PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : wimax یا adsl؟؟؟؟مسئله اینست؟؟؟

peyman12248
10-01-2010, 19:47
سلام دوستان....من یه سوال دارم من اینترنت از شرکت داتک میخوام بگیرم adsl میده 256 نامحدود برای دانلود حدود 50 تومان و وایمکس میده 256 اشتراکی اونم ماهی 55 تومان اینا محدودیت هم نداره!!!!کدومو بگیرم بهتره؟؟؟؟چرا؟؟؟خواهشا توضیح دهید.

sei_pm
10-01-2010, 21:00
اول باید یوزرهایی که از وایمکس داتک استفاده می کنند بیاند و نظرشون رو راجعه به سرعت . پینگ بیان کنند . اگر تو منطقه شما وایمکش از نوع متحرک رو بشه گرفت بهتره ولی چون الان کسی زیاد تجربه نداره یکم ریسک داره مثلا تو شرایط بارونی مشخص نیست سرویس چجوریه.

parsa205
10-01-2010, 22:54
ببخشید کدوم شرکت WIMAX میده ...آخه من شنیدم تنها برندگان مزایده وایمکس مبین نت و اسپادان و رایانه دانش و ایرانسل هستند....که ارائه دهنده وایمکس تهران هم ایرانسل هستش...

sei_pm
10-01-2010, 23:07
فعلا داتک و لایزر که از قدیم پرئانه داشتند دارند سرویس می دهند منتها فقط سرویس داتک از نوع متحرکه.

mehrdad38
10-01-2010, 23:16
اگر بخواي از نظر هزينه به مسئله نگاه كني ADSL 256 بهتره چون براي اين سرويس كل هزينه ات با احتساب مودم 85 تومنه ( 10 تومن فعال سازي رو شركت ميده مودم هم حدودا 35 تومن مي شه ). اما وايمكس 300000 هزينه مودم + 55 هزينه اشتراك كه جمعا 355000 مي شه.

اما از نظ كيفيت سرويس ADSL بستر امن و مطمئني داره البته من خودم شخصا سرويس وايمكس رو تجربه نكردم ولي اين رو مي دونم كه شرايط آب و هوايي بر روي سيگنال هاي وايمكس همانند سرويس هاي خانواده Wireless تاثير زيادي داره در صورتي كه ADSL اينطور نيست. به نظ من اگر فاصله شما با مركز مخابراتي زياد نيست يعني زير 1.5 كيلومتر هست ADSL رو انتخاب كن مطمئن تره.

البته من برات يه پيشنهاد دارم مي توني از EDSL استفاده كني. اگر واقعا مي خواي ماهي 56 تومن صرف اينترنت كني برو اينترنت EDSL بگير يه سرويس هست بنام Flat متعلق به شركت خارجي OpenSky سرعت اين سرويس 2 مگابيت بر ثانيه هست ولي داراي محدوديت حجمي 10 گيگ بايت براي يك ماه هست. يك طرفه ست يعني بايد براي سند يا از Dial Up يا ADSL و يا Wireless استفاده كني. تجهيزات اوليه كارت Dish + --- و LNB هست.

mehrdad38
10-01-2010, 23:30
ببخشید کدوم شرکت WIMAX میده ...آخه من شنیدم تنها برندگان مزایده وایمکس مبین نت و اسپادان و رایانه دانش و ایرانسل هستند....که ارائه دهنده وایمکس تهران هم ایرانسل هستش...

قضيه اين شركت ها ( مبين نت، اسپادان و .... ) فرق مي كنه. 2 شركت داتك و لايزر الان ماه هاست كه سرويس Wimax ارائه مي دن.

