد جواب دوم گزينه دوم يعني فرانت يو اس بي اگه ميشه يه كمي توضيح بدي ممنون ميشم .
و خدمت آقا سعيد 774 بايد عرض كنم كه نميشه برعكس زده باشم اولا اينكه از روي دفترچه مادربورد زدم و ثانيا فكر ميكنم اگه جاشونو مثلا گراند رو اشتباه بزنم اون سخت افزاري رو كه بهش وصل ميشه امكان داره بسوزه .
سلام

ولي نگفتي جامپرهاي فعال كردن فرانت يو اس بي(منظور همين usb جلوي كيسه ) گزاشتي يا نه؟

بايد توي دستورالعمل وصل usb وضعيت جامپرها رو براي فعال كردن usb جلو نوشته باشه

منم رفتم سايت ايسوس قسمت يوتيليتي درايور براي WinME فقط بود

ولي فكر كنم شما اصلا جامپرها رو براي فعال كردن سر جاش نزاشتي

Mehdi_Full
28-03-2006, 16:12
عزيزم يو اس بي هاي پشت مادربوردم همشون كار ميكنن . باشه راههايي كه گفتين رو امتحان ميكنم ببينم چي ميشه . در ضمن وسيله اي كه استفاده ميكنم رم ريدر هستش . ممنون

Rashidahwazian
30-03-2006, 14:13
خوب اگر usbهای پشت درست جواب می دن پس اشال از اتصالات کیس به مادربورده. شاید دستورالعمل اشکال داشتته باشه. اگر باز امتحان کردی جواب نداد بگو من سر فرصت اسم محل و سیم هایی رو که باید به هم وصل کنی رو می نویسم.

Mehdi_Full
31-03-2006, 00:23
ممنون ميشم اگه اسم محل و سیم هایی رو که باید به هم وصل بشن رو بهم بگي والا من هر چي سعي ميكنم جواب نميده اگه راهنماييهات جواب بده هميشه دعات ميكنم . يا علي

هانی خسروی
11-12-2008, 11:49
با سلام
برو تو setupسیتم و دیفلتش کن برای من هم همچین مشکلی پیش اومد