معاون سازمان تنظیم مقررات اوایل دی ماه جاری به یکی از رسانه ها گفته است: آن دسته از شرکت های ارایه دهنده اینترنت پر سرعت ( pap ) که تمایل به ارایه خدمات وایمکس دارند باید حق لیسانس بپردازند و پروانه بگیرند.
به گفته لطف الله سبوحی این شرکت ها تا پایان سال جاری فرصت دارند ، نسبت به دریافت پروانه وایمکس اقدام کنند. در غیر این صورت باید خدمات آنها متوقف شود. دو شرکت "داتک" و "لایزر" که با داشتن پروانه pap هم اکنون در حال ارایه خدمات وایمکس هستند، برای دریافت پروانه وایمکس اعلام آمادگی کرده اند .اما تاکنون اقدام عملی از سوی آنها صورت نگرفته است. این شرکت ها باید مشابه سایر صاحبان پروانه وایمکس حق لیسانس پرداخت کرده و در شرایط برابر با آنها رقابت کنند.
وی مبلغ حق لیسانس پروانه وایمکس را برای تهران حدود 300 میلیارد ریال ( 30 میلیارد تومان) عنوان کرده و گفته است: متقاضیان 40 درصد این مبلغ را به صورت نقدی و باقیمانده آن را به صورت اقساط می پردازند.
شرکت های داتک و لایزر تاکنون با داشتن مجوز پروانه pap حدود پنج تا شش هزار مشترک وایمکس دارند.
فعالان دارای پروانه انتقال داده ها این اقدام سازمان تنظیم مقررات را برای دریافت حق پروانه مجدد نامعقول و در جهت زیر فشار گذاشتن بخش خصوصی عنوان کرده اند.
کارشناسان معتقدند سازمان بازرسی کل کشور باید در مورد پروانه های ارائه شده در سازمان تنظیم مقررات بررسی بیشتری به عمل آورد.
سازمان تنظیم مقررات در آبان ماه سال گذشته به چهار شرکت مبین پایا ، ایرانسل ، اسپادان و رایانه دانش گلستان برای عرضه سرویس وایمکس مجوز داده است.

موبنا 88/10/17

peyman12248
10-01-2010, 23:45
خیلی ممنون از اطلاعاتتون. در مورد قیمتهایی که فرمودید مسئله ندارم...راستشو بخواید من 2 ساله از اینترنت adsl داتک دارم استفاده میکنم و بابته 256 دارم ماهی 25 تومان حدودا میدم ولی به دلیل تغییر مکان به یه نقطه مخابراتیه دیگه مجبورم بخیال این بشم..و دیدم تو جای جدید هم باید 50 تومان برا همین adsl بدم و گفتم چرا وقتی میخوام 50 تومان بدم وایمکس نگیرم!!!!ولی شما میگید بارون اینا تاثیر میزاره روش.....پس با این توصیف ها این wimax هم چنگی به دل نمیزنه!!!!فقط میشه بگید این وایمکس متحرک چجوریه؟؟؟
در ضمن این opensky قیمتاش چجوریاست ؟؟؟سایتی ندارند مخصوص ایران؟؟تلفنی چیزی؟؟؟بعدشم این استفاده هم زمان دو اینترنت یکی برا سند یکی برا ریسیو چجوریه!!!چون اصولا چیز انچنانی که سند نمیکنیم ..نهایتش اینه برا سند یه سیستم adsl 128 با مهدودیت دانلود 3 gb میگیریم!!!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ولی دانلود هامو چیکارکنم من شاید روازنه 1 gb دانلود داشتم!!!!

sei_pm
10-01-2010, 23:52
اگر بخواي از نظر هزينه به مسئله نگاه كني ADSL 256 بهتره چون براي اين سرويس كل هزينه ات با احتساب مودم 85 تومنه ( 10 تومن فعال سازي رو شركت ميده مودم هم حدودا 35 تومن مي شه ). اما وايمكس 300000 هزينه مودم + 55 هزينه اشتراك كه جمعا 355000 مي شه.

اما از نظ كيفيت سرويس ADSL بستر امن و مطمئني داره البته من خودم شخصا سرويس وايمكس رو تجربه نكردم ولي اين رو مي دونم كه شرايط آب و هوايي بر روي سيگنال هاي وايمكس همانند سرويس هاي خانواده Wireless تاثير زيادي داره در صورتي كه ADSL اينطور نيست. به نظ من اگر فاصله شما با مركز مخابراتي زياد نيست يعني زير 1.5 كيلومتر هست ADSL رو انتخاب كن مطمئن تره.

البته من برات يه پيشنهاد دارم مي توني از EDSL استفاده كني. اگر واقعا مي خواي ماهي 56 تومن صرف اينترنت كني برو اينترنت EDSL بگير يه سرويس هست بنام Flat متعلق به شركت خارجي OpenSky سرعت اين سرويس 2 مگابيت بر ثانيه هست ولي داراي محدوديت حجمي 10 گيگ بايت براي يك ماه هست. يك طرفه ست يعني بايد براي سند يا از Dial Up يا ADSL و يا Wireless استفاده كني. تجهيزات اوليه كارت Dish + --- و LNB هست.

با ADSL 256 شما می تونید ماهی حداقل 30 گیگ بدون دردسر دانلود کنید . من نمی دونم این EDSL کی سر زبون کاربرا انداخته . این که از وایمکس هم سرطان تره . بارون بیاد سیگنا میپره . دولت پارازیت میندازه بعد امنیت هم هیچ شما فایل می گیری بقیه دنبال شما دانلود می کنند.

mehrdad38
10-01-2010, 23:54
خواهش ميكنم. وايمكس متحرك كه تا اونجايي كه من مي دونم فعلا تو كشور ممنوعه علتش هم من نمي دونم. تازه هنوز خود وايمكس معمولي بازار خودش رو پيدا نكرده واي به حال نوع متحركش.

EDSL اينترنت ماهواره اي هست اين سرويسي كه من ازش صحبت كردم توسط ماهواره Eutelsat W3 واقع در 7 درجه شرقي پوشش داده مي شه. و تو تمام مناطق ايران قابل دريافت هست. لينك زير يه نمونه از شركتي هست كه اين سرويس رو ارائه مي ده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبايد بگم اينترنت بدون سند نمي شه. اگر سند نباشه اصلا كانكت نمي شه. من به شما پيشنهاد مي كنم كه اين سرويس 2 مگابيتي رو بگير و سند رو 64 ADSL بزار. سند مهم نيست سرعتش چقدر باشه چون تو سرعت دانلودت تاثير نداره.

ولي اگر دانلود زياد دارين همون ADSL نامحدود بهتره. چون اين سرويس حجمش 10 گيگابايته. اينجا ايرانه يا بايد سرعت داشته باشي محدوديت حجم و به جون بخري يا سرعت رو فداي حجم كني.
در ضمن سرويس Fat شركت OpenSky قيمتش 56 هزار تومن براي يك ماه با سرعت 2 مگابيت بر ثانيه و حجم 10 گيگ . موفق باشيد

sei_pm
10-01-2010, 23:58
خیلی ممنون از اطلاعاتتون. در مورد قیمتهایی که فرمودید مسئله ندارم........پس با این توصیف ها این wimax هم چنگی به دل نمیزنه!!!!فقط میشه بگید این وایمکس متحرک چجوریه؟؟؟
در ضمن این opensky قیمتاش چجوریاست ؟؟؟سایتی ندارند مخصوص ایران؟؟تلفنی چیزی؟؟؟بعدشم این استفاده هم زمان دو اینترنت یکی برا سند یکی برا ریسیو چجوریه!!!چون اصولا چیز انچنانی که سند نمیکنیم ..نهایتش اینه برا سند یه سیستم adsl 128 با مهدودیت دانلود 3 gb میگیریم!!!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اشتباه می کنید تو اینترنت که من دهاتی می گم بهش ماهواره ای و دوستان از اون EDSL می کنند شما تقریبا 1 به 10 آپلود می کنید و مثلا برای 10 گیگ 1 گیگ باید آپلود کنید و آپلود هم از حجم ADSL شما کم میشه. Wimax متحرک یعنی اینکه مودم رو ببری وسط خیابون هم کانکتی ولی ثابت رو نمی تونی ببری چون روی دکل رو پشت بام خونتون نصب میشه البته همه اینها رو نصابهای داتک ببرسی می کنند شما اگر بری تو سایتشون نقشه دسترسی رو می بینید.

mehrdad38
11-01-2010, 00:45
با ADSL 256 شما می تونید ماهی حداقل 30 گیگ بدون دردسر دانلود کنید . من نمی دونم این EDSL کی سر زبون کاربرا انداخته . این که از وایمکس هم سرطان تره . بارون بیاد سیگنا میپره . دولت پارازیت میندازه بعد امنیت هم هیچ شما فایل می گیری بقیه دنبال شما دانلود می کنند.

من بيخودي به كسي پيشنهاد الكي نمي دم. حتما اطلاع كاملي دازم كه براي ايشون توضيح دادم. پارازين اصلا روي ماهواره هاي ديتا تاثيري نداره من الان خودم دارم از EDSL 512 استفاده مي كنم و هيچ مشكلي ندارم تازه بدون ----- هست و با IP كشور قبرس به اينترنت متصل مي شم و در نتيجه ديگه اون محدوديت هاي اعمال شده براي كاربراي ايراني از طرف غرب وجود نداره. ماهواره سرطان زا نيست. كي گفته. اون پارازيته كه سرطان ايجاد مي كنه. بعدشم فايل دانلود كنيم ديگران هم دنبال ما دانلود كنن چي ميشه خوب بزار دانلود كنن. اونها هم گناه دارن بزار ته استفاده اي بكنن:8::8::8:

KING_DESIGNER
11-01-2010, 00:57
مهرداد مک ادرست رو داشته باشند میتونن از تو به عنوان gateway استفاده کننند و هرچی تو بگیری اونها بگیرن وقتی نداشته باشند جنابعالی ارتباطت sequre هست دادا
در امن و امانی اینجوریها هم نیست رفتی ایمیلتو بخونی رفیقت هم توی خونه اش بخونه !:31: یا هر فایلی گرفتی بقیه ببیند مگه الکیه
اون پول 15 تومن رو میدی که ارتباطت حفظ بشه اگه قرار بود مثل سینما هرچی تو دیدی بقیه هم بینند باید اسمشو میذاشتن دستشوی عمومی
اقا یه شماره ایرانسل از خودت بزار برای یه شش هفت ماه دیگه احتمالامنم همکارت بشم یه دیش بندازم سر پشت بوم
توی خصوصی پخ کن دمت گرم !:46:

sei_pm
11-01-2010, 01:29
من بيخودي به كسي پيشنهاد الكي نمي دم. حتما اطلاع كاملي دازم كه براي ايشون توضيح دادم. پارازين اصلا روي ماهواره هاي ديتا تاثيري نداره من الان خودم دارم از EDSL 512 استفاده مي كنم و هيچ مشكلي ندارم تازه بدون ----- هست و با IP كشور قبرس به اينترنت متصل مي شم و در نتيجه ديگه اون محدوديت هاي اعمال شده براي كاربراي ايراني از طرف غرب وجود نداره. ماهواره سرطان زا نيست. كي گفته. اون پارازيته كه سرطان ايجاد مي كنه. بعدشم فايل دانلود كنيم ديگران هم دنبال ما دانلود كنن چي ميشه خوب بزار دانلود كنن. اونها هم گناه دارن بزار ته استفاده اي بكنن:8::8::8:

سرطانه یعنی بد دردیه نه سرطان زا چون پینگش بالاست اصلا شما که می گی راضی هستی یه تست تو speedtest.net بگیر نتیجشو اینجا بگذار.

مهرداد مک ادرست رو داشته باشند میتونن از تو به عنوان gateway استفاده کننند و هرچی تو بگیری اونها بگیرن وقتی نداشته باشند جنابعالی ارتباطت sequre هست دادا
در امن و امانی اینجوریها هم نیست رفتی ایمیلتو بخونی رفیقت هم توی خونه اش بخونه !:31: یا هر فایلی گرفتی بقیه ببیند مگه الکیه
اون پول 15 تومن رو میدی که ارتباطت حفظ بشه اگه قرار بود مثل سینما هرچی تو دیدی بقیه هم بینند باید اسمشو میذاشتن دستشوی عمومی
اقا یه شماره ایرانسل از خودت بزار برای یه شش هفت ماه دیگه احتمالامنم همکارت بشم یه دیش بندازم سر پشت بوم
توی خصوصی پخ کن دمت گرم !:46:
دادا خودتی درست صحبت کن. منظورتون ُSecure هست .شما چند سال تو کار آفلاینی ؟ بعد حتما نباید که مک رو داشته باشند می تونی بگذاری همه مکها رو دانلود کنی.شماره از کی می خوای؟

peyman12248
11-01-2010, 10:46
اقا یه سوال دیگه این یعنی چی که هر چی دانلود کنی بقیه هم میتونن دانلود کنن؟؟؟
در ضمن من تا حالا اینترنت حجمی نداشتم؟؟؟این 10 gb تا چقدر جواب میده؟؟؟اگر نخوای دانلود زیاد بیاری؟؟؟فقط گاهی اهنگ بیاری؟؟؟؟
مثلا وقتی میری تو سایت یوتیوب اگر 10 فیلم توشو ببینی همرو دانلود حساب میکنه مثلا یعنی 10 فیلمو دانلود کردی؟؟؟

sei_pm
11-01-2010, 11:22
در ضمن من تا حالا اینترنت حجمی نداشتم؟؟؟این 10 gb تا چقدر جواب میده؟؟؟اگر نخوای دانلود زیاد بیاری؟؟؟فقط گاهی اهنگ بیاری؟؟؟؟
مثلا وقتی میری تو سایت یوتیوب اگر 10 فیلم توشو ببینی همرو دانلود حساب میکنه مثلا یعنی 10 فیلمو دانلود کردی؟؟؟
اون سرویسی که 15 تومنه مال PlanetSky هست که هیچ تضمینی نداره و روی دو ماهواره Express AM22 ----S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و NSS6 ----S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل ارایه هست و سرعت 512 هست در بهترین شرایط سرعت سابت شما میشه 50 کیلوبایت در ثانیه و سرویس 10 گیگ تضمینی هست برای OPENSKY که حدو 60 تومنه و تا 10 گیگ با سرعت 2 مگ یعنی تو بهترین شرایط 110-120 رو دارید و بعد از 10 گیگ هم سرعت شما به 20 کیوابایت در ثانیه تا انتهای ماه ادامه داره.
یعنی اینکه اطلاعات ارسالی از طریق ماهواره روی سیستم ----S کد نمیشه و هر کسی می تونه اگر مک شما رو داشته باشه فایلهای شما رو بگیره . اگر هم نداشته باشه ممکنه شانسی مک شما رو تو حالت انتخاب همه مکها ببینه و اگر متوجه بشه شما فایلهای خوب و با سرعت میگیرید مک شما رو Select میکنه.

parsa205
در جواب سوال اول تو که اینترنت ....میگیری ومنی که از اینترنت آفلاین اون استفاده میکنم میتونم از دانلود های تو وهزاران نفر دیگه به صورت رایگان استفاده کنم مثل این که شیر فلکه ای رو باز کرده باشی همه جور برنامه ای از توش بیرون میاد من برنامه های مفیدش رو به صورت رایگان استفاده میکنم....
اینترنت ججمی یعنی هرکاری بکنی یعنی باز کردن صفحات دانلود و آپلود از حجم ترافیکت کم میشه و اونی که میگی 10 گیگ جواب میده مونده به خودت چه جور مصرف کنی اگه فقط صفحه وب باز کنی و هرچند یک بار دانلود های کوچیکی داشته باشی واست 3 گیگ هم واسه یک ماه زیاده ولی نه اگه مدام کارت تو سایت یوتیوب باشه و سایت های فلش شاید کافی نباشه(در ضمن لازم به توضیح هستش که چون شاتل شبا اینترنتش رایگان هستش دانلود های حجیم رو به اون موقع موکول میکنیم شبی 1.3 گیگ)
در ضمن سایت یوتیوب کیفیت فیلم هاش زیاد بالا نیست دیدن 10 تا فیلم 2 الی 3 دقیقه ای حجم زیادی رو مصرف نمیکنه....

ahmaad313
داتک مودم وای مکس نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malaki_mall
11-01-2010, 11:32

ویدئوهای یوتیوب معمولا به ازاء هر دقیقه حدود 2.5 مگابایت حجم دارن.

معمولا کسانی که سرعت بالا می خوان واسه دانلود میخوان وگرنه واسه باز کردن پیج یه 64 هم کفایت می کنه.

parsa205
11-01-2010, 12:00
مودم وایمکس یا اینترنت وایمکس؟

sei_pm
11-01-2010, 17:08
هم خود وایمکس رو داره هم مودمشو ولی مودمو می تونید به صورت امانی بگیرید.

mehrdad38
11-01-2010, 21:02
دادا خودتی درست صحبت کن. منظورتون ُSecure هست .شما چند سال تو کار آفلاینی ؟ بعد حتما نباید که مک رو داشته باشند می تونی بگذاری همه مکها رو دانلود کنی.شماره از کی می خوای؟[/QUOTE]

ايشون طرف صحبتشون بنده هست. لطف قبل از درج پست بهتره يه كم فكر كنيد. ديگه تكرار نشه....:5:

parsa205
12-01-2010, 00:21
حالا از حق نگذریم حرف Ir4mp30 درسته نیاز نیست که مک آدرس به خصوصی داشته باشی اوناییکه از اینترنت....استفاده میکنند هرچی دانلود کنند حتی فکر کنم گاهی صفحات وب رو هم واسه کسی که از اینترنت آفلاین استفاده میکنه قابل دریافت هستش ولی طرف دانلود کننده ناشناس باقی میمونه....

KING_DESIGNER
12-01-2010, 00:32
پارسا جان دیگه از شما بعیده داداشم
کافیه یه سرچ بزنید میبینید که این کسانی که دانلود میکنن ! آدرس مک خودشون رو اجاره میدهند
ماهی 10-12 تومن حق شارژ میگیرن مثل گروههای دانلودی (( دانلود آفلاین ) که شارژ میگیرن و یه مک به طرف میدن
مک کی رو میدن کسی که اون شب شیفتشه و دانلود میکنه
اون بابا هم توسنته با استفاده از حق شارژی که میگیره یه اینرتنت توپ 512 نامحدود بگیره و بصورت فله ای شفته ای دانلود کنه
بدون حساب و کتاب
اینم یکی از حقه های شبکه است که سر مردم پیاده میکنند. کافیه بشماری چند نفر شارژ میدن اونقت با یه حساب سر انگشتی میفهمی یارو داره حال میکنه !!! یه جورایی پرواز میکنه !!
اطلاعات بیشتر : دوستانی که توی این کار هستند و سایتهای دانلود آفلاین:46:

sei_pm
12-01-2010, 01:27
کافیه یه سرچ بزنید میبینید که این کسانی که دانلود میکنن ! آدرس مک خودشون رو اجاره میدهند
ماهی 10-12 تومن حق شارژ میگیرن مثل گروههای دانلودی (( دانلود آفلاین ) که شارژ میگیرن و یه مک به طرف میدن
اون بابا هم توسنته با استفاده از حق شارژی که میگیره یه اینرتنت توپ 512 نامحدود بگیره و بصورت فله ای شفته ای دانلود کنه
بدون حساب و کتاب
اینم یکی از حقه های شبکه است که سر مردم پیاده میکنند. کافیه بشماری چند نفر شارژ میدن اونقت با یه حساب سر انگشتی میفهمی یارو داره حال میکنه !!! یه جورایی پرواز میکنه !!
چرا از ایشون بعیده چون از حرف حق دفاع کرده؟
این حقه نیست از 5 سال پیش همین بوده و هست اون سرعت 512 مال Planetsky هست یک ساله اومده بیرون اون رو یک ماهشو میدند 15 کسی اونو شیر نمیکنه . سرویسهای Opensky که ماهی 130 تومنه و سرعتش 2 مگه رو رسلیری که پنل داره میخره و بعد به طور ساعتی یا شبانه می فروشه.

sei_pm
12-01-2010, 08:11
خواهش ميكنم. وايمكس متحرك كه تا اونجايي كه من مي دونم فعلا تو كشور ممنوعه علتش هم من نمي دونم. تازه هنوز خود وايمكس معمولي بازار خودش رو پيدا نكرده واي به حال نوع متحركش.

مثل اینکه شما تو سایت حضور نداری . همه دعوا ها سر پروتکل IEEE 802.16e هست که متحرکه الان هم داتک داره این سرویس رو میده . اگر قرار بود که ثابت بمونه که لایزر داشت از دوسال پیش این کار رو می کرد. وایمکس معمولی هیچ جایی نداره چون باید براش دکل بزنی و باهزینه مودم و نصب نزدیک 600 تومن میشه می تونی از لایزر بپرسی. اگر قرار بود که اینترنت متحرک ممنوع بشه که باید جلوی IPW داتک رو می گرفتند.

parsa205
12-01-2010, 14:16
بدون حساب و کتاب

کسی میفهمه این یارو چی میگه ؟؟ دوبار اومدی وسط حرف من و رفقام کسی به تو کاری نداره هی حرف میزنی
دفعه اول محل نذاشتم گفتم تازه کاری هنوز نمیدونی چی به چیه
مهرداد هم بهت تذکر داد
این باردومه اسپم میندازی
بار سوم ریپورت میدم به مسئول
اصلا بحث من اکونت نیست عموجان کجا رو گرفتی ؟
من دارم با دوستم صحبت میکنم هی میپری وسط صحبتمون اصلا بحث خرید اکانت نیست بحث دانلود بصورت آفلاین هستش که نه ربطی به opensky داره نه اون چیزایی که داری میگی قبل از این که بیای پست بزنی یه خورده فکر کن
متاسفانه جماعتی داریم اول تصمیم میگیرن بعد فکر میکنند!!!!
آقای KING_DESIGNER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من خودم حدود چهار سال قبل تقریبا حدود 1.5 سال از اینترنت آفلاین استفاده کردم مک آدرس خاصی نیاز نداره بلکه یه کد 4 رقمیه اسمش یادم رفته که اکثرا تو فروم ها هم میذارند که با دادن این کد میتونی از دانلود های دیگران میتونی به راحتی استفاده کنی هیچ خرجی هم نداره در ضمن چرا عصبانی میشی اینجا نظر دادن حق همه هستش....

KING_DESIGNER
12-01-2010, 14:28
پارسا جان اون کد چهار رقمی رو نمیدونم چیه ولی میدونم که باید یک مک رو به اشتراک بزاریم و به عنوان دیفال برای نرم افزار مخصوص این کار که میتونه هرچیزی باشه من جمله skygrabber که با دادن اون مک میتون فایلهای در حال انتقال رو بزنی!
حالا اگه بخوای انلاین دانلود کنی که قضیه فق میکنه و ارتباطت امن شده است که در بالا در موردش توضیح دادم در مورد این تازه کارا هم زیاد نگران نیستم نترس :46:

sei_pm
12-01-2010, 18:26
نیاز نیست که مک آدرس به خصوصی داشته باشی اوناییکه از اینترنت....استفاده میکنند هرچی دانلود کنند حتی فکر کنم گاهی صفحات وب رو هم واسه کسی که از اینترنت آفلاین استفاده میکنه قابل دریافت هستش ولی طرف دانلود کننده ناشناس باقی میمونه....
ببینید تا اینجای حرف شما رو قبول دارم. حتی با IP میشه کار کرد مثلا کسانی که از یک سرور با IP خاص دانلود می کنند . میشد فایلاشون رو گرفت که بچه ها IP رپیدشیر رو ورداشته بودند لیست کرده بودند یه دنیایه واسه خودش.
ولی با حرف زیرتون مخالفم

آقای KING_DESIGNER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من خودم حدود چهار سال قبل تقریبا حدود 1.5 سال از اینترنت آفلاین استفاده کردم مک آدرس خاصی نیاز نداره بلکه یه کد 4 رقمیه اسمش یادم رفته که اکثرا تو فروم ها هم میذارند که با دادن این کد میتونی از دانلود های دیگران میتونی به راحتی استفاده کنی هیچ خرجی هم نداره در ضمن چرا عصبانی میشی اینجا نظر دادن حق همه هستش....

PID رو میگید شما . دیگه الان انقدر کارتها پیشرفت کردند که همه دارند با PID مادر که درست یادم نیست ولی فکر کنم 8192 باشه دانلود می کنند. حالا دیگه بحث این چیزها رو وسط نکشید اسم تاپیک ADSL یا WIMAX هست ما اومدیم در مورد چی بحث می کنیم هم توهین به صاحب تاپیکه . هم اینکه خارج از قوانین سایت.

parsa205
13-01-2010, 13:56
ببینید تا اینجای حرف شما رو قبول دارم. حتی با IP میشه کار کرد مثلا کسانی که از یک سرور با IP خاص دانلود می کنند . میشد فایلاشون رو گرفت که بچه ها IP رپیدشیر رو ورداشته بودند لیست کرده بودند یه دنیایه واسه خودش.
ولی با حرف زیرتون مخالفم

PID رو میگید شما . دیگه الان انقدر کارتها پیشرفت کردند که همه دارند با PID مادر که درست یادم نیست ولی فکر کنم 8192 باشه دانلود می کنند. حالا دیگه بحث این چیزها رو وسط نکشید اسم تاپیک ADSL یا WIMAX هست ما اومدیم در مورد چی بحث می کنیم هم توهین به صاحب تاپیکه . هم اینکه خارج از قوانین سایت.
ببخشید مشخص نکردید با کجاش مخالفید؟

sei_pm
13-01-2010, 16:45
ببخشید مشخص نکردید با کجاش مخالفید؟
پید فقط ملاک نیست همه چی باید با هم ست باشه . مثلا شما پید رو می تونی 10 تا عدد بگذاری 8192 که پید مادره استفاده نکنی. مثلا پیدهای شرکت به شرکت با هم فرق میکنه. حالا همه چی رو درست تنظیم کردید بار مکنه هیچی نگیری چون اون لیست مکها شاید مال یک جهت دیگه باشند. اگر شما همه رو رو ALL فایلها DC میشند.
مثلا تو رولز مک رو بگذاری رو ALL و پید رو هم پید مادر قرار بدی اونوقت با یه کارت فسقلی داری یک فرکانس رو جارو میکنی . خوب 100% بیشتر فایلها میسوزه. چ.ن شما خ.استید توضیح دادم وگرنه تو مدیرهای آفلاین Skynet آماده میگذارند که کاربرا استفاده کنند لذت ببرند.

parsa205
14-01-2010, 00:46
پید فقط ملاک نیست همه چی باید با هم ست باشه . مثلا شما پید رو می تونی 10 تا عدد بگذاری 8192 که پید مادره استفاده نکنی. مثلا پیدهای شرکت به شرکت با هم فرق میکنه. حالا همه چی رو درست تنظیم کردید بار مکنه هیچی نگیری چون اون لیست مکها شاید مال یک جهت دیگه باشند. اگر شما همه رو رو ALL فایلها DC میشند.
مثلا تو رولز مک رو بگذاری رو ALL و پید رو هم پید مادر قرار بدی اونوقت با یه کارت فسقلی داری یک فرکانس رو جارو میکنی . خوب 100% بیشتر فایلها میسوزه. چ.ن شما خ.استید توضیح دادم وگرنه تو مدیرهای آفلاین Skynet آماده میگذارند که کاربرا استفاده کنند لذت ببرند.
تایید میشه...

ardalan_zapata
14-01-2010, 00:50

به هیچ وجه هم اینطور نیست که شما میفرمایید
اسکاینت یا کلا برنامه های این مدلی همگی به صورت یک فیلتر عمل میکنن
اگر دقت کنید در اسکاینت یک قسمت هست به نام Flow in که مقدار دیتای ورودی فرکانس بدون اعمال فیلتر رو نشون داده
یعنی شما اگر هیچ هیچ چیزی رو محدود نکنی و All رو روی 0 بزاری برابر همین مقدار برات فایل میاد شما اصلا فایل رولز رو پاک کن ببین فایل برات میاد یا نه !
در ضمن اصلا ربطی نداره که شما مک به اسکاینت بدی یا ندی اون کار خودش رو میکنه و فایل رو میگیره

sei_pm
14-01-2010, 10:29
اگر دقت کنید در اسکاینت یک قسمت هست به نام Flow in که مقدار دیتای ورودی فرکانس بدون اعمال فیلتر رو نشون داده
یعنی شما اگر هیچ هیچ چیزی رو محدود نکنی و All رو روی 0 بزاری برابر همین مقدار برات فایل میاد شما اصلا فایل رولز رو پاک کن ببین فایل برات میاد یا نه !
در ضمن اصلا ربطی نداره که شما مک به اسکاینت بدی یا ندی اون کار خودش رو میکنه و فایل رو میگیره
یعنی بدون مک واسه خودش فایل میگیره؟
پس شما این موضوع رو تو یک فروم آفلاینم بگو که دیگه زحمت جمع کردن مک رو نکشند.
بگذارند خودش همه مکها رو با فایلهای بالای 700 مگ دانلود کنند بیشترش فیلم در می یاد

ahmaad313
14-01-2010, 21:22
مودم وایمکس یا اینترنت وایمکس؟

هم خود وایمکس رو داره هم مودمشو ولی مودمو می تونید به صورت امانی بگیرید.
دوستان عزیز من خودم با داتک تماس گرفتم
در حال حاضر مودم برای عرضه ندارن
(درست مودم رو به صورت امانی و به نرخ 300 تومن میده ولی همین رو هم نداره)
می تونید با داتک تماس بگیرید.

mehrdad38
14-01-2010, 21:39
دوستان عزیز من خودم با داتک تماس گرفتم
در حال حاضر مودم برای عرضه ندارن
(درست مودم رو به صورت امانی و به نرخ 300 تومن میده ولی همین رو هم نداره)
می تونید با داتک تماس بگیرید.

:13::13::13::13::13::13:

parsa205
15-01-2010, 00:02
من فکر میکنم اختلاف شما تو تعریف مک آدرس هستش....

ardalan_zapata
16-01-2010, 11:57
یعنی بدون مک واسه خودش فایل میگیره؟
پس شما این موضوع رو تو یک فروم آفلاینم بگو که دیگه زحمت جمع کردن مک رو نکشند.
بگذارند خودش همه مکها رو با فایلهای بالای 700 مگ دانلود کنند بیشترش فیلم در می یاد

من فکر میکنم اختلاف شما تو تعریف مک آدرس هستش....

ببینید
حرف من اینه که اگر شما رولز رو هم نداشته باشید بازم هم فایل ها رو تمام کمال دریافت میکنید
این همه تو سایت های آفلاین دنبال مک آدرس هستند همش کشک هست :5:
باور نداری یک شب بدون رولز دانلود کن ببین فایلی رو از دست میدی یا نه

mojtaba_ms
09-11-2010, 19:42
خوب من یه سوال داشتم همه این بحث ها رو خوندم و تا اینجا که دستگیر شدم مثل اینکه edsl بهتره
سوال من اینه
من تو بهبودی زندگی می کنم و مخابراتم چمرانه نمی دونم دربارش شنیدید یا نه
تو این مرکز کمتر کسی سرویس میده
از سرویس اینتر adsl که الان دارم راضی نیستم و دنبال یه راه فرارم می خوام بدونم این edsl که شما می گید بازی های انلاین هم ساپورت می کنه یعنی می شه با هاش بازی ان لاین کرد یا نه ؟

ardalan_zapata
10-11-2010, 13:01
خوب من یه سوال داشتم همه این بحث ها رو خوندم و تا اینجا که دستگیر شدم مثل اینکه edsl بهتره
سوال من اینه
من تو بهبودی زندگی می کنم و مخابراتم چمرانه نمی دونم دربارش شنیدید یا نه
تو این مرکز کمتر کسی سرویس میده
از سرویس اینتر adsl که الان دارم راضی نیستم و دنبال یه راه فرارم می خوام بدونم این edsl که شما می گید بازی های انلاین هم ساپورت می کنه یعنی می شه با هاش بازی ان لاین کرد یا نه ؟

به دلیل پینگ بسیار بالای این سیستم عملا نمیتونید با خیال راحت بازی کنید.